Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Stary rzęch ;)

2 GB ramu, karta raptem 512 mb... Na max detalach już nie pogram. Dlatego owóż, mości panowie, zaopatrzyłem się w PS3, i choć przechodziłem przez wszystkie fazy Sony (od PSX), to szczerze rozważałem zakup iks trisiksti. Przeważyły lepsze (moim zdaniem) ikskluziwy i brak konieczności płacenia za multi.

? Czy lubicie pizzę?

Ser, szynka, pieczarki :x

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie wiem... Ale skoro jesteśmy w temacie gier, to może kupicie mi (czyt. dacie wygrać w ustawionym konkursie) kolejną półkę, bo już nie mam gdzie tych pudełek składować?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle, że przez moją nowonabytą (rok temu) pasję zwaną "szycie na wiośle" średnia frekwencja zakupionych rocznie gier ostro poleciała na łeb na szyję.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Podejrzewam, że Hut za mało się udziela w rapowym podziemiu, a CormaC niepotrzebnie wychodzi ze swoją kapelą do szerokiej publiczności. Wszyscy wolą słuchać nagrania o jakości death metalowych demówek z lat '80 :)

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Pewnie dlatego, że jeszcze nigdy nic do AR nie napisałem ;)

A tak serio: Nie wiem - nigdy nic sam nie pisałem, bo nie miałem pomysłu na nic wartego publikacji.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Więcej RPG! :D

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Co 28 dni należy podejmować się arcytrudnej misji zdobycia waszego pisma! Ostatnio swój egzemplarz wyrwałem jakiejś staruszce, bo akurat był ostatni. Ile czasu? Zależy co akuart tego dnia jadłem.

? Ile macie lat?

20

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Zależy od zawartości. Tak jednego, jak i drugiego. Kiedyś czytałem, dziś nie mam na to czasu.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Zależy ile osób przewinie się przez moje mieszkanie póki CDA leży na wierzchu ;)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym, pod warunkiem, że dawalibyście więcej gier RPG :P

Zrezygnowałbym wtedy z nabywania gier w sklepach ;)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie ma to jak żarty i ludzie z brodą :P

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Allor...? Nieeeeeeeeeeeeee! =(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Jam jest szczęśliwa posiadaczka PC i dumna właścicielka wciąż będącej na chodzie Amigi. Konsole? Nieeee. Nie mają mi nic ciekawego do zaoferowania.

? Czy lubicie pizzę?

Szczerze? Pewnie zaraz zostanę zlinczowana i skazana na banicję, ale wolę frytki. Najlepiej takie z chrupiącym kurczakiem.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo teraz jeno każdy by chciał ciastko zjeść i ciastko mieć, a cukiernika w skarpetach puścić i w rzyć kopnąć.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Co łaska panie, co łaska.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

A tam komercja. Bo Wy za mało alternatywni jesteście. Trzeba być dżezi, cool i fresh, a nie takie CDA co to już się trzyma na rynku nie wiadomo ile lat, daje dobre gry, dobrze się ceni i ma dobre teksty. Podwyższcie cenę, dajcie kiepskie gry, zacznijcie pisać porady działkowe. Bo jak jest za dobrze, to zaraz płaczą, że komercha.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo gier za dużo wychodzi. Zróbcie coś ze studiami i devloperami, bo czasu człowiek na nic nie ma i AR wygląda potem tak jak wygląda.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo się w rzyciach niektórym poprzewracało. Zresztą, zdefiniujmy dobrą grę. Jeśli udało Wam się to zrobić, to do kąta i klęczeć na grochu, za karę, bo test nie zdany.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Jak już pisała większość, trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Wystarcza to do ogarnięcia krótkich newsów i zapowiedzi. Wyższe wymagania stawiają recenzje, publicystyka, technikalia i Na Luzie, gdzie oprócz ww. potrzebne są również poczucie humoru, logiczne myślenie i znajomość pewnych zagadnień. Szczytem wszelkiego skilla jest AR, gdzie dochodzi jeszcze niewielu dostępne poczucie ironii i sarkazmu, które do perfekcji opanowali chyba tylko misi z Tybetu. Fucha fajna, ale mało płacą. Właściwie to trzeba jeszcze do interesu dopłacać.

? Ile macie lat?

Kobiet o wiek się nie pyta, chyba, że chce się dostać doniczką z balkonu.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn, jest osią wokół której wszystko się kręci. Reszta to tylko dodatki. Co do AM, to przyznam się, że zawsze mam zacząć czytać, a potem zapominam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Swoich skarbów trza umieć strzec.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tylko jeśli podwyższycie mi płacę za fuchę, jaką jest czytanie CDA, bo na razie to coś z nią cienko.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo jak ktoś słusznie zauważył, musi być reinkarnacją Czarnego Wichru z Jade Empire. Kobiety lecą na facetów z dużymi toporami.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Proste. Allor jest Smugglerem, bo czytanie listów od czytelników zjada mu tak dużo czasu, że nie starcza go na zebranie i wrzucenie screenów do recenzji. Allor = brak obrazków = brak czasu = odpisywanie = Smuggler. No przecież to banalny spisek. Zaraz wrzucimy to w internet i założymy Komitet Wsparcie Allorsmugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Specyfikacja kompa w sygnaturce.

? Czy lubicie pizzę?

Tak

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie popieram aczkolwiek jest to bat na twórców gier i wydawców dzięki czemu gra nie kosztuje 200zł a 100zł ;]

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Głodowa studencka racja xD

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie obchodzi mnie to. Nie wiem, nie znam się, nie potrafię.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poważne osoby odeszły i już nie czytają waszego magazynu albo po prostu się nie chce pisać, bo i o czym?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jęczenie to bat na was abyście pracowali ciężej i dostarczali nam coraz to lepszych gier. Wy wykrwawiacie się a my dostajemy to co chcemy. ;]

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Nie rozumiem pytania ;/ Chodzi o czas potrzebny mi do przeczytania cd-actiona? Czy czas w którym myślę o cda?

? Ile macie lat?

23 - a tak fajnie było kiedy miałem oczko :P

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Z gier i dem tak z programów i innych nie.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt nie podbiera. By tylko spróbowali.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

A co oferujecie w zamian? Max mógłbym płacić 25zł, ale w zamian chciałbym do każdego kolejnego numeru parę skarpetek. I nie jest to forma żartu ;p

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor? Wasz dostawca pizzy?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie obchodzi mnie kim lub czym jest Smuggler. Dla mnie może być to złota rybka złapana przez Allora czy innego członka redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój komputer to już wysłużony notebook fujitsu śmiga na windows vista i mam go juz 2 lata.Wymieniac nie mam zamiary.

Konsole to ps2 i psp zamierzam kupic ps3.

? Czy lubicie pizzę?

Oczywiscie ,ze znajomymi wszystko da się polubic.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Niektórzy piraci wspierają swą "pracą" systemy ochrony wskazują błedy itp.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

na cd-action starcza

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jaka komercja wt*??

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Tematy się wyczerpują i poziom inteligenci spada

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Mi się podoba większośc. I tak nie da się każdemu dogodzic.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba byc jak Tap Madle. fucha bardzo fajna. Czas bliżej nieokreślony zależy od dnia i stanu psychicznego.

? Ile macie lat?

Wystarczająco dużo by grac w pełniaki z plyty.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

najpierw magazyn potem ActionMag na koniec gry.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Siostra ogląda obrazki, mama z tatą przeglądają. W szkole każdy z klasy

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Zależy co byście dawali na płytce. Choc z przyzwyczajenia byl bym w stanie da te 50zł kilka razy na rok ( takto kupuję co miesiąc).

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

CDA jako jedyne pismo trzyma styl juz 15(!!) lat.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler = Allor ?? Niee już bardziej Dante z DMC niż Allor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer bardzo słaby, coś ala sławny komputer Allo... Smugglera. Ale zastanawiam się nad ulepszeniem tej maszyny, albo nad kupnem xboxa.

? Czy lubicie pizzę?

Pizza z pieczarkami, znajomi i dobry film w HD :wub:

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Polacy mają we krwi piractwo:

abenteuerAB21-03.jpg

Ludzie wyewoluowali z piratów. Ludzie dzielą około 95% DNA z małpami, ale ponad 99.9% DNA z piratami

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Kieszonkowe, gdyż na razie jestem szczeniakiem człowieka. Mam tyle, ile uda mi się znaleźć w kanapie. A tak serio to 50 zł na miesiąc >.>

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No przecierz FFashe recenzje som sponsoroFFane, a smóggler jeździ limózynom!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nigdy nie pisałem do AR, gdyż nie chcę zaniżać poziomu, wymyślaniem na siłę tekstu. Teraz ludzie chcą koniecznie być na łamach CD-A żeby się chwalić przed kolegami i piszą na siłę list, albo: "Hej! Ja szukam pracy, wyśle wam moje CV!"

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził" - Nie zwracacie uwagi na tych, którzy się cieszą i chowają płyty na półce, w różowej okładce, wśród świec zapachowych.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Aby zostać czytelnikiem CD-Action należy:

1) Pójść do szkoły i nauczyć się czytać.

2) Zabrać mamie pieniążki i pójść do sklepu.

3) Kupic CD-Action.

4) Uciec do domu, chowając magazyn za pazuchą, żeby żaden dres Ci nie zabrał towaru.

5) Zamknąć się w piwnicy z dwoma pustymi dwulitrowymi butelkami, CD-Action i oszczepem.

Dzięki temu zestawowi, każdy czytelnik może przetrwać w swojej piwnicy dwa tygodnie z CD-Action, butelki służą do wydalania moczu, a oszczepem poluje się na szczury. Mięso się je, a skóra służy do filtrowania moczu, dzięki temu mamy czystą wodę. Skóry są jednorazowe, ale po przepłukaniu moczem, doskonale sprawują się jako papier toaletowy.

? Ile macie lat?

Mama mi nie zaufała.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Do ActionMaga sam staram się pisać od dwóch tygodni, na razie jeden tekst został opublikowany na stronie. Do zinu czeka mnie troszkę treningu. Magazyn też czytam, głównie artykuł polecone na pierwszej stronie, a z płyty rzadko korzystam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

My treasure!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie wyjdzie, tak to byście tego nie wydawali, bo by się wam nie opłacało ;x I ja bym nie płacił, dla mnie 50 złotych to jest już sporo pieniedzy, patrz pytanie dotyczące kieszonkowego.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Ponieważ podobają mi się jego nogi :wub: A co do drugiej części pytania, Allora lubię bo często pisze o MMO, yo!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Alleged-pigeon-smuggler-caught-at-airpor

Bo jak przemyca coś, to pasuje do jego nóg i wygląda jak mięśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...