Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

No, Braid - nie jest źle, ale spodziewałem się jakiejś większej "bombki". Tak czy inaczej można pograć dla odprężenia ;)

Ogólnie podsumowując, to pełniaki wcale nie gorsze od tych z poprzedniego numeru. CDA trzyma poziom od kilku wydań, nie ma jakichś skoków w bok z dennymi strategiami, więc mam nadzieję, że w przyszłości nadal będzie tak dobrze, jak teraz ;)

Za miesiac bedzie duzo lepiej, tak miedzy nami.

Kurr... tego się nie spodziewałem. Thief ponoć fajny, ściganka też spoko wygląda, ale platformówka jako główny pełniak? Bez przesady... gdyby to był kwiecień to pomyślałbym, że to prima aprilis...

N oto zrob liste gatunktow, ktore moga byc glownym pelniakami, zebysmy na przyszlosc nie popelnili podobnego faux pas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o tej grze słyszałem, ale wcześniej nie miałem okazji się zapoznać. Może sprawdzę, ale szczerze to nawet mnie odrobinę zaskoczył Braid jako główny pełniak :P choć czy w sensie pozytywnym czy negatywnym tego nie stwierdzę ;] Niemniej cały zestaw przedstawia się nieźle.

Mam to samo - zaskoczenie i... nieokreślone zdanie ponieważ jakoś mnie ominęła premiera i wszelkie wiadomości związane z ta grą ominęły mnie szerokim łukiem. Ale, że platformówek/łamigłówek mało w mojej kolekcji więc z miłą chęcią i ciekawością pogram sobie wieczorową porą i wtedy stwierdzę o jakości:smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBK X - odgrzewany kotlet, który kompletnie mnie nie obchodzi

Czyli jakbysmy dali Modern Warfare, a potem MW2, to ta druga gra bylaby automatycznie "odgrzewanym kotletem"... Oj ludzie, ludzie...

To moze ustalmy od razu, ze KAZDA gra, ktora jest starsza niz 3 miesiace i nie kosztuje mniej niz 99 zl i nie ma oceny co najmniej 90%, ktora pojawia sie w CDA to "stara kaszana za grosze".

Tak prosto wymagac od innych...

:dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakbysmy dali Modern Warfare, a potem MW2, to ta druga gra bylaby automatycznie "odgrzewanym kotletem"... Oj ludzie, ludzie...

Ta, tylko w Modern Warfare i MW2 jest kompletnie inna fabuła, misje, inne mapy w multi itp, a w takim SBK co się może zmienić? Kolor motoru? ;]

Ogólnie źle nie jest, może dzięki Trylogii Thiefa w końcu przekonam się do gry, SBK nie ruszę, Braid to znakomita platformówka, bawiłem się przy niej znakomicie na Xboxie jak i na PS3, także warto ją obczaić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części seri thief już mam.SBK mnie nie interesuje , gdyż poprzednie częsci nie przypadły mi do gustu.Ale Braidem jestem zachwycony :D.Uwielbiam platformówki i gry logiczne , a tu mam wszystko w jednym :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro następny jest jubileuszowy, to może skuszę się na numer marcowy (to będzie chyba 5. w przeciągu ostatnich 4 lat :D ). Gry całkiem całkiem. Thiefy mam dwa z trzech, ale i tak uważam to za najciekawszy zestaw na coverze. Braid na tyle ciekawy, że bym zagrał, chociaż jakbym miał z własnej woli w to inwestować to pewnie bym się nie skusił. W motory to od "Moto GP" z 2002 w żadne chyba nie grałem (prócz demek, które potwierdzały, że jednoślady kulawo się w grach mają).

Tak więc jest punkt zaczepienia do kolejnego mezaliansu z CDA, na jak długo zobaczymy, ale 15 urodzin na pewno nie przegapię :) Teraz całkiem niecierpliwie będę czekał na zapowiedź.

BTW. To co ma być głównym pełniakiem ma jakieś większe znaczenie, poza kolejnością w przeciekach? Chyba nikt nie zaczął wymuszać kolejności instalacji gier :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na te gry jak nie wiem. A co ja mam powiedzieć? CDA nie daje żadnych ciasteczek ani nie podaje żadnych przepisów na ciasteczka i jakoś nie płaczę... a musicie wiedzieć że płyty nie smakują tak dobrze jak ciasteczka.

Może kiedyś doczekam tej chwili :)

Braid jest spoko gierką. Jak wyszedł to było dość głośno o nim, recenzje też były nawet pochlebne.

SBK - fanem nie jestem ale zainstalować i ze 2 wyścigi można przejechać.

Thief - odświeżę sobie tę serie. Dawno nie grałem a jest okazja.

Gry są nawet dobre, mogłyby być lepsze, ale następny numer jest urodzinowy, więc spokojnie Panie i Panowie.

Chciałbym Super Meat Boy'a ale to za "świeża" gra by dać ją do czasopisma, ale może kiedyś ujrzę na płycie ową grę.

Czekam teraz na zapowiedź numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler! Bardzo dziekuje za te piekne pelne wersje! Chyba po raz pierwszy od niepamietnych czasow zainstaluje jakiegos pelniaka :D

Thief- nigdy nie mialem mozliwosci zagrac w ta kultowa gre

Braid- Ale super! Potwornie sie ciesze! Ostatnio jest wielki boom na indie i platformowki ktore kosztuja grosze (ale jest ich tyle ze jakby je zebrac do kupy to to by kosztowalo troche kasy :P)

Mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu rowniez dostaniemy jakas fajna platformowke!

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym Braidem. Wersja steamowa czy nie?

Mozna grac bez netu itd. itp.

Czyli jakbysmy dali Modern Warfare, a potem MW2, to ta druga gra bylaby automatycznie "odgrzewanym kotletem"... Oj ludzie, ludzie...

Ta, tylko w Modern Warfare i MW2 jest kompletnie inna fabuła, misje, inne mapy w multi itp, a w takim SBK co się może zmienić? Kolor motoru? ;]

Wez recenzje i sprawdz - wbrew pozorom zmian jest sporo, dlatego tez nawet zmodyfikowano nazwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaczki super :) Thief po prostu kocham i przeszedłem każdą część i z chęcią wrócę do tego :) Ścigałka dla mnie średnio no ale nie można mieć wszystkiego a jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P Platformówka.......EKSTRA :P Gdyż od dawna w nic takiego nie grałem a mam chętkę. A takim moim cichym marzeniem jest żeby dołączyli Arcanum :) Gdyż kocham tę grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w tym CDA są... zaskakujące. Pozytywnie mimo wszystko. Braid... słyszałem o nim tylko tyle, że... jest świetny.:) SBK X. Nie tak dawno była poprzednia wersja tej gry u was na płytce i myślę, że to najsłabszy pełniak tego numeru, ale pogram z chęciom. A Thief Antologia to klasa sama w sobie.:) Co prawda 2 pierwsze części były kiedyś w Clicku, który to kupowałem, ale co z tego?? Przecież nie każdy musiał kupować Clicka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... dawno mnie tu nie było :biggrin: a wracając do tematu to pełniaki niezłe :smile: a Smuggler mówi że w następnym miesiącu ma być jeszcze lepiej! :smile: Braid nie pasuję mi na głównego pełniaka :confused: lepiej by się do tego nadała do tego antologia Thiefa. a co do ścigałki to pewnie jej nie tknę bo to nie mój gatunek :biggrin:

innymi słowy: nie jest źle :blush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za Thiefa. Jak już mówiłem gdzieś kiedyś popieram żeby w CDA były zamieszczane gry dobre a starsze, nawet jeśli już było - wielu nie kupowało wtedy CD-action, wielu zgubiło płytę lub ją sprzedało. Niestety motory to nie moja bajka, a Braid nadawał by się bardziej na poboczną wersje (i tak zagram)

Mam wielką nadzieję na jakąś porządną Strategię/Rpg w kolejnym numerze : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...