Jump to content
Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Recommended Posts

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

-Od wielu lat próbuję sprowadzić konsolę czasoprzestrzenną dla mojego kosmicznego chomika, ale Wania się nie postarał... :/ Wania... Ale ja żartowałem, odłóż ten łom!

Czy lubicie pizzę?

-Żywię się promieniami słońca, no i uwielbieniem do Smugglera... ten, tego.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-Nie wiem jak inni, ale ja jednak popieram Ogólnoświatowy Ruch Pomywaczy Pokładowych Tudzież Konserwatorów Powierzchni Płaskich. ORPPTKPP for the win!

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Portfelowego. Mój dziekanat na szczęście oznajmił mi że dostanę stypendium, więc jak na razie jeszcze mnie stać na Cd-Action :P

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

-Komercja według antyfanów to po prostu różnica pomiędzy ''gazetą'' a ''czasopismem''... sic.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-A czego można się spodziewać po oświeconych ''futurystach'' którzy nawet nie potrafią poprawnie napisać co drugiego czasownika? Kto w temacie siedzi, wie czym jest to ''cudne'' zjawisko...

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

-Nie wiem jak inni, ale ja nie narzekam :) Pamiętam jeszcze mój pierwszy kupiony numer, 9/2003, i Soldier of Fortune+

ShadowMan na coverze. Cud, miód i orzeszki, mniam! Wiecie, że aż zakręciła mi się łezka w oku że czytam was od prawie 8 lat już? :)

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-Wystarczy czuć, że gdzieś w głębi serca kibicuje się gromadce ludzi, która próbuje każdy kolejny miesiąc umilić nam doskonałym czasopismem i niezłym dodatkiem w postaci dobrych gier. Żadnej głębszej filozofii nie potrzeba... I nie wiem jak inni, ale ja CD-A pochłaniam w góra 2 dni, od dechy do dechy :P

Ile macie lat?

-Szybernaście. No dobra, 20. :/

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

-Biję się w klatę, ale czytałem zawsze kącik o FPSach, nazwy nie przytoczę, bo zwyczajnie już nie pamiętam...

Kawał dobrej roboty, szkoda, że zniknął... :(

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

-Na szczęście nikt poza mną, chociaż 2-3 numery zostały rozszarpane przez mojego uroczego królika...

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

-A możecie dać na coverze za miesiąc GTA 5, Diablo 4, Gothica 10? No... chyba wszystko jasne :)

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

-Jego ksywka zaczyna się na A, zupełnie jak moje imię! Musi być więc uosobieniem dobra, piękna i cnót wszelakich :P

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

-A ja jeszcze do dziś myślałem, że SMG to Kalasanty Dupowłaz Wkrętny :( Zniszczyliście moje dzieciństwo!

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój wabi się Potoczek, gdyż jego szum przypomina płynący potok.

? Czy lubicie pizzę?

Kiedy byłem mały wpadłem do kociołka, w którym robiono pizzę. Od tamtego czasu mam w ustach smak pizzy.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo lubię drewniane nogi i te skrzeczące papugi.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Na razie mało, gdyż ładunki użyte do otwarcia sejfu były za słabe.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Gdyby u was była komercja, to za tę cenę, jako pełniak dostalibyśmy Tetrisa, czy coś w tym stylu.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Wujek Google rozwiał wszystkie wątpliwości, które mieli czytelnicy. To przykre...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

"Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził"

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

By być czytelnikiem, trzeba znać i przestrzegać 10 przykazań CD-Action:

1. Nie będziesz miał pism innych przede mną.

2. Nie będziesz wzywał imienia Smugglera nadaremno.

3. Pamiętaj, abyś dzień wyjścia nowego numeru CD-Action święcił.

4. Czcij CD-Action swoje i Redakcję swoją.

5. Przestrzegaj oznaczeń PEGI.

6. Nie czituj.

7. Nie pirać.

8. Nie pisz fałszywego świadectwa przeciw CD-Action swemu.

9. Nie pożądaj posady członka Redakcji swojej.

10. Ani żadnej gry, która jego jest.

Fucha wymaga cierpliwości i pokory, ale przyjmując prawdy jakie nam pokazuje możemy dostąpić oświecenia.

Dziennie spędzam z CD-Action 2h, by dogłębnie przeanalizować treści z niego płynące.

? Ile macie lat?

PEGI 16+

(więcej niż CD-Action)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Wszystko jest ważne. Gdybym nie miał nóg, nie mógł bym stać. Tak samo CD-Action bez jakiejkolwiek kończyny, nie będzie takie samo.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

1 osoba - moja dziewczyna.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym płacić, ale jak wspominałem ładunki do otwarcia sejfu były za słabe.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej podoba mi się Allor... Ej, momencik. Ale jaja umiecie czytać w myślach!!!1!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to mityczny bóg zwycięstwa i mądrości. Allor nie jest nim, tylko opisał jego żywot. Podobno kiedyś ukrył się wśród kilkunastu skrybów i nikt nie umiał go rozpoznać poza nimi samymi, lecz oni nie wyjawili jego tożsamości.

Hmmmm... Ta historia brzmi jakoś znajomo.

Edited by kangur007

1) No niby jest, ale płyty z winyla nie wchodzą ;/

2) Nie lubię ale jak mnie ktoś zmusza to zjem.

3) Tego nie wie nikt. To pewnie przez jakąś ujmę " F muzgó"

4) Tyle, żeby starczyło na CD-A.

5) Na forum nie można udzielać mądrych i poważnych odpowiedzi, bo się nie trafi na "Mistrzów". A tak w ogóle to nie wiem bo nigdy (jeszcze) nie pisałem do Was.

6) Ponieważ ostatnio dajecie gry nie w moim guście (Lara Croft... ble)

7) Fucha fajna, czasu spędzam dużo. Najczęściej w łóżku.

8) Tego nie można wiedzieć, tak jak nie można znać imienia Smugglera.

9) Przede wszystkim (ostatnio) magazyn.

10) Nikt nie podbiera moich egzemplarzy, bo to grozi śmiercią w męczarniach. A poza tym to "Prof. S. Jonaliści".

11) Nie moglibyśmy, na takie wydatki mnie nie stać.

12) W CD-A najbardziej podoba mi się... wszystko?

13) Smuggler- postać mityczna, nikt jej nie widział, nikt jej nie słyszał (poza redakcją) ale każdy wie, że istnieje.

Dziękuję za uwagę.

1Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój komputer, jest ołtarzem, w mojej małej kapliczce Smuglera. Ściany są zrobione ze sklejonych numerów CDA, a msze odbywają się co sobotę. Za hostie służy nam płytka DVD, choć istnieje koncepcja, żeby przerzucić się na płytke "blurej".

2Czy lubicie pizzę?

Taaaaaak. Dlaczego? bo można ją zamówić, co rozwiązuje problem, z odchodzeniem od komputera, do spożywania posiłków. Po za tym, jedzenie jej wymaga tylko jednej ręki, więc nadal można operować myszką !!!

3Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ponieważ E=mc2.

4 Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

To zależy ile akurat mój kaloryferowy, podkradnie waszemu kaloryferowemu, który podkrada kase wam(nie dawajcie wiary jego opowieściom o UFO, które strzeliło zielonym promieniem w portfel Enkiego! ).

5 O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

LOL, omg, gugle nie gryzą, wpisz sobie komercja w wikipedie, omg lol ocb xD lol

6 Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

no bo... eeee.... aa.. yyyyyuuu...... PATRZ! Czerwona małpa! Za tobą!

7 Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo skoro możecie sobie pozwolić, na 4 astony martiny, 3 porshe GT i pizze familijną XXL ze wszystkimi dodatkami i dwoma rodzajami sosów, to możecie sobie pozwolić na danie SC2 jako pełniaka!

8Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Hhmm no ja myślę, że trzeba czytać CDA, ale to może być... nie to na pewno jest podchwytliwe pytanie!! Trzeba zdać maturę z matematyki, biologii i francuskiego, a do tego mieć fizykę kwantową w małym palcu.

9Ile macie lat?

jeżeli mój starszy brat ma dwa lata więcej niż Allor, ale 32 razy mniej od nauczycielki historii, to wynik pomnożony, przez liczbę X, gdzie X jest wynikiem dzielenia ilości skarpetek które posiada Monk i podzielony prze 32657, daje nam dwukrotność, średniej wieku czytelników CDA.

10Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

eee.. czytać? Kto kupuje CDA, żeby je CZYTAĆ! Ja wszystkie swoje numery CDA(nie licząc tych, które poszły na zbudowanie kapliczki) zamykam w słoiku i robie z nich kompot.

11Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

dokładnie 4 osoby. Ja, ja, ja i jeszcze raz mój królik.

12Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Możemy. Jeżeli będzie pakować CDA w folie bombelkową zamiast zwykłej to zapłacę i 70.

13Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej w TopGearze podoba mi się James May, ponieważ ma śmieszne okulary.

14Smugler, powstał już lata temu, jako zmyślony przyjaciel Allora, a kiedy Allor został redaktorem w CDA, załatwił prace dawnemu koledze :3

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Mam komputer, konsolę i zamierzam kupić.

? Czy lubicie pizzę?

- Tak, {ser, pieczarki, oliwki, cebula}

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- Lol roftl pszeciesz to nie kradzierz. Prodócenci nic na tym nie tracom.

- Co?

- No że jak ktoś założy sobie prywatny sklepik z grami to taki Kerfur i tak go zniszczy.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- Ponieważ czytelnikom też kończy się inwencja twórcza, wiele ciekawych tematów zostało już poruszonych. A tak na serio - bo jeszcze żadnego nie napisałem.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- To logiczne. Płacę te 15 zł a mi tu jeszcze dają jakąś grę którą kupiłem miesiąc temu za 100zł. Nie obchodzi mnie że 95% czytelników jeszcze nie ma tej gry.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Obawiam się że trzeba kupić owe czasopismo. Fucha fajna, ale można zapomnieć o jakimkolwiek wynagrodzeniu pieniężnym.

? Ile macie lat?

- Mogę już legalnie nabyć napoje tymbarku. Hurra!

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

-Czytam przede wszytkim magazyn.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

-Mama znika z moim cda rozkoszując się humorem płynącym z kącika AR a także NA LUZIE. Pies natomiast lubi bardzo lizać kartki gdy czytam.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- Nie, ale znam wyśmienity przepis na gofry.

- Najbardziej podoba mi się w Allorze jego CDA.

- Przetłumaczmy sobie ten pierwszy nick na polski i wszytko stanie się jasne.

Edited by Antyvirek

Zamierzam sobie kupić Atari za 1299 złotych.

? Czy lubicie pizzę?

Tak, ale taką bez ciasta, sera, szynki, pieczarek, bekonu, ananasa.

Pewnie przez drewnianą nogę i opaskę na oku.

Zależy z jakiej kieszeni.

Ja tam jestem nowy, a stare jest piękne...

Bo trudno znaleźć przycisk "Zainstaluj".

? Ile macie lat?

Trudne pytanie... 365/13x45+2y+n... 14

Magazyn.

Bardzo dziwne jest to, że jak siadam na "tron", to kumple włamują mi się do domu, otwierają drzwi od toalety, wyrywają mi CDA z rąk i mówią "pożyczamy".

Jak mi wyrośnie drzewo pieniędzy to dam nawet 51 złotych! :)

Listy od czytelników.A Allor mnie nie interesuje, uwierz mi :(

Bo Allor pisany wspak, to rollA.

Edited by Dranzerpl

1. Pceciak pełną gębą ,ale ostatnia promocja w pewnym sklepie sprawiła ze mam i PS3 :)

2.Raz w miesiącu musi być :P

3. Piraty dają możliwość sprawdzenia gry przed kupnem, nie pochwalam tego choć czasami tak robię. Producenci ostatnio mają okropny zwyczaj obiecywania Bóg wie jakiej gry a wychodzi gniot ,a z drugiej strony Two Worlds 2 kupilem właśnie przez pirata bo recenzje były różne i rozległe w ocenianiu.

4. Poufna informacja :P starcza po 1 tytule (pc,ps3) w miesiacu

5. Mi tam komercja nie przeszkadza :P czytać was się da ,a to mnie najbardziej obchodzi .

6.Napisałem tylko raz do was i nie "drukneliście" , wiec stwierdziłem ze nie ma sensu

7. Pelniaki to nie wszystko.Ja nie narzekam . Niektórzy pewnie by chcieli jakieś nowości z top sellerów w empiku co jest bzdurą (przypomniał mi sie koleś co pisał: ile kosztuje 1 gra i kilka tysiecy płytek dvd,ze nie możecie jej zamieścić w piśmie :D ) trzeba poznawać stare tytuły jak sie kiedyś grało .

8. Czytelnikiem ? beznadzieja słaba płaca ,a do tego trzeba samemu sobie sponsorować czasopismo ! Przy śniadaniu jakieś 15 min i w czasie przerwy w pracy drugie tyle :)

9. Oczko ^^

10. Płytka tylko dla pełniaków i bonusów reszty nie tykam.

11. Nie dziele się moim cda !

12. Ne znam się na oplątach drukarni itp. ale sadze że teraz jak jest po około 16 zł to i tka wam sie opłaca. Zreszta wątpię że osoby niepracujące były wstanie wydać 50zł miesięcznie na magazyn.

13. Bo ma sexy bieliznę.

14. Bo ma taką sama sexy bieliznę.

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój komputer po pierwsze niema żadnych kątów

po drugie stworzyli go marsianie

po trzecie niezamierzam go zmienić przez najblisze 1000 lat chyba że ktoś ma pegazusa napędzaneg paliwem rakietowym

Czy lubicie pizzę?

Tak jeśli ma w składnikach kiszone ogurki spagethi no śledzia w majonezie mniam

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

wystarczy że nauczysz się czytać zapracujesz 16 zł na miesiąc i lubisz wychodzi do kiosku lub sklepu no tak tylko papier z okładki kaleczy moje oczy spendzam przed gazetą ok 1s dziennie i i jak trzeba kurz z niej sprzątnąć

Ile macie lat?

w przeliczeniu na pchlie lata ok 100000000000000000000000000000000 lat plus minus 111111000000 lat

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

mi to przeważnie gazete podbiera pies a póżniej mam puzzle 10000000000 czenści

co to jest Allor nigdy tam jeszcze nie doszedłem musze poszukać głębiej

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

piractwo to też robota jedni muszą przebić się przez zabezpieczenia w grze i jakieś tam grosze dostają drudzy te zabezpieczenia muszą polepszać lub tworzyć na nowo i dostają fure kasy biznes to biznes po obu stronach są ranni i zabici

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

nie płyt to ja używam do wieszania na ścianie magazyn zbiera kurz zamiast mebli (robię sobie z niego też wykładzine i tapetę)

a ActionMaga co to wogule jest hyba chohliki mi to zjadły znowu ich nie nakarmiłem

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

kto tam wogole nażek ale zamiast tych 3 pełniak mogło by być 500 demuwek lub 100000 darmowych gierek a jak nie to 100000000000000000 tapet kto tam wogóle nażeka

jaz zarabiam co to kieszonkowe wiesz kim ja jestem jestem brunatnym wilkiem z ker harmen jestem łowcą potworuw ostatnio dostałem zlecenie na potwora zwanego CDA więc ja go nie kupuje tylko zabijam i czytam a ile z niego składników

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

jak po wszystkich jezdzicie to się boją listy wysyłać normalne a tak na marginesie to ma mok 340 lat

Ano witajcie! Komputery, konsole? Jasne, że mamy. To nie te czasy, gdy CD-Action kupowało się z zamiłowania do tekstu, a z CD'kiem leciało do kumpla (szpaner był, napęd miał). Teraz co drugi z nas pyka na więcej niż jednej platformie, choć i zatwardziałych konsolowców/pctowców jest jak mrówek.

? Czy lubicie pizzę?

Ano lubimy, lubimy. Na obiad, kolację, od święta, na codzień. Jak trzeba to i na zimne śniadanie się zje.

Wiecie, piractwo łatwo jest popierać, gdy żyje się w nieświadomości. A oświecenie przychodzi w momencie gdy trzeba samemu zakasać rękawy i popracować. A jeżeli za tym idzie kasa, to tym bardziej szanuje się pracę cudzą. Nie martwcie się, zmądrzeliśmy przez te 15 lat, a tym, którzy jeszcze tego nie zrobili dajcie trochę czasu - i na nich przyjdzie pora.

Wystarczająco i jak zawsze za mało.

Dobre pytanie. Może chodzi o to, że robicie wszystko, żeby CDA było na fali i co miesiąc przyciągało rzesze czytelników? Albo o to, że się rozwijacie, dostosowując do wymagań rynku? Doprawdy nie wiem.

Zestarzeli? Jasne, że tak. Ci, którzy (chcąc niechcąc) wąchali butapren trzymający kopertę z cd z pierwszego wydania waszego pisma teraz są często rodzicami, pracują czy po prostu dorośli. Z każdym rokiem coraz większa grupa, coraz bardziej zróżnicowanej społeczności graczy sięga po CDA. Jak gdzieś czytałem: "poziom inteligencji jest stały, tylko ludzi przybywa". Wnioski wydają się oczywiste.

Wszystkich i tak nie zadowolicie, na pewno już się z tym pogodziliście. A że narzekamy? Byśmy całowali was.. po nogach, to gotowiście spocząć na laurach! No i stawiam konia z rzędem, że zachwyconych głosów jest zdecydowanie więcej.

Z tym ostatnim problem był od zawsze ten sam. Ile by się człowiek nie starał, po góra trzech dniach od premiery nowy numer ląduje na półce "przeczytane". Dawkowanie małymi porcjami nic nie daje, bo zachodzi syndrom "jeszcze jednego artykułu". Tak więc widzicie - fucha fajna, ale niewdzięczna. A odpowiadając na pierwsze pytanie - trzeba conajmniej raz przejść przez etap "wyrosłem z gier/pisma" i doznać prostego olśnienia - z tego się nie wyrasta.

? Ile macie lat?

Od lat 5 do 105. Nie ważne wszak co w metryce, a na ile się czujemy. Ale dodam, że gdy CDA wychodził po raz pierwszy, ja kończyłem 2 klasę podstawówki.

Wyjątkowo odpowiem za siebie. Płyty to dodatek. Śmiesznie to brzmi, ale wasza mantra jest i moją. Mimo dostepu do sieci, mimo setek możliwości znalezienia informacji o nowych/nadchodzących odczuwam prawdziwą przyjemność z czytania tych samych wiadomośći na papierze. Może dlatego ActionMaga przeglądam bardzo sporadycznie?

Jasne. Z miejsca. Ale wtedy dajcie 150 stron pisma bez jednej reklamy. Nie, nawet tej waszej konkurencji, niech sobie sami radzą z wejściem na rynek.

Przepraszam, nie dosłyszałem pytania. Co Allorowi najbardziej się podoba w CDA? Trzeba by spytać samego zainteresowanego.

Wyczuwam pewną tendencyjność ostatnich pytań, ale dobra - Allor został Smugglerem po tym jak jego (Smugglera) poprzednia inkarnacja została zepchnięta z klifu przez żądnych krwi antyfanów. Jest to jedyna oficjalna odpowiedź jaką ode mnie uzyskacie. Reszty nie powiem nawet na torturach (ale możemy pogadać o dożywotniej prenumeracie)

Komputer to mam szybszy niż światłowody! Procesor Kintel Mintel Pierdyliard Core 2 PHz, grafika ze znanej i kochanej słowackiej firmy Nic NeVidia, model prototypowy, kryptonim "milionpięćsetstodziewięćset" z takąż samą ilością GDDR26, dysk SSUHD Oceangate 666 PB, no i oczywiście jakiś napęd, najlepiej FDD 8", bo liczy się rozmiar. Konsola też się znajdzie, ale kto chce się chwalić 7 rdzeniami po 3,2 GHz(co to za jednostka?!) na rdzeń, nie wspominając o jakimś zacofanym napędzie Blu- Ray...

Czy lubicie pizzę?

Cytując znanego wielu ludziom osobnika: "And does the Pope shit in the woods?"

# Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo tak biedronki chciały...

Cóż, kilkanaście wiosek w Zimbabwe by się może za to kupiło...

Komercja- końcówka fleksyjna wskazuje na rzeczownik rodzaju żeńskiego... A skąd ja mam do cholery wiedzieć, co chodzi babom po głowach!?

Poziom listów spada, poziom wody na świecie się podnosi... Spokojnie, w przyrodzie nic nie ginie.

Oj tam oj tam, jakbyście wrzucali gry pokroju Crysisa 26, to byśmy nie narzekali...

Pozwolę się ograniczyć w odpowiedzi do nast. punktów:

1)Trzeba mieć kręgosłup(niekoniecznie moralny).

2)W prawdzie musimy płacić za robotę, ale w gruncie rzeczy jest całkiem przyjemna.

3)To zależy, jak leży...

Ile macie lat?

Za dużo na Pedobear' a, za mało na Smugglera...

Oczywiście, że czytam! W końcu muszę mieć wymówkę, że oczy bolą mnie nie od komputera!

Hmm, jeżeli JA płacę, to JA mogę czytać. Gdybym komuś pożyczył, to by było piractwo, a tego nie chcemy, prawda?

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Odpowiedzią cytat przytoczony przy okazji pytania drugiego.

Mnie osobiście najbardziej podoba się, gdy CDA jest w dobrych rękach. I kto to jest ten cały Allor, chyba muszę uważniej patrzeć na SCREENY!

Kim jest Allor, i dlaczego jest nim Kaloryferowy? A może Wania coś schrzanił...

* Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Gdybym podał pełną konfigurację komputera, to pewnie bym was zawstydził :) Ponadto mam PS3, PSP i odkurzacz. No i szykuję się do zakupu X360.

* Czy lubicie pizzę?

Pizza jest dla ludzi, którzy nie mają czasu zjeść takiego np. bigosu. Tak więc lubię pizzę :)

* Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Hmm... Nie popierałem nigdy piractwa (chociaż o ostatnim tygodniu znajomi jeszcze nie opowiadali :P) aczkolwiek rozumiem niektórych (NIEKTÓRYCH!) piratów, których zwyczajnie na oryginały nie stać. I nie chodzi mi o nastolatka który nie zarabia, bo to jego problem. Mam kilku znajomych, którzy mają na serio złą sytuację rodzinną (jeden ma ok. 5 rodzeństwa, a jego rodzice ledwo do pierwszego naciągają) a jak za pewne wiecie, granie to nie tylko pasja, ale również nałóg- spróbujesz raz, ciężko odejść.

* Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Od matki dostaję jedynie 25 zł/miesiąc na telefon, resztę dorabiam sam na ulotkach, etc. I żyję bez piratów ofc. :)

* O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Głównie to o dżem.

* Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To dlatego, iż poziom usług poczty polskiej też spada. Słaby doręczyciel- słaby list.

* Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Mnie się tam podobają, chociaż czasem za mało soli.

* Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba mieć ostro natrzepane w bani, a i fucha marna. Czytam do czasu aż skończę, godzinkę, czasem więcej dziennie. Wciąga jak cholera.

* Ile macie lat?

W tym roku zobaczę na własne oczy 17ste z kolei lato. Wg. mnie te życiowe skrypty mogą człowieka zanudzić.

* Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Najpierw magazyn, później płytka. AM czytałem, teraz mam mało czasu, ale czasem staram się przejrzeć.

* Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Często mi gdzieś zniknie, później wala się koło kuwety kota... Dziwne...

* Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Moglibyśmy, ale odliczając na paliwo do autopięty (czymś do kiosku dotrzeć trzeba) oraz zjedzoną po drodze pizzę, wychodzi jakieś... 15-16 zł :)

* Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor- dlatego, iż jest ładniejszy od okładek i widziałem go kilka razy na rynku krakowskim jak dorabiał udając CormaCa.

* Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to Allor. Al podszyje się pod każdego, byle tylko na rynku parę groszy sypli :)

Core 2 Quad Q8200@2.33

4GB ramu

9800GT

Moja Chcieć NDS3D :(

? Czy lubicie pizzę?

mmm Hawajka rlz :D

Bo ja wiem może ich nie stać na pełniaki ? albo mają jakąś perwersyjną radość z tego że kradną ?;>

Nie dużo ojjj nie dużo tego kieszonkowego :P

Nie da się trafić naraz w gusta wszystkich

Kupić CDA i się wciągnąć :D

? Ile macie lat?

Rocznikowo Osiemnaście

Czytam magazyn. Zapowiedzi itp

Tylko ja. Nikt

Z całym szacunkiem dla twórców ale 50 złotych za czasopismo nawet bardzo dobre to przegięcie :)

Mój jest czarny i ma taki duży guzik, co go ja nim odpalam.

? Czy lubicie pizzę?

Jasne, najlepsze są z BIEDRONKI takie nie pozorne, a takie szybkie.

Hmm... Mój tata był piratem, nazywali go Czarnobrody, ale od kiedy mu się broda w nagrywarke wplątała wszystko mu się przestawiło i stwierdził, że zostanie mnichem Buddyjskim.

Kieszonkowego mam tyle, ile żona mi z mojej pensji zostawi... :dry:

Ja nic nie wiem i nie chce wiedzieć, to może być niebezpieczne dla mnie i mojej rodziny... nie wspominając o chomiku Marianie.

No bo to chodzi o te... noo wiecie... przecież już pisali o tym. No właśnie... tak, tak, o to, to dokładnie... przecież to oczywiste, że to jest powodem, no tego całego... wiecie nooo(...)

Pełniaki jak pełniaki, troche soli i keczupu i zjesz wszystko. Nie ma co narzekać, co się ma to się je.

Na to by zostać czytelnikiem CDA jest bardzo proste równanie. 2x(BAŁAGAN na Biurku) + Bałagan W GŁOWIE = Czytelnik CD-A.

? Ile macie lat?

Nie pamiętam, jeżdżę na god mode!

Płyty... To wy do czasopisma, dołączacie płyty... Ja sobie pogadam z tą sprzedawczynią...

Tylko ja, nie licząc ludzi którzy są w pobliżu, gdy jadę Autobusem do domu.

Jak do płyt dodacie kołek i czosnek na wampiry to wam nawet srebrną kulą zapłace.

Ze względu na to, że Allor ma All tego co mnie kręci w CDA.

Raczej, kim jest Allor i dlaczego jest przemytnikiem??

Konfiguracja komputera: procesor Intel Core 2 duo E7200 2.53 GHz

Ram Kingstom 2 GB 800 MHz CL5

płyta główna asus P5K-E/WiFi

karta graficzna Gigabayte GeForce GT 9600 512 Ram

zasilanie Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W

dysk Seagate Baracuda 250 GB

Mysz Razer Salmosa

Klawiatura A4TECH G800

ma 3 lata i jednynie dokupuje niedługo nowy dysk 500 GB i 2 GB ramu zamierzam kupic xboxa360 jak tylko uzbieram kase czyli po EK wieśka :D

? Czy lubicie pizzę?

jasne zwłaszcza domowej roboty :)

50 zł na każdy miesiąć plus to co zarobie a z tym rożnie jest

nie wiem też bym się chetnie czegoś wiecej na ten temat dowiedział

Nigdy do was nie napisałem żadnego listu poniewaz martwie sie o zdrowie smuglera które mogło by nie wytrzymac tak pokreconego listu jaki by wyszedł z pod mojej ręki :P

Ja nigdy nie narzekałem na to co dajecie ba raz sie wkurzlem ( nie posiadałem wtedy internetu ) bo kupilem gothica 2 z dodatkiem 3 dni przed tym jak wy go daliście w gazecie ale raczej było to pozytywne zasakoczeni i złość mi szybko przeszła. Ja kupuje gazete nie ze wzgledu na pełniaki ale artykuły.

Fajna fucha w której wydajemy 13 razy w roku po 15 zł lub wiecej :) i średni spedzam 1 h dziennie z CDA

? Ile macie lat?

urodzony w 1994.01.01 byłem szumnie powitany dla mnie sztrzelano firewerkami otwierano szampana i bawiano sie tłumnie przed scena w kazdym wiekszym miescie na świecie i robia to co roku :P

głownie czytam magazyn od czasu do czasu look'ne ActionMaga DVD odpalam zawsze.

tylko ja chyab ze wpandie ktoryś z kumpli to przejrzy ewentualnie porzyczy DVD z grami :P

wątpie chyba że dostałbym jakies dobre stypedium moge za was zapłacić maksymalnie 20 zł

cieszko powiedziec napewno recenzje które czesto zgadzaja sie z moim gustem chociarz sa wyjatki (jak narazie tylko 2 :P)

dobry klimat i ciekawe artykuły

Ostatnim obrońca przed piratami i dziećmi neo ktory samym spojrzeniem wypala resztki mozgu niewiernym jego słowo kruszy ich umusły niczym działo Demolisher mury i jeździ po nich spredkoscia kubicy. Ale jest całkiem normalnym człowikiem ktory musi miec nie ziemska cierpliwość mocny charakter i silnego ducha by wytrzymac taki napływ głupoty :P

Edited by Lordgraver

Mam duży komputer i małą konsole

Czy lubicie pizzę?

tak bo jest tam dużo ciasta

Popieram bo spodobała mi się ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=ZLsJyfN0ICU poza tym lubię egzotyczne zawody

nic jestem na zasiłku

nie wiem bo niby jej nie ma

bo poziom odpowiedzi tez spada wszyscy lecimy na dno

narzekamy bo są beznadziejne i sa ogólnie failowe EOT

trzeba zebrać 16 złotych raz w miesiącu, taka sobie, tyle ile siedzę w kiblu

Ile macie lat?

więcej niż wszyscy w redakcji

nie nie czytam, nie, korzystam z płyty lubie jak mój pies aportuje, Czytam moja ulubiona lektura za 16 zeta

nikt, nie mam rodziny zostawiłem ją dla cda

nie nie mogę bo ledwo starcza mi na żywność a jeszcze teraz wszystko poszło w górę

Bo lubię pulchnych misiów z hordy

smugg to czarodziej dlatego bo nie jest nim allor

Odp:

Mam kompa trochę Poharatanego(Jak Graliście w Black Ops,to wiecie dla czego)

Ma też X-Klocka ale na razie mam pożyczone gry

? Czy lubicie pizzę?

Odp:

Co to za pytanie!?Każdy lubi :D

Odp:

W Polsce jest coraz mniej piractwa,ponieważ Stadion XX-lecia wygonił handlarzy.

Nie zarabiam,a kieszonkowego nie dają bo bym na gry wydawał.

ocb IS ,,Komercja"

No sorry może Smuggler się zestarzał i jest bardziej wybredny.

No wiesz dać graczowi palec,to zje całą rękę.Ja tam myślę że pełniaki są coraz lepsze,w tym numerze będzie Thief.

Powiem jak nastolatka,,Hello",dajecie fajne gierki bez żadnych cholernych zabezpieczeń (Tak mam na myśli Ubisoft)

Więc teraz apel do narzekających:

Dajcie spokój z pełniakami,Bo i tak byście kupili te tytuły za 50 Zł lub 70 Zł(tu trafia DMC4)

Zawsze kiedy wychodzi nowe Cda to biegnę rano do kiosku i wydam te 15 zł(a co!)i w drodze do domu otwieram i czytam.

Raz potknąłem się o schodek bo czytałem recenzję Modern Warfare2,bolało jak nie wiem co.Kiedy idę po schodach,jak zwykle widzę

moich kolegów czekających aż im pokaże nowy numer.To mnie zadowala mentalnie.

? Ile macie lat?

Tyle żeby móc przeczytać(i nie mieć z tym problemów)nowy Cda :)

Raz na jakiś czas rzucę okiem co tam się dzieje,ale bardziej mnie interesuję Screenshoki oraz zdjęcia SMG.

Mój rekord co cała klasa,ponieważ były treści erotyczne:P.A tak na serio,Moi koledzy z klatki,dwie...Trzy osoby z klasy.

A mój kumpel trzyma jeszcze numer z Hitmanem, ale z Thiefem mu się nie uda :D

--------------

Allor??To jakiej wy macie orientacji czytelników??To zastanawiające.

A po drugie

ALLOR SCREENY!!!

Oszukujecie z tym Smugglerem

Mieliśmy widzieć Smugglera,tylko Allor nie doniósł Screenów

No... ja mam taki duży, czarny i szeroki... mogę grać na nim w nowe gierki :D . No i pod spodem mam też tą dużą, czarną skrzynkę... raz pan informatyk powiedział, że to jednostka centralna, ale ja nie wiem co to takiego jest...

? Czy lubicie pizzę?

Oczywiście - najlepiej gdy jest z pieczonym gumowym kurczakiem i sosem wyciśnietym ze stonogi Gryzeldy

Bo się młodzież naoglądała Jacka Sparrowa i myślą że też mogą być takimi "kul" piratami jak on

Wystarczająco mało, by nie móc grać w każdą nową grę, a wystarczająco dużo, by pograć w stare, dobre hity :P

No bo to jest tak, że komercha jest jak krowi placek... znaczy się - cuchnie. A pewnie ktoś z was (obstawiam Jediego) wrzucił skórkę od banana za kaloryfer i teraz ona zgniła i cuchnie. Stąd podejżenia o komercję

Bo się starzejemy - no to i nam podupada... em... a bo to o listy chodziło? To ja nie wiem ^^

Bo im bardziej się kogoś krytykuje, tym bardziej on się stara - a to znaczy, że macie najwspanialszych fanów na całym świecie :)

Oj... to długa droga. Najpierw trzeba być antyfanem, potem zdać testy na sprawność umysłową, następnie... ogółem, strasznie dużo zachodu. Już prościej jest być redaktorem.

? Ile macie lat?

Tyle, że wsytd mi w moim wieku mówić, że nie mam dziewczyny ^^

Moje CDA leża schowane w bunkrze, posiadającym 60-cyfrowy kod zabezpieczający - dlatego oprócz mnie do moich kochanych CDA nie ma dostępu nikt (nawet ja, jak zapomnę kod)

Spoko - ostatnio sypiam na pieniądzach. Z Eurobusinessu.

Bo on jest taki słodziutki *_*

Ponieważ kiedyś objawił mu się Wielki Zły i powiedział: "Do Wrocławia będziesz przez 40 lat wędrował, tam zasiądziesz w redakcji nowego pisma o grach i przeciągniesz czytelników na rogatą stronę mocy!"

ZEZNANIA

1. Oczywiście, że możliwe. Zależy tylko kiedy.

2. Oficjalnie: tak. Nieoficjalnie: tak. A odpowiedź zależy od tego kto pyta.

3. Dlatego właśnie obecna polityka kolonizacyjna dorzecza Amazonki jest niezgodna z Windows 7.

4. To zależy jak liczyć i w czym, bo na Wildzie mieszka szatan.

5. Nie wiem, nie przyznaje się.

6. Zależy jak na to patrzeć, bo widzę tu raczej pesymistyczne nastawienie...

7. To kwestia funduszy.

8. Nie, nie da się!

9. A ile to rok?

10. O takie rzecz się nie pyta, bo waga to jest moja prywatna sprawa. Jak musisz, niech będzie: 51kg.

11. Jak przyjdzie to będzie.

12. Ostatnio? To głównie mocno posolony popcorn ;/.

13. Nie, nie piłem, ale reszta tak.

14. Głównie rock, punk. Metal jakoś niezbyt.

Edited by Alexkaktus

@ Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Witajcie! Mam taką odpowiedź... Mam czarny komputer. Ze srebrzystym przyciskiem do jego uruchamiania. Konsoli nie chce kupić bo w sumie lodówkę mam pełną.

@ Czy lubicie pizzę?

PIZZA?! Mówił ktoś coś o pizzy? <siedzi w kącie i ssie kciuka>

@ Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie jestem tym niektórym to nie wiem :)

@ Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

A jak się nie ma ani tego ani tego? Ja to co najwyżej mam to "/" na środku :(

@ O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Trzymacie w lodówce Lady Gage, Justina Biebera, Krzysztofa Ibisza i Jacykowa (tak przy okazji powiedzcie mu, że już więcej nie założę tej niebieskiej kiecki bo mi do płci nie pasuje)

@ Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poważnie? To kto w dzisiejszych czasach ma chęć pisania listów skoro można te 30min. dłużej pograć w CoD'a? ;)

@ Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Na pełniaki narzekają tylko ludzie, którym komputer sie psuje po zainstalowaniu gry, która:

-ma więcej niż rok

-ma w sieci średnią ocen mniejszą niż 90%

-ma strasznie trudny w odczytaniu, angielski tytuł

@ Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Po pierwsze to trzeba czytać dużo książek. Przynajmniej jedną na 150 lat.

Po drugie należy mieć oczy... no bo jakbyśmy CDA czytali?

Po trzecie należy mieć pieniądze bo pani w kiosku nie lubi jak ktoś ją okrada.

Fucha srednia ale da się wyżyć. Codziennie CDA nie czytam bo już tydzień po premierze nowego numeru mam już przeczytane absolutnie wszystko co mnie interesuje. BTW. CD-Action powinien być tygodnikiem :)

@ Ile macie lat?

Siedemnastolatów o wiek się nie pyta.

@ Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn. ActionMaga jedynie "przeglądam".

@ Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko by ktoś spróbował zbliżyć się do mojego CDA na pół metra...

@Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym tyle płacić... ale raz na rok za ~1700 stron fascynujących recenzji, zapierających dech w piersi zapowiedzi i za same świerzynki na DVD ;P

@ Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA najbardziej podoba mi się Hut ale Allor też nie jest brzydki ;D

@Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest Allorem, a Allor jest Smugglerem, ponieważ Smugglerem jest Allor.

Kupuje ps1 dla red alert 1

ale mam comodore 64

? Czy lubicie pizzę?

bez ciasta jest najlepsza:)

ponieważ nie mam oka i nosze taką opaske dlatego mnie rozumieją

(i mnie porwali za młodu)

tyle by mi cda starczyło

bardzo się podjarałem przy pisaniu

uważaj co mówisz bo strzele focha

? Ile macie lat?

80:3/8564352.123|123123:(12311)+1211łamane przez <%321*:=1

opycham płyty na allegro

a czy czytam no jeśli chcecie

przykro zbieram na kompa jeszcze 8213zł

żone Smugglera znam osobiście ale sie nie zagłebiajmy

1. Stary ale jaty... pentium IV 3,4GHz, 2GB ddr2 RAM, gf8600gt, mogę sie pochwalić jeszcze dobrą dżwiękówką: creative xtreme gamer. Konsole chicałbym(x360) ale funuszy brak.

2. Of course :D

3. ja piractwa nie popieram, co prawda czasami zainstaluje pirata ale tylko by sprawdzić czy ruszy na moim kompie, jesli tak to ide do sklepu. Nie wiem co dobrego jest w piractwie, to zwykła kradzież. W mojej klasie jestem jedynym antypiratem...

4. kieszonkowego nie dostaje, kasy na gry nie dostaje. Więc w roku może kupuje jedną, dwie gry.

5. Jaka komercja??!! :D

6. Poziom spada przez takich leniwców jak ja, napisał bym wiele (raczej) ciekawego ale poprostu nie chce mi się... aż dziw, że biorę udział w tej akcji.

7. Ja nie narzekam, płytka to dla mnie tylko dodatek. Poza tym każdemu się nie dogodzi, każdy ma inny sprzęt, gry już wcześniej zakupione itd.

8. Wystarczy posiadać trochę kasy i chęci do czytania( u wielu jej brak...). Z CDA spędzam cały dzień, wasza strona jest oczywiście nontop włączona, do kiosku pędzę zawsze w dzień premiery numeru.

9. W lipcu stuknie 19.

10. Magazyn przede wszystko, do płyt zaglądam rzadko. ActionMaga nie czytam.

11. Do mojego CDA zagląda kilka kumpli ze szkoły.

12. Płaciłbym 50 zł. ale tylko gdyby CDA stało się kwartalnikiem ;p Obecna cena mi odpowiada.

13. Wszytko sie podoba, Allor jest wszytkim ;p

14. Dlaczego Allor jest Smuggler'em?! Patrz punkt wyżej xD

Nie mam konsoli i nie zamierzam kupić. Co do komputera... no do Pentagonu to by sie nie nadawal..

? Czy lubicie pizzę?

0_O Podobno nie ma głupich pytań, tylko głupie odpowiedzi... zwątpiłem :D

Spiracenie jakiejś gry to często zadanie-łamigłowka. Nie mam nic przeciwko obchodzeniu zabezpieczeń jakiejś gry... ale udostępnianie tego... jak ktoś chce piracić gry, to niech sam je crackuje a nie korzysta z czyjegoś dzieła!

50 złotych/tydzien

W cholere reklam :D

Nie spada poziom listów, lecz poziom autorów. To wszystko w tym temacie

Jest takie powiedzienie... Tak źle i tak niedobrze. Wszystkim nie dogodzisz. Dogadzaj większości.

Wystarczy umiejętność czytania, o którą jest naprawde trudno :D

? Ile macie lat?

16

raczej magazyn

Kuzyn mi podbiere regularnie :D

Mógłbym płacić 50 zł. Z tym ze niekoniecznie co miesiąc :D

Najbardziej podoba mi się oczywiście Allor. Dlaczego? Moze zacytuje: "SCREEEENY"

Smuggler to Allor. Dlatego ze tak, juz i inaczej byc nie moze. Koniec tematu.

Ehm, kompa mam, a nawet 3, tyle, że dwa to już zabytki, bo się tnie nawet Mario.

? Czy lubicie pizzę?

No ba, ale nie z owocami morza.

Bez komentarza.

Mniej niż na Call of Duty: Black Ops, Więcej niż na gry od City Interactive.

A skąd mam wiedzieć, spytam księdza.

To wina Old Smuggler.

Co do narzekania to kiedy dacie Call of Duty Black Ops na pełniaka?

Żeby byc czytelnikiem CD-Action należy: umieć czytać (pisać już nie), wsuwać, wysuwać, posuwać..... stację dysków. Ale czy fajna fucha? No ba. Dzienie na codzień z moją lekturką spędzam ok. 1h - trzeba coś poczytać do snu. :smile:

? Ile macie lat?

Mam trochę więcej od Cd-Action ale o trochę mniej od Akademii Krakowskiej.

Czytam, korzystam i czytam.

No cóż siostra czyta, ale jak mnie nie było to starsze numery mi gwizdneli, chyba na rozpałkę. :icon_cry: Ale przecież Cd-Action jest ognio-wodo-gazo-kulo odporny! Testowałem.

Pięć dych? A co was na malucha nie stać?

Allor, Allor, Allor. O! Pizza!

All or Smuggler.

z dwooooma rdzeniami : P . szary jest. i strasznie buczy. Ale pograć można, szczególnie w klasyki : )

? Czy lubicie pizzę?

Hawajską! Hawajska dla wszystkich!

Ponieważ piractwo jest przeciwieństwem niepiractwa. Gdyby nie istniało piractwo, to skąd wiedzielibyśmy, że to co robimy, to niepiractwo?

Tyle, żeby starczyło na hot-doga na uczelni. Ale nie na tyle dużo, żeby jeździć Mercedesem. No chyba, że modelem 160 osobowym linii 59.

Biznes is biznes bejbe. Tylko czemu tyle reklam z cyckami? Nie macie czegoś inego? Np z... oposami albo wiewiórkami?

Nie możemy stać w miejscu. W tej branży stanie w miejscu oznacza regres. Musimy się rozwijać, coś zmieniać, żeby coraz więcej osób chciało czytać nasze listy. Niestety, trzeba czasem podążać za modą, a że głupie listy obecnie zdominowały rynek epistolarny, nie możemy pozostać na to obojętni.

Musicie zrozumieć, że chociaż chcielibyśmy grać we wszystkie najlepsze pełniaki, to nie jesteśmy instytucją charytatywną, nie kupujemy komputerów co weekend. Dla was pełniak to zakupienie licencji i wytłoczenie płyt. A tak na prawdę, gdybyście mogli się temu przyjrzeć, to zobaczylibyście że tak na prawdę z naszej strony jest dużo więcej pracy- czytanie tekstów która płyta główna jest lepsza, zbieranie funduszy na zakup sprzętu, w końcu montowanie go. Nie zawsze możemy po prostu odpalić pełaniki na naszych starych komputerach, chociaż na prawdę byśmy tego chcieli.

CZYTAJCIE FA....FORUM! Tam od dawna jest wszstko napisane...Czy kiedyś przestane to powtarzać?

? Ile macie lat?

W sumie czy średnio?

Jeżeli za coś płacimy, to nie ma sensu wykorzystywać tego tylko w części, prawda?

Ja. I tylko ja. I koledzy.

To tak jakby zapytać: "Co jest lepsze, lodówka czy samochód?" Lodówka lepiej chłodzi, ale samochód szybciej jeździ. Jak widzicie, ciężko dać jednoznaczną odpowiedź na to pytanie..

Kim jest kto?

Komputer mam fajny (póki GTA IV chodzi na średnich, Crysis na wysokich, a CoD BO na maksymalnych ustawieniach grafiki to nie zamierzam nic w nim zmieniać)

Nie mam konsoli, aczkolwiek nie obraziłbym się, gdybym dostał jakąś w prezencie. ;D

? Czy lubicie pizzę?

'Course I love pizza. Ave Pizza!

A bo ja wiem? Ja tam piractwa nie popieram, bardzo uogólniacie czytelników CD-Action.

Póki co, to nie wiele (jak na coś potrzebuję, to po prostu proszę o to rodziców), ale wczoraj "zapisałem" się jako roznosiciel ulotek, i teraz wystarczy czekać na telefon, co jest do roboty.

Zakładając, że będę dostawać min. 5 zł/h, to ok. 2-3 tygodnie i można nową grę kupować. ;)

No cóż, reklam jest dość sporo, ale jednak mi to nie przeszkadza - w końcu macie z tego dodatkową kasę, a dodatkowa kasa = lepsze pełniaki.

Społeczeństwo nam głupieje.

Bo na forach siedzą i narzekają ci, który właśnie nie instalowali danej gry. Wszyscy inni, czyli pewnie duża większość, siedzą nie na forum, ale grają w tą grę właśnie.

Wymagania, aby stać się czytelnikiem CD-Action:

Waga: 30 000 - 80 000 gramów

Wzrost: 7 - 20 stóp

Kolor oczu: Czerwone

Kolor włosów: Różowe w zielone kropki

Długość kciuka: 96,752 milimetrów

Używana pasta do zębów: Kolgejt

Pojazd: traktor Lamborghini R8. 230-270 lub jakikolwiek pojazd z 10 000 - 10 001 KM

... I jeszcze parę(dziesiąt) innych, tradycyjnych i zupełnie normalnych wymagań.

W przypadku braku kandydatów spełniających te wymagania, przyjmiemy każdego, kto chociaż przeczyta wstęp w CD-Action. Fucha jest prześwietna.

? Ile macie lat?

Jestem dokładnie o 1109 lat młodszy od Daigo, cesarza Japonii ;)

Jak najbardziej magazyn.

Tylko ja, czasami tylko tata spojrzy na strzelanki/symulatory lotu i Na Luzie, albo siostra, ale chyba tylko po to, żeby pooglądać obrazki. ;)

Oczywiście, że tak. Dla Redakcji wszystko!

A, i zapomnieliście wspomnieć o jednej rzeczy - dopisek pytania powinien brzmieć "Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje PIZZA, druk pisma, (...)"

Bo to jest Smuggler, JA WAM TO MUFIE! PSZECIESZ SAM SIE NAWET PŻYZNAU W NASTEMPNYM PYTANIÓ!!11!!!111oneoneone

Pomidor z jagodami posypany startymi dachówkami z lodowiska międzynarodowego ze świata równoległego w Wąchocku ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...