Jump to content

Pablo1989

Forumowicze
 • Posts

  836
 • Joined

 • Last visited

Reputation

-14 Słaba

About Pablo1989

 • Rank
  Elf
  Elf

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Allods Online Tu nie leży całkiem problem z grą, ale znajomym co w nią gra Jak można być takim kolesiem, co gapi się ekran podczas tej gry, a potem mi mówi że nowy update jest tak głupi że przestanie sie grać. A tak gra nadal, bo ze mną w rzeczywistosći nie chce mu się z gadać, unika mnie i znika w świecie tej gry na prawie cały dzień, i jak chce ze mną pogadać to tylko o tej grze nic więcej(No chyba że chce abym posłuchaj Figota i Fagota)
 2. Jak chcę podglądać tapety z strony google images, to po otawrciu nowej kary z interesującą mnie tamatą pokazuje się ostrzerzenie o przekierowaniu. Jak mogę się tego pozbyć, ja chciałbym mieć od razu podgląd na cały obraz a nie co chwile klikanie w podany link aby to zobaczyć.
 3. Markolf Czasem tam zaglądam aby zobaczyć potwierdzenie że gier w biedronce, a kiedyś pełniaki gier u rywali CDA Na forum tam też jestem zajestrowany ale nie za dużo się udzielam bo mało mam co powiedzenia. Gry-Online Spoko forum, i niczego sobie poradniki które nie raz pomogły mi wyjść czarnego punktu w jakiejś grze GamesFAQ Kolejne poradniki, niekiedy recenzje fanów gier na konsole sobie poczytam
 4. Nie zapomniać o Kenshiro bo inaczej you already dead
 5. Najlepszy wątek jest TF2 NIE! nie mam myśli Red Spy,a z matką Blue Scout,a Heavy + Sasha Ot co
 6. Tytuł Freedom Fighters Stan B.Dobry wraz z instrukcją i orginalnym pudełkiem Region PAL Cena 20zł plus 11zł przesyłki (kupiłem ją sam za 31zł w Lombardzie 2 lata temu wiec cena jest równa mojej) Zdjęć BRAK! UWAGI nie rozpatrzam zwrotów(Chyba że zgubi się w transporcie) Opis Sprzedaję tą grę bo mam już tą grę na PC, więcej jej nie potrzebuje na konsoli a zarazem brakujacego miejsca na półce.
 7. Mafia ach słodki czas przy 1szym PCie do dziś mam ciarki kiedy pewnego zimowego wieczora przy tej grze wysadzam z samochodu jakiegoś kolesia.....z głową PSA! a tak 2dni póżniej kobietę z ową wyżej głową.
 8. Zgadzam się Anime nie da się oglądać, ale manga jakoś daje radę ale strasznie krótkie chaptery bo jak coś ma fajnego ma dziać to dopiero w następnym to będzie.
 9. Moją 1szą polską grą był RTS Topware,u World War 3 Black Gold Jak podtytuł mówi wojna toczy się o ropę, będącą równiesz naszym surowcem, niewiele pamiętam z misji tam zawartych ale wiem że się grało USA,Rosją i Irakiem, sam Irak miał zdolność szybszego wydobywania ropy od pozostałych nacji.
 10. Jak ktoś dalej ma problem, to niech poprosi Minsca i Boo na pewno oni pomogą go rozwiązać
 11. Yo Yo : Doceniam prywatnosć, ale widzę że pochodzisz Gdyni tak i ja, z jakiej dzielni ? Bo ja jestem z L............ek wiesz gdzie to ? Poszę o nie usuwania posta, ja tylko pytam o nazwę dzielnicy nie ulicy, i tak mi się nie chce latać po całym mieście w celu znalezeniu jednej osoby, tak jak pewnego aktora z Na Wspólnej co ponoć moja matka go widywła nie raz w Kauflandzie.
 12. Uwielbiam jej docinki , tzn kwestie bo jej sposób mówienia taki jest że wymawia przunudzajaco ale daje mocno w kość jak docinki.
 13. Fajnie że to spa będzie, zawsze lubię ten tor za Eau Rouge taki zakręt na wzniesieniu, tylko bez kamery w środku auta nie nie odczuwa się frajdy z przejechania go.
 14. 1.W GTA 3 Joey daje nam robótkę zabrania gabloty gostka z wrogiej rodziny mafinej, zmontowanie bomby i odstawienie auta na miejsce, po tym wszystkim obserwujemy scenkę jak nasz cel wsiada do auta i ginie, sęk w tym slogan restauracji w której siedział mówi Najesz się aż wybuchniesz "Eat till you explode!" 2.Intro 1szego Deus Exa, i te słowa na koniec, będziemy rządzić jak królowie....lepiej BOGOWIE!
 15. 35zł Gra wliczona z przesyłką, stan Bardzo dobry. Dalsze informacje proszę na priva.
×
×
 • Create New...