Jump to content

Pablo1989

Forumowicze
 • Posts

  836
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pablo1989

 1. Allods Online Tu nie leży całkiem problem z grą, ale znajomym co w nią gra Jak można być takim kolesiem, co gapi się ekran podczas tej gry, a potem mi mówi że nowy update jest tak głupi że przestanie sie grać. A tak gra nadal, bo ze mną w rzeczywistosći nie chce mu się z gadać, unika mnie i znika w świecie tej gry na prawie cały dzień, i jak chce ze mną pogadać to tylko o tej grze nic więcej(No chyba że chce abym posłuchaj Figota i Fagota)
 2. Jak chcę podglądać tapety z strony google images, to po otawrciu nowej kary z interesującą mnie tamatą pokazuje się ostrzerzenie o przekierowaniu. Jak mogę się tego pozbyć, ja chciałbym mieć od razu podgląd na cały obraz a nie co chwile klikanie w podany link aby to zobaczyć.
 3. Markolf Czasem tam zaglądam aby zobaczyć potwierdzenie że gier w biedronce, a kiedyś pełniaki gier u rywali CDA Na forum tam też jestem zajestrowany ale nie za dużo się udzielam bo mało mam co powiedzenia. Gry-Online Spoko forum, i niczego sobie poradniki które nie raz pomogły mi wyjść czarnego punktu w jakiejś grze GamesFAQ Kolejne poradniki, niekiedy recenzje fanów gier na konsole sobie poczytam
 4. Nie zapomniać o Kenshiro bo inaczej you already dead
 5. Najlepszy wątek jest TF2 NIE! nie mam myśli Red Spy,a z matką Blue Scout,a Heavy + Sasha Ot co
 6. Tytuł Freedom Fighters Stan B.Dobry wraz z instrukcją i orginalnym pudełkiem Region PAL Cena 20zł plus 11zł przesyłki (kupiłem ją sam za 31zł w Lombardzie 2 lata temu wiec cena jest równa mojej) Zdjęć BRAK! UWAGI nie rozpatrzam zwrotów(Chyba że zgubi się w transporcie) Opis Sprzedaję tą grę bo mam już tą grę na PC, więcej jej nie potrzebuje na konsoli a zarazem brakujacego miejsca na półce.
 7. Mafia ach słodki czas przy 1szym PCie do dziś mam ciarki kiedy pewnego zimowego wieczora przy tej grze wysadzam z samochodu jakiegoś kolesia.....z głową PSA! a tak 2dni póżniej kobietę z ową wyżej głową.
 8. Zgadzam się Anime nie da się oglądać, ale manga jakoś daje radę ale strasznie krótkie chaptery bo jak coś ma fajnego ma dziać to dopiero w następnym to będzie.
 9. Moją 1szą polską grą był RTS Topware,u World War 3 Black Gold Jak podtytuł mówi wojna toczy się o ropę, będącą równiesz naszym surowcem, niewiele pamiętam z misji tam zawartych ale wiem że się grało USA,Rosją i Irakiem, sam Irak miał zdolność szybszego wydobywania ropy od pozostałych nacji.
 10. Jak ktoś dalej ma problem, to niech poprosi Minsca i Boo na pewno oni pomogą go rozwiązać
 11. Yo Yo : Doceniam prywatnosć, ale widzę że pochodzisz Gdyni tak i ja, z jakiej dzielni ? Bo ja jestem z L............ek wiesz gdzie to ? Poszę o nie usuwania posta, ja tylko pytam o nazwę dzielnicy nie ulicy, i tak mi się nie chce latać po całym mieście w celu znalezeniu jednej osoby, tak jak pewnego aktora z Na Wspólnej co ponoć moja matka go widywła nie raz w Kauflandzie.
 12. Uwielbiam jej docinki , tzn kwestie bo jej sposób mówienia taki jest że wymawia przunudzajaco ale daje mocno w kość jak docinki.
 13. Fajnie że to spa będzie, zawsze lubię ten tor za Eau Rouge taki zakręt na wzniesieniu, tylko bez kamery w środku auta nie nie odczuwa się frajdy z przejechania go.
 14. 1.W GTA 3 Joey daje nam robótkę zabrania gabloty gostka z wrogiej rodziny mafinej, zmontowanie bomby i odstawienie auta na miejsce, po tym wszystkim obserwujemy scenkę jak nasz cel wsiada do auta i ginie, sęk w tym slogan restauracji w której siedział mówi Najesz się aż wybuchniesz "Eat till you explode!" 2.Intro 1szego Deus Exa, i te słowa na koniec, będziemy rządzić jak królowie....lepiej BOGOWIE!
 15. 35zł Gra wliczona z przesyłką, stan Bardzo dobry. Dalsze informacje proszę na priva.
 16. ACH! Pamiętam jak grywałem u znajomego(nie miałem swojego kompa) w Kapitana Pazura. O ile 1sza połowa gry to nieco bułeczka z masełkiem, a dalej puszczanie nerwów że odechciewa grać, a o kodach nigdy nie słyszeli aby z nich skorzystać, więc aby jego rodzice nie słyszeli naszych bluzgów to wychodzi na szkole biosko grać w piłkę i tam puszczać F Bomby z siłą atamową.
 17. Rockstar musi go dodać w najbliszym DLC
 18. jest knajtem i wali z axa a jego dziewczyna jest druidem i wali z różdżki
 19. Ponawiam, przy okazji może ma ktoś na sprzedanie płytki z PLAYa z pełniakami Silent Storm + Sentinels, Delta Force Helikopter w ogniu + Team Sabre ? bo tak nie chcę osobno kupować tych gier z brakująch teraz funduszy
 20. WE AINT FOUND S....! po "dosłownym" przeczesaniu pustyni.
 21. Soldier of Fortune 2 Też niczego sobie twórcy zrozumieli swój błąd że broń energetyczna i pancerzyki wspomagane to nie miejsce dla gry o istniejącym w rzeczywistosći najemniku. Tylko trochę jest kłopotliwe wystrzeliwanie granatów z OCIW.
 22. CI GALLOWIE odebrali mi 3 prowincje chyba najwyszy czas poznać skąd czerpią taką nadludzką siłę.
 23. Ponawiam, daję 15zł jeśli nie brakuje mu żadna z stron, lub 20zł z płytkami.
 24. Mam TIpsomaniaki roczniki... 2008(Ciemno niebieski) Stan B.Dobry 2006(Ten sam kolor Z Archiwum X-Lecia) Stan B.Dobry) 2005(Czerwony 100 Ważnych gier XXI Wieku) Stan Dobry bodajże jednej strony brakuje
×
×
 • Create New...