Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer już paroletni co prawda, ale wciąż daje radę. Co do konsoli... PS3 - dałem się skusić i nie żałuję po dziś dzień. :-)

? Czy lubicie pizzę?

Bardzo, szczególnie w okresie letnim z dużą porcją mozzarelli.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

A ja tam nie popieram piracenia, bo jest niefajne. Szczególnie po tym, jak zaczęli majstrować przy PS3.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ciągłe wydatki powodują, iż żyję na granicy finansowej. :-)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Przetrwają tylko najlepsi...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Uważam, iż w dzisiejszych czasach ludzie wolą SMS-ować od pisania listów... niestety. :/

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

A kto narzeka?! Że niby ja?! Skądże... CD-A ma obecnie najlepsze pełniaki na rynku, a o jakości nie świadczy dołączona do gazety płyta, która stanowi jedynie dodatkowy bajer na torcie złożonym z masy zapowiedzi, recenzji, publicystyki i humoru.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Ja tam nie narzekam, jest dobrze! Tak sobie czytam i czytam już 8. rok i muszę przyznać, że wyrobiliście się na przestrzeni lat, brawo!

? Ile macie lat?

Ostatnie naście za okrągły miesiąc. :P

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Głównie magazyn. Jak pisałem, na płycie DVD są jedynie dodatkowe bajery, którymi można się zainteresować.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ja się tam z nikim nie dzielę, bo nie lubię. :P

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

W USA by to przeszło, ale mamy Polskę i szarą rzeczywistość. Nie dla nas takie ceny. :-)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA? To proste... przed wszystkim wyobraźnia, podejście do publikowanych tekstów, czuć ten profesjonalizm. :P

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to idol nastolatek - ciemny, wysoki, dobrze zbudowany, potrafi śpiewać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Tylko komputer osobisty , konsole są za mało hartkorowe. Ba , są nawet anty-hartkorowe.

? Czy lubicie pizzę ?

Pizza to nieodłączny towarzysz hartkorowego gracza , więc tak.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo Smuggler jest gupi.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Za mało na WoWa.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

O reklamy cd-projektu.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To przez globalne ocieplenie.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo jesteśmy Polakami ?

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wystarczy złożyć smugglerowi przysięgę wierności , i złorzeczyć wszystkim piratom. Mniej niż by smuggler chciał :D

? Ile macie lat?

Za dużo by oglądać disney channel , za mało by grać w postala.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Cda czyta się głównie podczas instalacji pełniaka , ewentualnie wieczorem na kanapie , i w trakcie ładowania gier.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Im mniej , tym lepiej , w końcu cda musi przetrwać milliardy lat świetlnych leżąc w szafie na równym stosiku.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Żeby nie było was stać na konsole !

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo jest hartkorem , i potrafi przejść single playera gry Starcraft 2 , używając wyłącznie klawiatury. Nie to co ci anty-hartkorowcy pokroju Huta.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo Allor to hartkorowiec potrafiący przejść Dragon Age bez drużyny , a wiadomo że to potrafią tylko pecetowcy. A smuggler nie ma konsoli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

3.5-letni blaszak koloru szarego, który musi pracować bez obudów, bo inaczy zapieka się wstawiony w nie-do-końca ergonomiczną "pólkę" w biurku (nomen omen zakupionym w takim meblowy, nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia Bogdan...). Do tego trzeba było wyciąć otwór z tyłu biurka na okablowanie jednostki :/ Pal licho, działa.

A jak chodza gry...najnowsze -> dobrze przechodzące w średnio.

Konsola jest świetną perspektywą, no chyba że patrzymy z perspektywy ograniczonego budżetu (pomyślał "-Ooo, przecie to moja widzenija perspektywa!")...

? Czy lubicie pizzę?

No jak nie jak tak. Najlepiej prostą, może nie od razu Farmerską, ale jak dla mnie, podwójny ser, pieczarki, dobrze doprawiony sos i nie za mocno spieczone (cieńkie!) ciasto i można przełączać neurony na gastrofazę ^_^.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Niektórzy zapewne popierają z tego względu, że bez piractwa nie mogliby grać we wszystko i w nic, nie mieliby się czym pochwalić przed kumplami (w młodszych grupach wiekowych)...Powyższe stwierdzone podług mnie jak najbradziej zawiera się jednak w szerszym sensie. Dzisiejsze dzieci, wczesna młodzież no i może ta "średnia" (do powiedzmy, lat 14/15), rodząc się nie tak dawno w tym kraju, zaczyna przesiąkać "piractwem" od pierszej styczności z kompem. Jak może być inaczej w mentalności typu, cytując siebie samego "-Jak zassam, to ukradnę, będę oficjalnie "niewykrywalnym" przestępcą, przywłaszczającym cudze bez bulenia. No wlaśnie, "niewykrywalnym", takim się właśnie czuje typowy nastoletni "maciuś" ze swoją neostradą. I ma rację. Czy ktoś tu idzie siedzieć za ssanie gier/filmów? <parsknął śmiechem i się spluł>...No ale nielegal i już, sumienie mlodego twardziela gryzie. Jednak z drugiej strony se myśli, jak się wśród znajomków okaże, że "nie ssie z sieci", a płaci, toż go wyśmieją. Gościu śniegowy, po co masz płacić, jak możesz mieć za free, przecież wszyscy tak robią, u mnie w szkole informatyk na swoim kompie ma nawet(...).", itd....

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Będąc aktualnie bezrobotnym zjadaczem chleba (pierwszy w życiu pracodawca, mój kochany chlebodawca, musiał odgórnym ustaleniem "przyciąć" kadrę, a że ja najkrótszy starzem i najprzystojniejszy...) nie zarabiam nic. Hmm? Co...? Nie slyszałem bo telewizor wyje! Momencior...ok, juz! Aaaaa, nie no, jasne że szukam zatudnienia, chcę wyrabiać PKB, a czemu pytacie, macie coś? }:->

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

U nas jest? Wszędzie jest. Na każdym kroku, za zalomem, za tobą, za mną. 100 inteligentnych, wykształconych, mądrych, świadomych itd. ludzi może uważać X za czystą komercję. Bo co to to, dwie zwykłe proste, skrzyżowane, jeszcze do tego nie na chrześcijańską modłę, do tego wyrysowane przez jakiegoś pół-analfabetę. Pozostaje im jednak tylko zgrzytanie zębów, gdy okazuje się, że ten przykładowy pół-analfabeta znajdzie, legalną(!) drogą, bez piractwa/złodziejstwa, ileś tam tysięcy nabywców...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Pisząc krótko i poważnie, to powód jest jeden. Dieta ludzi piszących do AR zawiera więcej niż 50% warzyw gotowanych. A winna być zachowana ponad pięćdziesięcio-procentowa obecność w diecie warzyw surowych. Ot co.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

W większości tyleż niewdzięczności okazują ci, którzy nie rozumieją choć ogólnie całej "procedury" związanej z pozyskaniem pełniaka do CDA. A skoro nie rozumieją oczywistości, to i nie rozumieją wieeelu innych faktów z otaczającego ich świata. Za tym idzie wniosek, że nie będą mieli/nie mają zbyt wielkiego wpływu na rzeczywistość, są niczym chłop z Warcrafta III, który podnieconym głosem ociężałego umysłowo człowieka pyta po wtórym kliknięciu, tlumacząc z ang. "-Znaleźliśmy wiedźmę mój Panie, czy moglibyśmy ją spalić?". Zawsze przyjdą do swojego Pana, Pana dyskobola...A i CDA kupią ^_^.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

By stać się czytelnikiem CDA, trzeba wyłapać wzrokiem z wielu strumieni kolorów akurat "tą" kompilację barw, połechcą one nasze zmysły. Gdy po zerknięciu przejdziemy dziką chęć poznania pelnej wersji oraz porażenie ceną, możemy utonąć na dobre. Bo to fajna fucha. Dziennie niewiele, by starczylo na miesiąc, a jak na krócej, to 3-4 dni ^_^. Poza tym, narodzie, kto interesujący się komputerami oraz grami może nie znać CDA, no jak?

? Ile macie lat?

Wiek człowieka normalnym trybem i bez większych zakłóceń kończącego standardowe, przykładowe studia na poziomie magisterskim.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Od ok.2007r. (wymiana sprzętu na zupelnie nowy) zainteresowanie płytą (przede wszystkim pełniak, oglądam rzecz jasna trailery, wasze potyczki w grach, jak są dobre sterowniki [oby bylo jak najwięcej, super jest dostać w jednym pakiecie sterowniki do najważniejszych platform :)] to z chęcią instaluje) procentowo spadło do poziomu ok.15% chęci poznania. Pozostale 85%, rosnące z czasem do okolic limitu 100%, to zainteresowanie magazynu zawartością. Przyznaję się bez bicia, że ActionMaga nie czytuje. Amen.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ja i tylko ja, w moim najbliższym otoczeniu nikt nie interesuje się grami. Żony na szczęście nie posiadam :D

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

"-Obywatele, zaplacicie? -Zapłacimy!". Tyle, że to już nie ten system, płacić tyle za tyle co jest ^_^ Ewentualnie można by zaryzykować, poprzedzając to badaniami nad balansem korzyści wynikającym z porównania przychodu z 50zl do znacznie przetrzebionej armii kupujacych. Kto wie...w tym kraju nie takie rzeczy się dzieją. A to ile kosztuje druk, pelniaki i redaktory, to redaktory i zarządy mają już tak wyliczone, żeby im się "opylało" sprzedawać za prawie pitnaście złotych ^_^.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor potemu, że brodę ma zacną, tudzież z lekka kudłatą kiej u zwierza. Do tego dochodzi twarz, przystrojona nosem rodem ze szlachty zaściankowej średniego majątku. Profil twarzy przy tem smagnięty powagą człeka wieku średniego, dzieckiem nadal jednak podszytego.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie jest nim Allor, bo ten ma wlosy na czubie głowy. Z tworów Smugglera wynika, że jest to czlowiek inteligentny lingwistycznie, który tak operuje słowem, zdaniem, tekstem i formą, że potrafi niczym wybitny dyrygent operować tak małą grupką muzyków, jak i całą orkiestrą Filharmonica della Scala. Kojarzy mi się z łysiejącym gościem, który lubi nosić dżinsowe koszule, taki granatowy dżins. Dla mnie w ogóle hitem jest życie takiego człowieka. Dorosły, robi to co kocha, kocha go żona, bo (też) przynosi niezłą kasę do domu, gra kiedy chce (choć umie się opanować, bez przesadyzmu), pracuje w biurze na Wrocławskim rynku (ale tam musi być pięknie wiosną...choć ja jestem fanem zimy). Bardzo fajne jaśniejsze strony życia ^_^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM pytania do redakcji

1.macie grupę społecznościową na steamie lub na xfire

2.prowadzicie jakiś serwer w gta san andreas multiplayer, dark messiah of might and magic ,counter strike , counter strike condition zero lub na minecraft

3.kiedy ujawnicie smugllera

4.czy lubicie gre mirrors edge i dark messiah of might of magic i kane of the lyntch to moje ulubione gry i wiele inne np.mass effect 2 the saboteur devil may cry 3 i 4 star wars the force umleshaed ja jestem fanem tych gier

5.czy czekacie na Mass effect 3 Bo ja liczę że to beńdzie gra roku

6.jaką konsole lubicie najbardziej czy Ps2,Ps3 czy jesteście fanbojami Microsoftu Lub graczami nintendo Wii

7.czy ktoś z redakcji zbiera i kupuje retro konsole np.Nes,Snes,DC,mega drive,saturn i czy u was można od was kupić taką retro konsole

8.czy byście chcieli zorganizować pikiete pod siedzibą micriosoftu za gówniany XboX Live który niedość że wyszedł po 8 Latach w przeciwięństwie do np.USA to płacimy abonament i mamy na dodatek wyższy abonament i mamy mniej Contentu i jest mniej fajnych Usług np.Wypożyczalnia filmów itp

9.czy macie redakcje w Wrocławiu i czy zrobicie jakołś impreze w polsce

10.kocham całą redakcje i staram się kupować waszę pismo regularnie

PS. jestem fanbojem SONY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Konsoli nie mam i nie kupię, a zaś komp taki, że karta graficzna za szybka ,a ramu za mało. Zaś procek DZIAŁA!

? Czy lubicie pizzę?

Zależy jaką....

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie popieram piractwa... Ale twórcy momentami, aż się o to proszą(via Spore).

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Za mało....

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To, że nie macie nazwy GryPolska, która rośnie z naszych podatków i nie ma reklam, gdyż płacimy abonament.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo coraz lepiej WY piszecie.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo jesteśmy Polakami. Byśmy wymarli z braku narzekania. A, że na pełniaki łatwo narzekać

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Widać 15 zł, a zaś z CDA spędzam za dużo czasu(czy. numer po tygodniu wygląda tak jakbym strzelił w jego rakietą.

? Ile macie lat?

Tyle co wy tylko, że mniej.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Z obu. Mimo, że po tygodniu jw.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ojciec, ale pierwszego dnia...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Na tydzień! Chyba za 100000 stron...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Śliski papier na, którym on pisze...

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Członkiem redakcji, ponieważ tam dołączył...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Jeśli o nas chodzi, to mamy jeden taki piecyk u mnie w pokoju. Gdy trzeba to i przygrzeje, co mu się na opał wrzuci to hula, więc nie będziemy my osobą mą narzekać.

? Czy lubicie pizzę?

Sądzę, że ta nagła żądza bijąca z oczu oraz hektolitry śliny spływającej po brodzie mówią same za siebie.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Kto, my? Niektórzy z nas? Ależ skąd, wcale nie popieramy piractwa. Ani trochę. Nawet jeśli faktycznie coś nielegalnie ściągamy, to wcale tego nie popieramy. Co jak co, ale bez przesady. To przecież jeszcze nic nie znaczy. Ściągam najnowszego CoD'a. Ktoś podchodzi, pyta: Hej, a co Ty, popierasz piractwo czy co? A ja mu na to wzburzony: Ależ skąd! Chyba chcesz mnie obrazić.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Jeśli osobę naszą ograniczę jeno do swojej własnej, to wyjdzie na to, że... około dajmy na to... wieele... wieeele, wiele złotych. Wiele, naprawdę wiele złotych. Sporo, cholera. Wystarczająco w każdym razie, żeby mieć na Cda! (no i żeby np. gdzieś sobie od czasu do czasu wyjechać na tydzień z dziewcz.. znaczy z najnowszym numerem Cda)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ach, z komercją? Że niby jest, ale nie do końca wiadomo czy na pewno i gdzie? Lepiej trzymajcie się na wodzy... to może być Smuggler.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

No bo to Smuggler po prostu się zmęczył i zestarzał, a wiadomo że to on od zawsze sam sobie pisał listy i sam na nie odpowiadał, toteż po tak długim czasie naturalnym jest to, że mu się z lekka inwencja wyczerpała. Teraz próbuje się przykryć wykrętami w stylu, że coraz mniej mu listów piszemy i że coraz gorsze. Gdy prawda jest taka, że nigdy żadnego nie napisaliśmy. Ani jednego.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Taka jest natura for! Fora rządzą się swoimi prawami. Co Wy myślicie, że fora dadzą Wam fory?

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

By być czytelnikiem Cda trzeba je czytać, to bardzo proste. Czy to fajna fucha? Zależy ile płacą. Póki co biorą za to koło piętnastu zyla, ale może to się kiedyś zmieni.:[ Nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że dziennie z Cda spędzamy setki godzin.

? Ile macie lat?

Wszyscy? Razem? To będzie... to będzie... chwileczkę. Powiedzmy, że czytelników jest.. sto tysięcy. Powiedzmy, że średnia wieku czytelnika Cda wynosi (strzelam) 25 lat? W takim razie wychodzi na to, że mamy około dwa miliony pięćset tysięcy lat.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Na pierwszym miejscu zdecydowanie jest magazyn. Na drugim płyta. Na ActionMaga raczej trudno znaleźć chęć i czas. Niestety, na świecie jest tyle innych rzeczy domagających się chęci i uwagi, trudno na nie wszystkie mieć chwilę.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Przeważnie są to dwie osoby. No, powiedzmy że półtorej, bo ta pierwsza to owszem sama przychodzi i chwyta się za co trzeba, nawet nie trzeba prosić, a drugiej to ja wręcz muszę czytać (np. wybrane fragmenty z Na Luzie), bo sama się tym wszystkim aż tak nie interesuje, żeby wykazywać w związku z tym jakąś inicjatywę. Mówię tu o moich dwóch wujkach.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Pewno, że możemy! Dawajta! Ale pod warunkiem, że będzie to wtedy kwartalnik, a do magazynu (który będzie miał minimum pięćset stron czystej literatury) będzie dołączany worek po brzegi wypełniony płytami dvd z grami z każdego gatunku. I w ramach niespodzianki w każdym numerze czasopisma na losowej stronie będzie pudding.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

To musi być te specyficzne poczucie luzu i jednocześnie profesjonalizmu połączonego z ciekawym poczuciem humoru. Wiele ciekawych miejsc na których można zawiesić oko. Nic dziwnego, że wszyscy tak za nim szaleją.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest średnią wyciągniętą ze wszystkich redaktorów Cd-Action. Ergo - po części jest nim również Allor. <porozumiewawcze spojrzenie>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Zamierzam kupić nowy PC

Czy lubicie pizzę?

Wolę sfermentowaną zupę z buraków ale tak

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie popieram piractwa

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

2zł/tydzień

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo śnieg.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

narzekamy na pełniaki bo smuggie narzeka na nasze listy

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action?

nie mieć żony/dziewczyny

Czy to fajna fucha?

Zje*ista

Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

0,5h/tydzień

Ile macie lat?

14

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

przede wszystkim magazyn

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

mama kumple i nauczyciele (na serio:))

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Możemy płacić ja wrzucicie takie Black Ops bo co to takie 100 parę złotych jak zwróci się po 2 egzemplażach

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CD-A podoba mi się Allor bo jest w CD-A

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest botem który pisze teksty na randoma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy:

1)Komputer mam dwuletni, jednak wszystkie gry które teraz wychodzą śmigają na najwyższych detalach.

2) Of course.

3) Myślę, że większość piraci z powodu wysokich cen gier/programów.

4) Prawdziwi gentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.

5) Nie zauważyłem w cda dużej komercji.

6) Myślę, że "mądre" tematy powoli się kończą.

7) Kupowanie CDA ze wzgledu na pełniaki uważam za ... głupotę.

8) Wystarczy ruszyć zadek od kompa i pójść do kiosku/ saloniku prasowego, wiem że dla niektórych to trudne, ale bez pracy nie ma kołaczy.

9) Między 15, a 20.

10) Często koledzy, czasem tata looknie na jakiś sprzęt.

11) niestety nie xD

12) Recenzje pisane młodzieżowym językiem. Czytając drugą część pytania domyśliłem się kto wpadł na tak cudowne pytania.

13) Smugglerem kto jest nie wiem i wiedzieć nie chcę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi all! Witam! Pierwszy post, chociaż jestem zarejestrowany od dawna, ale po prostu muszę odpowiedzieć na te pytania :)

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Chodzi o to prostokątne coś co stoi obok mojego biurka i ciągle tak buczy i buczy, że aż głowa boli? Nie wiedziałem, że to ma nazwę. A konsola to wiem o co chodzi. Takie malutkie, podręczne urządzonko. Ma napis PSP na obudowie. Jeśli to ważne.

? Czy lubicie pizzę?

Jeśli dodać do tego pierwiastek kwadratowy z liczby PI, dzielony przez constans i odjąć od tego objętość ciasta, a następnie pomnożyć przez powierzchnię sera kwadratowego wychodzi, że lubię.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

FOCH!!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ludzie w kościele są bardzo skąpi...

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ale o co chodzi?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ludzie są coraz głupsi, cóż poradzić. Mi się osobiście nie chcę pisać. O kurde, wydało się...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nie narzekam. Przy okazji, dacie w nastepnym numeże coda bo albo crysisa, najelpiej druga czesc? a nie to cos co ostatnio

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wystarczy umiejętność czytania i max level w żebraniu o pieniądze od rodziców.

Ano, fajna, fajna. Tylko kiepsko płatna.

24 godziny, 62 minuty i 99 sekund na dobę.

? Ile macie lat?

Pięć lat temu moja mama była 2 razy starsza od mojej babci, a moja siostra o 10 lat starsza od mojego taty. Teraz mam 14 lat. Ile mam lat?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

To na płycie jest coś więcej oprócz pełnych wersji?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt. Choć się zastanawiam, czy te wszystkie lasery, miny, działka strażnicze, smok i wieża z sejfem o grubości 200 mm nie mają na to wpływu.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Daj kasę, to pogadamy.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

A dlaczego Kotick to zuo?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Od kiedy?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Obecny komputer mam już od blisko 4 lat ostatnio dołączyłem do niego nową kartę graficzną więc daje radę, konsoli nie posiadam i na razie nie spodziewam się zakupu ponieważ jest to wydatek większy niż zakup nowego PC(wymiana części),większość gier jest "multiplatformowa". Ewentualnie mógłbym skusić się na zakup jakiejś konsoli przenośnej.

2.Gdybym nie spożywał tego daru od stwórcy nie mógł bym nazwać siebie czytelnikiem cd-action, a poz tym każdy wie że żeby dostać się do redakcji trzeba wyłożyć kilka złotych na pizzę^^

3.Sam staram się kupować gry oryginalne a jeśli finanse na to nie pozwalają ściągam i kupuję kiedy gra jest tańsza i kiedy uzbieram kasę.Według mnie piractwo wzięło się z stąd że że mając te 1500zł miesięcznie i za to musimy utrzymać mieszkanie zapłacić rachunki kupić jedzenie ciężko jest dać za grę 200zł cytując "mieć 200zł a nie mieć to jest razem 400zł"(A.Sapkowski któraś część sagi o Wiedźminie). Ponadto zdecydowana większość graczy w Polsce jest niepełnoletnia i ciężko jest nam jest dostać 200zł na grę.

4.Zależy teraz na przykład jestem pozbawiony wpływów ale normalnie 50zł

5.Ja nie zaobserwowałem w cd-action komercji(działalność nastawiona jedynie na osiągnięcie zysku) dowodem tego jest AR

6.To wiąże się z tym że coraz więcej osób kupuje grę+gazetę i gazety ni czyta nie wspominając o AR

7.Taka natura polska narzekać musimy bez narzekania bylibyśmy niczym.

8.Żeby zostać czytelnikiem cd-actio potrzeba 20zł i odpowiednich zainteresowań.Jest to praca bardzo przyjemna lecz wystarcza na krótko dlatego codziennie odwiedzam waszą stronę.

9.Kilka tygodni i będę miał 15 lat.

10.Kupuję cda dla cda gry są na drugim miejscu a do ActionMaga zaglądam, a dodatki typu kalendarz są bardzo przydatne.

11.Czasami 4 letni brat poogląda obrazki^^

12.Mogę płacić 50zł ale będę ściągał piraty.

13.Wypowiedzi Allora są napisane w taki sposób że czytając każde słowo czuje jak ciarki przechodzą mi po plecach jest on uosobieniem dobra jest dobrą stroną postaci znanej jako Allggler.

14.Tak naprawdę Allor i Smuggler to jedna osoba lecz Allor jest jej dobrą stroną a Smuggler złą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

challengeacceptedq.png

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Grafa dobra, procek dobry, ramu za mało i wiecznie miejsca na dysku brakuje :/ Jedyna konsola w moim domu to PS1 :D

? Czy lubicie pizzę?

Szczególnie taką "barbekjie/barbekije", wybierzcie co wolicie.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piraci z Karaibów i wszystko jasne.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle, że starczy na CDA, cole, popcorn i na dwa bilety do kina. ;)

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

PO KE MON!!! Złap je wszystkie. Dzieci NEO też mają swój wkład.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja nie narzekam, pismo kupuję dla pisma, nie dla gier.

? Ile macie lat?

To będzie tak:

Wiek Huta + wiek mojego brata - wiek mojego psa / przez ilość posiadanych przeze mnie numerów CDA = 15,5 lat

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam magazyn, płytkę wrzucę raz na ruski rok, a ActionMaga nie czytuję.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Co za dużo to nie zdrowo ;) Kolejnego F-16 i różowych przedmiotów dla Sami Wiecie Kogo nie będziemy sponsorować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić

Szary

? Czy lubicie pizzę?

To zależy czy mam na nią ochotę.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Może kolega odpowie, on się dziwi dlaczego ja kupuje gry, a jak się mi jakaś nie spodoba to ją sprzedaje. Twierdzi, że dwa razy tyle zachodu, zajmują miejsce na półce i ogólnie: ?za tą cenę to mam 5 paczek fajek, i mogę wyskoczyć na 5 piw do baru?.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Na rękę czy brutto?

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Czasopismo z klasą to czasopismo, które nie jest kolorowe, jest z papieru z odzysku, nie ma reklam, można go kupić tylko i wyłącznie na zamówienie, śpiewa na żywo a nie z playbacku i co najważniejsze daje pirackie gry, które właśnie weszły na rynek! Jak dla mnie jesteście szmatławcem!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ponieważ ludzie biednieją. Młodzież nie stać na słuchawki i muszą słuchać muzyki z telefonów, Dziewczęta coraz częściej chodzą w ubraniach, z których wyrosła, chłopcy muszą chodzić w ubraniach po siostrach. VAT poszedł w górę i nie ma czasu na myślenie.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Tutaj akurat nie mogę się z Wami zgodzić. Nie raz i nie dwa pisałam do Was z podziękowaniami za grę. Za to, że dzięki Wam mam kolejne ulubione gry albo wiem jakich gier nie kupować. To jest naprawdę ważne! Bo pomimo mamiącego mnie opisu gry, rewelacyjnych zwiastunów wiem, że gra się mi nie spodoba. Gdybym poczekała na Waszą recenzję do The Force Unleashed II zaoszczędziłabym 120 zł. Także nie krzywdźcie wszystkich tylko dlatego, że są na swiecie dzieci emo.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Zakupić Cd-Action, to jest podstawowa zasada bycie czytelnikiem Waszej gazety. Czy to fajna fucha?

Zależy. Jak kupuje Was rano, to czytam Was w tramwaju do pracy. Zawsze zaczynam od na luzie i zawsze się zaczynam śmiać... co zdanie to coraz głośniej. Wtedy to nie jest fajne wręcz wstydliwe. Natomiast jak czytam o grach to jest to fajna fucha niezależnie od miejsca, w którym go czytam. Co do spędzonego czasu to zależy od tego ile mam w danym dniu wolnego:D

? Ile macie lat?

28 wiosna zawita do mnie już niedługo.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

To zależy czy jest mi coś potrzebne:D Jak nie, to nie korzystam. Co do Action Mag? to zależy:D

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Znajomi.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie, ponieważ macie recenzje gier na PS3 i X360 których nie posiadam. Strzelanki zupełnie mnie nie interesują tak samo jak gry sportowe (za wyjątkiem Ski Jump:D). Sprzęt? do niego wracam jak coś zepsuje się mi w kompie. No i jest jeszcze parę gatunków gier, których recenzję czytam z nudów, pomimo, że zupełnie mnie nie interesują. Nie wydałabym 50 zł na czasopismo, z którego przeczytałabym 1/3 zawartości.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Recenzje, to dla niech kupuję Cd-Action.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Jeżeli Allor jest Smugglerem to Smuggler jest Kenobim? a jak wiemy Kenobi jest jeden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam kompa, konsol niestety żadnych. Nie mam zamiaru kupować - na PC bardzo dobrze mi się gra; poza tym uważam, iż konsola to - jak dla mnie - strata pieniędzy.

? Czy lubicie pizzę?

Uwielbiam, a w szczególności margheritę z dużą ilością sera.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie popieram, i nie będe popierać, i przy tej opinii zostanę.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają... I niech tak zostanie :P

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Tego nie wiem - sam wysłałem do redakcji ze 4 mejle, ale niestety żaden nie okazał się zbyt dobry na publikację. Może to SMG ma za wysokie wymagania?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Czasem jest lepiej, czasem gorzej. Ale dawanie takich antologii (hitman oraz thief) to lekka przesada, ponieważ te gry były już wcześniej na Waszych płytach.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

PRzede wszystkim kupować regularnie pismo, i w dobie internetu - udzielać się na naszym wspaniałym forum.

? Ile macie lat?

Od niedawna dorosły obywatel mający poczucie obowiązku wobec ojczyzny :)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Obie rzeczy. A raczej dwie rzeczy z trzech, bo ActionMag mnie w ogóle nie interesuje.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tata od czasu do czasu przejrzy, koledzy CDA się nie interesują, ale kto by się tam nimi przejmował :P

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Pewnie, w końcu mamy kopalnie złota i szyby naftowe rozsiane po całym kraju... Który czytelnik ich nie ma?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Niestety, nie jest to Allor :) Najbardziej podoba mi się publicystyka, ponieważ pokazuje ciekawe wieści/ciekawostki ze świata gier/okołogrowego.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smugglerem jest kto inny, wystarczy uważnie czytać pismo i stopkę redakcyjną... To naprawdę nie jest wielka rzecz odgadnąć kto to taki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Dobry sprzęt mam. Co prawda, czterordzeniowy procesor to jednak naprawdę przesada. A konsolę ma sąsiad mój więc też mogę sobie pograć.

? Czy lubicie pizzę?

Hawajska for ever XD

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie lubię piractwa.Tak właściwie to gdyby nie fakt, że nie lubię też morderców zrobił bym z tym porządek.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie mam kieszonkowego, ale z dwa raz do roku odwiedzam babcię (bo mieszka na drugim końcu Polski)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wiem, ale możecie dawać więcej stron z aplikacjami na komórkę :)

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Może to dlatego, że sam nigdy nie pisałem? A może zostali porażeni erudycją i ciętym dowcipem Smugglera?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Mi pasują. Jak już mam tą grę to przynajmniej mogę kumplowi pożyczyć bez strachu, że nie odda.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba móc przeznaczyć na tą pracę około 200 zł rocznie. Za to pracuje się w przytulnym domku. Z gaze... czasopismem zapoznaję się w całości po około 2 tygodniach, z płytą od razu.

? Ile macie lat?

17

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn wystarcza mi na 2 tyg, jak już pisałem. Z płyty to gry i bonus. Na AM zdarza mi się łypnąć okiem.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Moi rodzice uważają, że te gry to strata czasu a kumple kupują swój egzemplarz.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie, bo ta kasa idzie do Bauera!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Podoba mi sie Allor, ponieważ jest Smugglerem i ma w awatarze Garfielda!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Jeśli Allor jest Smugglerem to kto jest Allorem?

PS. Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jest u mnie burza śnieżna!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Moja Shodan już z wolna domaga się ofiar w postaci nowszych podzespołów, ale działa. No i ukrywam prze nią PS2. Nic jej nie mówcie...

? Czy lubicie pizzę?

Czy Pac- man uwielbia piguły?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Niektórzy są spokrewnieni ze Sknerusem, inni mają rodzinę w Szkocji czy też Poznaniu(Spoko Huta ;), badania potwierdziły jednak, że działa to wstecz do jednego pokolenia :D).

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

W dobrym takcie u nas nie jest pytać się nawzajem o te sprawy, ale nikt nie narzeka, więc jest dobrze. :D

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ja tam wierzę w Waszą uczciwość, a reklamy muszą być, dźwignia handlu i tak dalej.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Podejrzewam, że powoli się wypalamy... Potrzebujemy jakiegoś impulsu, jakiegoś listu, który nas zmusi do odpowiedzi, jak ten o recenzjach jako powieściach czy o fabule.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nie narzekam, przy ostatnich spędziłem sporo czasu.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba mieć sporej wielkości gang i co miesiąc zbierać od kilkunastu przedszkolaków po złotówce. Albo poprosić rodziców o kasę. No i trzeba pójśś do sklepu.

? Ile macie lat?

Sam Fisher miał tyle samo w moim wieku.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Puszczam z niego fireballe. A szczerze, to nie mam jakoś ni czasu, ni serca do zinów. Ale czasopismo jest bardzo dobre.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Sejf: jest. Tygrys: obecny. Amunicja do Tygrysa: 100 sztuk. Mina pod magazynem: jest. Widok miny złodzieja na wieść, że z takim trudem podebrany magazyn to podróbka- bezcenny. Nie, tylko ja.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Sporo czytelników ma stosunkowo młody wiek i nie może sobie pozwolić na 600 złotych wydatków co rok. Na jedne czasopismo. Poza tym, to Wy nie podwyższycie ceny ponad akceptowalny poziom: konkurencja podbierze wam co skąpszych klientów. Lepiej sprzedać 20 za 15 złotych niż 5 za 50. :D

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Z każdej strony gazety spoglądają na nas screeny. Autorstwa Allora.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Tu mnie zagieliście. Starałem się naprawdę, ale to jest tak oczywiste, że nie mogę wymyśleć żadnej dobrej odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam starego 8-letniego PC-ta, od roku chciałbym mieć Xbox 360 lecz przez przeciwności losu go nie posiadam.

? Czy lubicie pizzę?

Co to za pytanie?:) Oczywiście że lubię.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Hmmm sam nie wiem, ponieważ szkoda im kasy na gry orginalne które dają jednocześnie pracę twórcom? Piratów nic nie usprawiedliwia ich argumenty są beznadziejne najczęściej, niektórzy mówią że nie mają kasy i dlatego grają na pirackich kopiach, ale czy chociaż się starają kupić w miarę możliwości jakąś grę orginalną? Można zrozumieć że chęć zagrania jest silniejsza ale nich choć cosik zaczną kupować legalne kopie, w tedy można by ich zroumieć po części...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nic, nulll, zero, jak się dostanie kasę z jakiejś okazji to w tedy jest lub jakaś robota dorywcza.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Hmm, może chodzi o zbyt drogie gry na konsole, coraz droższe gry PC, płacenie za wszystko za każdą mapkę.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Proste. Rodzi się coraz więcej dzieci Neo.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nie wiem jak inni ale ja nie narzekam, w przeciągu 3-4 lat poziom pełnych wersji znacznie wzrósł, gry Ubisoftu daliście już kilka co jest wyczynem godnym i potwierdzającym pozycje CD-Action w polskiej branży pism o grach:)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Hmm przedewszystkim trzeba czytać CDA:) odwiedzać stronę i być uczciwym graczem (czyli kupować gry a nie ściągać z torrentów;p)

? Ile macie lat?

Ja mam 17 lat. Za kilka miesięcy wpadnie 18 jeżeli dożyję:)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Hmm teraz obecnie mam mniej czasu niż kiedyś to mniej czytam już a z płyt praktycznie nie korzystam bo na czym? komputer za słaby:( ActionMaga raczej nie czytuje, tak jak wspominałem mało czasu.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikomu nie pozwalam ich obmacywać:) chyba że sami je dorwią moi kumple zazwyczaj, bo czytając kiedyś list w AR w którym nieszczęśnik padł ofiarą wyrzucenia kolekcji CDA na śmietnik przez mamę od tamtej pory nie pozwalam nikomu z domowników dotykać:) w sumię ja tylko interesuje się grami na poważnie.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Hmm 50 zł niestety to dla mnie stanowczo za dużo, więc nie mógł bym płacić aż tyle za CDA:( chyba że miałbym dużo więcej kasy.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Hmmm dlaczego Allor? Jest to jedna z najbardziej barwnych osób w redakcji:) Wiele razy uśmiechałem się z jego powodu:) czy to z wywiadu z Fatal1ty czy ubieganie się o recenze jakiejś gry a potem zrezygnowanie z powodu screenów, i dalej nie rozumiem dlaczego Allor ma takie problemy z tymi sreenami:)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Hmm, Allor jest nim ponieważ Smuggler to jego przeciwieństwo:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

My (Król) mamy trzy komputery. My (Król) mamy wszystkie czarne. My (Król) mamy jeden doskonały do grania, nie mamy konsoli. My (Król) mamy zamiar kupić mini-konsolę zwaną iPod touch.

? Czy lubicie pizzę?

My (Król) lubimy pizze, najlepiej domową.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

My (Król) nie popieramy piractwa, aczkolwiek My (Król) często protestujemy przeciw horrendalnym cenom gier.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

My (Król) nie zarabiamy, My (Król) otrzymujemy zapomogę dla niepracujących w wysokości 20 polskich złotych. My (Król) jesteśmy tym faktem oburzeni.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

My (Król) nie wiemy, według Nas (Króla) u was nie ma komercji. My (Król) myślimy że ktoś rozsiewa plotki....

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

My (Król) napisaliśmy tylko 2 listy więc nie wiemy. Aczkolwiek według Nas (Króla) wszystko przez to że skończyły się dobre tematy. My (Król) myślimy że teraz ludzie piszą "dla szpanu", listów poważnych i na temat jest tyle co nic. My (Król) myślimy iż może to być też spowodowane stopniowym zanikiem umiejętności pisania i składania zdań.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

My (Król) nie narzekamy na pełniaki, według Nas (Króla) pełniaki miażdżą. My (Król) i tak kupujemy gazetę tylko do poczytania, uważamy że gry to tylko przydatne bonusy. My (Król) jesteśmy zadowoleni. Poddani są zadowoleni. Szynszyla dobrego rycerza jest zadowolona.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

My (Król) uważamy że czytelnikiem CDA jest każdy czytelnik najlepszego pisma o grach i sprzęcie komputerowym. My (Król) czytamy CDA, My (Król) jesteśmy czytelnikami, to jest dobre. My (Król) spędzamy tygodniowo (nie codziennie, My (Król) nie czytamy codziennie) około 5-6 godzin na czytaniu CDA

? Ile macie lat?

My (Król) mamy....ee...My (Król) nie w1em7.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

My (Król) czytamy bardziej CDA, z rzeczy z płyty korzystamy, aczkolwiek nie z mag'ów. My (Król) kiedyś próbowaliśmy czytać płytę ale niestety to jest zarezerwowane dla królewskich czytaczy płyt

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

My (Król) sądzimy że Nasze (Króla) egzemplarze czyta oprócz nas jeszcze całe królestwo. Nam (Królowi) wydaje się to podejrzane.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

My(Król) nie moglibyśmy płacić 50 polskich złotych, Nas (Króla) na to niestety nie stać. Państwo ubogie. Aczkolwiek jeśli byłoby Nas (Króla) stać to płacilibyśmy. Więcej pieniędzy dla redakcji = więcej zadowolenia = poprawa jakości i tak już genialnych tekstów

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

My(Król) w CDA lubimy budynek. Allor? My(Król) lubimy zjadać screeny Allora.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

My (Król) uczyliśmy się języków zagranicznych, My(Król) wiemy że macie w redakcji przemytnika nielegalnych screenów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam komputer z 265 MB RAM'u, ale nie wstydzę się tego. Kupiłem konsolę 'Mikrosoftu' i jestem satofolony z niej.

? Czy lubicie pizzę?

Często widzę w egzemplarzu CD - Action lub w wypowiedziach Smuglera coś o smarowaniu się keczupem i lataniu po Wrocławskim rynku. Tak lubię piccę z resztkami keczupu które pozostawiła osoba latająca po rynku...

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja popieram (już widzę te paręnaście tysiaków osób trzymających w ręku egzemplarz aktualnego CDA, które omniemały ze zdumienia cóż to ja napisałem)*, ponieważ to wina osób wystawiających pliki do pobrania na torrentach, a nie pobierających, a teraz przykład: Bóg stworzył jabłko na drzewie [studio tworzy grę], sadownik zbiera to jabłko i sprzedaje na targu [ludzie firmy Tworzącej grę sprzedają ją], Kobieta, matka i żona, kupuje jabłko [Pan Kowalski kupuje grę], przychodzi ona do domu i dzieli jabłko na 10 części i rozdaje dziesięciorgu dzieciom [Pan Kowalski wrzuca grę na Torrenty i inni ją pobierają]. Nic dodać nic ując.

* Tak napisałem to specjalnie, mam nadzieję, że domyślacie się dlaczego drodzy redaktorzy ;]

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Uwielbiam takie pytania można się pochwalić ile się dostaje ale miejcie na uwadze, że są wśród nas też dzieci, które mają komputer sprzed parunastu lat, ledwo maja na chleb, a co dopiero mają mieć kieszonkowe. Przepraszam, ale nie odpowiem na to pytanie.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wiem co to znaczy komercja, a Wikipedia nic mi nie mówi...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ja nie wiem jak to jest. Czuje, że macie pełno super listów. Ale w dzisiejszych czasach nie chce zapewne ich czytać. Wiem dobrze, bo sprawdzenie krótkiej kartkówi którą pisało 14 osób, nauczycielowi zajmuje ponad tydzień. Myślę, że w redakcji tkwi wina, że nie przeglądacie całej skrzynki pocztowej CDA, oraz czytacie co 10 list przysłany pocztą. Ratujcie AR czytajcie listy!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności !

Panowie, mnie wasze pełniaki zupełnie pasują (mmm ostatnia seria Tomb Rider <3) i pamiętajcie: Nigdy nie zadowolicie każdego. Np. Niektórzy piszą, że ta gra już była ble..., ale miejcie na uwadze, ze są też nie CD-Action maniacy, ale osoby które kupują czasopismo tylko dla gry. Mnie też nie wszystko pasuje, np. jak dajecie przygodówki do płyty, ale nie skarzę się tylko instaluje następne 2 gry, które dajecie na płycie!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Miec wykształcenie wyższe, żonę, dzieci, konsolę, komputer, psa, kota, chomika, różowy dywan, piętrowe łóżko i dwa samochody... Fajna fucha? Tak 2 tyś. na miecha to super pensja!. Na czytaniu spędzam 3h dziennie (tyle zazwyczaj siedzę na "kibelku").

? Ile macie lat?

Coś czuje, że chcecie się zabawić w księży pedofili (spoko nie czytają Cd-Action), no więc powiem: 14 [famfary] wow szok no nie ? Tak wiem jestem beznadziejny...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Ogólnie to tylko instaluje bonus w którym są tapety, i daje sobie na pulpit tą z laską (zawsze takową dajecie).

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Czasami pies coś poszczeka na temat gier na płycie, kot pomiauczy coś o redzkach, no a tata nakrzyczy, że z tyłu egzemplarza są gołe panie...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie! Panowie no nie! No ale jak! No nie! 50zł ? ... 15zł to jest suma wysoka jak dla dziecka normalnego w wieku 10-15 lat bo nie zarabia, a w dzisiejszych czasach rodzice nie są bogaci. Dobrze, że to numer prima aprilisowy bo ten żart był "nabrafdęę" niezły ! ;]

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Podoba mi się pewna kobieta, ta którą opisywał w pewnym numerze Phnom (w Game Walkerze), która prosiła od Was autograf kiedy odwiedziła waszą ciasną melinkę na rynku wrocławskim , a Wy redaktorzy to moglibyście trochę podrasować te mięśnie po potwierdzacie stereotyp graczy komputerowych silnymi palcami...

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smugglerem jest Zbigniew Bański tak podaliście w pewnym numerze i tak jest. Co z tego, że to napisałem. I tak się wyprzecie i przez następne 15 lat będziecie nas robić w konia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam PieCa, kupionego 3 lata temu, ale jeszcze daje radę (Core 2 Duo 1.8 @ 2.7; GeForce 9800 GT; 2 GB RAMu; Wester Digital 500GB i Samsung 160 GB; karta dźwiękowa Creative Sound Blaster [stara ale jara] średniej klasy płyta główna). Na konsolach gram jedynie u kuzyna, jak dla mnie PC > konsole

? Czy lubicie pizzę?

Uwielbiam. Najlepszą pizze robi moja mama :) ale te kupne z pizzeri też wcinam.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Jeden prosty powód: dlaczego tak jak w bibliotece wypożycza się książki za darmo, nie można 'wypożyczyć' gry? Działa to na tej samej zasadzie, biblioteka kupuje książki, a potem wypożycza je za darmo. Ktoś kupuje grę a następnie udostępnia ją za darmo w sieci. Ja rozumiem, że książki mają rolę edukacyjną, ale powiedzcie mi drodzy redaktorzy, czy gry nie mają żadnej wartości merytorycznej? Kocham czytać (dobre) książki, ale to jednak gry (nie wszystkie, tak jak nie wszystkie książki/filmy) rozwijają, przynajmniej moim zdaniem, bardziej wartościowe i przydatne na co dzień cechy (refleks, logiczne myślenie, konsekwencje podejmowanych decyzji). W dodatku granie to moje hobby, ale prawdziwą pasją jest piłka nożna i to na nią idzie 70% kasy z kieszonkowego :) No i dobrym argumentem jest tu fakt, że w większość ściągniętych gier bym nigdy nie zagrał, bo po samych recenzjach bym się do nich nie przekonał, a już na pewno nie wywaliłbym w te gry tyle kasy ile kosztują. Oczywiście piractwa jako takiego nie popieram, ale chciałbym żeby powstały wypożyczalnie gier, tak jak są wypożyczalnie książek, filmów, rowerów i innych przedmiotów, a mimo ich istnienia i legalnego prosperowania dystrybutorzy nie żyją (bynajmniej!) w nędzy.

Ponadto kiedy po wydatkach zostaje mi trochę kasy to kupuję sobie jakąś grę, czasem w wersji elektronicznej, czasem pudełkowej.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Obecnie dostaję 60 zł miesięcznie. Nie lubię dorabiać, uważam że czas wolny można wykorzystać dużo lepiej niż na zarabianiu. Ktoś może powie, że z takim kieszonkowym to co drugi miesiąc mogę kupić sobie grę z najwyższej półki. Otóż nie, mam swoje potrzeby na które wydaję kasę (nie, nie mam żadnego nałogu [poza piłką nożną] i jestem z tego dumny :) ), np. wyjazdy na turnieje w PESa, sprzęt do grania (w nogę, ale na kompie czasem też), czasem jakieś ciuchy etc. Jak mi zostaje przyzwoita ilość kasy to kupuję sobie jakąś grę (ostatnio Left 4 Dead 2 na Steamie, wcześniej Wiedźmin i parę innych).

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie umiem tego tak dobrze wyjaśnić, pewnie to nie sama komercja, ale jak kupowałem wasze czasopismo co miesiąc przez jakieś 3/4 lata regularnie, tak od jakiegoś czasu (konkretniej - wprowadzenie dużych ilości gier recenzowanych na konsole) przestałem was kupować, a jak pożyczyłem w tym czasie 2 numery od kumpla, to mnie nie rwało (nie to co kiedyś) do czytania, nie miałem takiego zapału do tego. Nie wiem dlaczego się tak stało, ale naprawdę jest coś takiego.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Może dlatego że ja do was nie piszę ;)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Malkontenci byli, są i będą na wieki wieków.... i nic tego nie zmieni. Nie można zadowolić wszystkich. Oczywiście czasem jest rzeczywiście lipny zestaw, ale zdarza się to na tyle często, że już nawet takowego nie pamiętam. Mimo że nie kupuję was od jakiegoś czasu (+/- pół roku) to na waszej stronce śledzę o czym piszecie i jakie gry dajecie w kolejnych, coraz to nowszych numerach.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba lubieć grać i czytać. W zasadzie nic więcej. Fucha fajna, swego czasu potrafiłem nowy numer CD-A przeczytać od deski do deski w jeden lub dwa dni.

? Ile macie lat?

Za pół miesiąca 19.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Actiona Maga nie czytam, magazyn zawsze od początku do końca, z płytki czasem instaluję jakąś grę, trailerów itp. nie wykorzystuję, wszystko to można znaleźć w necie.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Dopóki kupowałem to zawsze 3 osoby poza mną, 2 kumpli (pijawy jedne, no :D) i młodszy brat.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie mógłbym, obecnie nie płacę nic, chociaż czasem mnie kusi. Jakbyście podnieśli cenę to by nawet nie kusiło :)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Chyba dlatego że sanki. A tak bardziej serio - swego czasu pasja dot. gier komputerowych, przelewana na papier. Tak, to zdecydowanie to. No i profesjonalizm też, odmówić wam tego nie sposób.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo S jest koło A na klawiaturze, ponadto są dwa g koło l, a w nicku "Allor" są dwie litery l koło siebie, co jednoznacznie wskazuje na sprawcę katastrofy Smoleńskiej. PRZYPADEK??!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Jestem człowiekiem i żyję, więc komputer to mus. Czekoladowy mus. Do tego czarny X-klocek z piekła rodem.

? Czy lubicie pizzę?

Zdecydowanie. Najlepsza to ta, która jest za darmo.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Mamy tyle gier, ile pofatygują się stworzyć ludzie, do których to należy. A piractwo istnieć musi. To integralna część tego biznesu. Jak policja i przestępcy, lekarze i chorzy.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle, ile wycyganię/dostanę. Nie dostaje regularnie kieszonkowego. Na szczęście na CDA ZAWSZE jest kasa.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wiem, ty mi powiedz.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nie chce nam się.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Niestety czasami tak wychodzi, że jakieś pełniaki już wcześniej kupiłem. Zacznijcie robić tak jak kiedyś- dawać gry mało znane, ale DOBRE, z naciskiem na dobre. Zwykle nie gram w gry dla ich tytułu, tylko dla czystej przyjemności, jaka płynie z gry.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba kupić CDA. Tak, to fajna fucha. Z CDA spędzam tyle czasu, ile wystarczy by go częściowo przeczytać.

? Ile macie lat?

Wystarczająco.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Raczej po równo. Tak, czytam ActionMaga.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt mi nic nie podbiera. Mam je tylko dla siebie buehehehehe (zły uśmieszek czarnego charakteru)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Za te 50 złotych można kupić z całym należytym i wypracowanym przez lata szacunkiem rzeczy troszkę ciekawsze, niż Wasze czasopismo.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Dowcipy i teksty. Action Redaction też. P.S. Nie dostrzegłem ostatniej części pytania, już prostuję- bo Allor jest najpiękniejszy i najcudniejszy na świecie.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Ponieważ Allor jest wszędzie. Jest wszystkim, co nas otacza. To on utrzymuje nas przy życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

komputer czarny blaszany nie klepany, konsole hmm ... a pegazus się liczy ? jak nie to nie mam i nie kupię chyba że wygram w totka albo dostanę :P

? Czy lubicie pizzę?

zależy czy dobra

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

to że przez piractwo mamy mniej gier to usprawiedliwianie się twórców, bo co innego powiedzieć na brak pomysłu ... a co do piracenia to jak w Polsce płace zwiększą się czterokrotnie a ceny gier pozostaną takie jakie są to wtedy porozmawiamy ...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

nie dostaje czegoś takiego jak kieszonkowe, potrzebuję pieniędzy np żeby się napić czy na cda to idę mówię i dostaje

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

nie wiem, a wy ? (trollololole zawsze muszą znaleźć coś czego nie ma, nie wiecie o tym ? )

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

nie wiem czy poziom moich listów spada bo ich do was nie wysyłam, kupuje tylko dla płytki, ofc pismo też czytam i jak dla mnie to wasze riposty i komentarze do screenów też spadły (czasami przez nudną treść pisma nawet go nie otworzę)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

dziady bo wasze pełniaki ostatnio na prawdę nie działają :F:F, co do powtarzalności gier naprawdę jest wysoka, ale ja się nie znam

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

to nie ja spędzam dzień z cda, tylko cda ze mną

? Ile macie lat?

17 i 11 miesięcy

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

PŁYTA, action maga nie ruszam, magazyn często czytam

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

moje cda są jak islamskie kobiety, mam ich w h&j i są tylko dla mnie

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

możemy, to ja czekam na keye do bfbc2 i może jakiś orange box ?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor ? najbardziej mi się w cda podobają dni przedpremierowe i czytanie co będzie w następnym numerze, wyobraźcie sobie jakie musi być moje zasmucenie gdy po raz kolejny widzę tomb raidera czy hitmana w piśmie (od razu zarzucę pomysł na pełniaka: Polanie 2 :> stara dobra polska gra, nie było by problemu z licencją podejrzewam)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to taki rozbabrany koleś w bioshocku, innymi słowy nie zazdroszczę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Dobre :) (jeden do grania, jeden rekreacyjny ^^, i laptop (wrak totalny)) konsole... hmm chcialbym PS3 ze wzgledu na ilosc znajomych ktora go ma, ale Xboxem bym nie pogardzil gdybym mogl dostac/kupic w stosownej cenie :D

? Czy lubicie pizzę?

A kto nie lubi?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo?

Ja nie popieram (boze dziekuje ci za Steama! ;))

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego? Zalezy, 95% idzie na gry wiec...

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

ocb is komercja?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli?

Kryzys mamy.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba?

Jest ok, ludzie niewdzieczni/glupi. (za 15zl jest i tak bardzo elegancko)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Minimum 25 godzin na dzien, wiecej przy weekendzie. :)

? Ile macie lat?

17... yy 18 w sumie.. prezenty prosze? :D

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

ActionMaga nie czytam, zawsze myslalem ze to jakis wirus O.o

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Brat, brat, ja... i tyle :D

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu?

...cena, no chyba ze pelniaki bylyby tez znacznie lepsze ;)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo Allor jest ostatnim redaktorem ktory ma zeby/wlosy/dobry sluch?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler?! Kto to jest? czytam CDA od pietnastu lat i o kims takim slowa nie slyszalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

1277132496609.jpg

Witajcie. Mamy komputery, nie mamy konsoli. Przynajmniej ja. Aktualnie - laptok dwujajowy 2.0, 1066MHz FSB, 6 giga RAMu (nigdy nie za wiele!), troszkę miejsca na dysku (320 + 1TB zewn. esata) - choć przyznam przydałoby się 2TB ^^, GF9600M GT 512MB DDR2, podkręcony do granic możliwości (500/1250/400 -> 700/1750/480). FPSy w CS:S spadają czasem do 30 na max detalach, ale ogólnie daje radę!

? Czy lubicie pizzę?

Yes sir, very much sir.

1277136693537.jpg

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo... bo piractwo zawsze było i będzie, bo gdyby piractwa nie było, naprawdę sądzicie, że producenci nie utrudnialiby nam życia jakimiś bzdurnymi limitami aktywacji? Pożyczanie komuś swojej gry piractwem nie jest, a nawet na to cwaniaki się próbują uodpornić. I bzdurne CD-checki, wymagane płyty w napędach... Wszystkie te prawa autorskie, firmy nimi się zajmujące zgarniają tak ogromne pieniądze, że aż strach, jak mały procent tej kasy dociera do samych twórców. Dobrze im tak, piractwo FTW!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

0. Słownie: zero złotych. Czasy kieszonkowego się skończyły, a nie zarabiam nic. Jestem studentem, żeruję na rodzicach. I dobrze mi z tym! <3 (Kocham i pozdrawiam swoich rodziców)

1283482990824.jpg

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

ke?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Hmm przyznam się z bólem, aczkolwiek bez bicia, że nigdy listu nie napisałem do CDA. To znaczy napisałem, ale dotyczył uszkodzonej płyty DVD... Więc tego raczej nie można zaliczyć do listów. Nie wiem, nie czułem chęci, nie miałem nurtującego mnie problemu, którym chciałbym się podzielić ze światem...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Dopóki nie dacie WoWa z dożywotnią subskrypcją, tak będzie (nie, nie grałem jeszcze w WoWa)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

1) Trzeba zarabiać przynajmniej 17zł miesięcznie (cena pisma + bilet autobusowy do kiosku, jak się daleko mieszka). Preferowane ok. 20zł miesięcznie - za resztę kupujemy piwo.

2) Trzeba mieć - uwaga - czas, by pismo przeczytać. Szczerze mówiąc od kiedy zasubskrybowałem wasze RSSy, jakoś te niusy mnie mniej porywają - chyba zakończyć subskrypcję :D

Fucha dość ciekawa, przyznam, zawsze miło jakąś lekturkę zabrać do tego małego śmierdzącego pokoiku. Co do tego, ile czasu dziennie z CDA... Trzeba by uśrednić, bo zwykle najwięcej - do 2h dziennie zaraz po kupnie, a potem skokowo i gwałtownie spada :)

? Ile macie lat?

Dwadzieścia - uwaga - jeden.

1233087185.jpg

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Oczywiście magazyn. Płytę zwykle wrzucam do napędu raz-dwa. Czasem osiem, jak się okaże, że jest źle wyważona i mnie pier**** weźmie. Zwykle zrzucam bonusy, poprzeglądam galerie (DAJCIE W KOŃCU JAKIEŚ PORZĄDNE TAPETY, jak chcecie mogę wam podrzucać jakieś... Nie dość, że się często powtarzają - to jeszcze w niskich rozdzielczościach. A wystarczy czasem odwiedzić /wg/ ...

Action Mag - niet. Nie miałem bliższej styczności

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Hmm, zwykle oprócz mnie czyta je jeszcze kolega, ewentualnie drugi kolega jeśli z jakiegoś powodu nie kupi swojego :) Czasem też ojciec lub wujek podbierze, jak coś ciekawego w dziale hardware się znajdzie ;]

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

1158386628209.jpg

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

1277136031857.jpg

Wszystkie mi dostępne źródła wskazują, że Allor jest płci męskiej. Wobec tego niestety z racji mej (przykro mi) heteroseksualności nie mogę się zgodzić, iż to właśnie on (Allor) podoba mi się najbardziej.

Aktualnie hmm podoba mi się... a zresztą nie powiem co, wystarczy, że na rozmowach kwalifikacyjnych do pracy trzeba się ślinić do pracodawców i mówić "dlaczego to właśnie u nas chcesz pracować?" :D Jedyne czego mi brakuje to gamewalker i dłuuuugaśne wstępy - a jak już mam chwalić, to podoba mi się (jak zawsze zresztą) AR, testy sprzętów, no i oczywiście recenzje ^^

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest siostrą brata dziadka mamy Allora. Serio. I ma dzieci z Jessicą Albą. Wyglądają jak koreańczycy, ale kto by się tam przejmował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In progress.

1. Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Witamy! Mamy taką odpowiedź... owszem, 3 + laptopa. Konsola? No tak, ps3, ps2.

2. Czy lubicie pizzę?

Lubimy. Ale tylko taką z ciastem u góry i salami w środku

3. Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo niektórzy nie mają pieniędzy, a jeśli produkt jest łatwo dostępny, a kradzież nie jest ciężko wykrywalna, to co im szkodzi? No właśnie, nam szkodzi -.-

4. Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

O tym tylko NASA wie... ja nie umiem policzyć tych wszystkich zer. Chociaż, ostatnio jak liczyłem to doszedłem do milionowego zera! Tylko kurde jakaś jedynka by się chociaż tam przydała. A tak naprawdę to zależy od miesiąca. Ale na 1 premierówkę (PC) na miesiąc z kieszonkowego starcza :D

5. O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

,,Komercja- działalność nastawiona tylko na uzyskanie zysku" No jak to kto? Smuggi! :D

6. Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Hahahaaa, dobry żart. Ta, powodzenia. ,, mądre i poważne odpowiedzi" na forum CDA... od cudów to papież czy coś.

A tak na serio to skończyły nam się pytania. Wolimy odpowidać :P

7. Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Człowiek sie nigdy nie nasyci.

8.Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Najpierw to trzeba jakieś CV złożyć w kiosku, okazać dowód osobisty Pani Sprzedawczyni Wielkiej o Wielkiej, potem wyłożyć na stół 15 a czasami nawet 16 ziko, pod wzrokiem bacznie przyglądającej się nam Sprzedawczyni Wielkiej o Wielkiej. Ogólnie ryzykowna robota, no i jak wciągnie to mniej niż 12 h nie posiedzisz.

9. Ile macie lat?

Pierwiastek z 225. :D

10. Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Nie czytuje Action Maga. Zależy od pełniaków. Jak jest jakiś od którego palą mi się spodnie to najpierw pogram, ale z reguły to najpierw gazetka.

11.Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Raczej kumple jak mam ze sobą.

12.Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak dacie lepsze pełniaki i 500 stron to jaha że tak :D

13.Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Mnie to sie najbardziej w CDA podoba literka D ale... A tak na poważnie to humor, cóż by innego. A Allor dlatego, że pisał to pytanie.

14.Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest tym co występuje w parówkach :D Powstrzymał godzille i jest potężniejszy od chucka norrisa i Pani Sprzedawczyni Wielkiej o Wielkiej. Jest też g(ł)ówno przewodniczącym klanu Garfielda. Dr. House sie do niego nie umywa, a Allor dlatego że mu kierownica skrzypi.

Progress: done.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy!

1. Mam PS3, a mój komp to Intel Core i7 (4 rdzenie) 2,93 GHZ, Radeon HD 5900, 2 dyski 500GB. Najważniejsze napisałem.

2. Uwielbiam. Najlepsza prosta Capriciosa!

3. NIE POPIERAM PIRACTWA!!!

4. Kieszonkowe - 200 zł.

5. Tu się nie wypowiem.

6. Nie wiem. Jak znajdę dobry temat to pisze.

7. Mnie zawsze cieszą pełniaki, choćby nie wiem jakie były to zawsze jakiegoś zainstaluje. Większość narzekaczy nie rozumie że licencje są drogie jak...

8. CDA czytam przez pierwszy tydzień od jego zakupu. Potem go chowam do "domowego archiwum", bo go po prostu przeczytałem. Aby zostać czytelnikiem wystarczy zacząć regularnie czytać CDA :)

9. 15

10. Głównie skupiam się na magazynie, ale do płyty zawsze zaglądam. Action Maga nie czytam.

11. Czasem tata weźmie numer żeby przejrzeć sprzęt. W domu tylko ja gram.

12. Głupie pytanie. Skoro taka jest cena, to oznacza to, że cena jest wystarczająca, aby pokryć pensje i inne koszty (są też reklamy na stronie internetowej za które też się zarabia). 50 złotych bym nie płacił.

13. Najbardziej mi się podoba styl pisania recenzji przez autorów. Jest on wyluzowany, treściwy i z lekką dawką humoru :).

14. Nie czaje pytanie. Może to prawda ale w to wątpie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...