Jump to content

hedrox

Forumowicze
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About hedrox

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 11/13/1985

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

3,199 profile views
 1. Dorzucę swoją metodę, którą właśnie rozkminiłem. Risen 2 nie odpalał u mnie (czarny ekran i za chwilę pulpit), metody znalezione w internecie nie pomogły (te wspomniane wyżej i reinstalacja różnych pakietów, itp) za to pomogło wyłączenie Xfire. W zasadzie w zakładce z wykrytymi grami wyłączyłem wykrywanie tej gry, i nagle Risen 2 odpalił. Swoją drogą, oświecony tą niezwykłą zależnością, sprawdziłem ją też na grze Civilization 4, która też nie chciała mi się odpalić. I nagle działa. I czuję dylemat, w co grać Jeżeli ktoś ma problem z Risenem i ma Xfire, polecam go wyłączyć.
 2. Marduk, napisz mail na adres prenumerata@bauer.pl opisując dokładnie sytuację (podobnie jak tutaj) i czego oczekujesz. Formularze kontaktowe na stronie Bauera są do kitu. Odpowiedź powinieneś dostać w ciągu kilku dni. Najprawdopodobniej wydawnictwo zgodzi się zakończyć jedną prenumeratę, ale 4/2013 najpewniej dostaniesz podwójny. Za numery, które już dostałeś, zwrotu nie będzie (choć warto powalczyć, bo a nuż pójdą Tobie na rękę), odeślą resztę kasy z przerwanej prenumeraty. Tyle mogę powiedzieć na podstawie krótkich kontaktów z Bauerem, oraz doświadczenia zawodowego. Powodzenia.
 3. Tak tylko dodam do swojej sprawy, że wydawnictwo się w końcu ogarnęło. Magazyn wysłali 14 lutego ale Poczta zwiodła. Wysyłają jeszcze raz, tak że w przyszłym tygodniu pewnie przyjdą dwa CDA. Oby. Naszła mnie przy tym refleksja, że chętnie dopłaciłbym te kilkanaście złotych do przesyłek poleconych, rejestrowanych. Można by reklamować usługę na Poczcie, a tak, to licho wie co się z tym nieszczęsnym 3/2013 stało.
 4. Zostało półtora tygodnia do premiery numeru 4/2013, a do mnie nadal nie dotarł 3/2013. Kontaktu z Bauerem brak. Prenumeratę zamówiłem kilka dni przed premierą 3/2013. Tak się zastanawiam, bo wydawnictwo nie raczy udzielić mi odpowiedzi, czy aktualny numer przyjdzie w paczce z przyszłym, czy wcale? A przy okazji, kontaktujecie się z Bauerem przez formularz na ich stronie czy piszecie normalne maile?
 5. Znalazłem program Pinnacle Game Profiler, który potrafi np. przypisać pod przyciski pada klawisze itp. Tylko że program kosztuje 25 dolców. Zna ktoś jakąś darmową alternatywę?
 6. Szukam sposobu na przekonfigurowanie klawiszy pada od Xboxa360 na PC (konkretnie ten nowy, bezprzewodowy, z szarymi ABXY). W kilku starszych grach nie mam możliwości zmiany obłożenia klawiszy w grze a domyślne ustawienia mi nie pasują. Głównie chodzi o zmianę domyślnego sposobu sterowania postacią/pojazdem z gałki analogowej na krzyżak. Ale zmiana klawiszy już na poziomie Windows też by się przydała. Istnieje na to jakiś sterownik lub program?
 7. W końcu jakiś fan ID soft. :)

 8. Odnośnie Chandlera

  http://www.gandalf.com.pl/sx/:Raymond+chandler::0:::::::::::0:::0/bdb/#s

  Zwróć uwagę na pozycję 1 , 4 i oraz 8.

 9. Poszukuję pewnej książki, o której mam kilka chaotycznych informacji (to może być z resztą kilka książek ). Na pewno jest po powieść detektywistyczna, w stylu noir, chyba Chandlera albo kogoś podobnego. Z kolegą pamiętamy kilka motywów, np. w nogę bohatera napastnik wycelował broń, ten pomyślał coś w stylu "odruchowo napiąłem mięsień, to dobry sposób na ochronę przed pociskiem, prawie jak zakryć się gazetą", albo inne jak np. "podłoga była tak brudna, że brzydziłem się na nią zwymiotować". To prawie na pewno był Chandler, żadnych jego książek nie czytałem, ale w każdym razie poszukiwany tytuł/
 10. Hmm, całkiem niezłe, choć wokal trochę mi nie pasuje. Zespół ogólnie kojarzy mi się z Pagan Altar, do którego mam jakiś sentyment:). Gdyby nie ten wokal to może bym się nawet bardziej zainteresował niż posłuchanie przez internet.
 11. hedrox

  Steamowe zakupy

  Mi po pobraniu tych 32GB wyskoczył błąd i musze pobierać jeszcze raz .
 12. O, już prawie zapomniałem o tej kapeli. Mam ich Constant Flow, kojarzę też kilka kawałków z The Quintessence. Z tego co pamiętam, to podobało mi się. Rozejrzę się za Eternal Circle, dzięki za ten tekst!
 13. hedrox

  Oto maskotki EURO 2012 !

  Bez szału, ale żenady też nie ma. Taki trochę ostrożny, neutralny projekt.
 14. Ja najwięcej ściągam z GOGa, ten serwis jest za****sty!
 15. Nie, po prosu nie lubię tłoku;). Nie chodzę na koncerty czy do kina, bo mnie ludzie wku*** i agresja ogarnia:P.
×
×
 • Create New...