Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Ze względu na fakt iż Scigałka ma premierę w Polsce dzięki CDA należą się duże brava :) Thiefy , hm z przyjemnością zagram ponieważ ich nie mam. Jednak nie dziwie się że ludzie narzekają dlatego ze już to było bo z jednej strony może to drażnić. Może w przyszłości jeśli bedzie możliwe zamiast podobnego manewru jakiś FILM ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBK X: Superbike World Championship mogę sobie spokojnie odpuścić. Mam na PS2 Moto GP i w zupełności mi starczy. Thiefty mam wszystkie części więc również podziękuję.

Ogólnie jak dla mnie troszkę słabo.

Zobaczę jaki będzie ostatni pełniak :smile: Pannie Croft stanowcze NIE hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecim pełniakiem będzie Tomb Raider: Underworld. :) Jak nie teraz, to za miesiąc.

Weź ludu nie strasz, 3 TR prawie, że pod rząd byłby kaszanką, nawet jakby miał 10/10

Co za dużo to niezdrowo.

Jak już mają dać Rainbow Sixa to niech dadzą całą serie Rogue Spear

RS chyba było, ale małego palca u lewej nogi obciąć sobie za to nie dam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj słabo z tym drugim pełniakiem jak dla mnie. Z reguły nie lubię ścigałek, a już motorowych szczególnie. Raczej nie wyląduje na moim HDD nawet dla sprawdzenia, same screeny i info z internecie przyprawiają mnie już o senność. Zapowiada się numer, który kupię tylko i wyłącznie dla magazynu, a płytkę włożę do napędu tylko dla Action Maga. Liczę na dobre artykuły w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa z tą ścigałką - dla mnie jako wielkiego fana wyścigów motorowych, a zwłaszcza kategorii superbike trafiliście w przysłowiową 10 ;) Tak się niestety składa że akurat jeszcze nie posiadam SBK X, nie mogłem jakoś dozbierać do niej, zawsze coś innego wypadało w międzyczasie... Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie antologia Thief'a to super pełniak. Nie grałem nigdy, a trzeba próbować wszystkiego.

A co do SBK to mam dziwne wrażenie, że każda odsłona tej gry była na krążku CDA. SBK nie odpalę, bo nie lubię tego gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany chińskie, ZNOWU?

Był już ten kompletny cyrk z serią Hitman - wszystkie trzy części wprawdzie zamieszczono, co do jednej, w minionych numerach CDA, ale co tam, i tak je zdublujemy i damy czytelnikom co prawda to samo, ale w fajowym wydaniu "trzy w jednym". No, ale radocha - kilka osób się popłakało ze szczęścia.

Myślałem, że to taki jednorazowy występ... a co widzą moje piękne oczy? Ledwie kilka numerów pisma minęło, i znowu dublują gry, które wcześniej już zamieszczali?

Czemu by nowego roku nie uczcić całą serią reedycji? Na dobry początek proponuję jeszcze zamieścić Antologię Fallout (wszystkie Fallouty w CDA były...), a w numerze specjalnym w hołdzie dla roku 2004 (bo to wybitny rok był przecież - setny numer się pojawił!) dać Warcrafta II i Deus Exa - żeby uczcić dzień, w którym je już raz załączono (do setnego numeru właśnie). Na maj proponuję zaś obydwa Total Annihilation (w końcu porównać je sobie będzie można! A że już obydwa były, co tam), będzie jeszcze śmieszniej.

I po co tyle marudzenia? Myslisz, ze jak to napiszesz to wycofamy Thiefa z tloczni i damy co innego? Rozumiem, ze ci sie nie podoba. Zrozumialem. Ale jesli myslisz, ze np. kiedys nie kupimy antologii Fallouta jakby sie trafila po dobrej cenie, albo jesli kupimy ja w zestawie z kilkoma innymi grami, ze wywalimy ja do kosza, mowiac wydawcy "no tak, xx tys. euro wywalilismy do kosza, zeby sie pan X na forum nie ciskal", to wybacz, srodze sie mylisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki bardzo dobre. Najpierw można coś "buchnąć" w Thiefie, a potem uciec z łupem na motocyklu w SBK :wink: . Akurat mi nie przeszkadza, że "Thiefy" były już wcześniej. Nie mam tamtych numerów :tongue: . Czekam z niecierpliwością na ostatnią pełną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Bazil, mocne słowa, ale zupełnie się z nimi nie zgodzę... Jak była w CDA trylogia Hitmana też byłem niepocieszony, bo już w CDA były i grałem, ale teraz, gdy mamy trylogię Thiefa sam się cieszę, bo mimo, że były już w CDA, ja nie miałem okazji w nie zagrać. I teraz pomyśl... CDA cały czas zdobywa nowych czytelników, którzy w starsze gry pograć okazji nie mieli i tak naprawdę już nigdzie ich nie znajdą, bo są za stare... A Hitman, czy Thief to są to dosyć dobre i warte uwagi serie, więc dlaczego, jak jest okazja nie dorzucić ich do pisma jako taki bonus, co? Ludzie... No za 15 złotych? Czego Wy oczekujecie? Black Opsa? Assassin's Creeda? Miejcie litość, proszę Was, a Ciebie Bazil w szczególności...

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekającym i posługującym się analogiami z Hitmanem przypomnę, że od zamieszczenia pojedynczych części Thiefa minęło dwukrotnie więcej czasu. Od tego czasu w naturalny sposób znacznie zmieniła się populacja czytelników CDA, więc zdecydowana większość z nich nie miała przyjemności obcować z Thiefem jako pełniakiem. Dlatego nie można tak do końca traktować jako kotleta. Do takiego miana już chyba prędzej mogłaby pretendować seria SBK - bądź co bądź gra sportowa, a w tym gatunku róznice pomiędzy wersjami z poszczególnych lat zwykle nie są daleko idące.

Poza tym, czy naprawdę warto robić tyle hałasu o trzeci pełniak, który zazwyczaj jest tylko dodatkiem do pozostałych wersji i ma minimalny wpływ na decyzje o zakupie, czy ocenie całościowej pełniaków dołączonych do czasopisma? Większość z Was i tak czeka na główny pełniak i głównie przez jego pryzmat będzie oceniać ten numer. Słowem, nie chwal dnia, zanim obejrzysz "Wiadomości".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, czy naprawdę warto robić tyle hałasu o trzeci pełniak, który zazwyczaj jest tylko dodatkiem do pozostałych wersji i ma minimalny wpływ na decyzje o zakupie

Tak. A pełniaki są dodatkiem do czasopisma, a czasopismo jest dodatkiem do wolnego czasu, a wolny czas jest dodatkiem do życia, więc powinniśmy zajmować się tylko życiem.

Im starszy kotlet, tym gorszy. Może w ogóle zacząć powtarzać pełniaki z CDA od '98? Każdy będzie miał szansę uzupełnić swoją kolekcję!

Co jak co, ale jakość pełniaków ostatnio naprawdę spada na łeb, być może ma to związek ze wzrostem kosztów produkcji magazynu i tak dalej, a może po prostu Bauer chce na CD-Action zarobić JESZCZE więcej i budżet na pełniaki się zmniejszył.

Nie wiem, nie interesuje mnie to. Niedługo kończy mi się prenumerata, ale już teraz wiem, że numeru bym nie kupił. Jeszcze recka bulletstorma z konsoli na okładce będzie gwoździem do trumny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czemu by nowego roku nie uczcić całą serią reedycji? Na dobry początek proponuję jeszcze zamieścić Antologię Fallout (wszystkie Fallouty w CDA były...) ...

Jeśli mnie pamięć nie myli Fallout'a 3 i Fallout'a: New Vegas nigdy w CDA nie było...

Gdyby CDA zamieściło całą serię Fallout byłby to najlepszy numer :D chociaz grałem we wszystkie części :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jakość pełniaków spada a same gry zniżają jakość.Rozwija się sprzęt możliwości graficzne itd a gry przestają być rewolucyjne bo są kopiami wydawnictw z lat 90.W tej chwili nie można już wymyślić nic nowego poza wodotryskami graficznymi i to się odbija w tym co jest dawane do gazet.Marudzenie że to już było w jakimś piśmie albo że słabe bo co roku to samo tylko nr w tytule się zmienia nie ma sensu gdyż nie zmieni to sytuacji w żaden sposób.Rynek gier pożera powoli swój ogon i póki ktoś nie rozwinie technologi z SF typu wejścia do wirtualnych światów póty jesteśmy skazani na gry jakie są i pełniaki również.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cóż, czasopisma przestają być jakąś wielką konkurencją co do gier pudełkowych. Jeżeli ktokolwiek jest obcykany w cyfrowej dystrybucji to wie, że może kupić nowy hit za 20 zł na jednodniowej promocji... (albo GTA IV + EFLC za 36 zł...)

Potem już nie starcza kasy na czasopismo które daje kotleciaki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czemu by nowego roku nie uczcić całą serią reedycji? Na dobry początek proponuję jeszcze zamieścić Antologię Fallout (wszystkie Fallouty w CDA były...) ...

Jeśli mnie pamięć nie myli Fallout'a 3 i Fallout'a: New Vegas nigdy w CDA nie było...

Gdyby CDA zamieściło całą serię Fallout byłby to najlepszy numer :D chociaz grałem we wszystkie części :D

Ihihi, gdyby dali Fallout 3 już choćby bez New Vegas. CDA by zakupiła cała Polska. Thief mam motorki mnie nie interesują... poczekam na trzeci pełniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radhim200 - Strategii dawno nie było, co bardzo mi się podoba :D Już wolę nie zagrać w takiego Thiefa, niż mieć na coverku co miesiąc same strategie, na które nawet nie spojrzę :)

Co do Sbk, to grałem w demko i powiem, że to ten sam gniot, co poprzednie części :( Czekam więc na główną pełną wersję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...