Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Pod względem pełniaków numer nie jest zły :) ciekawe jak z zapowiedziami i reckami

1. Braid - ciekawa gra, chętnie zagram

2. SBK - nie lubie serii, nie odpale

3. Thieft - trzeba poznać klasykę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Braid - nie jest źle, ale spodziewałem się jakiejś większej "bombki". Tak czy inaczej można pograć dla odprężenia ;)

Ogólnie podsumowując, to pełniaki wcale nie gorsze od tych z poprzedniego numeru. CDA trzyma poziom od kilku wydań, nie ma jakichś skoków w bok z dennymi strategiami, więc mam nadzieję, że w przyszłości nadal będzie tak dobrze, jak teraz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braid Bardzo fajna gra, jestem zadowolony. Mimo to nie mam pełnej satysfakcji z pełniaków. Braid jest spoko ale myslalem ze ostatnim pełniakiem bedzie gra wysokobudżetowa z górnej półki, jakiś hicior. No nic za miesiac bedzie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thief już był, SBK mnie nie kręci, a Braid mimo że podobno fajny jakoś na głównego pełniaka nie pasuje, bo to mimo wszystko nie jest gra z wyższej półki.. Musze przyznać że jestem dość rozczarowany grami w tym numerze :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym razem bardzo się zastanowie nad Zakupem. Pełniaki posiadam (poza SBK lecz takie scigalki mnie nie interesuja) a tym bardziej ze zastanawiam się nad Zakupem ME w ekstra klasyce ;) I raczej wybiore to drugie ;) Lecz sadze ze ten zestaw jaki oferuje w tym miesiacu spodobaja sie wielu osobom poniewaz te Thief i Braid sa warte uwagi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ja pierdzielę, mówiłem, mówiłem, mówiłem, że będzie! Braid w pełnej wersji - i o to chodzi, demo mnie absolutnie zachwyciło, czekałem na tę grę od momentu, kiedy zagrałem po raz pierwszy, WIEDZIAŁEM, że CD-Action mnie nie zawiedzie.

Takie właśnie tytuły, jak Braid, World of Goo czy Puzzle Quest są najbardziej grywalnymi ze wszystkich vollwersji i ich dodawanie to jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Teraz tylko czekać na Plants vs Zombies :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym miesiącu raczej CDA przegrywa pod względem pełniaków z konkurencją (w moim guście), tak coś czułem Braida na płycie z CDA ale jako główny pełniak to raczej duże negatywne zaskoczenie. Dobrze, że nie muszę narzekać na brak dobrych gier :) Pewnie CDA da coś super na urodziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurr... tego się nie spodziewałem. Thief ponoć fajny, ściganka też spoko wygląda, ale platformówka jako główny pełniak? Bez przesady... gdyby to był kwiecień to pomyślałbym, że to prima aprilis...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewałem się tego rodzaju gry jaką jest Braid ale zaskoczenie jak najbardziej pozytywne. Zniwelowało to moje negatywne odczucie co do reszty pełniaków :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełniaki w tym cda są takie sobie thief dobrze ta ścigałka ok braid słabo kupię, ale ale ale ale nie wypowiem jeszcze tego słowa a to słowo jest dość kontrowersyjne czyli "w tym miesiącu Play ma lepsze pełniaki"-oficjlanie moim zdaniem trine tak na oko jest lepszy od braida i ogólnie :happy: ale za miesiąc ma być coś super więc licze na najlepsze :wink:mimo wszystko kupie i cda i playa :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braid? Jak dla mnie super, miałem nawet kupić na Steamie, ale jakoś to odłożyłem w czasie. Wg mnie redakcja idzie dobrą drogą, że dodaje pełniaki tego rodzaju. Co by nie mówić, nie ma co liczyć na dołączanie dużych tytułów w parę miesięcy po premierze, bo to nierealne, natomiast tego typu tanimi, ambitnymi, świeżymi produkcjami u mnie CD-A zarabia plusy. Chciałoby się tylko, aby częściej dodawano takie tytuły.

A co do reszty - w SBK na pewno pogram; Thief - chyba mam już wszystkie części (z CD-A). Z tym, że jakoś nigdy dłużej nie pograłem. Może teraz... I nie będę psioczył, że to już było - nie każdy ma wszystkie numery CD-A, prawda? Może bym narzekał, gdyby to był jedyny pełniak, ale że ma niezłe towarzystwo, to jak dla mnie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o tej grze słyszałem, ale wcześniej nie miałem okazji się zapoznać. Może sprawdzę, ale szczerze to nawet mnie odrobinę zaskoczył Braid jako główny pełniak :P choć czy w sensie pozytywnym czy negatywnym tego nie stwierdzę ;] Niemniej cały zestaw przedstawia się nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Jeśli zawartość pisma mnie nie zachęci, to powiedzmy, że będę się poważnie zastanawiał, czy sobie nie odpuścić tego numeru. Nie zrozumcie mnie źle, bo nie kupuję wyłącznie dla pełnych wersji, ale pełniaki decydują o kupnie w jakichś 65%.

Braid - tak średnio jestem zainteresowany, ale zobaczymy

SBK X - odgrzewany kotlet, który kompletnie mnie nie obchodzi

Trylogia Thiefa - no, to już jest coś, ale mimo to nie decyduje o kupnie w 100%

Poczekam do jutrzejszej zapowiedzi, ale i tak jest lepiej niż jak to było w grudniowym numerze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cóż, czasopisma przestają być jakąś wielką konkurencją co do gier pudełkowych. Jeżeli ktokolwiek jest obcykany w cyfrowej dystrybucji to wie, że może kupić nowy hit za 20 zł na jednodniowej promocji... (albo GTA IV + EFLC za 36 zł...)

Potem już nie starcza kasy na czasopismo które daje kotleciaki

No to kup i sie ciesz, no w czym problem? Siedzisz na forum pisma, ktorego nie kupujesz (juz wkrotce) i narzekasz na cos, czego nie kupisz. Jaki to ma sens?

@keeveek: Czasopisma maja konkurować z pudełkowymi grami? Zastanowiłeś się co piszesz, czy masz 15 lat?

Tutaj kolegę obronię, bo ma poniekąd rację. Sam kupuję CDA (czy też inne pismo) tylko, jeśli jakiś pełniak mocno mnie zainteresuje. Teksty o grach czytam w Internecie. I nieraz można było przeczytać na forum, że takich osób jest więcej. Dlatego w pewnym sensie magazyny konkurują z pudełkowymi wersjami gier.

W pewnym sensie lodowki konkuruja z mikrofalowkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...