Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Osobiście konsoli nie posiadam i raczej w bliższej przyszłości jej nie kupię. Komputer wystarczy po prostu do bardzo przyzwoitej gry w najnowsze produkcje i tego będę się trzymał.

? Czy lubicie pizzę?

Pizza to podstawa! Szkoda, że mnie na nią przeważnie nie stać.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Osobiście - nie wiem. Może nie mają na nie funduszy, a chcą zagrać...?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie chodzę do pracy, nie dostaję kieszonkowego. Uaaaa ;(

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja? Pierwsze słyszę.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nigdy nie napisałem listu do CDA, nie mam porównania.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nigdy nie narzekam, zawsze jestem szczęśliwy z tego, co dajecie, nie tylko przecież o pełniaki chodzi. Nie zdarzyło się, żeby któryś się nie uruchomił, jeśli mi się nie podoba, to w niego nie gram, a jeśli mi się powtarza, to się kumple cieszą, bo wtedy może komuś się trafić darmowa kopia ^^ Ja i tak kupię CDA, cokolwiek by w nim było.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Fucha świetna, czasu trochę spędzam, czy to na forum, czy przeglądając pismo, czy na ActionMagu... A żeby stać się czytelnikiem? Trzeba czytać =]

? Ile macie lat?

W marcu stuknie 17.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Numer jeden: zawsze magazyn. Niekiedy płyty z CDA nie włożyłem do czytnika, ale na pewno nadejdzie moment, w którym się przyda każdy krążek. A i chyba mogę się pochwalić, że nie tylko czytam, ale i tworzę AM. I czuję się z siebie dumny.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jeśli kupuję przed szkołą, to pół klasy się zbiera, przeważnie też tata czyta.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jestem biednym nastolatkiem, który liczy na zachomikowane drobniaki. Darujcie! :(

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie mogę powiedzieć, co podoba się najbardziej. Wszystko jest świetne, a wyróżnianie jednej rzeczy to upośledzenie tej wszechświetności. I Allora ;]

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Niestety, tajna Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, do której przynależę, nie pozwala mi odpowiedzieć na to pytanie. Wszystkich zainteresowanych prosi się o usunięcie tej informacji z pamięci i zignorowanie wiadomości, że Obcy... tfu, Smuggler jest wśród nas!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mój komputer jest stary i niezawodny jak ruski czołg. Nigdy nie był demonem szybkości, ale 2 latka temu go lekko podrasowałem, więc ciągnie nawet MW2 na minimalnych detalach :). Niestety płyta główna już nie nadaje się do ulepszeń, więc staruszek idzie na zasłużoną emeryturę. A co do konsoli to chciałbym kupić xklocka.

2. Jasne! najlepiej smakują te za które nie płace.

3. Tak wielu popiera piractwo, bo wani zabrakło naboi w wiaderku.

4. Kieszonkowe? Macie na myśli te pieniądze, które rodzice mi dają, żeby zaraz potem je "pożyczyć"?

5. Ja tam was uważam za prawdziwych Polaków. Nie ważne kto i ile wam daje i tak weźmiecie i napiszecie to co myślicie naprawdę.

6. Antyfani wybici, dzieci są straszone, że jak będą niegrzeczne to przyjdzie Smuggler i je zje, piraci obmyślają kontrę na argument o kradzieży samochodu, a ludzie inteligentni przemilczają sprawę.

7. Jak to się mówi: gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie. Ludzie sami nie wiedzą co chcą.

8. No co wy?! Nawet się nie bierzcie do tej roboty. Napisze ci taki jeden z drugim recenzje jakiegoś chłamu i śmie wyrażać swoją opinie!! Powinien wiedzieć, że nie lubię przygodówek. Do tego jeszcze do pensji trzeba dopłacać.

9. (x^4 - 34x^2 +289) : x

10. Głównie czytam reklamy, a płyty wykorzystuje jako podkładki pod kubek.

11. Czytam je sammmm, jak palec albo cośtammm...

12. 50 zł?!?! Chcecie wywołać powstanie czy od razu wojnę?

13. Mi się najbardziej podobają kobiety... ale jak to się ma do Allora?

14. Smuggler jest kosmitą. A dlatego to jest Allor bo jak trochę przekształcimy ten nick wychodzi rol-A, czyli pełni on główną rolę w rozpoznaniu kosmitów. Chcą oni się dowiedzieć jak żyjemy oraz zyskać zaufanie by potem móc nas podbić!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer 2 rdzeniowy intel 2,6GHz. Karta 1 GB. Dysk 500 GB i 3 GB RAM. Jeszce nie upadłem tak nisko aby kupować konsole.

Czy lubicie pizzę?

No pewnie że tak. Szczególnie w zupie.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

No przecież nie będę napychał d**y wrednym kapitalistycznym twórcą gier którzy czyhają na moje ciężko zarobione pieniądze. PRECZ Z WYZYSKIEM!!!!!!

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zależy od questu jaki aktualnie wykonuje.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Może wykres poziomu listów przypomina sinusoide ( raz rośnie raz maleje) także chłopaki jak poziom spadnie do -1 to potem już tylko do góry.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Na coś trzeba narzekać. A że drogi i polityka się przejadły to narzekamy na pełniaki w CDA.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Po pierwsze nauczyć się czytać. Po drugie wyłudzić pieniądze na gazete. Czy to fajna fucha? Niby fajna ale mało płatna, a nawet straty przynosi, ale kocham tą robote. Z CDA spedzam 24h na dobe. Śpie z nim, załatwiam potrzeby fizjologicze a nawet biorę z nim kąpiel. Jest przy mnie w trudnych monentach jak sprawdzian z matmy, ale uparty jest bo niechce podpowiadać.

Ile macie lat?

Kto by to liczył? No dobra ja! 16 lat 9 miesięcy 13 dni 4 godz 25 min i 34, 35 sekund

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn ale zdarzy się, że i zagram w pełniaka. AM raczej nie czytam.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mnie podbiera je babcia. Jak tylko wracam ze sklepu już z stoi w dzrwiach wyrywa mi CDA i zamyka się w pokoju żebym niemógł go jej odebrać. Potem toczy się regularna wojna o egzemplarz a że mam większe doświadczenie w strategi to zawsze wyroluje babcie. (Lata praktyk w CoH w końcu sie opłaciły)

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Czy moglibyście dać do następnego numeru PS3 albo iPhona?

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Może to jego urok osobisty, gruby portfel, wypasiona chata, szybki komputer, albo obawa przed kolegami Allora.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Allor zabił Smugglera ponieważ był zazdrosny o ( niestety brak danych). Nasz wywiad doniósł o skórze Smugglera wiszącej nad kominkiem Allora. Ale należało mu sie za te wszystkie docinki w listach. :)

PS. Proszę nie brać tych wypowiedzi na serio. Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam komputer, całkiem dobry, da się na nim nawet grać. Na konsoli w WoWa nie da się popykać, i to dla mnie powód dobry, by mej kasy nie wydawać, dla zbędnego sprzętu wkładać.

2. Pizza dobra, nie pogardzę, byleby salami miała i keczupu nie zanadto. Musi dobra być, wspaniała, by się w ustach rozpływała.

3. Ja tych ludzi nie rozumiem, toż piractwo na wskroś złe jest, to tak jakbyś od kolegi zerżnął cały jego test, a piractwo gorsze jest, bo test wiele nie kosztuje, a gra owszem, to nie mało, bo miliony budżet liczy,a gracz, który kradnie, z pracą twórców się nie liczy.

4. Aaa... zarabiam to niewiele. Nieco kaski dają moi rodziciele.

5. Nie wiem, mnie ta kwestia nie dotyczy, a dziwaków, co komercję zarzucają zamurować grubą ścianą.

6. Skoro prosisz, to z nieudawaną ja powagą muszę przyznać, że niejeden pisarz jest łamagą, i gdy pisze, żeby pisać, to niewiele on otrzyma. Coraz mniej inteligentnych ludzi, widać pisać teraz lubi ;/. (Sam zbyt dobry w sztuce tej nie jestem, więc ocena innych ludzi, niezbyt odpowiednim byłaby gestem)

7. Hola hola, niewdzięczności?! Ja tam ciągle Wam dziękuję, jeśli nie tak oficjalnie, to z pewnością tak mentalnie, Smugglerowi ja wysyłam sto impulsów dziękujących, za miesięczny zestaw gier, tudzież demek ulubionych.

8. Fucha niezła, całkiem fajna, a na szafce nocnej mojej obok tomu Pana Tadeusza, leży numer miesięcznika z pięknym logo "CD- Action", z bólem przyznać się otwarcie muszę... częściej sięgam po to drugie...

9. Lat mam mało... ze czternaście by się zdało.

10. A magazyn przede wszystkim, gierki drugą sprawą są, lecz czytanie to priorytet, bo czytanie weną mą.

11. NIKT MOJEGO PISMA NIE TKNIE! On w gablocie złotej stoi, można sobie pooglądać, proszę, lecz z łapami się nie zbliżać. Nie, żartuję, lecz nikomu nie pożyczam, bo sam w klasie CD-Action czytam.

12. To 15... niegodziwa to jest cena, za tych tekstów, publicystyk, listów i niezgorszych odpowiedzi (i recenzji sprawa jasna) setki! Aż nie wierzę, gdy oczami numer już przebieżę. Pff 15 złotych tylko za tak cudne arcydzieło, bardzo długi czas roz(g)rywki.

13. Allor! Sprawa jasna, zaraz po nim Smuggler i Mac Abra. Nie, nieprawdę mówię, wszystkich redaktorów jednakowoż lubię. W Waszym piśmie lubię wszystko, od początku aż po koniec chwil niezapomnianych kroć.

14. Smuggler? Allor? Nie, nieprawda Allor to nie Smuggler, Smuggler to nie Allor. Nie wiem kim jest Smuggler i na razie nie chcę wiedzieć, wolę sobie wyobrażać, że ciekawy ten osobnik lubi w kącie skrycie siedzieć i na listy odpowiadać. Niech w niewiedzy pozostanę, nie wiem co się stanie kiedy Go zobaczę. Niech wygląda jak wygląda w mojej wyobraźni i łyżką miesza w tak zgryźliwych odpowiedzi kadzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Komputer mam grafitowy, wygląda całkiem ładnie, z czarną klawiaturą i białym monitorem. No i mam Atari 2600.

2. Tak, a chcecie mi kupić? Naprawdę? To już podaje adres pod który macie dostarczyć...

3. Ja tam o piractwie nic nie wiem, choć akurat argument o wyrzucaniu niektórych z pracy jest nietrafiony, kilku, w tym niejakiego Koticka (takiego kolesia z dziwnym wyrazem twarzy) już dawno bym szurnął z posady.

4. A wy co urząd skarbowy?

5. No bo wy o tych nietoprych komercyjnych grach piszecie, a jest tyle wspaniałych darmowych tytułów. Wstydzilibyście się, o! Kapitalizm wogle jest wstrętny... Hańba! Hańba! Eee... Bal-ce-rowicz mu-si-odejść! Bal-ce-rowicz mu-si-odejść! Dobra starczy...

6. Bo wprost uwielbiamy patrzeć jak się męczycie z coraz durniejszymi listami, a potem musicie się tłumaczyć z obniżania poziomu AR, a jak wiadomo tylko winni się tłumaczą. Buahahaha!

7. A co mamy pisać, skoro już mamy, są stare i nie z tego gatunku? Jasne możemy czasem pokłamać żeby wam samopoczucie poprawić, ale po co? Jako wasi klienci domagamy się podniesienia jakości dostarczanego przez was towaru i jak nam coś nie pasuje wyrażamy niezadowolenie, normalne prawa rynku. Face it!

8. Trzeba być ćwierć inteligentem, albo półmózgiem, nie mieć życia osobistego i raz miesięcznie znaleźć te 15 złociszy. Umiejętność czytania nie jest wymagana, wystarczy umieć oglądać obrazki. Wadą bycia czytelnikiem jest to, że trzeba mieć mocne pośladki, bo nie każdy wytrzyma bite półtorej godziny na kiblu dwa razy dziennie (rano i wieczorem).

9. Czy odpowiedź, że mam mentalność sześciolatka wystarczy?

10. Zdecydowanie korzystam z płyty, jest świetną podstawką pod piwo, ale magazyn też się przydaje gdy się papier toaletowy skończy. BTW moglibyście drukować na bardziej miękkim i nielakierowanym papierze? Ten podrażnia skórę.

11. Dwie? Mój brat i ja. W ten sposób wyciągamy razem te pół mózgu z punktu ósmego.

12. Niech pomyślę... Okej mogę płacić i 100PLN jeśli do każdego numeru będziecie dawać dwa (duże, a nie żadne minisy, czy jak je tam wołają) pełniaki na PS3, albo części których potrzebuję do renowacji mustanga.

13. i 14. Bo śnieg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Mam PC, działa i tyle co mi trza o nim wiedzieć, a konsolom mówie zdecydowane nie.

2) hell yeah

3)A czemu staruszki oddają sotatni grosz rydzykowi? Czemu istnieje coś takiego jak Polscy naziści? Bo jak to powiedział A.Einstein "tylko 2 rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, przy czym nie jestem pewien co do pierwszej"

4)Ja wam w PIT-y nie zaglądam ! :P

5) chodzi o tzw sponsorowane recensje, rozumiem że jako instucja bynajmniej nie charytatywna redakcja jest nastawiona na zysk, ale my biedniu ludzie jesteśmy w tych czasach tak zasypywanie reklamami i propagandą, że chociaż czytając nasz ulubiony magazyn wolałbym nie musieć przerzucać stron z cichym *grrrr...* na widok kolejnych artykółow tylko na + pisanych na odwal byle zamydlic oczy jakiemuś mniej uświadomionemu dzieciakowi, który może pomyśleć że ta "recenzja" została napisana przez kogoś z ekipy CDA.

6)Bo z roku na rok coraz głupsi ludzie biorą się za pisanie (niestety wina naszego systemu edukacji) ,a ci starsi przestają widzieć sens w walce z wszechzidioceniem młodych i poprostu milczą, co też nie jest najlepszym rozwiązaniem.

7)Bo jesteśmy Polakami ,DUH!

8) No na początek to chyba kupic CDA i przeczytać co nieco. Fucha nie zgorsza ale marnie płacą.

9) 19

10) jabym dał znak "=" pomiędzy obiema opcjami

11) Zwei, jak już wymęcze o sotatniej strony mój młodszy brat bierze się za lekturę.

12)Nie, jestem sknerą tyle. dla mnie górna granica to 19.99PLN , przy czym pełniaki musiały by być conajmniej dobre (^_^)

13)w CDA , mojej przewspaniałej i jakże skromnej osobie najbardziej podobają się recenzje z tzw KaszankaZone. zwłaszcza jak pisane są w nierecenzencki sposób.

14) Suggler to idea której nie można utożsamiać z jedną osobą. Smugglerem jest każdy kto uwielbia pastwić się nad Homo Ledwo-Sapiens.

Dziękuje, dow widzenia, reszty nie trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Byłem i zawsze będę wierny Pegazusowi!

? Czy lubicie pizzę?

Smug, tyle lat piszesz różne rzeczy i takiego babola strzeliłeś... Jasne że lubię to miasto, jest tam ciepło i przyjemnie. I ta fajna przechylona wieża.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

No tak, szkoda, że w ten sposób nie działa polityka - nie kupuję obiecanek Szanownych Panów Posłów i wylatują z pracy. A poza tym piractwo to ściema, przecież wszyscy po 24h od ściągnięcia plików usuwają je lub kupują pełną wersję, albo robią po prostu kopie zapasowe. Popadacie w paranoję.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Mało, ale na CDA starcza. I parę najnowszych gier. I weekend na Seszelach. Ledwo wiążę koniec z końcem :sad:

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

I jeszcze się bezczelnie pytacie...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Można popisać z redaktorami na forum, wiele tematów się już wyczerpało.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

No bo ja pierdziele, dajecie Krajzisa i Masefekt, jesteście takim dużym pismem, przecież macie kasy w bród, uczyncie choć raz ten cud :wink:

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Gdzieś słyszałem, że trzeba przeczytać CD-Action. I jak głosi propaganda grać w gry. I oddać 1% podatku na fundację ratującą walenie we Wrocławiu.

? Ile macie lat?

Hmm, pomyślmy. Czytelników CDA jest ok. 150 000. Średni wiek to +/- 16 lat. 150 000 * 16 = 2 400 000. No, trochę tych latek mamy.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

To jest jeszcze jakiś magazyn oprócz płyty?!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ci którzy próbowali, odeszli do Krainy Wiecznych Łowów.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

1728s_allor.jpg

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smug, wiem że chciałbyś mieć urodę i polot Allora, ale nie można mieć wszystkiego. Zazdrościsz mu i kpisz sobie z niego :dry: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Czarny sexy .. cichy, czasem pomruczy... hmm a te PS2 czarna mała skrzyneczka... eh . jak ją nie lubić:)

2. Czy lubicie pizzę?

PIZZA RULES

3.Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

piractwo jest bee;)

4. Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

eh, a co to kieszonkowe ? O.o :)

5.O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

komercja? kto to sprawdza?

6.Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

oj tuż to nie ten wiek .. no wiecie kiedyś to było.......

7.Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

ah .. chciałoby .. chciało...

8.Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

wystarczy odrobina humoru, szczypta pasji do gier i umiejętność czytania ze zrozumieniem....jak długo pisemko pozwala :)

9.Ile macie lat?

adekwatne do osoby piszącej..

10.Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

wiecie .. wszystko trzeba zbadać .. zasmakować

11.Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

eh.. było trzeba czasem uważać na kumpli..

12.Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

patrz.. kieszonkowe

13.Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

hmm.. ten tubalny głos .. ten miły głos na powitanie ALLLOOOR SCCCRREENNYY

14.Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

hmm. a kto jeszcze w redakcji zgadza się ( nie z własnej winy) na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiego mam kompa, hmmm... takiego że w 69-tym wysłali by na nim całą ziemię na księżyc, ale najlepsze jest to że, uwaga... Vista działa... całe pięć sekund bo później ją wywalam i instaluje Win 7, albo cokolwiek innego, nawet DOS był by lepszy.

2. A kto nie lubi.

3. Czemu nie którzy popierają piractwo, hmm... Wcześniej odpowiem na to pytania o wiek i kieszonkowe. Mam szesnaście lat, kieszonkowego mam 20 złotych które to są przeznaczane regularnie od roku na CD-ACTION, a jak mi wpadnie coś extra to odkładam na monitor, i już wiecie dlaczego popieram piractwo.

4.Odpowiedziałem w powyższym punkcie.

5. ...Jaka komercja ??

6. Nie wiem czemu poziom listów spada, czytam pismo od niedawna, więc nie jestem weteranem ale z pewnością jestem FANEM.

7. Ja nie narzekam, wręcz przeciwnie cieszę się że mogę nabyć oryginalną grę i przyczynić się do rozwoju gatunku.

8. Być czytelnikiem CD-Action to jak należeć do Mensy.

9.Lat mam 16 i pół.

10.Głównie czytam CD-Action'a ale z płyt też korzystam, a ActionMaga od czasu do czasu przeglądam

11.Kumpel, to student więc na nic go nie stać, tak więc mu pożyczam bo mam dobre serce :P:P

12.Tyle bym płacić nie mógł bo nie mam tyle do dyspozycji, ale powie tak "Jesteście tyle warci"

13.W CDA najbardziej podoba mi się wnętrze, a zaraz po tym to jak pięknie wygląda na półce(tak dostojnie)

14.Smuggler... hmmm, znam go bo mam towar od tego samego dilera co redakcja :P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

? Czy lubicie pizzę?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

? Ile macie lat?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

1- komputer ładny silny z plastikową obudową 2 usb i kilka wtyczek

zamierzam kupić pegazusa :D

2- Tak szczególnie jak ktoś stawia

3- .... Przecież to oczywiste, bo darmowe

4- nic nie zarabiam,kieszonkowego nie mam. Kradnę :D

5- nie wiem

6- Listy już wyszły z mody teraz się pisze maile

7- Starać się każdy może, ale żeby się tak postarać żeby zadowolić to jest czyn godny wdzięczności

8- To też raczej proste, żeby być czytelnikiem należy czytać. Ile czasu hmm. Wliczając gry z cdaction bardzo dużo bez gier - 5 minut wystarczy na przeczytanie co jest na DVD

9- sprawdźcie w moim profilu znajdziecie tam informacje z kąt jestem i czy jestem facetem, kobietą czy też potworem.... dobra 14

10- To w sprzedaży cdaction istnieje coś takiego jak magazyn... myślałem, że tylko płyty z grami

11- wszyscy z osiedla nawet mój pies

12- Nie bo by mi na jedzenie nie starczyło

13- najbardziej NL i nie jest to Allor

14- smuggler to taka osoba która odpowiada na listy w cdaction i zwie się Allor bo tak mama powiedziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam kompa z czasów pierwszego odcinka mody na sukces :laugh: :laugh: i z konsol tylko PS2.

Niedługo jednak kupuje laptopa więc będzie wszystko nówka nie śmigana.

* Czy lubicie pizzę?

Margarita , Hawajska , Cztery sery ,okazjonalnie wegetariana na grubym cieście ummmmmm..... a jakie było pytanie ?

* Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja nie popieram piracwa ale mam co do nich taką nie pisemną umowę jak z kolegami z klasy tj tak długo jak się nie dacie złapać ściągajcie sobie .

* Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

50 zł - podatek od wzbogacenia ( ach ci rodzice :dry: )

* O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ja nie wiedziec co ty mówić

* Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poziom spada przez brak powodów ( poważnych ) do napisania listów.

* Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Kto tu narzeka ? Ja myśle że pełniaki nie dość że świetne to śmigają mi na komputerze. A jak komuś zależy tak na grach to niech sobie kupi Cyber Mychę ( chociaż chyba ją usunęli , ale zawsze można poszukać w archiwach i na allegro)

* Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

pierwsze primo idziecie do sklepu

drugie primo walczycie z 40 rozbójnikami ( innymi czytelnikami)

trzecie primo jak wygrasz ( i zaplacisz ) wracasz do domu z nowiuśkim ( i troche potarganym) CDA

czwarte primo gdy dochodzisz do AR dowiadujesz się po raz setny że antyfani są be i jak nie napiszesz bezbłędnie listu to w ryj .

* Ile macie lat?

ostatnio jak sprawdzałem miałem 4 ale chyba jakieś 12 lat już minęło od tego momentu

* Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

MAgazyn, magazyn i jeszcze raz magazyn. płytkę czasami przeglądam obczajić gameplaye lub jakąs fajną gierką ( np DMC3 lub Word of Goo ). Action Maga zazwyczaj nie ruszam.

* Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

2 no coment

* Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

mogem ale nie chcem i nie będziem chyba że wrzucicie Black Opsta lub Crysisa 2 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh

* Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej podoba mi się ten moment w którym otwieram nowiuśkie CDA i jeszcze nie wiem co tam jest.

Prosiłbym o wyjaśnienie kim jest allor ale mam to w d... mało głębokim poważaniu

* Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Jak Smuggler chce się bawić w Spider mana i myśli że wszystkich zainteresuje swoją osobą to najwyraźniej ma rację bo z tego co się orientuje co drugi list do Ar ma zapytanie kim jest Smuggler. Ja osobiści pozostawiam to tak jak jest. Dla mnie Smuggler to może być pan Stasiu spod sklepu ( rozgryzlem jego przykrywkę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

-Mam na strychu miecz z filmu "ogniem i mieczem" ale nie wiem jak go znieść.

2.-Czy lubicie pizzę?

-Tylko wtedy jak pudełko jest podpisane przez prezydenta Kataru.

3.-Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-Nie wiem czemu ale za to mogę wam dać namiar do dobrej pizzerii.

4.-Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- Tyle żeby wystarczyło na benzynę do motolotni.

5.-O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

-O to samo co Krzysiowi kiedy nie zaprasza Tygryska na dobrą imprezę w Stumilowym Lesie.

6.-Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-A jakby poziom wzrósł to byście się pytali dlaczego rośnie?

7.-Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

-W Polsce żyją (przede wszystkim) Polacy, Polacy lubią narzekać, w CD-A pracują Polacy, Polacy z CD-A narzekają na Polaków z Polski.

8.-Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-Mamy układy z Kaloryferowym.

9.-Ile macie lat?

-Wystarczająco żeby zrobić jajecznice na śniadanie , nie demolując przy tym kuchni i salonu.

10.-Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

-Tak.Tak.Tak. Wszystkiego po trochu.

11.-Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

-W sumie to tata czasem zajrzy jak się skończą gazety muzyczne w kiblu.

12.-Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

-A może wy dacie każdemu czytelnikowi 20 złoty bo niektórzy, żeby pojechać po CD-A wydają kasę na autobus, po drodze zachaczą o jakiegoś Kebaba, więc cała akcja wychodzi grubo ponad 15/16 zł?

13.-Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

-Bo lubię patrzeć w gwiazdy, ściskając w ręku skakankę i maszynę do wyszywania lampasów na dresach.

14.-Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

-Aczkolwiek on mówić tak nie w sytuacja kiedy właśnie teraz.

Ostrzeżenie zamieszczam na końcu bo nikt by tego nie przeczytał: Uwaga czytanie grozi chwilowym niezrozumieniem otaczającej nas rzeczywistości!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania w miarę zwięźle i sensownie. Na potrzeby tekstu zmienię nieco kolejność.

Mam 21 lat, obecnie studiuję na PWr, gram na PC, Wii oraz NDS. Starałem się Was odwiedzić, ale jestem nieśmiały i nie wiedziałbym jak się zachować. CDA czytam nieregularnie od 2002 roku, a w kolekcji mam około 50 numerów (trochę mało, ale różnie to bywało).

Pizzę uwielbiam jak każdy.

Sprawa piractwa wygląda tak, że większość ludzi, z którymi rozmawiam stara się znaleźć usprawiedliwienie dla swoich poczynań. Tu we Wrocławiu mieszkam z koleżanką i kolegą. Pamiętam, że mieliśmy kiedyś rozmowę podczas jednej z domówek na temat "Dlaczego ja kupuję gry? Jak to jest z tym piractwem". Dodam, że te osoby to osoby grające raz do roku, których nie obchodzi kto i jak robi gry.

Zaczęło się od tego, że przecież mogę przeznaczyć te pieniądze na imprezy (trochę imprezujemy :P), a grę pobrać z internetu. Tłumaczyłem, że nie o to chodzi. Broniłem się argumentami, że jeśli choć w jakimś % przyczynię się do tego, iż developer będzie chciał stworzyć kolejną część/grę na PC, bo dostał pieniądze za produkt, to ja się na to godzę. Poza tym legalny gracz często ma z tego powodu jakieś profity. Obrazowałem jaki nakład pracy zostaje poświęcony podczas tworzenia gry. Za każdym razem tłumaczyłem, że piractwo jest to kradzież. Tacy ludzie są niemile widziani na forach/portalach o grach. Potem koleżanka zapytała mnie z oburzeniem: "To co? Nie mogę sobie ściągnąć gry, żeby trochę pograć? Kto mi zabroni? Ty? Żyjemy w wolnym kraju!". Starałem się tłumaczyć, że z prawnego punktu widzenia nie może pobrać żadnej gry, za którą trzeba zapłacić, ale w praktyce przecież nikt jej tego nie zabroni, a ja nie mam najmniejszej ochoty jej w tym przeszkadzać bo to nie moja sprawa. Jedyne co może ją powstrzymać przedstawiciel prawa z nakazem aresztowania. I chyba w tym momencie poczuła, że ją osądzam (czego NIGDY w życiu bym nie zrobił). Zaraz do rozmowy włączyli się inni imprezowicze, zaczęło rosnąć niezdrowe napięcie i niemiła atmosfera, znalazłem się w sytuacji, której wolałbym uniknąć i oczywiście przegrałem :/. Ale co zrobić samemu naprzeciw 5 osób? Żaden argument nie był dla nich wystarczający, poza tym wszyscy mieli wspólną "rację" przeciwko mojej więc czuli się pewnie. Poczułem się trochę zniesmaczony bo najpierw podjęli temat biorąc mnie jako eksperta w gronie tylko po to, aby mijać się z prawdą, kiedy zauważyli, że temat ich dotyczy?

Jaki wniosek z tego wydarzenia wyciągnąłem? Człowiek zrobi wszystko, aby usprawiedliwić swoją winę, a fakt, że inni się z nim zgadzają tylko umacnia go w przekonaniu. Nie mówię, że jestem bez winy bo sam mając 10 lat kiedy to zaczęła się moja przygoda z PC (wcześniej Atari 2600 i Pegasus), korzystałem z pirackich gier. Nie usprawiedliwiam się, ale wtedy nie słyszałem o takim czymś jak prawa autorskie bo nikt mnie o tym nie informował. Czasy się zmieniły, ja dorosłem (mam taką nadzieję) i jestem dumny z tego, że mogę wspierać rynek gier PC. Jeśli dobrze liczę to teraz moja kolekcja zawiera około 80 gier + kilka na Steam'ie takie jak "Lara Croft atGoL", których nie dostanę w pudełku, a także Wasze covery.

Jak wspomniałem jestem studentem, dlatego przez rok akademicki utrzymują mnie rodzice. Podczas wakacji zamierzam dorwać jakieś "pół etatu". Ogólnie nie jest źle. Mogę pozwolić sobie na jedną grę miesięcznie, ale wtedy jadę na Vifonach/Knorach i mrożonych zapiekankach z Biedro :cool:.

Komercja hmmm... fakt macie trochę reklam w piśmie. Ogólnie to mam to gdzieś tak długo jak poziom recenzji, zapowiedzi i reszty działów będzie stał na obecnym lub wyższym poziomie.

Poziom listów spada nie dlatego, że stara gwardia się zastarzała, ale dlatego, że wykruszyła się. Większość pierwszych czytelników ma ledwie czas na przeczytanie, bo musi zająć się rodziną/pracą/kolokwiami :P. Bez obrazy dla młodszych czytelników, ale mam wrażenie, że to pokolenie "ajfona" jest temu w znacznym stopniu winna. Choć antyfani mojego rocznika pewnie też się nie zmienili.

Na pełniaki narzekamy (tak ja czasami też) bo taka nasza natura. Jak sobie nie ponarzekamy to nie jesteśmy sobą. W końcu jesteśmy Polakami, nie? Tak jak ostatnio na gram.pl. Nie było dema PC Bulletstorma - narzekali (ja też :P). Jak się okazało, że będzie (ale się ucieszyłem) - znalazła się części co narzekała o_O. Nie będzie - źle, Będzie - też źle. Ludzie! Co z wami jest?!

Aj, nawet nie pytajcie jak to jest być czytelnikiem CDA bo się rumienię ze wstydu :], ta sława, ludzie nie dają spokoju na ulicy... no dobra, wystarczą drobniaki w portfelu i zaje****ie nudny wykład.

Osobiście czytam magazyn w całości. Zaczynam od tematu numeru. Następnie AR i NL, potem recenzje i zapowiedzi. W tej kolejności. Z DVD interesują mnie tylko ciekawe demka i pełniaki. Ostatnie numery jakie kupiłem pod rząd to 178-183. Dzięki za Cryostasis i Darkness Within, a z wcześniejszych numerów niż te, które wymnieniłem to dzięki za Ninja Blade i DMC4.

Moja kolekcja jest ogólnodostępna w domu jednak nikt poza mną nie sięga po nią. Czemu? Nie mam bladego pojęcia.

50zł za nr? Hmmm musiałbym się poważnie nad tym zastanowić, a Wy dać solidne argumenty w postaci 1-2 pełniaków, które miały premierę rok temu niż dany numer. Oczywiście nie mogą to być niegrywalne crapy.

W CDA podoba mi się ta cała otoczka tajemniczości wokół osoby Smugglera, no i oczywiście desperackie próby zdemaskowania go.

Niech tożsamość Smugglera pozostanie jedną, wielką niewiadomą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Również witam. Najpierw zacznę może od małej informacji. Otóż przeprowadzałem niedawno badania i przez przypadek odkryłem, że szatan to tak naprawdę tylko przykrywka tego jedynego... A mianowicie samego Cthulhu... Większość osób uważa, że szatan jest czerwony, ale nie.... zauważcie, że słusznie uważa się, że diabeł znajduje się tam na dole. Cthulhu teraz spoczywa na dnie oceanu. Niestety nie mogę ogłosić tego światu, ponieważ nie jest na to gotowy. Dodatkowo wszystkie osoby, które widziały dowody zaginęły. Więc dla waszego bezpieczeństwa nazwa Cthulhu nie padnie w tym tekście.

Nie posiadam konsoli... Dzisiaj na pewnej stronie pojawił się news, że w internecie siedzi diabeł... Dlatego bardziej ciągnie mnie do komputera :) PSN i XBLA są za mało Szatańskie... A komputer mam w czarnej obudowie z jakimś symbolem dookoła przycisku Power... Nie wiem co to jest, ale pewnie czci szatana ;)

Czy lubicie pizzę?

Jako zdeklarowany fan Wojowniczych Żółwi Ninja nie mogę nie lubić Pizzy... Zresztą każdy zwolennik szatana lubi Pizze, co dowodzą moje wieloletnie badania przeprowadzone z ukrycia na siedzibie redakcje pewnego satanistycznego czasopisma.

Zauważcie też, że Wojownicze Żółwie Ninja są zielone... Podobnie jak ten, którego imienia nie mogę wymawiać. To znak!!

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie jestem pewien, ale mam wrażenie, że ludzie popierają piractwo po to, żeby czcić diabła.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

To są tajne dane, ale mogę powiedzieć, że zdecydowanie za mało... Czasem odnoszę wrażenie, że diabeł mnie nie kocha i nie chce mojego szczęścia :(

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja? Ja nie zauważam żadnej komercji. Poza tym, że wasza sekta jest odłamem jednej z większych sekt w całym kraju... Nie mogę powiedzieć o kogo mi chodzi, ale jest to pewien Projekt związany z CD... Ale to co robicie nie nazwałbym komercją... Bardziej oddaniem szacunku jedynej słusznej osobie...

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Czuję się obrażony... I chyba nie tylko ja. Zestarzeć się... Phi... Odkąd Krzysztof Ibisz natchniony szatanem napisał książkę cały czas młodniejemy... Nawet kuracja jest chyba za dobra, ponieważ mamy problem z sensownym układaniem zdań. Ale taka jest cena wiecznej szatańskiej młodości

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

No właśnie nie mam pojęcia. Szatan tyle się stara... Żeby demoralizować ludzi poprzez brutalne, pełne seksu i wulgaryzmów pełniaki... A ludzie tak nimi gardzą... Szczyt chamstwa... I oni ośmielają się zwać satanistami. Wstyd i hańba.

Ile macie lat?

Niedawno miałem 66 i 6 miesięcy... Ale obecnie po zastosowaniu kuracji Ibisza niestety już nie wiem... :(

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Życie czytelnika CD-Action to nie jest łatwe zadanie. No bo jak pogodzić codzienne rozważania Necronomiconu z lekturą tekstów nie pogłębiających bezpośrednio ciemnej mocy. Na szczęścia warto ponieważ czasem szatan zostawia ukryte informacje w postaci kodów QR oraz wbudowane w okładkę.

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Dawniej czytałem... Ale krążyły plotki, że czasem do Action Maga pisują... o zgroza!... chrześcijanie. Dla swojego dobra musiałem odpuścić.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Hmmm... 3 licząc mnie... Ale znam jeszcze parę osób, które tylko przeglądają obrazki... W końcu to na nich jest zwizualizowane całe zło.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

50 złotych? Dobry pomysł. Będzie więcej pieniędzy na głoszenie słów Necronomiconu.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W jego oczach czuć tą diabelskość. Też to zauważyliście?

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Wiąże się z poprzednim. Jak przeciętna osoba wyobraża sobie Smugglera? Brodaty gość z oczami Renaty Beger... I tak właśnie wygląda Allor. Ale ciiii...

Miałem tu dopisać, żeby nie traktować tego zbyt poważnie, ale... kaloryferowy stoi nade mną i dziwnie patrzy... Więc może jednak coś w tym jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

na razie mam lapka ale zamierzam kupić stacjonarnego. Jakiego? Najlepiej mocnego co starczy na długo :)

? Czy lubicie pizzę?

To tak szczerze jedna z niewielu rzeczy dla których warto wydać ostatnie grosze :) ja nie żartuje!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Dlaczego? Bo piracić jest łatwiej niż płacić :) Nie czuje jak rymuje HEY!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Różnie. Choć ostatnio wystarczająco żeby zacząć myśleć nad paroma nowymi tytułami oryginalnymi zakupionymi w Empiku. Skoro wcześniej się piraciło to teraz chociaż można zwrócić za te kilkadziesiąt godzin wycięte z życiorysu o których tak szybko nie zapomnimy :)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja? No cóż mogę rzec, Jak się nie ma co się pragnie to się kradnie co popadnie!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Albo my się zestarzeliśmy albo wy zwiększając swoje wymagania względem nas :)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził od co! Zawsze znajdzie się grupa której nie spodoba się "COŚ"

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Czytelnikiem nie można zostać od tak! Nim trzeba się urodzić! To powołanie! Każdy Czytelnik CDA zobowiązany jest do oddawania należytej czci i szacunku tej księdze będącej jedynym źródłem światła w tym szarym i nudnym świecie.

? Ile macie lat?

Cóż jeszcze mogę powiedzieć że 11 lat temu miałem 11

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim zawartość części czytanej :)

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Znajomi jak tylko przyjdą to masz nowy CDA? gdzie najnowszy CDA? Sępy! gwoździem do trumny tego wszystkiego i tak jest podbieranie magazynu przez rodziców! Bo jest dział z dowcipami...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Niby tak.... 50 zł to jak obecnie większość dobrych gier w sklepie :) W miesięczniku dołączacie pełne wersje gier (choć ich cen na rynku nie znam :) ) więc na to samo wychodzi... ale jak zaczniemy wydawać kieszonkowe na CDA to zaczniemy więcej piracić bo na nic innego nam nie starczy i sami przyczynicie się do tego co było kilka pytań wcześniej :)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor... bo Allor jest git! Bo jest cool i.. i.... i... o_O Bo tak!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo Mr. Jedi to Mac Abra!

Pozdro dla całej redakcji Największego Pisma o Grach w Polsce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mamy komputery prostokątne. Z okienkiem. Konsole zamierzamy, jak tylko Sony i MS ogarną się.

? Czy lubicie pizzę?

Tak, rzucona leci zdecydowanie dalej niż placek, a mniejszy rozprysk rekompensuje dużą powierzchnią.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Producent Prozacu nie nadąża - niektórzy pozostają bez koniecznej pomocy. Wyślij SMS pod numer 1337 o treści...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Różnie i podłużnie.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No porażka, wymagacie od krytyków znajomości znaczenia trzysylabowych słów? Co wy sobie wyobrażacie, że wszyscy podstawówkę pokończyli czy co? Psh, elita się znalazła!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Lubię placki... a tak na poważnie, to wolę ciast... dobra, już kończę!

Według mnie, to powolna degeneracja społeczeństwa. Czytamy mniej książek, a w ich miejsce wchodzi internet - pomimo wszelkiego dobra, jakie on niesie, nie można powiedzieć, że jest dobrą podstawą do wykształcenia się umiejętności tworzenia sensownych wypowiedzi.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Narzekanie to nasza narodowa tradycja, uszanuj to. Narzekaj i pozwól narzekać innym.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wypalanie piętna na czole trochę bolało, ale było warto!

? Ile macie lat?

Kończę 17 w maju.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Kupuję CDA dla magazynu, a większość płytek nawet nie trafia do mojego napędu, prócz hitów oczywiście. ActionMaga czytałem kiedyś, ale znikły wszystkie moje ulubione działy (np. Lodówka!), no i przestałem.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Koledzy czasem kupią, ale tak zazwyczaj jedynie ja.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jeśli pomnożyć te dodatkowe 35zł przez średni nakład CDA, wychodzi ponad 4 i pół miliona złotych. Jeśli za te pieniądze dodalibyście jakąś niesamowitą grę, tak.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

A - Amnesia: The Dark Descent

L - Leisure Suit Larry

L - Little Big Planet

O - Operation Flashpoint

R - Red Alert

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo Gem.ini był już zajęty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

To nie wiecie, że konsole są be? Z prawdziwych komputerów to mam tylko Commodore64 i Amigę - hell yeah! PC'ty skończyły się na Kill'em All!

? Czy lubicie pizzę?

Ale tylko taką z szynką z afrykańskiej jaskółki.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo są idiotami? Pytanie retoryczne. :P

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ja dostaję wypłatę w paciorkach i kamykach, a CDA zbieram ze śmietników (anty-fani wciąż je tam zostawiają - SERIO!)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No reklamy u was są, tak? Po angielsku "commercial" oznacza reklamę, tak więc cała ta komercja to inaczej stwierdzenie (odkrywcze), że macie reklamy...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

O ile nie mamy żadnych ciekawych przypadków Benjamina Buttona, to ośmielę się zaryzykować stwierdzenie, że przynajmniej część z nas się zestarzała, co może być przyczyną demencji i obniżenia lotów. Co zrobić, czytelnicy CDA schodzą na psy (albo spadają). :D Internet pozwala pisać "listy" bez zastanowienia i przemyślenia treści, ludzie przyzwyczaili się do bezrefleksyjnego wylewania z siebie, nieskładnego natłoku myśli. Chociaż wszyscy wiedzą, że to i tak wina dzieci NEO.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo nie potrafimy docenić cudzych starań i wydaje się nam, że wszystko się nam należy, bo MY tak chcemy. Jesteśmy rozpieszczonymi bachorami bez szkoły i ambicji, a do tego w internecie można pisać pierdoły i nic za to nie grozi.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Fucha niezła, całkiem ciekawa, ale zlecenia pojawia się średnio raz na miesiąc i jeżeli solidnie nad nim przysiądziecie to po jednym dni nie ma znowu co robić, kolejnym minusem jest, że jeżeli nie znajdziesz "zlecenia" na śmietniku (na szczęście mnie to nie dotyczy) to jeszcze za nie zapłacisz...

? Ile macie lat?

Za dużo.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn idzie na pierwszy ogień (czyt. rozpałkę), płyty niestety słabo się fajczą, więc przeglądam ich zawartość, przede wszystkim AM, coś kiedyś wam nawet przesłałem i weszło! :D Potem zabrakło czasu, ale obiecuję poprawę.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ja, a potem lądują za szybą, bezpiecznie schowane przed łapczywymi, tłustymi, obślizgłymi, śmierdzącymi i zaginającymi strony paluchami innych.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak dla mnie może być, jak wspominałem i tak znajduję CDA na śmietniku.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Ahh ta zawadiacka bródka.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Jeżeli Allor to tez Mac Abra to faktycznie tak jest, ale to już by było rozszczepienie osobowości. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czarnyyyy! No dobra, ze srebrnymi wstawkami... Wygląda tandetnie, ale ważne, że działa;)

2. Raczej... Chyba... No dobra lubię-.- Ale schaboszczak rulez tak czy siak!

3. Bo noszenie opaski na oku i szabelki przy pasie to świetna rzecz jest! A tak na serio? Bo głupota ludzka nie zna granic;)

4. Zależy co w danym miesiącu robię, ale średnio wychodzi jakieś 50 złociszy;) (wszystko wydaję na CDA, Newsweeka, i bułki w szkolnym bufecie;))

5. Hmmmm... Nie wiem o co komu z tą komerchą chodzi... Gdyby nie reklamy płciłoby się więcej za pismo, ale ja się nie znam ja tu tylko głupio odpowiadam na głupie pytania...

6. Gdybym ja coś do AR napisał to poziom spadłby na dno i 4 km mułu, a poza tym cóż większość pisze na forum.

7. Nie narzekam na pełniaki:) Mi każdy pasuje i nie mam powodu do narzekania, a jeśli ktoś chce kupić sobie Crysisa to neich sobie kupi za nromalna cenę, a nie składa zażalenia od piekła po niebo, że Crysisa nie dali... Płyta to dodatek do pisma nie na odwrót! Jeśli myślisz inaczej toooo... nie lubisz pizzy!

8. Ażeby takowym czytelnikiem zostać należy mieć co miesiąc w keiszeni 15 złociszy(ew. czsami węcej, ale zawsze informujecie o tym), umieć czytać, posiadać taki atrybut Boga Imprez oraz Zabaw jak poczucie humoru, oraz chociażby wyschnięty rodzynek zamiast mózgu(jak w moim przypadku;)) Fucha to bardzo fajowa, ale i tak wolałbym popracować w Waszej redakcji;) A z CDA spędzam cały dzień!

9. Przepraszam, ale 17;)

10. Przede wszystkim treść towarzysze! Treść, treść i jeszcze raz treść! Towarzysze! Rodacy! Płyta jest tylko dodatkiem, którym kapitaliści chcą was przekupić! Dlatego dziadek Stalin mówi Wam! Czytajcie a potem grajcie! A teraz towarzysze odśpiewajmy Miedzynarodówkę i do łóżek! Da swidania Tawarisz!

11. Tylko ja!

12. 5 dych? A no tak Kaloryferowy rośnie, więcej karmy chce, ale żeby AŻ TYLE? Dajcie go na dietę i tyle! Bo ludzie na serio zaczną płacić 50 złotych za czasopismo, w którym poza cena nic się nie zmieni:P Pogłaszczcie Kaloryferowego ode mnie i powiedzcie mu, że jak wpadnę do Wrocławia to zarzucę mu kilkoma antyfanami na pożarcie;)

13. Ale mi się nie podoba Allor!;( Najlepsza rzecz w CDA toooo... PIZZA!

14. Smuggler?? Nie słyszałem... Aaaa to ten pajac z AR.. Znaczy się Smugg nie może być Allorem;P Allor nie umiałby robić takich zdjęć skoro nawet o scrinyyyyyyyy z nim ciężko;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Jaki mam komputer? Osobisty! Własny! Wystarcza do nauki i WoW-a.

? Czy lubicie pizzę?

Tak, szczególnie darmową. Jestem studentem.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie popieram. A czemu popierają? Nie wiedzą, że to kradzież, niektórym wydaje się, że kopiując nikomu nie szkodzą, a mają za darmo rozrywkę

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Jestem zadowolony, bo się nie narobię a zarobię, ale i tak za mało

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie mam pojęcia! Serio!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Odmawiam odpowiedzi, nie umiem odpowiedzieć poważnie i mądrze

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo są słabe, bo nie ten gatunek, bo nie działają... jaa tam nie narzekam, gry traktuję jako dodatek, czasami trafi się coś przyjemnego :) ostatnio odgrzebałem Rollercoaster Tycoon 2 z 157 numeru :D

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba znaleźć CD-A na śmietniku i się wciągnąć. Jest całkiem fajnie. Z CD-A spędzam 15 min dziennie, jeżeli liczyć przeglądanie waszej strony w Internecie. Jeżeli chodzi o czytanie pisma, to bardzo mało - kupuję tylko od święta, comiesięczne kupowanie gazety mi przeszło w okolicach numeru 160. Specjalnie "gazety" żeby was podrażnić :)

? Ile macie lat?

20

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam. Na granie mało czasu

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko ja.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mnie interesuje tylko pismo, ewentualnie ziny i NL na cd. 15 zł to i tak dość dużo za to.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Wcale nie Allor. Lubię całe pismo, rzadko kupuję, ale całość czytam z przyjemnością! Nie kłamię.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler... to chyba ten znienawidzony przez antyfanów gość odpowiadający na listy z tyłu CD-A. To chyba nie Allor.

PS. Co się stało z eld'em? Ukrywa się pod innym nickiem, czy już nie pisze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Ja mam taki prostokątny, co jak się postawi na sztorc to otwiera się jak książka. W sklepie mówili, że to laptop, ale ja wiem swoje...

Konsola? Zastanawiam się nad PlayStation 3 - w końcu logo widnieje na banerach Ligi Mistrzów.

* Czy lubicie pizzę?

Nie mniej jak dziewczęta sprzedające ją.

* Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piratów do jednego worka co kolaborantów i strzelać bez sądu! Niestety sprawdzają się słowa: " Kto bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień."

* Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Stoję nocami na zmywaku, by uciułać na CDA i jakąś grę, a i tak szlag trafia plan wszelaki, gdy na słodkie chęć nachodzi...

* O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Bo to teraz taka moda. Kiedyś się wyzywało od plebsu, potem od UBeków, niedawno się przekomarzało, który jest bardziej gangsta. Teraz przyszedł czas na komercję.

* Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo poziom parabolę przypomina. Albo dramatyzm w fraszkach Kochanowskiego. Rośnie, osiąga punk kulminacyjny, a potem się wszystko sypie... Zresztą nigdy nie opublikowaliście mojego listu :(

* Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo najlepszym pełniakiem byłby chyba program do tworzenia gier, albo folia bąbelkowa.

* Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Co skomplikowany proces i niewielu go przechodzi. Na pierwszym roku studiów czytelniczych było nas 135. Po pierwszej sesji ( najtrudniejsza do zaliczenia była interpretacja Smugglera odpowiedzi w AR) ostało się już 90. Na drugim roku zacząłem ściągać gotowce, ale to dlatego, że na zaliczenie trzeba było przynieść własną recenzję do Kaszanki.

* Ile macie lat?

A co to lat? Ja mam tylko RAM...

* Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim magazyn. Kilka razy zabierałem się za ActionMaga, ale zawsze kończyło się na otwarciu pudełka z płytą.

* Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Daję dziewczynie, aby nie przeszkadzała. Tylko potem te obślinione strony...

* Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Wyklęty powstań, ludu ziemi,

Powstańcie, których dręczy głód i tych, którzy płacić za CDA 5 dych muszą.

* Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo Qn'ik jest na drugim miejscu.

* Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to przemytnik... Niby na targi do Europy się jeździ a podstaw angielskiego nie zna... ALLOR PRZEMYTNIKIEM? HAŃBA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

2....działające...PCty. Na każdym pójdzie jakaś część CoDa, więc nic mi do szczęścia już nie potrzeba ;) .

? Czy lubicie pizzę?

A czy wiecie ile stopni ma kąt prosty? To co głupio pytacie:P .

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Łatwiej jest powiedzieć "wszyscy tak robią, poza tym to nie kradzież, bo twórca nic nie traci" niż zapracować na to. Choć odpowiedź jest idiotyczna to wielu z nas woli się nią zasłonić niż włożyć jakikolwiek wysiłek, by zarobić kasę na grę.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają. U nas kierowcy zostawiają w autach radia ;) .

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

A bo ja wiem. Jak już brakuje argumentów, by kogoś popularnego znieważyć to zawsze można powiedzieć, że się "sprzedał". No cóż, chyba nie do końca człowiek wie o czym mówi.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Dlatego, że wiek czytających ciągle rośnie :) . Mądrę i poważne? Zły adres.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności! Powiedzcie kto i kiedy, a zaraz zadbamy o poprawę publicznego wizerunku ;) .

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Praktycznie to wystarczy w miarę systematycznie zagłębiać się w lekturę czasopisma. Teoretycznie dochodzi jeszcze rozumienie czytanego tekstu, a z tym może być różnie ;) .

? Ile macie lat?

...a jeszcze wczoraj miałem 12, naprawdę!.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

No czasem przejrzę, co tam na półkach i na paletach jest napisane. To są jakieś płyty dołączane? Cholera to już wiem skąd ten uśmieszek ekspedientki, u której zawsze kupuję czasopismo. Maga? Nie, ja paladyn 85 lvl. Za Drenor !

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt nie czyta, bo zamykam je w sejfie na trzy spusty, o :P . Czasem nawet sam zapomnę.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Możemy. Płacić mogę nawet i 100, tylko dajcie na to pieniądze :) .

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Tylko on wie do czego służy lotołapanka.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nieprawda, to ja jestem Smg...a nawet Uzi :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam tu takiego jednego, czarnego dwujajowca. Świeci, szumi, pizzę położyć można. Idzie grać.

Konsolę kupił ojciec na żądanie młodszego brata. Taki swoisty "grób malowany". Leży i gnije bo gry drogie na to dziadostwo jak jasny gwint, a entuzjazm brata do tej tajemniczej skrzynki znikł szybciej niż zawartość lodówki na udanej domówce.

? Czy lubicie pizzę?

Czy lubię? Wolne żarty. Przepadam za nią. Z kolei mój komputer tak wczuł się w rolę, że dziwnie mruczy gdy zabieram opróżnione pudełko po pizzy z jego grzbietu.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

To jest dość proste. Dlatego budzi tak wiele emocji :) "Piraci" mają producentów gier tam gdzie kończy się najcieńsza część ciała pewnego gada. Czyli, jednym słowem, nie są zainteresowani ich losem i nie poczuwają się do świadomej kradzieży czyjejś pracy. Ponadto "piractwo" jest, wydaje mi się, najprostszą formą kradzieży i chyba najbardziej opłacalną. Każda inna forma wymaga zwykle zadania sobie trudu, mniejszego czy większego, związanego z adrenaliną, dreszczykiem, czy innymi mniej lub bardziej ofensywnymi emocjami. Z kolei "pirat" z entuzjazmem, bez większego wysiłku z pełną świadomością, ordynarnie i bezkarnie ssie grę z netu na swoim 25 Megabitowym łączu, popijając przy tym colę, dłubiąc w nosie.

Ja osobiście należę do tych osób, które "piraci" wyśmiewają, ponieważ świadomie wydaję pieniądze na gry, zarobione przez siebie uczciwą pracą. Robię to, ponieważ szanuję pracę innych ludzi, mimo, iż mojej pracy wielu ludzi nie szanuje. Kupuję gry, mimo, iż mógłbym je ściągać, gdyż są na wyciągnięcie ręki, ponieważ mają dla mnie wartość kolekcjonerską i sprawia mi frajdę ich posiadanie. Co istotne, kupuję gry, mimo tego, że nie zawsze podoba mi się polityka ich producentów i dystrybutorów.

Odpowiadając na pytanie: dopóki "piratom" opłaca się "piracić", będą swój proceder promować i nie przemówi do nich żaden argument.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Mogę sobie pozwolić na kupno CDA oraz całkiem smaczną pizzę i oby tak pozostało przynajmniej na kolejne 15 lat :)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- zapytał redaktor naczelny. W redakcji zapadła zupełna cisza. Nikt nie odpowiadał. Każdy milczał. Mijały sekundy, minuty, lecz odpowiedź nie nadchodziła. Przez uchylone okno wdarł się nieśmiało wiatr, podrywając lekko wiszące na ścianach plakaty. I nagle... przyjechała pizza. Obżerając się za redakcyjne pieniądze wszyscy doszli do wniosku, że komercja musi być jakimś wymyślonym przez anty-fanów bożkiem, patronem i strażnikiem ich racji (stanu, wątpliwie stabilnego zresztą).

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Może to Wy się zestarzeliście? (Ale jestem wredny, nie?). Tak poważnie, głupota jest dziś w cenie, ma siłę przebicia, dlatego wartościowych wypowiedzi oraz listów na poziomie jest coraz mniej lub giną wśród tych, które wartości jako takiej nie mają. Zresztą - przecież to się nie opłaca! Dużo łatwiej jest zrobić z siebie imbecyla niż zabłysnąć elokwencją i górnolotnymi wywodami.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Gdzieś, jakoś i w stosunku do kogoś lub czegoś trzeba uzewnętrznić swoją frustrację ;) Poza tym - do cholery! - niekiedy to pięć dubli pod rząd, można się wkurzyć : D

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wystarczy odwiedzić dobry salon prasowy lub kiosk (w) Ruchu. Fucha jak każda Panie, tylko słabo płacą. Właściwie to spędzam z nim większość dnia bo wala się po całym pokoju : D

? Ile macie lat?

Ja 22. Kolega nie wie, koleżanka się wstydzi.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przyznaje się bez bicia (choć to pewnie nie przejdzie), że nie czytam Actionmaga i nie korzystam z "rzeczy z płyty". Gry, które zamieszczacie to w większości duble już przeze mnie posiadanych. Nie ubolewam choć czasem mnie krew zale... ekhm, serce mi śpiewa gdy widzę, że są gry, których nie mam (uff). Magazyn kupuję przede wszystkim dla lektury, choć przyznaję, że całkiem nieźle spisuje się w roli elementów walających się po pokoju. Nie ono jedyne zresztą.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Moja kobieta czasem. Szczególnie upodobała sobie rubrykę "Na luzie".

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Przyzwyczailiście mnie do przystępnej ceny więc w obecnej formie nie mógłbym płacić za nie 50 zł. Gdybyście jednak dorzucali coś ekstra, np. kufel na piwo z logo CDA, popiersie Kaloryferowego, popiersie.... Lary... eee.... Croft... wtedy, ewentualnie, być może...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor rzecz jasna. Niebanalna szata graficzna, ciekawa zawartość, dużo humoru - z jajem (dużą ilością jaj). Trudno się nudzić z takim Allorem, toteż trudno go nie lubić.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo on najzwyczajniej w świecie zjadł Smugglera! AAAAaaaaaa!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam netbooka :D

? Czy lubicie pizzę?

Tak, lecz najbardziej lubi ją mojego netbooka klawiatura.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo Jack Sparrow jest piratem, a jest kapitalny i przypomina mi mnie samego :>

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Mam 945zł kieszonkowego z uniwerku ;)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Samo zuuo. Ustawiane recenzje,dużo reklam i BRAK zadanek matematycznych :(

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nie spada poziom listów tylko "poziom" społeczeństwa i nauczania w szkołach ;/ Jakby to powiedzieć.. to już nie te same czasy. Teraz to już nawet strach wieczorem wyjść na ulicę.. ja bez swojego łoma się nie ruszam, doświadczenie.. ;)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo chcemy RPG.. Przygodówki.. Myśleć, rozwijać się, liczyć zbieżność szeregów!

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba kochać granie :D Ja się tego nie wstydzę, to moja pasja ;) Fucha fajna, ale.. mogła by dawać frajdę na dłużej.. bo CD-Action czytam w max 2 dni i co potem?:(

? Ile macie lat?

19

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn i pełniaki

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Wymieniamy się z 2 kolegami ;) studenta nie stać nawet na marne 15zł miesięcznie jeśli nie mieszka z rodzicami już :D

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie, bo to rozbój w biały dzień (obecnie noc) i piractwo! :O Nie stać by mnie było na CDA za 50zł.. to by było smutne :(

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Dobre recenzje, śmieszne podpisy pod screenami i przede wszystkim to że dzięki Wam zawsze wiem czy kupować daną grę ;)ii.. Allor bo widzę w nim potencjał że kiedyś zostanie tak wielkim matematykiem jak ja :>

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie wiem, ale waąśnie skończyłem nocną sesję w The Longest Journey i zgaduję że Smuggler to Cortez:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam czarny komputer i parę konsol (PS2, PSP, PS3, XBOX 360).

? Czy lubicie pizzę?

Lubię, salami w Dominium RLZ !

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

No bo to taka ciężka robota ruszyć du*ę do sklepu i kupić egzemplarz, albo robić ten przelew w przypadku cyfrowej dystrybucji. Wcale nie chodzi tu o pieniądze !

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Wcale :P

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Okładki z grą na konsole to czysta komercja i te ich zawyżane oceny, a na PC to zaniżają! Publicystyka zajmuje miejsce przeznaczone na recenzje. Wszyscy dobrze wiemy, że nie chce się wam już pisać i pracować ! :P

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ja tam wolę udzielać się na forum niż pisać listy...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Same schabowe dajecie i nie obchodzi mnie, że daliście jakieś tam King's Bounty, Hitmana czy DMC4. Przy moim ukochanym Call of Duty wypadają słabo, a jak płacę to wymagam !!! Nie ważne, że za CDA daje tylko 15zł, wciąż płacę !!!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba lubić pizzę i mieć konto na FA, bo tam tyle rzeczy się dzieje, że czasem nie ogarniam.

? Ile macie lat?

W ciągu roku mam jedno lato :)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytamy teksty, a najważniejsza oczywiście publicystyka :)

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Znajomi czasem przekartkują u mnie w mieszkaniu, albo pożyczają. Najczęściej kupują własny egzemplarz, więc pozostaje nam jedynie wymiana zdań na temat danego numeru.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym, ale nie chce :P

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie podoba mi się Allor, wolę dziewczyny... Za to w CDA cenię bezgraniczną szczerość w recenzjach czy też artykułach. Jeśli gra jest słaba to autorzy nie leją wody tylko mówią to konkretnie.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to Allor, bo obydwaj mają w nicku dwie powtarzające się literki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mam taki, że w pokoju się nie mieści.

? Czy lubicie pizzę?

A czy Wy lubicie MacAbre?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Niektórzy lubią te uczucie niebezpieczeństwa, inni robią to bo uważają za dobre, każdy ma inną wymówkę, ale powód jest jeden. Nie mają czasu by chodzić do sklepu bo muszą przeczytać całe CD-Action.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Bez komentarza. Co to ma być?! Jakieś tajne służby wywiadowcze? Smugg, wstydź się.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jak dacie więcej reklam to się sami dowiecie, bo nikt nie kupi CDA.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Może z powrotem się zamieniamy w małpy? Jak śpiewano - nic nie może przecierz wiecznie trwać...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. - Albert Einstein.

Poza tym, nie przejmujcie się tym co ludzie myślą, bo ludzie nie myślą.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

By zostać czytelnikiem musisz przejść egzaim. W skład komisji wchodzi Smuggler, Smuggler i Smuggler, przez to lepiej nie mów że twoja pani z matematkyki była basztylem, bo tu dopiero będzie ostro.

? Ile macie lat?

Ładnie tak pytać o wiek młodszych?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Ja tam czytam głównie Na Luzie.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt, pownieważ wpierw ten ktoś musiałby odnaleźć skrytke, a później ją jeszcze otworzyć.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

A czy wy moglibyście wydawać więcej na pełniaki?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo... majteczki w kropeczki.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Hmm, to pytanie jest filozoficzne. Trzeba się zastanowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...