Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój jest w kolorze kości słoniowej! (Biało-żółtawy od zbyt rzadkiego wycierania go). Posiadam PSP, ale kusi mnie potęga Ciemnej Konsoli...must...resist!

Czy lubicie pizzę?

A czy w CDA pisze się o grach?

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Popierają bo taniej jest ukraść.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Na CDA wystarcza. :D

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jak to niby!? Przecie czerpiecie ze swej kapitalistycznej (TFU!) działalności korzyści majątkowe bezczelnie dostosowując zawartość waszego pisma do gustów odbiorców! Skandal!

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nie poczuwam się do odpowiedzialności gdyż nigdy nie pisałem do AR. :P

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

No bo nie działają! Kładę waszą płytkę na moim komputerze i NIGDY nic się nie dzieje. A forum jak to forum, każdy wie, że one służą do wylewania żółci. ;P

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba mieć co miesiąc 15 do 16 złotych bądź wysoko rozwinięte zdolności skrytego podbierania go tym, którzy sami go uprzednio zakupili. Fucha to kiepska bo ciągle dokłada się do tego interesu, a i oczy mogą się popsuć od zbyt częstego czytania. Czas spędzony z CDA jest wprost proporcjonalny do ilości czekających obowiązków.

Ile macie lat?

Mniej niż Wy! (Hłe, hłe, hłe...) :D

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn to danie głównie, płyta to wisienka na torcie, a ActionMag to lukier na cieście. ^^

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Moje CD-Action - mój pałac.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

A czy Wy nie moglibyście rozdawać CDA za darmo? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć ile osób byście uradowali swym bezinteresownym gestem to wygraną w następnych wyborach parlamentarnych mielibyście jak w banku. :D

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Jest to Allor dlatego, że najbardziej podoba mi się on z CDA.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Jak to? Przecież to ja jestem Smuggler!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?
A powitać, powitać! Komputer daje radę, jednak czasem dyszy, tak to już jest wydawać wszystko na CD-Action, usprawnić komputera nie można, nie ma za co takie drogie :)!

? Czy lubicie pizzę?
Też pytanie, ten kto nie lubi pizzy nie jest fajny, a ja jestem fajny! Pizza to jest po prostu dar z góry, który osładza nasze nędzne, ziemskie życie...

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...
A ja tam popieram kampanie placki... Zawszę się zdarzą tacy co to pobierają, w końcu są ludzie i parapety. A ja nie rozumiem po co szarpać sobie nerwy i czekać zanim się ściągnie i szukać tych wszystkich cracków, nie lepiej iść do sklepu i mieć od razu? Albo zamówić przez internet i mieć na drugi dzień? Albo kupować CD-Action i być szczęśliwym, bo jest tam dużo za*beeep*istych pełniaków, a ja dużo gier nie mam, szczególnie starszej daty a CD-Action pomaga uzupełnić kolekcję, za co pokłon im nieść!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?
Trudne pytanie, najlepiej powiedzieć, nie za dużo nie za mało, w sam raz na CD-Action, nie martwcie się :)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?
Uwaga, durny tekst!!!

Antyfani! Na szturm! CD-A jest komercyjne! Musimy ich zniszczyć. A tak na serio, to dziwne podejście, nie wiem czego ludzie zazdroszczą, że jesteście tacy "gitesowi" i jeździcie autkami za kilkadziesiąt tysięcy złotych, no i macie ładne laski? Co tam, nie ma czego zazdrościć.

Durny tekst, koniec!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Paluszki już nie te same, pisać się nie chcę, antyfani schowali się w norkach i zapadli w sen zimowy...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!
No bo pełniaki są be! Moim zdaniem jest to dodatek do pisma, które samo w sobie jest wspaniałe i nie trzeba mu żadnych "zapychaczy". Za tą cenę warto! A dla mnie po prostu pełniaki są szansą do pogrania w ciekawe gry i uzupełnienia kolekcji jeśli takowej gry nie posiadam. A z pełniakami wszystkim nie dogodzi...

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?
Bycie czytelnikiem CD-A, to jest życie. Nie wiem jak u was w redakcji, ale u nas, czytelników jest fajnie. Nie mamy antyfanów, jednak nie mamy też smugglera... Poza tym, my też mamy swoje własne super bryki ;) Fiat 126p też jest super, a raczej był... Kiedyś.

? Ile macie lat?
Tak dobrze to nie ma...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?
Ja staram się czytać i przeglądnąć wszystko co jest w danym numerze, oczywiście licząc płytę, bo numer obowiązkowo, od deski do deski

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?
Ojciec czasem podbiera żeby zobaczyć co tam słychać.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?
Jeśli Smuggler pokaże swoją twarz to może :)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?
Bo nie jest to Cormac! A tak na serio to podoba mi się ta cała luźna otoczka, która pokazuje, że na wszystko lejecie ciepłym moczem.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?
Ponieważ nie jest to moja babcia! Smuggler to nie człowiek, Smuggler to stan umysłu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

3-letni piecyk i odrzutowy Notebook MSI GE600, latają na nim wszystkie gry bez problemu. Konsole? Najpierw miałem Pegazusa, potem zagrywałem się na PSX-ie w Abe'a, Crasha, Contre, Metal Sluga, MediEvil i inne :]. Miałem tez PS2 ale sprzedałem. Zamiast PS3 albo Xboxa wole PC, FPSy rules!

? Czy lubicie pizzę?

A kto nie lubi? Diablo i Mafiosso najlepsze. Uwielbiam pikantne, ale nie cierpię Hawajskiej- nie trawię ananasa.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Prosty dostęp, zero wydatków, czysty zarobek. Łatwo komuś zabrać coś nad czym pracował kilka miesięcy czasami nawet kilka lat nie dając nic w zamian, prawda?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?
80zł na miesiąc, da się jakoś wyżyć.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?
Komercja? Jaka komercja?? Aaa, chodzi o te recenzje, którymi bezpardonowo zapełniacie strony tym samym psujecie nam radość z lektury tych wszystkich reklam? Tak to bezczelne i skandaliczne! Jak tak można?? Pytam się.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Więc tak. Czytelnicy, którzy wcześniej pisali listy wydorośleli i pewnie teraz muszą zakuwać na sesje*, dlatego nie mają czasu. Co do Antyfanów to sądze, że większość z nich skończyło już podstawówkę/gimnazjum i teraz trudnią się w pracach porządkowych udrażniając przewody melioracyjne itp. nie ubliżając pracownikom tychże służb.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

"Bo tak!" Jako niepodważalny argument wszystkich polaków :).

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?
Lubić tematykę komputerową, posiadać dobry humor, no i 15zł miesięcznie :trollface:

? Ile macie lat?
W tym roku 17 wiosen będzie.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?
Przede wszystkim czytam wersję papierową, czasami połaszczę się na magi z płytki.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?
Tylko ja i czasami brat.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tyle to się za gry płaci burżuje jedne wy :P, w głowach się poprzewracało od tych wszystkich Lamborghini w garażu.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?
Info, recenzje, NL, publicystyka no i AR.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Człowiek legenda. Mit mówi, że ktoś go kiedyś widział. Czarna eminencja CD-Action. Allor próbuje tylko zgarnąć splendor jego sławy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Owszem, posiadam. Taki czarny, płaski, błyszczący i się otwiera nawet. :D Konsole kupię, ale musi być czarna i błyszcząca. :P

Czy lubicie pizzę?

Kto nie lubi ten berek.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Pirackie gry są złe, ale jeśli by tylko Ubi wydawał gry na PC, to bym przeszedł na ciemną stronę mocy.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zależy jak leży i jak życie studenckie mnie pozwoli (są różne priorytety, np. nie można jeść kanapki z chlebem :P)

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Kompletnie nie mam pojęcia, ale podobno ktoś Wam płaci za to, że dobrze grę ocenicie. Odpowiedzcie szybko, czy to prawda? Bo nię będe mógł spać po nocach. :(

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poważnie mówiąc, bo z tego co się dzieje w internecie to wcale mnie nie dziwi ten fakt (spadania poziomu listów). Piszą do Was jakieś pokemony w przeważające liczbie, to potem macie problem odnaleźć dobre listy w całej kupie pokemonowatych listów.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nie wiem kto tak mówi, ale ja to nie jestem. :D Raz mi podejdą, a raz nie i tak to wygląda. Ale żeby o tym skarżyć się na forum, to nieee.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Należy pójść do sklepu/kiosku/żabki itp,itd, powiedzieć ładnie i wyraźnie aby zostało zrozumiane: Proszę "cidiakszon" lub "cidiaction" albo wziąć z półki samemu i udać się do kasy. :) Potem należy schować CDA i udać się do domu i nie zwracać na siebie uwagi. W domu otworzyć delikatnie worek i poczuć tę woń świerzego CDA (ochh :D), ale nie sztachać się za bardzo by przypału nie było. :P Dodatkowo można sztachnąć się płytką i jej opakowaniem (ale to wersja dla Hardcorowców :P) Teraz przychodzi czas na otwarcie pisma. Należy to robić w sposób delikatny i uważać aby nie zniszczyć stron (dodatkowy bonus - kolejne doznania zapachowe). Gdy przejdzie się prawidłowo te czynności, to staje się czytelnikiem CDA (i pojawia się tytuł nad głową "Czytelnik CDA"), ale to nie jest koniec. Można sobie to "wymaksować", czy zwiększyć swój poziom bycia czytelnikiem CDA poprzez systematyczne kupowanie. :) Robotę ogólnie polecam, te doznania i przeżycia, achh, trudno to opisać. :D

Ile macie lat?

Mała zgadka. Do wieku CDA dodaj 7, a uzyskasz mój wiek. Proponuje to dodać jako test przy zakładaniu konta na forum/stronie CDA. ;)

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Głównie pismo czytam, a potem w zależności od czasu i chęci korzystam z rzeczy umieszczonych na płycie. Ogólnie nie preferuje czytania z monitora, kiedyś drukowałem co ciekawsze fragmenty Aciton Maga i sobie czytałem. :P

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Sam je czytam. :D Czasami tylko moja kobieta AR i NL.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jasne, że mogę co to jest. :D Ale musi być gwarancja, że co miesiąc jakas gra super-hiper-uber hit.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie macie racji.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Także nie macie racji. Jeżeli mam obstawić kto nim jest, to Zbigniew Bański. :P

Pozdrawiam redakcję i wesołych urodzin. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić? Stary (ale jeszcze jary) AMD Dureń 1GHZ 512 RAM Radek9200 (sprzęt do wymiany w te wakacje - trzeba przecież na czymś uruchomić Wieśka). Co do konsoli czekam na NGP(z niecierpliwością).

-Czy lubicie pizzę? Tak, najchętniej margheritę, lub z podwójnym serem.

-Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle... Nie piraciłem, nie piracę i piracić nie mam zamiaru. Ludzie piracący gry robią to z dwóch powodów:

1.Albo ich nie stać na gry...

2.Albo ze zwykłego lenistwa i bezczelności...

-Ile zarabiacie/macie kieszonkowego? Ok. 120PLN/miesiąc z czego 60PLN za przejazd do szkoły i z powrotem.

-O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest? Reklamy jak reklamy, są wszędzie(prasa, radio telewizja), ale to i tak lepsze niż płacić za CDA 100zł. Ja nie mam nic przeciwko.

-Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi! Z prostego powodu: kultura młodych ludzi stale się pogarsza, brak autorytetu i oparcia w rodzicach i... zabijcie mnie jak się mylę- polski hip-hop, pełen przekleństw, nienawiści.

-Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności! Ja tam nie narzekam, bo za 15 zł trzy dobre gry to w dzisiejszych czasach rarytas... i nie rozumiem ludzi, którzy narzekają. Wg mnie takie narzekanie to porostu bezczelność (za 15PLN chcecie BF:BC2, bez żartów).

-Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA? Jeszcze nie czuje się jako czytelnik CDA( za mało numerów przeczytałem), jestem kimś w rodzaju padawana.;P

-Ile macie lat? 16.03.2011 będzie 19...

-Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga? I to, i to. Na płycie Lubie przede wszystkim tapety(jeśli są), oraz zdjęcia Smugglera. Action Maga czytam czasami.

-Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple? Często kumple, bo przynoszę cda do szkoły:P

-Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie, nie było by mnie stać...

-Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor? To akurat nie jest Allor(!), lubię napisane z "jajem" recenzje, zabawne podpisy pod screenami, oraz czytanie jak Smuggler karci ludzi(taak... to jest najlepsze), oraz dział sprzętowy(po prostu lubię być na bieżąco).

-Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor? Znowu tan Allor(!) :D Smuggler to Zbigniew Bański, dlaczego? Bo W kilku numerach tak powiadaliście i wierzę wam na słowo, a jeśli nie mam racji to trudno...(śledztwo trwa XD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Kompa mam, dobrego [Crysis w full detalach!!(przez 20 min..)] konsole mamy rodzinną (tak mój tata szpanuje śpiewając LADY GAGAe w lipsach ;)) X360S

?Czy lubicie pizzę?

UBÓSTWIAM!!!! vesuvio i sos czoskowy/pomidorowy mmmmm........

?Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

ja nie popieram, wręcz przeciwnie, nawracam ludzi na jasną stronę Mocy :D (PS nie mam ŻADNEJ!!! pirackiej gry [szcun :)])

?Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

tyle że po 6 mieś zbierania stać mnie było żeby se zamówić Crysis 2 Nano edition (szacun x2)

?O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

nie jestem dobry z polaka, nie wiem co to komercja :D

?Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

...... dzieci neo??

?Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

ja tam nie narzekam, cda kupuje do czytania z płyty odtwarzam najwyżej gameplaye

?Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

trzeba zobaczyć reklame w media-markcie (jak ja ;)), tak z 30min/0,5h dziennie

?Ile macie lat?

mama zabroniła mi mówić.... (14 w kwietniu 15[tak jesteście starsi odemnie o 25dni!!:)])

?Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

czytam cda od deski do deski, płyte żadko, ActionMaga wogle.....

?Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

tata mi czasem podbiera, dla publicystyki i sprzętu

?Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

sorry, noł łej... babcia daje za mało kasy ;) (ale przecież i tak zarabiacie no nie??)

?Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

najbardziej mi sie podoba wszystko i Qn'ik (Al może być..;))

?Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

ocb??!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój PC ma wiatraczek i jak władam do niego palec to robi się czerwony i trochę boli.

Czy lubicie pizzę?

Tak bo wygląda tak jak Smuggler i Allor jak byli mali.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo lubię jak ludzie przeze mnie cierpią.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle co ludzie dadzą przy supermarkecie.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie znam takich długich słów.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To wszystko przez te gry na pochybel z grami.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jak ktoś płaci to wymaga. Ja nie płace nie pytajcie dlaczego.

ps: problem z zamaskowanym szopem praczem kradnącym gazety to nie ja.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Biegać będąc umazanym keczupem dookoła fontanny. Może być jak pisemko ''pożyczasz'' (czyt: walisz w nos i uciekasz z gazetą) od kumpli. A co was obchodzi ile siedze na kibelku.

Ile macie lat?

5 ale potrafie ju

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komp: 6 gb ram, procesor amd phenom ii x4 965 be, radeon 4890 2 gb vapor-x. Konsole: ps3, psp, w planach xbox360 i ngp. Pizza: kocham. Kieszonkowe: ok 120 zł/miesiąc, Komercja: u was nie ma komercji. Listy: bo społeczeństwo jest co raz głupsze. Pełniaki: nie narzekam, wole jak dajecie stare i dobre gry niż nowe kaszanki. Czas z cda: tyle ile zajmuje przeczytanie wszystkiego po dwa razy. Wiek: 16 lat. Płyta jest tylko dodatkiem do czasopisma. cda czytam ja i mój brat. Mógłbym płacić 50 zł, ale z pełniakami na ps3 ;) Allor nie jest smuglerem, smugler to ładna brunetka przed 40 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój PC ma wiatraczek i jak władam do niego palec to robi się czerwony i trochę boli.

Czy lubicie pizzę?

Tak bo wygląda tak jak Smuggler i Allor jak byli mali.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo lubię jak ludzie przeze mnie cierpią.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle co ludzie dadzą przy supermarkecie.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie znam takich długich słów.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To wszystko przez te gry na pochybel z grami.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jak ktoś płaci to wymaga. Ja nie płace nie pytajcie dlaczego.

ps: problem z zamaskowanym szopem praczem kradnącym gazety to nie ja.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Biegać będąc umazanym keczupem dookoła fontanny. Może być jak pisemko ''pożyczasz'' (czyt: walisz w nos i uciekasz z gazetą) od kumpli. A co was obchodzi ile siedze na kibelku.

Ile macie lat?

-0.5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Szary taki. Konsoli brak. Od dawna usiłuję wygrać PS3 w większości konkursów jakie się napatoczą, ehh.

? Czy lubicie pizzę?

Hell Yeah.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Najwyraźniej nie wszyscy rozumieją, że programowanie gier to praca, którą niektórzy zarabiają na chleb.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dokładnie tyle żeby starczyło na minimalne wyżywienie, a reszta na komiksy, książki, gry, cda, komiksy, ksią...

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Bo wydajecie to pismo dla pieniędzy!!! Wstydźcie się!!! Chcecie być tró, to piszcie za darmo!!!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Może wszystko co mądre, błyskotliwe, ciekawe, frapujace, zabawne i inteligentne zostało już napisane? (Oby nie.)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Dla mnie wszystko cacy, a jak nie to i tak tak.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba być tyćkę pokręconym (bądź "oną"). Klawo bardzo jest. Nie warto mierzyć czasu radości, bo sama radość od czasu ważniejsza ;) (czyt. skąd mam, kurtka, wiedzieć?).

? Ile macie lat?

Troszkę więcej niż CDA, ale mniej niż Smuggler.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Trochę tego i tamtego.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Dziewczyna czasem przeglądnie obrazki.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Moglibyśmy. Ale nie musimy (za co z kolei dziękujemy ;) ).

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor bo napisał piękną, wzruszającą i chwytającą za serce recenzję dla Mass Effect 2 i wystawił jej dychę, oraz najwyraźniej darzy serię ME szczerym, głębokim i ciepłym uczuciem.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Allor bo zjadł Smuggler'a(?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mam niezły, wymieniałem 2 lata temu, ale nadal jestem w stanie odpalać na nim nowe gry.

? Czy lubicie pizzę?

Rozumiem, że to pytanie retoryczne.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Popieram nie tyle piractwo, co niektórych piratów piszących do AR, którzy próbują udowodnić, że piractwo to błogosławieństwo itp itd. Czasami są zabawni i w tym cała afera.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dostaję wystarczającą ilość kieszonkowego, aby regularnie kupować CDA i "doładowanie z Heyah za dwadzieścia".

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To jest temat Tabu. Nie będę o tym rozmawiał.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nie sądzę, że to pytanie skierowane jest do mnie, ponieważ nigdy nie napisałem listu do AR.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

CDA kupuję dla czasopisma, ale nie pogniewam się jak dacie dobrą grę (na przykład Antologia Thiefa w nadchodzącym numerze, dzięki Wam za niego).

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

To wy nie wiecie? To jest NAJLEPSZA fucha pod słońcem. Przebić ją może tylko bycie redaktorem lub dostarczycielem pizzy dla CDA, ale to jest robota dla Wybrańców.

? Ile macie lat?

Aktualnie tyle, co CDA, tylko że w lipcu szóstego wskoczy mi kolejny roczek.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czasopismo czytam od deski do deski (oprócz reklam, bo jakoś one mnie nie interesują). ActionMaga czytam, jak dacie pełniaka w ktorego chcę zagrać, czyli wtedy kiedy wkładam płytę do napędu.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Egzemplarze które kupuję ja czyta także mój brat (okazjonalnie mama kiedy pojawi się ciekawy temat w Publicystyce).

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Hm, byłoby ciężko, musiałbym wyrzec się WoWa, telefonu, oraz dosyć częstego kupowania gier i książek...ale czegóż nie robi się dla CDA.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej w CDA podoba mi się styl pisania recenzji, a nie Allor (bez obrazy Allor :))

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

To jest kolejna, niewytłumaczona tajemnica Wszechświata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mam full wypas, wiatrak chłodzi nie tylko procek ale i piwko. Konsolę kupię jeśli będzie miała Windowsa :P

? Czy lubicie pizzę?

Takie okrągłe serowe cuś? Jasne, jest dobra do prezentowania walorów zgryzu :D

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo piractwo jest cool, a poza tym ciągle nie mamy kasy na pełniaki

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Mamony mamy tyle co kot napłakał, ale na piwko się znajdzie. Gorzej z kasą na gry. BTW. Cena CDA jest za wysoka!! ;):P

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Teraz mamy piątą komercję rzeczpospolitą. Straszy w lodówce i portfelu.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poziom listów jest taki jak poziom uczniów po gimnazjum, czyli malejący. To jest brutalna prawda. Widać to szczególnie na uczelniach.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo jest za dużo FPS a za mało sportówek!! :D

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Aby być czytelnikiem CDA to trzeba mu być szczerze oddanym wyznawcą, posiadać święty stosik starych numerów CDA i co tydzień rytualnie przetrzeć kurz z wierzchu. Ogólnie fajna fucha, ale zeby ją dostać trzeba zapłacić z własnej kieszeni. 3 dni bez przerwy (spędzam na czytaniu) od momentu wydania nowego numeru a potem podczas kąpieli :P

? Ile macie lat?

Tyle ile trzeba aby odpowiedzieć na to pytanie :P

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Tylko magazyn. Płytki z CDA rzadko kiedy wrzucam do czytnika.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Czytam ja i sporadycznie moja laska. Kot się obraził na CDA bo nie daliście gry "Polowanie na myszkę" :P

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym gdyby w CDA były najnowsze hity :D

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor jest cool i ma takie super zęby :D

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to mistrz riposty AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój PC ma wiatraczek i jak władam do niego palec to robi się czerwony i trochę boli.

Czy lubicie pizzę?

Tak bo wygląda tak jak Smuggler i Allor jak byli mali.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo lubię jak ludzie przeze mnie cierpią.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle co ludzie dadzą przy supermarkecie.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie znam takich długich słów.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To wszystko przez te gry na pochybel z grami.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle

niewdzięczności!

Jak ktoś płaci to wymaga. Ja nie płace nie pytajcie dlaczego.

ps: problem z zamaskowanym szopem praczem kradnącym gazety to nie ja.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Biegać będąc umazanym keczupem dookoła fontanny. Może być jak pisemko ''pożyczasz'' (czyt: walisz w nos i uciekasz z gazetą) od kumpli. A co was obchodzi ile siedzę na kibelku.

Ile macie lat?

Nie pamiętam odkąd zacząłem grać w wow-a.

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Pozwolę sobię napisać wierszyk ,a więc. Bardzo lubię ActionMaga z resztą płyty się też zmagam. Bardzo lubię pepsi colę ale magazyny wolę. Bardzo lubię CDA siabadabadadabada.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

To ja ''porzyczam'' od kumpli jak już wcześniej pisałem.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50!

To co, możecie płacić?

Wy Nas tu bajerujecie ,a potem nie będzie recęzji bo wszyscy w Villach na Bachamach.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo ma taki ponętny męski głos i muskularne ciało.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest Allorem ponieważ Allor jest Sumgglerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam komputer. Jest nawet fajny, bo mogę na nim grać w gry i się uczyć :D. A tak na serio, w swoim sprzęcie nic bym nie zmienił, oprócz Radka HD, przez którego Kane & Lynch od Was nie chce mi chodzić :P. A z konsol to jedynie interesuje mnie 3DS. Głównie ze względu na odmłodzoną wersję Okaryny Czasu, najlepszej gry w całej historii wszechświata... nie, wróć. Najlepsza przecież jest Najdłuższa Podróż :P.

*Czy lubicie pizzę?

A czy woda jest mokra? Przecież każdy lubi pizze. Najlepiej z dużą ilością czarnych i zielonych oliwek i z serem feta. Na cienkim cieście, z pysznym, pomidorowym sosem na spodzie (ludzie, do pizzy nie używa się sosu na wierzch!).

*Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piraci są cool, nawet bardziej od ninja. Kopiowanie gier to złodziejstwo, którego nie toleruję, bo producenci przez takich złodziejów rezygnują z supportu naszych domowych ogrzewaczy.

*Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zarobki zależą od policji, która zawsze może zgarnąć na mieście, lub zrobić nalot w domku :P.

*O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

O co chodzi z komercją? Idealnym określeniem na słowo komercja, jest wydana niedawno płyta klubowa pani Agnieszki Ch. Wszystko każualowieje w taki sposób. Gry, filmy, książki... wszystko. Za co walczyli nasi dziadkowie?

*Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To wszystko przez niedouczenie młodego pokolenia, którego powodem jest pogoń za pieniądzem rodziców karierowiczów. Zwalają oni winę na wszystkich, tylko nie na swoje rozwydrzone pociechy, których umysły są już permanentnie skażone mainstreamem. To tak z grubsza.

*Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nie rozumiecie? Dajcie psu raz dobrze wypieczony stek, a nie będzie chciał wrócić do żadnej konserwy. Głód go w końcu zmusi, ale smak, zapach i wyglądu tego idealnie wypieczonego kawałka najwyższej jakości mięsa, nigdy nie zapomni i zawsze będzie porównywał. Takie są psy ;).

*Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Ja jestem czytelnikiem CD-Action i muszę przyznać, że fucha taka sobie. No niby dostajesz fajne czasopismo, jest co poczytać, do tego płytka... ale z wynagrodzeniem jest dziwnie... nie dość, że na konto nic nie wpływa, to co miesiąc ubywa niecałe 15-16 zł. Niby nic wielkiego, ale czuję się jak chłop na gospodarstwie tłustego sarmaty... dziwna fucha :P.

*Ile macie lat?

Niestety, coraz więcej. Za moich czasów... XD.

*Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam wszystko co jest warte uwagi. Ale wolę magazyn. Każdy facet wie, że lepsze jest to, czego można dotknąć i nie spiesząc się, dogłębnie poznać od deski do deski.

*Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko i wyłącznie ja. Cytując agenta Smitha: "Me, me, me... and me".

*Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Ja tam mogę. Okrągła kwota, nie trzeba drobniaków w portfelu szukać. A będzie można wtedy odpisać sobie CDA od podatku?

*Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo płaci najwięcej, a jak płaci, to wymaga.

*Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo zdjął skórę ze Smugglera, jak psychol z "Milczenia Owiec" i teraz oglądając się w lustrze oblizuje wargi mówiąc: "I'd #$%@ me" ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Komputer mam zaje... bo nowy. Laptop :D Konsole? Chciałbym (PS3) ale raczej tylko do kilku gier (przede wszystkim Killzone 2 i 3 ale także m. in. Uncharted, RDR...

2)Taaaaaaaaak, ale nie jem aż tak często

3)Piractwa nie popieram (z jednym wyjatkiem: nie bede z kim mial grac w Bulletstorm wiec czekam, az koledzy se sciagna, ja kupuje :D)

4)No kase to sie dostaje głównie na swieta i urodziny od babci i wujków.

5)Komercja?? Nie przetrwalibyscie gdyby nie sporadyczne reklamy... "Komercja" to tylko bełkot dzieci, które nie mogą zrozumiec ze gdyby nie reklamy to nie byloby fajnych pelniakow, a byc moze i nie byloby Cd-Action (to byłby dla nas koniec swiata!)

6)Idiotom sie wykonczyly pomysly na teorie spiskowe przeciw Wam??

7)Ja nie narzekam. Wiem że i tak staracie sie dawac jak najlepsze gry i robicie co w Waszej mocy. Owszem, mi tez czasem pelniaki nie podobaja sie, ale wiem ze sie staraliscie. I nie da sie dogodzic wszystkim

8)Dziennie? Niewiele, wole grac. A co, nie czytacie potem numeru juz jako calosci? Jezeli czytacie, to powinniscie wiedziec czy fajnie byc czytelnikiem bo wtedy sami nimi jestescie.

9)Co roku 19 stycznia o 1 mniej do setki. Obecnie brakuje mi jeszcze 83. Do tej pierwszej setki.

10) Rzadko kiedy wogole odpalam plytke. Chyba ze jest cos co mnie interesuje. ActionMag?? A co to jest??

11)Sam czytam. No dobra, raz sie ojcu nudzilo, to przeczytal NL.

12)Nie mam tyle kasy. Wydaje na gry.

13)YYY, od kiedy Allor to recenzja??

14)Smuggler?? Z urodzinowego 14 numeru wynika ze to Zbigniew Bański, ale co ja tam wiem... W kazdym razie Smuggler jest jak Stig w Top Gear(eeee, niech to wróci do TVN Turbo!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie nie mam komputera a piszę tu za pomocą telepatii,mam Xbox'a 360 konto gold mam do 12 12 2012 (Starczy mi do końca świata :D)

2.Tak,nie odmrażam jem zamrożoną!

3.Nie popieram piractwa,powinno się piracić gry tylko od Activision żeby zrobić im na złość za to co zrobili z Infinity Ward i Guitar Hero

4.Gentelmeni o pieniądze nie pytają!

5.To tu jest komercja?

6.Jak dacie kurs szybkiego pisania liczba listów na pewno wzrośnie

7.Bo chcemy Symulator Farmy

8.Trzeba czytać CDA,Spędzam tyle ile siedzę w kiblu

9. Pięknych kobiet o wiek się nie pyta,ale ja nie jestem kobietą.Tyle co Ibisz

10. Przede wszystkim magazyn bo na ostatniej stronie są fajne laski :D

11. Gdzieś około 2323340 osób

12.A poryczycie mi wtedy 40 zł?

13.Skoro CDA to Allor,to znaczy że co miesiąc kupuję Allor'a?Czemu on się do mnie nigdy nie odzywa/

14.Smuggler to obcy który przybył z planety Wrefrryasbass,po to aby przeszmulgować naszą technologię na swoja planetę a Cd-Action akurat testuje sprzęt,a Allor to jego pseudonim który dostał od Gwiezdnego Admirała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam 7 letni komputer,wciąż działa więc nie jest źle, ale niedługo wymiana. Sprzęt do grania ? Tylko i wyłącznie komputer.

Czy lubicie pizzę?

Kto nie lubi ? I dlaczego jest to Allor ?

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja nie popieram, zresztą mając sprzęt z przeszłości i internet z neostrady piractwo może polegać tylko i wyłącznie na ściąganiu starych gier, a te najlepsze już daliście więc nie ma co piracić...

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie zarabiam i nie mam kieszonkowego, no chyba że 15 zł co miesiąc na CDA...

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja jest dziś wszędzie. A ta w wykonaniu CDA jeśli wogóle istnieje, jest naturalna dla każdej firmy która sprzedaje swój produkt...A chwalenie się 1 recką na świecie to nic dziwnego, i powinniście dalej tak robić ( i pewnie będziecie ).

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nigdy nie pisałem listu do CDA, choć parę razy już się za to zabierałem...Według mnie nadal czasem zdarzają się prełki i ciekawe listy. choć widać że jest ich mniej...

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nawet jak przez 4 miesiące dajecie coś, co mi się nie podoba, wiem, że następnego dacie coś ekstra...Zresztą, gry to dodatek do pisma, a nie jego najważniejsza część...Stare gry ? Ostatnio zauważyłem, że z 3 pełniaków co najmniej 1 nie ruszy...

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Pierwsze godziny po otrzymaniu nowego CDA są ciężkie...Każdy zaczyna czegoś chcieć i nie można nic doczytać. Najczęściej zarywam część nocki i staram się przeczytać jak najwięcej. Niestety, numer przeczytany jest od deski do deski w 3-4 dni a później znów czeka się do tego wtorku :)

Dziennie ? Licząc ze stroną internetową może 15 minut... No, i CDA to nieodłączny towarzysz toaletowy :)

Ile macie lat?

16

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam, a do płyt zaglądam coraz rzadziej...Podejrzewam,że pare nie otworzyłem wogóle.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Rodzice czytują czasem Na Luzie. Młodsi bracia zaczynają czytać recenzje,głównie te z grami LEGO...

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Pewnie kupował bym was raz na 2-3 miesiące a nie zawsze, ale jeśli dalibyście coś niezłego, to oczywiście...

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Lubie Allora, lubie czytać, lubie gry. To mi się w CDA podoba. :)

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Allor ? Zawsze myślałem, że to Mac Abra...Teraz muszę porobić nowe plakaty na ścianę.... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- mam jeden komputer konsol nie mam i zamierzam kupić Kilka ps3(nie żart, 1 ps3)

? Czy lubicie pizzę?

- uwielbiam wysoko tłuczący dysk

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- nie popieram piractwa, ale mnie nie stąć na bardzo [beeep]iaszcze gry więc ściągam

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

000000000000000000000000000000,00

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- ja tam nie wiem nie znam się na tym

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- niestety najlepsi sobie darowali, albo wasz poziom wzrosł

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- ja nie narzekam ale mogli byście wrzucać coś lepszego

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- wiecie jaka fajna tylko żeby jeszcze za to płacili to by było jak raju

? Ile macie lat?

za mało i za dużo

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- przede wszystkim czyatam i korzystam z płty oraz czytam maga

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

2 podbiera brat :dry:

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- chciałoby się wolicie żeby 5 milionów kupiło za 15 czy milion za 50

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- CDA i Logo bo nie smuggler

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- człowiekiem (chyba?) bom nie Mr.Jedi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.akie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam komputer z biedronki.... dziwne , ale działa nawet całkiem nieźle ;D. I oczywiście ps3 do grania po nocach .

2.Czy lubicie pizzę?

Pizza płynie w mych żyłach niczym roket fuel... no znaczy że lubię :D

3.Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

piractwo to ZUO , ludzie popierający je chcą się oszukać i uważać że to co robią w gruncie rzeczy nie jest ZUE.

4.Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Więcej niż myślicie ;D

5.O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja komercja komercja... nie obchodzi mnie to dopóki robicie moje ulubione pismo .

6.Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo społeczeństwo młodych w większości jest idiotami ( żeby nie było, sam jestem "młody" ), a starym pisać listów się nie chce ...

7.Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Patrz wyżej. JA nie narzekam , kupuję cd-action aby czytać, a gierki są tylko miłym dodatkiem.

8.Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wystarczy kupić/pożyczyć/ukra...(nie, to ostatnie może nie ) CD-Action a następnie spędzić od 2 to 3 godzin szperając po różnych dziwnych i nieznanych zakątkach jego....

9.Ile macie lat?

Tyle ile powinienem mieć !

10.Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czasami, czasami....

11.Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Moje egzemplarze CDA pożycza ode mnie kumpel....dzięki o przypomnienie, muszę mu wreszcie zabrać tę stertę waszego pisma co ode mnie pożyczył...

12.Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Powiem jedno. NIE !!! i nie będę się tłumaczyć : NIE bo NIE!

13.Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Jest to oczywiście.....(werble).....CAŁOKSZTAŁT waszego pisma ( ze specjalnymi pozdrowieniami dla Allora)

14.Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest podstarzałym przemytnikiem-asasynem mieszkającym w pradawnym lesie gdzie stworzył swoją własną gildię Pedobearów ( ze specjalnymi pozdrowieniami do Allora)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście odpowiedzi to będziecie je mieli :tongue:

?Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer czarny, wabi się Tofik, jak mnie widzi to mruga monitorem i macha kablem od pada, na konsolę się mierzę-najnowszy produkt chińskiej myśli technologicznej czyli Polystation 5,5-podobno ma obsługiwać format bluszcz-żrej oraz kwi-kwi.

?Czy lubicie pizzę?

Hmm jak mi poleżała 3 miechy za łóżkiem to zaczęliśmy sobie nawet gadać o sensie istnienia i teorii względności, ale teraz walnęła focha i się nie odzywa, więc jej nie lubię.

?Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Oglądaliście Piratów z Karaibów? No to co to za głupie pytania o piractwo?Prosta realizacja marzeń z dzieciństwa yo-ho!

?Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zależy ile osób w danym dniu jedzie tramwajem.

?O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Że sprzedajecie się w każdym lepszym kiosku a powinniście być kolportowani jak solidarnościowa bibuła.

?Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To jest pytanie do kolejnych ministrów edukacji i osób tworzących klucze do testów maturalnych(same testy też).

?Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Odpowiem staropolskim : PŁACĘ TO WYMAGAM!! :angry:

?Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Jak Wam napiszę to oni tu przyjdą i mnie zabiją.Ale odpowiedzi szukajcie w znaku krzyża na banknocie stuzłotowym the truth is out there!

?Ile macie lat?

A dla kogo ten wywiad?Jak dla telewizji to bez kozery powiem pińćset!

?Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Ponieważ jestem ze starej szkoły to czytam, płytkę podkładam pod kubek z herbatą żeby ślady na stoliku nie zostawały.

?Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Najpierw musieli by złamać 26 znakowy kod i pokonać Balroga, nie ma szans, ja płacę ja korzystam:]

?Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak się nam kryzys bardziej rozwinie to tyle będziemy płacić z tym że wtedy 100 zł będzie warte 20.

?Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo jak się czyta jego nick od końca to wychodzi rolla, jak rolla coster. It makes sens, right?Albo jak rock and rolla.

?Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo jeden ma w nicku dwa razy G a drugi dwa razy L, to świadczy, że schizofrenia jest w zaawansowanym stadium.Ale trzymam kciuki, chłopaki wyjdziecie z tego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Narazie nowy pecet od zeszłego roku z i3 + konsolka PS2 a co do kupna jak znajde nowego sponsora

Czy lubicie pizzę?

Czemu nie szczególnie jak przynosi mi pan od TelePizzy z takim uśmiechem i nadzieją na napiwek.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Pytanie nie dla mnie nie popieram piracta

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

ok 100 zł na mięsiąc

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No Comment i tak odemnie pozostanie.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle

niewdzięczności!

Narazie nie narzekam na pełniaka spoko może być

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Czytelnikiem jest ten który wogóle dowie się o nowym CDA i zdobędzie kase na nie.A z CDA za pan brat zawsze przynajmniej w torbie jest na wypadek nudnej chemii lub matematyki.

Ile macie lat?

Odpowiedz wyłania się w następnych pytaniach.

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMag

Zazwyczaj płyte oglągam jak i ActionMag'a

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt prawie,przecierz CDA to bóg!!!

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50!

To co, możecie płacić?

Szczerze lepiej oby do tego nie doszło.A nierobiąc off-topu to niestety wolałbym sobie kupić jakieś Ea-Classic ;) (tutaj oczywiście żart)

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Ma dobre recenzje.Krótko i na temat.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler-dobrze rozumiejący graczy :) Allor jest Smugglerem dlatego może że chciał podwójną osobowosć?

Resztę zagadki do Sherlock'a Holmsa przesyłam....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Jaki komputer, ha? Fajny :tongue: . Nie mam konsoli, ale zamierzam kupić X360.

? Czy lubicie pizzę?

Tak.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Akurat ja go nie popieram. Ale innym pewnie chodzi o to, że piraci mają fajne brody, tradycje (wyrzucanie ludzi za burtę i rabowanie) oraz brakujące części ciała (nogi, ręce i oczy).

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Za mało.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Pytaj się tych, którzy tak twierdzą.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

No bo ci, którzy mają IQ >70 nie piszą, a więc zostaje reszta.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja nie narzekam. Jeśli nie podoba mi się, to po prostu nie gram. Stare? Ja szanuję starsze gry. Zresztą sporo pełniaków jest fajnych (DMC3 i DMC4 na przykład).

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

A co, chcesz zostać czytelnikiem?

1. Wyjdź z domu.

2. Pójdź do kiosku.

3. Powiedz "Poproszę CD-Action".

4. Daj pieniądze.

5. Weź czasopismo.

6. Zacznij czytać.

7. Wróć do domu.

8. Doczytaj.

A na pytanie drugie też odpowiem: oj, fajna :smile: . A na trzecie: nie wiem, nie sprawdzałem.

? Ile macie lat?

Mniej niż ty.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam pismo. ActionMaga nie czytam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Zazwyczaj ja i siostra, czasem koledzy.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Niekoniecznie. Kochamy CDA, ale miłość naszego życia ma widać za wielkie wymagania.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

AR (wcale nie Allor).

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

To osoba, która zaczęła ten temat. A tak w ogóle to nie wiedziałem, że Allor ma konto o nazwie "Smuggler".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

? Czy lubicie pizzę?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

? Ile macie lat?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

1. Mam komputer. Kupiłem go po I Komunii Św. Zakup nowego ew. rozważę po II Komunii Św. Z konsol mam PS2. Tzn. ma mój młodszy brat, którą zakupił po I Komunii Św. Zakup PS3 ew. rozważy po II Komunii Św.

2. Tylko wtedy, gdy inni płacą.

3. Piractwo ? w każdej formie ? polubiłem po obejrzeniu filmów z cyklu "Piraci z Karaibów". Jestem piratem i się tego nie wstydzę. A Wy nie zgrywajcie niewiniątek: nawet nazwa Waszego działu, w którym tępicie piratów, na kilometr badzi prochem, morzem i rumem: przecież Wszyscy piraci krzyczą: ARRRRR! (Action-Rrrrredaction!).

4. Nienawidzę, gdy ktoś zagląda mi do portfela.

5. To pytanie było bezczelne. Wróć! KOMERCYJNE! ALE KOMERCHA, SCHODZICIE NA PSY!!!

6. Pomidor.

7. Bo taka niektórych natura. Chcą brać, a nie dawać. I SŁUSZNIE! ANTOLOGIA THIEF?! PRZECIEŻ JUŻ MAM THIEFA 3!!! KUPIŁEM GO Z JEDNYM Z NUMERÓW CDA! JA PITOLĘ, ALE KOMERCHA!!!

8. By być czytelnikiem CDA, trzeba kupować pismo. Najlepiej w kilku egzemplarzach, bo wy przecież JESTEŚCIE KOMERCYJNI!!! CDA czytam, kiedy mi się zachce. Dosłownie, bo CDA najlepiej czyta się mi podczas wypróżniania, z papierosem między zębami. Co wcale nie znaczy, że z Waszego pisma robię papier toaletowy (choć w sytuacjach awaryjnych nieraz uratowało mi... dupę). A czy czytanie CDA to fajna fucha? Że się tak niecenzuralnie wyrażę: ch*j, nie robota.

9. Kobiet nie pyta się o wiek. Co? Że kobieta nie powinna mieć zarostu?! Że niby brzydka jestem?! Ooo nieee, kolego.... Tak nie będziee...

10. Przede wszystkim czytam magazyn, by z uwagą śledzić wszędobylskich przejawów KOMERCHY. Action Maga nie czytam, bo tam nie ma moich tekstów.

11. A o rodzeństwie to już nie chciało się szanownemu redaktorowi wspomnieć? Aaa... sorry... rozumiem... zakwasy od trzymania pilota... nie? A, szklanki ze stuletnią whisky. A, i spieszno sz.p. redaktorowi było, bo pupcia się obtarła na skórze w tym Mercolu, który sz.p. redaktor dostał od wydawców w zamian za dobre recki ich dzieł? A, to przepraszam.

12. Panowie, może stoperan? Bo chyba was z tą ceną posrało.

13. Dlaczego Allor, pytacie? Bo lubię pośmiać się z nieszczęścia innych. A sądząc po wyglądzie Allora, życie ciężko go doświadczyło.

14. No nie wiecie?! Przeca sama ksywa wskazuje. Smuggler ? z angielska przemytnik ? przemyca Żydów przez słowacką granicę, a potem robi sobie z nich żydopłoty i inne żydrandole, a pod Allora podszywa się, bo mu skradł tożsamość i fiskus ? ani inne instytucje rządowe ? nie mogą się do niego przywalić.

P.S. Ale Wam naciupałem! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mam tylko toster.

2.Tak,mrożoną o smaku CDA :D

3.Za dużo Piotrusia Pana.

4.Tyle co wy przez jeden dzień ;D

5.Co,kaloryfer???

6.Pokolenie Ale Urwał i 1000k gold plis robi swoje...

7.Ja was za nie kocham!

8.Wybrać się na bardzo niebezpieczną wyprawę do kiosku..

9.Ile trzeba :D

10.Czytam magazyn :D

11.Ja demoralizuje nim młodszą siostrzyczkę i rybki :D

12.A Ty byś dawał ?

13.Yyyy....spis treści

14.Ja nie wiem, zapytaj Ryśka z klanu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...