Jump to content

_SetH_

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About _SetH_

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 04/18/1988

Sposób kontaktu

 • AIM
  6517615
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Mosty

Recent Profile Visitors

3,339 profile views
 1. _SetH_

  Earth 2140, Earth 2150 oraz The Moon Project

  Jak dotąd wszedłem w posiadanie: Earth 2140 z kolekcji Play, The Moon Project w tzw. wersji antypirackiej, oraz Earth 2150 z kolekcji Play. Dalej jestem zainteresowany pozostałymi wydaniami.
 2. Pozytyw dla Stillborn Odkupiłem od niego Earth 2140, bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka oraz bardzo uczciwe i szczere podejście do kupującego. Zdecydowanie polecam, oby więcej takich osób.
 3. _SetH_

  Earth 2140, Earth 2150 oraz The Moon Project

  Stan płyty nie ma znaczenia, nie na niej mi zależy. Jeśli podasz jakąś atrakcyjną cenę, to wezmę. Acha. To nie znaczy, że już nie poszukuję E2140, jeśli ktoś ma inną edycję, to też wezmę.
 4. Witam, odkupię SKLEPOWE wydania Earth 2140, Earth 2150 oraz Earth 2150 The Moon Project. Interesuje mnie KAŻDE sklepowe wydanie w.wym. gier z pudełkiem, ideałem są wydania premierowe. Rozważę też kupno zagranicznych wydań, oraz drugiej edycji Earth 2160 (na okładce znajduje się transporter piechoty ED, dostępne było min w Media Markt). Edycje dołączone do czasopism nie wchodzą w grę. Najskuteczniejsza forma kontaktu to e-mail: tomekm1804@wp.pl
 5. Wszystkiego NAJLEPSZEGO :}

 6. Wiadomo, ale zabawa przednia
 7. Szczerze wątpię, aby w samej pocztówce zawarte były jakieś szczególne informacje, proponuję zabawić się trochę w inny sposób. Da Vinci w Wenecji był tylko raz, w marcu 1500 roku, pomagał tam w fortyfikowaniu granicy Republiki Weneckiej przed najazdem Turków, w tym samym roku ówczesny Papierz ogłosił krucjatę przeciwko Turcji - to może być jakaś wskazówka co do czasu akcji, bo w końcu pierwsza część działa się też w czasie krucjaty (trzeciej). Z pewnością jest to też wskazówka co do dostępnych lokacji, wcześniej wymieniano bodajże Florencję (w której Leonardo spędził większość dorosłego życia) i mówiło się o Wenecji (potwierdzała by to pocztówka), ze słynnym wynalazcą-malarzem powiązany jest też Mediolan (w 1500 roku najechany przez króla Francji Ludwika XII).
 8. _SetH_

  Fahrenheit

  Ja już ukończyłem Fahrenheita kilka razy i mam zamiar to zrobic ponownie...
×