Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

>>>Był, ale się zmył. Spsuł znaczy. Obecnie jest PS3 (choć jednak wolę PC) i zbieranie na nowego kompa...

? Czy lubicie pizzę?

>>>Mmm... pizza... :wub:[marzy]

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

>>>Co?! Że niby ja?! Ja tych panów nie znam!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

>>>Eeerghh, następne pytanie poproszę!

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

>>>Zazdrość? Nie jestem bezkrytyczny, ale komerchą bym was nie nazwał...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

>>>Bo młodsi bywają za głupi, starzy zbyt zapracowani, a reszta zbyt leniwa. Dodatkowo należy wini plamy na słońcu, a i pomidorowe skarpety sprzed paru lat chyba powoli zbierają żniwo...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

>>>Yyy... Odpowiedź brzmi "42"!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

>>>Hmm... Trzeba umieć czytać (niestety niekoniecznie ze zrozumieniem), co-nieco interesować się grami i... to wszystko? Inna sprawa, że nikt z takimi jedynie podstawowymi umiejętnościami świata (i fuchy) nie zawojuje. A sama fucha nienajgorsza (choć nie licząc forum, nie zajmuje mi aż tak wiele czasu - z godzinkę może)...

? Ile macie lat?

>>>Wystarczająco. A podawanie wieku publicznie jest złe. Kto wie, kto czyha po drugiej stronie (np. redakcja)...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

>>>Nie ma kompa - płytka odpada. A ActionMaga zdarzało mi się czytać, choć częściej sięgałem np. po (ś.p.) FPP Megazina...

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

>>>U mnie jedyni grający kumple/rodzina kupują włesne egzemplarze, więc co najwyżej przeglądają pobieżnie, jeśli to ja kupiłem dany numer jako pierwszy...

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

>>>Nie. A znalezienie błęd(-u/-ów) w obliczeniach pozostawiam wam. Pokażcie, że zasługujecie na wasze posady! ;-)

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

>>>W sumie to tzw. "całokształt twórcości". Postarajcie się, żeby było równie dobrze, co kiedy (w sumie całkiem niedawno...)!

A dlaczego Allor? Hmm... Słyszałem, że kiedyś taką odpowiedzią był Stalin. Widać ktoś być musi...

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

>>>Na pewno nie wirtualnym członkiem redakcji, na pewno nikt się pod niego nie podszywa i na pewno nie jest to Allor!

A dlaczego jest nim Allor? Najwyraźniej on ma akurat dyżur...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooooooo, ale fajnie, to ja odpowiem.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Yyyy, komputer jest czarny, a xpudło zakurzone, bo na dolne TV zawsze ktoś okupuje.

? Czy lubicie pizzę?

Tylko ciepłą.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Pozdrowienia dla kuby z 3 klasy, który skutecznie wybił mi z głowy piractwo :D

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

6 dych + stypendium.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ja tam nie wiem, ale coś mi mówi że za napisanie t ego pytania dostałeś nowego merca.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Na szczęście tylko w tym pytaniu. Jakoś nigdy nic nie napisałem (i nie, wcale nie dlatego, że Smuggler mnie wyśmieje. Wcale nie. Po prostu, jakoś tak nie mam weny... okej to dlatego.), ale się zbieram i jeszcze o mknie usłyszycie!...

...mam nadzieję, że nie w kolumnie 'lol'

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

No, może dlatego że je mam, że nie działają, że stare, że nie z tego gatunku? Aale, co jednego zdenerwuje innemu się spodoba. I wielkie dzięki za pokazanie mi Hitmana!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Kupić CD-Action? Praca fajna, tylko płacą mało. Ale robię to co kocham. A z CDA spędzam... w 2 dni po premierze jakieś 1h/dzień, później mniej, tak do 1/2 artykułów dziennie.

? Ile macie lat?

Nie lubię tego pytania, za młody na nie jestem.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Jest na tej płycie coś poza pełniakami?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jest taka akcja, że zawsze mam CDA rano w dzień premiery, więc w szkole na długiej przerwie siadamy i czytam co u tam u Wieśka.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tak panie, dla Ciebie wszystko!

Btw, odysłam pkt. 4.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Czekaj, rzucę okiem na urodzinowy numer sprzed roku... To ten, co go na zdjęciu ledwo widać? Powiedz mu, żeby na tegorocznym stanął z przodu.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest jak rączka z addamsów, tylko że on jest pięścią z oczami.

Spike.

Ale będę miał szacunek, ja kto wydrukujecie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Czteroletni ale działa :) jak na moje potrzeby wystarczy a z kasą na upgrade cienko więc musi być jaki jest czyli taki czarny na prąd. (I tak lepszy niż poprzedni 10 lat miałem procek 100 MHz i 16MB ramu :D )

2. Czy lubicie pizzę?

A który to? Nie znam gościa. Jeśli to ten nowy piłkarz z Transylwanii co za czosnkiem nie przepada, taki wysoki brunet, to... i tak nie kojarzę :)

3. Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Zawsze miałem dylemat, Zorro czy przepaska na oko i trupia czacha na maszcie... miecz wygrał (nie, nie świetlny). Mój zbiór gier to to co z CDA :) a tak serio drogo jest ale jak się coś odłoży to oryginałek leży oczywiście.

4. Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Mało... nie no nie powiem bo się szanowna redakcja uśmieje (a i tak szczęście jeszcze nie mam na utrzymaniu nikogo), chociaż jak powspominać studia 50zł na tydzień z czego 25zł na bilety, 10zł na xero a reszta na obiady i piw...ehem pierwszej potrzeby zakupy ;p to i tak lepiej.

5. O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Czy ja wiem, w CDA jakoś nie odczuwam nadmiaru a reklamy ignoruje. W kraju natomiast...

Za duuuuuuuużo Amerykiiii!!!!! Jeszcze trochę i sobie dynię na łeb założę i zagryzę indykiem. :) Nie utrwalamy własnych tradycji a zapatrzeni jesteśmy w innych (może i nasze faktycznie nudne ale nasze więc niech trwają nadal a uatrakcyjniać można przecież wszystko zamiast robić święta innych zamiast kręcić już nakręcone seriale tylko tym razem z naszymi "aktorami" że tak ich nazwę te beztalencia biorące 10-30 tyś za odcinek (szacunek dla prawdziwych aktorów w teatrach i takich co się po 10 serialach na raz nie rozbijają). Oj miało być zabawnie a tu mi się psotna powaga wkradła.

6. Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Bo drastycznie spada poziom wiedzy młodszych pokoleń niestety, zasób słownictwa (bo strona internetowa to nie książka a książka to dziś rzecz obca dla wielu) skąd wiem nie powiem bo mnie forum zje:) ale szanowna redakcja jestem pewien doskonale już i tak to wie jaki jest tego powód.

7. Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Czasem mi coś nie pasuje to nie gram, poza tym kupuje głównie żeby poczytać. Fakt że czasem dajecie perełki że nie sposób nie zagrać, a czasem takie że nie włączyłbym tego bo mam wrażenie że daliście coś aby był pełniak bo ni to pies ni wydra coś na kształt świdra :) i może dlatego się czasem brać graczy burzy.

8. Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba kupić, bądź wyrwać komuś znajomemu z łapek, potem otworzyć, posiadać perk Reader, tradycyjnie zacząć od końca i cieszyć gębulę :) Fajne to i owszem. Hmm nie przeliczałbym ile dziennie bo jak siądę przeczytam co mnie interesuje to potem sobie leży nieśmiało na półeczce z innymi :)

9. Ile macie lat?

Ochrona danych osobowych, rozmowy kontrolowane, miś, o droga na Ostrołękę... ups nie o to nie to... Młody jestem a metryka, a metryka mi po.... trzebna jest jak zeszłoroczny śnieg:)

10. Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam:) bo oprócz perka Reader odkryłem że czytanie daje +1000 Xp do życia :) A tak serio płyta to przecież tylko dodatek (choć często diabelsko atrakcyjny i w ręce parzy) Action Maga kiedyś tak, teraz czasu brak.

11. Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Czasem dziewczyna (głównie na luzie) Za szkolnych lat koledzy :) a teraz ja, ja i jeszcze raz ja.... CDA - My prrreeeeecioouuuusssss ;]

12. Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Waria(n)ty:

a) mógłbym :) wystarczy że co miesiąc przelejecie mi w ramach akcji WRiIMoP (Wspomóż Redakcję i Ich Marzenia o Porsche) 55zł na konto wtedy 50 na CDA i zostanie 5 na pyszne złociste pi...etruszke w zieleniaku ;)

b) nie mógłbym - czyście z chodnika spadli? płytki w łazience wam na głowę spadły czy to wynik nadmiernej radiacji monitorów w redakcji :) szczerze to pewnie i trochę ludzi by się zgodziło ale ich wymagania w stosunku do pisma wzrosłyby 50 krotnie :) i musielibyście dawać pełniaki przed ich premierą i drukować na jedwabiu :)

c) jak tylko Św. Mikołaj wróci z moja mapa (chciałem na gwiazdkę mapę z X na Wyspie Skarbów) sam menda wyruszył na poszukiwania... a żeby go tak Długi John Silver swoją drewnianą nogą drzazgę mu w d... uzo miejsc zaserwował... ten skarb miał być móóóój!!!

13. Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA zawsze podobał mi się klimat, który na przestrzeni lat normalne(szkoda) że uległ zmianie bo i redakcja jak to ludzie się zmie.. no dobra Allor Allor Allor.... OMG Allooooorr :D to chyba jest anagram jakiś... hmm Allor... Lalor.. ładny jak lalka ? a może kolekcjonuje? nie ważne Alloooor uwielbiam Cię oddaj mi swoją kierownicę albo zrobię ci tłusty odcisk na monitorze paluchem! :)

14. Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest to wyimaginowany twór redakcyjny przepuszczony w postaci binarnej wiązką lasera przez najnowszej generacji urządzenie materializujące myśli (Thinkomatic 5000) powodujące postać namacalną znaną jako miejscowy anonimowy zgredek tramwajowy z aparatem i wykręconym, jak anakonda zaprzyjaźniająca się ze swym obiadem, humorem. :) I to nie może być Allor (chyba że to jego wyobraźnia stworzyła tego Franken... ehem Smugglera) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

"Od komputera się zaczęło, przez komputer się zakończy." Gall Anonim "Kronika CDA"

? Czy lubicie pizzę?

Najlepiej ze zaznajomionymi jednostkami..... centralnymi lub sam na sam z monitorem spożywać ten dar cywilizacji, pizzę.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Phi, każdy przecież marzył zostać piratem ;) Teraz to niektórzy spełniają. Inni zaś wydorośleli.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zależy od posiadanego odpowiednio dużego łomu ;)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Według poufnych danych NASA, raczej to zjawisko nie jest wykrywalne. Bez odbioru.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Każdy ma jakiś tam poziom nie do przejścia ;)

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Niewdzięczności ode mnie nie ma i nie będzie, pełnaki są zawsze OK, czasami naprawdę zaskakują. Ale i tak dla mnie to tylko dodatki do pisemka, jakże świetnego.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Zazwyczaj aby zostać aktualnym czytelnikiem CDA, trzeba przejść kilka poziomów, aż do punktu kontrolnego (kiosk, salon prasowy). Czas czytania CDA jest bliżej nieokreślony ;)

? Ile macie lat?

Jak z zespołem matematyków obliczę łączny wynik liczb (oznaczających wiek wszystkich czytelinków CDA) skontaktuję się z redakcją.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Płyta jest mile widziana, jednak jak powtórzę jest ona tylko dodatkiem do magazynu. Często pełniakami zajmę sobie trochę czasu, a tapetka (np. ze styczniowego numeru) poszła na pulpit (dobry pomysł z tymi tapetami).

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Są to moje prywatne egzemplarze.... no dobra jak puszczę po mieszkanaich przy mojej ulicy, to nie wiem czy wrócą ;)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak na pismo o grach, cena 14,99-16,99 jest jak dla mnie maksymalną ;) Po prostu odczuwam to instynktownie.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Wszystko ;) ALLor - czyli ponownie wszystko....

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler kojarzy mi się z... celebrytą w CDA, hihi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

-Komputer mam ciężki, zakurzony, zawirusowany, szary, bez obudowy. Konsole mam czarną z napisem PS2, ale bardzo szybko padła pod naporem chronicznego urochomiania kolejnych must have

Czy lubicie pizzę?

-Jeśli mi przyślecie nie obrażę się

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-Może najpierw podeprzesz swoje zdanie jakimiś danymi, bo na razie tylko Ci się wydaje, że piractwo jest szkodliwe

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

-starczy mi do końca życia o ile umrę 23 marca o 14:61

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

-Nie można się chwalić, że się was "odkryło" bo wszyscy was znają. Tak samo nikt nie lubi Europy

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-Ile razy można pisać pytania na te same odpowiedzi?

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

-Nie podoba się? to idź do konkurencji nikt Was nie zmusza żeby mi sprzedawać to pismo

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-Należy znaleźć CDA przeczytać i postanowić przeczytać kolejne (może być inny numer). To zależy jak długo jedzie autobus do domu.

Ile macie lat?

-czasu nie można posiadać tak jak nie można mieć paleogenu. Wyobraź sobie dzwoni do Ciebie sąsiad i prosi żebyś mu pożyczył troche baroku. Zastanów się, przecież to jest bez sensu.

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

-korzystam z magazynu żeby odganiać mewy, a płyty jako antyradar. Przy okazji może coś się przeczyta, ale płyta od dosyć dawna jest głównym motywem zakupu (mają coraz lepsze te radary potrzebuje więcej płyt najlepiej z megahiper hiciorem którymisięakurat niepodoba)

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

-2-3 osoby przeglądnie przy okazji jak wejdzie pod ręke (nie licząc kangura w kapeluszu, bo tylko udaje, że czyta, a tak naprawdę ogląda tapety na komórki)

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

-Oj Wy nieopierzeni pieniądze od wydawnictwa dostają i myślą, że każdy tak ma. Ja się niestety uczę i nie mam tak fajnie, że nowa gra, pizza i jeszcze jakiś fan kawe robi. Ja conajwyżej mogę tę grę na półke dać, pizze dostarczyć, kawę zrobić. Ale co ja Wam będe tłumaczył nie zrozumiecie tego życzę tylko żeby was życie tylko delikatnie pacneło jak wydawnictwa zabraknie

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

-Jak się podstawi pod światło to widać moje odbicie. Z drugiej części pytania wynika że odbija się Allor więc Ja jestem Allorem więc Ja się sobie podobam

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

-Tyle razy o to pytaliśmy, że każdy bardziej rozgarnięty człowiek to wie (tak sugeruję, że jesteś nierozgarnięty, bo nie wiesz) Jest nim Allor, bo dostał CDAchrupkę żeby być przynęta na ducha pirata antyfana.

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mie tam... I ja odpowiem. I to wybiórczo!

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Na czytanie poświęcamy dość sporo czasu... Czas to pieniądz... A za CDA płacimy my... Coś tu nie gra. Tracimy podwójnie! Żądam rekompensaty! I jeszcze dodatku 'szewskiego' - za zużycie zelówek oraz szewską pasję w razie braku CDA w kiosku.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Po prostu skończyliście się na Kill'em All.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Dementi! Demencja! Jakość moich listów ciągle potencjalnie rośnie. Czemu potencjalnie? Bo żadnego jeszcze nie napisałem. Także są nieskończenie dobre.

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest Allorem, bo jest tym, co najbardziej nam się podoba w CDA, czyli Allorem. Ale pewnie Allorem jest Enki, więc nieco sprawa się komplikuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Pecet sprzed paru lat i x360, na którym przemierzam wszechświat i w międzyczasie gram w Red Dead Redemption.

? Czy lubicie pizzę?

Najbardziej lubię z oczami orków, pazurami behemotów, ziołami leczniczymi i trutką na czerwie. I jeszcze dodaje +10 do siły.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

No, bo kto nie chciał w dzieciństwie zostać piratem ? Może nie jest to życie na morzu, opaska na oku, drewniana noga i abordaże statków, ale zawsze coś tam z tych legendarnych piratów zostało, bo dalej nie przejmują się prawem.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Zależy od zlecenia. Czasem jest ich dużo, a czasem nawet jednego głupiego zadania z przyniesieniem dziesięciu kłów wilkołaków nie znajdziesz. Jak dobrze pójdzie to załapie się ja kilka zleceń w tygodniu i wtedy mogę sobie pozwolić na jakiś lepszy miecz, albo pancerz z łusek smoka.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Wszyscy wiemy, że pismo robicie tylko dla pieniędzy. I do tego CDP płaci wam za lepsze oceny. A my biedni czytelnicy co miesiąc dajemy się omamić i idziemy do sklepu/kiosku po CDA.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Efekt cieplarniany. Słońce przygrzało to i poziom listów spada.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Dorzućcie do każdego numery 50 zł to nikt nie będzie narzekał. Albo Crysisa i od razu dobry komputer. Proste i skuteczne.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Najważniejsze jest wykształcenie. Najlepiej po studiach, ale wystarczy umieć czytać (no chyba, że wolisz oglądać obrazki). Robota jest fajna, ale za mało płacą, no bo co to jest dziesięć tysięcy na miesiąc ?

? Ile macie lat?

Tyle samo co wiosen, zim i jesieni. Jestem starszy od najmłodszego orka, ale młodszy od najstarszego elfa. I jestem na tyle stary, że Smuggler mówi mi na "pan".

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

I to i to. Przeglądam cały magazyn i całą płytę, a ActionMaga nie czytam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mojego CDA pilnuje Balrog więc nawet gdyby ktoś chciał nie da rady przejść.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Oczywiście, że możemy, ale wtedy chcemy dostawać więcej niż 10 tysięcy na miesiąc !

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo cera Allora jest śnieżnobiała niczym sierść Górskiego Trolla, a jego oczy są większe niż płyty DVD. I do tego mówi w języku pokemonów. I jak tu go nie lubić ?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Wszyscy wiemy, że Allor zamienia się w Smugglera nocą i przemierza świat na Qn'iku odpisując na listy do AR i szukając anty fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Może trochę lepszy od odkurzacza, ale po co dobry komputer??? Żeby się nacieszczyć Crysisem 3 w HD 3D??? Oczywiście że nie. Nauka przede wszystkim xD A konsole to bezużyteczne pudełka do niczego :)

? Czy lubicie pizzę?

A co zrobicie jeśli powiem prawdę? Jeśli przeżyję odpowiem nie.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

A czemu nie??? mOim zdniem piratctwo jest leprze od kopowania orginaluw bo jest za darmo

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

A czy można odpowiedzieć pytaniem na pytanie? Nie??? Szkoda...

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Bo komercja to jest zło takie jak monopolizm, który też jest zły.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Mądre odpowiedzi... hmmm... A idzie w ogóle taką podać?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

To jest kara!!! I wy już dobrze wiecie za co!!!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

To wszystko zależy od zależności ode mnie niezależnych.

? Ile macie lat?

Znaczy zsumawać wszystko czy podać średnią?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Action Mag??? A co to !?!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

NL RULEEEEEEEEEEEZ!!! (wszyscy wyżej wymienieni)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Możemy, ale jeśli prywatnie nam prześlecie 35 zł

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej mi się podoba wasza platforma testowa, tylko szkoda że jest nią Allor.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler prawdopodobnie jest człowiekiem, co nie znaczy że nie jest Allorem, bo jak wiadomo, nie wiadomo czy Allor jest człowiekiem, czy też nie, więc wywnioskowanie kim jest Smuggler prawdopodobnie nie jest możliwe. Choć z drugiej strony nazwa tego kogoś (czegoś???) wskazuje na kogoś kogo tępi Allor (Smuggler) czyli piratów (przemytników?), więc wychodzi na to że Smuggler jest fanem Biebera, a Allor tępi wszy.

PS Kto wymyślał te pytania, sam Fan czy Tępiciel wesz mu pomagał???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Komputer niedawno kupiony, konsoli nie posiadam i nie zamierzam kupić.

2. Można to tak ująć. Najbardziej taką z składnikami z otchłani i sosem z daedry.

3. Prawdziwi piraci Ci/Wam odpowiedzą.

4. Jak na razie wystarcza.

5. Hmm.. nie zauważyłem.

6. Nie pisałem listów więc nie mam pojęcia.

7. Dajcie najnowsze gry i najlepiej komputery/konsole to wszyscy będą szczęśliwi.

8. Umiejętność czytania na początek wystarczy, zazwyczaj duuużo czasu.

9. Niech Smuggler najpierw powie.

10. Czasem i to i to. ActionMaga nie czytam.

11. Bardziej to ja podbieram bratu..

12. No czy ja wiem.. jak będziecie dodawać banknoty 100zł do każdego numeru to raczej tak :D

13. A dlaczego miałby się nam nie podobać?

14. Bo wg. niektórych Smuggler nie istnieje/żyje więc musi nim być Allor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam komputer, nie mam konsoli i nie zamierzam kupować.

? Czy lubicie pizzę?

I to jeszcze jak! Najlepsza jest pieczarkowa :wub:

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie wiem jak inni... ale ja nie popieram, więc się nie znam :rolleyes:

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ile zarabiam... hmmm.. to nie zależy ode mnie, raczej od rodziców. Ile dadzą tyle mam

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Hmm... nie wiem... ale się dowiem :huh:

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Czy ja piszę nie mądrze i nie poważnie???

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo najlepiej by było jakbyście dawali co miesiąc jakiś RPG i najlepiej żeby na moim kompie poszedł :cool:

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Z CDA jest jak z wojskiem... nikt nie chce, a i tak musi :tongue: (teraz już nie trzeba, bo nie ma obowiązkowego woja)

? Ile macie lat?

Tyle co wy w moim wieku.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Oczywiście, że tak... a po co to kupuje? Żeby się podetrzeć? :laugh:

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Trzymam je w skrzyni, która jest zakopana w ziemi + zamknięta na 9 łańcuchów. NIKT MI NIE ZABIERZE MOICH CDA!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Taaaa, a wy będziecie jeździć Astonem Martinem i mieszkać w willi z basenem... nie da rady... chyba, że przewieziecie mnie :wub:

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo on jest milusi :laugh:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie wiem... ale się dowiem.

Dzięki za pytania. Za odpowiedzi nie musicie dziękować :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam dwa kompy, jeden dobry drugi słaby ale tak są do zabawy :P. Konsole mam, plejstejszyna trzy i gram tak trzy po trzy :P.

? Czy lubicie pizzę?

Mam lepsze pytanie: a kto N I E lubi ;]?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie do mnie pytanie, piratów zjadam na śniadanie :)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Kieszonkowego nie mam! Rączki Bozia dała!

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Muszę się dowiedzieć, sam jestem ciekaw.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Dlatego, bo nie piszę do was listów :). A tak serio, to zawsze się do tego zabieram, ale później tematu zapominam. Nie wiem, tak to już jest, są lepsze, gorsze, nadszedł czas na te gorsze.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja narzekam rzadko, bo kupuję po to, by czytać, nie grać, ale to też życie umila, dlatego dla mnie dobry pełniak raz na jakiś czas mnie zadowala.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba być mną, a o to już ciężko ;). Myślę, że potrzeba dużo chęci by czytać ten syf... :). Tak serio, to świetna fucha, trzeba tylko chcieć i lubić prawdziwie gry. Ile czasu spędzam? Szczęśliwi czasu nie liczą.

? Ile macie lat?

2011 odjąć moją datę urodzenia. Wychodzi dokładnie!!!

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Raczej czytam, korzystam z płyty i ActionMaga oglądam. Ogólnie wszystko.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Brat mi podbiera i na odwrót :cool:

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Chyba wy!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Nie nie jest. Smugi! LoWcIam CIę!!!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Prawdziwy fan wie, że Smuggler to...(ja wiem, serio).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak to wyjdzie-czy długo czy krótko-ale odpowiedzieć, co najmniej wypada jak nie trzeba...

Tobie szczególnie, Smuggler :smile:

Rzadko piszę, ale padły tu pytania, na które nie mam wyboru jak odpowiedzieć szczerze, choć, żeby nie zajechać za daleko i tak przyhamowałam swój język i myśli. Smuggler po prostu przystawił mnie do muru.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Cóż... starego nie mam od sierpnia. Sfiksował tak na końcu, że zabrał do grobu sporo mojego urobku, ale ponad połowę odzyskałam już-chwała Bogu, że dał pomysł ludzkości na internet :tongue:

Dane z idg.pl:

"płyta główna: Gigabyte nVidia-nForce2

procesor: AMD Athlon XP 1900+ 1,47 GHz (najbardziej optymalne ustawienie dla tego procka przy posiadanym sprzęcie i w domowych warunkach)

pamięć: 1 GB RAM

karta graficzna: RADEON 9200 SERIES 128 MB

dwa dyski twarde-Maxtor (82 GB), ST380011A (80 GB) , co daje 162 GB na dwie osoby-dzielę kompa z siostrą"

Więcej o starym nie pamiętam.

Moje obecne maleństwo :

Konfiguracja komputera: Płyta główna : Asus M4A78 PRO

Chipset : AMD 780G

Procesor : AMD Phenom II X2 550 @ 3100MHz

Pamięć : 3072MB (3 x 1024 DDR2-SDRAM )

Karta graficzna (zintegrowana) : ATI Radeon HD 3200 Graphics

Hard Disk : Western Digital WD3200AAKS-00L9A0 (320GB)

Napęd optyczny+nagrywarka (w jednym) : PIONEER DVD-RW DVR-111D

Monitor : LG Electronics L1718S - 17 inches

Karta sieciowa : Attansic (Now owned by Atheros) AR8121/AR8113/AR8114 PCIe Ethernet Controller

System operacyjny : Microsoft Windows XP Professional 5.01.2600 Dodatek Service Pack 3 (32-bit)

DirectX : Version 9.0c

Nadal dzielę go z siostrą...

Co do konsoli-nie mam. Czy zamierzam mieć ? Owszem marzę, bo na kupienie kasy brak, skoro ledwie ma się na życie... prawda brutalna, ale prawda o mnie. Marzę o PSP ze względu na LBP, szczególnie 2. Dawniej marzyłam o GB...

A co miałam ? Jak wiadomo, w danych czasach... no, nie do końca dawnych, najwięcej na naszym rynku było konsoli pirackich, o czym było pisane w jednym z Tip100maniaków i jedną miałam, chyba podróbę Segi Saturn-pewnie jest w piwnicy, jak Atari z zielonym monitorem-eh te wspomnienia... :tongue:

? Czy lubicie pizzę?

No ba... logiczne, że tak !

Jaką ? Amerykańską z ananasem, hawajską... ogólnie kupujemy dla oszczędności w Lidlu. Ostatnio jadłam prawdziwą pizzę z 1,5 roku temu w Niedzicy (tak, tej nad zalewem Czorsztyńskim... To była pizza z oscypkiem :smile:

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Jak by mi przyszło tłumaczyć rzeczywiście, dlaczego popiera się piractwo to musiałabym książkę pisać, bo jest to problem bardzo głęboki i odwołujący się do życia i sytuacji polskiego społeczeństwa.

Ludzie tyle mówią, że z lenistwa to się bierze-może w większości przypadków i tak, ale wg mnie, i to winno Wam wystarczyć to, że ceny są u nas zachodnie, a zarobki wschodnie i m.in. dlatego mamy piractwo.

Ja bym radziła wszystkim, nawet jeśli mają gdzieś piractwo, żeby zrzucić to ograniczenie i otworzyć umysł na wiedzę (ja tak zrobiłam) o tym problemie, gdyż wtedy dowiecie się o co w tym chodzi, jest to bowiem jeden z problemów, który, żeby go zrozumieć, trzeba go zgłębić... choćby przy piwie z kolegami... i koleżankami :tongue:

Przy okazji polecam poczytać o cenzurze w internecie (nie, nie chodzi o tutejszych czy inszych moderatorów-to nie o Was chodzi... chodzi o wszystkich tych, którzy piszą w internecie. Tym razem to problem polityczny, a może i nawet gorzej !)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Szczerze ? Zarabiałam tylko dorywczo, obecnie nie pracuję, z przyczyn rodzinnych i prywatnych musiałam studia przerwać kompletnie, ale po 4 latach w końcu jestem w tym, co mi się podoba.

Kieszonkowego nigdy nie miałam. Pieniądze dostawałam jedynie okazyjnie, czyli głównie na imieniny i urodziny.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Kolejny temat na książki... A propos, można rzec, że Wasze pismo jest komercyjne. Ogólnie komercja wg mnie to to, co jest robione dla kasy, ale... z pominięciem ludzi, czyli np. w tym wypadku czytelników, więc właściwie to Wasze pismo nie jest tak do końca komercyjne, bo Wy dbacie o Nas i nasze gusta, itp. :wink:

Niekomercja to to, co ogólnie jest dawane za darmo i okazuje się, że nierzadko samo zarabia na siebie z zyskiem takim jak komercja. Nierzadko jest też bardziej doceniane...

Komercja i niekomercja to kolejny problem do własnych, prywatnych studiów. Od czego bowiem jest Google czy Wikipedia ? To świetne narzędzia do szukania odpowiedzi-filozofowie mają dzięki internetowi ogromne pole do popisu...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To będzie głupie, ale może dlatego, że to ja nie piszę ? Szczerze... rzadko czytam RA, coraz rzadziej i choć tego problemu nie widziałam to może właśnie dlatego coraz rzadziej czytam, bo poziom spada. Może dlatego, że spadł wiek czytelników, bo coraz więcej młodych czyta...? No widzę, że się w czymś Smuggler zgadzamy...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

A może spadł wiek czytelników i dlatego są takie problemy ? Może ludziom nie chce się Google używać do szukania odpowiedzi ? Dobra, zrozumiem, jak ktoś ma jeden komputer w domu i nie ma u kogo płytki sprawdzić, ale w internecie od groma jest tematów dlaczego gry nie działają, a poza tym w CD-A, o ile się nie mylę, podajecie sposoby jak uruchamiać gry, dodajecie patche, poradniki... Współczuję Wam tam w redakcji, bo jestem dorosła, a CD-A może mieć za dużo młodych czytelników, którzy mają problem z obsługą internetu pod względem poszukiwania wiedzy i odpowiedzi na swoje problemy. Badania pokazują, że większość ludzi korzysta na necie z czatów, forów, gier, ale mało osób szuka wiedzy... Może w tym tkwi problem-tak jak z czytaniem ze zrozumieniem w realnym świecie ???

A z pełniakami-to aż tyle czytelników byłoby piratami ? Brzydko :icon_evil:

Dla mnie akurat zawsze się coś znajdzie wśród gier, choćby freeware, jeśli nie pełniaków, ale fakt, że ostatniego numeru nie kupowałam, więc jeśli dużo tego typu komentarzy mieliście po ostatnim numerze to mnie to nie dziwi-w magazynie zawsze coś znaleźć można, ale płytka... teraz będzie OK :happy:

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Nie pisaliście chyba o udzielaniu szczerych odpowiedzi, ale akurat ja udzielam, bo nienawidzę kłamać...

Co trzeba zrobić ? Hm... a właśnie, ostatnio nie widuję reklam CD-A w TV-nie wszyscy mają internet, więc może tak więcej byście reklamowali CD-A ?

Po pierwsze : Trzeba o CD-A się dowiedzieć. W wieku szkolnym to łatwe, potem trudniej, szczególnie właśnie gdy się nie ma internetu. W moim wypadku to albo od brata, albo po znajomości się dowiedziałam-eh... poczta pantoflowa nadal działa... Mam ten komfort jednak, że mieszkam w Krakowie i jestem zapisana do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, gdzie Czytelnia Komputerowa prenumeruje CD-A w liczbie jednego egzemplarza. Ktoś z Was powie, że to mało... owszem, ale mało ludzi wie, że mają tam CD-A i wypożyczają na dwa tygodnie razem z płytką. No i czasem wracam do starych numerów, choć mają je tam tylko do 2005 roku bodajże...

Po drugie : zaznajomienie się z CD-A i przekonanie do niego, a może nawet miłość-ci, co mają 15-letni staż z CD-A nie są w nim tylko zakochani...

Czy to fajna fucha ? No ba ! Tracimy za nią kasę, ale ile zyskujemy :icon_smile:

Ile czasu dziennie ? Cóż... przyznam szczerze, że jak kupię to od razu przeglądam lub czytam, najczęściej tam, gdzie król piechotą chadza, bo tam się czyta najlepiej ! (i widzę, że nie tylko ja tam najczęściej czytam-ba, jest to miejsce, w którym najłatwiej się skupić !)

Potem trafia CD-A do mojego brata, płytka jest sprawdzana i idzie wszystko do kolekcji, ale co jakiś czas lubię robić przegląd numerów, często po prostu dla zabicia nudy...

? Ile macie lat?

Smuggler, kobiety o wiek się nie pyta, szczególnie takiej jak mnie :tongue:

21 maja skończę 24 lata. Ktoś powie, że to dużo, ale z wyglądu ludzie dają mi 18-20, częściej 20, choć w zeszłym roku dawali mi nawet 16. Lat się ma tyle, na ile się czuję, w moim wypadku ok. 18, ponieważ dojrzewanie to proces o indywidualnej długości...

Przekonacie się w swoim czasie lub już się przekonaliście.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Szczerze... Przede wszystkim czytam magazyn, płytki sprawdzam czy działają i czy programy i gry się instalują. Z korzystaniem-FoF instalowałam, ale na razie jakoś tak wychodzi, że nie mogę się zabrać do przełażenia gier. Przyjdzie na to czas, ale za to trochę się tego uzbierało...

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

No wreszcie proste pytanie jak dla mnie. Czytam ja i mój brat, choć od czasu do czasu matka czyta Na luzie :tongue: (podobał jej się pomysł z nietypowymi nazwami klubów piłkarskich, bo to fanka piłki nożnej :icon_mrgreen:

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Smuggler, napomykałam już wcześniej o problemach... finansowych. Gdyby taka była cena-a koszty mnie takowe nie dziwią-to mało byłoby czytelników CD-A, bowiem... przepraszam, że to napiszę, ale to prawda... tylko określone grupy społeczne miałyby dostęp do CD-A. Wiedzcie, ile jest takich osób, które Was cenią, a nie mają internetu, żeby Wam podziękować-osobiście takich osób nie znam, ale wiem, że takie są...

Ogromnie Wam dziękuję za to, co robicie w imieniu własnym i tych, którzy nie mogą Wam podziękować, choćby bardzo chcieli...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

A bo nie wiem czy jest jakieś pismo o grach... znaczy są, ale najlepsze jest Wasze :icon_smile:

Ups, nie to pytanie...

Co mi się najbardziej podoba-publicystyka i Na luzie !

Allor ? To pytanie nie jest do mnie...

Spoko, ale żeby odpowiedzieć szczerze kogo ja najbardziej lubię... Smugglera to akurat wiedzą wszyscy... musiałabym przeprowadzić dogłębną analizę na podstawie numerów CD-A, które posiadam :tongue:

Tak na szybko... MrJedi !

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler, pewnie nie tylko ty mnie rozwaliłeś i rozbawiłeś tym pytaniem. Ono jest skierowane do ciebie !

A tak szczerze to jeśli pytanie jest prawdziwe to nie mam na tyle kompetencji, żeby na nie odpowiedzieć :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

-Taki fajny od rodziców z makro.:)

Procesor:AMD Athlon? 64 X2 Dual Core Processor 4800+ około 2,5 ghz

Ram:2048 MB

Karta Graficzna:ATI Radeon X1200 Series

System:Windows XP Professional+service pack 2

Dysk twardy:250 GB.

Płyta główna:MICRO-STAR INTERANTIONAL MS-7367

Zasilacz:Foxconn, model : HH-400EBEA Moc:300W-350W(moc maks.)

? Czy lubicie pizzę?

-A jakże by nie.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-Niestety? nie należę do nich.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

-55 złoty, i dzięki mnie dzieci w szkołach mogą korzystać z sklepiku.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

-Ja tam nic nie wiem.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-Nie pisałem, ale gdy napiszę to będzie wychwalany ponad niebiosa!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

-Nie narzekam, ale gdy trafi się coś naprawdę super to mi nie działa....

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-15 godzin dziennie. Czasami się zrywam ze szkoły by posiedzieć przed ołtarzykiem CDA.

? Ile macie lat?

-Żywcem mnie nie weźmiecie!

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

-Przyznam, że tylko raz go czytałem.Zazwyczaj pełniaki nie robią na mnie wrażenia, a po 2 miesiacach:

-Łoooo, mam taką grę i w nią nie grałem?!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

-Żadnych takich incydentów nie odnotowałem.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Ale ze zniżką dla pewnych grup społecznych?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo jest hardkorem, a lubiłem bardzo dział Reedycje, a teraz AR jest liderem.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Przecież to wiadome, że to Bin Laden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Ja mam bialy komputer, konsole tez mam biala. Ale mam za to czarny telewizor, co by mnie nie posadzili o dyskryminacje rasowa. (czyt. Xbox360 + Intel Core Quad Q8200 + 8GB RAM + Geforce GTX 280)

? Czy lubicie pizzę?

Damn, a kto nie lubi? : O A juz najlepsza jest taka uprzednio wymacana przez redakcje po nieodpowiedniej deadline'owej wizycie.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo to tak naprawde agenci z CD-Projektu wyslani i sponsorowanie przez PO i niemiecki rzad.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

200zl miesiecznie, ale ostatnio jest ciezej, bo brakuje mi sklepow w okolicy.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Czytam sobie reklamy, a tu nagle mi jakis Enki wyjezdza z recenzja. Panowie, jak to tak?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Chyba odpowiec jest oczywista, nikt nie ma ochoty pisac maila do redakcji z niecierpliwoscia oczekujac odpowiedzi w AR, skoro moze 3 razy szybciej owa odpowiedz dostac na Forum, i to od tego redaktora, od ktorego chce, nie tylko od Smugglera. Z reszta na bank macie duzo listow, tyle ze wiekszosc to "Smugler czemu nie masz internetó". Tematy sie koncza ot co. Zrobcie jakis nowy dzial, zaskakujaca zmiane w pismie, ktora zachecilaby nas do pisania i wyrazania swojej opinii. Bo pisanie, ze okladki sa fajne, pelniaki za stare, za nowe, a reklam za duzo, juz jest powoli nuzace.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

No tu nie wiem co napisac. Gusta i gusciki, ot co.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Na ogol 3 godzinyw lozku i 15 minut w toalecie (te reklamy stuffu na komorki...)

? Ile macie lat?

No wszyscy razem to raczej sporo...

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Ja na ogol czytam, plyty odpalam sporadycznie.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Nikt nie podbiera, ostatnimi czasy czytanie CDA jest utozsamiane z byciem noliferem, co nie znaczy oczywiscie, iz sie nim jest, w kazdym razie nie czytam go na przerwach, ani nie wywieszam nowych numerow za okno.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie mozemy, to za duzo.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

No tu jest calkiem dobre pytanie, bo moim ulubionym redaktorem jest Allor, hehe. Po ilosci recenzji samochodowek wnioskuje, ze podzielamy zamilowanie do motoryzacji. A moze jednak nie?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

JAK TO, RAMZEL MOWIL, ZE SMUGGLER TO MAC ABRA! ARGGGHHH!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam PC bez klawiatury, myszki,monitora, głośników.:D

? Czy lubicie pizzę?

Lubie ale wole przysmażone konczyny nekromorfow w Dead Space 2 Na sniadanie:D

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Eeeee. Ja tam Pełniaki kupuje i nie popieram tego ***** tylko jakos tak w crysisa 2 z torentow pykam i to w Bete z MULTI POLECAM:D.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

mama miesiccznie 50 zl z czego 15-18 leci na moj ukochany CD-Action ktory tak bardzo luybie piescic.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

.Zapytaj mojej mamy.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Gdy zaczynam pisac to prad siada. Nie nie mam czasu bo nauka i ta chole*** szkoła:( i brak tematów. I

To wszystko przez Braci Kaczynskich i Smugglera!!!!;X

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja tam nie narzekam lubie to co jest w cd-action.Mozecie pornoski wstawic:D. A niektore starocie to Antyki np Diablo,DiabloII i Diablo II Pan zniszczenia aa i jeszzce Diablo III to juz staroc:D

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba wejsc do skelpu i placac w kasie ukrasc z pulki cd-action. Cd czytam zawsze jako lektore na dobranoc:D

? Ile macie lat?

Yyy nie wiem zapytaj sie skrzata co co gra z smugglerem w WoW i spara CoD-a Black OPS

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

.Jak mnie oczy nie bola to tak chetnie czytam i ogladam obrazki:D

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko ja i Moj krolik ktory ostatnio zjadl go w calosci.( dosłownie) Naszczescie numer .8.2007. :D .

A zeby sie nie dostal w rence rodzicow i siostry to wysylam go do awganistanu gdzie czyta go Alkaida i wysyla do na wyske po tajnej skrzynki ktora jest tajna i ma tajny kod i wiem o tym tylko ja i moj tajny kolega Bercik ktory jest tajny.

Jest to tak tajne ze nikt nie wie!!! TO JEST TAJNE!!!!!!!!

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Moge kupowac za 100 zl ale podwyzcie mi kieszonkowe o 100 zl:D

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Zacznijmy od Okladki jest SUPER!!!!! pozniej kazda strona ma to cos w sobie trudno wyrazic czaskajac w klawiature.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor

Smuggler to pewnie helgast albo nekromorf z dead space albo moj tata!!!!:D

Dokladnie to Pan/Pani ktory lubie grac , czytac , pisac i cisnac osoba ktore nie lubia CD-A.

Uwielbiam czytac CD-Action , Pozdro dla całej Ekipy i Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mam już lekko wiekowy bo kupiony w 2008, ale jak dotąd wszystkie gry, w które chcialem zagrać działały mi bez problemów, większość na full detal, a kilka bardziej wymagających produkcji wymusiły na mnie jedynie obniżenie jakości cieni na średnie. Z konsol już od 2006 mam PS2, ale od ponad roku praktycznie na niej nie gram, bo głownie gram na PC, a i to już nie tak często jak kiedyś, bo i praca i dziewczyna i czasu jakoś na granie brak :).

Z chęcią kupiłbym sobie PS3, ale chyba bardziej z samej chęci posiadania tego cudeńka niż do grania, gdyż zwyczajnie brak mi czasu na granie i na kompie i na konsoli.

Czy lubicie pizzę?

Pewnie, że lubię pizzę, szczególnie taką trochę bardziej pikantną, no i z mięsem oraz podwójnym, ciągnącym się serem.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja myślę, że jako tako to my gracze nie popieramy piractwa, tylko po prostu chcielibyśmy mieć możliwość swobodnego grania we wszystko w co byśmy chcieli, no a ceny gier mimo, że w porównaniu z tymi z lat 90 są o niebo niższe to i tak dla wielu, szczególnie młodych graczy nie posiadających swoich dochodów jest to bariera nie do przebycia.

W ogóle to jakby przeprowadzić jakieś badania statystyczne mające ustalić średnią wieku takiego pirata, to myślę, że największy odsetek takowych byłby w granicach lat nastu, czyli właśnie takich młodych ludzi, którzy jeszcze ciągle żyją "na garnuszku" rodziców i dostają/albo i nie jakieś kieszonkowe. Nastoletni gracze mają czas na granie, są w stanie przejść kilka, a nawet kilkanaście gier w miesiącu, przy takiej "mocy przerobowej" z kieszonkowego (chyba że ma się bogatych rodziców) na taką ilość gier nikt nie wyrobi. Do tego dochodzi dziwna dla mnie mania parcia na natychmiastowe posiadanie wszelkich nowości, tak jakby granie w produkcje z przed np. roku wypuszczone w jakiejś tańszej serii nie było cool. Ot i (niektóre) powody piracenia, że może głupie?? Pewnie tak, ale i wiek taki, że jeszcze różne głupstwa w głowie. Wielu jednak z piractwa z wiekiem powoli wyrasta, wiem to po swoim niechlubnym przykładzie. Z czasem ponad połowę swoich legalnych inaczej kopii gier zamieniłem na oryginały, czy to ze sklepu czy z czasopism, czy z drugiej ręki, często bardziej dla zaspokojenia samej chęci ich posiadania niż dla grania, bo już teraz mam tych gier tyle, że w niektóre już pewnie nie zagram nigdy i będą sobie stać na półce i ładnie wyglądać. Jak ma się pracę, dochód i mniej czasu na granie, to i chęć piracenia gdzieś znika, bo i tak człowiek musi się poważnie zastanawiać jakiej grze poświęcić swój czas, a i granie w oryginalną grę, przynajmniej mi, daje jakby większą przyjemność i satysfakcję. I w cale nie czuję się gorszy przez to, że np. Wiedźmina kupiłem i przeszedłem dopiero 2 lata po premierze. w Wiedźmina 2 również zagram dopiero wtedy jak mnie będzie na niego stać i sobie go kupię.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Różnie z ta pracą u mnie bywało, ale jak dotąd od prawie roku pracuję i jak na płace w lubelskim, które ciągle jest najbiedniejszym regionem w kraju to zarabiam całkiem nieźle, mniej więcej 1800zł na rękę. Niby żadna rewelacja, ale pozwala mi na regularne kupowanie CDA, gier z tanich serii, czasem jakiejś premierówki. A i tak przy mojej "mocy przerobowej" mam w co grać spokojnie na rok do przodu, a może i dłużej.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Wszystko co jest robione dla pieniędzy i zysku to komercja i ja nie wiem w czym problem. Tyle tylko, że chyba większość czytelników na dźwięk słowa komercja ma od razu skojarzenia z najgorszymi jej przejawami jak Britney Spears, Big Brother i inny chłam. Tylko powstaje pytanie czy to, że media raczą nas w tej komercyjności głównie badziewiem nie świadczy przypadkiem najgorzej o nas odbiorcach, którzy sobie na to pozwalamy albo i co gorsza lubimy i akceptujemy. A antyfani pewnie zarzucają CDA komercję mającą w domyśle stawiać tezę, że CDA to chłam. Owszem CD-Action jest czasopismem jak najbardziej komercyjnym, dobrze się sprzedaje i rozwijane jest tak by trafiało w gusta jak największej liczby odbiorców. Gdyby nie było komercyjne to wydawnictwo Bauer przestało by je wydawać, bo dla bossów wydawnictwa liczy się tylko zysk, a że realizowany jest on m. in. poprzez sprzedaż CDA, które co by nie mówić, chyba jednak dobrze realizuje swoje komercyjne założenia, to tylko dobrze świadczy o wykonywanej przez redakcję pracy. Ja tam osobiście uważam, że komercyjność serwowana przez CDA jest jeszcze na tyle wysokim poziomie intelektualnym, że da się to znieść.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Odkąd zacząłem czytać CDA, czyli gdzieś od roku '97, noszę się z napisaniem listu, ale ciągle kończy się na samym zamyśle. Poziom listów ciągle spada pewnie dlatego, że starych fanów powoli zastępuje nowe pokolenie, pokolenie, dla którego czytanie książek zamiast być przyjemnością jest przykrym obowiązkiem szkolnym, a poza szkołą niepotrzebną stratą czasu. Pokolenie SMS, NK, Facebooka i Twittera, gdzie wszystko kręci się wokół wymiany szybkich i krótkich treści, czy to graficznych czy tekstowych. Tu nie ma miejsca na rozwlekłe przemyślenia, eseje i felietony. To i dziwić się nie ma co, że osobnik, który z przymusu przeczytał parę lektur (albo tylko ich streszczeń) w swoim liście do ulubionej "gazety" o grach nie przekaże w większości przypadków nic interesującego. Narażam się w tym miejscu pewnie wielu młodym czytelnikom, ale taka prawda, z obserwacji wiem, że co prawda nie wszyscy, ale większość aktualnych gimnazjalistów i licealistów miłością do książek nie pała. Że to może nie tylko ich wina to już inny problem, ale w każdym razie Smuggler, w obecnej sytuacji ja się jakoś spadkowi poziomu listów do AR za bardzo nie dziwię.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja tam nie narzekam, ba wielokrotnie dzięki zawartości Cover CD/DVD spora cześć uzbieranej kiedyś pirackiej kolekcji wylądowała w koszu zastąpiona przez kolorowe pudełka z logiem CDA. A narzekania będą, bo już taka nasz polska mentalność, że wszędzie szukamy dziury w całym. To taka niechlubna tradycja przenoszona z pokolenia na pokolenie, że zamiast wziąć się w garść i zabrać za zmienianie rzeczy, które nam w życiu przeszkadzały, to wolimy nic nie robić i utyskiwać, że jak to ciągle jest źle, albo gorzej niż kiedyś. Tej przypadłości tak szybko w naszym narodzie się nie wypleni. Czasy się zmieniają, ale nasze nastawienie nie nadąża za tymi zmianami. Wiele jeszcze wody w Wiśle upłynie tudzież wyjdzie nowych numerów CDA zanim zacznie się to zmieniać.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba przede wszystkim czytać to CDA. A czy kupione z własnej kieszeni, czy pożyczone od kolegi to już mniejsza o to. Dla mnie to nie fucha, tylko przyjemność wynikająca z ciekawie spędzonego czasu polegającego na czytaniu treści o tematyce, którą lubię i jest mi bliska. Z samym czasopismem spędzam łącznie od chwili zakupu kilka godzin porozbijanych na kilka dni z racji tego, ze pracuję i mam inne obowiązki i nie zawsze jest czas przysiąść i przeczytać cały numer za jednym posiedzeniem. A na stronę CDA zaglądam przeciętnie raz w ciągu dnia na jakieś 10-15 min przejrzeć najnowsze newsy, poczytać jakieś wpisy na blogach itp.

Ile macie lat?

W grudniu skończyłem 27, czyli leci mi 28 roczek, ale czy to powód do radości to pewny nie jestem. Jak to mówią starość nie radość, młodość nie wieczność. :)

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

U mnie wygląda to tak, że najpierw wrzucam płytkę do czytnika i przeglądam zawartość, dopiero potem zabieram się za czytanie pisma. Jak mi się coś spodoba to oczywiście, że korzystam z rzeczy zamieszczonych na płycie. Darmowe MP3 różnych młodych zespołów były fajnym dodatkiem, szkoda, że ostatnio nie dajecie nic takiego. Action Maga czytam bardzo rzadko i to zwykle na wyrywki, a dlaczego tak jest to w sumie nie wiem. Chyba głównie dlatego, że nie lubię za bardzo czytać z ekranu komputera, wolę to co na papierze. Pewnie dlatego też rzadko czytam e-booki. Może gdyby ActionMag był kącikiem w CDA lub wkładką do pisma, zaglądałbym do niego częściej.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mój egzemplarz CDA czytam zwykle ja i jeszcze potem dwóch moich kumpli.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak bym zarabiał z 5 tysięcy na rękę, to może i mógłbym płacić za CD-Action 50zł, ale jak na razie nie zarabiam tyle i pewnie prędko nie będę. 50zł to już np. w moim przypadku dość odczuwalny wydatek i nie wiem czy mógłbym sobie pozwolić żeby wydać tyle na czasopismo o grach. Ja tam się cieszę, że od tylu lat cena pisma utrzymuje się na stałym poziomie szczególnie kiedy przyrównać jego cenę do innych czasopism komputerowych z płytą DVD, które kosztują po 20 lub więcej złotych. Jednakże wiem, że taka sytuacja wieki trwać nie będzie, być może to pytanie ma na celu wybadanie jaka podwyżka ceny CDA nie wpłynie znacząco na spadek sprzedaży. IMHO, dopóki cena CDA nie podskoczy powyżej 20 zł, to będzie ona dla mnie do przyjęcia i pewnie dla wielu innych czytelników. Natomiast jeśli myślicie o podwyżce, to powinniście wziąć pod uwagę, że wielu - jeśli nie większość - czytelników to uczniowie i studenci, którzy w wielu przypadkach nie mają własnych dochodów poza kieszonkowym, które przy znaczącym wzroście ceny pisma, może na CD-Action już nie wystarczyć.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Z całym szacunkiem dla Allora, ale w osobnikach płci męskiej nie gustuję :) Co zaś do tego, co mi się w CDA podoba najbardziej to przede wszystkim profesjonalne i rzetelne teksty dotyczące gier, ale również to, że co miesiąc dzięki pracy redakcji, mogę spędzić kilka godzin wolnego czasu czytając recenzje, newsy i inne materiały ze świata gier komputerowych, która to tematyka mnie interesuje i którą lubię. Do tego doliczam duet Smuggler i Mr. Jedi z ich specyficznym poczuciem humoru, których teksty sprawiają, że kaloryferowemu żeberka szczękają z wrażenia :)

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Allor jest chyba trochę za młody na bycie Smugglerem, ale kto go tam wie. Po tylu latach z pismem śmiało mogę powiedzieć, że CD-Action bez Smugglera znacznie straciłoby dla mnie na wartości. Smuggler to już niejako ikona CDA, dzień w którym zechce przejść na redaktorską emeryturę, może być niechcący początkiem końca samego CDA. Mam nadzieję jednak, że prędko ten dzień nie nadejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer to zuo, mama mi nie pozwala go mieć. A z konsol mam tylko Pegasusa.

? Czy lubicie pizzę?

Cowabunga!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Harrr, nie wiem. Może z głupoty?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ile łaska.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Zazdrość, nic innego.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To wszystko przez te gry!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo jesteśmy niepoprawnymi marzycielami i mamy nadzieję na pełniaki sprzed miesiąca.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Oj, to nie taka łatwa sprawa. Trzeba przede wszystkim odpuścić raz w miesiącu pizzę/piwo/cokolwiek i wyłożyć w sklepie 15 zł. Czy fucha fajna? Za 15 zł o lepszą ciężko.

? Ile macie lat?

A na ile wyglądam?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn ponad wszystko. Jak byłem mały, to tata mi zawsze powtarzał, że daje mi pieniądze na te wszystkie czasopisma o grach po to, abym coś z nich wyniósł i dużo czytał. I tak mi zostało. A ActionMaga zwykle czytam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Cała rodzina + współlokatorzy w internacie. I czasem kuzyn. I sąsiad. I jakieś pół klasy. I nauczyciel. I raz chyba nawet dyrektor.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

W sumie zastanowiłbym się, ale chyba byłbym skłonny zapłacić. Bo CDA oferuje nie gorszą rozrywkę niż niejedna książka.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo kochamy jego brodę!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

To wszystko wina brody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mam dosyć dobry. Posiadam również konsolę XBox 360 i PSP.

? Czy lubicie pizzę?

Wegetariańską tak.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Szczerze? Nie mam pojęcia. Niektórzy zamiast kupować sobie słodycze mogli by zakupić sobie jakąś fajną gierkę.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

100 złoty miesięcznie. Do tego dochodzą Urodziny i Imieniny. Chociaż na Urodziny dostaję przeważnie jakieś przedmioty.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Sam chciałbym to wiedzieć.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To wszystko chyba z braku czasu.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Dla mnie wszystkie pełniaki są bardzo dobre. Nie mam powodu by na nie narzekać.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

By zostać czytelnikiem TRZEBA PRZEDE WSZYSTKIM CZYTAĆ MAGAZYN CDA. Fucha jest raczej bardzo fajna. Na czytaniu CDA spędzam Godzinę lub Dwie.

? Ile macie lat?

Osiemnaście wystarczy sprawdzić na moim profilu.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn CDA jak już wcześniej wspomniałem czytam godzinę lub dwie dziennie. Z rzeczy płyty korzystam ale nie ze wszystkich. ActionMaga czytam przed czytaniem CDA lub po czytaniu.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Brat, rodzice i czasem siostra.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Musiałbym się nad tym poważnie zastanowić, ale są na to bardzo duże szanse.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA najbardziej podoba mi się sam magazyn. ALLOR NIE JEST ZBYT PRZYSTOJNY.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Allor raczej nie jest Smugglerem, Zibi Bański też nie. Ale wiem jedno Smuggler jest na pewno człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komp tak - w miarę świeży tylko grafika troche już podśmierduje. Konsoli brak - może kiedyś jak będę miał syna :P

? Czy lubicie pizzę?

Tak ale tylko dużą 23kę z Relaxu ;)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

W ogóle to mogli by sprzedawać od razu cała grę a nie poprzecinaną i podawana partiami aby zarobić więcej...Albo DLC płatne pare zł a nie tyle co nowa gra

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle że kupuję gry i jeszcze mi na jedzenie zostaje :)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Była jest i będzie tego nie zmienimy.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Istnieją dowody, że te przypadki są skorelowane z rozwijaną przez wieki naturą naszego wspaniałego Narodu!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Hmm... Sposób na studenta jest najlepszy. Nic tak nie odpręża jak CDA na wykładzie. A no i ile wtedy kolegów wokoło. Zupełnie jakby otworzył napój o wysokiej zawartości procentów ;)

? Ile macie lat?

[Classified]

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Ja czytam gazete, a z płytki tylko to co mnie interesuje no i jakąś ciekawą tapetkę można wyhaczyć ;)

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jak wyżej na wykładzie kolejka się ustawia. A w domu moja kobieta pooglada obrazki i byc może znajdzie dla mnie jakiś prezent:P

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

No dobrze pódźmy na kompromis - Recki Allora

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

chce naprawić komps ale nie moge bo mam za słabe oceny :(

? Czy lubicie pizzę?

łłłłłłłłłłłłiiiiiiiiiiii no pewnie!!!!!!!!!!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

ja tam nie jestem piratemmam bardzo dużo orginalek od brata ;p

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

jak zostanie z zakupów :D

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

a co to jest!!!!!??????????????

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

właśnie odpowiedzi-mądre prosimy to będziemy pisać poważne listyxd

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

mi sie podobaja wasze pełniaki bo zawsze jedna gra z innego gatunku :K

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

pytanie1 poprostu kupic i sie zaciagnać na ciemną stronę pytanie2 fajna fucha fajna pytanie 3 w kiblu pól godzi. a tak wogule to pó łtorej tylko bo musze czytac lekture :(

? Ile macie lat?

11 26 marca 12 chuuuuurrrraaaaaa

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

czytam magazyn w pierwszym dniu prmiery korzystam z płyt i nie czytam ActionMaga

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

kumple mama (NaLuzie i ActionRedaction) tata kiedys kupował od 107nr do 164 a ja od kwietnia 2010 do teraz

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

wtedy to byście stracili chyba czytelników ja bym nie kupował bo mama by i tak kasy nie dała :(

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

chumor teksty cormack co sie będe rozdrabnieł wszystko i wszyscy!!!!!!!!!!!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

ja myśle że smugler to jest kosmita:) a tak bez jaj, to myśle że masz około 57 lat myśle że tenma chumor chce być w AR!!!!!!!!!!!!!!XDXDXDXD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cda.txt

1.No jasne,a kto w tych czasach nie ma komputera ,chyba tylko ferdynand kiepski.

Zamierzam kupic taka konsole ktora uda mi sie wyniesc z salonu empik lub saturn nie wzbudzajac zadnych podejrzen

2.Oczywiscie pizza to najlepszy przyjaciel gracza, zaraz po komputerze badz konsoli z 4 powodow :

1.nie trzeba jej robic samemu.

2.jest sytna dzieki czemu raz sporzyta ma moc dzialania calego dnia, co daje zaliczenie kilku tytulów naraz

3.wygodnie sie ja spozywa a przy tym nie wymaga oderwania sie od gry ,przyjemne i pozyteczne.

4.zawsze dostarcza ja fachowa obsluga i zawsze na czas.

3.Piractwo popiera tak wielu z nas,poniewaz kazdy w swoim krotkim zyciu choc raz chce sie poczuc jak Jack Sparow ;)

4.Żyje z zasiłku xD

5.Komercja w grach jest po to ,aby ow branza istniala dalej i sie rozwijala tak jak wszystkie inne branze wokol nas ;D

6.A dlaczego poziom inteligencji spoleczenstwa ciagle spada ? zawsze wiecej jest zla niz dobra,glupoty niz rozsadku.

Wiekszosc osob pisze takie listy , poniewaz sa tak malo rozgarnieci, a pozostali dla szpanu oraz zeby zablysnac wsrod kolegow.

Pozatym przez pisanie 15 lat do AR wyczerpal sie limit madrych pytan , teraz pozostaly juz glupie i denne to ca madre juz dawno

zostalo odkryte ;P

7.Czlowiek czlowiekowi wilkiem stara prawda ,kotra jest niezmienna.Zreszta ponarzekac na forum i dopiec redaktorom z CDA to

nowy tred wsrod mlodziezy,ktory dodaje +10 to lepszego samopoczucia i [beeep]istosci.

ps.Narzekanie i dopiekanie smugglerowi liczone jest podwojnie m-m-m-m-monser kill

8.Trzeba spelnic nastepujace warunki :

1.Trzeba znac 6 redaktorow CDA oraz przynajmniej jednego z imienia i nazwiska.

2.znac dokladna date zalozenia pisma.

3.Trzeba kupowac przynajmniej 8 numerow CDA w roku nr specjalny liczy sie podwojnie !!

4.Przynajmniej raz w pismie musi byc zawarta twoja praca,zdjecie,screen,list w AR.

5.Choc raz trzeba spotkac ktoregos z redaktorow na zywo.

6.Trzeba wiedziec w ktorym miescie znajduje sie redakcja CDA.

7.Choc raz odwiedzic redakcje CDA i wreczyc im pizze.

8.Byc zalogowanym i stalym urzytkownikiem www.cdaction.pl

9.Odwiedzac ow stronke przynajmniej 4 razy w tygodniu.

10.Nie dreczyc Smugglera idiotycznymi listami w AR.

Fucha jak kazda inna no ok...umowmy sie kokosow z tego nie ma nawet trzeba doplacac,ale nagrodą jest

calkowita wiedza o wszystkich najnowszych grach tych starszych rowniez, dokladnie daty premiery ,obszerne

newsy,najdrobniejszse szczegoly,fachowa pomoc przy wyborze sprzetu,humor oraz kilka naprawde super gier

co miesiac oraz wiele innego wartosciowego dobra czego chciec wiecej ? kim do cholery jest smuggler?

co ma na sumieniu ? po co sie ukrywa ? ale to nie istotne przy olgole szczescia jakie daje ta fucha.

To zalezy jak mam wolne to caly dzien poswiecam na lekture CDA,a jak nie mam wolnego to tylko 24 godziny niestety :(

9.Na pewno mniej niz smuggler , przeciez on jest ponadczasowy :D

10.Nie wiem jak inni ale ja tam czytam wszystko....no okej przyznaje sie plytke czyta moj komputer

11.Wszyscy powyzej wymienieni+zwierzeta domowe

12.50 zl czemu nie ? ale mam 3 warunki

1.do gazety majabyc dodawane same najnowsze hity

2.zwwiekszenie objetosci pisma o 50 stron tak tak kazda zlotowka 1 strona :P

3.Smuggler ma sie wreszcie ujawnic !!!

ps opcja 3 jest warta kazdej ceny

ps2 do magazynu oprocz plytki z najnowszymi pelniakami ma byc dodawany

przynajmniej jeden kawalek redakcyjnej pizzy

13.Wszystko mi sie podoba a czemu Allor ? bo ma brode i jego nik zaczyna sie na A...hmmm ocb ?

14.Smuggler jest jak Amadeus Arkham w Batmanie AA , on jest po prostu dobrym duchem redakcji CDA

a allora wyznaczyl jaka nastepce,aby ten dokonczyl i zwienczyl jego dzielo.

Odpowiedzialem na wszystkie pytania mam nadzieje ze nikogo nimi nie urazilem,gdyz sa one zartobliwe i

przygotowane z mysla o 15 primaaprilisowy numerze CDA wiec postanowilem ze nie bede odpowiedal na powarznie,lecz z humorem.

ps Przepraszam za interpunkcje,drobne bledny,oraz nie robienie znaków typu: ą,ę,ć,ś powod ? syndrom zaawansowanego lenistwa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Konsola to zło! Piecyk rządzi!

? Czy lubicie pizzę?

Yhym... pyszota ..

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Fajne pytanie, tylko kto się przyzna? hmm... :)

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

2zł\ na godzine

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No bo jak się trzyma was z 2 miechy w szafce, to wtedy czuć komerche ;)

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To pewnie że spada... kiedyś to była od ch.. antyfanów to na podwyższali poziom :) .

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Dlatego nie kupuje CDA dla pełniaków, i problem z głowy...

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Mam dobrze "wyćwiczoną" umiejętność czytania, więc spędzam pierwszy dziennie może z 1-2h, a potem sobie przeglądam jeszcze raz i przypominam...

? Ile macie lat?

Za 4 dni... no dobra 14 :)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn, płytę traktuję jako dodatek, a ActionMaga to rzadkość...

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko wujek.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie możemy.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Od 6 lat, zadaje sobie ciągle to samo pytanie, co mi się właściwie w tym magazynie podoba... ehh.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Przecież wiadomo że Smuggler i jego drugi nick to ~alkocholik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Jestem zatwardziałym PeCetowcem i tak zostanie! A jaki mam komputer? Uważam to pytanie za tendencyjne i obraźliwe!

? Czy lubicie pizzę?

Oczywiście! Najlepsza jest taka z przed tygodnia tak zwana "Le S.T.R" ( wymowa leł Staręł) polana sosem z o śladowej zawartości H2O (ok 99%)

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie jesteśmy piratami! Arrrr Ta'est? Zrozumiano?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tajne przez poufne łamane przez nie wiem (Tops Secret\xxx/null)

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

To jest coś co się wkrada i kisi ogórki w pizzy! Efekt ubocznym tego zjawiska jest pojawianie się dużej ilości reklam w magazynie!

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

W imię zasad S*********u

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jest spowodowane dużą zawartością soli w ślinie południowo amerykańskich szakali "Dingo" oraz danymi na płycie czasopisma

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Fucha fajna, łatwa i przyjemna, ale niestety podczas tej pracy szare komórki działają na najwyższych obrotach np. podczas czytania artykułów z bardzo trudnymi słowami jak "Chrabąszcz", "jeż"(przy złym wymówieniu słychać z sąsiednich pokoi słowa w stylu"ja nic nie jem!!")

? Ile macie lat?

Gdyby do sumy wieku moich rodziców dodać 3, następnie podzielić przez 10 i dodać 3! wynikiem był by mój wiek.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Niestety moje oczy są upośledzone i jedyne fale jak odbierają to te z zakresu 400-800 nm tak więc chwilowo odpuszczam sobie czytanie z płyty.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

To zależy od tego czy znajduję się w promieniu 50 m od danego egzemplarza. Liczba zainteresowanych jest wprost proporcjonalna do mojej odległości od czasopisma.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

W porozumieniu fanów CDA doszliśmy do wniosku że: Zgodnie z ustawą fanów CDA nr 1673\754b\124/42\afk765 możemy się na to zgodzić pod warunkiem, że w Waszym czasopiśmie co miesiąc będą się znajdować min. 4 pełniaki z czego jeden tegoroczny, recenzje gier które zostaną wydane w przyszłym roku oraz zapewnieniem, że każdy egzemplarz będzie zawinięty w folię bąbelkową.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo yyy.. eee.... nooo tego ten... Ma najlepszy zmysł w doborze składników do pizzy. O! No naprawdę! Przecież mi można ufać...

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Prawdopodobnie Allor jest Smugglerem((Nie odwrotnie!) ponieważ chce zgarniać te dodatkowe 30 tysięcy złotych za co wybuduje sobie własną pizzerinę i kafejkę internetową w jednym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Witamy! Mamy takie pytanie? Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Srebrny metalik, chromowane wykończenia, fosforyzujące naklejki i multibajeranckie diodki migające w rytm przebojów Elvisa. Poza tym skulem go w złote łańcuchy, aby nadto nie rzucał się w oczy i nie kusił ?pożyczalskich?. Pod wrażeniem? Jeszcze nie widzieliście moich dresów?

A jeśli chodzi o konsolę ? i owszem. Xbox służy mi wiernie i tak zapewne będzie do czasu, aż przypomnę sobie szyfr do kłódki.

Mr Yetti: Tak oto kolejny pecetowiec przepadł na dobre. Ale ja zostałem, zapisując ów szyfr na kleiku, który zwykle serwuję na deser Puffince.

2. Czy lubicie pizzę?

Cóż? Pytanie uznaję za cyniczno ? retoryczne i pizzą je zagryzam. Z podwójnym serem.

Mr Yetti: Przecież prosiłem najuprzejmiej, by przy Puffince nie wspominać o pizzy i zagryzaniu! O! Już wyciąga kosmate pazurki! Będę jej musiał podsunąć moje treningowe trampki na uspokojenie ? zapach wiosny działa na nią tak kojąco?

3. Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle?

Ja też gości nie rozumiem, ale wtrącając swoje trzy grosze w bambosze podejrzewam, że większość z nich to ignoranci, którzy nie mają pojęcia (i nie chcą wiedzieć) o tzw. twardych prawach rynku. W związku z tym zarzut ?jakiejś tam kradzieży? nie wzbudza w nich odpowiednio dołujących wizji i w ogóle? Wprawdzie podcinają gałąź, na której siedzą, ale i tak im to wisi. Do czasu :( Tymczasem jednak ochrona praw autorskich wydaje im się równie bezzasadna, co np. potrzeba udekorowania Księżyca na Boże Narodzenie.

Mr Yetti: Ależ ja się tym chętnie zajmę! Będziesz tylko musiał przypilnować mojej Babe, ale póki są piraci ma co jeść?

4. Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Oczywiście zawsze za mało :( Ale na przysłowiowy chleb (pizzę) i igrzyska (gry + Cd-Action) zwykle wystarcza. Tak, czy inaczej do pełniaków wam nie dorzucę. Ale za to sponsora chętnie zatrudnię!

Mr Yetti: Ja za zeszłomiesięczne kieszonkowe kupiłem sobie wspomniane trampki! A w tym miechu dokupiłem sznurowadła.

5. O co chodzi z tą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja? U was??? To bardzo groźny wirus przenoszony? no, tego? Nie ważne. W każdym razie aspirynka nie pomoże, za to wskazane są: całkowita abstynencja, pokuta, umartwianie i 40 ? letnia kwarantanna w odosobnionej zonie i na diecie, że tak powiem, kaszankowej. Ot, taka Kaszanka Zone. Ale bez obaw ? wyjdziecie stamtąd uduchowieni, pełni zapału i z nieprzemijającym zawołaniem ?Precz z komerchą!?. Chociaż ja obstawiam, ze wam się po prostu ta komercja z demencją pomieszała?

6. Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Buahahahahahahaha(?)hahahahaha !!(? - liczbę wykrzykników zatajono ? ochrona danych osobowych)! Ech? Przepraszam, musiałem się odstresować. A teraz do rzeczy, czyli trzy odpowiedzi i konkurs audiotele na zastrzeżony numer:

1) dla maniaków teorii spiskowych ? zespół oddanych antyfanów, stanowiący lewoskrętny odłam Templariuszy, widząc, iż bluzgi czy inwektywy nie odnoszą już zamierzonych skutków, postanowił wykończyć Smugglera nudą i rutyną. Gdy ten i Mr Jedi zasną wreszcie z nudów, zostaną bezwiednie złączeni świętym węzłem małżeńskim, stając się natchnieniem i wzorem dla kochających inaczej;

2) dla antyfanów ? po prostu Cd-Action się stacza i nie zasługuje już na lepsze listy. Jeśli ktoś ma natchnienie, to koresponduje raczej z Panią domu czy inną Przyjaciółką, a w ostateczności sam ze sobą;

3) dla racjonalistów ? do redakcji przychodziły, przychodzą i będą przychodzić listy rozmaite, zarówno ciekawe/zabawne/odkrywcze, jak i te słabsze/nudne/wtórne. Jednak umysł ma tendencję do ubarwiania wspomnień i stąd mylne przekonanie, że ,, kiedyś to było lepiej?. A jeśli listów w ogóle przychodzi mniej, to już zasługa Forum Actionum.

Mr Yetti: Dla mnie odpowiedź jest oczywista. Cd- Action się stacza, tyle że ? POD GÓRĘ! I wciąż przyspiesza, zgarniając po drodze nowych czytelników. Jak wielka śniegowa kula :)

7. Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

U mnie zawsze macie fory i to pełne dźwięczności. A że malkontentów nie brak, to już specyfika polskiej kultury. Być może mamy jakieś kompleksy, ale dla wielu moich znajomych narzekanie to w istocie sposób na życie i poprawę nastroju. Wygrał taki wczasy nad Morzem Śródziemnym, a swój dwutygodniowy pobyt podsumował jednym, jakże fantazyjnym zdaniem: ?Woda była za słona??

8. Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Uff? Od czego tu zacząć? Trzeba mieć sporo czasu, otwarty umysł, umieć czytać na ukos, wspak i między wierszami. Ponadto dobrze jest znać filozofię Wschodu, teorię metapopulacji, równania wykładnicze i logarytmiczne, opanować sztukę lewitacji, samoobrony, obsługę termocyklera amplifikacyjnego itp., itd. No i uodpornić się na niezdrowe porcje absurdu takiego i podobnych tekstów :) Może więc po prostu redagujcie sobie dalej, co?

A ile spędzamy czasu? Jak widać za dużo?

Mr Yetti: Eee tam? Zbychu z naszej dzielni ? ten to dopiero przedawkował. Wczoraj na pakerni publicznie spalił swoje dresy i orzekł, że idzie na studia! Lecz my wiedzieliśmy, że w samych slipach daleko nie zajdzie. Może jutro go zwolnią za kaucją?

9. Ile macie lat?

Mr Yetti: Dokładnie 4,22 lat świetlnych do gwiazdy Proxima Centauri. Kto leci ze mną ???

10. Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn jest nudny, nawet programu TV nie ma :( Za to płyty są pierwszorzędne! Od razu przyklejam je spodem do góry, zapełniając kolejne metry kwadratowe mojej ściany. Jeszcze ze 20 numerów i tapeta gotowa!

Mr Yetti: Co ty? Zwariowałeś ?!? Na tych płytach jest masa bajerów! Ja na przykład wczoraj znalazłem na nich intrygujące odciski palców! A Action Maga? zdarza się.

11. Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Cd-Action, przekraczając progi domostwa, natychmiastowo i nieodwołalnie zostaje włączone w obieg, po czy przekazywane jest z rąk do rąk jak odurzająca dzikim śmiechem fajka pokoju. A to dlatego, że zwykle najpierw wertowane jest ?Na luzie?, a zaraz potem AR. Ponieważ irytującym parsknięciom śmiechu towarzyszy równie irytujący ślinotok, strony te szybko stają się cokolwiek nieczytelne. W każdym razie nie mogę się oprzeć wrażeniu, że po kontakcie z wężem strażackim wyglądałyby lepiej (a bywa, że jestem dopiero szósty w kolejce!). Koledzy też czytają, lecz są na dalszych, straconych pozycjach :P

Mr Yetti: A moja Puffka ślini się na sam widok Cd-Action. Dlatego zapisałem się na kurs pływania i nurkowania.

Scherzo: No to ahoj marynarzu!

12. Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jasne!!! Zawsze o tym marzyliśmy, by przekazać wszelkie nasze oszczędności w ręce odpowiedzialnych ludzi! Do tej pory inkasował je przywódca naszej gamingowej sekty, niejaki Capshmal-i-Dyla, ale zniknął ostatnio nie wiadomo gdzie. Stąd też chętnie mianujemy Was, Drodzy Redaktorzy, naszym nowym zbiorowym guru, licząc tym razem na dłuższą współpracę. Pozwólcie nam tylko bić pokłony i składać comiesięczne ofiary z antyfanów. A poważniej: no way, no chance, life is brutal :P Chociaż zaryzykowałbym twierdzenie (i zlinczowanie), że połowa tej ceny za sporadyczne, wypasione numery specjalne byłaby jednak akceptowalna?

Mr Yetti: To ja poproszę na raty. A guru Capshmal-i-Dyla w końcu się odnalazł ? kupił sobie Abu Zabi.

13. Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo enki jest za cienki, na CormaCa mamy haka, Gregu odpadł już w przedbiegu, Huta traktujemy z buta, a Phnom to nadęty gnom. Z powodu MacAbry w sklepach brakło viagry, Qn?ik się rozkręcił i w pole popędził, a do tego gema sił po prostu nie ma.

Mr Yetti: A Mr Jediego mamy za tępego. I właśnie dlatego:)

14. Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo tylko on jest tak elokwentny, wykształcony, wysublimowany, wyelegantowany, wybujały i wybitny (oraz wyrombisty i wyczesany! ? Mr Yetti). I ta aparycja! I ambiwalencja! PS. Sponsora chętnie zatrudnię !

I jeszcze jedno: Jeśli trochę poszperać w sieci, to nagle okazuje się, że Smugglerów jest znacznie więcej i to często w kilku miejscach równocześnie. To przerasta nawet Allora. A zatem, skoro chłopcy i dziewczynki, mali i duzi, mogą się podszywać pod Smugglera, to ja też. A teraz się oddalam, idę kogoś zbluzgać :)

Na pytania odpowiadali staczając się coraz wyżej

Scherzo z podwójnym serem,

Co sam się ochrzcił Smugglerem

I Mr Yetti radosny,

Bo wyczuł w trampkach woń Wiosny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...