Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

? Komputerek posiadam. taki troszkę poprzedniej generacji, ale też daje radę :) nvidia 9800GT, amd 64 2x3.1 GHz, 4gb ram, okna 7

co do konsol, to chciałbym mieć PS3, ale kiepsko u mnie z kasą. na ps3 by starczyło, ale własnego TV nie mam, a weź tu wytłumacz, że teraz chcę pograć w god of war 3 a nie oglądać barwy szczęścia.

? czy ktoś powiedział pizza? niuch niuch niuch

? Nie popieram. staram się kupować gry, muzykę itp. oczywiście czasem coś tam dociągnę, ale nie jest tak, że w miesiącu zasysam 5+ gier i kupuję jedną na rok.

? 5 dyszek kieszonkowego

? Komercja? to raczej w muzyce. Więcej jęków, mniej dobrego wokalu, brak talentu dopingowany komputerową obróbką i błahe tematy piosenek, by tylko ludzie kupowali płyty.

? Nigdy do was nie pisałem. Może kiedyś coś ustukam :)

? Oficjalnie nie narzekam :P. Ale jak dla mnie pełniaki są mało potrzebne, chyba, że jesto to jakaś naprawdę bomba. Np. teraz będzie braid, a słyszałem o tej platformówce duuuużo dobrego, było world of goo, było DMC 4 (chwała wam!) i o takie prosimy!

? Trzeba mieć 15 złociaków miesięcznie, i interesowac się rynkiem gier/być graczem (chociaż jak się jest tym drugim, to to pierwsze jest raczej logiczne :P)

? W tym roku odbiorę dowód osobisty :)

? Wolę gazetę. Płytę wkładam tak, żeby zobaczyć czy jakieś fajne mody daliście, oglądam screenshocki i na luzie, patrze za oczekiwanymi demami. A AM nie czytam.

? Tylko brat zawsze jak zobaczy nowe CDA na półce, to tylko leci pytanie "mogę se zobaczyć? jak obejrzę to oddam". Brat 4 lata starszy. Kiedyś to ja brałem jego CDA :P

? Jak będziecie dawać najnowsze gry typu Portal2, Bulletstorm, to 50 dyszek macie ode mnie jak w banku :P

? Bo kaloryferowy zagroził, że jak napiszę, że to nie allor, to mi zabierze listwę z kompa :< Potem zamknął się w szafie z ubraniami.

? Tak. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój zgrotek ma już swoje lata, przez ten czas był kilka razy reanimowany bo tu karta poszła oglądając "Gola 3" a tu zasilacz trzasnął i płyta poszła się kochać. Tyle dobrze, że gwarancja była. Aktualnie parametry kompa mam w sygnaturze więc zachęcam do lektury :D

A jednak nie, to tak: 2x2,66 Ghz E7200, GeForce GT240, 2 GB RAM, 500 GB HDD i kineskop 19' :P aha i jakiś ASUS płyta,a co do systemu to okieneczka XP'kowskie

A co to konsol to nie mam narazie pięniążków na taki bajer, ale jak już to myślę, że byłby to klocek 360 :) ale PS3 jakbym dostał to bym nie płakał.

? Czy lubicie pizzę?

Taaaa, szczególnie z peperoni.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie popieram, ale też z góry mówię, że święty nie jestem. Gdybym zarabiał tyle kasy co ci co pierdzą w stołki w sejmie to był kupował każdą grę w jaką mam ochotę....a tak to lipa, nie wydalam :/

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zarabiać to tylko na wakacjach jakoś dorywczo coś kilka baniek wpadnie a tak to kieszonkowe to kilkanaście złotych na tydzień, no i oczywiście regularne wizyty z puszkami na złomie to też coś jest. Ważne że styka na CD-Action i ewentualnie na equ na party :P

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

ściśle tajne, jeśli Wam powiem bede musiał was zabić :]

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Przyznaję jeszcze do Was nie napisał i jest mi wstyd. Forgive me father, 'cause I....

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Wieeeem...mam już adresy xD

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba przebiec stadion olimpijski w stroju barbie i przeczytać po drodze recenzje GTA IV z 01/2009 :D

? Ile macie lat?

Minęło wiele wiosen...ale tak serio mama zabroniła mi rozmawiać z obcymi.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Zawartość czytam w wolnych chwilach (czyt. cały dzień w szkole xD...zaraz czyżbym, zdradził swój wiek), a płyty przeglądam w całości, często nawet instaluje gry :O ActionMega to kwestia nocki.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Dokładnie, co chwile "a pokaż","a daj poczytać"

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jestem hardcore'm

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Wszystko, a Allor bo jest ze mną spokrewniony. Zjadł nowowiejskiego misjonarza, który był moim wujem ze strony brata mamy!!Ale i tak bo tak! Xd

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest mistrzem we wpychaniu frytków do....nosa na czas, a Allor to jego nick na blogu Martynki xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry chciałabym przeprosić za ostatnią odpowiedź.

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Witam. Mam ładny, czarny komputer w którym monitor wyłącza się pięć minut po włączeniu. Jak ja go kocham. Mam też dwa laptopy. Znaczy, jeden podkradam bratu, drugi matce. PS3 jeszce nie mam, ale akytwnie szukam sponsora.

Czy lubicie pizzę?

Tak! Dodajcie kiedyś pizzę do CDA zamiast tych głupich płyt. Albo dajcie płyty chodnikowe, są praktyczniejsze.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

No bo jak nie będzie piractwa, to na kogo by producenci zrzucali, że ich super plastikowe sequele silikonowych remeków się nie sprzedją? No bo nie ma słabych gier, są tylko niedocenione, spiracone i rozreklamowane hity.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nic. Zlitujcie się nad głodującycm studentką która nie ma nawet socjalnego stypendium, a pieniądze przeznaczone na jedzenie wydaje na książki, komiksy i gry. Miejcie serce. Dajcie mi PS3.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Chodzi o to że komercja przyszła do was, wychodząc z naszej imprezy, a przecież niedawno przyjechała z ameryki, wcześniej opuszczając europę, gdzie prawdopodobnie się urodziła, w międzyczasie zapuszczając się w chiny, australię i afrykę. Ba! ponoć na arktyce ją ostatnio widziano. Więc to chyba naturalne, że nikt nie lubi tej latawicy, która już prawie każdego z każdym zdradziła. Tym smym, powinniście na nią uważać, bo i was w krótce zdradzi.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poziom listów jest niczym błogosławiony deszcz mający zmyć zwas grzech komercji. Póty spadać będzie, póki nie zdecydyje się rozdawać CDA za darmo.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszyc komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

To dla waszego zdrowia. Nie chcemy byście się rozpuścili za bardzo. Macie przecież dopiero 15 lat. A Jakbyśmy karmili dzieciaka fastfoodami i słodyczami? W skrócie: roztyje się, rozleniwi, nie bedzie miał przyjaciół, uzależni się od WoW'a i popełni samobójstwo. A tego byśmy nie chcieli. Prawda?

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action?

Zostanie czytelnikiem CD-Action wymaga wielu poświęceń, zaparcia i stultitii. Stultitię można kupić w każdym kiosku. Zaparcie łatwo uzyskać spożywając zupkę chinską zmiksowaną z pianką do golenia (wyborne polecam). Jako poświęcenia akceptowane są: mirra, kadzidło lub złoto. Odpowiednio przygotowani psychcznie zaczynamy dążyć do oświeconego stanu zwango czytaniem.

Najpierw przechodzi się trening w piekle.

Potem pracuje na zmywaku w niebie.

Ostatni etap próby polega na oednalezieniu wszystkich dotychczasowo wydanych numerrów czasopisma w śmetnikach rozsianych po calutkim świecie. Powodzenia.

Można też kupić CDA w kiosku, ale to wyjście tylko dla noobów.

Czy to fajna fucha?

Nie.

Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Pytanie zbyt intymne.

Ile macie lat?

W sumie uwzględniajac średnią sprzedaż czasopisma i średni wiek czytelników...

tak z 2 miliony?

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Kiedyś zjadałm gumę płyty. Nie była dobra. Do tej pory mam awersję do wszystkich płyt.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Brat, dwaj kuzyni, wujek, ojciec. A ja biedna istota, im to funduje.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tak, pod warunkiem, że w środku będą koperty z banknotem 100 złotowym.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Allor jest jadalny. Spora część czytewlników CDA to studenci. Głód nawet cebulę uczyni powabną.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Wstydziliście by się.

Kogo obodzi że Allor jest z Smugglerem (macie błąd w pytaniu, zapomnieliście o owym "z" ), lub kto leży na górze. Powtórze raz jeszcze: wstydźcie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Swoją stacjonarke, aka studnię bez dna. Gmeram w niej ciągle i namiętnie, dokładam nowe części, przerabiam stare... na święta służyć mi będzie za choinke.

Czy lubicie pizzę?

Mój organizm nie toleruje innego pokarmu.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piractwo...? Takie jak w One Piece?

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Biedny student jam ci. Stypa socjalna plus to co wyskrobie na produkcji grafik komputerowych. Akurat na bilet, tonę kserówek oraz pieniący się, zimny nektar bogów zwany piwem.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja? Moja była (do etapu żony, chwała niebiosom, nie dotrwała) miała na drugie, "Komercja".

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Generalnie sztuka pisania listów zanika. Mało kto, niestety, stosuje teraz formy wypowiedzi dłuższe, niż SMS. A i te nie są najczęściej zbyt gramatycznie poprawne. Nie dziwmy się więc, że coraz rzadziej pojawiają się listy "na poziomie". Wielka szkoda, wielka, zważywszy na wspaniałą historię formy komunikacji jaką jest list.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nikt się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Ja, przyznam szczerze, rzadko instaluję cokolwiek z płytek - przejrzę nowe tapetki, czasem "Na luzie", a potem płytka trafia na stojak i tam się kurzy. Ale w każdym numerze wrzucicie coś, w co chętnie bym zagrał, gdyby mi się nudziło, więc jestem zadowolony ;)

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Kupić własny egzemplarz i skutecznie poskładać pare literek. Oglądanie obrazków nie do końca widzi mi się jako czytelnictwo. Lektura pisma jest całkiem przyjemna, trzeba przyznać - najczęściej czytam od deski do deski, i po paru dniach pismo ląduje razem z resztą mojej skromniutkiej kolekcji. Czasem wracam do starych numerów, ot chociażby do solucji GTA:SA ;P

Ile macie lat?

Rocznikiem czy naprawdę?

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Prawdę mówiąc, nigdy nie zaglądałem do ActionMaga. Tak jakoś.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Czasem moja dziewczyna przejrzy sobie nowy numer, od czasu do czasu mój siedmioletni siostrzeniec poogląda sobie screeny (bo do czytania jakoś go nie rwie, ale pracuję nad tym :P)

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie przeginaj.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Wysoki sądzie, zgłaszam sprzeciw. Pytanie jest tendencyjne.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest to obiekt niezdrowej fascynacji całej rzeszy pryszczatych nastolatków. Obserwuję ten fenomen społeczny od wielu lat i nie przestaje mnie on intrygować. Warto by Smugglera przebadać pod kątem gospodarki hormonalnej. Istnieje prawdopodobieństwo, że produkowane przez niego związki chemiczne można wykorzystać przy produkcji skutecznego leku na raka. I polio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytania odpowiadałem w takiej samej kolejnosci jak z newsu(problem w tym że jestem leniem i nie chciało mi się przepisywać lub kopiować)

1)Dobry. Nie. A czemu sadzicie, że zamierzamy?

2)Tak

3)Sądze, że z powodów finansowych. Przecież wszyscy mają problemy po ty jak cd-action zwiększa swoją cene.

4)Moja prywatna sprawa!!! Jeszcze poproscie o dane osobowe i numer karty kredytowej.

5)Komercja? Ja nie znam takiego słowa.

6)Bo każdy boi się Smugglera, który zmiesza cie z błotem(lub ze swoim piśmiennictwem) za brak przenika (lub zwrotów grzecznościwych w skierowanych wypowiedzi do Pana i Władcy Smugglera). Jeśli uważacie tą wypowiedź z NIE mądrą to jesteście w Wielkim Błedzie.

7)Ja nie narzekam. Bo mamy. Bo stare. Bo nie działaja na naszych komputerach. Bo nie lubimy danego gatunku.(i tak trudno było sobie na nie odpowiedziec?)

8)Umieć czytać i mieć około 15 zł lub więcej. Jeżeli bylaby to fucha... . Zależy czy przeczytalem czy też nie.

9)Patrz 4 odpowiedź.(suma lat wszystkich czytelnikow? I ja mam to obliczać? Czy nie mówiłem, że ze mnie leń?)

10)Przede wszystkim czytam magazyn. Z płyty korzystam gdy spelni me oczekiwania. A co to Action Mag?

11)Jeden kumpel ktoremu nie chce sie wydawać kasy skoro ja mam prenumerate.

12)Dobra, ale przy okazji do gazety dajcie nowy dodatek w postaci banknota 50 zł.

13)Och Allor. Qnik nie rozpowiadaj tak że Allor ma większe powodzenie u płci męskiej.

14)Tego nie wiemy, medycyna nie określiła jeszcze gatunku. Gratulacje odkryleś kim jest Smuggler!!! Od początków istnienia magazynu(około 15 lat) zrobileś to jako pierwszy z ludzi tam pracujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

? Czy lubicie pizzę?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

? Ile macie lat?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

1. Jaki mam komputer? Zaje*****! 1 rdzeń, karta grafiki 128mb i śmiga Cod4, TDU, TS3, Kane i Lynch z numeru 1/2011 ;P.

2. Jest pizza jest impreza!

3. Czemu popieram piractwo? Bo BUDYŃ! Tak ta mieszanka wyzwala we mnie prawdziwą bestię! Nie popieram piractwa, ale z braku laku (czyt. pieniędzy)...

4. Tyle ile trzeba czyli:

a) W Chu...

b) Patrz wyżej

5. Nie mam ZIELONEGO pojęcia! Zacząłem czytać Was od 2011 roku i dopiero się dowiem o co Was się czepiają, ok?

6. Spada? Ja właśnie miałem do Was pisać! A to, że miałem pisać o CD Key do Kane'a i Lynch'ea to co innego...

7. Narzekamy? To chyba narzekają te trolle, bo ja jestem mega super hiper zajefajnie podjarany pełniakami z CDA. Wkońcu Tomb Raider, Resident Evil czy taki HIT jak KANE & LYNCH to świetnie gry tylko niektórzy nie potrafią docenić tego, przecież te gry OCIEKAJĄ [beeep]ISTO****!

8. Trzeba mieć nerwy (niektórzy nie wytrzymują od czytaania odpowiedzi na listy co zdążyłem zauważyć czytając tylko 2 numery), trzeba GRAĆĆĆĆĆĆ i trzeba być fajnym, a wiele ludzi nie spełnia ostatniego warunku. Fajna fucha. Niektórzy spytają MiChu Why? A ja: Bo CDA. Ile czasu? Hmmm... Przeczytanie trochę zajmie, pośmianie się 3 razy z tych samych tekstów też chwilę zajmie. Razem wychodzi jakieś 2 chwile, ale u mnie to dużo (spytaj moją matkę...)!

9. Odpowiednio dużo, aby móc być uważanym za trolla, a zachowującym się tak, że uważają, że jest spoko. (chodzi o mnie) W kwestii wszystkich to tak dajmy na to 10-50? :P Sugeruję do 50, z powodu listu tego pana o kradnieciu w grach nie pamietam ile mial lat ...

10. Tylko ja czytam i nikomu nie oddam! MOJE CDA!

11. Przedewszystkim czytam magazyn, Action Maga jeszcze nie czytałem ani razu czyli 0/2, płytę przeglądam całą, ale płyty z 2/2011 jeszcze ani razu nie wyjąłem ^^.

12. A czy Wy nie moglibyście dać Call of Duty do pisma? Nie stać Was? A nas nie stać na płacenie 50 złociszy za 120 kartek ;P. (zerżnąłem z numeru 1/2011 albo 2/2011 z listu ale to nie ja byłem jego autorem)

13. W CDA najbardziej podoba mi się wasz humor oraz świetne PEŁNIAKI NA PŁYTCE! Allor? Hmm... Nie, nie, nie! Nie znam całkiem waszej redakcji, ale jeżeli on jest fajny to go polubie, dołączy do grona fajnych (mojego)... (Ach ta skromność! <3)

14. Smuggler? Jest redaktorem (chyba), nawet mój pies to wie (chyba), no i jest fajny (chyba) i wcale mu się nie podlizuję (chyba)! No to bez odbioru! (chyba)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój komputer jest czarny. Bardzo go lubię. On ma bardzo ciężko, ale nie przejmuje się tym. On bardzo lubi inne kolory. On niezbyt lubi konsole. Ona wywołuje smutek na jego licu. Jego wnętrzności skręcają się z bólu. On mnie nie będzie lubił, gdy kupię konsolę. Ja go lubię. Ja nie kupię konsoli.

? Czy lubicie pizzę?

Tak, ale tylko taką, za którą nie płacę ja.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Prawdziwi piraci to Ci z hustkami na głowach i z szablami w rękach! Precz z tym średniowiecznym nazwenictwem! Uwielbiam piratów! Zwłaszcza Piratów z Karaibów!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zależy. Zależy od humory wątroby.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja to wyraz, który można wykrzyczeć w przypływie szału - na przykład zamiast tego innego wyrazu na "k". Dlaczego? Bo w wyrazie tym jest litera "R" która powoduje rozładowanie negatywnych emocji. Serio!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Sądzę, że poziom ma związek z prądami morskimi znad Marsa. A Snickers i tak jest zazdrosny.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

I tak każdy z czytelników ma Wasze ołtarzyki w centralnym punktu pokoju. Nad komputerem. Modlimy się do Was codziennie, przez parę godzin. Czyżbyście nie wiedzieli? Nie? To idę ponarzekać na pełniaki.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba być właściwym człowiekiem we właściwym miejscu z własciwą ilością zer na koncie. Uwaga! Liczba zer poprzedzona musi być liczbą z przedziału <1,9>!!!

? Ile macie lat?

Pedobear może obejść się smakiem...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Zaskoczę Was, ale ja korzystam z samej płyty! Każda jest genialną podstawką pod kubek. Z resztą i tak nie dajecie oszałamiających pełniaków. Idę narzekać na forum. Aha. Jeszcze jedno. Co to jest ActinoMag?!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Czuję, że moim powołaniem jest założenie objazdowej biblioteki CDA. Można zbić na tym fortunę. Znajomi gotowi są zająć moją uwagę paroma puszkami chmielowej ambrozji, bylebym tylko spuścił kolejny numer CDA z oczu...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

To ja wolę ukraść. A co!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Cytując klasyka: "Who the f... is Allor?!" Mógłbym go poznać, ale tylko wtedy, gdy zadeklaruje, że jego życiową ambicją jest przyodzianie się w latexowy strój koloru różu i... koniec z fantazjami.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Szmugler? To jakaś odmiana Pirata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam komputer sprzed 4 lat, do którego dokupiłem kartę graficzną i trochę ram, poza tym mam ps2,22

? Czy lubicie pizzę?

Uwielbiam, szczególnie salami, ale wolę ketchup.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Osobiście nie piracę, ale myślę, że z powodu wydawania pieniędzy na pizze zamiast na gry.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Podać w lirach czy frankach?

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To jest komentarz youtubowicza pod każdym z nowych utworów zespołów, które działają ponad 10 lat

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nigdy nie pisałem.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

To nie my tylko Marsjanie.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba je kupić. Fucha fajna, ale mało płatna, a przy "robocie" spędzam duuuuużo czasu

? Ile macie lat?

Nie wiem, spytajcie Smugglera.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Raczej częsciej czytam magazyn, awłączam action maga tylko wtedy kiedy redtube przestaje działać.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko ja, nigdy bym go nie oddał.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tak, ale musicie mi dać 60 zł miesięcznie

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Podobają mi się cyferki w rogu (jak odkryje co to jest to napisze)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to jest coś, nie ma co...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Szary. Prostokątny. I wnioskując z szybkości dzialania większości gier chyba pusty w środku...Konsol nie stwierdzono, oczywiście jak już kupić to tą najlepszą. ;p

? Czy lubicie pizzę?

Bardzo. Szczególnie jeśli ktoś stawia.:)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Dlaczego? Oczywiście dla wiekopomnej sławy.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dożo mniej niż by się chciało...;p

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jest i już. Na razie nie mam to dowodów, ale kiedy je znajde to będziecie mieli przekichane :icon_twisted:

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Mądre i poważne wypowiedzi pojawią się jak tylko zauważymy mądre i poważne pytania... :wink: Poziom listów spada dlatego że te najlepsze nie przedostają sie przez cenzure, to oczywiste...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Oczywiście dlatego że już mamy, są stare, nie działają na naszych komputerach i że nie z tego gatunku co potrzeba.:D A czego się spodziewaliście? Przecież każdy wie że się lenicie i zdobycie nowego CoD to żaden problem...

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

5 lat ciężkich studiów, potem kilka kursów, pare miesięcy praktyki na gorszych czasopismach, i można powoli zaczynać. na początku powoli, ograniczając się tylko do studiowania okładki, potek sukcesywnie, wraz z zakupami kolejnych numerów można czytać więcej, aby po 2 latach dojśc do ostaniej strony, Wtedy już tylko specjalny test ze znajomości pisma, 3 miesiące czekania na na oryginalna odznakę czytelnika można zaczynać. A fucha to wręcz niesamowita, dająca olbrzymą satysfakcje, lecz także czasochłonna (8 h dziennie to minimum) i słabo płatna. Nie można jednak narzekać :P

? Ile macie lat?

To ja jednak poproszę cole...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytamy płyte z Action Magiem :)

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Rodzinka sie boi że ze stron wyskoczy szatan, a kuple by chcieli ale nie mogą znaleźć. Za dobrze chowam... :chytry:

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

My możemy płacić, ale to Wy będziecie zwiększać ilość stron...nie zaraz, to jakoś inaczej szło, wrrróć...Oczywiście że nie, nie wiem skąd ten pomysł, jeśli to Smuggler znowu chce podwyżke to tym razem musicie mu odmówić...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor najbardziej nam sie podoba ponieważ jest Smugglerem...

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Patrz wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 PieCyk

2 o tak....

3 bo nie mamy o czym pisać a jeśli jesteśmy wystarczająco idiotyczni to nasze "prace" są publikowane... choć czasem jest przydatne.. mój kodeks mówi ze jeśli mam gdzieś pudełko po grze to mogę ja ściągnąć...

4 za mało

5 tez się pytam...

6 po prostu dbamy by nie powtarzać tego samego..to jak ze starymi grami najlepsze już poszły....

7 trzeba kupić cda...fucha nie najgorsza ale niestety trzeba dokładać do interesu wiec z reguły to tylko na 1/3 etatu

8 damy się o wiek nie pyta....a ja jestem za równouprawnieniem...wiec z tego wynikaaa...? ze 14 (ktoś mówił ze na korzyść kobiet...?)

9 zależy

10 obwarowane i niedostępne dla śmiertelnych

11 albowiem mój growy budżet wynosi 20zł/mies...cda i butelka coli...plus ze przy waszych obecnych obrotach wcale nie ciężko wyjść na czysto wiec wywołało by ta kolejna serie beznadziejnych postów...ulitujcie się nad Ghostem (a jak nie nad nim to nad naszymi portfelikami...schudły ostatnio biedaczki...)

12 najbardziej lubię kaloryferowego

13 Smuggler to kaloryferowy! każdy to wie, bo kto inny gryzł by kable? (no niewykluczone ze kupiliście królika...)

Tak po macoszemu ale....mam dziwne wrażenie ze to miało na celu pokazać jakie prze*ebane zajęcie ma Smg - współczucie ale to chyba niestety i tak przemówi tylko do tych co bardziej kumatych...be well guys...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na początku miałem aż 32 MB ramu, kartę graficzną voodoo 3000 16MB i najlepszego z tej trójki - procesor pentium (nie jestem pewien) 20Mhz z pryciskiem turbo dającym zawrotną prędkość 60Mhz no i konsola Pegasus

2. Lubię z papryczką chilii, bananem, podwójnym serem, posmarowana pasztetem a na popitkę środek przeczyszczający

3. Bo za gry nie trzeba płacić!

4. Cóż to jest ta komercja?

5. Nasze listy nie są za głupie, one są dla was za mądre !

6. Każdemu leży co innego

7. Zaopatrzeć się w 15zł/kominiarkę i kapiszon/podawać się za pracownika redakcji i liczyć, że pani w kiosku da Ci pismo gratis. Fucha dobra choć nie zarabiam tyle co Smuggler (30000 zł-źródło: plotki), siedzę z każdym od początku do końca

8. Wszystko po trochu

9. Tylko ja i tata o sprzęcie

10. Najwyżej 25 - nie pytajcie mnie czemu, spytajcie moją ciotke

11. Najbardziej podoba mi się dolna część przedostatniej strony a Allor ze względu na ksywke

12. Smuggler jest Bogiem, granie nałogiem a jest nim Allor bo kobieta zmienną jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne odpowiedzi, przepraszam was i nas.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- komputer kupiłem rok temu za 3475 zł i martwi mnie to że za rok należałoby kupić nowy. Miałem PS3 sprzedałem, gry za drogie tylko dlatego że BD.

? Czy lubicie pizzę?

- kilka lat temu pracowałem w pizzerii, od tamtej pory nie jadam pizzy. (nie będę podawał powodów ponieważ nie chce by ktoś przestawał ją jeść)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- to wina samych producentów/dystrybutorów, np przez 2 lata produkcji gry opowiadają jaka ta gra jest kosmiczna, więc jak się pojawia na torrentach to ją pobieram bo nie wytrzymuję (tylko w przypadku gdy kupiłem oryginał, a do premiery trochę zostało). Co do innych? bo nigdy nie zostali okradzeni, druga sprawa to że nie każdy produkt jest warty swojej ceny.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- 1895 zł Brutto/miesiąc

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- a gdzie komercji nie ma? tak na poważnie zarzucając komuś komercję jest się hipokrytą.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- próbujemy dostosować się do redaktorów. (nie piszę listów to się nie wypowiem)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- dasz komuś palec, będzie chciał całą rękę.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- czytnik PDF i dobre łącze internetowe. To fajna fucha tylko kończąc jedno CDAction zostaje niedosyt i oczekiwanie na kolejne (nie polecam;)

? Ile macie lat?

- 22 lat 14h 35m 55s

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- płyta to tylko dodatek zamiast niej wolałbym więcej stron.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- oczywiście czytam ja i mój pies. Przeprowadzając eksperyment dwóch czasopism lub jednego czasopisma z gazetą, zawsze wybiera CDAction.

PS. czy ktoś z redaktorów nie ma kota?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- nie ma najmniejszego problemu, jeśli 99% zarobku oddacie potrzebującym.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- od zawsze wolałem kobiety, więc mi się nie podoba.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- trzeba zapytać waszych specjalistów od marketingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mam taki, że tetris śmiga na najwyższych wymaganiach. Nie mam konsoli, ale mam toster!

? Czy lubicie pizzę?

baaaardzo!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

ja nie popieram...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Mam kieszonkowe 30zł miesięcznie -.-

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

a nie wiem...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poziom listów ciągle spada, ponieważ na świecie coraz częściej cd-action kupują p()|<3m0|\|y i dzieci neo.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja nigdy nie narzekam, wasze gry są super ;D

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Aby być czytelnikiem CD-Action trzeba być pro. Dziennie z CD-Action spędzam 3-4 godz.

? Ile macie lat?

14 ;D

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Ja czytam i to i to, ale głównie magazyn.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Do mnie jak przyjdzie kolega to zawsze bierze jeden egzemplarz CD-A i czyta.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie mógłbym płacić 50zł bo to za drogo.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

A dlaczego nie?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Naprawdę?! Idę powiedzieć kolegom!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.komputer 5letni intel pentium d 2.66ghz 1gbram geforce 7300gs 512mb itp:P i pegazus a zadnej innej konsoli nie bd nigdy mial bo dla mnie to wgl nie powinno istniec

2.lubie bardzo pizze

3.ja osobicscie nie popieram piractwa fakt niektore gry porzyczam od kumpli ale jak czegos nie moge skombinowac to kupuje orginala (moj komp juz za slaby wiec nie kupuje obecnie xD)

4.kieszonkowe haha czasem mi sypna na jakies wyjscie z kumplami

5.pfff rzad haha

6.poziom listow hmmm nie wiem ja osobiscie chcialem kilka razy napisac do ar ale albo sie przestraszylem bo nie wiedzialem jak dostojnie w waszym jezyku zaczac zaby mnie nie zjechano albo nie mialem czasu

7. ja na pelniaki nie narzekam... pisze tylko ze cos mam albo ze juz cos bylo ale i tak kupuje bo mam prenumerate ale wg mnie za duzo w pismie zrobiliscie w keirunku ps3 i x360...

8.hmmm ja raczej nie spedzam dziennie czasu z cda bo staram sie przeczytac wszystkie artykuly ktore mnie interesuja w max 3dni...

9.mam prawie 18lat

10.przedewszystkim sobie poczytuje... ale jak jest cos interesujacego na plycie to instaluje:P a am rzadko przegladam...tez jak jest cos interesujacego

11.ja sam czytam cda i znam tylko jescze 2 osoby ktore je czytaja a mi czasem cda podbiera i rozpakowuje 6letni brat zeby popatrzec co jest na plycie i na screeny:P

12. 5dych to rzescie tera polecieli xD ja moglbym dawac max 20zl ale odrazu mowie ze nie kupowalbym juz kazdego numeru a tylko takie gdzie by byly fajne gierki lub gadzety...

13.w cda najbardziej podoba mi sie dzial na luzie! a i tu male sprostowanko w stosunku do pytanie nr 11 czasem matuli daje poczytac na luzie zeby sie posmiala:P a swoja droga...zawsze tam pisze ze na luzie was potrzebuje hmmm wyslalem kiedys 2x tego samego maila z kilkoma zabawnymi rzeczami z 2 roznych portali i nie dosc ze zadnej rzeczy nie bylo to nie dostalem ani odp ani nic w tym stylu ;(

14.smugller? hmmm dla mnie jest to stworek w grze mmo tales of pirates z ktorego leca wartosciowe itemki xP a poza tym wasz czlowiek w czerni;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego czasem piracę?

Jeśli gry nie poleci mi kumpel, to wolę najpierw sprawdzić, czy gra warta jest zakupu. Jeśli tak, to ją kupuję, jeśli nie, to zaoszczędziłem kilka dych.

Dlaczego nie kupiłbym CDA za 50 złotych?

Dla tego samego powodu, dla którego Wy, Szanowna Redakcjo, nie kupujecie pizzy za 100 złotych (chyba, ze kupujecie...?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam taki komputer, na którym to grywała moja cioteczka Kleopatra, o. A co to są konsole?

? Czy lubicie pizzę?

Lubię, ale darmową i taką na kupony.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Popierać piractwo? Tfu! Jestem rybą, która zjada złych piratów.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ile? Na CDA zawsze starczy ;)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wiem właściwie, może pomyliła budynek/ulicę/miasto?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Spada, bo spada. To zbyt trudne pytanie. Nie jestem w stanie odpowiedzieć. Przepraszam.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Kto narzeka? Dawać mi go tu! Ja mu pokażę gdzie pieprz rośnie!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Chcesz zostać czytelnikiem CDA? Najpierw musisz wyrwać numer z paszczy krwiożerczych sąsiadów, którzy polują na każdy, ukazujący się numer. To wbrew pozorom bardzo ciężka praca. Recenzje są tak ciekawe, że tylko czytasz, czytasz i czytasz, a później oczy bolą, bolą i bolą. Ile czasu spędzam dziennie z CDA? Ja nawet z nim śpię!

? Ile macie lat?

Mój pies ma cztery łapy, dwie kury mają po dwie nóżki, kot ma cztery łapki i dwa gołąbki mają po dwie nóżki. No tak, tyle.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn przede wszystkim!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Muszę strasznie uważać. O CDA walczą wszyscy! Moja babcia też kocha CDA! I dziadek też! Serio, serio. CDA łączy pokolenia ;)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

A mogę, mogę. CDA jak woda ochoty na wszystko doda!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

CDA to CDA. Tu wszystko musi się podobać ^^

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Ja nie znam żadnego Smugglera, ale już się zaczynam go bać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Piecyk stary, ale jary. Zastanawiam się czy mi Resident Evil 4 pójdzie, muszę spróbować. Oprócz tego x360.

2. Głupie pytanie. Kto powie że nie lubi pizzy, zostanie spacyfikowany natychmiastowo.

3. Popieram, skakałem do góry gdy geohot i fail0verflow złamali ps3. Sam ściągam raczej muzykę, lub opcjonalnie filmy. A jeśli chodzi o gry to kupuje piraty na xkloca na giełdzie 15 zł sztuka. Dużo wygodniej niż ściągać kilka giga na słabym łączu. A poza tym uwielbiam Sid Meier's Pirates !.

4. Kieszonkowe- 10zł i to nie zawsze, pracuję u taty w biurze z pensją zmienną 3 dni w tygodniu. Ale kasa leci ładnie (jak dla mnie)

5. Komercja ?? O reklamy chodzi ? Czy o coś innego ? Ja tam nie zauważyłem.

6. Nigdy nie napisałem do AR, chociaż myślałem o blogu.

7. Nigdy nie narzekałem na pełniaki, CDACTION jest dla mnie jak biblia dla mochera. Płytka jest tylko dodatkiem.

8. Ano fucha zajefajna 15 zł miesięcznie kosztów prowadzenia interesu + pizza, napoje, humor. No i trzeba mieć nierówno pod sufitem. Pismo starcza na dzień maks. dwa, gdy nie mam w co grać.

9. To zależy, wpisane mam 16, zachowuje się na 7, ale w sklepie mam 18.

10. Przede wszystkim pismo, płytka potem, na pierwszy ogień idą zwiastuny i gameplaye, ActionMaga nie czytam.

11. Tylko ja, czasami brat oglądnie obrazki i przeczyta ich opisy pod moją nieobecność. CDACTION w kolejności od tyłu chroni: sejf tytanowy z szyfrem 20 cyfrowym wbudowany w podłogę, lasery takie jak w pierwszym Residencie (film), pułapki( kolce, latające ostrza, piły, zapadnie, ruchome ściany), WDDB- Wielkie Drzwi Do Bunkra, odporne na ogień, eksplozję, elektryczność, zimno, naturę, magię śmierci oraz teletubisie. Och zapomniałem powiedzieć, że siedzę zamknięty w sejfie z CDACTION z obnażonymi zębami a wychodzę tylko do kiosku.

12. Jasne, ale wtedy nie będę mógł wynająć armii najemników do ochrony CDACTION.

13. Jak już wspomniałem CDACTION jest dla mnie jak biblia dla mochera. Ale najbardziej podoba mi się 342 literka na 62 stronie.

14. Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam XBOX'a 360, dwa laptopy i starego pieca - póki co wystarcza

? Czy lubicie pizzę?

Jak dasz to zjem :3

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Brak otwartej bety, brak dema, wysoka cena, niska jakość (na podstawie opinii innych [większości]) to chyba wystarczające powody ;p

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

milion pięćset sto dziewięćset

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Tego to Bogowie raczyć nie wiedzą :P

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Młode pokolenia + gry robią swoje, heh

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja tam nie narzekam, a jak komuś nie odpowiada to może mi dać :3

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Po pierwsze trzeba umieć czytać :P. Fajna? O ile ktoś lubi gry - to tak. Dopóki nie przeczytam całego

? Ile macie lat?

Mam tyle lat, ile milionów w TDU2 :)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim magazyn, i czasem płyta

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

2, ja i mój brat

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Możemy, ale komu się chce :3

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor, bo jest sexy <3

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest Allorem, bo Allor jest Smugglerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

PieC złożony według własnego uznania trzy lata temu, a taki że Assassin's Creed II, The Force Unleashed II czy nawet GTA IV śmiga (no GTAIV nie na najwyższych; reszta i owszem).

Konsola? Śmiejcie się, lub nie, ale zostanę przy Nintendo Entertainment System i Atari 2600...

Czy lubicie pizzę?

Przyjmijmy, że:

p:="Lubię Pizzę", wówczas otrzymamy zdanie:

p v ~p i teraz rozwiążcie to logicznie ;)

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Zaprawdę powiadam wam - wszyscy chcieliby mieć wszystko ale robić to nie ma kto i wtedy mamy takie o to piractwo...

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Trudno powiedzieć... Dawno jej*/go nie widziałem...

(* tu: jej użyte w sensie wypłata)

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wiem/Nie mam pojęcie/Sumuggler wie (niepotrzebne skreślić).

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Może nasze społeczeństwo za bardzo ufa Microsoft Wordowi, ew. innym dziwactwom, a nie wie jak wygląda słownik ortograficzny?

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ej chwila - ja nie narzekam (no może raz bo sobie tydzień wcześniej "King's Bounty" kupiłem a tu - w CDA dali). Za insynuacje można pójść siedzieć, wiesz?

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Weź kwantyfikator czwartego stopnia z pierwiastka macierzy o wymiarach nxm i przemnóż to przez całkę nieoznaczoną liczb urojonych, a potem dodaj to stałej Avogadra pomnożonej przez sumę zarobków redaktorów CD-Action (zakładając, że liczba ta jest większa od "0"), a otrzymacie liczbę sekund którą przebywam z CDA w ręku w ciagu dnia...

Ile macie lat?

Jestem starszy od CD-A o 5 lat... Więc "młody" polej wódkę ;)

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Zależy od tego co znajdę na płycie, ale często bywa tak, że bardziej interesuje mnie wasza "publicystyka" niż zawartość płytki...

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Są szczelnie zabezpieczone w komorze próżniowej tak aby sprzedać je wam za 15-lat za nieprzyzwoicie wysoką cenę...

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Dalibyście 2x tyle stron i co dwa miesiące jeden film dodatkowo to kupiłbym was za te 49,99 zł (+ 8% VAT).

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

To nie jest Allor wybacz... To jest Ghost - a czemu? Bo się na mnie dziwnie patrzył na ostatnim [informację gdzie się na mnie patrzył ocenzurowano tak aby Ghost sam się domyślił - podpowiem - to była ostatnia taka impreza gdzie rozdawaliście parasolki z "Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe"]...

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

I znów to nie Allor (rany... czujesz mięte do Allora czy jak?)... Anyway - Smuggler jest jak Jezus - nikt nie widział, a wszyscy wierzą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputery mamy (ale nam zabrali), konsolę też mamy. Wspornikową.

? Czy lubicie pizzę?

Lubimy. Szczególnie mój chomiczek z nanowszczepami. Lubi ją z majonezem jak Holendrzy, ale ma po nich gazy.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Co to znaczy "niektórzy" i co to znaczy "popierają"? I co mają producenci i gry (?) do rabowania statków?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Po pierwsze to nie kieszonkowe a sejfowe. Po drugie już nie mamy. Po trzecie, Panie Smuggler, ustawa przewiduje, że każdy kto dostaje 34 tys. miesięcznie, nie ma prawa istnieć. Dlatego nie mamy.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jego Eksterminacja Mistrz Ciętej Riposty Uczony W Pismach podpowiada: NIBY. CDA jest "tró" i koniec.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo poziom wody się podnosi. Równowaga musi być. Mój chomiczek Tyrał-El się zestarzał i tylko laską już wymachuje, to prawda.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

My z Tyrał-Elem i starymi pełniakami doskonale się uzupełniamy. Nawet jeśli jesteśmy z różnych gatunków.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Fajna fucha, bo CDA jest "tró". Aby być czytelnikiem CDA, trzeba czytać CDA (Kapitan Obvious się kłania). Dużo czasu, zarówno dziennie jak i nocnie.

? Ile macie lat?

Razem z chomiczkiem czterdzieści pierwiastków drugiego stopnia z trzech. Jeszcze dajemy radę.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn czytamy, ActionMaga nie. Kiedy Tyrał-Elek był młodszy, płyty mu smakowały. Teraz już nie korzysta.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Trzy. Ja, chomiczek i pewien bezimienny człowiek z niejedną blizną. Mieszka pod 6 przy rogu. Jeszcze pytanie: latające czaszki się liczą?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie moglibyśmy, ponieważ 50 sztuk złota w tych czasach to dużo. Za to mógłbym mieć 3/4 dobrego berdysza i kolejny nanowszczep do kolekcji... Najwyżej 40 srebrników i ani grosza więcej.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor zaiste najbardziej. Bo słyszałem o nim. Moja babka czarodziejka wyrecytowała mi wiersz o nim, gdy młody byłem:

Allor człekiem jest, co młodości nie gubi;

Żwawy, gibki, silny, robi dziwne miny;

Zawsze kierownicą pierdyknąć kogoś lubi

Kto mu nad uchem krzyknie: "ALLOR! SCREENY!"

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

E, panie dziejaszku, my się na takie sztuczki nie nabierzemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Czy lubicie pizzę?

Hej, to pytanie to ściema! Tu powinno być "czy jesteście uzależnieni od pizzy?"

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja i mój statek nigdy nie napadliśmy na żadnego producenta, słowo pirata.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Jeśli moje kieszonkowe miało by być dowolną liczbą naturalną wyższą od 15 oznaczoną literą N to moje kieszonkowe wynosi N-15

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wiem, nigdy tego nie jadłem.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo nas ciągle dedają listy z wyższymi levelami temu levele naszych listów spadają...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Moją propozycją jest aby zamiast pełniaków do CDA dołączać kremówki. WSZYSCY lubią kremówki.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wykonać questa :

Items needed :

15 Gold, Map

Quest :

Go by the map to the nearest NPC and buy CDA (cost 15 Gold)

Awards :

New rang = CDA reader

New quest = Smuggler Secret

? Ile macie lat?

Sechzehn

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Oczywiście, nic nie nadaje się tak dobrze jako podkładka pod puszkę koli jak płyta CDA! ActionMaga nie czytam bo nie mam internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam komputer , bardzo ładny czarny , zasilam go "wunglem" i "zimniokami".

? Czy lubicie pizzę?

Tak , ale świeżą (ja nic nie sugeruję !)...

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ponieważ niektórzy z nas uważają się za korsarzy...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Starczy na klamkę od samochodu Smugglera.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie jestem pewien , ale chyba chodzi o to że maci za dużo tekstu żeby pismo się sprzedawało a za mało reklam ;/

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Człowiek na starość głupieje...A tak serio to udziela nam się poziom Smugglera (nie chcemy żebyś czuł się samotny Smugg :)) :(

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo jak ja mam włożyć tą śmieszną płytkę do mojej stacji dyskietek ?? Zresztą DVD przydaje się do trenowania rzutu dyskiem.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba nauczyć się czytać brajlem , niestety mi to nie wychodzi bo nie mogę znaleźć żadnych kropeczek :( Fucha świetna - moja deska klozetowa jest bardzo wygodna ;)

? Ile macie lat?

Rocznikowo 15 (jak dobre wino) , da facto 14 , ale czuję się jak 1514.Ach ta dzisiejsza młodzież...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn + ActionMag , płytką głównie trenuje rzut w dal

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mój jest co miesiąc jedyny w wiosce zwanej Warszawą , wypożyczam go innym 5 zł/h za czytanie tych świetnych reklam !

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Możemy nawet i 500 , ale dajcie na pełniaka premium do Tibii ;)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Komu mógłby się nie podobać ? Ludzie uwielbiają świnki morskie , oprócz Allora najbardziej podoba mi się w CD-Action papier (dobry do podcierania !).

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

To trochę jak z Bogiem ;p Ojciec (Smuggler aka Allor) i Syn (Smuggler aka Allor) i Duch Święty (Smuggler aka Allor) ;)

Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Konsole? Phiii... Nuda! Po NESie na rynku nie pojawiła się godna mej uwagi konsola. A co do kompa to mam kawałek blaszanej puszki. Niby działa, ale co to za życie. Miejmy nadzieję, że jeszcze rok da rade!

2. Czy lubicie pizzę?

Lubię i to bardzo. Ale mnie nie stać. Gdy będę już zarabiał tyle co Smugg to nie będę się odżywiał niczym innym. Pewnie szybko umrę na cholesterol albo inny zawał.

3. Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piractwo to czyste zło! Piratów powinna się sterylizować! Nic tylko całe dnie by porywali statki! A... To nie o to chodzi... A poważnie - kradzież jak każda inna i na równi powinna być sankcjonowana. Mnie szczególnie boli myśl że przez to gry mają coraz głupsze zabezpieczenia (czyt. DRM). No i rynek upada. Wolę odłożyć i wesprzeć developerów, a nie pluć im w twarz.

4. Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Bieda w kraju. Nie więcej niż 100 złotych miesięcznie. I za to trzeba co miesiąc kupić bilet na autobus a także CDA. Reszta do skarbonki na nowego Wieśka albo Bulletstorma. Wspierajmy polską myśl technologiczną :)

5. O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Klasyk śpiewał "komercja komercja to mnie właśnie irytuje; bawi się w to...'. A w CDA? Bo ja wiem? Chyba nie. Swoją drogą gdzie CD Projekt Insider?

6. Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Kiedyś napisałem list, ale nie doczekałem się odpowiedzi, więc musiał być głupi co niemiara :) Może kiedyś coś napisze. Czyżby poziom IQ czytelników malał? Ponoć rząd specjalnie obniża nam wymagania. Że niby głupimi się lepiej steruje. Za kilka dekad się okaże.

7. Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Sam się dziwie. Pełniaki lepsze nie mogłyby być. Dzięki za Brinka ;) Zobaczymy co nas czeka w 15 urodziny. Na pewno coś czadowego... albo i nie.

8. Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

15 zeta. Albo dobrzy znajomi. Fucha świetna. Czytanie CDA to prestiż. Nie każdy może sobie mentalnie na to pozwolić. Do CDA trzeba dorosnąć :)

9. Ile macie lat?

18. Rocznik 92 przygotowuje się do matury :D Życzcie powodzenia (wiem że jeszcze sporo czasu ;) Brakuje tylko pytania o stan cywilny.

10. Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Wstyd się przyznać, ale poza pełniakami rzadko cokolwiek innego uruchamiam :( ActionMaga raz na rok, może rzadziej.

11. Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

U mnie w domu aż 6. Z tym że tylko ja rozumiem o czym piszecie. A szkoda. To wina tego że nadal wiele osób jest na bakier z technologią. Mimo to wszystkim podoba się tzw "humor" czyli Na Luzie. Muuuuuu! Szacun dla Krowy. Powinna mieć jakieś imię.

12. Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym. Ale pod jednym warunkiem, że moja pensja byłaby adekwatna do tej ceny. Czyli jakieś 5k miesięcznie :D Euro oczywiście. Gdyby teraz byłoby za 50 zeta to kupowałbym CDA co 2-3 miesiące. I to tylko wtedy gdyby numer był genialny (normalnie/zawsze jest "tylko" idealny).

13. Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA podoba mi się CDA. Allor? Spoko ziom. Pomimo to, że go nie znam. Jak mnie kiedyś zaprosicie na kawę, to wpadnę z pizza :D Chętnie was poznam (Allora też). I o ile się nie mylę to macie kobiety w redakcji. Też fajnie :D

14. Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to Eld. Jego też lubię. Kiedyś ktoś dla żartu (chyba) pisał, że skoro Smugg lubi Garfielda, a na pewno nie ma nicka Garfi, to co zostaje?

Powodzenia życzę całej redakcji! 100 lat! Przed nami kolejne piękne lata. Tak trzymać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

PC kupiony 3 lata temu za równe 3 tys. zł. Ale od czerwca w niego nie gram bo wtedy zakupiłem cacko zwane PS3.

? Czy lubicie pizzę?

Heh, historia prawdziwa: kiedyś, małym brzdącem będąc, jadłem sobie pizze. I tak jedząc w pewnym momencie wyczułem w niej kawałki czosnku, którego do dzisiaj nie cierpię (jego zapach działa na mnie jak na wampira). Później przez cały dzień rzygałem i postanowiłem sobie, że już nigdy nie zjem ani kawałka pizzy. We wrześniu minie 9 lat odkąd jej nie jem.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo to Polska - kraj ludzi, u których priorytetem jest mieć wszystko jak najtaniej. A naszym narodowym mottem powinno być: "Po co mam za to płacić jak mogę mieć to za darmo"

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle, że już się gubie w obliczeniach :tongue:

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja jest wszędzie więc jesteście wyspowiadani.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nie obchodzi mnie to, ja mam staty 1/1 - jeden wysłany i opublikowany. I jestem z tego dumny 8) A tak na poważnie, myślę, że po prostu temat się wyczerpuje i Smuggler wciąż dostaje dużo dobrych listów tylko, że ich nie umieszcza bo ktoś kiedyś pisał o tym samym.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja tam nie narzekam...

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Zajefajna fucha, chociaż godziny pracy nie są najdłuższe... 3 godziny we wtorkowy wieczór to zdecydowanie za mało

? Ile macie lat?

Dwajścia

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Raz na 10 numerów zajrzę co tam umieściliście na płytce ale głównie kupuje CDA tekstów pisanych

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Na pięcioosobową rodzinę CDA u mnie czytają 3 osoby: ja, brat i tata. Tak więc mogę powiedzieć, że dla mnie CD-Action kosztuje 5 zł bo co miesiąc robimy zrzute. No i kuzynek też czyta jak przyjedzie w odwiedziny czasem.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak podwyższycie to wam drugi Egipt tam we Wrocławiu zrobimy!!! :icon_twisted:

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Jam hetero i mi sie Allor nie podoba :icon_razz:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Szmugler to odpowiadacz na listy w CeDe-Akszyn - moja młodsza siostra wie najlepiej :icon_wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam ci ja komputer, całkiem jeszcze żwawy,

Windows 7, Intel, GeForce do zabawy!

Zwolnić czasem lubi, ale na to rada!

Może choć na średnich, ważne że bez pada!

W ręku draństwo miałem, bluzgi szły ulewą,

Zanim doń przywyknę, przejdę Mario w lewo!

Move, Wii i Kinect, co to za zabawki?

Nic nie przebije myszki i podkładki!

Takim gestem kończę, liryk karłowaty

Po co rymowałem ? A tak, dla zasady.

? Czy lubicie pizzę?

"Lubić" tu nie pasi, "wielbić" odpowiada!

Zbawcę okrągłego, mam ja za sąsiada.

Pepperoni, Teksas, grube, cienkie, kusi!

Dalej nie rymuje, apetyt mnie już dusi.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Popierać, nie popieram, podziękować - muszę.

Nie raz z zapowiedzi, na kąsek się skuszę.

Pre-order złożony, entuzjazm spać nie daje.

W końcu z sił opadam, ściągam, "jak hultaje".

Pół godziny później, jestem zdruzgotany.

Co z pre-orderem ? Aaaaanulowany.

"Innowacja, cud, świeżość i zabawa".

Tak naprawdę kotlet i nowa zaprawa.

Kradzież to rzecz grzeszna, karać ją należy,

Ale kto tu winny, Twórcy czy hakerzy ?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Młodość jeszcze mam, pracować nie muszę,

Od rodziców, jak trzeba, coś tam wyduszę.

Jedna tylko kwota zawsze w gotowości.

20 złociszy, piątak dla pewności.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Zwyczajne gadanie, przecie widać zrazu,

Narzekamy wszyscy, niektórzy dla pokazu.

Kiedyś Anty-fani, dzisiaj maruderzy,

kto następny się ze Smugglerem zmierzy?

Zgadujcie do woli, wynik ten sam będzie :

Czytelnicy w śmiech, poloniści w obłędzie.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

No dobrze, już dobrze, nie jestem poważnym poetą, toteż bez rymowania odpowiem na to pytanie.

Możliwości jest wiele, spadek zainteresowania pismem (nie posiadam konkretnych danych, więc to tylko założenie), pokolenie czytające pismo istotnie się zestarzało a nowe nie jest wstanie dorównać poprzednikowi poziomem, zubożenie umysłowe ogółu społeczeństwa, plaga zombi...ale moim zdaniem jest to "Blokada jakościowa" części czytelników. Dlaczego ? Ponieważ ja ją posiadam, zatem mogę się na jej temat wypowiedzieć, wmiast snuć rozważania na tematy, o których wiem tyle, co Prof.S.Jonalista .

Ta "blokada jakościowa", czyli zjawisko, którego nazwie nie poświęciłem zbyt wiele uwagi, objawia się tym, że czytelnik pomimo zdolności formułowania myśli i logicznej argumentacji nie pisze pierwszego listu/maila do AR, pomimo chęci. Dlaczego ? Oto mój tok myśli, kiedy rozważam napisanie listu/maila do CD-Action :

"Wiem co nieco na ten temat i chętnie bym się tym podzielił, napiszę im list....zaraz, przecież nie napiszę jakiejś krótkiej noty, muszę się dobrze zaprezentować, w końcu to byłby pierwszy list, nie chcę głupio wypaść...w sumie, to nie wiem AŻ tyle na ten temat aby zabłysnąć czy się nawet wykazać, może poczekam na następną okazje..."

I tak w kółko. Motywacja jest - chęć wysłowienia się na łamach ulubionego pisma. Problem ? - Nadmierna chęć uzyskania pierwszego dobrego wrażenia.

Nie chcę zaczynać jakiejś dyskusji psychologiczno-filozoficznej, więc wbrew mojej demagogi, krótko zaproponuję rozwiązanie.

Pod koniec każdego AR propozycja tematu/-ów na następny miesiąc. Można oczekiwać od "nas" własnych tematów, rozwinięć tematów z poprzednich numerów czy nawet czerpania inspiracji z cdaction.pl , ale nic tak nie daje motywacji jak gruby druk mówiący "PISZ, TU MASZ TEMAT".... no i może groźba w stylu "A JAK NIE TO...".

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Niewdzięczność rzecz ludzka, tak jak i zachłanność.

Za dary dziękować, oto dzisiaj rzadkość!

Pełniaki są miodne, często wprost klasyki,

Okazja jakich mało, poznać "growe wygi"!

Do myślących inaczej, tyle tylko powiem :

Obym was, zakały, nie dopadł ołowiem!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Krok pierwszy jest prosty, raz jeden przeczytać,

w pełniaczka se pograć i na stronę zawitać.

Spodoba się - super! Niechaj górą nasi!

A jak nie, to cóż, widać na gry nie łasi.

Fucha to jest fajna, jedno tylko "ale"

Na dzień nie starcza a na miesiąc wcale.

Godzinkę poczytam i już po szaleństwie,

cdaction.pl - ot, dobre w zastępstwie.

? Ile macie lat?

W dwóch linijkach powiem, jest to wiek ciekawy

Jak rok od niego minie, to jestem "dojrzały" .

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Ze wstydem się przyznaję, z Magiem ja się nie znam,

Płytę za to, powiem, zwykle obeznam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ileż to już razy, pamięć mnie zawodzi,

"Koledzy" wokoło, wiadomo o co chodzi.

"Daj zerknąć" powie, mija przerwa cała,

"Oddam na następnej" - ma mnie za bęcwała.

Godziny mijają, cierpliwość się wypala.

CD-Action wraca, choć jak z pod Moskala.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Chętnie bardzo nawet, ale pod warunkiem!

Całe pismo wielkim, złotym, ręcznym drukiem.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor - prawieś trafił, bo jest to redakcja.

Ludzie robią pismo, z nich cała ta gracja.

Czytamy przecie wszyscy, Wasze własne słowa,

My mamy frajdę z Waszego potu z czoła!

Praca stresująca, pełna prób i pizzy

Zasłużyliście Wszyscy na uściski prawicy!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Pytanie podchwytliwe, ale ja odpowiem,

Allor to nie Smuggler, bo kaloryferowym się zowie!

Lenc i Alkohochlik, ta sama istota!

Głupstw na dziś już starczy, rymy nie prostota.

Kwadrans, pół godziny, tyleż to miało zająć,

A ja już 3 godziny siedzę nie przestając.

Moja pierwsza próba, zdaje się, "w większości" rymowanej wypowiedzi własnej. Dobra noc...

P.S. Jeżeli to coś da, starajcie się czytać rymy w nieco "góralskim" rytmie - tak jak ja kiedy to pisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...