Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Także witam! Komputer, standard - Windows. Mam co prawda PSP, ale zamierzam kupić PSP 2 (NGP, LOL).

? Czy lubicie pizzę?

Taką z serem i ciastem pod spodem? Oczywiście! Preferuje też na pizzy stare buty, chlorek potasianu IV, obsydianowe statuetki buddy oraz wyziew mrocznego pomiota.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja absolutnie nie popieram piractwa, głównie z tego powodu, iż wierzę, że producenci zamiast wymyślać coraz dziwniejsze zabezpieczenia przestaną produkować gry na PC.

Wiem, że to absolutnie niemożliwe, ale argument dobry, nie? Beznadziejny...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Chwilowo nie mam kieszonkowego. Chyba, żeby liczyć te 15 zł miesięcznie na CDA.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie mam pojęcia. Trzeba się zapytać Kaloryferowego...

ON cuś ukrywa!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

HAHA, tu was zaskoczę! Nigdy nie napisałem do CDA, chociaż miałem zamiar. Może faktycznie się zestarzeliśmy? Świat się zmienia i teraz ze świecą szukać rzetelnie mądrych lub rzetelnie głupich autorów, których można by skuścić żeby napisali do CDA. Bo napisać głupi list do żadna sztuka, lecz żeby napisać rzetelnie głupi list jakiś poziom trza mieć!

To samo tyczy się mądrości, ale zmienia się zakres owego poziomu. Mądrych i poważnych odpowiedzi nie stwierdzono.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja nie narzekam na pełniaki AŻ tak, bo CDA kupuje do lektury, a nie dla gier jak to robiłem kiedyś. Wierzę, że się staracie, poza tym gra na coverka, jaka by nie była kosztuje, a ściślej licencja na niego. Czasami pełniaki mi pasują, czasami nie, ale nie narzekam. Niedługo krzykacze zaproponują żebyście wrzucali z 10 piratów (oczywiście - samych hitów) na cover DVD albo gdzieś tak z 200 torrentów ( bo przecie są małe) i niech sobie pospulstwo samo ściąga. :)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Dziennie? Chyba MIESIĘCZNIE! Nie śpiesząc się "przeczytuje" rzeczy które mnie interesują w dwa dni od premiery pisemka. A tych rzeczy jest dużo. Miesięcznie - bo kiedy skończę najnowszy numer zabieram się za bardzo powolne studiowanie starych numerów. Przypominam sobie stare, dobre czasy. Teraz też jest dobrze, ale kiedyś było lepiej.

Więcej AR, jakby więcej recenzji, a przede wszystkim GameWalker którego opłakuje po dziś dzień. I tak, i tak podoba mi się obecna sytuacja. Żeby być czytelnikiem, trzeba poświęcać 15 sztuk złota (mówię w języku RPG) na artefakt CDA (+10 INT +15 Chumoru(CHUM?) -20 Znużenia(ZNŻ?)) miesięcznie oraz zarwać sesję (w wypadku studentów) :) Ja jestem gimnazjalistą i żyje mi się z tym dostatnie.

? Ile macie lat?

Dużo, a właściwie mało. Czyt. 14.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

ActionMaga czytuję od czasu do czasu. Z płyty interesują mnie często tapety, no i oczywiście pełniaki :) Ale bardziej interesuje mnie zawartość "GAZETY" (spokojenie smuggler nie gryź, aaaaa!!! Żartowałem!!!)

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ja sam! Nie ma u mnie w domu nikogo kto chciałby czytać CDA prócz mnie. Kumple posiadają właśne egzemplarze. Chociaż, cholercia, może mama czyta w nocy kiedy ja śpię?!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Po primo: Nie zrobilibyście nam tego.

Po drugo (hehe): Nikt by wtedy nie kupował CDA, nawet ci którzy tu piszą żeby kupowali! Na pewno nie raz na miesiąc. Może raz na rok. Zależy jaka byłaby zawartość tych numerów CDA i co gościłoby na płytce (na której AŻ tak mi nie zależy, ale...). Może gdybyście dodawali wtedy ażurowe płyty przybrzeżne skusiłbym się.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Mnie najbardziej podoba się to, że jesteście profesjonalni, rzetelnie i sprawiedliwie ocenacie gry (chociaż nie ze wszystkimi ocenami się zgadzam), dystansujecie się co do psełdokrytyków oraz traktujecie swoją pracę tak, no... z jajem za co solidny PLUS! Podobno Allor jest straszny, więc nic na jego temat nie piszę, brr....

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

O, Makabra! Cóż za pytanie! Moja profesjonalna opinia co do tożsamości Smuggusia (!?!??!?!): Smuggler to Smuggler. Q'niec kropka.

Dziekuję za uwagę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

:smile: Kompa mam, ale nie dam ! xD A jak już chcecie wiedzieć, to jest wystarczająco dobry aby grac w pełniaki które dajecie do pisma.

? Czy lubicie pizzę?

:smile: Tak, ale zależnie od jej zawartości, miejsca gdzie jest spożywana, towarzystwa oraz poziomu głodności. xD

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

:smile: Popierać to nie popieram, ale ceny gier są jak dla mnie za drogie, a to główny powód piractwa, choć bardzo lubię jak na półce kurzą mi się pudełka z oryginałami.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

:smile: Spokojnie, na CDA wystarczy. :cool:

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

:smile: Komercja była jest i będzie nikt tego nie uniknie w dzisiejszych czasach.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

:smile: Teraz ludzie wszystkie swoje wątpliwości przekazują na forum CDA, wiec listy są już powoli reliktem przeszłości choć to nadal fajna sprawa. Już myślę o tym aby do was napisać , oczywiście list na wysokim poziomie.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

:smile: Nigdy nie dogodzisz każdemu, jak to by powiedział mądry człowiek. Jak dla mnie - brak komentarza.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

:smile: CDA czytam w ciągu max kilku dni. W zależności od zawartości tempo jest różne. A aby być czytelnikiem CDA trzeba być lekko sfiksowanym, normalni tego nie czytają.

? Ile macie lat?

:smile: Jeszcze jestem nastolatkiem, ale już nie długo.... A mam 18.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

:smile: Z płytki korzystam sporadycznie, a ActionMaga jak na razie nie czytałem, ale myślę że pora zacząć !

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

:smile: Zazwyczaj kumple w szkole są zainteresowani.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

:smile: Jak zmienicie kurs euro na korzyść złotówki to czemu nie xD

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

:smile: Bardzo trudny wybór, ale myślę ze najfajniejszy jest....(tu pada pewien wyraz). I wszystko jasne !

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

:smile: Osoba o bardzo dobrym poczuciu humoru, potrafiąca ogarnąć Action Redaction, co w cale nie jest łatwe. Na głupie pytania, inteligentne odpowiedzi. Smuggler osoba owiana aurą grozy i tajemniczości...brrrrr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Nie mam kompa, bo kolega przyszedł mi włożyć swoją, ekhm, kartę graficzną i po tym zabiegu komputer się nie włącza... A z konsol to mam laptopa Acera!

? Czy lubicie pizzę?

Tak, ale bez ciasta. Malinową.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo są niemądrzy (ci, co popierają)!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zarabiam 62 i pół grosza na godzinę (licząc, że pracuję 24h na dobę, 30 dni w tyg.), czyli 450 zł miesięcznie.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

U was nie ma komercji! Jest inercja komercji!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ja napisałem raz i zostałem wydrukowany (07/2006), SMG napisał, że list ciekawy, więc nie mam sobie nic do zarzucenia. Nigdy więcej nie napisałem, bo nie miałem nic ciekawego do przekazania. W imieniu innych nie będę się wypisywał.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jak wyżej - w imieniu innych nie będę się wypowiadał. Jak mi coś nie pasuje to po prostu nie kupuje, nie wylewam swoich żali na forum. I dajcie Diablo 3 na cover!!!1

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba zrobić ukłon. Chyba, że jest się niskim, to nie trzeba. Ja na przykład muszę, bo okienka w kioskach są nisko ulokowane. Fucha fajna, tylko słabo płatna. A z CDA spędzam duuużo czasu. Czasopismo góra tydzień po zakupie jest przeczytane, później jeszcze często do niego wracam.

? Ile macie lat?

Dwadzieścia jeden. Prawie.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Oczywiście magazyn przede wszystkim, rzeczy z płyty rzadziej. Kiedyś częściej zaglądałem do ActionMaga, inne rzeczy też przeglądam - to dzięki wam poznałem Playback'a.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Raczej tylko ja czytam. Brat z liter zna tylko samogłoski i ciężko mu się czyta. Siostra twierdzi, że czyta NL, ale z tego, co widziałem, tak naprawdę śmieje się z obrazków w dziale sprzętowym...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Ja tyle płacę już od 4 lat, kioskarz się zarzeka, że przekazuje wam te pieniądze!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA najbardziej mi się podoba A, bo Allor jest na A.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest Allorem? Allor Smugglerem? Allor jest Smugglerem i Allorem w jednym? Nie wiem, kręci mi się w głowie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem z chęcią na wszystkie pytania

1.Komp kupiłem w 2008. Ma Quada 6600 2.4 Gh, Radeona 2600 pro 512 Mb, 2 GB RAM i 500 GB HDD + monitor 21.6' LG. Za duże konsole podziękuję a przenośne są powoli wypierane przez smartfony więc interesowały by mnie recki gier na nie. Ale nie tylko na Ifona (Apple to ZŁO!). Są też inne modele

2. UWIELBIAM pizzę jak Garfield lazanię. Ogólnie łasuch jestem. Ale po pierwsze 42 cm pizza kosztuje aż 20 zł (mniejszych w ogóle nie warto kupować), człowiek ją zje a za parę godzin znów jest głodny a 20 zł nie ma :( A po drugie i tak mam 7 kg nadwagę i mało się ruszam.

3. Standardowa odpowiedź to 'Po co płacić za coś skoro mogę ściągnąć to za darmo? Zresztą płacę aż 50 zł za internet miesięcznie. Za taką kasę muszę coś z tego mieć. A Futuramie też mówią, że internet jest po to aby za darmo korzystać z cudzej pracy.' A poważniej chodzi o to, że większość Polaków nie myśli perspektywicznie (niewielki procent ma JAKIEKOLWIEK oszczędności) i co ich obchodzi ktoś, gdzieś tam, i czy ten sektor gospodarki to wytrzyma. No i sporo ludzi jest chciwa i egoistyczna - taka ludzka natura. Liczy się MI, MOJE a resztę mam gdzieś. I co się dziwić młodym ludziom skoro nawet premier mówi, że on jest na "Tu i teraz" i zabiera pieniądze na przyszłe emerytury. Nic go nie obchodzi, że za 2-4 lata już nie będzie skąd wziąć bo "po nas to i potop".

4. Mi wasza komercja nie przeszkadzała póki ogólna struktura CDA była w gruncie rzeczy niezmieniona od nr 2/99. Dopiero jak wam wyszło że trzeba powiększyć dział konsol i zlikwidować MOJE (patrz pkt wyżej :)) ulubione działy to się wkurzyłem. Czyli inaczej komercja w CDA - Gdy dla kasy (którą ja oczywiście gardzę :)) robicie coś co MI się nie podoba.

5. Bo zmniejszono objętość AR. Bo wprowadzenie gimnazjów całkowicie załamało nasz system oświaty. Młodzierz jest głupsza niż kiedykolwiek. Rozwój tv satelitarnej, internetu i komputeryzacja kraju doprowadziły do tego, że 65% Polaków nie przeczytało w zeszłym roku żadnej książki. Spory procent nastolatków regularnie się upija, część nałogowo. Skoro nakład CDA spadł w ciągu 10 lat z 200 tyś do 80 tyś. (bo po co kupować pismo skoro o grach w necie poczytam za darmo) to MUSIAŁO się odbić na ilości i jakości listów. Radio Erewań mówiło, że lepiej już było, a teraz jest radio Eska :)

6. Bo namawiacie ludzi by kupowali orginały. Ale 100 - 130 zł to za dużo za płytkę, więc czekamy aż wejdzie do kolekcji klasyki za 20 - 30 zł. A 2-3 miechy później dajecie to na coverze. I uczciwy czytelnik CDA wychodzi na idiotę bo mógł ściągnąć za darmo. A tak pizza czy 2 nr CDA poszły w nicość. I na Allegro nikt od nas nie odkupi np Puzzle Questa 1 :( A jak w 2009 roku w co drugim numerze była przygodówka to też można się było wkurzyć.

7. Prawdziwy czytelnik to ma numery CDA co najmniej od roku 2000. Jak ma tylko późniejsze to jest świeżak :)) Kiedyś czytelnik to miał klawe życie. W piśmie zawsze było coś interesującego a nawet to co nas nie interesowało było ciekawie i dobrze napisane i dało się to oblookać. W redakcji sami pro :) których znaliśmy bo dzielili się z nami informacjami o sobie i poglądami na i o życiu. Smuggler nie przeklinał w AR. Teraz czytelnik musi mieć Xboxa 360 albo PS3 a najlepiej obie, no i oczywiście Ifona. W redakcji dużo nowych o których nic nie wiadomo. Mac Abra już nic nie mówi a SMG zaczyna się powtarzać i ciągle mówić o tym, że też by chciał mieć wakacje i ferie - to trzeba było belfrem zostać! Ogólnie CDA kiedyś to ho ho a teraz to prrffff... (też raz powtórzę po Smugglerze a co!)

8. Niestety stary już jestem :/ Mam 26 lat

9. Jak byłem nastolatkiem to liczyły się płyty. Potem tylko i wyłącznie magazyn, a płyty jako dodatek. Po zmianach w 2010 czasem kupię dla pełniaka czy plakatu :/

10. Czytam głównie ja ale moi bracia też biorą.

11. A czemu nie obniżycie swoich pensji o połowę?? Bo główny składnik ceny CDA to SMG te twoje 34 tyś. zł pensji miesięcznie :))) I czytelnicy nie chcą finansować twojego kredytu we frankach za który kupiłeś M4 w centrum Wrocka. A poważniej to mogę płacić te 25-30 zł ale są warunki: znów 150 stron, plakaty jeszcze częściej, powrót GW MFel. Wstępniaka i długiego AR oraz mniej gier które przed coverem zaliczyły WSZYSTKIE MOŻLIWE tańsze serie albo choć ich lista 3 miechy naprzód by wiedzieć których kolekcji klasyki nie kupować. Wtedy mogę płacić nawet 35 zł. Za 50 musielibyście jeszcze do tego mieć znów 200 stron.

12. Kiedyś najbardziej podobała mi się redakcja, jej zgrane działanie i dobre relacje z czytelnikami. Tą atmosferę czuło się w całym numerze i czytało mi się go świetnie. Teraz to nie za bardzo wiem co mnie trzyma przy Cda. Może tylko przyzwyczajenie?? A Alor mi się nie podoba bo ma 2 metry wzrostu, ma brodę i waży 100 kg. Po za tym ma żonę, wszystkie możliwe konsole i Ifona przez co nie ma już czasu na pc :/

13. Dalej nie wiem kim jest Smuggler (wiem że to wstyd) ale bardziej pasuje mi tu Mac Abra niż Allor który przecież trafił do redakcji z łapanki w 1998 r. A SMG był od nr 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Posiadam komputer dość dobrze chodzi (czasami to i biega), a konsole to diabelski wynalazek

? Czy lubicie pizzę?

Głupie pytanie, znajdźcie mi osobę która ją nie lubi !!!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Hmmm warto by było zapytać się pirata a nie tak dobrego człowieka jak ja :-p

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

A to zależy od humoru rodziców ważne że na CDA i na jakieś gry starczy

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

A co to jest komercja ??

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To przez ministerstwo oświaty to jest prawdziwe zuo !!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Taki mamy naród co zrobić

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Fajna tylko zawsze co miesiąc 15 zł w plecy :-( a tyle się napracuje czytając tyle stron później muszę grać w pełniaki z covera CDA ehhh...

? Ile macie lat?

(30*2-40)/2+5=...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Kiedyś kupywałem CDA tylko dla pełniaków teraz człowiek starszy to i całego akszyna przeczyta tak dla poszerzenia wiedzy.ActionMaga nie czytam jakoś nigdy nie było okazji żeby przeczytać

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Najczęściej akszyna pożycza brat, a jeżeli mam go w szkole to i koledzy z chęcią lubią go przejrzeć

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Może i po 60 zł bo przecież podatek CIT sam się nie zapłaci

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Ponieważ Allor był już w ekipie na początku powstawania pisma (o ile go z kimś nie pomyliłem)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo tak chciał naczelny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

O ile menager urządzeń dobrze pamięta to: NVIDIA GeForce 8400 GS, AMD Athlon 64 Processor 3500+ Grafa i Procek... nie mogę na to patrzeć.

? Czy lubicie pizzę?

To Oczywista Oczywistość prosiaczku!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie, wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ponieważ mamy dostęp do internetu?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

70zł/miesiąc - pomagam w pracy

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie zauważyłem.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Żadnego jeszcze nie napisałem... Jeśli napiszę to będzie miał poziom CDA.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

CDA to nie Kaczor Donald żeby go kupować dla zabawki helooł !.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Aby być czytelnikiem CDA trzeba mieć to COŚ. Jest to świetna fucha. Spędzam z CDA tyle czasu ile powinienem.

? Ile macie lat?

15

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Korzystam czasem z fajnych pełniaków, dem, freeware-ów, modów i galerii (to sie wcale nie gryzie z 2) przeglądam naLuzie ActionMaga nie czytam ale może zacznę.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Raczej kumple.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Bez łaski mam jeszcze Clicka! Nie no żart, w sumie to bym nie mógł bo by mnie nie było stać na wszystko inne :(

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA najbardziej podoba mi się stajl i dlatego jest to Allor

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo smugler ma stajla a jak ma stajla to Allor ma stajla bo CDA ma stajla i dlatego jest qnik (on też ma stajla)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

? Czy lubicie pizzę?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

? Ile macie lat?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

? Komputer mam dość dobry (nie licząc puszki coli zamiast zasilacza ...), a obecnie powstaje kilka konsol, więc zamiast jakąś kupić wolę wydać wszystko na kiszone ogórki.

? A czy słońce świeci? No, może nie przepadam za podwójną porcją kurzu na kilkuletniej pizzie spod łóżka

? Po to, by główni producenci mieli mniej pieniędzy na pizzę (zagłodzić ich!)

? Wystarczająco dużo, żeby od czasu do czasu kupić sobię jakąś grę, ale też wystarczająco mało, żeby ponarzekać (FAQ nie gryzie!)

? O to, że innym za bardzo przeszkadza mała reklama na stronie w gazecie.

? Coż, tu mam problem :P. Wiem, może po prostu młode pokolenie za bardzo jest zafascynowane płytą dołączoną do czasopisma, że na AR nie zwraca już uwagi? Jednym słowem: dajecie za dobre gry XD!

? Bo jeden będzie się cieszyć, że słońce świeci, a drugi zacznie marudzić, że w monitor światło pada (NIGDY nie da się zadowolić wszystkich)

? Aby być PRAWDZIWYM czytelnikiem CDA należy zwracać uwagę nie tylko na to, jakie są gry w magazynie. Należy docenić to, że ludzie ciężko harują (to chyba lekka przesada jednak...) żebyśmy mogli poczytać gazetkę na klopie. Aha, tak to fajna fucha, a ja z CDA spędzam czas w zależności od tego ile zjadłem (chyba, że ledwo go kupiłem, wtedy potrafię go czytać 4 godz.).

? Co rok mniej do osiemnastki XD (tak na poważnie to ja mam 13).

? Głównie czytam gazetę choć płytą nie gardzę... ActionMag jest miłym dodatkiem, który czytam po lekturze CDA (pełnej! Tylko po przeczytaniu całego magazynu).

? Często biorę CDA do szkoły, by poczytać na przerwie. Wtedy zlatują się dwaj koledzy, którzy strasznie sępią, bo nie chce im się wydać kasy. Następnie oddają, tylko, że często podarty magazyn jest... Siostra też potrafi "drapnąć", choć raczej, by mnie wkurzyć...

? A wy nie możecie dodać do gazety np. Dead Spece'a 2? Przecież, może to kosztuje, ale jak to dodacie zyskacie nowych czytelników! To co, możecie dodać?...

? CDA cenię za sposób, w jaki piszecie, dział publicystyka z niebanalnymi refleksjami oraz za najnowsze newsy świata gier (choć tutaj wasza strona internetowa wygrywa...). O co chodzi z tym Allorem?

? Smuggler to osoba, która pragnie żyć w tajemnicy (choć zostawia pewne wskazówki), mityczna istota władająca AR oraz śmieszny człowiek. Powtarzam: Co Wy macie z tym Allorem!?

To się napisałem XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Witam. :) Mój komp jest rewelacyjny - tak przynajmniej powiedziałbym o nim 6 lat temu. Natomiast konsole... Oj, dość ubogi dla mnie temat. Pegasus się liczy? :P

? Czy lubicie pizzę?

A co, któryś stawia?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Stealing games is a piracy! Yarrrrrgh!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dżentelmeni o takie rzeczy nie pytają.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To takie bydlę, które każe Wam zarabiać na siebie, jak i na pismo. Niektórzy dali się tej bestii pożreć, ale Wy się nie przejmujcie. Nie macie czym.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ponieważ poziom Waszych czytelników ciągle sp... Wróóóć! Magia forum - wielu ludzi woli być "jednymi z wielu" niż "jednymi z niewielu". Zwie się to postęp.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Wszystkim nie dogodzisz. Dogódź zatem większości. ;]

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

No fucha niby fajna, bo za wiele robić nie trzeba, ale koniec końców wychodzi się stratnym - 15 zł miesięcznie, ale na minusie, i to bez możliwości podwyżki (za to z czasowymi obniżkami). Czas pracy natomiast jest dowolny - ja tam ubolewam, że przeglądam sobie pismo w kilka godzin razem i okazuje się później, że nie mam już czego w nim czytać. A co trzeba zrobić, żeby czytelnikiem CD-A zostać? Czytać CD-A. Więc nawet jeśli pracujecie w redakcji, to nic Wam nie stoi na przeszkodzie. :)

? Ile macie lat?

Tyle, żeby zacząć poważnie myśleć o swojej przyszłości i porzucić pierdoły... O cholera.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czasopismo się czyta - ale jak się płyta znajdzie wartościowa, to pogardzić nie wypada. Ale Action Mag? Ki diabeł?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Brat mi wystarczy za wszystkie wymienione wyżej osoby, dziękuję bardzo. ;]

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

W sumie mogę - tylko ile mój budżet pociągnie? Muszę go o to zapytać...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Kto był najwybitniejszym przywódcą w historii i dlaczego Lenin? ;)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo Mac Abrze już się znudziło.

(No, ale trzeba spojrzeć na problem z innej strony. Osobiście zakładam, że Smuggler jest oddzielnym bytem, mającym dodatkowo... kota. Za idola, rzecz jasna. Dlatego jeśli kiedyś na ulicy ujrzę Garfielda, to pomyślę: "O kurde, widziałem Smugglera". I obawiam się, że moje myśli wcale nie odbiegną daleko od prawdy...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam laptopa. Powiem szczerze, że nawet radzi sobie z najnowszymi grami, bo tym właśnie kierowałam się przy jego zakupie ;) Co do konsol, to posiadam X360, jeden z pierwszych modeli, lecz praktycznie go nie używam z powodu braku gier (jak powszechnie wiadomo, takowe nie są tanie), oraz Playstation One (nie ma to jak sentyment...)

? Czy lubicie pizzę?

Lubię, ale tylko w Pizzy Hut w Koronie we Wrocławiu :D (do Wrocka mam ok. 60 km). Te moje miejscowe pizzerie nie za dobrą serwują pizzę, nie ma w ogóle porównania z PH...

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Sądzę, że nie wszyscy mają pieniądze na gry prosto ze sklepu

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Co miesiąc 15 zł na CD-Action :)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Sama nie wiem :D

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Niech odpowiedzą ci, którzy piszą do AR, ja taką osobą nie jestem. Wolę pośmiać się z czyjejś opinii niż sama kompromitować się przed całą Polską :D

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Po prostu niektórym się w d... tyłkach poprzewracało. Myślą, że jak dajecie raz na jakiś czas jakiś HIT przez duże H, to tak będzie co numer... Nie warto zawracać sobie głowy takimi ludźmi ;)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba kupować co numer oczywiście :D Z CD-A spędzam każdy wieczór... ;)

? Ile macie lat?

15. Rocznikowo.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam CD-A (jakieś 3 dni i jest przeczytane od deski do deski), dopiero później zaglądam do zawartości płyty, a ActionMaga czytam baaardzo rzadko... Wolę Poltergeist

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko ja

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jakbym miała tyle pieniędzy co miesiąc...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie, nie jest to Allor :P a przynajmniej nie tylko. W Actionie podoba mi się przede wszystkim styl pisania recenzji oraz publicystyka, która jest wyśmienita

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie Allor, tylko Mac Abra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputery... Mam tylko jeden. (Taki czerwono-czarny dla ciekawskich)

Mam wii.

? Czy lubicie pizzę?

Boję się zjeść, bo nie lubie jeść włosów...

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Mnie się pytasz?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

4 tysiące groszy/miesiąc

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Co to komercja? :P

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ja tam napisałem jeden list do AR, sorka, bo był trochę wredny... A o poziom, to się pytaj dzieci neo

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo dajecie pełniaki, które mają za mało majonezu ;/

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Aby być czy telnikiem, trzeba się pytać każdego: Czy telnik sidiekszyn?

Fucha fajna, ale dla tych, którzy nie boją się zrobić z siebie idioty :P

3godz przed snem

? Ile macie lat?

średnio: 18,545434785934

ja mam 12 lat

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

ActionMaga nie czytam, bardzo lubię magazyn.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Koledzy, rodzice, siostra

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mi pasuje, o ile dacie w gratisie do CD-Action Mercedesa...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Co to jest Allor? Na Luzie i recenzje

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Co to Allor? Smuggler to Zbyszek Bański, znalazłem w CDA 04/2010 :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zabawię, a co....

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Komputer ciągle zmieniam, bo zwyklę jadę na najmniejszych detalach, a i tak kiepsko gry chodzą. marzę o czterordzeniowym potworze, na którym pójdzie mi Crysis na full detalach :)

konsol nie posiadam, choć PS3 kusi..

? Czy lubicie pizzę?

zawsze

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- Być może niektórzy sądzą, że jak można mieć coś za darmo, a ryzyko poniesienia kary jest małe, to trzeba z okazjii skorzystać..... Ja tego nie cierpię

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

zalezy czy znajdę robotę, jeśli nie to dostaje 15 zł miesięcznie na CDA

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

pierwsze słysze

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

boję się zostać ośmieszony przez smugglera :(

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja się ZAWSZE cieszę z pełniaków, nawet jeśli te gry już mam :)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Niestety mam czas na CDA tylko przez 3 dni w miesiącu - tyle zajmuje mi przeczytanie całego numeru w wolnym czasie

? Ile macie lat?

17 i 0,5

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam wszystko, a instaluję to co mi się spodoba XD

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko ja czytam. Brat i siostra tylko ogladają obrazki :)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie bardzo...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

styl pisma bardzo mi się podoba, a Allor raczej średnio :/

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to postac wymyślona, albo duch, który po kolei przejmuje ciała redaktorów (tak jak aniołek w grze "Messiah"(chyba tak się to pisze..))

pozdrowienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Odp: Komputerek w porządku, nie narzekam. Konsoli nie mam i nie zamierzam kupować, komputer zupełnie mi wystarcza.

2.Czy lubicie pizzę?

Odp: Kiedyś bardzo się z Pizzą lubiliśmy. Niestety nasze drogi musiały sie rozejść i teraz czuję sie bardzo samotny.

3. Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Odp: Nie popieram piractwa. Może trudno będzie w to uwierzyć ale nie mam żadnej pirackiej gry. Jestem cierpliwy i zwykle kupuję gry w reedycjach. Są oczywiście tytuły,

na które czekałem i które kupiłem w dniu premiery - mam nawet jedną edycję kolekcjonerską - po prostu wiedząc kiedy mają wyjść oszczędzałem kasę.

4. Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Odp: Akurat w tym aspekcie jestem średni (średnio-krajowy) bo w innych jestem... do niczego.

5. O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Odp: Nie wiem o co chodzi. Ale myśłę, że niektórzy mogą mieć żal, że trzeba za CD-Action płaćić i że dostajecie wynagrodzenie za swoją pracę. Ciekawe czy byliby zadowoleni gdybyście stali się czarnobiałoundergroundowym zinem robionym na kserokopiarce.

6. Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Odp: Chyba jest to spowodowane ogólnie niskim poziomem prawie wszystkiego w naszym kraju.

7. Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Odp: Nigdy nie narzekam na zawartość płytek dołączanych do pisma. Przede wszystkim kupuję CD-Action dla zawartości pisma a nie płytki, więc jeśli nie ma nic dla mnie po prostu odkładam płytę na półkę.

8.Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Odp: Wystarczy umiejętność czytania ze zrozumieniem i zainteresowanie tematyką. Jest to bardzo fajne zajęcie, pozwala choć na chwilę oderwać sie od codzienności.

9. Ile macie lat?

Odp: Dokładnie 28.504109589 lat

10.Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Odp: Trochę tego troche tamtego i tak.

11.Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Odp: Nikt w mojej okolicy nie interesuję sie grami, więc niestety tylko ja.

12.Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Odp: Tak się składa, że CD-Action jest tego warty, więc mógłbym za niego tyle płacić, ale wsumie też nie wydaję tak zwanych luźnych pieniędzy na nic innego.

13.Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Odp: Najbardziej w CDA podoba mi się Allor, dlatego że jest w CDA.

14.Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Odp: Smugglerem jest Allor, bo nikt inny nie chciał nim być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Siema! Komp: prawie 4-letni. Jeszcze działa, był czyszczony. Nowy Windows (wcześniej Vista, teraz 7). Nowy napęd. Czyszczony od środka. Konsole? PSP, PS3. Dawniej: Pegasus, PSX.

? Czy lubicie pizzę?

No.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piractwo jest głupie i bezsensowne.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

6,66.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

A jest ona 90-60-90?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Napisałbym do was.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nie narzekam - szczególnie, że jest Antologia Thiefa i SBK X.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Czytać ze zrozumieniem, fajna fucha, cały dzień.

? Ile macie lat?

Dużo.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

I to, i to i to.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikomu nie oddaję swego CDA. Trzymam stare numery w skrzyni pod kompem.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tak, ale chcemy coś w zamian:

500 stron, 2 płyty DVD z kozackimi pełniakami i więcej humoru.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo daje zarąbiste screeny.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

CO?! TO SMG ISTNIEJE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Tydzień temu kupiony notebook Acer 7552G (AMD Phenom II X920 2.3GHz i Radeon 5850 z 1GB DDR3). Nie mam konsoli, ale chciałbym mieć PS3 (więcej interesujących mnie exclusivów).

? Czy lubicie pizzę?

Zapytać o to studenta, to jak zapytać faceta, czy lubi patrzeć na kobiece wdzięki :wink:

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nigdy nie popierałem piractwa, ale ze względów ekonomicznych korzystałem z tej drogi (łatwej i niewymagającej zwłaszcza w akademikach polskich uczelni). Teraz po zakupie laptopa przechodzę na pełen legal. Stać mnie, żeby raz na kilka miesięcy kupić jakąś premierę, w którą bardzo chcę zagrać. Radość z posiadania pudełka i zrywania folii - bezcenna. Poza tym zastój technologiczny sprawia, że gry dodawane teraz do CDA nawet sprzed kilku lat nie odstają bardzo od tych nowych, a nierzadko są bardziej wciągające i wystarczają na dłużej.

Poza tym zdarzało mi się ściągać gry i nie grać w nie potem prawie w ogóle, bo mi się jakoś nie spodobały. Nie jestem z tego dumny. Teraz korzystając ze steama pobieram sobie dema i sprawdzam co warto klupić, więc nie muszę kupować w ciemno. A ponadto wspomniana platforma Valve i promocje umożliwiają zakup oryginałów w bardzo przystępnej cenie.

Coraz łatwiej być uczciwym graczem. Polecam!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Stypendium - jak na studenta dość wysokie - ok 900 zł.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To na pewno bardzo atrakcyjna praktykantka, od patrzenia na którą od razu bardziej chce Wam się pracować:)

Tak na serio to komercja jest, przecież to wiadome. W końcu nie jesteście instytucją charytatywną, która rozdaje pismo za darmo, lub za jakieś grosze (choć i tak cena jest bardzo przystępna). To tak jak zarzut, że Linkin Park jest komercyjnym zespołem... no pewnie, że jest, bo zamierza zarabiać, a nie grać garażową alternatywę. Podobnie Ewa Farna, która się do komercyjności przyznaje otwarcie. Jeśli Waszym (i wydawcy) założeniem jest tworzenie i sprzedawanie pisma z pieniądze z jakimś zyskiem, to jesteście komercyjni i tyle.

Inna sprawa, jeśli ktoś źle rozumie to słowo...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Coś jest w tym starzeniu się... Wielu starszych czytelników, jeśli kiedykolwiek pisało, to już nie pisze z różnych względów (np. bo to niepoważne - jak forma AR :tongue: ). Dostępność internetu i forów na każdy najdrobniejszy temat sprawia, że pisanie listów to raczej ciekawostka. Nie da się też ukryć, że młodzież jest coraz głupsza. To smutne, że ci młodzi ludzie są przyszłością tego narodu...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Przyznam, że nie wiem dlaczego jest tyle narzekania. Trudno, żeby dogodzić wszystkim, ale to też chyba nie na tym polega, żeby nam dogadzać. Z resztą, nie ma obowiązku kupowania pisma, jeśli pełniaki nie pasują. To pewnie po prostu przekora, albo jakieś przyzwyczajenie.

Sam uważam, że pełniaki są świetne jak na tę cenę, poziom wzrósł znacząco w 2010 roku, nie tylko na specjalne okazje. Dziwiły mnie właśnie komentarze o Pomarańczowej Kolekcji. Skoro mogę kupić CDA z kilkoma innymi pełniakami za 10zł mniej to tylko trzeba się cieszyć. Jeśli nawet ktoś już jakąś grę ma, to za resztę nie przepłaca.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

To żadna fucha jesli dopłacam do interesu;P Żeby być czytelnikiem trzeba kupować przynajmniej od czasu do czasu i rzeczywiście czytać (trzeba umieć rzecz jasna). Nie spędzam codziennie czasu z CDA. Przeczytam co mnie interesuje i odkładam. Jako coraz bardziej poważny człowiek, częściej czytam tygodniki (np Newsweek, Wprost, itp.).

? Ile macie lat?

Mamy od 7 do 80 lat, ja w szczególności prawie 21.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Częściej sięgam po magazyn, chociaż po zakupie laptopa zaczynam nadrabiać zaległości z coverów. ActionMaga nie czytam, choć podoba mi się jego forma i szata graficzna. Kiedyś czytałem opowiadania.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Młodsi bracia głównie. Dawniej jeszcze starsza siostra, ale tylko NL.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Zgadam się co do wyceny całej zawartości, ale nie płaciłbym 50 zł. Nie kupując 3 miesiące miałbym na nową grę, którą bym sam sobie wybrał, a nie ok. 9 starszych, których bym sobie nie mógł wybrać. Obecna forma jest bardzo atrakcyjna (połączenie dobrej jakości z niską ceną). Kupując pismo idziemy na ustępstwa - kupujemy treść, której nie znamy i gry, które Wy dla nas wybierzecie i załatwicie. Dla mnie cena 50zł musiałaby się wiązać z większą swobodą wyboru pełniaków (takie marzenie o kodach dołączonych do pisma, zamiast płyt, na pobranie jednej lub kilku z gier np. ze steama).

Tak realnie, to pytanie sprowadza się do tego, czy płaciłbym 50zł za coś, za co do tej pory płaciłem ok 15zł. Odpowiedź jest oczywista.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Jeśli "Allor" to inna nazwa okładki lub openera recenzji, to dlatego, że są tam piękne grafiki w super jakości:)

Co do redaktora Allora... nie podoba mi się, nie jestem "kobitką":)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie kojarzę dlaczego akurat Allora tutaj się uczepiliście:) Z resztą Kaloryferowy też nie wiem skąd się wziął:)

Smuggler to Stig z Top Gear'a, ha!

"Smuggler" to bardzo dobry zabieg PR-owy. Jeśli jest "twarzą" pisma na zewnątrz (którą mało kto widział), a nie jakąś z imienia i nazwiska znaną osobą, to nikt nie może atakować go personalnie i to się jakoś rozmywa.

Swoją drogą ostatnio się zastanawiałem... napisał w odpowiedzi na jedno z pytań, że jeśli żona pyta, czy pracuje czy gra, to odpowiada, że jedno i drugie. Ciekawe jak pracuje, skoro nie pisze recenzji... testuje pełniaki? :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Pochwalony! Komputery mamy PC. Konosl nie mamy. Kupić zamierzamy konsolę do gier.

? Czy lubicie pizzę?

Szczególnie jeśli: -jest dostarczona do domu;

-jest duża;

-nie ja za nią płacę;

Ale ogólnie to nie.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo śnieg. I niech na to pytanie dpowiedzą Ci, którzy naprawdę je popierają, prawda, redakcjo? ;)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle, ile jest 4156290x915472864:666x6,666:tysiąc pięćset sto dziewięćset x 0-(-14876158678134)+2. Bo wiecie... niektórzy zarabiają na życie uczciwie...

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

O to, że jak jej nie będzie to będzie świat bez komercji.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo się nie zwyża! Ogarnijcie! FAQ czytelnicy założą to będziecie mieli 'mądre i poważne odpowiedzi'.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo jak napiszemy: oooo! dzięki za tego Metina! Przynajmniej nie muszę tracić 20 min. na jego pobieranie z internetu! Bo przecierz lepiej jest zapłacić za darmową grę! - to się 'rozłożycie na laurach' (czy jakoś tak...) i dacie Super Mario Bros. 3: Forever...

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Ojojoj! Nie wiecie jak to trzeba się natrudzić! Przecierz kiosk mam 300 m. od mojego domu i jeszcze trzeba dżwigać te 15. zł. w kieszeni... Jest to fajna 'fucha', szczególnie, gdy wysyła się siostrę do kiosku, a później ma się dostarczane śniadanie/obiad/kolację do pokoju ;)

? Ile macie lat?

Kobiet się o wiek nie pyta! - napisałem ja, mężczyzna.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Nie że zaraz czytamy... Najpierw się nią sztachniemy, a później przyda się do wielu innych rzeczy (g[ł]ównie w WC...) A co do rzeczy z płyty... Na cholerę nam ona, skoro nie jest giętka?! Ostatnie pytanie pozostawię bez odpowiedzi...

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Właściwie to trzy...: Ja i moje dwa pośladki...;] Nikt nam nie podbiera bo i tak tego nie ogarną.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

To, że ma dużo stron - na wiele "odwiedzeń" toalety się CDA przyda :P Allor? Bo kochamy jego screeny!!! :D

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest jedną z klas postaci w SW: The Old Republik.... Allor?! Ten od screenów?! To już wiemy, czemu żadna odpowiedź w AR nie ma sensu...

I tym optymistycznym akcentem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

-Tylko poczciwy stary PC:)

? Czy lubicie pizzę?

-Tylko klasyczne bez jakiś ananasów :dry:

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-PIRACTWO!!! TO TRZEBA TĘPIĆ!!!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

-Nic ,a nic.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

-Nie wiem ,bo słyszę o tym pierwszy raz.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-Ludzie teraz piszą listy żeby się dostać do pisma a nie oczekując poważnej odpowiedzi.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

-Ja jestem wam tak ogromnie wdzięczny za pełniaki. Nigdy na nie nie powiedziałem złego słowa i nigdy nie powiem. Dlaczego? Wskażcie mi inne pismo co w połowie daje tak dobre pełniaki.A jeśli nawet na płytkę wchodzi coś starszego ( ale świetnego) to można myśleć że licencja dużo nie kosztowała więc za miesiąc lub za dwa będzie coś extra.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-Co miesiąc trzeba mieć 15 zł fucha to fajna , a dziennie to tak z 40 min.

? Ile macie lat?

14

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Action maga zawsze bo od tego można zacząć coś znaczyć w świecie redaktorów. Jeśli coś napiszemy i to będzie dobre na 100% wejdzie na Action Maga. Przede wszystkim czytam pismo i gram w pełniaki.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ja i jeden kumpel.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Każdego egzemplarza bym nie kupował ale tyko gdybym miał tą sumkę bylibyście moi.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo jest Smugglerem!!!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to Allor więc Allor to Smuggler!!! Logiczne! :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Raczej tradycyjny, w białej obudowie, dość leciwy już komputerek. Mam również konsolę Microsoftu i zamierzam kupić NGP. Kawał dobrych konsol.

? Czy lubicie pizzę?

To jest pytanie retoryczne, prawda koledzy Redaktorzy? Oczywiście, że tak!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Czemu niektórzy Polacy popierają kradzież aut? Przez to jako naród uważają nas za złodziei i w ogóle... Ciężko to wyjaśnić, a jeszcze trudniej zrozumieć.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

A co to kieszonkowe?

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To tylko zazdrośni rywale branżowi oraz antyfani wypuszczają na świat plotki, że niby CD-Action jest przekupione i takie tam. Głupoty wyssane z palca.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ma na to wpływ złe ustawienie planet w układzie Słonecznym oraz globalne ocieplenie. A tak na poważnie. Poziom pytań spada, ponieważ odpowiedzi coraz bardziej tracą pazur.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo tu sami niewdzięcznicy na forum są. Nawet kiedy dacie Call of Duty 43 w CDA w dniu premiery to będą marudzić i jęczeć, że za duże wymagania, złe sterowanie, wolą w oryginalnym pudełku... Olać takich.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Najpierw trzeba opanować trudną sztukę czytania ze zrozumieniem, co dla niektórych jest już progiem nie do przekroczenia. Wymagana ukończona klasa czwarta szkoły podstawowej ze średnią powyżej dwóch i pół oraz dwie lub trzy godziny dziennie przeznaczone na czytanie tegoż pisma (a nie gazety).

? Ile macie lat?

Pierwiastek kwadratowy ze stu dwudziestu jeden pomnożony przez sześć podzielony przez trzy pomnożony przez jedną drugą plus trzy... Czternaście znaczy.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn to główna atrakcja, płyta to tylko dodatek, z którego korzystam jednak rzadziej. ActionMaga chętnie bym poczytał, acz czasu brak. I mimo wszystko jakoś wolę czytać "z papieru" niż "z ekranu", ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Dwie osoby, w porywach do czterech. Tata zazwyczaj przegląda, dogłębnie wczytując się w Na Luzie. Czasem uda się mamę wciągnąć, brat zawsze robi rewizję razem ze mną. Rozrywka dla całej rodziny. Zapachniało tanią reklamą.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Dla CD-Action wszystko, byleby dalej ukazywało się w kioskach.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najlepsze są recenzje (szczególnie Huta), różnego rodzaju teksty publicystyczne no i oczywiście Action Redaction. I dlaczego Allor? Bo nie zrzuca skrinów na czas.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smugglerem jest Allor, ponieważ Mac Abra nie może nim być, bo już nim jest... Hmm, coś mi tu nie pasuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam 2 laptopy i jeden stacjonarny. Konsola?- poczciwa sega mega drive :) i czasami pogrywam w PSPS brata

? Czy lubicie pizzę?

Oj Bardzo! Kolo placu solidarnosci sprzedaja najlepsza pizze we Wrocku :) Polecam szlachetna (brokuly, kurki, kurczak, kapary, cykoria, bekonnnn)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja jestem przeciwny piractwu natomiast jestem za wydawaniem werji Demonstracyjnych przed wyjsciem gry! (np. 2-3 poziomy) by zobaczyc czy gra sie spodoba!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Jak na studenta to calkiem niezle. mam stypendium ministerialne + dorabiam jako tlumacz

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

?? jaka komercja?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ja tam nigdy nie pisalem do Was listow i nie mam zamiaru ;)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja kupuje CDA tylko dlatego ze poziom recenzji i tekstow jest naprawde genialny!Ale tak jak pisaliscie w ostatnim numerze; w innych krajach nie maja tak dobrze! Pamietam ze np. pewne gazety we Francji to wydaja od czasu do czasu 1 pelniak- i to przy tym taki chlam ze az strach ;)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Z CDA spedzam pierwsze 2 dni od jego wyjscia pozniej przekazuje braciszkowi. A tak to codziennie siedze na forum ;)

? Ile macie lat?

22lata, ale czy to wazne :P?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

MAGAZYN!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jedynie brat i czasami 2-3 kumpli.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer... czteroletni z jednokrotnie wymienianą kartą graficzną, ale bardzo dobrze daje radę. Ni chce mi się zagłębiać w kwestie techniczne, sorry. Konsole... Mam PSP i jestem zadowolony, poza tym przymierzam się do kupna PS3, ale z kasą cienko.

? Czy lubicie pizzę?

Generalnie tak, ale bez pieczarek.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja nie popieram... ale ludzie popierają, bo im się wydaje, że to nikomu nie szkodzi, że jak nie zabierają gry w pudełku ze sklepu, to już nie jest kradzież, a jeszcze inni wiedzą że tak nie jest, ale twierdzą, że "co z tego?? I tak masa frajerów to kupi, więc co za różnica, czy ściągnę, czy nie??"

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

To będzie... zaraz... aha, wiem, 125776857684097560 * (27498754 + (-27498744))2... chyba... ale nie jestem pewien.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No, że wasze czasopismo jest komercyjne, tzn. powstało głównie po to, żebyście wy mogli na nim zarobić... na WOKu się tego nie uczyliście??

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ok, to poziom listów spada, gdyż na mocy prawa powszechnego ciążenia każdy obiekt we wszechświecie przyciąga każdy inny obiekt we wszechświecie, co znaczy, również poziom listów jest przyciągany przez dno, a że dno ma masę znacznie większą, niż poziom listów, to poziom listów zbliża się do dna, a nie dno do poziomu listów (ok, dno do poziomów listów też troszkę, ale jest to przemieszczenie na tyle małe, że można je pominąć. Aby temu zaradzić należy zwiększyć masę poziomu listów, by to dno się do niego zbliżyło. Czy to było dość poważne??

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo świat jest zły, okrutny i nikczemny, chamstwo się szerzy, a ponadto niekorzystne ułożenie planet wprawia ludzi w zły nastrój... A tak serio to taka z człowieka istota, że ile by nie miał, chce więcej, nic już na to nie poradzicie.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Należy:

-wyjąc z portfela/skarbonki/skarpety 15 zł

-udać się do najbliższego kiosku/sklepu/innego miejsca, w którym możliwy jest zakup prasy

-kupić CD-Action

-czytać zakupiony magazyn

-powtarzać w odstępie ok. 28 dni.

Czy to fajna fucha... w zasadzie tak... robię to co lubię, a dostaję jeszcze nowe gierki na DVD... jednak fucha ta ma swoje wady... cóż, za gierki jedzenia nie kupię, trzeba więc zająć się również inną pracą na boku (ew. chodzić do szkoły i dostawać kasę od rodziców, ale to tylko dla niepełnoletnich)

Ile czasu dziennie spędzam przy CDA... chmmm, bardzo różnie lecz generalnie czas ten spada wraz ze wzrostem czasu posiadania przeze mnie CDA, (tzn. gdy je kupię, czytam dużo, potem coraz mniej.)

? Ile macie lat?

różnie, w zależności od aktualnej daty... W tej chwili będzie z 16.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn, z płyty najczęściej tylko przeglądam trailery i gameplaye, sporadycznie zainstaluje jakiegoś dobrego pełniaka. ActionMaga niestety nie czytam, bo po pierwsze, nie mogę znaleźć na niego czasu, a jak go mam, to zapominam i jego istnieniu. Po drugie nienawidzę czytać długich tekstów na monitorze, a drukować wszystkiego mi się nie chce.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Raczej nikt, jedyny kumpel, któremu zdaży się podebrać mi CDA, robi to tylko dla komiksu Otissa w newsach.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Wiecie... jakoś mnie nie ciągnie... sorry, pełniaki to tylko dodatek, we wszystkie nie zagram, a CDA to jednak nie książka, a czasopismo, więc i cenę powinno mieć odpowiednią dla czasopisma. 15 zł jest ok, jak dla mnie.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Jak widzę, w tym pytaniu nie przewidzieliście nieliniowości... Dobra, niech wam będzie: Najbardziej w CDA podoba mi się Allor, bo ma fajną brodę i imponujące gabaryty, więc prawie przypomina Czarnego Wichura z Jade Empire.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Proszę, znowu liniowe, oskryptowane pytanie... Dobra, Smugglerem jest Allor, bo Smuggler też ma fajną brodę i impomujące gabaryty. Na pewno. Tak musi być, nie ma innej opcji. A skoro tak jest, to Smuggler musi być Allorem, więc również przypomina Czarnego Wichra z Jade Empire. Mam nadzieję, że was przekonałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mam kompa trochę słabego no ale zawsze coś jest a w planach mam zakup psp

2.Tak najbardziej salami.

3.Bo zawsze jak ktoś nie ma kasy to sobie ściągnie :laugh:

4.Marne 60zł miesięcznie. :dry:

5.Dla mnie nie ma.

6.Może czytelnicy już nie mają czasu.

7.Dla mnie pełniaki są fajne powinniście się cieszyć że wogóle coś dają.

8.Iść do kiosku i kupić CD-A ,dość ciężka praca szczególnie kiedy trzeba iść do kiosku , z 2 godziny.

9.12

10.Czytam,korzystam i nie czytam

11.Nikt nie czyta no może czasami brat

12.Jezus maria to byłby koniec świaa :tongue:

13.No eeeeeeeee... wiem recenzje

14.Nikt na to pytanie nie zna odpowiedzi :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cz0rny

? Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer z przedwojenną obudową typu tower. Konsola Pegasus. Wymiata! Jeśli się kiedyś pojawi, to mam zamiar kupić konsolę Pegasus2. Ewentualnie jakieś PlayStation 5.

? Czy lubicie pizzę?

No ba. Kto jej nie lubi?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie wiem dlaczego "niektórzy z nas popierają piractwo", aczkolwiek śmiem twierdzić iż jest to spowodowane wciąż bardzo małymi zarobkami, w związku z czym nie każdego stać na daną grę kosztującą ponad 100 zł. Czy też system operacyjny... Większość producentów obecnie stosuje taktykę typu "kup za tyle i wydawaj więcej", czemu my nie mamy jej stosować? ;)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zarabiam obecnie jakieś 2.000.000 + 3.500.000 premii - 1000 za złe wymogi * 0 zł... Czyli: jestem bezrobotny.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Droga Redakcjo CD-Action. Nie wiem. :P

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

No, ba. Starzeję się z roku na rok. Lat przybywa, ledwo literki widzę na klawiaturze. Jak ja to w ogóle piszę? A teraz na serio, dla odmiany: niestety jest tak że nowe pokolenia, nie wiedzieć czemu, robią się coraz bardziej zidiociali - sądzę że za dużo jest programów w tv typu "ośmieszanie i ogłupianie ludu", ponadto ciągła pogoń za kasą sprawia, że niektórzy wysuwają błędny wniosek: nie opłaca się pisać za darmo. Z tego też inny wniosek: jeśli ktoś nie będzie miał zagwarantowanego choćby minimalnego rozgłosu, nie napisze nic ciekawego. Oczywiście wszystkich to nie dotyczy, wszakże istnieją jednostki do zadań specjalnych. ;)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

1. Niektórzy posiadają już pełne wersje niektórych produkcji, stąd frustracja gdy dołączacie owe "pełniaki" do magazynu.

2. "Że stare", bo według nowej generacji graczy - grafika już nie ta, nie będzie działać pod nowym systemem (co jest w sumie prawdą), itd. itp.

3. Rasowy strateg nie ucieszy się z pełnej wersji Soldier of Fortune, tak samo jak maniakalny zabójca (czytaj: gracz od FPS) nie będzie pocieszony z Disciples. Rzecz gustu.

4. Niektórzy jednak doceniają Wasze starania i cieszą się, że wciąż jesteście najlepsi w branży.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żeby stać się czytelnikiem CD-Action, trzeba pismo kupić, rozwinąć z folii, otworzyć przynajmniej na pierwszej stronie i zacząć... Uwaga, to będzie straszne! ... CZYTAĆ. Fajna fucha, bo zazwyczaj jest co czytać. :D Co do ostatniego pytania z tego punktu, hm... Niewiele. Od jakiegoś czasu kupuję sporadycznie. Brak pracy.

? Ile macie lat?

Nie wiem. Proste: nie jestem w stanie zliczyć średniej wsystkich czytelników CDA. Mogę tylko dodać, że JA mam 23 lata.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim magazyn. Później DVD. ActionMag nigdy. Nie lubię wodzić wzrokiem na monitorze. Wolę tradycyjne metody, vide dobra książka plus Wasz magazyn itp.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Kiedyś kumple. Jak się trafi recenzja Simsów, to siostra też czyta. :D

Od długiego czasu jednak czytam sam.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Stanowcze NIE! Odpowiedź kryje się w trzecim zdaniu. "Pensje". Przykro mi, Redakcjo, że dostajecie tak mało wypłaty za Waszą piękną pracę, ale my mamy tak samo... No, nie liczę polityków, którzy za samo siedzenie dostają o wiele wyższą pensję, niż powinni...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Eeeeee... Nie wiem. Na serio - najbardziej do gustu przypadły recenzje gier. Szok, nie!?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Wiadomo było kiedyś tylko tyle, że średniowieczny mag przeniósł się do naszych czasów, lecz nikt nie znał jego tożsamości. Okazało się, że to Allor, lecz aby zamaskować jego przybycie, ludzie ze spec-komórki nadali mu nową tożsamość: Smuggler. Jak wielu błędnie sądzi, nie ma to żadnego związku ze sprawą Obcych, ani też przemycaniem czegokolwiek... Dawno to wiedziałem, nic nowego. Inni czytelnicy sprytnie kamuflują swe wypowiedzi, jednak ja i tak wiem swoje... ONI WIEDZĄ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Nie mam komputera:P

? Czy lubicie pizzę?

No ba ale tylko wegetariańską.Nie bądzmy kanibalami i nie jedzmy mięsa tylko warzywa(APEL:P)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

PIRACTWO! TFU:( WYPLUJCIE TO SŁOWO:)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tysiąc pięćset sto dzięwięćset:)-az tyle aby co miesiac kupowac premierowe gry:)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Oj a co to jest wogóle ?:):P

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo Smuggler jest hamski(tzn.lekcewazy czytelnikow)i niepokorny i wszytkich spławia ze nikt nie pisac tych listów gdyz ALLOR sie go boi:P

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Oj ta znieczulica społeczna:P CI POLACY:P PRZENOSZE SIE DO WŁOCH:P Ciagle tylko narzekaja i narzekaja a wy dajecie zawsze:P same premierowki i najlepsze pełniaki stojac na rekach i dajac z siebie wszystko:P

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Cały miesiac az do dnia premiery nowego numeru w kioskach:P Przez ten czas delektuje sie zapachem i probóje jak smakuje CDA:P Mniam:P

? Ile macie lat?

Za duzo aby pisac ile:p

Za mało aby wam dorownac:P

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

W łazience nie mam wogole papieru wiec uzywam go w celach dezynfekcyjnych a płytka delektuje sie na sniadanie:P

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Cała rodzina sie zbiera i kazdy czyta po kawałku a mi na sam koniec zostaje lektura RA(REDACTION ACTION)to znaczy AR(Action Redaction):P

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Chętnie przeciez Polska to ziemia obiecana:P Ale wtedy musielibyscie miec 1000 srton i dawac gry dzien po premierze na swiecie:P

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA podoba mi sie "Wszystko" a najbardziej Allor:P

ALLOR IST MEIN GURU:P

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest wszystkim a Allor jest niczym:P

Allor to ja,Smuggler to ty:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zaje Fajny ale za słaby ( 1gb ramu najbardziej boli :( )

2. Oczywiście - Ser,szynka, pieczarki i poprostu mmm

3. Nie popieram piractwa. Ale jak robią chłamy na odwal ( c&c 4?) to ich nie żałuje

4. 15 /tyg

5. Nie wiem co to jest komercja :huh:

6. Kiedyś trawa była zieleńsza i wszędzie pachniało kwiatami ;P

7. Ja też wolałbym RTS-y i najlepiej same RTS-y . Tyle, że dużo ich nie ma, fajne są bijatyki ale też ich dużo na PC nie ma. Więc nie macie co dać = wasza wina? xD

8. Skupiam się na magazynie, Action nie czytam wogóle

9. Tylko ja i b. rzadko nieliczni odwiedzający "mnię"

10. Ja i tak je ściągam w Pedeefie z torr. Żartuje ;p Niestety mam tylko 15zł kieszonkowego i by mnie nie było stać :P

11. Najbardziej mi się podoba ta strona z numerami do studentek

12. Smuggler to tak naprawdę złota rybka Mac Abry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- mam komputer i xboxa

? Czy lubicie pizzę?

- nie lubię, bo to jedzenie dla plebsu

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- nie interesują mnie losy obcych mi ludzi, ważne że gry mam za darmo!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- nie otrzymuje wypłat

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- nie wiem, nie interesuje mnie to

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- nie piszę listów i nie czytam listów

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- po co komu stare albo tandetne (lub obie na raz) gry? Jeśli ta gra mnie interesowała to na pewno grałem w nią w czasach kiedy została wydana

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- od dawna nie kupuje cda i nie zamierzam kupować

? Ile macie lat?

- 36

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- dawno temu od czasu do czasu zainstalowałem jakieś demo, a z czasopisma to wybrane recenzje. Nigdy nie zdarzyło się żebym przeczytał wszystko od deski do deski.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- kilka lub już kilkanaście lat temu w kołobrzegu przeglądałem ogólnie czasopismo i jakiś gówniarz spytał czy dam mu poczytać jak skończe. Powiedziałem, że tak, ale poszedłem jak tylko się na chwile oddalił.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- jak kupowałem to było mi wszystko jedno ile kosztowało

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- ma fajnego wąsa

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- bo ma fajnego wąsa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer jest taki sobie, a z konsol to nintendo ds i ps2 ( z zamiarem kupienia ps3)

Czy lubicie pizzę?

Jeżeli ktoś nie lubi pizzy nie ma prawa zwać siebie nawet moim znajomym :P

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie popieram piractwa, ale bez bicia się przyznaję, że popełniłem ten niecny grzech, więc jestem nienormalnym hipokrytą. A w/g mnie wielu popiera piractwo z powodu braku kasy na gry...

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie mam kieszonkowego, ale w pewnym sensie zarabiam, bo mogę się pochwalić 3xśrednią 6.0 pod rząd (co do odpowiedzi na list Fatymida w AR, Smugg gdzie są moje gry??:P) i otrzymuję stypendium miesięczne w wys. 150 zł

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Niestety tego nie wiem... Ja was nigdy bym o to nie posądził :P

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nigdy nie pisałem do AR a miałem zamiar a co do reszty to myślę, że po pierwsze tych inteligentnych dopada lenistwo a tych co piszą 0 poziomem niestety nie...

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Mi osobiście ostatnio wasze pełniaki nie odpowiadają, ale wiem, że dajecie z siebie wszystko, żeby nas (czytelników) udobruchać.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wydać te 15zł, których nie jesteście warci, bo... jesteście warci dużo więcej!!! nie można znaleźć lepszej fuchy!!! a co do czasu to ok. 15-20 min w toalecie na ogół :P

Ile macie lat?

14, a mój brat, który non stop żeruje na moim CDA 18 :D

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Bardzo rzadko korzystam z covera i nie czytam magazynów zamieszczonych na nim.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jak pisałem wyżej mój wyrodny brat :D

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Pisałem, że jesteście więcej warci, ale bez przesadyzmu mi tutaj!!:D

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie nie jest to Allor, i może powiedzą mi, że się podlizuje ale Smugg + Mr. Jedi są zaje......fajni :D

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Jak kiedyś były podejrzenia ja się podłączam pod nie, że Smugg to 40letnia kobieta i to moja wersja jest lesbijką (nie raz wspominał o tym, że ma żonę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...