Jump to content

Angrenbor

Forumowicze
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About Angrenbor

 • Rank
  Krasnolud

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

5,427 profile views
 1. W porównaniu z częścią pierwszą ta gra w wersji sklepowej to niestety crap. Zaliczyć ją musi każdy fan uniwersum, ale świat by się nie zawalił gdyby nie powstała. Tym niemniej, pełniak niezły jeśli ktoś jeszcze nie posiada.
 2. Nie wystawiłem tego dla żadnej konkretnej osoby. Aukcja prywatna, o którą tak mi spamowałeś w PMach jest niezgodna z regulaminem Allegro, na który sam się zgodziłeś. W każdym bądź razie, temat do zamknięcia.
 3. W sumie oferta nadal aktualna, po prostu na jakiś czas zrezygnowałem z wystawiania tego gdziekolwiek.
 4. Znowu będzie głosowanie nie na okładki tylko gry, z których wzięto grafiki. Więc te najmniej sztampowe, z jakąś prawdziwą myślą, czyli 4 i 13 zginą marnie bo "Dark Souls 2!"
 5. Pirates of Black Cove wraz z kilkoma innymi tytułami TopWare wciąż można otrzymać za free po bezpłatnej rejestracji w DLH.net
 6. Jak znam życie skany rocznika 2003 będą pewnie najciekawszą zawartością płyty . Choć jeśli trafiłby się jakiś nietypowy pełniak, którego jeszcze nie posiadam to może to będzie pierwsze CDA, które kupię od prawie 2 lat.
 7. Mam już wszystko od dawna i żadna z tych gier mi zbytnio nie podeszła
 8. Wszystkie były już w bundlach, bodajże po dolarze każda i niestety każdą już mam.
 9. Jak na razie to tak sobie. Hospital Tycoon był swego czasu przez krótki moment rozdawany za darmo na cdp.pl (i to po polsku - po komentarzach widać, że to ważny aspekt), a Overlorda 2 wraz z poprzednimi częściami, drugim i trzecim Flashpointem, Damnation i Jericho Barkera kupiłem w bundlu podczas grupowych zakupów za bodajże 6 złotych.
 10. Nie powinni, bo to zdecydowanie najsłabszy nowożytny PoP. Ani nie ma tej magii co PIaski Czasu ani nie jest tak rozbudowany jak Dusza Wojownika. Niby dodano moc kontrolowania wody, ale za to system walki uproszczono do granic możliwości. Fabularnie także jest słabo, sztampowo i przewidywalnie. Poprzednie części, choć też na Oscary nie zasługiwały, to przynajmniej zostały bardzo dobrze wyreżyserowane, tu przez cały czas wieje nudą.
 11. Fez za Dungeon Siege ed. Dzięki za wymianę!
×
×
 • Create New...