Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Ech.A myślałem że drugi pełniak będzie lepszy od Thief'a albo taki sam ale widzę że sie myliłem. Czekam jeszce na trzeci pełniak. Mam nadzieje że trzecim pełniakiem nie będzie Mario.Ale przed nami jeszcze zawartość magazynu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przestałem kupować cda od nowego roku. Jednym z powodów były wymagające gry, a raczej 8-letni komp :smile: Drugim stopniowe zmniejszanie ilości tekstu i mało stron, przez co 'wchłonięcie' nr odbywało się błyskawicznie :laugh: Jak dla mnie cda mogłoby kosztować o te 5 zł więcej byleby było dużo do czytania. Co do pełniaków fajne, chociaż nie lubie skradanek ani motorów(nijak nie można wygrać :laugh: wolę odpalić Warblade :cool: ). Czekam co będzie na coverze w urodzinowym. Jak jakiś Perry Rhodan czy inne starsze gierki to może się skuszę :wink: Pozdro dla wszystkich, Medżik rulez :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie thiefy mam z wcześniejszych numerów i nie lubię wyścigówek. Phew. Nic tu na razie dla mnie. Ale przynajmniej ten SBK to pierwsza gra w tym roku, której nie miałem wcześniej. xd

Gra ma DOPIERO kilka miesiacy... i juz w CDA:) No,no...

Widać jesteś początkującym czytelnikiem, bo nieraz trafiały do cda światowe/polskie premiery. Ave Frater, Scrapland czy Bad Day La.

w wątku "przecieki do numeru 03/2011" na samym końcu było ze 45 osób, teraz wszyscy tu spłynęli...

Gdyby nie fakt, że grałem wtedy w Tekkena, byłoby 46.

czy mało wyścigów motocyklowych już w CDA było?

Na tle strategii, czy przygodówek, było ich mało. xd

Dobrze, że Thief'a nie rozłożyli na 3 nr.

Już to zrobili parę lat temu.

Powiem tak :mogło być gorzej

Ale mogło być lepiej...

W Polsce nawet wydawcy nie mieli. Pytanie: Kto wam to spolszczył?

Angels vs Devil oni sami spolszczyli z tego co pamiętam, więc tu mogli postąpić podobnie.

Mam nadzieje że trzecim pełniakiem nie będzie Mario

Czemu nie? :<

oby dobry RTS albo FPS

jak będzie przygodówka to się chyba powieszę za jaja

Ja bym powiesił za RTS'a albo FPS'a właśnie. Za przygodówki tylko jak nie będzie to oldschoolowy point and click, które jedynie z tego gatunku trawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojej dedukcji głownym pełniakiem bedzie Rainbow Six: Lockdown

Pewnie myslicie dlaczego tak mysle:)Otóż pojawia sie ta sama sytuacja co w numerze wrzesniowym:dołączona jest "pół" scigałka(w wrzesniowym Ford Racing)kwartologia Thiefa(w wrzesniowym trylogia hitmanow) a co z tego wynika własnie bardzo mozliwy jest Rainbow Six: Lockdown(w wrzesniowym był Las Vegas:)

Napeawde bardzo mozliwe jest taka konfiguracja poniewaz redakcja CDA chce miec pewnie taka sama sprzedaz nr jak we wrzesniu (czyli dosyc mozliwa ze wzglegu jak na razie na Thiefa a tam były hitmany) co widac im lepiej wyszło niz z nr z Kings Bounty

Jak bedzie zobaczymy jutro:)

@Smuggler Zamiesciłem to juz na markolfie:)Tylko sie nie denerwuj ze to 2 razy czytasz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletna posucha z tymi pełniakiami. Ten symulator to co najwyżej nawóz do nawożenia ogródka. Thiefy niby ok, ale mnie jakoś nie kręcą. Liczyłem po cichu na kolejnego TR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thief - Suchar, ale że ostatnio było cały czas po 2 pełniaki, to Thiefy traktowałem jako dodatek.

Wiec SBK X: Superbike World Championship jest niewypałem, jakis slabiak ktory mnie nie obchodzi. Cały czas były dwa pełniaki na równym poziomie a teraz:

1. Sucharki

2. Słabiak

3. ???

Oby ostatni pełniak poprawił sytuacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was. Na co wy liczycie za 15 zł ? Jakiś mega hit nie starszy niż rok ? Idźcie do sklepu i sobie kupcie, a nie ciągle tylko narzekania na te pełniaki. A jak się aż tak strasznie nie podobają to możecie kupić konkurencyjne pismo. Tam na pewno dostaniecie to co chcecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścigałka... nie jest źle :) Co prawda poprzedniej odsłony z serii, którą daliście nie sprawdziłem (jak i jeszcze sporej ilości pełnych wersji zalegających obok monitora), ale czas jest. Pełniak OK i zastanawia mnie jaką wielką bombę naszykowaliście jako danie główne ;] Choć obstawiam, że pewnie i tak znajdą się malkontenci ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam bardzo cieszę z antologii Thiefa. Już od wielu lat miałem sięgnąć po tę grę, ale jakoś nigdy nie było okazji (nie mam numerów CDA choćby z jedną częścią tej gry). Nareszcie będę mógł się przekonać, czy jest to gra warta uwagi. Ile mniej więcej czasu potrzeba na ukończenie poszczególnych części Thiefa?

edit: literówka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany chińskie, ZNOWU?

Był już ten kompletny cyrk z serią Hitman - wszystkie trzy części wprawdzie zamieszczono, co do jednej, w minionych numerach CDA, ale co tam, i tak je zdublujemy i damy czytelnikom co prawda to samo, ale w fajowym wydaniu "trzy w jednym". No, ale radocha - kilka osób się popłakało ze szczęścia.

Myślałem, że to taki jednorazowy występ... a co widzą moje piękne oczy? Ledwie kilka numerów pisma minęło, i znowu dublują gry, które wcześniej już zamieszczali?

Czemu by nowego roku nie uczcić całą serią reedycji? Na dobry początek proponuję jeszcze zamieścić Antologię Fallout (wszystkie Fallouty w CDA były...), a w numerze specjalnym w hołdzie dla roku 2004 (bo to wybitny rok był przecież - setny numer się pojawił!) dać Warcrafta II i Deus Exa - żeby uczcić dzień, w którym je już raz załączono (do setnego numeru właśnie). Na maj proponuję zaś obydwa Total Annihilation (w końcu porównać je sobie będzie można! A że już obydwa były, co tam), będzie jeszcze śmieszniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścigałka? Gatunku nie trawię, ale jak mniemam fani tego typu gier będą zadowoleni. Mimo wszystko, plus za różnorodność, choć pozostaje mi czekać na zapowiedź ostatniego pełniaka. Obecnie systuacja prezentuje się dla mnie tak:

3. Mam i to praktycznie cały czas pod łapą, na stercie pozostałych płyt z CD-A.

2. Gatunek którego nie lubię.

1. ?

Ciekawe, czym zaskoczycie jako daniem głównym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Anatologia Thief mile mnie zaskoczyła i na pewno odpalę wszystkie części, lecz SBK którego poprzednie części nie przypadły mi do gustu, więc teraz do tej gry także się nie przekonam. Mam nadzieję że będzie jakiś dobry główny pełniak. Ale numer na pewno kupię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem i nie miałem problemów (choć grałem tylko moment). Z trzeciego pełniaka jestem bardzo zadowolony, oprócz pięciominutowego epizodu nie miałem styczności (ale miałem zamiar kupić w KK); słyszałem same dobre rzeczy, a Splinter Cell bardzo przypadł mi do gustu, więc... Co do drugiej pełnej wersji: dawniej lubiłem ścigałki, teraz już w nie nie gram, ale być może kiedyś, przy braku natchnienia na inne tytuły, sięgnę także i po ten. Tak czy owak, czekam na danie główne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scigałka mnie nie interesuje ani trochę. Thiefy może nieco bardziej by mnie interesowały, gdyby nie to, że dajecie je po raz kolejny. I to nie jest już po raz pierwszy. Wtedy niby miała być jakaś mega pełna wersja dzięki temu.... Ale co tym razem? Sytuacja wygląda podobnie jak z konsolami. Najpierw była recenzja GTA IV. Można to zrozumieć. Raz nie zawsze. Ale z czasem było ich coraz więcej. Jeśli w numerze będzie taka sama bieda, jak ostatnio, to nie kupie. Szkoda, mówię to z bólem, bo kupowałem CDA regularnie od bardzo dawna. Ale ostatnio jest coraz mniej interesujących mnie rzeczy, więc dla samej zasady kupować nie będę. To jest już 100 % nastawienie się tylko na nowych czytelników. Jeszcze gdyby była możliwość kupna wersji bez płyty, za niższą cenę w takiej sytuacji, to jeszcze można to jakoś usprawiedliwić, ale takiej możliwości nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...