Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

1. Mój komp niestety powoli się starzeje. Nie żebym jakoś mocno narzekał, w zasadzie każda gierka na nim pójdzie, choćby na średnich. Staram się w miarę moich możliwości trochę blaszaka ulepszać. Dzięki temu co rok w konfiguratorze łapię się w najniższą kategorię. Konsoli nie mam, nie zamierzam kupować. No chyba, że wygrałbym w "totka". Wtedy na pierwszy ogień na pewno poszłoby PS3.

2. Tak, lubię. Nie jem zbyt często, ale to miła odskocznia od zwyczajnych potraw.

3. Wychodzi na to, że Damination było najczęściej piraconą grą :wink: . A tak na poważnie - nigdy nie ciągnęło mnie w stronę piractwa, zawsze chwaliłem się ile to mam gier na półce. Zresztą co mi po piracie, jak coraz więcej tytułów stawia multiplayer na pierwszym miejscu.

4. Nie zarabiam, za młody jestem i ulotek nie chcę mi się roznosić. Kieszonkowe to 50 zł "w łapę" i 50 zł doładowania.

5. Nie wychowałem się na waszym czasopiśmie, niestety. Nie mogę się więc wypowiedzieć na temat rzekomego spadku formy pisarskiej czytelników. Jeszcze nic do AR nie napisałem, ale naprawię ten błąd już wkrótce.

6. Zawsze się znajdzie jeden pełniak, który mnie zadowoli. Choć i tak płytka gra dla mnie drugorzędną rolę to nie zaszkodziłoby wrzucić raz na jakiś czas jakiegoś MEGAHita.

7. Bycie czytelnikiem wymaga trochę poświęceń, szczególnie jeśli jest się uczniem. Przykładowo - klasówka z biologii jutro, trzeba się nauczyć, pojawia się CDA, zapomina się o Bożym świecie. I nazajutrz przypomina się o sprawdzianie. Ile czasu przy magazynie? Jak się wróci ze szkoły jakieś 30 minut, a wieczorkiem jako lektura - godzinkę lub dwie.

8. Nie muszę chyba się tu wypowiadać. Łatwo bowiem wywnioskować ile mam lat z moich wcześniejszych odpowiedzi.

9. Tak jak już wspominałem płytka jest mniej ważna niż magazyn. ActionMaga nie czytam.

10. Niestety w mojej klasie są same sępy, które żerują nade mną gdy już magazyn zakupię. Szkoda, że żaden z kumpli i kumpelek nie czuje się w temacie gier. Walczę o rozpowszechnienie tego trendu sam.

11. Pięć dych to chyba za dużo. Masa ludzi (tak szperałem sobie) narzeka na brak stałej ceny u was. Mnie to nie gryzie. Zawsze lecę do kiosku, mam w ręku 20 złotych i mało mnie obchodzi ile zostanie reszty. Gdybyście zwiększyli cenę do 50 zł to zrezygnowałbym z kupowania. Jeśli doszłoby do monopolu (samo CDA zostaje w branży) to raz na ruski rok bym was nabył.

12. Czytasz w moich myślach więc pewnie znasz odpowiedź.

13. Allor? Kurczę, a ja myślałem, że Smugg i Mr. Jedi to rozdwojenie jaźni. Jak widać się myliłem :icon_razz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam PC, PSP (gdzieś się wala), PS2(och...ten dziadek jest wieczny :) ), Xbox`a 360(jakoś tak na święta wpadł rok temu) oraz PS3 (z którego prawie w ogóle nie korzystam i wziąłem go zamiast telefonu).

? Czy lubicie pizzę?

W nadmiernych ilościach :)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo większość myśli że to nic takiego jak pobierze grę (ukradnie) i że gry są za drogie.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Pfff...moje całe kieszonkowe to CDA + rachunki za telefon i internet co miesiąc więc wszystko na to idzie.Oczywiście sobie dorabiam "troszkę".

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Myślę że to naturalnie zazdrość :)

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ja nie mam pojęcia chociaż ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo zabiegani i zalatani...być może po prostu to brak czasu i lenistwo.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja kupuje CDA dla "wnętrzności" czyli artykułów, a nie dla pełniaków.Pełniaki to są po prostu dodatki, które jak mi się zechce to zainstaluje.Ani razu jeszcze nie skrytykowałem żadnego pełniaka.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Ja to jak przyniosę CDA to zaraz mi wyrywa go albo tata albo siostra.Zdarza się że zajrzy mama albo dziadek ^^ podsumowując przy CDA dziennie spędzam z 1.5-2h

Żeby być czytelnikiem CD-Action trzeba je najpierw mieć :)

Wg. mnie bardzo fajna fucha bo jest mnóstwo ludzi z którymi można pogadać.

? Ile macie lat?

Ah....jaki ja stary ( :) )...17 lat będzie 29 kwietnia.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn bo po to głównie go kupuje, korzystam z płyty, lecz tylko z działu Bonus i SS bo tam są dobre jaja :D.Nie nie czytam AM.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Moje CDA czytają:

Tata,siostra,dziewczyna i czasem dziadek lub mama.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Wg. mnie to byłoby sporo za dużo...myślę że 20zł byłoby jeszcze do przyjęcia.Chodzi tu głównie o polskie zarobki, tak?Nie każdy zarabia 5000 zł.Jeżeli tyle miałoby kosztować CDA to kupowałbym bym je co....(50zł / 17zł=~3) co 3 miesiące.Czyli 4 razy w roku.Czyli CDA by się rozpadło pewnie.Wszystko rozumiem że tyle to kosztuje, ale także konkurencja by na tym skorzystała :)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej w CDA podoba mi się humor i taki "luz" we wszystkich recenzjach, artykułach itp. itd. Allor?Hmm.....;)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to Garfield.To akurat było proste :D

Mam jeszcze teorię że Smuggler to Stig z programu Top Gear :D

Pozdrawiam.matidop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam 4 komputery (i włącznie ze mną trzech domowników w domu, więc jest 1,33 komp/głowę :) ). Mój ulubiony sprzęt to PIII 450Mhz (przetaktowany na 300, bo się zwiesza), 256MB RAM, nVidia Riva TNT 16MB, twardziel 6GB, Windows 98SE. SWOS chodzi jak bajka!

? Czy lubicie pizzę?

Lubię.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Lubię też placki.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie mam na placki.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercją jest wszystko, co ma zarabiać. Poza tym zarzut o komercję to KOMPLEMENT. Określenie sztuki jako komercyjnej ma wydźwięk pejoratywny, gdyż oznacza ono, że swoboda artystyczna została poświęcona na rzecz przystosowania do wymagań targetu, rynku w celu zwiększenia profitów. Podstawową tego zarzutu jest jednak założenie, że mamy do czynienia ze SZTUKĄ!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To WASZA wina! Gdyby nie Forum Actionum, ludzie by pisali listy. A tak...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Narzekamy, bo stare, bo nie działają na naszych komputerach, bo nie z tego gatunku co trzeba. Ja swojej niewdzięczności nie okazuję jednak słowem ostrym jak brzytwa, a portfelem zamkniętym jak stacje benzynowe o północy. I tu możemy zacząć rozmyślania o ideałach, aksjologii, imperatywach kategorycznych i plackach. Jeśli przykładowy czytelnik CDA kupuje pismo dla pisma (a przynajmniej tak deklaruje), to nawet najgorzej pod tego czytelnika dobrane pełne wersje nie pozwolą mu po prostu odpuścić. Jeśli to nasz przykładowy czytelnik zrobi, to wpadnie w dysonans moralny. Jednakże wydanie tych, bądź co bądź, kilkunastu złotych na lekturę, której nie towarzyszą żadne dodatkowe atrakcje, do których czytelnik jest przyzwyczajony, powoduje kaca ekonomicznego. Negatywne emocje budujące się pod wpływem niekorzystnie wydanych pieniędzy muszą znaleźć ujście. Jako to ujście najlepiej sprawdza się praprzyczyna całego zamieszania - redakcja, której można nawsadzać za to, że nie dała takich pełniaków, by wydanie kilkunastu złotych na CDA jednocześnie zaspokoiło sumienie aksjologiczne, jak i nie męczyło sumienia ekonomicznego. Poza tym pewnie za mało placków.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Może od końca - to robota nie na czas, a raczej umowa o dzieło. Pismo przeczytasz raz, a potem można jedynie kontemplować efekt tej pracy. Jak każda robota - bywa lepiej, bywa gorzej, ale nie bierze się za to ktoś, kto nie jest prawdziwym pasjonatą. Tu nie ma ludzi z przypadku. I tak płynnie przeszliśmy do początku. Bycie czytelnikiem CD-A to coś, z czym się rodzisz, co masz albo nie. Każdy może spróbować, ale przetrwają ci najzdolniejsi, najwytrwalsi.

? Ile macie lat?

Mamy jedno lato każdego roku. Chyba, że liczyć babie lato - to dwa. Myślałem, że w całej Polsce jest podobnie, ale skoro pytacie...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Płyta, płyta, płyta, płyta, płyta... [wyciera ślinę] Eee, oczywiście, że kupuję CD-Action dla zamieszczonych tam zapowiedzi, recenzji, felietonów i kącików tematycznych, a ActionMag jest naturalnym uzupełnieniem czasopisma!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Moje CD-Action jest MOJE.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Oczywiście, że możemy. Jak będzie tego warte.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Jest to Allor, bo to najinteligentniejszy członek redakcji. Poza tym lubi placki. A jak nie to trudno.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

To akurat proste. Allor to najinteligentniejszy członek redakcji. Smuggler to najinteligentniejszy członek redakcji. Ergo: Allor to Smuggler. Normalnie nie bierzcie mnie do redakcji, bo wtedy Allor przestanie być Smugglerem! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam X360 i dziwnego, ośmioletniego kompa. Dziwnego, bo zachowuje się jak człowiek. Jeśli pogram za dużo to musi sobie odpocząć.

2. Bardzo. Najlepsze są zawsze takie, które są tak pikantne, że nie mogę ich zjeść, ale jem.

3. Nie popieram piractwa. Wielu piratów nie ukradłoby ze sklepu gierki i trzeba im pokazać, że ściągnięcie z neta to to samo.

4. Miałem wysokie kieszonkowe u babci, ale teraz zmalało przez jej chorobę.

5. Nie wiem.

6. Według mnie ludzie są coraz bardziej leniwi.

7. Bo zawsze im mało, oczekują tylko same nowości, ale nie wyobrażają sobie ile kosztuje licencja na nie.

8. Trzeba kupować CDA. Tylko szkoda, że to jest miesięcznik, bo zwykle przeczytanie całego zajmuje mi dwa dni.

9. Więcej niż 0 :)

10. Najbardziej korzystam z gazety, ale czasami poczytam sobie ActionMaga.

11. Ja sam czytam w domu. Dzięki temu są w idealnym stanie i nie są narażone na straszne spotkanie z moim bratem.

12. 50zł to trochę dużo, ale gdybym zarabiał kupę kasy to wydałbym.

13. Bo lubi lizaki!!!

14. Allor to Smuggler, Smuggler to Allor??? Już nie wiem co myśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam X360 i PSP 2000 (bodajże, nie pamiętam dokładnie), kompa sprzed 3,5 roku. I chyba sobię kupię nowszy komp.

? Czy lubicie pizzę?

Ta! Pizza Kebab z lokalnego baru :)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

:huh: A zauważyliście że gry (i studia które je projektują a szczególnie deweloperzy) robią się coraz bardziej komercyjne? Polaka nie stać na comiesięczne zakupy nowych gier na platformy które posiada dlatego woli je piracić.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie zarabiam (jeszcze nie mogę :dry: ) Ale na pewno starczy na 1 (jak są "grube lata" to i 2) pożądną grę miesięcznie + jakąś z reedycji.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Takie lata. Każdy wszedłby teraz na dach reaktora w Czarnobylu gdyby tam leżała spora kupa dolców. Niektórzy mówią na to "biznes" a inni "komercha". Świat idzie do przodu a szarzy ludzie zostają się z tyłu...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nie wypowiem się bo nie piszę listów do Redakcji. Ale myślę że to ludzie nie są zbyt oryginalni i nie mają pomysłu na temat listu.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja bynajmniej nie narzekam. Kupuję CDA dla pisma.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Po prostu kupywać CDA i go czytać (i wchodzić na stronę). Czy fajna? To każdy z nas musi odpowiedzieć sam. Dziennie 2-3 recenzje to jakieś 10 - 20 min. (zależy od recek).

? Ile macie lat?

Mam ...naście lat (podpowiem 12-16)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn czasem też zerknę na płytę ale Action Maga nie przeglądam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Z rodziny nikt. Ale jest kilka kumpli z klasy którzy czytają.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Boże! OMG! straciliście rozum! No pewnie że tak! Ale! Jest jedno Ale! Gdyby CD-Action miało 160 str. i byłaby co miesiąc atrakcyjna zawartość i wysokobudżetowe FPS-y (CoD, Batllefield), RPG (Gothic, Fallout), czy Akcji (Assassin's Creed, Gears of War).

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej mi się podoba wasza "magiczność" i to że nie jesteście obojętni na głosy czytelników.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Ta! A ja myślałem że Hut to Smuggler?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- W domu mam trzy piecyki w tym jeden aktywny reszta gości się w piwnicy, oprócz tego mam PS 2 jeszcze stara grubaskę, trzyma się całkiem przyzwoicie, chociaż już sporo przeżyła, NES oj z tego to jestem ogromnie dumny, nie wiele osób może się chyba pochwalić taką maszynką :), chociaż jest praktycznie nie używana, raczej obiekt westchnień dawnych, minionych lat. I całkiem nowy zakup, roczna rzadko śmigana PS 3, raczej mało gram, częściej na blaszaku. Planowany zakup, raczej nic zobaczymy jak wypali 3DS, ale raczej nie potrzebuje przenośnej konsolki, aczkolwiek kroci (wspomnienia z GBA :P)

? Czy lubicie pizzę?

- Czy ja lubię pizze, ja ją wręcz ubóstwiam :P, jak raz w tygodni nie ziem chociaż margeritki to czuje się zdołowany, ostatnio zakochałem się w białym sosie czosnkowym z DeGrasso polecam bardzo, bardzo ;), każda pizza z tym sosikiem smakuje jak uczta bogów :P

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-Kwestia samozaparcia, ciężko jest przekonać osoby które już jakiś czas piracą, on już widzę że mało im za to grozi, a zaś problemy producentów ich mało obchodzą,

do puki będą torrenty itp będą też piraci, gry wychodzą, producenci nie mogę przecież robić gorszych produkcji ze względu na piratów są cały czas dobre, gier wychodzi i tak sporo nie wiem czy mniej jak tego nie odczuwam zbytnio, więc piraci pewnie też nie. A to że ktoś straci pracę, hmm raczej oni prędzej się martwią jak tu ściągać bez limitów itd niż losem obcej jednostki.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Stałej pracy nie mam, na razie uczę się w technikum, lecz jeśli jest tak możliwość to staram się znaleźć jakąś robótkę, ostatnio roznosiłem gazety w ferie:P, praca fatalna, bo raczej mało ambitna, ale zawsze jakiś grosz, zarobiłem 500 zł. Oprócz tego dostaje kieszonkowe, 50 zł ale większość z tego idzie na doładowanie do telefonu

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

-Nie wiem, nic nie widziałem, nic nie słyszałem, w żadną komercje, korupcje, antykoncepcję się nie nie mieszam, jestem czysty :P. A czemu się ludzie czepiają, taka jest nasz natura w szczególności Polaków, nie ma nic idealnego, zawsze trzeba się do czegoś doczepić :).

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-To nie pytanie do mnie lecz do nadawców tych listów, ja jest tylko bierny czytelnikiem tych wypocin, wróci specyficznych wypowiedzi. Ale fakt poziom spadł wystarczy spojrzeć na lata 2001/2002 a 2009/2010, nie chcę pochopnych wysnuwać wniosków, ale sadze że ludzie są po prostu głupsi :). Kiedyś człowiek z pasją szedł do księgarni po książkę, kupił ją, tak kupił i zgrozo przeczytał całą, teraz ludzie, w szczególności ci młodzi czytają zazwyczaj tylko komixy i demotywatory, łatwo można wywnioskować skąd taki poziom elokwencji wśród dzisiejszych czytelników, nie wszystkich oczywiście, jest stara gwardia, ale młoda fala przetacza się często przez AR.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

-Odpowiedź podobna jak na pytanie z komercją, Polacy z natury są malkontentami i tak już zostanie. Lub po prostu nie wiele kojarzą. Ale chyba rzeczywiście jest wam smutno z tego powodu, jeśli zadajcie takie pytanie, w sumie nie dziwie się, ale trzymajcie się nie wszyscy tak narzekają.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-Umieć czytać ;P, mieć te piętnaście złociszy, w sumie żeby być czytelnikiem nie wiele potrzeba, większość homo sapiens jest zdalna do czytania CDA, ale być fanem to inna sprawa, na to trzeba zasłużyć, to jak mianowanie chłopa na wasala, fajna sprawa być taki fanem-czytelnikiem, można utożsamiać się z innymi fanami, tworzy się fajna grupka ludzi, jest o czy pogadać, pośmiać się. Dziennie, trudno powiedzieć, raczej czytam sporadycznie lub jednym tchem przez cały dzień. :)

? Ile macie lat?

19, chociaż wyglądam na więcej ;P

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim wącham okładkę pachnie zjawiskowo xd, no dobra na serio to jeśli korzystam z cover ty raczej tylko ActionMaga inne artykuły jeśli są, rzadziej gry i inne pierdołki :).

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

-Jedna plus moja jaszczurka Money, tak potrafi czytać, wierze w to ;P, ojciec jak ogląda to szuka gołych babek, chociaż powtarzam mu że to pismo o grach ;P. Mama nie rusza moich gazet, a kumple, raz tak raz nie, to zależy jaki mam humor, czasem pożyczam CDA, ale częściej czytają u mnie, chociaż większość moich kolegów ma własne egzemplarze

namówiłem ich na to pod pretekstem że staną się mądrzejsi, o dziwo sprawdza się :P.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

-Kwestie finansowe i polityczne zabraniają mi wydać 50 zł na CD-Action, Takie ostre te pytanie troszkę, czuje się jak chłop który musiałby oddać większość swoich plonów swemu wasalowi, ale gdybym w przyszłości miał jakąś dobrą robótkę, to tak czemu nie. Ale myślę że byłbym nielicznym osobnikiem. Ale oczywiście w tedy ceny adekwatna do jakości, jak atak to atak :P.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

-Nie, Allor najbardziej nie podoba mi się w CDA moją miłością jest Klara, hmm <rozmyślił się> boska, ideał kreskówkowej kobitki.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to ludzkie wcielenie chłopka Klary, nie żaden Allor skąd te błędne domysły ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Ja mam jeden komputer i wystarczy mi on na tyle, ile Wasze wszystkie na całą redakcję. ;) Konsola? Mam PS2 i się tego nie wstydzę (xD) - dla jednej mojej ulubionej gierki, zawsze ją będę miał. A tak to myślę, by kupić albo XBOXa 360 albo PS3... albo i obie na raz - a co tam! Raz się żyje!

? Czy lubicie pizzę?

Tak. Kocham tą moją domowej roboty. Mam jako DLC przepis na czekoladową. :P

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

A czy ja popieram piractwo? Przecież to pytanie jest tak sformułowane, jakbym popierał jakąś partię polityczną w Naszym kraju - a ja nienawidzę polityki, więc i piractwa również...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dżentelmani nie dyskutują o takich sprawach... :P

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Czyżby chodziło o to, że w AR przestaliście dawać rysunki Marka Lenca? Może to o to chodzi...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ja nigdy nie napisałem listu do AR. Chciałbym napisać, lecz nie wiem o co spytać - musiałbym dłużej posiedzieć nad tym i mieć sporo czasu - może w końcu napisze do Was...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja nie narzekam. Widzicie na forum, żebym na coś narzekał? (xD) Ja i tak mam tyle gier z CDA, że większość tego nie mogę "przerobić" - po prostu, nie wyrabiam normalnie z normą, nie wyrabiam... :cat2: A po drugie: "Złość piękności szkodzi" - zwłaszcza, jak graczem jest kobieta. ;>

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Hmm... niech pomyślę... Kiedyś trzeba było tylko przeczytać CDA, by dać się "przeciągnąć na Ciemną stronę mocy", a teraz wystarczy Was "Złapać w Sieci" i już ma się ten sam efekt, co kiedyś - no jedno się niezmiennie nie zmieniło od tylu lat - trzeba jednak wyjść z domu i pójść kupić to CDA, co nie? :cat2: Czy praca w CDA to fajna praca? Hmm... jak ktoś znajdzie Waszą redakcję to już ma 50% szans na to, by zostać na dłużej w CDA - na drugie 50% pewnie składa się wiele czynników... w tym także i czynnik pizzy. :P A ile czasu poświęcam z CDA w ręku? Hmm... jeśli chodzi o samo czasopismo, to tak bardzo krótko albo może dam się wciągnąć na dłużej. Na FA? - mógłbym nawet 24h/dobę... (jak w wyścigach LeMans) :P

? Ile macie lat?

A czy ja zapytałem kiedyś Smugglera ile ma lat? Nie. :P Zerknijcie do mojego profilu na FA, to będziecie wiedzieć... a i tak powiem. Mam 20, i co w związku z tym? Czyżbyście szukali kogoś młodego i prężnego, a zarazem mającego tyle charakteru, by móc spojrzeć samemu Smugglerowi prosto w oczy, i nawet bez mrugnięcia okiem, powiedzieć Mu, że... chcecie pracować w CDA(chociaż pewnie co innego by się cisnęło na ślinę...)? Byłoby to iście arcytrudne zadanie, ponieważ gdy tylko byście mrugnęli okiem, to Smuggler pewnie już by na to odpowiedział jakże ciętą ripostą... :cat2:

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Teraz to tak 50/50. Chociaż po dogłębniejszej analizie, stwierdzam, że jednak proporcje 80:20 - 80 czasopismo, a 20 płyta. ActionMag? Oj... zapomniałem co to jest w ogóle... :P Nie, nie czytam. Kiedyś Action Mag był w samym czasopiśmie, a teraz jest zawsze na płycie... i kto tu się starzeje. ;)

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Zero.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie, nie mógłbym. Jeśli jeszcze CDA stać na to, by móc płacić za wszystkie w/w rzeczy, to jednak jeszcze aż tak źle z tym czasopismem nie jest. Teraz wiem, czemu jest tylu antyfanów CDA... to Oni pokrywają wszystkie te koszty... :laugh: (żart ofc ;))

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Hmm... "najbardziej?" Jak to brzmi - "najbardziej?" A czemu nie ma "najmniej?" :P Najbardziej to mi się podoba w CDA... nie powiem co, ponieważ nie podam takiego jasnego powodu, czemu tego nie powiem i już. :cat2:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

A czy ja wiem "Kim jest Smuggler?"? Pewnie to wszystko jest tylko i wyłącznie jedną wielką zmyłką i podpuchą, a także "pułapką", by Każdy kto o to pyta, "wpadał w nią" i tyle. :P Nie, ja się nie dam tak zrobić na szaro, jak jakaś szara myszka komputerowa... :cat2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Łomatkojodyno. Całe stado komputerów Commodore (16, 64 i 128), dwie Amigi (reanimowaną wiecznie A600 i już nieźle dopaloną A1200), 3 stacjonarne piece i laptopa. Z konsol SuperNintendo, PSX i Nintendo64.

? Czy lubicie pizzę?

Pizza, pizzunia. Jak najbardziej, ale tylko tą przygotowaną przez moją przyjaciółkę Małgorzatę. Dodatki prosto z Italii robią swoje. Żadna pizza z pizzodajni nie ma startu.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo fajnie jest usprawiedliwać złodziejstwo - zwłaszcza swoje własne. Poza tym ludzie chyba nie szanują własnego czasu. Ściągnij grę, kraka, oj trzeba patcha, hmm krak nie działa szukajmy innego... nie to zdecydowanie nie dla mnie. Kupuję grę, instataluję, gram. Inna możliwość jest taka że każdy chce być współczesnym Mitnickiem - wolność informacji, tej cyfrowej w formie gry? Nie to nie to, to tylko usprawiedliwanie samego siebie. Nie stać mnie, to ściągnę - po co mam brać się do pracy.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Hmmm, jakieś 1900-2200PLN na miesiąc - śmieszne grosze jak na dzisiejsze realia.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Oj bo panie kochany takie czasy. Kiedyś robiło się pewne rzeczy dla samej idei. Teraz każdy próbuje kasę wyciągnąć ze wszystkiego. Komercja jest przyczyną rozpadu kulturowego w naszym kraju. W jakim sensie? Przez ostatnie kilka lat pogrywałem sobie w różnych zespołach. Wszystko działało jak świetnie naoliwiona maszyna. Do czasu, aż ktoś nie próbuje z tego wyciągać pieniędzy. Wtedy wszystko zaczyna się sypać. Bo dlaczego każdy ma dostać po tyle samo? Przecież bębniarz najbardziej się napracuje - i tak to się zaczyna. Można to przenosić na różne dziedziny życia. Zawsze znajdzie się nieuk/beztalencie, który ma pieniądze i próbuje wydoić jeszcze więcej na kimś to tych pieniędzy nie ma ale ma talent.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Takie czasy panie kochany, takie czasy. Poziom leci nałeb naszyję bo zabija się inteligencję w młodym pokoleniu. Szkoła już nie uczy - szkoła wychowuje. Gimnazjum zepsuło wszystko, telewizja zepsuła wszystko - a będzie tylko gorzej. Wychowałem się w czasach gdzie z wypiekami na twarzy oglądałem takie programy jak Sonda czy Laboratorium. W czasach podstawówki byłem wielkim fanem Telewizji Edukacyjnej. Człowiek czymś się interesował. Miał jakieś hobby, cele na przyszłość. Na zajęciach technicznych produkowaliśmy jakieś chore machiny. Zimowe soboty spędzało się na pisaniu programów czy innej pracy twórczej. Byliśmy pokoleniem MTV, pokoleniem buntowników. A teraz? Młodzież wręcz zniechęca się do interesowania się czymkolwiek. Przygotowuje się do bycia trybikiem w maszynie. Zainteresowania obcnej młodzieży to imprezy, telewizja (ramówki mówią same za siebie), odbębnienie tych nieszczęsnych pięciu dni w szkole i znowu imprezowanie do bólu. To co kiedyś było marginesem, teraz jest codziennością. Jak w takich czasach, proszę ja kogo, mamy mówić o jakimś poziomie. Wkrótce zapukamy w dno... z drugiej strony.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo Polak ma wbudowaną opcję takiej bezinteresownej zazdrości. Jeżeli coś się sąsiadowi udaje, tyra jak wół ma dobre auto, ładny dom - to napewno ukradł. Tak samo jest z pełniakami. Wy, jako redakcja, wypruwacie sobie wnętrzności żeby coś godnego załatwić a w koło tylko narzekania. Jestem ciekaw czy ktokolwiek w ogóle daje szanse nieznanym sobie tytułom? Zastanawia mnie taki eksperyment socjo-techniczy - co by było gdyby przez 3 miesiące nie było covera w CD-Action? Strach się bać. Jasnym jest że się każdemu nie dogodzi, ale z tego czytelnicy też muszą sobie zdawać sprawę. Musimy żyć w symbiozie. Zarówno fani FPSów jaki strategi czy wyścigów muszą daś raz na jakiś czas na wstrzymanie. Chyba też trochę takie "prawo serii" daje o sobie znać. Parę lat temu chyba tak było - jak poleciał FPS to przez kilka następnych numerów były FPSy. Może gdybyście postarali się mieszać tytuły tak, żeby co miesiąc była inna paczka gatunkowa to może. Z tym że i tak zawsze trafi się ktoś niezadowolony. Narzekanie u Polaków to nie bug, to "ficzer":)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żeby być czytelnikiem CD-Action wystarczy udać się do najbliższego kisku Ruchu i wysupłać z kieszonki kilkanaście polskich złotych by wejść w posiadanie magazynu. Potem pozostaje już tylko usiąść w fotelu i rozkoszować się lekturą. Czy to fajna fucha? Niekoniecznie. Czytanie CDA jest tak naprawdę strasznie frustrujące. Człowiek się rozczyta, rozpędzi a tu koniec. I co? Czekaj sobie pan przez miesiąc. Zwłaszcza że tak naprawdę samo czasopismo wystarcza na jeden dzień uczciwego czytania. Tyle właśnie spędzam z CDA. Fakt że do niektórych artykułów wracam, czasem nawet po kilkakrotnie.

? Ile macie lat?

W moim wypadku to dwa tygodnie temu stukneła mnie "trzydziestka"

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Panie ActionMaga jeszcze? Kto mi da drugie życie, bo tego mi już nie starcza. Jak byłem bezrobotny to owszem. Teraz to żadko płytka ląduje w napędzie. Brak czasu, taki timespace error.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt mojego nie czyta. Jest mój i tylko mój..muahahahahaha:)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym. Wiem ile to kosztuje. Tak się głupio składa, że pracuję w poligrafii i wiem ile jest roboty z całym tym kramem. Reszta to standard. Typowa firma i tyle.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

A kto to jest Allor? :)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest anty anty-fanem. Robi z nich miazgę i przerabia na mielone. Jest tworem nie posiadającym układu nerwowego, bądź tenże układ jest w fazie zaniku. Po tylu latach prowadzenia AR to nic dziwnego. Skądinąd wiem że jest też dawnym Amigowcem i wcześniej pisał do... yyy tak zapomniałem - Wania z Borysem mają mój adres. Na drugą część pytania odpowiem... kim jest Allor?

PS. mam nadzieję że prawdziwy Allor się nie obrazi. Prawdziwy czyli ten który nie jest Smugglerem podającym się za Allora, a któremu z kolei wydaje się że ten jest alter ego... uwaga... Ani z Zielonego Wzgóra - ha cóż za błyskotliwa "pułęta" - Stirlitz-kirlitz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Dwuletni piecuch, athlon 2x2.4 3GB ram, 9800GT, kupic chce PS3. dlaczego? podziękowania dla pana GeoHot'a :)

* Czy lubicie pizzę?

a kto nie lubi? :)

* Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

za niektore gry poprostu nie da sie zapłacić ceny ktorą wołają producenci, bo za tę sama kase mozna miec gre lepszą 10 razy (MOH 2010)

nie kadzego stac zeby wydac jakeis 250zł miesiecznie na kazda wychodzącą nową gre. ja za 250zl wole isc z dziewczyną na impreze.

* Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

zalezy jaki miesiąć, raz 1000 bo potrzeba DJ'a, a raz 50 ojciec dał na fajki :P

* O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

ee... ocb?

* Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

nigdy nie pisałem :)

* Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

nie kupuje CDA dla pełniaków. kupuje zeby poczytać :)

* Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

CDA mi starcza na 2-3 dni i jest juz całe przeczytane.

* Ile macie lat?

17

* Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn. tylko i wyłącznie :)

* Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

czytam sam.

* Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

litości :P

* Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

eeee?

* Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

eeeooOeee?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

NDSik jest najlepszy a PSP jak wiadomo to syf i służy do wybijania szyb - substytut cegły.

? Czy lubicie pizzę?

Wole Kebsa od Turka

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Pokerface

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Na CD-Akszona starczy i to wystarczy ;*

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To chyba coś jak aborcja, tylko polega na płodzeniu dzieci

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Jest zima i z górki na pazurki Weeeeeeeeeee

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Dajcie Diablo 3 i bedzie git

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Raz w miesiacu biore CD-Akszona do pracy, bo tam mamy dla siebie najwiecej czasu :)

? Ile macie lat?

Niedługo 20 Fuuuuuuuuuuuuuuuu

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Wole czytać Kropkę z Biedronki a Maszynke do golenia uzywam do dzis

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Z Pieskiem czytam, bo lubi jak czytam mu coś fajnego gdy lezymy z nudów na łóżeczku

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Dodajcie Dildo i biere

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Mój pies za nim szaleje.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Już nie mam sił odpowiadać na to pytanie, papa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- Geralt.

- Geralt!

- Hej, Geralt!!!

Wiedźmin poderwał głowę z karczemnej ławy i nieprzytomnym spojrzeniem pobłądził po gospodzie. Wreszcie dostrzegł wiszącą przed nim kudłatą twarz krasnoluda.

- Zoltan, miejże litość...

- Cicho siedź i spoglądnij kto nas zaszczycił swą obecnością ? to rzekłszy krasnolud poklepał ręką rosłego łysola z przepaską na oku.

- Na batystowe gacie Yenefer, toż to Szmugler! - Geralt spity uprzednio temerską nalewką wytrzeźwiał w jednej chwili. - Nielichą to nam niespodziankę sprawiłeś...

- Ano nielichą ? przerwał Zoltan ? Ale mości Szmugler nie przyturlał się tu jeno po to by cię wyrywać z dżemki. Pytał się mnie też, czemu spada nam poziom dyskusji... Cóż, dyskusja z tobą wiedźminie skończyła się w chwili gdy stwierdziłeś, że jeszcze kufelek nie zawadzi. Z Jaskrem natomiast, gdy zdzielił Tyskę ? pamiętasz jeszcze Tyskę? To ten od bezsensownej stylistyki poezji - lutnią i został wyprowadzony przez wykidajłę. Tak, myśli mi się, że to będzie to. No bo co innego?

Odpowiedziało mu tylko dźwięczne chrapanie Geralta, który najwyraźniej stwierdził, że plecenie takich kretynizmów również zaniża poziom dyskusji i postanowił się z niej kulturalnie wycofać na grunt neutralny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gramy na laptopach... Kupujemy PS3.

- Zależy kto płaci

- Bo Polak "potrafi", nie?

- 1k stypendium unijnego :diabelek:

- Pytajcie masonów, cyklistów i komunistów, to oni są sprawcami całego zła w tym przez Boga zapomnianym kraju...

- List na kartce = dobry poziom, przemyślenia; mail, post = komu się kce...

- Bo Polak "potrafi", nie? Akurat narzekanie to nasza ulubiona czynność...

- To nie jest fajna fucha :tongue:

- 2011-1990N

- Magazyn; płyta dla pełniaków, tapet i gameplay'ów; Action Mag dla Na Luzie :laugh:

- Brat, ale ani on ani piszący te bzdury grosza na CDA nie wykładają :huh:

- Kto do @&%#$ nędzy pisał te pytania?

- Aha, czyli pisał je Allor. I czemu myśl miesiąca jest w NL a nie AR?!LOL?!.

- Zamienić Smuggler na Smugller i wszystko jasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer staaaary, ale jary, czyli pociągnie Need for Speed: Most Wanted, ale krztusi się przy Mozilli. Wiem że dziwne :) Moją ostatnią konsolą był Pegasus, żadnej innej nie planuję, bo i po co? Uczyć się trzeba, a nie marnować czas na głupoty.

? Czy lubicie pizzę?

Podstawa żywieniowa, a wraz z nią kebab i jakieś chińskie jedzenie.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Popierają, bo sami nie zarabiają ;) Jak w przyszłości torrentowy Jasio założy firmę i mu ją okradną, to zobaczy jak to miło :)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dużo. Dużo za mało :)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Smuggler się sprzedał! To komercha! A CormaC zagrał koncert (o zgrozo!). Chcesz mieć pieniądze, to musisz być komercyjny. Da się przeżyć.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poziom listów spada, bo CDA jest komercyjne, a nikt nie chce mieć z nią nic wspólnego. A tak serio - myślę, że poziom listów nie spada, tylko Smuggler się postarzał :)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Eeee... Nieprawda, ja z moim ukochanym komputerkiem uwielbiamy te pełniaki, bo nic lepszego nie pójdzie, więc teraz przechodzę Legacy of Kain, czy choćby Thiefa. Gdyby nie Wy, to bym w tym padole łez umarł z nudów.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żeby być czytelnikiem CDA trzeba je kupić (mogę się mylić, nie bić!). Fucha świetna, bo można coś poczytać oprócz tych nudnych książek (żart, jakby ktoś nie zrozumiał :). Dzienni tak około pół godziny poświęcone dla CD-Action, bo dobre rzeczy trzeba dawkować.

? Ile macie lat?

Lat mamy dwadzieścia, kapitanie Smuggler!

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Od deski do deski (płyta też) i czasem na desce (sedesowej).

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Raczej brat i siostra, choć kumple też pożyczają.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jasne, jak mi pożyczycie.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej podoba mi się Allor, ponieważ Smuggler się zestarzał, a... Wątek się urwał. Najciekawsze są recenzje i AR, choć po zmianie stylu pisma bardzo ciekawym działem jest Publicystyka :)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Jest nim Allor, bo MacAbra jest straszny, a Qnik nie jest łysy. Ja wiem kim jest Smuggler! Smuggler to moja mama! A tak serio - nie obchodzi mnie kim jest Smuggler. Najważniejsze, że daje nam co miesiąc kupę (dużą) radochy :)

Pozdrawiam //Thoor - śmierć mrufkom!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mam taki, że kalkulator wysiada! Mam jeszcze PF3, ale chcę też Nintendo Bii, PFP, Nintendo TS i YBOX 036!

? Czy lubicie pizzę?

Tak! Mój ulubiony rodzaj pizzy to DARMOWA!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Skoro należy się nam darmowa edukacja i służba zdrowia to też gry powinny być darmowe. Po za tym mój ulubiony gatunek gier to darmowe!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Żyję z procentów :D (na koncie ;P )

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja jest wszędzie nawet wśród oposów!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo średnia inteligencji na ziemi jest stała, a liczba ludności rośnie.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo u polaka narzekanie jest we krwi, poza tym gdyby nie narzekanie to to by nie było tak dobrych pełnych wersji!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

By zostać czytelnikiem CDA trzeba umieć czytać. I jest to fajna fucha bo pobudza szarą komórkę (słownie 1)!

? Ile macie lat?

Trochę ponad 725 809 297 sekundy.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

W pełni wykorzystuję każdą część magazynu! Np. w toalecie.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Sam sępie od kumpla, bo kiedyś sępił ode mnie brat.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Skoro gry mają być za darmo to CDA też!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo taka jest wola klasy robotniczej!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to stan ducha podobny do Zen, Oświecenia czy Nirwany pozwalający na czytanie i odpisywanie na listy w AR!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Kolorowy (a bliżej to czarny), ciężki i kanciasty. A tak na serio to 2 kompy + laptop w pokoju ;] I to całkiem mocne.

? Czy lubicie pizzę?

A co, chcielibyście pizze, nie? Oczywiście, że tak! (tylko dużo sera poproszę!)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

"E tam, jedna sztuka w plecy to im nic nie zrobi.."

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

A co to kieszonkowe?

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Niestety, nie znam się na geografii:/

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Zazwyczaj jak się wejdzie na szczyt, to później trzeba z niego zejść.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

GTA IV PLS =] Albo chociaż Call of Duty MW..

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Dwa dni od premiery i już wszystko przeczytane.. Ehh, gdyby jeszcze tak ładnie lektury się przyswajało! Wystarczy 15 zł wydać na czasopismo by cieszyć się magazynem 2-3 dni i resztę miesiąca znajdziecie na płycie:]

? Ile macie lat?

Dożywocie.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn, bo niestety Wasze płytki mi nie chodzą w DVD-romie (ale wszystkie inne to już tak..).

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

W domu to przeważnie ja z bratem, ale w szkole to połowa klasy.. A szczury się liczą?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak zwiększą mi kieszonkowe, którego nie mam to kto wie..

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Recenzje gier, te początkowe info ze świata gier, Allor, enki, trochę publicystyki, zapaszek kunszotwnie unoszący się po otworzeniu folii i konfigurator (w końcu mam kompa z waszego zestawu!).

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Pewnie ninja na emeryturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam dobrego kompa, konsolę to Xbox 360, ale na nim nie gram tylko rodzice.

? Czy lubicie pizzę?

Powiedzmy że tak

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Kiedyś nie rozróżniałem pirata od oryginałki... Poza tym rodzice załatwiali mi piraty. Pobrałem w życiu jednego pirata bo myślałem skoro jest na necie to legalnie. ALE TERAZ PIRATOM MÓWIĘ NIE!!!!!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Bardziej nieokreślona liczba. Z emerytury babci 20zł, od rodziców czasami coś dostaję.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No ja właśnie też się zastanawiam.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nigdy nie pisałem nic, ale uważam że nie mają komu na co odpisać/nie mają pomysłów. Myślę, że gdybyście dali jakiś głupi/idiotyczny/bezsensowny to byście mieli dużo odpowiedzi.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jak dla mnie są dobre. Ważne tylko, abym nie miał tej gry. I żeby była grywalna.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żeby być czytelnikiem CD-action, trzeba kupować ten magazyn o grac nie tylko dla gier na płycie. A raczej dziennie nie powiem ile spędzam,. tylko powiem że CD-action czytam aby wyczytać to co mnie interesuje do wyjścia następnego numeru.

? Ile macie lat?

13. A co, coś nie pasuje?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn. Korzystam z płyty żadziej, chyba że jest dobra gra.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nie znam nikogo kto czyta CDA.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie płaciłbym tyle. Chyba żeby był numer specjalny z super grą.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Na to wolę nie odpowiadać

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Na to też nie odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

-Mam zamiar zakupić PSX323123-ALIAS-ATOMOWY-CZARNOBYL to najlepszy pecet opracowany przez stowarzyszenie Klop enterjtejment

? Czy lubicie pizzę?

-tak najlepsza z marcepanem,wołowym klopem,grami,komputerami,konsolami,kurtką,obrazami,bombami atomowymi z czarnobyla palce lizać :biggrin:

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-Jestem ork ja piratów zjadać na śniadanie pychota polecam moziecie kupić u mnie udka z piratów tylko 6,66 ZLOTY

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- 1 bombę atomową,stajnie,fabrykę złamanych grosików z wesołego miasteczka

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- za górami za lasami czerwony kapturek wymyślił komercję i tak powstały Naleśniki wołowe :smile:

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-Cooo????CoOO ja mammmmm 80 lat to niiieeyeyyyy moja wina pooooozwwwwę was!!!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- bo ja chce kupkę!!!!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-czasami w klopie i potem się wycieram potem idę kąpać przy okazji podczas kompania czytam cda, cda potem być mokre i być zniszczone potem wywalam za okno a płytę do klopa bo była brudna

? Ile macie lat?

-Muszę ci coś wyznać jestem twoim ojcem!!! muhahahahhaha

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

-action mag....chyba 5 lat temu leciał na stacji radio zet

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

-Nie może to dlatego że umieszczam w tajnej skrytce w czarnobylu?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

-dobra mogę nawet płacić 10000zł ale musicie dołączać do cda domy,koty,psy,stajnie,bomby atomowe i co najważniejsze pizze :smile:

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

-W cda podobają mi się rogi wpatruje się w nie codziennie i rozmyślam nad życziem czemu allor ? bo mieszka w hong-kongu

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

-Smuggler być zbratany z orkami dlatego go lubić a allora trzeba powiesić za jajca bo się podszywa jako smuggler!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Xbox i komputer... Który ma parę wywierconych dziur w obudowie, doczepione wentylatory, wiele osób powiedziałoby, że jest brzydki, dla mnie ma specyficzną "urodę".

? Czy lubicie pizzę?

Tak. I nie oddam swojej.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo to stare komuchy.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Za mało.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jesteście kapitalistami, dajecie kiepskie gry i kosmiczną cenę. To idzie wywnioskować z większości opinii na wasz temat. A i tak każdy czyta.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To spisek antyfanów, bla, bla. Po prostu lenistwo postępuje.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Niektórzy specyficznie okazują uczucie ;)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba mieć dywanik uszyty z plakatów (których daliście tylko parę), a na nim codziennie się modlić będąc zwróconym w kierunku Wrocławia.

? Ile macie lat?

17 wiosenek.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn. Płytkę wykorzystuję głównie jako podkładkę pod kubek, albo jako zakurzacz na półce. Co jakiś czas jest coś ciekawego, co sobie zainstaluję.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko ja. Co tydzień zmieniam zamek do sejfu, w którym trzymam CDA.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak będziecie złota okładka to czemu nie.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Całe CDA mi się podoba.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler is a lie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić? Odp.Mam złomiastego kompa (NFS:U2 chodzi na najniższych), ale chciałbym mieć PS3

? Czy lubicie pizzę? No jasne, że tak. Odp.Najbardziej Europejską z Kure... Królewskiej w Radzyniu Podlaski (szynka, papryka, pieczarki, chyba kurczak, ser, sos, ketchup i chyba jeszcze coś)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle... Odp.Ja nie popieram piractwa!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego? Odp.Mam 50 PLN kieszonkowego. Starcza na CDA i na "drobne wydatki" - ale to chyba dlatego, że w "grubszych" miesiącach odkladam kasę

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest? Odp. Love, Love, Love itd. + ładna dziewczyna w bezrękawniku, która pokazuje wydepilowaną pachę i macha ręka oraz suszy zęby + VIVA

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi! Odp.To dlatego mi nie odpisujecie?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności! Odp. Czy ja narzekam na za...waliste pełniaki, które nie działają mi, bo mam złoma (patrz: pyt. 1)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA? Odp.Żeby być czytelnikiem CDA wystarczy je regularnie czytać. Fajna fucha to nie jest, bo mi nie płacą, ale rozrywka i tak jest. Dziennie spędzam 3-5 h z CDA. Oczywiście nie starcza nawet na tydzień gazetka.

? Ile macie lat? Odp. Ja mam 12 i się nie chwalę. Acha! 12 lat, 6 miesięcy i 26 dni.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga? Odp. Czytam magazyn, korzystam z większości rzeczy z płyty, a ActionMaga prawie w ogóle nie czytam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple? Odp. Moje 4 osoby: ja, obaj bracia, tata - oni 3 mówią, że nigdy by tyle nie dali za gazetę.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić? Odp.Nie mogę płacić, bo... (patrz: pyt. 4)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor? Odp. Czy ja powiedziałem, że to Allor mi się najbardziej podoba. Zakładając, że nie jest to dziewczyna - ja nie jestem gejem! Najbardziej podoba mi się czasopismo i zawartość płyty.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor? Odp.Smuggler to Allor, a Allor jest Smugglerem. Czy to takie trudne?

PS. Sorry za moje odpowiedzi w cytatcie. Zrobiłem tak, żeby był ład i skład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer jak komputer. Magiczne pudło, które działa. Konsole ? Z chęcią bym kupił, ale kasy brak.

? Czy lubicie pizzę?

Uwielbiam :D Ale z chęcią bym zjadł taką, jaką wy jadacie :) Muszę się przejechać do Wrocka :D

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Głównie chodzi o kasę. Nie każdego stać na wydawanie 100 zł przeciętnie raz w miesiącu, bo w każdym miesiącu coś ciekawego wychodzi, albo też wychodzi kilka w jednym miesiącu. Tak wiem, jeżeli nie stać mnie na gry, to jakim cudem stać mnie na komputer za 2000 zł. Tutaj też liczą się rodzice. Komputer zazwyczaj mamy sponsorowany, bo przydaje się całej rodzince. Gry już natomiast nie. Często rodzice nawet nie pozwalają wydać 100 zł na grę, bo jak to można wydać tyle pieniędzy na grę, która się znudzi po dwóch tygodniach, a i oceny w szkole przez nie gorsze są. Tak więc wszystko zależy od zamożności rodziców i samych rodziców :)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zależy. W wakacje idzie się do jako takiej pracy, to zawsze jakaś kaska wpłynie. Typowego kieszonkowego nie mam, ale zawsze coś na konto wpływa :)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jak tam nic o niej nie wiem. Może za dużo recenzji gry spod jednej wytwórni piszecie ? :P

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Kiedyś... Kiedyś to ja nie czytałem Cd-a :)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Za mało FPS :D Ale ogólnie jest dobrze, wręcz bardzo dobrze :)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba mieć ok tych 15 złociszy polskich miesięcznie. Powiem Wam, że to całkiem dużo :P Fucha fajna, ale ostatnio już mnie nie stać na nią. Za sponsorowalibyście coś :D

? Ile macie lat?

(152-102) - (102) - (32) :)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Z płyty jak jest jakiś fajny pełniak. ActionMaga? Hmmm może z raz coś tam przeczytałem :D

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Brat zawsze przegląda i się śmieje o czym ja czytam :P Przeciwnik informatyków i zawodowych graczy :D

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Zwariowaliście? Te 15 złociszy to majątek, a co dopiero 50. I tak coraz rzadziej kupuje CD-A :P

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor. Dlaczego ? Nie wiem. Ale jest taki słodziutki :wub::happy:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Abra kadabra, Smuggler to Mac Abra :) Pozdrowienie Lifter :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja to robienie czegoś dla kasy zwykle na odwal np. gier, pizzy, coli (trzech rzeczy niezbędnych do grania) :tongue:

Niestety komercja jest i u nas :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Witam! No ja mam kputer ale konsli nie am....

? Czy lubicie pizzę?

A czy koty potrafią latać?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo taka jest teraz moda.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tysiąc pięćset, sto dziewięćset.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

A ja wiem, nie jestem Kotickiem czy innym Molyneux...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Chyba nikomu nie chce się nawet napisać meila do AR. Ach, to dzisiejsze lenistwo...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo każdy by najlepiej chciał wszystkie nowości sprzed miesiąca i to w jednym numerze i z każdego gatunku. Wy nie prorocy i dajecie na cover to, co według was najlepsze/słuszne, a że ktoś tego nie rozumie to nie mam pojęcia.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Fucha fajna, tylko szkoda że robimy za gratisa...:/

? Ile macie lat?

Za dużo.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Szczerze to ActionMaga miałem "włączone" chyba z dwa razy. Ziny mnie w ogóle nie interesują. Jeżeli chodzi o rzeczy z płyty, to oczywiście że tak. Pełniaki, niekiedy dema no i gameplaye.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jedna osoba czyta moje egzemplarze CDA - ja :)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Dajcie taką cenę to kupi was 10 osób.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo Allor.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Ha, teraz nam nie uciekniesz Allor! Łapcie go! Patrzcie, ucieka ze swoim pluszowym misiakiem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolor - zielony.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam 3 pecety, jeden totalnie stary (8mb grafika), drugi średni, trzeci jest laptopem. Mam też - do gier - Xboxa 360 podpiętego do prawie zezłomowanego TV CRT 21'!

? Czy lubicie pizzę?

Nie, bo jest z serem. :'( Żywię się korzonkami.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo Jack Sparrow ma fajną czapkę.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zarabiam sprzedając organy na Allegro. Prawie nowe! Kieszonkowego nie dostaję, bo nie ma mi kto dawać - wbrew pozorom rodzice bez połowy narządów nie mogą funkcjonować..

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ona jest tak duża, że nikt nie potrafi jej wytłumaczyć. Same myśli o niej przesycone są komercją!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo wszystko jest na forum, każdy ma neta i nie ma co co pisać maili.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo wszyscy są piratami i wolą gry z warezów - tam nawet Alan Wake na PC! A wy co? Nawet Sapera nie daliście.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żeby być czytelnikiem CDA trzeba czytać CDA. To beznadziejna fucha, bo redakcja CDA nazywa czytelników komercją! A przecież tak się staramy!

? Ile macie lat?

Tyle co Smuggler zmarszczek na twarzy.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Co to jest ActionMag?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

To ja je podbieram kumplom. Ale ostatnio jest mniej gołych babek na okładkach, więc coraz rzadziej.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

A czy możecie dodawać do CD-Action Xboxy 360 i Wiedźmina 2 w edycji kolekcjonerskiej? To wtedy pogadamy.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo Hut wyłysiał.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo nikt inny w redakcji nie jest tak nienormalny jak Allor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...