Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

1) Owszem, mam czteroletni, drewniany komputer na parę, który szumi i nie daje spać po nocach. Konsola? Plejstejszyn 2 i zamiar kupna Plejstejszyn 3.

2) To chyba miało być pytanie czysto retoryczne.

3) Po prostu nie opłaca się nam kupować gry dla 5-ciu godzin singla. A multi co rok takie samo. :/ Na szczęście ja tego "zjawiska" nie popieram: wolę podreptać do sklepu.

4) Wystarczająco, by kupować co miesiąc nową grę. ;)

5) W CD-Action nie ma komercji. To tylko teoria spiskowa ty biednych, plujących na was antyfanów.

6) Nie chce mi się pisa...

7) W takim włoskim magazynie X jako pełniak jest Mirror's Edge. Jak we Włoszech jest, to czemu nie w CD-Action? ;(

8 ) Pójść do kiosku. I tyle na ten temat. A fucha jak najbardziej fajna.

9) Co rok jeden krzyżyk więcej. Tak to w życiu jest. :(

10) Magazyn się kupuje dla magazynu, a nie dla pełniaków. Ale dobrymi pełniakami nie pogardzę. :P

11) Jeśli ktoś ruszy moją prywatną rzecz, jaką jest CD-Action, zostanie zlinczowany i spalony na stosie. :>

12) Black Opsy na płytce będą? Tak? To kupię! Hurraaa!

13) Allor? Zbyt hartkorofy, ja wolę Huta i jego limetkowe DS...

14) Przeca wszyscy antyfani wiedzą, że Smugg nie istnieje, więc o co chodzi z tym pytaniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Nie lubie konsoli bo som gupie.

Czy lubicie pizzę?

A jeżeli odpowiem "nie" to nadal będę mógł kupować CDA?

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo jesteśmy złymi ludźmi i chcemy zniszczyć świat!!

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle że jak poproszę kolegów w szkole żeby mi pożyczyli 15 zł to mi starcza na CDA.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Yyy... Bo CDA powinno być za darmo :/.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo ludzie są głupi i chcą być zabawni i myślą że im to wychodzi a mistrzem czarnego humoru i sarkazmu i cynizmu jest Smuggler (czyt. Allor)

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Pewnie dlatego, że już mamy, że są stare i że nie działają na naszych komputerach. Aa i jeszcze może niektórym nie pasować gatunek.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Narazie mi się to podoba ale jak będzie więcej komercji i takie słabe pełniaki to nie wiem co to będzie :/.

Ile macie lat?

Dziwne pytanie.

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Ja tam lubie wszystko.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

U mnie są schowane w ściśle tajnym miejscu do którego jedynie ja mam dostęp.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Echh znowu ta komercja :/.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Myślę, że jest to Allor ale nie wiem czemu podpowiadacie od razu w pytaniu.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler nie istniejee !! Obawiam się, że Allor też !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Przeciwnikiem konsol nie jestem, ale zwolennikiem rówież nie:) Do grania tylko PC. Szkoda, że moj staroc z 2003 roku wielokrotnie "odświeżany" ledwo dycha. Jednak w cod2, MW i PES6 ciegle ostro gram w sieci:)

? Czy lubicie pizzę?

Jestem już na etapie, że doceniam obiadki u mamusi i Pani Doroty (przyszłej teściowej;))

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Smuggler po latach przemówił mi do rozumu. Pamiętam jak dumny byłem z siebie gdy za wlasny kesz kupowalem pierwsze gry/muzyke.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

1033,24 na konto i 300 do łapy ;) Opłacam żarcie, pokoj wynajęty, uczelnie i starcza na przyjemnosci :D SZOK

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

3 lata temu jej nie widzialem specjalnie. Teraz już Was nie czytam.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Listy były CIEKAWE, bo chcielismy byc sławni :E Moje 2 były w AR, oba dla beki :D

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Kupując CDA nie obchodzila mnie zawartość płyty. Bylo jednak kilka gier ktore milo wspominam. Ballance, Bad day LA i jeszcze jedna strzelanka ktorej tytułu nie pamietam.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba kochać CDA. Zwykle po zakupie siedzialem z pismem 2 dni:) To były piekne chwile.

? Ile macie lat?

23... ale od zawsze jestem dziad...5

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytałem w 90% pismo. Płyta 60% AM 1%

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Kiedyś sam bralem od kumpla, ale stwierdzilem, że to troche profanacja.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mogł bym płacić gdyby nie było internetu i dostępu do gier. Ossssstra komuna mogła by to spowodować, a wtedy... CDA NA KARTKI! :D

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Jarałem się klimatem i świetnymi tekstami. Taka jakaś przyjazna aura panowała. Zmieniliśmy się, a że ślubu nie mamy... odszedłem do tvgry.pl

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler kiedyś powiedział, że NAWET mnie lubi hehe dlatego nie powiem kim jest:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

taki ze poki co gierki chodza mi jeszcze na fulla :P konsola to oczywiscie PS 3 :)

? Czy lubicie pizzę?

a kto nie lubi :P

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

mi to obojetne i tak malo teraz gram wiec od czasu do czasu pozwole sobie na oryginala.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

tajemnica panstwowa :D

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

nigdy ich nie pisalem

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nawet ich nie odpalam :D kupuje dla pisma i dla zabicia nudy w pracy :D

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

az przeczytam wszystko co mnie interesuje :P

? Ile macie lat?

przemilcze to

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

tylko magazyn

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

buahaha

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

...

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Otóż to jest tak. W CD-Action są reklamy. Nie są to reklamy propagandowe, są więc komercyjnym wytworem zgniłozachodniego, kapitalistycznego imperializmu. Oznacza to, ni mniej ni więcej, że działacie wbrew duchowi socjalizmu, za co normalnie zostalibyście zesłani do łagrów. Na wasze szczęście wódz lubi czytać AR :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer czarny szybki i lekko buczący. Tak jestem dumnym posiadaczem playstation 1, 2 oraz XBOX 360

? Czy lubicie pizzę?

Oczywiście

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piraci są źli. Rabują galeony palą wioski i wiele innych nieładnych rzeczy.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

2 dychy miesięcznie

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No bo co wejdę na waszą stronę to ciągle reklama jakiegoś cdaction no weźcie się ogarnijcie.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Cóż uważam że poziom naszych listów spada gdyż wykorzystaliśmy wszelkie tematy do listów i nie chcemy się powtarzać.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Każdy ma inny gust i inny sprzęt.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Powyżej lat 12. Wzrost min. 152cm. Ciemne włosy. Fucha fajna ciekawa. Ja spędzam po godzinie.

? Ile macie lat?

Ja jestem stary przeżyłem wiele epokowych rozdziałów w histori gier. Mam 14.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Robie wszystkie z wyzej wymienionych.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mi podbiera brat i ojciec. Czasem kumpel podkradnie z tornistra. Z trzy razy to nawet kumpela

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mogę płacić i sto byleby mieć w rękach ukochane pismo.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Mi się podobają recenzje pisane, tak od serca.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to dla mnie człowiek ponadczasowy. To on wynalazł ogień, Pomógł zbudować żarówkę, stworzył komputer i zainstalował jako pierwszy windowsa. a to wszystko jednego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Mam takiego PeCeta, NOteBOOKA i moją niezawodną PleySteiszyn :)

2) Uwielbiam Hawai, oraz te z gry Pizza Dude.

3) To że ,,Wielu", to nie znaczy, że wszyscy.

4) Nie mam kieszonkowego, ale jak trzeba na gierke, CDA, Pizze i inne rzeczy to spokojnie leci od rodziców :)

5) To nie KOMercja tylko zaszyfrowane słowo KOMixxy

6) Wiecie się trzeba uczyć, ale obiecuje, że na urodzinowy numer będzie totalny odpał :) A poziom taki jest przez p0K3m0Ny ;)

7) Dla mnie pełniaki się nie liczą, liczy się gazeta.(Ale dobry peniak, nie jest zły :))

8) Fucha jest zajefajna, czytasz, wiesz :) P.S Kiedyś jak był artykuł o Internecie jak powstał to mi pomogliście i 5 z informatyki :)

9) 13-14 Te okolice.

10) Czytam gazetę, ale jak pisałem ,,dobry pełniak, nie jest zły". Action Maga zazwyczaj czytam.

11) Ja. bo kumple też kupują.

12) Nie tylko Allor :) Mac Abra, CormaC, enki, Hut i oczywiście Smuggler też fajni :) A w CDA podobają mi się wasze riposty z AR, Na Luzie, Styl pisania recenzji, Publicystyka, wszystko! Tylko AR mogłoby być więcej :)

13) To jest Smuggler :) A wg. to raczej Mac Abra.

Dlaczego?

W numerze 09/2010 w gamewalkerze(recka o StarCraft II) Smuggler pisał:

,,Bijcie mnie i plujcie, ale mnie nigdy StarCraft nie wciągnął. Ba, powiem więcej:mnie ta gra znudziła, gdy próbowałem się przekonać ,,co oni w tym widzą""

A w numerze 02/2011, w Podsumowaniu roku 2010 Mac Abra pisał tak:

Mówcie co chcecie, plujcie i krzyczcie, ale dla mnie ten StarCraft jest po prostu nuuuuuuudny. Czułem się trochę, jakbym zjadł hamburgera w McDonaldzie. Może i smaczne, ale niczym mnie nie zaskoczył, nie poczułem nowego smaku, itd. Czuję się nią rozczarowany

Przypadek? Nie sądze, dwie prawie takie same opinie. A skoro mówi się, że Smg to redaktor, a przecież Mac Abra nim jest :)

Podsumowując: To moja odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Większość z nas ma komputery klasy IBM PC. Paru ma Maca ale pytanie było o komputery a nie o zabawki. Mamy też konsole.

Nie zamierzamy kupić, przecież powiedziałem, że mamy!

? Czy lubicie pizzę?

Wielu z nas lubi pizzę. Ale bardziej lubimy placki. I piractwo. Piractwo jest pycha. Lubię zjeść dobre piractwo.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Jeżeli można zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko, to co w tym nielogicznego, że większość z nas wybiera taką opcję? Mamy mniej gier na rynku wg. Was? Ciekawa opinia... To bez piractwa bylibyśmy zalani grami pewnie. A nie jest tak, że producenci zostają wylani dlatego, że są pierdołami i nie dają sobie rady? Kiedy był taki przypadek, że producenta gry zwolnili z powodu ogólnego piractwa? A nie dlatego, że robił słabe gry? Wielkie amerykańskie firmy wydają po 100mln$. Czemu to robią? Przecież przez piractwo im się gry nie sprzedadzą. Czy jednak przez piractwo? Czy może przez to, że produkują gnioty? Na przykład (my podajemy przykłady) czy winą za porażkę All Points Bulletin: Reloaded można obarczyć piractwo? Nie sądzimy.

A sukces Mount & Blade? Mimo, że gra była słabo zabezpieczona i w necie można znaleźć pełno wersji pirackich, to panowie producenci robią coraz to nowe wersje... Ale Wy musicie powiedzieć, że piractwo jest be, bo by wam licencji nie sprzedawali. Rozumiemy to. Wszyscy wiedzą, o co chodzi;-)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Większość z nas zarabia między 2000 zł a 5000 zł. Za to trzeba wyżywić rodzinę i opłacić rachunki. Dlatego wielu nie staje

na gry. I to jest przyczyna tego, że wielu z nas lubi piractwo. Mmmm, piractwo... Mniam. A kieszonkowe? Średnio dostajemy 55 zł miesięcznie.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercjyjny - nastawiony na zysk. Chodzi o to, że uważamy, że Wy nie pracujecie dla wyższych wartości i poszerzania zrozumienia dla dziedziny sztuki jaką są gry komputerowe tylko dla kapuchy. Wielu z nas podaje przekonujące tezy na ten temat i dowodzi ich. Wy wiele z tych tez obalacie. Dyskusja trwa. Poza tym, co mali biedni my możemy z tym zrobić? Chcecie forsy to wasza sprawa, my nie powinniśmy oceniać. Wy przynajmniej macie pieniążki na oryginały.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

"Jaki pan, taki kram" i "Kto z kim przestaje, takim się staje". Daje do myślenia? To Wy nas wychowywaliście przez parę latek. Wy obniżyliście loty. Teraz macie NAS. Takich czytelników jakich sobie stworzyliście. Jakie pismo, tacy czytelnicy.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo płacimy Wam 15 zeta miesięcznie. Czyli około 200 zł rocznie. Płacimy i wymagamy. Dostajemy w zamian odgrzewanego kartofla... Nie dziwcie się, że jesteśmy niezadowoleni. Pogodzilibyśmy się z umieszczaniem starych gier. Nic w tym złego. Ale umieszczanie drugi raz tej samej gry? Panowie... Nieładnie.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Ostatnio ta fucha jest wyjątkowo nużąca. Dodatkowo trzeba płacić... Dziennie? Hmmm, policzmy: Kupujemy CDA, po 2 godzinach jest już przeczytane. Potem trzeba czekać, dajmy na to 29 dni na nowe... To będzie: 120 minut podzielić na 29 = około 4 minuty dziennie. Ale większość z nas jest słaba z matmy.

? Ile macie lat?

Średnio 17 lat. Ale dokładnie nie wiemy.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Tak naprawdę głównie korzystamy z płyty. Ale jesteśmy uzależnieni, więc nawet jak na płycie nie ma dla nas nic ciekawego, to kupimy CDA. I dumnie ogłaszamy, że nie kupujemy dla gier! I poddajemy ostracyzmowi tych, którzy mówią, że nie kupią, bo słabe pełniaki. Mówimy im, że "nikt inteligentny nie kupuje CDA dla gier tylko dla wartości intelektualnych z pisma".

Kiedyś czytaliśmy Action Maga. Jak jeszcze pisał Archwimilimiłopotopoczerpaczkiwiczanin... Ehhh... Stare dzieje...

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nasi kumple podbierają nam CDA. Żony rzadziej. Swoją drogą, czemu w pytaniu nie ma nic o mężach? I kumpelkach? Wśród nas są też dziewczyny.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Zawsze znajdzie się pewna grupa wśród nas, która tyle zapłaci. Poza tym, jeśli by się wam nie opylało za 15 zł, to byście zbankrutowali.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej nam się podobają pełniaki. Jak peniaki zawodzą, to pismo jest do olania. Niewielu z nas tak naprawdę czyta CDA, więc nie do końca wiemy, co to jest Allor. To jakiś dział?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Aaaaaaa, Allor to osoba... tak? Nie wiemy, kim jest Smuggler i powoli zaczynamy tracić zainteresowanie jego tożsamością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputery mamy. Jakie? Naj[beeep]istsze. Konsole? Tylko Atari!

? Czy lubicie pizzę?

A wy kiebasę?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

No właśnie NIEKTÓRZY z nas. A Kottick to frajer!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Więcej niż wy!

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercją? Jaką komercją? Przecież pornosy na ostatniej stronie to tylko treśc czysto edukacyjna. Każdą mordę cieszy.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

No wiecie... Ludzie z czasem się jednak starzeją. Szok, co nie? A wy nie dorastacie? EJ A MOŻE WY TO PIOTRUŚ PAN!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo forum to magazyn niewdzięczności. W dodatku zawsze pełny, a zamiast narzekać na złą ocenę, to można ponarzekać na złe pełniaki. (Może się nie skapną!)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

No więc... Trza zabulic te parę groszy na miesiąc. Fucha zajefajna. Wkurza tylko brak władzy. Czasu spędzamy z CDA więcej niż wy razem wzięci. W końcu każdy chce się dopatrzyć tam kodu Smugglera da Vinci!

? Ile macie lat?

MAMO! PEDOFIL (Czy to wy inspirowaliście te reklamy o niebezpieczeństwie w sieci?)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytanie to (zdaniem "specjalistów") zdolność na wymarciu, dlatego ją tak usilnie wspieramy. Z rzeczy z płyt korzystamy, ale to nie komplement, bo z klozetu też korzystamy. ActionMaga czytamy... Z takim samym zapałem jak rachunki!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

A ja głupi myślałem, że dzieci, które mają dzieci to temat TABU!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

A wy nie moglibyście dawać do każdego numeru Photoshop -a, NFS-a, COD-a i 3ds Max -a? Przecież gdyby tak podliczyć ile to da frajdy i jak wpłynie na rozwój waszych czytelników... Te parę groszy chyba wysupłacie...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo Allor z greckiego po odwróceniu liter i skorzystaniu z dysku z Faros daję imię, które według Niemieckiego alfabetu Morse -a daje kod, który można wykorzysstac znając język z Atlantydy do otworzenia sejfu, w którym jest kod, który po zamienieniu co trzeciej litery na losową literę chińskiego alfabetu i obliczeniu jej wartości chemicznej daje kod do Pentagonu!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Takie życie. Z jednej fuchy nie wyżyjesz. Samym listo-odpisywaniem na chleb nie zarobisz. Jest nim Allor, bo szef tak kazał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość teofi7

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer PC. Konsolom mówimy nie.

? Czy lubicie pizzę?

Tak. Pizza zbójnicka z szynką, kurczakiem i do tego sos czonsnkowy i keczup. 1 pizza/tydzień

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie popieram. Jestem przeciwko wkurząjącym zabezpieczeniom i zbytniej ingerencji niektórych służb w internecie.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

2k po odliczeniu podatków.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Naciąganie na konkursy SMS, porno telefony. Czasami reklama gry, przy dobrej recenzji gry. Do tego usuwanie "nierentownych" według wydawnictwa działów CDA, które niektórym się podobały.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nie chce mi się pisać listów, jakby co jest forum. Zbyt mała możliwość interakcji z odpowiadającym (np. Ty możesz dissować wszystkich Smg i nie ma szans na zwrotny pojazd). Dużo tematów zostało już wyczerpanych. Teoria o starzeniu się też się zgadza.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jest już tyle gier na rynku że niełatwo trafić w gust. Powiem tak: są cycki - jest dobra gra.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

CD-A ładnie się prezentuje na wystawce w sklepie lub kiosku. To mnie skłoniło żeby zostać. To było coś koło 2006 roku, później kupowałem coraz częściej aż się wciągnąłem. Niestety ostatnio coraz ciężej być czytelnikiem CD-A bo zauważam znaczny spadek weny a do tego wywaliliście minifelietony.

? Ile macie lat?

20 z czego 25% długości życia jestem z CD-A.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Odkąd mam intenet (4 lata) z płyty biorę tylko pełniaki, reszta mnie nie interesuje.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko ja - każdy ma swój i swojego nie odda.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jeśli NFZ będzie refundował.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

To że co roku zmieniacie kolor grzbietu okładki - tak można odliczać czas, układając CD-A na kupkę.

Allor? Sory, nie podobają mi się chłopcy, jestem hetero.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

To multikonto Allora na forum. A tak na serio - Smuggler to chyba jeden z wrocławskich raperów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

W sensie tego, jestem właścicielem PS2, ale boję się przyznać, jako że prowadzę Radykalne Bojówki Hejterskie Zjednoczonego Ruchu Pececiarzy.

? Czy lubicie pizzę?

A czy kuśka wchodzi w piczkę?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bein' a Pirate is fun to be!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Kieszeń pęka.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To inna nazwa kolanka 90" pod zlewem.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Dlaczego mam odpowiadać mądrze i poważnie na TAKIE pytanie?!? Chcę adwokata! I status świadka koronnego! I jakieś ciastka! Ale bardziej kokosowe jeżeli można. I proszę ich nie przynosić w obecności Kaloryferowego bo się na nie bezczelnie patrzy.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

No, jeżeli CDA wykupi licencje na najdroższe i najnowsze tytuły AAA to upadnie rynek gier i POWSTANIE NOWY ŚWIAT... I obudzimy się w Krypcie 13

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żeby zostać czytelnikiem CDA należy przeszczepić sobie skrawek DNA dowolnego redaktora, łatwo znajdowane na Allegro. Robota jest ciekawa, aczkolwiek muszę rozpracować, co to za śmieszne znaczki wokół ilustracji. Czat jest na tyle relatywny, bym mógł śmiało odpowiedzieć, za długo.

? Ile macie lat?

Gdy się urodziłem, nie było systemu metrycznego.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

...co to znaczy "czytać"?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jeden, by wszystkimi rządzić, jeden, by wszystkie odnaleźć,

Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak dostarczycie mi do domu osobiście, pełną redakcją, z fanfarami, czerwonym dywanem, pod krawatem i z pudłem pizzy.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo ma brodę a ty nie, NANANANANANNANA.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Każdy wie, że Smuggler to W. Put-

/zakłócenia/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój komputer od kilku lat nadaje się tylko do pracy. Dlatego kupiłem sobie PSP. Jak teraz się zastanawiam czy było warto, to jestem pewien,że to był dobry zakup! Choćby dla samego Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Heroes 3 :tongue: I przy okazji, wkrótce kupuję sobie nowego pieca!

? Czy lubicie pizzę?

No jasne!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Osobiście lubię piratów np. Jack Sparrow. Uważam też, że piraci powinni trzymać się z dala od gier (zagrajcie w grę "Piraci z Karaibów", a poprzecie moje słowa).

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Kieszenkowego mam tyle, że na pizzę co jakiś czas starczy, ale na Merca to za mało...

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wierzysz w komercję? Zagraj w pierwszą lepszą grę, która w CDA dostała ocenę ok.4 to uwierzysz.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Winowajcą jest tu nowe pokolenie czytelników, które olewa szkołę, żeby pograć w Tibię lub Call of Duty. I potem się dziwisz, że w liście jest tyle błędów, że się ich nawet poprawić nie chce.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo kochamy narzekać! I dali byście Torchlighta w pełniakach!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żeby być czytelnikiem CDA trzeba je kupić, przeczytać i zrozumieć co się przeczytało. Poważnie! To fajna fucha i z CDA spędzam tyle czasu ile potrzebuje by je przeczytać,

? Ile macie lat?

13

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Jasne, że przede wszystkim czytam magazyn, Pełniaki są fajnym dodatkiem do pisma.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tata tylko do NL luknie, a pozatym nikt inny CDA mi nie podbiera.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jasne, że nie ! Wybijcie sobie ten pomysł z głowy!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Recki, zapowiedzi NL, AR i kupa humoru z jakim tworzycie to pismo :laugh: W skrócie Allor.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smugg odpisuje na listy w AR,a jest nim Allor, bo Smugg tak chciał, gdyż nie zgodził się nim być Mr Jedi ani Kaloryferowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Grzeczne. Jeszcze żaden komputer mi nie próbował uciec, nie załatwił kupy spraw w niewłaściwym miejscu oraz nikogo nie ugryzł. Nawet nie narzeka, że w pod biurkiem ciasno. A co do konsol: konsole z peckami gryzą się jak psy z kotami- więc nie mam żadnej.

-Czy lubicie pizzę?

Oczywiście, że tak. Najlepsza jest Krzywa Wieża.

-Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ogólnie rzecz biorąc piractwo jest złe bo przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle... Ale widząc politykę niektórych złych firm (wszyscy wiemy o kogo chodzi) oraz coraz bardziej wyrafinowane próby wyciągania jeszcze większej kasy od graczy, mam silną pokusę by złamać zasady i zassać pełniaka. Mimo wszystko- jak dotąd się to nie zdarzyło.

-Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Starczy na roczną prenumeratę CDA i 2-3 premierowe gry na rok.

-O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No cóż... Wydajecie pismo, które podoba się graczom, dodajecie znane i dobre pełniaki, co też jest zachętą do kupna, w waszym piśmie można znaleźć reklamy, za co kasę dostajecie... W pewnym sensie jest u was komercja, ale w takim razie gdzie komercji nie ma?

-Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Po mojemu zawsze był niski. Nigdy nie napisałem do was żadnego listu.

-Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Czemu u was na forum słownik podkreśla słowo pełniaki? Nie rozumiem. Nie ważne. Jak dla mnie CDA jest jak budynek na 100 km. (wpisać sobie w YT). Zawsze znajdą się tacy, co narzekają, że cień za duży, że kapie, że z Uralu nie widać. A tak naprawdę jesteście wspaniałym, jedynym w swoim rodzaju tworem.

-Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Tutaj jest ciężko, bo w dzień premiery nowego CDA musisz wstać o 5 rano i pognać do najbliższego kiosku. Jak będziesz miał szczęście, zostanie jeszcze parę egzemplarzy. Albo możesz zamówić prenumeratę. A warto, bo bycie czytelnikiem CDA to coś... coś pięknego. Tego się nagrać na video nie da, a co dopiero opisać. I weźcie jeszcze pod uwagę że czas z CDA jest nielimitowany!

-Ile macie lat?

Prawie 20. 4 dni po waszych urodzinach będą moje.

-Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam CDA. Całe. No, prawie całe, bo gdy nadchodzi strona reklam idę sobie herbatę zrobić albo kolę nalać.

A co do płyty i ActionMaga... Jak coś mnie interesuje, to przykuje moją uwagę. Jak nie, to nie.

-Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Moja siostra czyta głównie "na luzie" i ogólnie przegląda. Czasem zjawi się kumpel, przeczyta jedną-dwie recki, powie że moje ulubione "world of goo" jest pedalskie, zagra sobie w Devil may cry 3 lub 4 i wyjdzie.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Apage, precz z takim iście złowieszczym pomysłem. Kto będzie kupował CDA co miesiąc, jeśli mógłby kupować premierową grę co dwa?

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie mówcie, że was to zdziwiło! Myślę że każdemu najbardziej w CDA podoba się Allor. No bo spójrzmy prawdzie w oczy: Allor jest najfajniejszą częścią CDA. Tezę tę potwierdza fakt że najlepszym elementem w CDA jest Allor. Jakby tego było mało pozwolę tutaj wtrącić, iż to właśnie Allor jest najbardziej dopracowanym i w 100 % bezbłędnym redaktorem w CDA. Na plus tego stwierdzenia przemawiają badania, z których wynika, że bez Allora CDA byłoby pozbawione najbardziej podobającej się światu osobie w CDA. Podsumowując: CDA całą swoją chwałę zawdzięcza głównie Allorowi, bo to jest uważany przez lud za najlepszego.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest fajny. Jest tak fajny, że mógłby być nawet Allorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mój komputer jest w stanie jakoś uciągnąć nowe gry. Nie posiadam konsoli, ale PS3 bym nie pogardził, jak i nowym PC-tem. :)

2. Pizza dobra jest. :)

3. Nie popieram piractwa, ale i tak wiele ludzi uważa, że po co wydawać ponad 100 zł na grę, którą można mieć za darmo z torrentów...

4. Hmm, nie jest to suma którą mógłbym się pochwalić. :)

5. Nic takiego nie zauważyłem.

6. Poziom listów spada, bo zamiast pisać do AR, teraz można pisać na forum CDA i blogu, a do redakcji to już chyba mało kto listy wysyła...

7. Rozumiem Wasze starania, ale wszyscy oczekują hitu. :) Choć ostatnio poziom gier na płycie się zwiększył, sporo z nich już ukończyłem.

8. Wystarczy znaleźć 15 zł, pójść do kiosku, wypowiedzieć hasło "poproszę sidi-ekszyn" i cieszyć sie jego zawartością. :) Z CDA spędzam ok. poł godziny dziennie.

9. 17, a już za parę miesięcy 18. :)

10. Czytam głównie pismo, a płytę używam tylko do instalowania pełniaków. Nie czytam ActionMaga.

11. CDA JEST TYLKO DLA MNIE!

12. Nie ma takiej opcji. Za 50 zł można mieć całkiem świeżą super grę. Zresztą, CDA tyle ludzi kupuje więc nie powinniście narzekać na brak zysku...

13. Bo tak jak inny redaktorzy, Allor pisze fajne teksty. :)

14. Taka wola nieba. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam komputer, dwulatek, ale wystarczająco dobry do wszystkiego. A z konsoli... na razie żadnej, ale korci mnie Atari 2600 :) Bo lubię klasykę.

? Czy lubicie pizzę?

Cytując bohatera książki Terry'ego Pratchet'a "Niewłaściwy rodzaj pytania". Lepsze byłoby: "Za co lubicie pizzę" lub "Jaką lubicie pizzę"

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piractwa nie popieram, jednak czuję szacunek (nie, nie do piratów) do ludzi obchodzących zabezpieczenia, takich jak grupa Razor1911 lub znany ostatnio Geohot, ponieważ są dowodem na to, że co stworzył człowiek, inny człowiek może obejść :)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tygodniowo 20-30 zł, ale z tego duża część na dojazd do szkoły itp. Dodatkowo - wiadomo - coś się dostanie na urodziny, na święta i zawsze wystarcza na Ekszyna :D

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Yyy... nie rozumiem pytania... BTW: Jak dla mnie mogłoby być więcej reklam pod warunkiem zwiększenia się ilości stron. 200-stronnicowe CDA wyglądają pięknie!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poziom nie spada. Po prostu ludzie się zmieniają, więc listy też się zmieniają... Kiedyś pisaliście, że The Need for Speed ma realistyczną grafikę... Teraz... teraz raczej tak nie napiszecie. Ludzie się zmieniają, gry się zmieniają, listy się zmieniają... po prostu

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Czy ja kiedykolwiek narzekałem na pełniaki? NIGDY, absolutnie NIGDY nie powiedziałem (ani napisałem) jednego złego słowa o grach dodawanych do CDA. CDA - to jest ten klimat, ten magazyn, ta... farba ;p. A stare gry? Cieszyłbym się gdyby były stare gry dodawane... Jak na przykład Dune II, Wolfenstein 3D, Settlers 1. Jednak takich nie dodajecie... Przy okazji się pochwalę! Ostatnio znalazłem dyskietkę z Dune II! I to wersję The Building of a Dynasty :)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Yyy... czytać CDA może?

? Ile macie lat?

Już można mnie zaliczyć do grona siedemnastolatków.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam magazyn, pełniaki instaluję jak mnie zainteresują. Sporadyczne oglądam gameplay lub czytam AM/jakiś zin.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

W domu brat, czasem mama i tata też przeczytają NL lub jakiś artykuł. W szkole - pół klasy...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Oj... 50 zł? Tyle to nie, ale dwie dyszki to pewnie nie byłoby żal :)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej? To chyba cała redakcja :) I oczywiście Szafa Z Grami?:D

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Kiedyś nad tym myślałem, ale doszedłem do wniosku, że ta wiedza nie jest mi do szczęścia potrzebna, dlatego wiem, że Smuggler to Smuggler i tak ma być! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mam 1, PC. Mam też Xboxa, chociaż uważam się bardziej za PCtowca.

Czy lubicie pizzę?

Może się to wydać dziwne, ale ja nie jadam karczochów, de facto żadnego nigdy nie spróbowałem :0

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja nie popieram piractwa! Ten szkorbut.. jak taki chory pirat Cię łapie to taki smród czuć... Łe. No chyba że niektórzy lubują się w takich nieczystych sprawach... Ostatnio głośno jest o pirackim statku Porażka ponad Niskim i jego kapitanie-Geograficznym Cieple(dziwne te nazwy..).

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dycha per week, no i jakieś nieregularne ,,dopłaty" :)

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Może macie takie zadłużenie, że komornik robi wam komercję? :|

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Pszeciesz mondrze piszemy. To ty sie stażejesz!!1

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Mi tam pasi, od niedawna mam nowego kompa i to m.in. dzięki wam jeszcze długo będę miał w co grać ;)

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba mieć prawie 20 dychy i specyficzne poczucie humoru. Fucha średnia, mało płacą... A mó czas spędzony przy CD-A jest wprost proporcjonalny do ilości tekstów, które mnie zaciekawią :)

Ile macie lat?

Nie podaję wieku szmuglerom :(

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Heh, do ActionMaga, zbierając CD-A od około 1,5 roku, zajrzałem może raz czy 2 ;p Zwykle czytam większość gazety, a z płytkę traktuję jako dodatek, no chyba że jest jakiś naprawdę mocny pełniak...

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nie mam rodzeństwa, a rodzice nie czytają. Czasami dzielę się CD-A z kolegą, kiedy ktoś z nas nie ma danego numeru.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie, nie możemy, bo trzeba też mieć kasę na jakiegoś Bulletstorma czy Wiedźmina ;)

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie kojarzę kolesia... Allor? Aaa Allods Online... No pewnie przeczytam recenzję...

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Ale Smuggler nie lubi podobno MMO... a tak w ogóle to on jest jakąś pięścią, mi przypominającą robaczka, mylę się? Przecież tak wygląda na zdjęciu... Chyba że jest Garfieldem, już sam nie wiem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

PC - na dziś nie wydaje się nowy, ale swoje pociągnie; Nie mam konsoli - tzn. jest jakieś popsute Nintendo - nigdy nie grałem.

Czy lubicie pizzę?

Dziś po robocie będę jadł z sosem czosnkowym :)

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ogólnie zastanawiam się jak to jest, że ścigają za np. oglądanie filmów nagranych suszarką czy czymś tam, a pozwalają sobie na wg mnie na ośmieszanie wizerunku poprzez np. erotyczne wersje "Avatar" czy "Piratów z Karaibów" itp. Odnośnie gier - zmienić "target" na ludzi zarabiających i będzie ok. Nikt dzieciom nie reklamuje nowych marek samochodów i jakoś się sprzedają.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Na gry zdecydowanie wystarczy :)

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Tzn. może chodzi o markę CD-Action - jeśli coś popieracie to znaczy, że jest tego warte i jesteście do tego przekonani na 100%, a nie wynika to bardziej z czyjejś prośby. Na reklamy itp. nie narzekam - nie ma podpasek czy jakiś kremów dla kobiet, itd. - są za to reklamy gier, więc jest ok.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nigdy nie pisałem do AR, ale szczerze to boję się coś napisać. Te riposty... Zauważyłem, że listy nawet te krytykowane przez Smugglera niosą czasami jakiś ciekawy sygnał, ale to przepada w kłótni. Z drugiej strony jeśli chce się coś przeforsować to wypada się postarać, a nie mieszać red. z błotem.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Tzn. wg mnie to wynika z tego, że red. nie jest oddzielona "grubą krechą" od czytelników. Coś jak specjaliści i zgraja jednak laików - to skutek forum i sieci, która niby zbliża ludzi. Podoba mi się to co się dzieje na stronie głównej - Hut napisze swoje i reszta krzyczy pod spodem - natomiast na forum można pogadać z każdym i sądzę, że niektórzy tego nadużywają.

Odnośnie pełniaków - mnie na gry stać i tak jak już kiedyś wspomniałem mogę kupować CDA bez płyty za 15 zł czy 20 zł - nie gardzę pełniakami, bo to zawsze miłe doświadczenie, zdaję sobie też sprawę, że dla wielu dzieciaków taka płytka to mega frajda.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Sądzę, że na pewno trzeba kupować oryginalne gry - bez tego nie ma zabawy :D - poza tym sądzę, że forum daję świetne poczucie bycia w grupie czytelników i graczy.

Ile macie lat?

Jeszcze nie trzydzieści...

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czasopismo mi wystarcza w 100%. Korzystam z płyty, bo skoro jest to czemu nie - gram w gry, bo są ciekawą odskocznią od tego co kupuję. Jednak zauważyłem, że nie wyrabiam - rpg, hack n slach itp. to dla mnie za dużo - fps na 8h to jeszcze spoko.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Podbierają mi je jeszcze 2 osoby i do dzieci bym ich nie zaliczył :)

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Do 35zł... jeszcze się zgodzę :)

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Tzn. podoba mi się, że to czasopismo jest naprawdę w pewien sposób współtworzone przez czytelników.

To daje się odczuć.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Kiedyś myślałem, że to kobieta, teraz to nie wiem, czasami myślę że nie istnieje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Czy lubicie pizzę?

Z tym to jest dziwna sprawa. Kiedyś mógłbym nie jeść pizzy wcale, bo przecież miała obrzydliwy KECZUP! Jako dziecko go nienawidziłem. Potem się przestawiłęm. I dzisiaj nie mógłbym żyć bez pizzy. W moich żyłach płynie mozarella. Za pizzę salami albo hawajską dałbym się pociąć. Albo przynajmniej dałbym pociąć swojego kolegę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Mam komputer, mam pieska i brata i kapcie iiii mam konsole - PS one i dalej zagrywam się w MGS 1 i Silent Hilla 1 :D

? Czy lubicie pizzę?

- vamos grandes amigos !!! ... a nie to po hiszpańsku yyyy ale tak lubię !!!!!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- to jest niestety ciemna strona mocy, dark side of the moon - nie popieram tego ale trzeba się pogodzić z tym, że branża gier przynosi takie zysk, że ktoś szemrany kiedyś musiał wpaść na pomysł jak nie kradzieży fizycznej to poprzez kopiuj wklej i sprzedaj za mniej ale zabierz grosz z ciężkiej pracy innych ludzi. Bo ja nie mam i niech inni też nie mają O!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- Pincest złoty piękny kawalerze :D( za 30 lat pracy oszukała mnie banda...!!!)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- Nie rozumiem tego, dlaczego ludzie zazdroszczą wam wtyk u Spielberga, Koticka, Jade Raymond. To nie jest przecież komercja - to postęp:D ps może Spielberg nie, to bardziej ja u niego ale wy podobno u Camerona

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- Cieżko, powiedzieć nie jestem wszystkimi, bedąc szczerym mi dalej listy AR odpowiadają i trzymają poziom - może prócz tych Antyfans ale i te czasem sprawiają że czuję się jak Andrew po ciosie Lennoxa Lewisa.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- This is Polska !!!!! taka mentalność po bloku wschodnim wg mnie choć ja już jestem szczęśliwym dzieckiem wolnej Polski rok 1990 !!!!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- Trzeba po I primo - przeczytać wszystko Pratchetta

po II primo trzeba - przeczytać wszystko Pratchetta

i po III primo ultimo - trzeba przeczytać wszystko Pratchetta !!!! :D

Fajna to fucha oj fajna czytać was, a jaki czas mi zajmuję od 1h do 2 h dziennie (ale nie jeden magazyn codziennie czytam coś ze starszych numerów i odnajduję perełki których jako młodszy czytelnik nie dokońca rozumiałem a teraz mnie olśniewają :)

? Ile macie lat?

2011-1990 = yyyy ... yyy kalkulator !!!!! Dlatego właśnie nie studiuje na żadnej Politechnice !!!

?- Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim pismo, jestem zwolennikiem słowa pisanego (nie jak Sokrates a ...) a piszecie świetnie z nutką cynizmu dowcipu i jak trzeba profesjonalnie, z drugiej strony jestem graczem i kocham gry i za nie w późniejszym czasie też się zabieram. I teraz wyznanie prawdy ... tak nazywam się Michał i czytam ActionMaga !!!!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- a więc podbierać to nie bo wiedzą, że bym zabił ale kto czy tam za moim wielmożnym pozwoleniem - tatuś:D, brat, przyjaciel, i ja ja ja ja ja :D

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- wiem mniej więcej na jakiej zasadzię działa rynek i trochę znam się na ekonomi i wiem że nie opłaciło by się to wam

(ale ze mnie wsza i menda łysa co :D:D)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- wasze podejście do tematu gra komputerowa - wiecie że to tylko zabawa i nie wolno i nie można brać do siebie tego na poważnie. Jesteście koneserami gier komuterowych, i wszelakich rozrywek wirtualnych. Z drugiej strony pamiętam wasze felietony w Game Walkerze i wiem, że jesteście normalnymi fajnymi ludźmi z różnymi innymi pasjami i zajęciami, i że próbujecie nimi zarażać innych poniekdąd...:D ach ta whisky :D:D:D A i Allor ... ee tam Allor tylko Smuggler !!!! I Siekierka Eugeniusz !!!:D

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- widzieliście takiego kolesia w Fedorze w brązowej skórze i z bacikiem, no i ten koleś latał za jakimiś antykami - to właśnie nasz szanowny Smuggler. A widzieliście takiego byka w czarnym hełmie z nabytą astmą i wrednym charakterem, a i pelerynką - to też Smuggler. Oczywiście takiego rudego, grubego, z lasagną w łapach kota też widzieliście, no właśnie to był kot Smugglera :D A Allor, widzieliście takiego zielonego karła z wielkimi uszami, który przekręcał kolejność wyrazów w zdaniu (ale wielki był mocą :) noo to właśnie był brat Allora :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam taki komputer, że cieszę się z zastoju technologicznego (odpalam najnowsze tytuły, nie wiem jakim cudem)

? Czy lubicie pizzę?

Nie bardziej niż wy.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

W imię zasad! Skurczybyku!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

4zł dziennie na autobus

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie ma żadnej komercji!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Listy są takie same. To wy zdziadzieliście.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Sam sobie odpowiedziałeś czemu narzekamy.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żadna praca nie hańbi. Nawet bycie czytelnikiem CD-Action. Dziennie spędzam z cda jakieś 25h.

? Ile macie lat?

16

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Nie lubię czytać z monitora. Najmilsza chwila z płytą, to było zobaczenie mojego screena w screenshocku.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikomu nie oddam mojego CDA!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Bez przeginania. OK?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

recenzje?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Abra kadabra, Smuggler to Macabra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Cztery rdzenie, 4 gb ram, karta graf z 1 gb pamięci, potrafi smażyć frytki. Poza PC mam też PSP, które póki co jest w fazie smarowania kanapek masłem (W końcu to Fat, nie można zbyt wiele wymagać).

? Czy lubicie pizzę?

Każdą, oprócz hawajskiej...

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo można se za darmo w gierki najnowsze pograć ;-)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Wystarczająco, żebym nie musiał ściągać... niczego.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To przyjmujecie stałych gości? Też chciałbym u Was być.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To przez te nowoczesne, niewychowane klawiatury. Ciągle coś zmieniają... poważnie!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Widać mamy do tego powody ;)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Przede wszystkim trzeba być pełnoletnim, chociaż zdarzały się przypadki młodszych czytelników. Najlepiej też mieszkać w okolicach Wrocławia. Jeśli chce się zostać czytelnikiem, nie wolno zaczynać od czytania wielkich recenzji gier - od tego mamy doświadczonych czytelników. Najlepiej zacząć od jakiegoś felietonu, ew. zapowiedzi. Później się pomyśli... No i oczywiście trzeba umieć sensownie czytać. Fucha jak każda inna. Z CDA spędzam ok. 2 wyjścia do toalety dziennie.

? Ile macie lat?

A czy to ważne?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Zależy, co znajduje się na płycie. Jeśli nic ciekawego, zajmuję się tylko magazynem. ActionMaga czytałem chyba tylko raz.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt nie czyta mojego CDA. On jest MÓJ!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tak, bardzo tego chce... nawet teraz.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo śnieg.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo tworzenie Smugglera przez wszystkie osoby z redakcji po kawałku znudziło się Wam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Ja mam taki fajniutki komputer z czarno - srebrną obudową, płaski monitorek pod kolor (czarny), głośniki, klawiaturę, mychę i kserokopiarkodrukarkę. Taki Czarno - srebrny set. Nie obchodzą mnie parametry - ulubione gry chodzą i jest ok. Nie mam konsol i niepotrzebne mi są. Nie zamierzam nic kupować.

? Czy lubicie pizzę?

No ba! Taką z szynką i serem na przykład. BROŃ BOŻE z frutti di mare lub innymi robalami. Ananasami też.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Gdybym korzystał to bym powiedział że taniej, a nikt ci nie chodzi po domu i piratów nie szuka. Ale nie korzystam. No dobra, tylko Faraon. Na serio!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Hihihi. Brak stałej wypłaty. No, może jak coś skręcę to ZUS wspomoże, ewentualnie kolęda. A tak poza tym "Mamo daj mi 2 zł".

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wiem. Ja tam nic nie widzę.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Heh, tematy się kończą. Porównując 1999 a 2010 w 1999 było śmieszniej. Nie wiem, może spowszednieliście?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Aj tam aj tam. A może więcej od was wymagają, bo pokazaliście że umiecie? Bo macie poziom? Bo potrafiliście zdobyć hity? Hm?

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Kupuje się PISEMKO i się czyta. Nic prostszego. Fucha? Fajna jak się czyta o swoich ulubionych grach i śmiesznych podpisach pod obrazkami. Nudna jak się czyta o sprzęcie. Ale to moje zdanie.

? Ile macie lat?

17 obywatelu redaktorze!

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Wiecie co? Kupuję dla magazynu i dla gier, jak są ciekawe. Action Mag? Jak to smakuje?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mam monopol na te sprawy.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Delikatnie mówiąc - nie wszyscy kupkają pieniędzmi. Ja rozumiem, że macie racje głodowe, płacą marne grosze, ale nie tylko wy tak macie :/

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Ha ha ha. Zerżnięte z kawału o Stalinie. Czemu Allor? Bo brzmi jak "Alloraptor". Nie wiem czy coś takiego istniało.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo nie jest nim eld, a w połowie jest nim MacAbra. Hihihi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

-Mam niezłego, dwuletniego komputerka, a jeśli chodzi o konsole to mikrofalówka, pralka i lodówka, w sumie mam trzy konsole.

Czy lubicie pizzę?

-Nie... Serio.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-Ogólnie to sam jestem piratem. Żegluję po morzach i oceanach okradając niewinnych ludzi z całego dobytku. Zamiast dłoni mam hak, a nazywam się Kapitan Hak.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

-Na pizze (której oczywiście nie lubię!!!) wystarczy.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- Ja nie wiem o co chodzi, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pizze, której zawsze za mało. (Chociaż ja jej naturalnie nie lubię!!!)

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-Poważnie się nie da... Mondże też nie...

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

-Wy się staracie my nażekamy... Chociaż mi to obojętne, ponieważ na swojej mikrofali ciągne same nowości...

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- Aby mieć tą fuchę trzeba być w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Na pewno nie przyjmiemy kogoś z ulicy...

Mile widziana matura z języka polskiego, bo bez tego się nie obejdzie.

Ile macie lat?

- Coś w przedziale od 5 do 100, a czego ty się spodziewałeś?

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- Zdecydowanie najważniejsze jest czasopismo... No, a jeśli chodzi o płytkę, to niedawno odkryłem, że świetnie

nadaję się na podstawkę pod kubek. Ale dobrym pełniakiem nie pogardzę.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- Podbiera mi je połowa załogi. Szkoda, że zawsze ślini je majtek...

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- Tylko jeśli wy będziecie nam płacić 35 złotych za czytanie...

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- Ponieważ Allor.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- Smuggler... nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Czarny, porysowany i uwaga tu będzie horrorszoł- NIE MAM PŁASKIEGO MONITORA!. Jedyną konsolą jaką posiadam jest Konsola Odzyskiwania Systemu

? Czy lubicie pizzę?

Lubimy (jeszcze) bo nie jesteśmy studentami.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Wielu graczy popiera piractwo ponieważ woli ściągnąć terabajty gier z sieci z których żadnej nie ukończy w 100 procentach (ale to jest przecież nowoooość!) zamiast kupić 1-2 nowości na rok, kilka reedycji + covery z CDA. Do tego uważam, że dla wielu ludzi gry nie są tak ważnym elementem aby "marnować" na nie pieniądze

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

40zł miesięcznie od rodziców + robota co sobotę. Wychodzi około 150-200zł miesięcznie

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

eeemnymne... nie wiem

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nowe pokolenie...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja tam nie narzekam, raczej z każdego covera odpalam jakąś grę. Mam zasadę, że nie modyfikuje pieca dopóki gry z covera będą chodzić :)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Aby zostać czytelnikiem CDA po pierwsze trzeba umieć czytać.

? Ile macie lat?

Jak to śpiewało Sex Pistols- Seventeen

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn. Od czasu do czasu się w coś zagra a i ActionMaga się przejrzy :)

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mój ojciec czyta AR wychwalając Smugga pod niebiosa.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie możemy bo to bez sensu. Chociaż bezsens ma sens bo bez sensu nie ma sensu. Jednym słowem nie bo wy wam za dobrze było :P

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej w CDA podoba mi się dziewczyna z... na którą co numer stylizuje się Allora.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest "Dziewczyną z..." ponieważ jest Allorem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Dajcie Starcrafta 2 na cover i lecę. Albo roczny abonament do wowa.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Jak odejmiesz kilka liter od słowa Smuggler, dodasz kilka innych, zamieszasz, dodasz z K+M+B to wyjdzie Szatan. Albo Allor. Jedno z dwóch. Wolałbym jednak, żeby Smuggler nie był Szatanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...