Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam PC który uruchamia się 5min, zamierzam kupić taki co ruszy już po minucie

? Czy lubicie pizzę?

Znam tylko jedną osobę która nie lubi, koleżanka z pracy, ale rowerem też jeździć nie umie, niepowtarzalna.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Pewnie dlatego, że gra jest dość dobra by w nią zagrać, lecz nie dość by ją kupić.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

1,5k złota bez podatku

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Trzeba by wujka Google zapytać, ja nie wiem.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Lenistwo i ogólne, codzienne obycie z forami internetowymi. Każdy pisze tak samo do Was jak i na fora/nk/twitter, wyrazić co trzeba, lecz by się zbytnio nie przemęczyć.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Tak to już jest. Jeżeli ktoś uważa coś za normę na odpowiednim poziomie, uważa także, że tak powinno być i siedzi cicho, dopiero gdy coś się komuś nie spodoba, wtedy pofatyguje się by to skrytykować.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Spędza to się biegunkę, CDA się kontempluje. Je się tylko cieszę gdy jest dużo publicystyki.

? Ile macie lat?

20 lat i 9 miesięcy

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Jak Wyżej, dla mnie najważniejsza jest publicystyka, AM nie czytam, bo nie lubię czytać tekstu na monitorze.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ja (całość) siostra (rozrywka) i mama (publicystyka

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

A czy nie moglibyście pisać więcej i ciekawiej? Nie, nie moglibyście bo już jest dużo i ciekawie.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

A Allor jest gruby, ciekawy i kolorowy?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

heh redaktorem? Nie lubie odpowiadać pytaniem na pytanie, ale nie dajecie mi wyboru.

pozdrawiam redakcję Damian 'Garik' Garasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Cześć! Komputer mój trochę już ma, ale dalej działa a i gry na nim śmigają to nie mam co narzekać. IKSboksów, PeeSów Czy, Łii, czy nawet DeeS'ów nie mam. Ale jak taki 19 latek jak ja znajdzie kasę, to i chętnie któreś zakupi :D.

? Czy lubicie pizzę?

Tak, szczególnie w pizzerni "Gemelli" w pobliżu mojego domu (Warszawa). Standard to margerita + szynka + pieczarki + kukurydza. Co nie znaczy, że eksperymentuje czasami ;).

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Pewnie dla tego bo jest łatwe/szybkie/tanie.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Na razie tylko kieszonkowe 100zł na miech.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie znam odpowiedzi na to pytanie :x.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Pisałem do was 5 razy (e-mail), wysłałem raz. 4 poszły do szuflady bo "się nie nadawały". Na 5 nie dostałem żadnej odpowiedzi, nie było publikacji. To i o nim zapomniałem. A czemu inni piszą gnioty albo w ogóle? Nie przeglądałem tego tematu ale zakładając, że większość czytelników to osoby w wieku od 10 - 19. A potem przeglądając najpopularniejsze strony w polskiej sieci (demotywatory.pl, komixxy.pl itd) powiedział bym, że większość młodzieży (w tym ja! o matko) nie jest teraz zbyt kreatywna.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Tu rozumiem, że zostałem potraktowany zbiorczo. Ale ja nigdy nie narzekałem ;). Nie kupuje CDA tylko dla pełniaków! A co!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Hmm... Kupować systematycznie CD-A :D? Czy tam was najczęściej 3-4 dni po kupnie tak od deski do deski. Potem zaglądam jak chce coś tam sprawdzić. A jaka to fucha? Powiedział bym, że to bardziej rytuał niż praca.

? Ile macie lat?

19 rocznik 91 :P

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn jakoś na płytę rzadko zaglądam. W sumie nie zastanawiałem się czemu...

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jak jeszcze byłem z moją byłą, to ona mi podbierała i czytała. Jak żyła moja babcia, to lubiła czytać AR i Na luzie. A tak to okazjonalnie pokazuje, najczęściej jakieś poszczególne artykuły jako ciekawostki -ciocią, wujkom, mamie itd.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Z powodu mojego problemu z grami (jak wchodzę do centrum handlowego nie ważne z jakiego powodu, wychodzę prawie zawsze z grą. Tak z tego powodu rzadko chodzę w takie miejsca) Nie mógł bym sobie pozwolić na takie luksusy..

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Jesteście źródłem informacji które jest pewne. Jakoś dalej nie ufam różnym internetowym portalom. Allor rządzi!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

W sumie po dwóch latach czytania was co miesiąc (od chyba roku jest codziennie. ahh ta strona <3), przestałem się kłopotać czy Smuggler to alter ego któregoś z was czy to redaktor któremu udało się przez tyle lat stworzyć wokół siebie taką legendę. A czytam was od 2002 sierpnia :). Allor rządzi!

Pozdrawiam Maciej "Janusz" Januszewski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?
Komputery 3. Jeden stacjonarny i dwa laptopy. Wszystkie dość stare.

Czy lubicie pizzę?
Tak, ale mało, która pizzeria robi dobrą.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...
Nie należę do grupy ludzi popierających piractwo.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?
Za mało.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?
Nie wiem o co chodzi. Może to przez ten papier, bo się go nie da użyć w kiblu ?

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!
Widać ta wasza komercja odstrasza ludzi na poziomie ;)

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!
Ja nie narzekam, jak mi nie leżą to nie kupuję. Ostatni numer jaki kupiłem to październik 2010. Hmm, i Wy dziwicie się, że ludzie narzekają. Przecież ostatnie pełniaki to bryndza kompletna ;)

Poważnie, to ja też nie ogarniam po co to marudzenie. Nie podoba się, to nie kupuj. Kilka numerów CDA się nie sprzeda, to redakcja będzie zmuszona zmienić strategię doboru pełnych wersji. A może te gry to właśnie takie co znajdują najwięcej odbiorców? W takim razie zostaje tylko lament nad polskimi graczami.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?
Trzeba mieć dziwny gust w kwestii gier i trochę kasy na początek. Fucha spoko, można cały dzień siedzieć i grać.

Ile macie lat?
Ćwierć wieku

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?
Magazyn przeglądam. Jak znajdę coś ciekawego to czytam. Kupuję dla gier.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?
Żona czyta

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?
Za około 50 pln można kupić Dragon Age. Dacie dwa tytuły tego poziomu to bym się zastanowił.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?
A wcale bo nie, mi się najbardziej podoba Lara Croft!

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?
Smuggler jest jak legenda - służy do straszenia dzieci:

N - Dzieci jutro będzie dyktando.

D pomruk niezadowolenia

N - Nie marudzić, bo wyślę je do AR.

D chórem - O nie! Tylko nie to!!!

N - I jeszcze napiszę, że popieracie piractwo!

D w panice wybiegają z klasu - AAAAAAAAAAAAAAAaaaaaa........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Czy lubicie pizzę?

Nie lubię pizzy, to pizza lubi mnie.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

IMO poziom listów jest właśnie proporcjonalny do wieku nadawcy. Gdzieś miałem równanie różniczkowe które tego dowodziło, ale teraz go nie pamiętam;).

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo ci zadowoleni z pełniaków (np. ja:)) po prostu w nie grają, zamiast marnować czas na wygłaszanie peanów na forach. Z tego względu pochwały są raczej niesłyszalne.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Ktoś mnie kiedyś podpuścił, że w Magu są "gołe baby" i zajrzałem. Nie było:(.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Zapach, wydaje mi się, że CDA pachnie jak pieniądze:P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój komputer... hmm... Skrzyneczka to tak jakoś prostopadłościan by był, ale raczej nie bardzo, bo narożniki jakoś tak zaokrąglone bardziej są, więc to odpada. Monitor też mam fajny, taki płaski ale nie duży. Klawiatura, mysza też jest. No co tu dużo pisać. A konsoli nie mam, chociaż może by się przydała, ale jakoś dla kilku gier tak się tego mi nie opłaca mieć.

? Czy lubicie pizzę?

Hmmmmm... a kto nie lubi? Kocham pizze! Uwielbiam pizze! DAJCIE MI PIZZE!!! Ale wy potraficie człowiekowi apetytu narobić.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Do tego tematu trzeba podejść na poważnie. Przyznaję się: zdarzało mi się piracić gry. Moja wina, moja wina, moja baaardzo wielka wina. Zazwyczaj to było, coś bardziej jak gra w demo, bo pograłem godzinkę i bum z dysku paszoł. Czasami nie, ale ostatnio kupuję coraz więcej gier. Przepraszam cię Smuggler za moje zachowanie, ale pewnie i tak to nic nie da :icon_sad: .

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nic nie zarabiam, jeszcze się uczę. A kieszonkowego też nie dostaje. Co tu jeszcze dodać? Nic.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Pierwsze słyszę, że u was jakaś Komercja ;]. Kto to? Jakaś nowa redaktorka czy co? A i imiona pisze się z wielką literą na początku wyrazu.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ups, tu wpadłem. Jeszcze nigdy nie napisałem do AR, chociaż systematycznie od roku kupuję CDA. Do następnego numeru postaram się coś napisać. A czemu tak się dzieje? To nie wiem. Jakoś nie chciało mi się myśleć nad listem, może to jest powodem (nie tylko u mnie).

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nigdy nie narzekałem na gry, które dodajecie. Chociaż rzadko coś instalowałem, to zazwyczaj kupuję CDA nie dlatego, że w tej fajnej folijce są gry, a właśnie CDA!!!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Bez lubienia gier się nie obejdzie (raczej). Fucha jest zaaajeeee... świetna! Cieszę się, że czytam wasze pismo i jestem dumnym czytelnikiem CD-Action. Ile spędzam dziennie? To zależy, od materiałów w piśmie. Jak są w nim recenzje gier, które mnie ciekawią, to czasem przeczytam wszystko jednego dnia i na drugi nie mam co czytać. A czasem jest tak, że "akurat w tym numerze nie mam co czytać" to przeczytam AR, Na luzie, dwie czy trzy recenzje i na półkę. Potem jeszcze zajrzę przez następne kilka dni raz po raz.

? Ile macie lat?

((303-258) * 3 / 9) + 1 = ?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Tak, czytam magazyn, bo to go kupuję. Z płyty to często instaluję jakieś freeware'y, zaglądam do Bonusu jak jest. A ActionMaga niestety nie czytam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Moje egzemplarze to czytam ja i mój kolega czasem jak uzna, że jest coś ciekawego.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

No nie. Nie płaciłbym tyle za CDA. Ale nie narzekam na obecną cenę, ani na gry w nim zawarte.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej w CDA podoba mi się CDA i Smuggler, a Allor dlatego, że podoba mi się CDA i Smuggler.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to tak naprawdę nie jest człowiek. Przybył na Ziemie i do Polski, bo uznał, że nigdzie fajniej nie będzie się po naśmiewać z ludzi. A jest nim Allor, ponieważ przestał mu się podobać jego obecny pseudonim i chciał go zmienić, ale mu nie wyszło i zrobił tak jak zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Procesor Intel Core 2 Duo 3.0 Ghz, GeForce 9800GT, 2 GB RAM, Dysk 320 GB WD

2. Uwielbiam Pizzę! Kocham Pizzę! Pizza to nie jedzenie - to Poezja Kulinarna!!!

3. Hmm... Piratów nie popieram, aczkolwiek sam kilka pirackich wersji w domu mam, z tego powodu, że niektóre dobre gry są po prostu za drogie...

4. Nie zarabiam, nie dostaję kieszonkowego...

5. Komercja? Jaka komercja?

6. Może dlatego, że i tak nie przebijemy różnych "glutów" czy "dabów", no i powoli brakuje tematów do pisania. Tożsamość Smugglera - nuda, było. Piractwo - nuda, było. Fabułą w grach - nuda, było. Jak się dostać do CDA? - nuda, było. Trudno znaleźć temat na który można by do was napisać.

7. Czemu? Dlatemu, że nikt w starocie już nie gra. Było, minęło po co wracać do "hiciorów" sprzed 20 lat? Jak już dacie porządnego pełniaka, to albo nie działa, albo wcale nie jest taki fajny jak się wydawało. Dalibyście takiego Lost Planet, Mass Effect'a, Bioshock'a, KotORa, SupCom'a np. albo Far Cry'a. Obecnie nie są to drogie gry, naprawdę...

8. Przeczytanie CDA zajmuje mi godzinę, góra dwie. Potem odkładam je na półkę i czekam na kolejne.

9. W Maju będzie moja 19 wiosna :)

10. ActionMag?! A co to?! Traktuję magazyn na równi z płytami. Jeśli jedno jest gorszej jakości niż drugie (np. pełniaki gorsze od zawartości magazynu) - nie biorę.

11. Ojciec podbiera, reszta się nie interesuje.

12. 50zł za CDA? No problem, tylko pracę znajdę. Serio! Ale oczekuję wtedy, że nie będzie w nim reklam, będzie grubsze i w końcu jakieś porządne pełniaki jak choćby DMC 4.

12. Eeee... nie rozumiem pytania. :)

13. Smuggler nie jest Allorem! 0,o To połączenie Ghosta i Mr. Jedi, czyli Ghost of Mr. Jedi!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

A czemu wy tak obstajecie za oryginałami? Przecież przez nie producenci nagrywarek i czystych płytek zarabiają mniej, muszą dokonywać redukcji zatrudnienia, przez co mnóstwo ludzi traci pracę i ląduje na bruku!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

W sam raz, żeby starczyło na tę waszą GAZETĘ.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

O to, że information want to be free, yo! Szlachetni piraci udostępniają gry za darmo, nie rozumiem, dlaczego wy żądacie kasy za CDA. Jesteście przesiąknięci komercją!

? Ile macie lat?

Tyle, ile wy zim (klasztornych, tych z Misiem Kudłaczem).

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Z płyty najbardziej lubię bloki. A (Action)Maggi, to tylko w rosole!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Wania już dba o to, żeby nikt nie podbierał. Był taki jeden, co próbował - dostał za to 10 lat pracy w redakcji CDA i od tamtego czasu już każdy się boi.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Możemy, ale pod warunkiem, że do każdego numeru nowe Lambo gratis. Deal?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej podobają mi się te banknoty wszywane pod okładkę.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest kolektywną jaźnią, składającą się ze wszystkich redaktorów CDA - coś jak Borg albo... Gethy. :) Najgorsze jest to, że tylko wąskie grono Wtajemniczonych (plotki głoszą, że są to naczelni) zdaje sobie sprawę z przynależności do Smugglera - cała reszta żyje w nieświadomości. Gdy któryś z Wtajemniczonych odchodzi z CD-Action (prawie się nie zdarza, bo to jak odejść z mafii), Smuggler już robi swoje, by nikomu nie została wyjawiona tajemnica (czyli... w sumie jak w mafii ;)). Możecie mi wierzyć - been there, saw that...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam komputer, ale bez karty graficznej, ale na szczęście dzięki zintegrowanemu czemuś widzę obraz.

? Czy lubicie pizzę?

Skoro redaktorzy CDA lubią, to i ja ją muszę lubić.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piractwo popierają dzieci, które nie znają znaczenia pieniądza.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Gdzieś tak z 30000 rocznie(Sarkazm panie, sarkazm)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja to wymysł antyfanów, którzy zazdroszczą wam i was nie lubią. Komercja nie istnieje.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poważnych odpowiedzi brak, ale mogę powiedzieć szczerze, że poziom listów spada, gdyż ja i inni inteligentni ludzie boją się zjechania przez Smugglera, a i obiecuję, że napiszę do ARa jeśli Smuggler przysięgnie, że mnie nie zjedzie.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

My nie kupujemy CDA dla pełniaków, to antyfani narzekają na ich jakość. A tak na poważnie, nigdy nie trafi się 100% w gusta czytelników i zawsze będzie narzekanie.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Aby być czytelnikiem CDA trzeba posiadać minimum 15zł miesięcznie, lepiej więcej, bo wtedy ma się kaskę na pizze. Z CDA spędzam średnio 1 dziennie(W kibelku), ale czytam głównie numery z 2009 roku.

? Ile macie lat?

Mam 20 lat, ale wciąż dziecko tkwi we mnie i jestem z tego dumny.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn, magazyn i tylko magazyn od czasu jak zaszaleje, to i płytkę wezmę do ręki.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mam to szczęście, że nikt mi nie podbiera CDA, ale jak ktoś b7y podbierał, to przywaliłbym tej osobie kartonem wypełnionym moją kolekcją CDA.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Smuggler ja bym chętnie zapłacił, ale i tak już zarabiasz 30 tyś. więc nie będę więcej dawał na CDA, bo i tak już dość zarabiacie.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Kto to jest Allor? Czy to ten koleś co niby jest Smugglerem, a nie przecie Smugglerem jest MaCabra. A w CDA podobają mi się antyfani.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to istota z innej cywilizacji, najpewniej jest nameczaninem i dlatego nie pokazuje własnej twarzy. Legendy głoszą, że stworzył siedem kryształowych kul, ale jak na razie nikt nie może tego potwierdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam komputer, ale więcej nie zdradzę ( nie chcę narażać waszego życia)

2. Lubię, choćby z tego względu, że w przeciwieństwie do parówek wiem co jest w środku

3. Po prostu ciągnie nas do morza ;)

4. Odkąd ojciec wziął moje pieniądze z Komunii ("na przechowanie"), staram się ograniczyć nasze wspólne interesy. On chyba też.

5. Tak naprawdę to tajni agenci KŚGry i Play'a piszą takie rzeczy. My was lubimy, dlatego dajcie w następnym numerze Kol Ow Djuti Pienć!

6. Teraz wszyscy czytelnicy cd-a to albo wojtkiPL1998 albo zgorzkniali cholerycy. Ci pierwsi pytają się o pracę w redakcji i proszą o Killzone'a 3 na PC w następnym numerze, a ci drudzy w zasadzie to samo ale robią to specjalnie, by rozgniewać młodych i pięknych redaktorów cd-a...

7. No bo już je mamy, są stare, nie działają na naszych komputerach i nie są z tego gatunku co trzeba!

8. Żeby być czytelnikiem cd-a musisz zapuścić brodę do pasa, wskoczyć na lampę i klasnąć dwa razy. Bycie Czytelnikiem cd-a to fajne zajęcie, ale szkoda, że mi przeczytanie cd-a od deski do deski (no, oprócz reklam w stylu "Czarodziejska Dziura 18+" ) zajmuje ok. 3 dni (czytając do posiłków i do snu)

9. W sumie pięć lat świetlnych

10. ActionMaga czytam rzadko, ale resztę płyty jak najbardziej sprawdzam (nie wliczając obrazków 'na luzie' które powtarzają się co kilka numerów).

11. Dział o sprzęcie i na luzie jest dokładnie czytany przez większość osobników płci męskiej z mojej rodziny.

12. Sądząc po wypowiedziach części forumowiczów, mało kogo stać na cd-a w aktualnej cenie, a co dopiero po podwyżce kosztów.

13. Bo ma taki śmieszny nos hihihi

14. A ja myślałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Konfiguracje komputera dobierałem pod Wiedźmina i wciąż daje radę

Czy lubicie pizzę?

Grecka najlepsza!

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ściągniecie gry w żaden sposób nie odda radochy z jej zakupu. Rozpakowanie pudełka, czytanie załączonej instrukcji w czasie instalacji, no i ten zapach nowości ;) Poza tym uważam,że jeśli gry dają nam tyle przyjemności to czemu mielibyśmy okradać ich twórców? bez sensu.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dobrze jest, nie jest źle :)

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No właśnie... o co?

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Powróciłem do Was około roku temu więc nie mam zdania o jakości poprzednich listów.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Uważam, że jest to kwestia podejścia Czytelników do załączanych płyt. Dla mnie pełniaki to przede wszystkim świetna zabawa przed premierą pisma gdy śledzę przecieki a same gry traktuje jako prezent od Redakcji dla Czytelników. A skoro jest to prezent to zawsze go doceniam, bo wiem ile pracy musicie w niego włożyć i nie ważne czy trafiacie w mój gust czy nie. Liczą się chęci :)

Więc jeśli część Czytelników przestanie uważać je za coś co im się należy, a zacznie je rozpatrywać w moich kategoriach nie będą mieli powodów do żali i wypisywania głupich tekstów typu: "w tym miesiącu nie kupię bo słabe pełniaki" - co mnie strasznie irytuje.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Dla mnie była to kwestia przełamania się.... Wiele razy widziałem w sklepie CD-Action i nie kupowałem bo uważałem to za dziecinne.

Wiem, że brzmi to trochę głupio ale tak było. Na szczęście od raku daje radę i co miesiąc z wypiekami na twarzy wychodzę zwycięsko z kiosku ;)

Ile macie lat?

24

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Szczerze mówiąc jeśli nie interesuje mnie pełna wersja gry na coverze to nawet nie umieszczam płyty w napędzie.

W innym przypadku przeglądam całą zawartość w czasie instalacji jak i później ;)

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Głównie ja i czasem narzeczona. Choć ostatnio kumpel strasznie się zbulwersował...

wychodząc z toalety krzyczał coś w stylu "co oni zrobili z Larą!?" :)

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

50 zł to może przesada ale jeśli byście podnieśli cenę w związku z ogólnymi podwyżkami... to ja to rozumiem- niestety.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Dla mnie ważny jest Wasz profesjonalizm. Część osób zarzuca Wam utratę klimatu bo recenzję nie są już wypocinami growych fanatyków. Natomiast dla mnie jest to plus. Wolę czytać teksty napisane w sposób składny gdzie nie muszę się domyślać co autor miał na myśli i jakiego rodzaju grę opisuje bo z recenzji nic nie wynika, co zdarza się w konkurencyjnym piśmie, które czasem kupuję.

Cieszy mnie również fakt,że jesteście na każdych większych imprezach, cały czas się rozwijacie i naprawdę widzę, że się staracie jak...

"niewiem" :)

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

a bo ja wiem ;)

Pozdrawiam Redakcję i Czytelników! Mój pierwszy post :)

V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo poziom morza się podnosi i co niektórych już zalało. A tak na serio: Tak zestarzeliśmy sie. Ja np. w ciągu ostatniego roku postarzałem się o 12 miesięcy.

? Czy lubicie pizzę?

Tak.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Narzekamy, bo: już mamy, bo stare, bo nie działają, bo nie z tego gatunku co trzeba.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action?

1. Trzeba znać sklep w którym sprzedają CDA.

2. Trzeba posiadać 14.99 zł(lub więcej na numer specjalny)

3. Trzeba umieć czytać.

?Ile macie lat?

To zależy, zamierzacie umieszczać PEGI na CDA?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Wyjątkowo odpowiem poważnie: Tylko czytam. Raz na kilka (-naście) numerów, jak będzie fajna gra to i ją sobie zainstaluję i przy okazji (w czasie instalacji.) Poprzeglądam inne żeczy na coverku. Ale przyznam się szczerze, że większości płyt CDA nawet nie odpaliłem. Z tego powodu: Fajnie jak by był numer bez płyty.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym płacić. Ale wtedy byłbym dużo bardziej wymagający, a nawet już teraz ledwo co spełniacie moje oczekiwania :)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to Allor, a Allor to Smuggler, bo Smuggler jest nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

odp.Procesor Intel Core 2 Duo 2.8, karta graficzna GeForce 9500, płyta główna ASUS P5QLD PRO, 2 GB ram oraz obudowa i wszystko inne co zbiera kurz, a takrze stary oryginalny NESA. A co się będę :wink:

? Czy lubicie pizzę?

odp.I to jeszcze jak.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

odp.Po pierwsze cenna gier w premierze, po drugie cena gier w premierze i po trzecie cenna gier w premierze.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

odp.Nie wiele ledwie wystarcza na CD-ACTION;(

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

odp.Tego nie zauważyłem, ale najpewniej chodzi o reklamowanie sprzętu który nie odpowiada nie którym, mi natomiast pomaga w wyborze dobrego sprzętu.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

odp.Spada najprawdopodobniej przez spadek poziomu oświaty w naszym kraju.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

odp.Nie które pełne wersje jakie podajecie ulegają wznowieniu w tym samym czasie bądź przed dystrybucją CDA np. Devil May Cry 3, jednak trzeba przyznać że większość waszych pełnych wersji jest godna podziwu.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

odp.Wystarczy kupić lub pożyczyć CDA (ewentualnie w ostateczności ściągnąć wersje w formacie pdf), a czas spędzony przy CDA zależy od ilości obowiązków szkolnych, domowych i od aryków o grach które mnie interesują.

? Ile macie lat?

odp.Jesteśmy w wieku szkolnym, w moim przypadku 17.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

odp.3xTAK!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

odp.Głownie kumple i rodzeństwo, zdarza się, że nawet Dziewczyna.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

odp.Niestety nie zarabiam i nie dostaje wysokiego kieszonkowego więc muszę liczyć tylko na siebie i z tudem starcza mi na CDA w cenie 15-17zł.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

odp.Praktycznie wszystko poza Allorem .

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

odp.Smuggler to międzygalaktyczny Podróżnik z odległej planety który zadnia męczy sie w redakcji CDA jako Allor, lecz w nocy przywdziewa kostium Smuggler i również męczy się w redakcji CDA walcząc z nieinteligencją, głupota i ortografią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mały czarny słodki laptop

? Czy lubicie pizzę?

A kto nie lubi :pytajnik:

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piractwo popierają potomkowie Edwarda "Czarnobrodego" Teach'a

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Mniej niż Wy

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jeździcie nowymi autkami z salonu i nie wiecie?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To ktoś jeszcze pisze do Was listy :blink:

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo lubimy jak narzekacie na nasze narzekania

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wystarczy tylko zaszczepić się przeciw antyfanozie i można się cieszyć smacznymi tekstami z CDA.

? Ile macie lat?

To zależy w której grze

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Oczywiście że używam płyt sprawdzają się genialnie jako podstawki pod kufel:tongue:

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Biada im, CDA to mój skarb niestety źle się je nosi na palcu zwinięte w rulon

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Czy nie moglibyście choć raz przeczytać FAQ?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo ma najfajniejszy sprzęt

ej... tylko bez takich skojarzeń

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to Allor a Allor to Smuggler przecież to oczywiste w końcu to bliźniacy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

GeForce Gt 240,AMD 4x 2.6oGHZ,Ram 4 GB

? Czy lubicie pizzę?

Nom

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja nie popieram,to wyjmowanie kasy z ludzi

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ok 40 zl Tyg

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ooo..a co to

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

I kto to mówi

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Pełniaki są PRO

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wymodlić się,zmówić paciorek i kupić Cd-A za 15 zł

? Ile macie lat?

14 z hakiem

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Nom

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Siostra czasem tata

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie mam takiego kieszonkowego

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor ? A kto to

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smug jest trupem w BioShocku a All to nie wiem kto to jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Ta mam kompa i zamierzam kupić sobie jeszcze konsolkę przenośną;) (czyli iphone oczywiście;p)

? Czy lubicie pizzę?

Oczywiście jest ona paliwkiem niezbędnym do życia co udowadniacie;p najlepsza oczywiście z masą bekonu;p

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Wolny kraj, wolni ludzie, różne zdania;) ale piractwo to przecież zuo wcielone;p załatwić ich nie dając im pizzy;p

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zależy od babci:)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Oddawajcie wszystko na moje konto to komercji nie będzie;p

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Czemu smuggler już tak nie jedzie po ludziach?? może dlatego?? pochwalenie się głupotą jakby zamiera...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Wrzućcie crysisa to sprawdzimy czy będzie niewdzięczność;p

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Mamo kup mi to bo taaaka okładka:) i tak się zaczyna nałóg... fucha fajna ale czyraki się robią od siedzenia;p codziennie 2 h najmniej;p

? Ile macie lat?

Z każdym rokiem więcej:) 17;)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn, płyta, mag - takak kolejność

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Wszyscy jednocześnie:) mama - czy jest 18+, tata co tam w sprzęcie, dziewczyna daj na simsy!!!, kumple dawaj płytę;p

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mogę nawet 500 000 w ratach po 50:p ale dajcie ferrari i możliwośc usmażenia jajka na miękko na pępku dziewczyny w słońcu hiszpanii:)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allo r bo jest taki sweet:) przecież to wasz sting:) a w cda wszyscy(byle allor nie usłyszał bo z tasakiem przyleci:)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo smuggler ma rozdwojenie jaźni to co się dziwić(chyba roztrojenie biorąc pod uwagę że jeszcze w star warsach bierze udział:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Mam konsole. Stara Amiga 500. Nie działa, ale można sobie joystick posmyrać. A kompa mam czarnego, z białym monitorem. Dobra, monitor jest w kolorze ecru.

? Czy lubicie pizzę?

- Ja tak, mój portfel nie.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-Bo nie trzeba się użerać z tymi.. ekhem.. zabezpieczeniami.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- Za mało by się chwalić ;)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- Jak to, nie wiecie? Przecież to Wasza komercja, Wy piszecie ustawiane recenzje, macie chody u CDP i płacicie na Radio Maryja :P A tak serio to nie wiem i też się zastanawiam.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-Poważne tak? Był ktoś kiedyś z Was w dzisiejszym gimnazjum? Zakładam, że nie. Większość z czytelników jest właśnie w tym wieku. Tzn 13-16 lat. No, są też starsi ale nie o nich mówimy. Gdyby większość młodszych klas umieścić z powrotem w podstawówce jestem prawie pewien że nie zauważy się różnicy. Ten sam poziom, to samo zachowanie.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- No a co wyście myśleli? Że zadowolimy się jakimś tam badziewiem? My chcemy te gry co jeszcze nie wyszły, najlepiej z dodatkami! :P Blah. Większość po prostu musi sobie ponarzekać, nie zwracajcie na nich uwagi. Ja CDA czytam już parę lat, a nie grałem nawet w połowę gier które daliście. Powód prosty. Nie mam tyle czasu. I nie narzekam. Jak mi się nie spodoba to co jest teraz, to wezmę to co było kiedyś.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-Trzeba wypolerować nowego Rollsa Smugglera. Całego. A potem resztę jego limuzyn. Całkiem niezła fucha, ale pasta do polerowania brudzi.

? Ile macie lat?

461376000. Z tym, że to w sekundach :P

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

I jedno i drugie. Ale ActionMaga nie czytam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- Zależy. W porywach do trzech. Ja, Tata i kumpel.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- Jak zatrudnicie mnie u siebie, i już będę trzaskał taką forsę jak Wy to nie ma sprawy :P

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

-Allor? ALLOR SCREENY!!!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- Bo nie jest nim kot Smugglera. Chociaż.. Cholera wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam Amigę i nic wam do tego! A kupić to zamierzam do niej telewizor.

? Czy lubicie pizzę?

Szczególnie wtedy, kiedy można na niej zrobić napis CD-Action.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

No właśnie! Wtedy będą bardziej pracować nad zabezpieczeniami i zmniejszy się piractwo! Działamy dla dobra ludzkości!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zarabiam, nie powiem, dość dużo, do tego w szkole. Szkoda, że w mordę. A co do kieszonkowego, to moje kieszonkowe to CD-A. Potem jest jakieś takie pogniecione...

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Cóż... Denerwuje mnie reklamowanie gier w recenzjach.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo to Smug... Allor wybiera jakieś beznadziejne listy, żeby potem się z nas nabijać.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

I jeszcze się pytacie o co nam chodzi? To po prostu zwyczajne, najchamściejsze chamstwo!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Gdy kupimy numer naszego ukochanego pisma, trzeba się dowiedzieć, że jest coś takiego jak alfabet. Następnie idziemy do szkoły i uczymy się czytać. Potem przydatna jest umiejętność "otwieranie CD-Action". Można ją zastąpić czynnością nazywaną "rzucanie CD-A o ścianę", jednak nie mówcie nikomu, że to robicie, gdyż może was uznać za antyfana i spalić na stosie. Później używamy jednego z dwóch wcześniej wymienionych skillów i rozpoczynamy studiowanie obiektu. Może to potrwać parę godzin. To super być czytelnikiem CD-A! Trzeba mieć tylko dużo EXP-a i co najmniej 7 poziom.

? Ile macie lat?

Ha! Mam was! Wyłudzacie dane osobowe! Nie dowiecie się, że mam 13 lat!

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Raczej czytam napisy na płytce. Potem magazyn i odpalam płytę. Jednakże, gdy dajecie jako głównego pełniaka Red Fead Reddemption, czy Diablo -2, to kolejność się odwraca. Action Maga usuwam po włożeniu płyty do napędu.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Brat. Zabiera i zamyka się w łazience. Przez to sąsiad jest waszym zagorzałym antyfanem. A brat zostaje na miejscu przez jakieś 6-7 godzin. Póki ktoś nie odbarykaduje drzwi.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie możemy. Chyba, że za tyle to jest prenumerata na 3 miesiące.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Dlatego, że ma piękne, staro...yyyy...ziemskie imię. I dlatego, że z liter tejże nazwy można ułożyć słowa lol Ar :smile:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Gdyż ponieważ bo, tylko on potrafi użyć swojego "yntelektu" do złożenia "buyskotliwych" odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Chcę kupić ... komórkę!:)

? Czy lubicie pizzę?

Jeśli z makaronem to tak.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo zupa była za słona!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

10gr z VAT.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja to ta z lewej.. Nieprawdaż?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

<Poważna mina> Smuggler jest mądry! Smuggler prezydentem!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo Simplus odciął nam plusikowe!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Chyba czytnikiem, a nie czytelnikiem.

? Ile macie lat?

Gdzie moja proteza?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Najbardziej to lubimy farbę z płyt! Smacznego!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mruczek! Oddaj CDA!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tak, ale tylko gdy dacie pastę do zębów lub protezę.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor, bo ma najsmaczniejsze recki.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to Mruczek Allora i alter ego Allora!

Oena za pytania: 2+ Siad Allor! Dobry piesek! Zostaw tego Mruczka gamoniu jeden!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam niezłego "grata" i NES-a jak ktoś poszuka też znajdzie.

? Czy lubicie pizzę?

Tak, o ostatni kawałek walczymy niczym Spartanie z "300".

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Sam się nad tym zastanawiam.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle samo co Smuggler, z AR wiem ile zarabia i ma Willę, też mam :happy:

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja pierwsze słyszę?!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Gdybym ja to wiedział, to bym wam już dawno do AR pisał.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Odpowiem pytaniem na pytanie. EEEEE, a co was to interesuje?

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Po pierwsze primo nie można być antyfanem, po drugie primo tak szczególnie przy AR, i ostatnie primo no ze 48 godzin :tongue:

? Ile macie lat?

Moi rodzice pracują w FBI, a mój dziadek jest kaskaderem, a to pytanie jest za trudne.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn samochodowy mi właśnie zamkneli, ale płytę i AM nadal mam i korzystam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mama lubi Na luzie, a kumple to sępy sobie nie kupią a innym podbierają.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Moglibyśmy, ale ja też mam do was pytanie czy mógłbym wygrać w totka.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

EEEEEE, trudne pytanie i <przypomina sobie film "Ciacho">...

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

To nie Zbigniew Bański, jestem skołowany :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Komputer ma 2 lata konsole może kupię ale tylko coś od SONY.

2) Jestem studentem a studenci lubią wszystko co da się zjeść byleby za tym nie gonić.

3) Kapitan Jack Sparrow to jest odowiedź. Ale jestem przeciwny.

4) Za mało

5) Co to jest komercja?

6) HAHAHAHAHAHA... nie mam pojecia.

7) Dla mnie pełniaki są ok.

8) Fucha jest niezła aczkolwiek bardzo męcząca. Przebicie się przez te wszystkie recenzje zajmuje troche czasu. Czasami czytając CD-Action mówie sobie "to już ostatnia recenzja i ide coś zjesc".

9) 20

10) wszystko

11) sa moje i tylko moje hahahahaha

12) tak ale po co?

13) nie to nie allor

14) jak wyżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer z wiktoriańskiej epoki, z czasów growego Crysisu, ciągnie Assasynów do lasu na full detalach a i dziewczynami Księcia nie pogardzi. Poza tym gdzieś na strychu "czyosiemszóstka" z Dosem i masą gier z lat dziewięćdziesiątych. Konsola? A co to jest?

? Czy lubicie pizzę?

Kapriczjoza, dzielona myszką komputerową. Bo przy książkach można upaćkać kartki.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo "Pirackie życie wolne jest". Papuga na ramieniu, szabelką się fajnie wywija a kałach pod ręką w Somalii to szacun. Co, nie o to chodzi? // ps: "niewielu"

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Polskie zarobki w polskich złotych - czyli tyle, by starczyło do przetrwania na studiach.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

"Gra-nówka sztuka, fe-no-me-nal-na fabuła, niesamowite Trzyde, Pięćde i Iksde, dźwięk Dolby Serałnd, nigdy nie widziałeś tak zaawansowanego Tetrisa". Tego u was nie ma xD

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Spada bo wolność rośnie. Wolność to swoboda, wolność to nieprzemyślane teksty. Na szczęście są jeszcze normalni użytkownicy i uśmiać się można. A mało? Bo internet odbiera wam potencjalnych pisarzy listów. Kiedyś był dział "schwytane w sieci". Może warto przemyśleć jego powrót?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Polska mentalność, by narzekać na wszystko. Nawet jakbyście dali Crysisa 2, to były by głosy - "że nie pójdzie mi na kompie bo za nowa". Na szczęście nie wszyscy tacy są. Niektórych cieszy retrogaming (Dajcie Raymana 1!!!1oneone)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba dojrzeć pismo w kiosku, popatrzeć na trzymane w łapkach Konkurencyjne Pismo O Grach i wybrać. Ja wybrałem CDA, kiedy na okładce szczerzył się Rancor a dzielny Dżedaj (jeszcze nie mister) oceniał jego oddech. Kiedy już przebrnie się przez etap oceniania okładki, należy otworzyć na wstępniaku, poczytać zabawne teksty, poszukać chociażby jednego artu z na wpół ubraną boginią/kapłanką/poszukiwaczką przygód/demonicą (niepotrzebne dodać do miksera) i dobrze się bawić. Zwykle w dzień premiery CDA jest przeze mnie czytane ok 5-6 godzin. Nie ciurkiem, bo trzeba zobaczyć co na płytce. Potem starcza na cały miesiąc by wrócić na godzinkę-dwie do jakiegoś artykułu.

? Ile macie lat?

Już nie "naście" (co mnie smuci) ale jeszcze nie "dziesiąt" (co nadal cieszy). Od roku należę do grupy "eścia" (nie, nie teścia)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazynen gut, Dividi też gut. Action Maga sporadycznie, choć rzadko.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

O dzieciach jeszcze za wcześnie mówić. Na razie ojciec podbiera, kumpel czyta, przyjaciółka czyta, pan, pani... społeczeństwo.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mogę zapłacić czypiendziesiąt, w ostateczności fafnaście, dziapół. Kiedyś proponowaliście taką cenę, nikt się nie skusił :/

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Hej, tylko bez takich. W CDA najbardziej podoba mi się dział z hostessami. Co, nie ma takiego?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

E... a ja myślałem, że jest to kosmita z Zenonu Sekam. Zniszczyliście mi dzieciństwo, wyjawiając prawdę! :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam laptopa z 2007 roku i wszystkie gry na nim chodzą i nie muszę kupować nowego co mnie bardzo cieszy. Nie i nie. Konsole podobno są dla blondynek i dzieciarni. Prawdziwy hardkor gra tylko myszką i bez noobowskiego autocelowania, które podobno jest noobowskie. No i ten pad... nawet o ścianę porządnie nie można tym trzepnąć. Na dodatek przez konsole jest stagnacja, gry nie mają lepszej grafiki i nie muszę kupować nowego kompa co mnie bardzo martwi. Piję bo chcę zapomnieć, że piję

* Czy lubicie pizzę?

Jak miałem 10 lat to lubiłem. Teraz to gyros i placki po meksykańsku ;)

* Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo można przetestować gry przed kupnem. Jak gra jest dobra to kupują ją w topsellerze po promocji, wyprzedaży i w czasie likwidacji salonu, a jak gra jest zła, to piszą na forach jaka ta gra jest do [beeep] i że cracka ciężko znaleźć i openGL nie ma.

* Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Wystarczająco dużo, żeby co miesiąc czytać te same podpisy pod obrazkami ("ciekawe jaką ma taryfę")

* O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jesteście komercyjni, bo... bo... eee... no... reklamy i te... eee... Wiedźmina promujecie, a Mass Effect nie... i... eee... nie kosztujecie 5,50.

* Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Pytanie retoryczne, na poziomie gimnazjum rzekłbym: na pisane przez nas listy 90% pozostaje bez echa. Przez to ludzie, którzy możliwe, że napisaliby jakieś mądre i ciekawe listy nie piszą, bo wydaje im się że "i tak nie odpiszą, więc po co mam się wysilać". Gdybyście do tej większości "przegranych" odpisywali, nawet metodą kopiuj/wklej jakąś frazę typu "tym razem się nie udało, próbuj dalej, na pewno napiszesz coś ciekawego!" to byłaby duża szansa, że ludziska mieliby bodziec i starali się pisać. A tak załamują się (lub nie) i nie ma listów. Sama fraza dostałaby pewnie jakąś chwalebną nazwę i byłaby symbolem próby, tak jak Niebieski Ekran Śmierci jest symbolem Microsoftu i Faila jednocześnie.

* Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo ma być CoD i koniec! ;) Pytanie nie do mnie, bo ja ostatnią płytę z logiem CDA jaką włożyłem był CD z numeru 63 z 2002 roku. Chciałem wtedy w Medal of Honor: Allied Assault pograć :P A forum jest po to żeby okazywać frustrację, a na dodatek to nie ma tak łatwo i przyjemnie i wszystko się wszystkim podoba.

* Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Mieć chęć do czytania i lubić gry. Raczej tak. Ilość czasu pięknie przedstawi wykres zależności prędkości od czasu ( V(t) ) na ruch jednostajnie opóźniony, ale zamiast "V" jest ilość czasu jaki spędzam przy CDA, a "t" to ilość dni od premiery magazynu w kioskach ;)

* Ile macie lat?

19, co się będę krył, zrobię tą przyjemność

* Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Dla mnie ActionMag to DLC do dobrej gry. Jak bardzo mi się chce czytać to czemu nie, ale tak normalnie to CDA w zupełności mi wystarcza.

* Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mama i nauczyciel od PO czytają Na Luzie, a kumple Kaszanki.

* Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Moglibyśmy, ale wtedy pieniądze przeznaczone na oryginały poszłyby na CDA, a gry byśmy piracili na potęgę. Bo prawdziwy czytelnik CDA nie piraci. Piracą Ci czytelnicy, którzy nawet CDA ściągają z neta w formie PDF :/

* Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej podobał mi się ELD i co wy o nim pisaliście (szczególnie krytyka, patrz recenzja Medal of Honor: Breakthrough z 2003). Allor? A co to słowo oznacza ?

* Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

A kim jest Allor ? ;) Smuggler to Jedi, a raczej jego duch. A jako, że duch nie może być ciągle duchem to teraz jest Smuggler - Mr. Jedi i Jedi - Duch mr. Jedi, co oznacza, że Mr. Jedi ma rozdwojenie jaźni jak dr. Jenkyl i potrafi być w dwóch miejscach jednocześnie (Redakcja CDA i Tokio).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja "pojadę po bandzie" jak to mówi dzisiejsza młodzież i odpowiem na wszystko ^^

Komputer mam szary z pogiętą obudową (co po części spowodowane jest irytacją którąś z części FIF`y :] ) do tego moje diodki nie łączą i nie wiem kiedy on "umiera" a kiedy "żyje"... o_O

? Czy lubicie pizzę?

-Najbardziej tą która postawią mi znajomi ;D

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- Ja zawsze mówiłem mamie, że prenumerata pisma "hafty polskie" na stadionie to zła rzecz !!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- To zależy od humoru szefa ;P

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- yyyyyyyy, mleko... ?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- A tu już gorzka prawda... zanim komputer nie stał się oknem na świat młodzieży naszym jedynym żródłem kultury byli rodzice i CD-Action. Niestety teraz mamy takie wspaniałe ciała pedagogiczne jak "pokolenie JP" cokolwiek to nie znaczy i jakkolwiek nie jest interpretowane i całą resztę podobnej elity.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- "Zrób kurze grzędę, a ona i tak wyżej siędzie " :D

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- mój psychoanalityk mówi, że działa to na mnie uspokajająco...

? Ile macie lat?

- jak Grunwald zdobywaliśmy to miałem 3 żonę i 16 dzieci czyli wtedy jakieś 67...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- Płytka nie nadaje się do celów które wyznaczam piśmie ;]

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- Kiedy zakładam bandamę, maluję czarne pasy na policzkach, ostrzę nóż, a mój pies budzi się po tygodniowej głodówce nikt nie myśli o dotykaniu mojego CD-Action ^^

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- A ja lubię swoją mamę, co ma włosy jak atrament... :)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- Ja wam coś powiem... od Allora wolę LARĘ!!! ;]

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- Słyszałem ze Smuggler jedzie na koxie... znaczy Turbo Gumę wpierdziela ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Ile macie lat?

Chorzy jesteście? Jeśli powiem, że mam 14 lat, to będę miał na głowie SWAT i Smugglera, który będzie mnie ścigał za to, że czytam AR.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam taki komputer na który nie chce działać Wasza płyta. Powinniście wprowadzić specjalną edycję, która będzie na dyskietkach, a konsola to taki szajs, że jak kupiłem PS2 to nie mogłem jej podłączyć do mojego 4 calowego telewizora. Nie zamierzam kupować żadnego komputera, gdyż mój w pełni mi wystarcza, da się na Nim (z szacunku do liczby lat, których ze mną przebył) wszystko zrobić!

? Czy lubicie pizzę?

A co to jest pizza? Mieszkam na wiosce i mogę wam polecić mleko prosto od krowy z kiszonymi ogórkami własnej roboty.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Uważam, że jeszcze nikogo z pracy nie wyrzucono za udostępnienie na torrentach Pac-mana i Bierki. Chociaż te gry mogą być wiele warte. Nie sprawdzałałem, gry-online ładują mi się15h pzty dobrym wietrze. Wiatr jest potrzebny, gdyż mój komputer stoi na dworze i przegrzewa się po 5 min pracy.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie mam kieszonkowego i tak do najbliższego sklepu mam 50km w lini prostej.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No bo... MAMO! Co to jest komercja?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Niestety poziom listów spada wraz z prędkością mojego internetu. Kiedyś mogłem napisać list długości 50 słów, a teraz ich długość wynosi 10 słów, gdyż Mój Ukochany Komputerek odmawia współpracy.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Kto narzeka na pełniaki? Jak włączyłem jeden u kumpla to miał [beeep]istą ( powtórze [beeep]istą) grafikę. Aż mi gały z tego powodu spadły i musiałem zrobić nowe z denek od butelek.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Ostatno w szkole pisaliśmy instrukcję więc się pochwalę:

Instrukcja jak zostać czytelnikiem czasopisma CD-Action?

1. Należy zakupić magazyn CD-Action w kiosku (do którego w moim przypadku trzeba jechać rowerem kilka dni przy kupie, a więc muszę się wybierać 5-6 dni przed premierą mojego ulubionego czasopisma)

2. Następnie otworzyć delikantnie folię w której pismo się znajduję. Najlepiej użyć do tego specjalnego noża, którego można podobno dostać od Smugglera, w czasie deadline. Nosi go zawsze jego żona ale od niej trudniej dostać, gdyż nie może go nigdy znaleść, w kieszeni pełnej po brzegi 34 tys. zł, które zapewno zabiera od Smugglera.

3. Kolejno czytać każdą stronę, uważnie studiując ją i dobrze przemyśleć.

Uwagi: Na okładce i w piśmie znajdują się ludzie z bronią w ręce, która wycelowana jest w Ciebie. Nie buj się. Własnoręcznie sprawdzałem na mojej siostrze. Nie robi krzywdy.

Czytam CD-Action 8h dziennie, gdyż czasami nie rozpoznaję napisanych tekstów ( no dobra przyznam się. Nie rozumiem 98%)

Jest to bardzo fucha, gdyż jest wyjątkowa. Można na niej sporo zarobić wysyłając SMS z telefonu stacjonarnego na konkursy.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam przede wszystkim magazyn, gdyż jest bardzo pouczający. Ciekawe dlaczego piszecie takimi dziwnymi literam? Wszystkie s są takie same, a wszystkie a są takie same. Jak się nauczyliście pisać tak idealne literki? Jaki to był kurs?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tyle się męczę, aby uzyskać czasopismo, że jeśli siostra próbuje włama się do mojego pokoju, aby uzyskać magazyn, to dostaje lewego sierpowego od mojego psa. Chciałby mnadmienić, że mój pies zna karate i kung-fu. Potrafi grać na kompie i bardzo się przymila, gdy mam CD-Action, że zawsze dostaje je.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Ja mogę zapłacić za magazyn każdą cenę, gdyż jeśli się z kimś pokłócę lub gdy ktoś kłóci się w domu, to jak pokażę wiadome czasopismo to znikają momentalnie krzyki i przekleństwa.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA najbardziej podoba mi Mac Abra, gdyż gnębi Allora krzycząc do Niego: ALLOR!!!SCREENY!!!!. Podoba mi się to, gdyż moja babcia podkochuje się w Allorze.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smugglerem jest Allor, gdyż podobieństwa się przyciągają. Moja babcia zna takie teksty, że wszyscy popuszczają w majtki, gdy ona coś mówi, tak samo jak Allor. Potrafi także powiedzieć coś i się tego wyprzeć np. Ogląda odcinek Ojca Mateusza 3 raz i mówi, że nigdy w życiu go nie oglądała.

Ten post został napisany na komputerze, którego użyczył kumpel za egzemplarz CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Jak zaczynałem czytać CDA, to o komputerze tylko marzyłem (a było to tak dawno temu, że nawet najstarsi redaktorzy tego nie pamiętają). Konsoli raczej nie planuję, a jeśli już jakaś by mnie interesowała to NDS albo PSP do pracy.

? Czy lubicie pizzę?

Pizza to podstawa diety każdego prawdziwego ochroniarza, więc siłą rzeczy muszę lubić, jeśli chcę być profesjonalistą.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Każdy powinien popierać akcje charytatywne, które troszczą się o biedne dzieci. ;)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Za mało. Choć nie ma tragedii, na CDA co miesiąc starczy. Na pizzę też.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Chodzi o tą panią u której kupuje się CDA? Ona jakoś tak podobnie ma na imię...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ale o so hoci?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja tam tylko narzekam jak pizzę zimną przywiozą. Niestety dostawca nigdy nie chce podyskutować na ten temat i szybko ucieka. Kolega twierdzi, że to przez pistolet, a Wy jak sądzicie?

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Należy przejść tajny rytuał dołączenia. Niestety nie mogę nic więcej napisać, bo to w końcu tajne. Ale jest taka rzecz na literką "p" i z dwoma "z" w środku, która rozwiązuje mi język.

? Ile macie lat?

Cóż, z niejednego pieca się pizzę jadło.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

A więc to płyta jest? A ja myślałem, że to służy do odbijania fal radarów.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Każdy domownik (nawet pies) i połowa kolegów w pracy. W tym miejscu nasuwa mnie się taka refleksja, zauważyłem, że jak przychodzę z CDA to mam ich (kolegów) jakoś tak nagle więcej.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym, czemu nie, jeśli zamiast odbijacza fal... eee, tzn płyt, dodawalibyście pizzę.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Pizza. A nie... to nie ta ankieta. Hmmm... zastanówmy się... Allor?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Od lat miałem podejrzenia, że to tak naprawdę MacAbra, albo facet który przywozi mi pizzę, ale skoro twierdzicie, że Allor, to nie będę się kłócić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...