Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój komputer to jakaś kobieta jest i to z kryzysem wieku średniego - bebechy wymienione w 90% w przeciagu dwóch miesięcy:/ Lecz ma konsola to jest równy chłop, 3- letni Xbox 360 Arcade bez RRODa!

? Czy lubicie pizzę?

A Wy co, kosmitów szukacie? Kto NIE lubi pizzy?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

A teraz tak na poważnie - jaki procent ludzi stać, motyla noga, do kupna nowej gry za np. 120zł? A co dopiero kilku, jeśli mamy dobry sezon? Jestem zmuszony dla tego właśnie czekać na obniżki cen - i tu wielkie brawa dla wydawców za tzw tanie serie i Wam za CDA xD Trzeba też wspomnieć o sporym stopniu bezkarności. A poza tym to wszystko wina Jacka Sparrowa.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Na kremówki wystarczy xD

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ze z czym? jak można zarzucać komercję jako negatywną cechę pismu, które z założenia jest komercyjne, bo inaczej nie byłoby go w kioskach tylko drukowałby je Józek z Heńkiem po piwnicach i pisaliby w nim o wyższości technologicznej Commodore nad Xboxem...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To wina masonów i wolnomularzy! A tak serio - społeczeństwo nam głupieje

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo jak ktoś czeka cały miesiąc tylko i wyłacznie na pełniaki, a o piśmie zapomina, to się wkurza, że nie jest to, co chciał, miesiąc czekania psu w....miche xP

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

podanie 2 zdjęcia i 3 tygodnie robocze na odp. :) fucha jak fucha, ale do interesu trza dokładać. Hmmmmm czytam od dechy do dechy w maximum 2 wieczory i raczej do niego nie wracam, chyba że do Na Luzie.

? Ile macie lat?

Ile zarabiacie, ile macie lat, a potem mnie oskarżą o jakieś TW:/

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Pół na pół rzekłbym, coby się gazeta na mnie w nocy nie żuciła z zazdrości.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Maj preszysssssssssssss!!!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Poszaleliście? Vat podskoczył o 1% a nie o 300 :/

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Wybacz Allor, wolę kobiety

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie wiem i bo tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Ma ksztalt troche zdeformowanego czerwono-czarnego prostopadloscianu, jakies guziczki, troche kabelkow... Konsole? Jasne, a bo to jedna? Do wyboru, do koloru - wystarczy, ze podczas gry wcisne tylde i voila, mam konsole. Po co wiec kupowac?

? Czy lubicie pizzę?

Zasadniczo tak, ale ostatnio mi skubaniec zalazl za skore - smial pokazac sie z oliwkami i ananasem, za to bez szynki. Nawrzeszczalem na niego i przestal sie do mnie odzywac. Od tamtej pory sie nie widujemy.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ta sprawa jest dosc bolesna, a jednoczesnie bardzo prosta. Nasz polski narod zawsze pomagal tym slabszym, gorszym i mniej fajnym, a poniewaz piraci sa znacznie mniej cool od ninja, to sporo ludzi postanawia wspomoc tych pierwszych. Ot, i cala historia.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Mniej niz 30 000 na dzien/miesiac, wiec nie bojcie sie, ze was wykupie. Kieszonkowego w chwili obecnej mam chusteczke jednorazowa, portfel i papierek po Marsie.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Zapytajcie CDP, jak zawsze!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Odwrocmy pytanie - dlaczego poziom waszych odpowiedzi ciagle wzrasta? Kiedys pisaliscie gorsze, czyzbyscie zdziecinn... To znaczy... Odmlodnieli?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Wiecie, wasza komercha z CDP zaszla juz tak daleko, ze na plycie oczekujemy premierowek za sto zlotych. Logicznie, nie?

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Na te posade moze zalapac sie kazdy, choc pracodawcy preferuja osoby potrafiace czytac ze zrozumieniem, kulturalne i w miare inteligentne. Przewaznie sie udaje, ale wpadaja tez zgnilki. Sama fucha jest koszmarna i przyjemna zarazem. Koszmarna, bo nie dosc, ze nic nie zarabiasz, to jeszcze trzeba placic, a pismo trzeba czytac (fuuuj!), i nie ma za to nawet najlichszego wynagrodzenia, do tego pelniak i oceny w recenzjach moga nie spelniac naszych oczekiwan, a to ma oplakane skutki dla naszej psychiki. Przyjemna, bo nikt nad toba nie sleczy, nie opieprza, nie marudzi i nie grozi utrata posady, jesli olejesz robote na kilka miesiecy.

? Ile macie lat?

Przykro mi, ale dam sie nie pyta o wiek. Kij z tym, ze jestem facetem - moja dziewczeca strona sie buntuje, wiec odmawiam odpowiedzi na to pytanie!

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytanie magazynu to zbyt ciezka robota - nadal nie potrafie rozszyfrowac palet i kartonowych pudel. Ledwo rozumiem beczki i kanistry... A, wole ActionBarbariana. Magowie sa dla mieczakow.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nie mam kumpli. Nie mam zony, ani nawet dziewczyny, nie mowiac o dzieciach. Mieszkam sam, towarzystwa dotrzymuje mi tylko moj kot, ktory czasem sypia na pismie. Nikt mnie nie kocha, nikogo nie obchodze... Chryste. MACIE! ZADOWOLENI? WASZE NIEWINNE PYTANIE OBNAZYLO MOJA BIEDNA OSOBE PRZED TYSIACAMI LUDZI!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Zgoda, ale w zamian dajecie pelne wersje zapowiedzi. W nastepnym numerze - Episode 3!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Czy to zabrzmi dziwnie jesli powiem, najbardziej w Allorze podoba mi sie CDA? Zeby nie bylo, Allor ma wiele zalet, ale CDA sprawia, ze... Mrrrr...

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Na to pytanie odpowiedziano juz dawno temu w Chicago, gdy panowala prohibicja. Smugglerow bylo wielu, zmieniali sie w zaleznosci od dnia tygodnia, a ich tozsamosc znali tylko oni sami oraz ich przelozeni. Najwyzej stal Al Capone, aka Al Lor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiś zajefajny to on nie jest ale daje rade :wink: , Tak mam konsole, od Ps1 do 3-jki, Xbox 360 i oczywiście pegazusa :tongue: .

2. Mugłbym ją jeść codzienie, szczegulnie quatro formagi (cztery sery).

3. Nie popieram piractwa całym swoim sercem, a tych co są inego zdania "BURN ALIVE!!!"

4. 2500tyś. zł miesięcznie, CDA samo się nie kupi :tongue:

5. Ja tam niewiem

6. Może ludzie są tak leniwi że już się nikomu pisać się nie chce. Nie ździwił bym się gdybym na zadane.pl znalazł tekst: ej pomużcie mi napisać list do AR bo jak ja pisze to w gazecie go nie znajduje.

7. Ja tam na to nie nażekam ( no może czasem :smile: , bo potczas instalacji wystempował error), gry które dajecie to potrafie pograć ładne parenaście godz.

8. ok. 15 zł. Najlepsza. Zależy od tego ile czasu spędzam w łazięce.

9. rocznik 90. 20 już mam na karku, już bliżej mi do mety niż do staru.

10. Najczęściej to czytam tylko magazyn i gram w pełne, a Action maga to potczas instalacji pełniaków.

11. Dziewczyna tylko Na Luzie (prubuje ją przekonać do czegoś więcej), hmmmm, chyba tylko kumple z pracy.

12. No niby mugłbym, jeżeli magazyn miałby tyle stron co słownik a orginały to były by jakieś zeszłoroczne hity.

Na 13 i 14 nie znam odp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Odp.: Dwurdzeniowy intel i radeon 4850. Działa wszystko mimo, że jest uważany prawie za minimum do grania.

Konsola - stanowcze NIE. Nie mam czasu grać we wszytko na kompie a co dopiero na konsoli + nie lubię sterowania padem. Nie zamierzam kupić - jeśli już to przenośną nintendo 3DS (kiedyś).

? Czy lubicie pizzę?

Odp.: Uwielbiam. Najbardziej hawajską (ser, szynka, ananas) Polecam dodatki - kukurydza, banan, brzoskwinia.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Odo.: Gier wcale nie jest widocznie mniej. Branża dalej rozwija się jak szalona. Nie popieram ale to jest tak strasznie irytująco łatwo dostępne. Mam oryginały i żałuję że wiem o tylu możliwościach (jakie istnieją) ściągnięcia dowolnej gry za free.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Odp.: Non of your business Bob... :) ok. 3 kafelki - z małą górką ;)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Odp.: Tu się rozpiszę:P Komercja jest potrzebna bo każdy chce zarobić na swoim dziele - racja - sami o tym wiecie. Taki jest postęp. Nie oszczędza niszowych zainteresowań i tworzy z nich maszynki do trzepania kasiory. Ale coraz częściej mam uczucie, że ludzie którzy siedzą przy tworzeniu gry nie robią tego z pasji tworzenia i przyjemności. Czuje za to zmęczonego życiem pracownika, który musi wyrobić się na termin z kolejnym jakimś tam etapem, bo w kolejce czekają inne gry do tworzenia. Mało serca i innowacyjności. Brak ryzykownych posunięć, bo "mogą się nie sprzedać".

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Odp.: Moje odpowiedzi ogólnie nie są śmieszne, tylko nudne i poważne. Ale mam nadzieję, że to ktoś przeczyta:)

Sami jesteście sobie winni. Tak. Poważnie. Forum i rozwinięta strona internetowa to kolejny krok w "postępie". Łatwiej się wypowiedzieć mimo, że mniej osób to przeczyta. Po co pisać maila lub list skoro można założyć nowy wątek/temat. Smuglerowi też za bardzo już nie chce się wypowiadać. Młodzi czytelnicy myślą, że piszą coś oryginalnego a tymczasem temat okazuje się być stary. Jest wiele ciekawych tematów (moim zdaniem ale mnie nigdy nie wydrukowano więc pewnie jestem nudny:) ).

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Odp: Bo już mamy, są stare, nie działają i nie są z tego gatunku co trzeba. A tak poważnie to narzekają prawdopodobnie tylko ludzi, którzy nie pamiętają starych numerów. Jednej pełnej wersji. Teraz są trzy i wcale nie stare, a i tak narzekają.

Narzekają żeby narzekać i narzekać zawsze będą wg maksymy "haters gona hate". A robicie kawał dobrej roboty. Ten CDA kupię. Nie kupowałem już ponad pół roku. Ale nie kupuję dla płyty tylko dla zawartości. Inne interesujące mnie info podawaliście i tak na stronie (strzał w stopę - mim zdaniem), a teraz sporo skumulowało się w czasopiśmie.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Odp.: Dziennie już nie. Raz na jakiś czas wchodzę na stronę żeby poczytać newsy. Zwykle nawet się nie loguję. Więc powiedzmy 1 h/tydzień.

? Ile macie lat?

Odp.: 24

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Odp.: Kiedyś płyta była najważniejsza. Magazyn czytałem cały ale to ona pochłaniała większość czasu. Teraz już na nich brakuje bardzo ważnych dla mnie dem. Oglądam trailery i czasem zagram w którąś pełną wersję. Tyle.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Odp.: Co piętnasty mój numer jest czytany przez jednego mojego kolegę. Z tą częstotliwością pożycza. Więc można przyjąć, że raz w roku (jeśli ten ma 14 miesięcy:) )

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Odp.: Możemy ale nie chcemy:) Za tyle mógłbym kupić jedną z wielu pełnych wersji którą sam wybiorę i wykupić konto premium na odpowiednim portalu z którego będę czerpał swą wiedzę na temat świata gier.

Ogólnie - chyba wam okna ktoś za szeroko otworzył w tą zimę i komuś mózg odmroziło. Chociaż jak chcecie być exclusiv to zawsze możecie spróbować.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Odp.: Jak was jeszcze czytałem co miesiąc to najbardziej podobało mi się wychwytywanie błędów nawet w dobrych grach. Każdy ma w końcu jakieś wady. Ciągle też próbujecie się modyfikować. Moim zdaniem, co jest paradoksem, za bardzo się unowocześniacie i przenosicie wszystko na forum. Konsole są już normą w czasopiśmie. Próba dotarcia do szerszego grona odbiorców ma jak najbardziej sens. Przecież o to chodzi w branży. Chyba jestem najmłodszym żyjącym (jeszcze!) tetrykiem ale nie podoba mi się to <przytupnięcie!>. Cóż na to mogę poradzić? Popłakać na forum i iść dalej:)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Odp.:Już mnie to nie obchodzi. Nie chce mówić to niech nie mówi. Jego sprawa. Ale użyję trochę wazeliny i powiem, że ten człowiek dla mnie jest świetny dzięki świetnie przemyślanym odpowiedziom w AR. Coraz mniej wyraża swoje poglądy. To nie jest mój idol. Nie chce na niego polować z aparatem. Za to z chęcią wybrał bym się na piwo żeby pogadać pół godziny na tematy związane z grami. Czytając tyle tekstu można kogoś zanudzić, a mówiąc to przynajmniej mógłby udawać że mnie słucha i skupić się na smaku piwa.

P.S. Jeśli ktoś dożył do tego momentu to bardzo przepraszam, że moje odpowiedzi nie były śmieszne, zabawne. Chciałem coś powiedzieć na te tematy i dziękuję za możliwość. Przydałaby się większa ankieta dotycząca podobnych spraw. Mało dla was opłacalne ale lepiej w czasopiśmie, bo moim zdaniem na stronie siedzi bardzo jednorodna grupa wiekowa. Ale mogę się również bardzo mylić - mogę mieć też rację na temat tej racji - ale mogę nie mieć racji w temacie nie racji. Czy coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer ? Zaraz zaraz to jest na czym spędzam większość czasu swojego życia tak ? AAA zapomniałbym czasami mi wysiada jak dam za mało węgla . Konsola jakaś tam jest kurzy się obok 15 calowego telewizorka . Pewnie że mam zamiar kupić !! PS3 kupię ale Wy zapłacicie dobra ? Na jaki adres przysłać rachunek proszę o pw

Czy lubicie pizzę?

Czemu nie można zjeść ten fas-food ALE tylko z szynką no i nie ma to jak mieć kumpla którego rodzice są właścicielami pizzerii

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ejjj no bez przesady zaraz tam piractwo mam tylko 2 gry i to że są nieorgi .... znaczy są w inny sposób oryginalne to nie znaczy że zaraz jestem piratem , poza tym nie mam własnego statku żeby być piratem :P

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

No to żeście teraz dowalili , hmmm jak by tak wszystko dodać odliczyć podatek oraz podatek od podatku wychodzi jakieś 2.50 zł dziennie do szkoły żeby coś kupić . Ale na CDA zawsze jest :D

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No dokładnie dobre pytanie o co chodzi bo ja nie wiem , może wy mi powiecie ? :huh:

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Kiedyś wysłałem 3 screeny śmieszne - nie pokazały się na łamach pisma . Od tamtej pory wycinam wasze screeny i wklejam swoje zaoszczędzam na pisaniu do Was :D

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Takkk ? Powiedz mi kto narzeka to zaraz się nim zajmiemy i będzie po sprawie

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Hmmm żeby mieć taką super [beeep]iaszczą fuchę po

1 . Musisz mieć co miesiąc najmniej 16 zł w swojej skarbonce

2 . Kochasz CDA nawet jak Smuggler wyśmieje , zwyzywa Cie publicznie

3 . Patrz punkt 1 i 2

Ile czasu spędzam ? 30 godzin na dobę 10 dni w tygodniu

Ile macie lat?

Lat ? Czekaj no niech pomyślę 2011 minus 1992 to chyba jest jakieś 19 <chyba> bo jak przeglądam się w lustrze to nie poznaję siebie wyglądam jakbym miał 16 . No w każdym razie na pewno mniej niż Smuggler :D

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Wiecie raczej gazetkę weźmie się ze sobą żeby usiąść na tron ( czyt. biblioteka czyt. kibelek ) A płytką ? Hmmm fajne są screeny oraz dział Na luzie :trollface:

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

No jak wujek się dorwie to nie ma zmiłuj się najmniej w kiblu siedzi 30 min

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Hmmm gdyby CDA kosztowałoby 50 zł musiałbym dostawać więcej niż 2.50 zł dziennie , mało by było kupujących bo wszyscy by poszli kupować jakieś [beeep] przypominające magazyn komputerowy , Wy byście dręczyli się i płakali co żeście najlepszego uczynili więc pomińmy te scenki i zostańmy przy takiej cenie jaka jest

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor ? Allor ? Nic mi to nie mówi ... Co się podoba ? U mnie będzie kto : Kaloryferowy :trollface:

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Znów ten Allor zostawcie człowieka w spokoju . Smuggler ? Coś mi to mówi , kiedyś jak jeszcze czytałem książki to gdzieś przeczytałem Smuggler nie pamiętam gdzie chyba to było w Encyklopedii ? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Prywatnie całkiem znośnego PC'ta (da się grać w większość gier na sensownym poziomie grafiki), ostatnio nabyłem PS3, czasem do całości dochodzi służbowy laptop z mac os x - po otwarciu steam'a na Makówki, da się znaleźć sensowne gry.

? Czy lubicie pizzę?

- A kto nie lubi pizzy?? :P. Najlepsza to ta którą sam upiekę :)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- Przypuszczam że młodość i ignorancja robią swoje - jak człowiek na siebie nie zarabia i nie musi się utrzymywać z własnej pracy, nie jest w stanie docenić wartości pieniądza. Po kilku pierwszych wypłatach i co ważniejsze 'opłatach' zaczyna do człowieka docierać...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- nie jestem w wieku "kieszonkowego", pracuję od ładnych kilkunastu lat. Zarabiam dobrze, i nawet pomimo pojawiających się kosztów dodatkowych w stylu hipotek, potomków itp.. stać mnie na zakup moich ulubionych gier.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- A wy co? Pismo charytatywne? Komercja to działalność nastawiona na zysk, prawda? Więc jeśli jesteście komercyjni to:

---Wasz wydawca daje wam pieniądze wiedziony porywami serca czy analizami rynkowymi?

---Przychodzicie do pracy z poczucia misji niesienia kaganka 'growej' oświaty do ciemnych mas, czy po to by dostać pensję?

---Fakt że jesteście maniakami gier i grania i wasza praca sprawia wam przy okazji dużą frajdę i jest też waszą pasją, to niezbyt częsty lecz bardzo miły dodatek do życia, czy warunek konieczny każdej pracy każdego człowieka?

Hmmmm.... Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje że jesteście KOMERCYJNI!!! :P

Innej komercji nie zauważyłem...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-Ludziom się nie chce... marazm i apatia... jak to Sapkowski napisał: totalne rozwolnienie...

A tak poważnie. Jesteście pismem które jest na rynku od naprawdę długiego czasu. Duża liczba stałych czytelników z wami dorastała. Dorośli ludzie często stają się bardziej biernymi odbiorcami, i nie dlatego, że każdy "dorosły" to ponurak i milczek. Praca, dzieci, żona, stres... to wszystko powoduje, że rzadko komu chce się jeszcze uzewnętrzniać na łamach komputerowego pisma. Smutne to trochę, tym bardziej że sam tego doświadczam... ten post jest pierwszą próbą komunikacji z wami jaką wykonałem z powodzeniem. Poprzednie zapędy nie doszły do skutku właśnie z tych powodów o których pisałem.

Jest jeszcze jednak nowe pokolenie. To które w tej chwili ma 14-18 lat. W teorii powinni zastąpić stare "wapno", tym bardziej, że jest to już pokolenie "internetu" i łatwiej przychodzi im taka wirtualna interakcja. To powinno zapewnić przynajmniej "ilość". Co do jakości to niestety "takie będą rzeczypospolite jaki ich młodzieży chowanie", a "Statystyczny Polak" czyta 40 stron rocznie... 40 stron... 40 stron!!!!! Żeby napisać list wystarczy minimalna znajomość języka polskiego i minimalny zasób słownictwa. Do napisania dobrego listu, potrzeba czegoś więcej. Moim zdaniem nie wystarczy 40 stron rocznie, i to może być powód obniżonych lotów. Dobry list nie może składać się z emotek, przecinków i przymiotników. Zdania podrzędnie złożone też się przydają.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

-Polacy narzekali by i na złote jabłko, że się zjeść nie da i razi w oczy na słońcu :P

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-Żeby być czytelnikiem, trzeba umieć i lubić czytać. Umiejętność ta jest coraz mniej powszechna, lecz tym bardziej w cenie :). Przyda się też zainteresowanie grami komputerowymi. Sama fucha jest niezła, zwłaszcza jak się trafi numer z ciekawymi tematami. W moim przypadku po zakupie nowego numeru następuje półgodzinny maraton szybkiego przeglądu całości, wychwycenie smaczków, przegląd newsów a potem to już zależy które recki wpadły mi w oko, to na spokojnie przeglądam je w ciągu kilku dni. Na końcu następuje ten najmniej przyjemny okres kilku tygodni kiedy czekam na kolejny numer.

? Ile macie lat?

-Powoli acz systematycznie oddalam się od 30, żeglując na spokojne acz oddalone jeszcze wody "wieku średniego".

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

-Magazyn na pierwszym miejscu. Z płyty korzystam sporadycznie: gram od wielu lat i większość pełniaków mam na półce. Z nowymi grami w swoich ulubionych tematach też jestem na bieżąco, więc demka czy gameplaye też odpadają. ActionMag'a nie czytałem już dawno...

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

-Tylko ja, w domu nikt nie dzieli za mną pasji grania. Czasem przytaczam co lepsze smakołyki z AR mojej lepszej połowie ;)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

-Nie, 50zł to kosztuje bardzo dobra książka i to w jakiejś specjalnej edycji. Pismo kupuję praktycznie TYLKO dla słowa pisanego, a tego z całym szacunkiem nie ma tyle żeby się 50zł uzbierało. Jeśli miałbym wybierać, to wolałbym pozbyć się płytki, pozostawiając magazyn (i jego cenę) w stanie nienaruszonym. Podwyżki ceny pisma podyktowane czymś innym niż kosztami papieru, druku czy dystrybucji nie są (oczywiście dla mnie) sensowne.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

-Poziom merytoryczny, styl i forma recenzji, dobrze zbilansowanie humoru i powagi (zwłaszcza w felietonach i tekstach okołogrowych). Bardzo dobra oprawa graficzna, moc przebicia pozwalająca wam na dobre exclusive'y, obecność na targach i innych tematycznych wydarzeniach.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

-Smugg to taki dziwny koleś, przypomina mi trochę Randala z Gamblera (ktoś go jeszcze pamięta??). Można też porównać go do Stiga, i nawet jeśli jego tożsamość wyciekła do sieci, to i tak nimb tajemniczości powinien zostać zachowany. Osobiście bardzo lubię jego teksty i jego podejście do świata. Nigdzie tego nie wyczytałem ale wnioskując ze stylu niektórych wypowiedzi wydaje mi się, że może śmieszyć go MontyPython.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Gram na komputerze ?już trzecim, mam też PS2 a w maju planuję zakup PS3.

? Czy lubicie pizzę?

Llllubię placki, ale pizza też może być;)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

A owszem, popieram, bardzo popieram bo ma to dynamiczny wpływ na rozwój gospodarki. Ale tylko w wykonaniu Jack?a Sparrowa i Czarnobrodego.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Pytanie nie na miejscu, jestem studentem :/

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Hmm, pismo jest komercyjne, ma zarabiać to i komercja musi być, nie rozumiem problemu.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo starsze- najlepsze roczniki mają coraz mniej czasu na pisanie i o zgrozo- na granie.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

To trochę jak z Adamem Małyszem, wszyscy, którzy wiedzą ile pozytywnych emocji mu zawdzięczamy nosiliby go na rękach, ale zawsze znajdą się tacy, którzy powiedzą ?eee dwa srebrne medale, wygrałby coś, niech kończy karierę.? PS Nie wiem czy zauważyliście ale właśnie przyrównałem was do Adama Małysza, może jakieś dodatkowe punkty za taki komplement?

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Niech pomyślę, wykład, wizyta w... , no nieważne, tak około 2 godziny wychodzi. A czy to fajna robota? Ależ skąd, trzeba przebrnąć przez te wszystkie teksty, płytę przejrzeć, obrazki pooglądać. A wizyta w kiosku, to harówka po prostu.

? Ile macie lat?

Oczko;)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Głównie magazyn, od czasu do czasu odpalam pełne wersje, jeśli trafią się jakieś w moim guście.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt! CDA jest moje i tylko moje! A poważnie to oczywiście siostra czyta Na luzie a ojciec przegląda recenzje- jeśli jest tytuł sportowy lub ?commandosopodobny?.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tak, wiem, to zemsta za pytania z gatunku ?czy nie moglibyście dać Crysisa, przecież i tak wyjdziecie na swoje...?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor, za znoszenie takich dowcipów.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest syntetycznym wytworem obcej cywilizacji zesłanym na ziemię w celu podniesienia poziomu lokalnej prasy oraz ustabilizowania zegara biologicznego populacji turkucia podjadka na Mazowszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil
? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

PC ale czekam aż jakieś sweetaśne stworzenie kupi mi konsole!

? Czy lubicie pizzę?

Kiedyś kochałem, teraz tylko lubie.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

eee wole grac niz się nad tym zastanawiac, oczywiscie tylko ORGINAŁY! ORGINAŁY ROX!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie narzekam czasem zostatnie coś na gre + dwie zgrzewki coli :]

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ominełem ten odcinek Mody na Sukces? Że niby Ridge ciąglę się żeni i rozwodzi z Brooke o to chodzi?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Lubię placki.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Narzekają tylko ************ bachory i ******** nerdy!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Kiedyś CDA to był mój Święty Graal kupowałem go regularnie w latach 99-2004 nie miałem wtedy neta i to było naprawdę epickie doświadczenie, człowiek się cieszył z głupich screenów alpha Dooma3 jakby wygrał w totolotka itp. ;D

Nowsze numery 2005-2012 też są fajne ale czasy się trochę zmieniły, zdarzy mi się że czasem ominę jakiś artykuł czy nawet nie włożyłem płytki DVD do napędu no ale dalej dajecie radę i warto wydac kilka złotyszy. Mam też kilka czaspomis z ery dinozaurów '97-98.

? Ile macie lat?

20 lat mineło jak jeden dzien.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Różnie to bywa ale pamietam jak kiedyś była odzielna płytka z demami bonusami etc. cały dzien się bawiło :]

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jak byłem młodszy kolega czasem pożyczał, teraz już raczej nikt chyba że siostra.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Gdyby na okładce byłoby zdjecie Allora to czemu by nie!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie wiem jak to napisac ale Allor jest najlepszy ze wszystkich FOREVER-MEGA-PRO-EXTRA-OWNED-SUPER gosciu! Zawsze ma najlepsze gry i potrafi napisac taka recenzję że aż jaja puchną.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler Allorem ? na pewno by chciał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 dobre komputery (: xboxa360 slim

2 tak

3 bo gry są drogie -_-

4 tak z 300-400(wrazie W)

5 nie wiem

6 ja też proszę o mądre i poważne odpowiedzi

7 bo sa stare albo głupie -_- (np. cały cykl tomb raider)

8 kupic CDA,FAJNA FUCHA,TAK Z 2-3 GODZ.

9 15

10 bardziej magazyn bo ostatnio na płytach był sam szajs ):

11 nikt (mi przynajmniej)

12 maks. to tak z 20(ale na jakis czas, bo po co wam nowy MClaren?)

13 recenzje,na luzie,AR, wszystko (yyyy allor!!??)???!!

14 Smuggler to Marsjanin który jest podobny do człowieka (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Posiadam blaszaka i konsole. Blaszak póki co daje rade odpalić gry, które potrzebują kosmicznych konfiguracji a są dopracowane jak saper (chociaż tu chyba obrażam sapera). Np CoD BO czy TDU 2 :) a o konsoli się nie wypowiem bo mnie fanboje po IP znajdą i będę musiał uciec z kraju.

? Czy lubicie pizzę?

- Pierwszego blaszaka dostałem jakies 17 lat temu i póki mieszkałem z mamusią to nie widziałem potrzeby zajadania się nią. Mój punkt widzenia zmienił się diametralnie gdy zamieszkałem sam - teraz jem pizze tylko 3 razy dziennie

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- Ja jestem przeciwny piractwu, chociaż uważam że producenci gier przesadzają z cenami... Jakby gry kosztowały te 30% mniej ACTIVISION BLIZZARD by nie upadło a ci którzy teraz nie kupują tylko ściągają by 2x pomyśleli (np CoD za 70 zł a SC 2 za 100 zł - obstawiam ze sprzedaż by o 10% mogła nawet wzrosnąć)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- 2 kurczaki, 5kg wołowiny, 2 paczki papieru po 100 arkuszy A4 i bilet do cyrku. Jak jest dobry miesiąc to i wiaderko prądu.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- chodzi tu o np święta od października czy walentynki od polowy stycznia, 50 zł za choinke 20 cm etc etc

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- Proste chyba. Pokolenie NEO dochodzi do władzy!!! Wszyscy z IQ 100+ (co i tak nie jest wynikiem WYBITNYM~) muszą uciekać na południe i zaszywać się w górach. Reszta frustratów i dzieci pisze byle bzdety byle się spełnić - nie może pisać recenzji ani pracować u was? Napisze list może się uda!! | Poważnie to "młodsze" pokolenie fejsbukuf mnie przeraża a sam stary nie jestem|

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- Witamy w POLSCE :) Przedstawie wam jak to u nas działa. "JA NIE DAM NIC OD SIEBIE, OD WAS CHCE WSZYSTKO ZA DARMO!". To tak w skrócie działanie naszego kraju/narodu/polityków od zarania dziejów~

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- To wymaga poświęceń... Kobieta mnie zostawiła, matka się nie przyznaje, ojciec próbował zastrzelić, kumple chcą ukraść bo sami mendy nie kupią. Cytat od rodziny "tylko gry ci w głowie" - jedyny który nadaje się do przytoczenia... Aaa i dziennie spędzam wystarczająco dużo żeby od paru lat nie sprzątać pokoju.

? Ile macie lat?

- Gdybym 10 lat temu znał kogoś 2x starszego to miałby on wtedy 5 lat wiecej niż ja 2 lata temu.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- Magazyn głównie, z płyty się ciężko korzysta, nie mój rozmiar.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- Kto zauważy ten się dorwie. Jak nie gry to te panienki z końca...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- a i owszem. Tzn ja ewentualnie moge wam 1 kurczaka, z 200 g wołowiny i troche papieru przysłać zawsze - ciężko ten towar sprzedać a tak to chociaż głodni nie będziecie i na czym pisać też będzie

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- Chyba to że jest dość długo na rynku i można powiedzieć że dorastało ze mną (albo ja z nim) oraz TO ŻE (hr hr hr) TRZYMACIE SIĘ BLASZAKÓW! I chwała wam za to! Nie damy się zepchnąć na bok!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- Smuggler jest człowiekiem o silnej psychice - gdybym ja miał czytać te bzdety już dawno bym się przedstawiał jako Mieszko I lub Napoleon Bonaparte.

? Coś od siebie? (przejdzie? :D)

- Bobby Kottick MUSI ODEJŚĆ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Sony Core i5 PS3 Version [OC by Microsoft, Xbox 360?C Cooling]. Tetris chodzi!

? Czy lubicie pizzę?

- Tak. Mówi do mnie "Hail to the king, baby!".

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- Bo zło jest dobre. I ma fajne brody.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- 0,00000000000000000000000000000000000000000000000...

...000001.! A już myśleliście że nie mam!

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- Nie wiemy. Ale naślę na was Anonymous z 4chana.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- SeEr1O? Dl4cHheg0 tAk myŚl1szsz?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- Mi też nie chodzi na tym głupim Wii wasza płyta.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- Zależy jakie CDA się trafi, ile poświęce mu czasu, gdzie to zrobię i ile się nałykamy prochów... Mówię przecież o mizianiu tej nowej folii :)

? Ile macie lat?

- Jestem hindusem, u nas wiek się nie liczy. Medytacja odmładza lepiej niż maseczka z odchodów orka. Powiedzmy że mam 80. Ile mi dacie po tym poście? :D

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- Mówiłem że na Wii płyta nie chodzi. Papier czytam. Ale nie toaletowy, tylko CDA.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- Nie daję nikomu. Jestem monogamistą.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- Jasne! I tak będzie koniec świata w 2012.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- Dajcie screeny to wam powiem.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- Bóg tak chciał.

No i jeszcze coś od siebie (tekst mojego kumpla w KFC):

? Na miejscu czy na wynos?

- Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Blaszak stoi w koncie i czeka by go podgrzać, a konsole mam ale o niej za dużo nie opowiadam

? Czy lubicie pizzę?

Tak, z dodatkami

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo są debilami którzy nie rozumieją ,że ktoś (chodzi tu o twórców gier) ciężko harował by stworzyć grę ,a oni tego po prostu nie rozumieją .

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Kieszonkowe do 50 zł :D (oceny :/)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ludzie którzy do Was piszą to w 80% dzieci nie mające czasu na naukę, bo w tibi jest event. Dzieci (czyli ja) nie czytają już książek (ja czytam Metro 2033) i to bardzo ale to bardzo zaniża poziom listów które dostajecie ,w niektórych przypadkach jest śmieszne (LOL)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Szanuję Was i jak wasze pełniaki które są dobre (gram w większość), co do gatunków to jestem homo nie wiadomo, bo lubię prawie wszyskie gatunki ;). Jestem Wam bardzo wdzięczny za te pełniaki!!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Na pierwsze pytanie nie odpowiem bo jestem świeży (zbieram od lutego 2010r.). Fucha czy fajna zaje**** w przyszłości ,gdy by nie udało się mi zostać informatykiem lub grafikiem chciał bym zostać redaktorem takiego magazynu jak to lub prezenterem telewizyjnym np. na Hyper. Z CDA potrafię przesiedzieć od godziny do dwóch, nie można przeczytać wszystkiego w jeden dzień (jak się uda pokusa by przeczytać całość jest wieeeeelka).

? Ile macie lat?

14 :)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim magazyn, wpierw otwieram AR potem przychodzi czas na NL i temat numeru następnie czytam recenzje/zapowiedzi gier ,na koniec sprawdzam płytkę i instaluję przydatne mi programy czasami gram w gry.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Niestety jestem jedyny.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak by było co 3 miechy to wyrobie ale jak co miesiąc to nieee. Dał bym nawet 100 zł za pismo (co 5 miechów jak by wychodziło ;P)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Co mi się podoba w CDA... CDA !!!!!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to wilkołak który pożera pizzy, a w nocy zamienia się w bat mana i pomaga ludziom. Allor nie czaje sry (jestem świeży)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

GeForce 9800 GT, AMD Athlon X2 dual core 3,11 GHz, 2GB ram

Oprócz tego mam zamiar kupić sobie 3DS <3

? Czy lubicie pizzę?

Nad życie, pod kebabem i spaghetti:P

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

kasa, kasa i jeszcze raz kasa. jak się spodoba- kupuję i ładnie wygląda na półce. a jak się nie spodoba? to nie kończę i kasuję. A i tak większość gier mam z CDA:P

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie dostaję kieszonkowego sensu stricte. czasem coś mi ktoś z rodziny po prostu daje.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Pojęcia nie mam:O

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Dajecie coraz lepsze gry, to i czasu na pisanie jakby mniej się robi:P

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nie narzekam! Dajecie fajne klasyki i dobre nówki.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Od kilku minut do kilkudziesięciu. Co trzeba zrobić? Kupować i czytać;)

? Ile macie lat?

20

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Głównie czytam magazyn, zazwyczaj coś tam sobie od was zainstaluję, a ActionMaga z rzadka przejrzę.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Czasem jak kumplowi w rękę wpadnie to coś tam przejrzy:P czasem mama kiedyś chyba nawet dziewczyna zajrzała:O

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

15 zł miesięcznie mogę wam oddać- niewiele mniej kosztuje paczka fajek czy 3 piwa w klubie. Ale za 50 zł to już można całkiem wesoło poimprezować, kupić jakiegoś klasyka, książkę, muzykę czy cokolwiek:P

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Strasznie lubię felietony i ogólnie najlepiej mi się czyta teksty niekoniecznie związane z samym graniem jako takim. Co nie znaczy, że nie lubię recenzji, bo z tych można się o nowszych tytułach sporo dowiedzieć, a czasem trafi się perełka, która wręcz porywa polotem:) Szczególnie jeśli napisał ją Allor :3

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest międzygalaktyczną i międzywymiarową istotą, która odpowiada na listy w każdym piśmie w którym występuje anonimowy redaktor odpowiadający na listy. taka jego rollA i dlatego jest nim Allor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Mam tylko jednego PC i puki co nie nastawiam się na zakup konsoli bo: nie mam kasy na samą konsole i w przyszłości nie miał bym kasy na gry... bo drogie jak cholera a grania by było kilka dni...

* Czy lubicie pizzę?

- A kto nie lubi ?

* Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- Jak w pierwszej *. Nie mam kasy, nie mam jak zarobić.

* Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- Jak wyżej... Nie mam kieszonkowego nie zarabiam...

* O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- Ja nic o tym nie wiem. Zawsze to jakieś plotki, przecież prawdę znacie tylko wy.

* Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- Proste i logicznie. CDA kupuję się dla DVD i do czytania (dla niektórych). Bo są tacy co tylko jak kupią to do DVD się pchają... AR ja osobiście czytam zaraz po NL i jestem zadowolony. Czasem też chciałem coś napisać, ale wiecie... :D Poczekamy, zobaczymy.

* Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- Odpowiedź jest na Forum, "Nie kupie bo coś tam", "Nie kupię bo głupie pełniaki", "Nie kupię bo się nie opłaca". Ha, jak by im powiedzieć ile kosztuje licencja na taką jedną grę to by nie srali w gacie tylko siedzieli cicho :D

* Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- Po pierwsze primo: Trza mieć kase :D, po drugie primo trzeba mieć chęci, a po trzecie primo trzeba kupować... nie jak inni robią sobie z kolekcji ser szwajcarski jeden kupiony, drugi już nie bo do du*y były pełniaki, trzeci kupiony bo plakaty itp. Fucha ? Nie może Hobby. Ile się nawinie. Czasem się pomoże na Forum itd. :D

* Ile macie lat?

- 14 - można powiedzieć, że 15 bo za 2 tygodnie urodziny mam.

* Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- Czytam powoli, co dziennie kilka tematów. Tak, żebym się potem nie nudził czekając na nowe pismo. Korzystam z pełniaków. :D na AM nie mam już czasu. - szkoooła -...

* Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- Żony to raczej nie mam... Mama nie ma pojęcia co to jest komputer, Tato za granicą on coś już wie o komputerze, ale CDA nie czyta bo Polskiego nie umie. Sam czytam.

* Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- Jak w kilku pytaniach na początku. Te 15 zł to majątek, szukam kasy wszędzie, żeby potem CDA kupić. 50 zł ? Nie wiem czy w ogóle ktoś by kupił pismo za tyle... Chyba, że jakiś nadziany Tatuś.

* Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- To, że się mogę odprężyć wieczorkiem czytając go... To, że mogę się odprężyć grając w wasze gry... To, że mogę pomóc w miarę moich możliwości na Forum... Kto powiedział, że to Allor akurat ? Redaktorzy równa półka, wszyscy na poziomie. Nie ma lepszych i gorszych...

* Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

- Teraz się zacznie... No dobra "goł" - Allor to na pewno nie Smuggler. Smuggler to ktoś kto na pewno nie jest redaktorem tylko jakimś dodatkiem ? Można zauważyć, że Mac Abra nie pisze recenzji tylko się wypowiada czasami w piśmie. Smuugler nie może być Mac Abrą ani innym redaktorem ponieważ w numerze Lutowym (?) każdy piał w podsumowaniu. Jerzy Poprawa to według mnie Mac Abra bo podobny. Maciej Kuc to Qn'ik, też ważna osoba, ale wątpię żeby bawił się na dwa fronty w Smugglera i Qn'ika. Kto to jest Smuggler wie tylko Redakcja. My się tego prawdopodobnie nie dowiemy... Ale wracając do pytania czy Allor to Smuggler ? Nie, bo pewnie by mu się nie chciało pisać 2 podsumowań roku. Chyba, że bardzo dobrze chce zatrzeć ślady. :D

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam jeden komputer,stacjonarny.Może nie jest on najwyższej klasy,ale ujdzie :)

Mam również XBOX-a 360 i zamierzam wkrótce zaopatrzyć się w Kinecta.

? Czy lubicie pizzę?

To baa,tylko bez zbędnych bajerów.Zwykła,najzwyklejsza z szynką,serem,pieczarkami i sosem pomidorowym.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

No to tak... Niektórzy swoje piractwo,tłumaczą tak,że nie chcą kupować kota w worku.Obawiają się,że gra im nie przypadnie do gustu i ściągają z internetu.Jeśli gra im się spodoba to ją kupują.Ale tak robią tylko nieliczni... Ale dlaczego tylko nieliczni,zapytacie ?

A no,bo nasz kraj do najbogatszych nie należy.Popatrzcie,średnio gra na konsole kosztuję tak ok.220-230 złociszy,a przy średnich zarobkach polaków,czyli gdzieś tak ok.1500 zł to jest 1/6 całej wypłaty.A u naszych zachodnich sąsiadów gdzie za grę konsolową

średnio płaci się gdzieś w granicach 50 euro,ale jakie są zarobki... Średnia płaca obywateli Niemiec to około 2700 euro,co daje nam że cena gry na konsole to 1/62 CAŁEJ wypłaty...

Mógłbym tak jeszcze dłuuugo wymieniać... Jest różnica ? Niestety jest i to kolosalna...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie,mam kieszonkowego.Czasami sypnie się tam z 2 dyszki i tyle... Ale mam troszkę uskładane,więc na CDA zawszę kaskę mam.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Kotick pewnie by wiedział... Komercja jest dobra,ale do pewnego stopnia... Jeśli gra jest dobra to się ją promuję i proste! No,ale bez przesady,nie jedna gra źle skończyła przez duży rozgłos.Najlepszym przykładem byłby tu "Modern Łorfer tuuu"

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Odpowiedź jest banalnie prosta.To wszystko przez...internet ! Pamiętacie list z AR "Forum Actionum zabija AR ?" Tam znajdziecie bardziej szczegółową odpowiedź.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Nie każdemu dogodzisz.Powody są proste,wszystkie wymieniliście w pytaniu.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Na stronie i forum jestem codziennie.No,a gazetkę przeglądam przez jakiś 1 tydzień,a potem idzie w odstawkę.

Ile masz lat ?

12,lecz nie uważam się za dziecko ne0.Oczywiście każdy ma czasami odjazdy i ja też je miewam

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim płyta ! Jak jest coś ciekawego na krążku to zawsze kupię.Bo jak dajecie gry,które mnie nie interesują to nie kupuję.Recenzje mam w necie,zapowiedzi też,newsów po uszy,Na Luzie = Joe Monster itd. Jedynie AR szkoda...

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ojciec jak dorwie,to mi oddać nie chce.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Oczywiście...NIE ! Gdybyście of course dawali lepsze pełniaki(takie jak np.we Włoskim "The Game Machine") to bym się nie zastanawiał i do sklepu szybko za********.Bo przy obecnym stanie pełniaków i cenie 50 zł to za przeproszeniem nihuhu.Tak jak pisałem recenzje mam potąd w internecie...

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Pytanie powinno brzmieć tak "Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego NIE jest to Allor?"

No,ale do rzeczy.Najbardziej chyba lubię "Akszyn Redakszyn" i chyba nie muszę pisać dlaczego.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to taki gość,który ostro jeździ po innych,ale i tak go wszyscy ubóstwiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Czarno-szary komputer z niebieskim przyciskiem power. Srebrny monitor, czarna klawiatura i czarna mysz. Podkładka czerwona z Deathwingiem. Zamierzam kupić PS4 i 3/4 kiedy tylko wejdzie na północnokoreański rynek. Ewentualnie X-Box 716 jeżeli nie będzie zbyt drogi.

? Czy lubicie pizzę?

Bardzo. Szczególnie jeżeli jest dobra.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo niektórzy z nas lubią oglądać Piratów z Karaibów i chcą być jak Jack Sparrow.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie odpowiem. Nie chcę, by mnie Urząd Skarbowy nachodził.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Gazeta jest za droga (20 złotych to zdecydowanie za dużo!). ma słabe pełniaki, nie popiera piractwa, a ten cały Szmagller jest do d..., bo mnie bynajmniej nie wydrukował w AR! Do tego na całe pismo przypada prawie 200 stron reklam.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo spada poziom IQ ludzi, którzy potrafia pisać...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo każdy wie, że najlepsze są strategie turowe z elementami FPS.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba umieć pogłaskać się lewą stopą po prawym ramieniu i zjeść korę z drzewa genealogicznego w czasie półpełni słońca. Fucha fajna, ale konkurencja ogromna. Dziennie spędzam dużo czasu z CDA (szczególnie na uczelni)

? Ile macie lat?

Wystarczająco dużo. I z każdym rokiem przybywa!

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn jest wygodniejszy do czytania. Z płyty głównie korzystam do instalacji gier Rzadko czytam AM.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Licząc ze sobą dwie osoby. Czasem też kumple na uczelni.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Oczywiście. Ale tylko pod warunkiem, że będziemy otrzymywać w kiosku 31,01 zł reszty za każdy numer.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Mnie najbardziej w CDA podoba się Allor. Dlaczego? Bo tak!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

To bardzo proste. Według grafiku w tym miesiącu przypada kolej na Allora. Proste. W zeszłym miesiącu był to Gem, a w następnym - enki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis na średnich chodzi no problemo, konsolę może kupię (DJowską). Co do pizzy to nie zamierzam robić sobie jaj, bo z ambrozji nie wolno żartować. Piractwa nie popieram (Piraci z Karaibów no nuuudy), kieszonkowego mam astronomiczne 20zł/miesiąc. Nie wiem jakim cudem rodziców na to stać. A poziom listów spada nie przez starzenie się, tylko przez coraz młodszych pisarzy (Drzy enik talej piże takje nie sprawietlife lizty?). Pełniaki są zawsze niezłe. Chociaż nie lubię (a nawet bardzo) budżetowych przygodówek. CDA czytam zawsze bardzo chętnie,. Co prawda ostatnio nie przeczytałem od deski do deski, ale to przez zbliżający się konkurs (może będzie stypendium - Jupi!!!) :P. Ile mam lat? Jak sam powiedziałeś - co roku więcej. Ale poważnie, to II klasa gimnazjum. I wiem że jestem jeszcze szczeniakiem. Dodatki na płycie traktuję tylko jako dodatki, bo mam co robić. A ActionMaga nie czytam bo mam tzw. oczopląs i kiepskawo czyta mi się z ekranu. Cda kradnie mi mama, by poczytać "Na Luzie" :P. A z tymi 50 złotymi to na prawdę super... żart. W CDA najlepsze jest CDA, SMG to taki karabinek, Smuggler to klasa postaci w Star Wars: The Old Republic (może Al chce nią grać...).

Bądźcie tacy, jacy jesteście i wszystko będzie w porządku (ok - polskich dróg nie poprawicie).

Pozdrowienia dla całej redakcji i pana który przywozi Wam pizzę, Rey656.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Intel Core 600 (16x7.0GHz), AMD Radeon 99999 x 2 32GB Vram, 128GB Ram, HDD 512TB. Może nie jest to cud techniki, ale Gothic 3 tylko trochę przycina!

? Czy lubicie pizzę?

Tak, w końcu pizza i browar to najstarsze i najlepsze pożywienie ludzkości.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Piractwo jest fajne, daje niezłe dochody. No i ten zapach morza... Tylko czasami kapitan każe cię pod kilem przeciągnąć, to jest nieciekawie... No i ten szkorbut...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ha, chciałoby się wiedzieć ile taki czytelnik zarabia, co? Nie za dużo ani nie za mało. Chociaż raczej za mało, jak na tak ciężką robotę...

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wiem, trzeba by kogoś mądrego spytać.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Też mi się to nie podoba... W końcu w przyrodzie powinna być równowaga, a tu jeden poziom spada, a poziom morza się podnosi. :/

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Zauważcie, że tylko niewielka część narzeka, reszta po prostu gra. I z każdym numerem w tej części narzekającej są inni ludzie. W końcu każdemu się nie dogodzi. A jak już jesteśmy przy pełniakach... Dajcie DNF, albo Crysisa 2 bo przestanę kupować pismo, o!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

To nie takie proste, ale nie narzekam. Jeśli chcesz zostać czytelnikiem to pierwszy krok jest najgorszy. Trzeba się podnieść z fotela(:() Pójść do sklepu i wydać ciężko zarobioną kasę na kilka posklejanych kawałków papieru z napisem CD-Action. Później trzeba włączyć mózg (:() i przeczytać od deski do deski(najlepiej rozłożyć to czytanie na miesiąc, żeby głowa nie bolała) i później ew. poprosić swojego kota, żeby nam wytłumaczył o czym piszą.

? Ile macie lat?

12*345*0,27/74,52

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Zwykle trochę pogram w pełniaki z magazynu i poczytam płytę, jak mi się nudzi to na odwrót.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nie dam nikomu mojego CDA! Ale podejrzewam, że kot... wiesz... on... planuje na mnie zamach w celu przejęcia władzy, nad moim egzemplarzem CDA! :/ Tylko cicho. Zastawię na niego pułapkę, gdy będzie chciał mnie unicestwić i znowu uratuję świat!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

No pewnie, ale chcę za to kupon z darmową wycieczką do egiptu!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

On jest taki męski... :rolleyes:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler nie istnieje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam beznadziejnego kompa, PS2 i GBA.

? Czy lubicie pizzę?

Taka bez pieczarek i oliwek jest w dechę :tongue:

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

yyy, ja nie popieram.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dycha tygodniowo plus jakieś drobniaki i urodziny, imieniny.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Spotkamy się w sądzie :czytaj:

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Mam nobla z chemi i kto tu jest mądry :tongue:

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ostatni był dobry. (wreszcie mi coś chodzi)

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Kupić wam pizzę. Fucha jest niezła, chociaż słabo płacą. Miesiąc.

? Ile macie lat?

Pierwiastek z dwunastu.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam. (czasami) Zawsze instaluje pełniaki. (które mi wejdą) ActionMag-a co to jest?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Magazyny CDA są zamknięte w pancernej szafie i pilnuje ich pitbull. (nikt nie ma do nich dostępu)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

A może frytki do tego :tongue:

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo Allor ma sylwetkę ja Pudzian :tongue:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Z moich informacji wynika , że Allor nie jest Smugglerem. Serio sprwadzcie na Nonesopedi. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komp zamieszczony w sygnaturce + PS3 + PSP2004, no i powoli zastanawiam sie nad zmiana karty graficznej...Coraz bardziej przekonuje sie do NGP czy PSP2 jak zwal tak zwal... wiec kto wie, kto wie...oczywiscie o ile fundusze pozwola i czy konsolka bedzie w przyzwoitej cenie w dniu premiery, jezeli nie to troche trzeba bedzie poczekac i do tego czasu ponapawac sie w sklepach widokiem zza gabloty. :wink:

? Czy lubicie pizzę?

Tak, ale w umiarkowanych ilosciach, polecam Grubego Benka, glowna siedziba we Wrocku, a gdzie by indziej. :tongue:

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Glupie pytanie :dry: kazdy napisze ze nie popiera piractwa, a jak naprawde jest?...to juz pozostawie bez komentarza

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Nie narzekam, chojnosc moich rodzicow i dziadkow jest nadzwyczaj... duuza :smile: Ale koniec szkoly bliski (kwiecien sie zbliza wielkimi krokami...jak i matura :dry: ), wiec trzeba powoli szukac jakiejs roboty.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Piniadze i jeszcze raz piniadze!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nie wiem, nie pisze, nie czytam. :tongue:

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo to POLSKA jest!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Z tego co o moje uszy sie obilo to zeby zostac czytelnikiem...trzeba czytac..chyba...nie? :huh: Ile czasu spedzam z CDA?...hmm...praktycznie z nim sie nie rozstaje, traktuje go jak mlodszego brata :wub:

? Ile macie lat?

+4 do CDA

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Tylko magazyn, z plyty czasami gameplay'e i dema.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

MY PRECOIUS!!...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie no tyle nie... :tongue: 15 zl to 4-5 browarkow, 50 zl to hmm...duuuzo...wiec te 15 zl moge na Was wydac, jakos sie obejdzie bez tych browarow. :rolleyes:

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Podoba mi sie za caloksztalt... a gdzie indziej znajdziesz taka wspaniala redakcje? :laugh:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie znam goscia :huh::tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

? Czy lubicie pizzę?

Tak, ale taką bez sera i ciasta.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

A skąd mam wiedzieć, co myślą złodzieje?!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

20 zł tygodniowo, +co jakiś czas dodatek od dziadka. :P

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja podobno świetną kawę parzy, ale co ona u was robi - oto jest pytanie!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nie wiem, jeszcze żadnego nigdy nie napisałem. :) Nie zestarzeliśmy się, wręcz przeciwnie, stajemy się coraz młodsi! Co się z nami stanie?...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Wydaje mi się, że mam dość dobry komputer... Ale wasze pełniaki albo z jakiegoś powodu mi nie działają, albo w ogóle nie trafiają w mój gust. :) Zdażają się chlubne wyjątki, ale to średnio raz na rok.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba umieć czytać, bo cała reszta pewnie się ślini na widok półnagich panienek (z czego pewnie większość w ogóle nie jest panienkami, albo nie istnieje :P). Stwierdzono istnienie oglądaczy, czytaczy i niuchaczy. I jeszcze takich co to się podcierają śliskim papieren. Dementuję plotki, ja należę tylko do czytaczy. :)

? Ile macie lat?

Mniej więcej mniej niż ty, jeśli masz więcej, niż mi się wydaje, choć pewnie masz więcej niż mniej mam ja.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

...To tam jest jakiś magazyn?!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Kumpel czasami przychodzi i czyta najnowszy numer CDA, chociaż ma własny egzemplarz. Wooooot?!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Oczywiście, ale dajcie nowości na Covera warte co najmniej 60 zł!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

No nie wiem, jego bródka pobudza mnie do działania, dlatego golę się raz na dwa tygodnie.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler (z ang. przemytnik) zajmuje się przemycaniem różnych ciekawych rzeczy. Pragnę zauważyć, że swojego czasu piraci byli przemytnikami. Czyżby Allor miał coś wspólnego z owymi osobnikami? Czyżby złapano go na granicy, gdy usiłował wwozić (nie pytajcie gdzie ukryte) cytrynowe żelki w kształcie dżdżownic? Podobno Allor spiracił x lat temu pewien program (nazwę litościwie pominę [GIMPa <oraz fakt, że program był darmowy<])... Co się dzieje z tym światem?! Redaktorzy naszego kochanego pisma stają się... Echh... SMUGGLERAMI! Jeden po drugim!!!!111oneoneoneeleven

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Czarny dwulatek ciągnąc bezproblemowo World at War a ledwo dający sobie radę Kane&Lynch na średnich detalach. Konsoli nie mam i raczej nigdy nie kupię. Bo i po co skoro gry na PC:

- Są tańsze

- Z reguły mają lepszą grafikę

- Mają większe serwery multi

-mają poświęcona takie fajne pisma jak CDA (choć ostatnio jacyś heretycy zamieszczają w nim recenzje gier konsolowych:/)

-nie potrzebują autoaimów, żeby być grywalne

? Czy lubicie pizzę?

Mam nadzieję, że to było pytanie retoryczne:P

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Młodzi są i głupi i nie wiedzą co czynią...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zawsze za mało.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jaką komercją? Dawno już dawno tego zarzutu nie słyszałem:( Wania naprawdę fachowo zajął się antyfanami.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Średni wiek gracza w Polsce rośnie więc może faktycznie się starzejemy xD

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Mam bardzo dużo gier "z półki" i rzadko kiedy coś mi z CDA pasuje a jednocześnie jeszcze tego nie mam. Z utęsknieniem wyczekuję edycji bez płyty (odpowiednio tańszej rzecz jasna). Zrezygnowałbym wtedy z prenumeraty i decydował co miesiąc czy kupuję z płytą czy bez. Co do dołączanych gier nie podoba mi się zapychanie płytki grami które już kiedyś daliście - Hitmanami a teraz Thiefem.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Po pierwsze trzeba kupić CDA. Oj, fucha fajna. Z resztą skoro co miesiąc znajduje się kilkaset tysięcy nabywców pisma to musi być fajna, nie? Czytam aż przeczytam. Raz przez trzy godziny a raz się przez tydzień CDA kurzy na półce.

? Ile macie lat?

Na pewno mniej niż Smuggler.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Jak już zaznaczałem przy pytaniu o pełniaki w większości przypadków stawiam na pismo. AM nie czytam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Czasem biorę do szkoły i pismo znika na parę godzin.... a wraca (o ile wraca!) w stanie takim, że mogłoby służyć w Falloucie za jakiś item pochodzący z przed Wojny.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tak... wiem, że ta nowa limuzyna o której marzy Naczelny jest bardzo droga.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Tu zacytuję pytanie z radzieckiej matury. "Kto jest najwspanialszym człowiekiem świata i dlaczego właśnie Lenin?".

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

JW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer PC , który jeszcze "uciągnie" nowsze pozycje ...z lekką zadyszką . Napytanie o konsolach odpowiem później.

? Czy lubicie pizzę?

Na to pytanie też odpowiem...zdecydowanie później

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Trzeba o to zapytać tych, co popierają. Ja nie popieram, a co do gier - dopóki będzie nas stać na to by wydać parę złotych na interesującą nas grę, rynek gier nigdy nie umrze i wcale nie będzie ich mniej.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Wystarczająco by kupić sobie raz w miesiącu jedną droższą grę lecz za mało by ...( i tu wrócę do drugiej części pytania pierwszego) ... kupić sobie konsolę, a potem jeszcze kupować do niej gry :wink:

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja jest wszędzie!!! Ale u Was jej nie zauważyłem :tongue:

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poziom moich listów jest constans...żadnego jeszcze nie napisałem więc nie może spadać.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Pełniaki to miły dodatek do czasopisma, które jest głównym daniem. W przyszłym numerze dodajcie adnotację ,że "cena na okładce to cena czasopisma, a gry dajemy Wam za darmo, nie narzekajcie więc bo darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Po pierwsze - umieć chodzić, by ruszyć tyłek po czasopismo, po drugie - mieć trochę grosza w kieszeni, bo za darmo to dziś nawet nam "w mordę" nikt nie da, po trzecie umieć czytać - by je przeczytać ( punkt ten nie dotyczy tych dla, których grafika jest najważniejsza, im wystarczą obrazki i zdjęcia :tongue: )

, fucha- pewnie ,że fajna, nawet dla antyfanów.

Na CDA poświęcam dużo czasu - rano "w świątyni dumania" zwanej ubikacją , później wolne - bo praca, a potem do wieczorka w wolnym czasie na forum.

? Ile macie lat?

Wystarczająco dużo by móc oglądać filmy dla dorosłych

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn (zwłaszcza ActionMaga) podczas korzystania z rzeczy z płyty.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Czytam tylko ja, reszcie daję tylko pooglądać.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Ej, no bez przesady, nie jest z Wami jeszcze tak źle, mennica polska produkuje jeszcze bilon (1,2 grosze) ,których koszt produkcji znacznie przekracza ich wartość ( i trwa to ładnych kilkanaście lat) :wink:

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor, bo ponieważ gdyż jest najładniejszy w CDA

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Pytania są tendencyjne...wychodzę!

aha - co do tej pizzy - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Komputer generalnie działający na gniazdko. A konsoli nie miałem, nie mam i ... niewiem czy będę miał. Nie dzwoniłem jeszcze do wróżbity Macieja.

2. Oczywiście. Zwłaszczą kwadratową z włoskami.

3. Tak nas wychowały teletubisie.

4. Bez obaw. Na CD-Action zawsze starcza:

5. Może chodzi o myszy??? Kupcie sobie łapki i serek.

6. Mądrze i poważnie - kiedyś pisali głównie listy "fizyczne", a temu często towarzyszyła "wena". A teraz "A maila do AR se wyśle i zapytam czy lubią pizze";)

7. Jaruzelski też się starał. Jedni go kochali, a inni nienawidzili. Wszystkich niezadowolicie. No chyba, że dacie pełniaki +18. Efekt gwarantowany.

8. I - należy kochać gry

II - mieć kieszonkowe co najmniej 15 zł. miesięcznie

A czy to fajna fucha? No pewnie, każdy by chciał robić za 15 zł. miesięcznie w tył.

Jak z czasem? Szczęśliwi z CD-Action czasu nie liczą.

9. Wystarczająco, by mama pozwoliła iść do kiosku po gazetę.

10. CD-Action jak pizza. Samo ciasto nie smakuje tak bardzo jak z dodatkami. A ActionMag? Hmm...

11. Jam jest ich władcą i nikt ich tknąć nie może.

12. Każdy by dał jakby miał...Jakbym miał to bym dał.

13. Allor występował, kiedyś w playboy? Bo jak nie to mi się raczej nie podoba. Ale w CDA najlepsze jest poczucie humoru.

14. Smugler to Allor. Allora wszyscy znają więc znają Smuglera. Proste prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubicie pizzę?

No hmm no chyba raczej no tak.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

O to trzeba zapytać druida Ricka z Dzielnicy Gdzie Ludzie Piją Tylko Piwo i Wino

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

A weź człowieku wstaję rano o 16:00 i potem haruję godzinami do 16:20. Coś okropnego i jeszcze pociągiem dojeżdżam.

Ile macie lat?

Nie wiem, mój praprawnuk nie chce mi powiedzieć.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikomu nie dam, nikomu nie oddam, nikomu nie sprzedam. Ja się szanuję się. 20zł.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

No spoko, jeżeli prenumerata zostaje na +/- 160 zł to nie ma sprawy :)

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie znam takiego działu "Allor" :(

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

To pytanie to maniopulcja i ujma. Przecież to ja jestem Smuggler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...