Jump to content

Michu4000

Forumowicze
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Michu4000

 • Rank
  Goblin
 1. Witam. Jakiś czas temu kupiłem słuchawki Nu-Force NE-600M, aby używać ich z moją Xperią X10 mini pro. Testowałem je w sklepie, ale bodajże model bez mikrofonu i wszystko było ok. Kupiłem model z mikrofonem i jak później doczytałem na opakowaniu jackiem dostosowanym do iPhone'a (choć nie wiem czy to robi jakąś różnicę). W każdym razie coś mi w nich nie pasowało, grały inaczej niż te w sklepie. Mianowicie prawie wcale nie słychać basów. Niedawno odkryłem, że gdy przytrzymuje przycisk znajdujący się na mikrofonie słuchawek grają normalnie. Po podłączeniu do Xperii WT19i są wykrywane jako niekompatybilne, natomiast z Lumią 520 działają ok. Co mogę z tym fantem zrobić? Pomyślałem, że mógłbym wylutować ten nieszczęsny przycisk do mikrofonu, ale czy to pomoże?
 2. Zobacz czy coś wewnątrz się nie poluzowało, pożycz od kogoś zasilacz, podłącz i sprawdź czy na nim też się zacina.
 3. Ja do nich napisałem i tylko odpowiedzieli, że zabrakło i będą się starać, nic o przedłużeniu prenumeraty.
 4. Ja już od ponad trzech miesięcy czekam na moją mychę. Ciemno widzę sprawę tego Shoguna/Homefronta.
 5. No, dostałem dzisiaj, ale tylko dlatego że wysłali 09.04. Żeby nie było za dobrze w środku ujrzałem połamane pudełko na płytkę... Thanks to Poczta Polska
 6. www.humblebundle.com To już trzecia edycja akcji, w której za dowolną wydaną kwotę (nawet 1 cent!) można nabyć kilka fajnych gier. Tym razem mamy możliwość kupienia za grosze gier od fińskiego niezależnego dewelopera - Frozenbyte. Te gry to: - Trine - Shadow-grounds - Shadow-grounds: Survivor - Splot - Jack Claw* * tylko na Windowsa, wymaga kontrolera od Xbox360 Wszystkie są pozbawione zabezpieczeń DRM oraz dostępne są na platformy Windows, Mac i Linux (oprócz Jack Clawa). Swoje pieniądze możesz dowolnie rozdysponować pomiędzy twórców gry, a organizacje charytatywne. Jest też możliwość zakupu paczki jako prezentu (dostajemy giftable code). Do końca akcji pozostało 13 i pół dnia (dzisiaj ruszyła). Zakupu dokonało już ponad 70 tys. ludzi. Do uiszczenia opłaty możemy użyć PayPala, Google Checkout lub Amazon Payments.
 7. Demo Crysisa od dawna już nie działa.
 8. Wszystko zależy od poczty Ja czasem nawet 2 tygodnie od premiery kioskowej muszę czekać, a paczka jest wysyłana zwykle kilka dni przed nią.
 9. No to nie wiem. W 2010, 2009 i 2008 tak było.
 10. Najbliższy numer (190) będzie specjalny. Zawsze specjalny jest pomiędzy kwietniowym, a majowy.
 11. Nie spotkałem się jeszcze z żebrakami I nie ma tam samych Polaków, są Jankesi, Ruscy i jeszcze inni.
 12. Krótko, zwięźle i na temat - zapraszam do gry w Zakładam, że wszyscy wiedzą co to takiego Fallout (ten prawdziwy, w 2D). Wszystko jest na silniku dwójki, mapa to połączenie lokacji z obu części. Jest jeszcze trudniej niż w zwykłej grze, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. Można spotkać wielu Polaków, najlepiej od razu poszukać drużyny. Działa stabilnie, choć błędy się zdarzają. Wystarczy mieć tylko Fallouta 2 (najlepiej po angielsku, bo inaczej będzie sieczka językowa) i ściągnąć klienta. Linki: klient gry: http://www.fonline2238.net/FOnline2238Client_19_11_2010.exe wiki (obszerne info): http://www.fonline2238.net/wiki/ blog twórców: http://fonline2238.blogspot.com/ oficjalne forum: http://www.fonline2238.net/forum/ polskie forum: http://www.fonline.sarnet.pl/ statystyki serwera: http://www.fonline2238.net/status/
 13. To zależy czy kupiłeś na 13 wydań czy 12 wydań. Tego nikt Ci nie powie, no może oprócz Bauera.
×
×
 • Create New...