Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Ciesz się, że ta seria trafia cała na płytkę, o ile pamięć mnie nie zawodzi, to trzecia część złodzieje była już w CDA? Co nie zmienia faktu, że tak w nią zagram :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, doczytałem że jeszcze 2 pełniaki będą ;)

No cóż, z tego co widzę to i tak zapowiada się smakowicie- taki komplet w jednym wydaniu przynajmniej zawsze jest pod ręką :)

No i jedynka i dwójka: dobrze że przypominacie nam o trochę starszych grach, przydałby się jakiś oldschoolowy tytuł na coverze jeszcze :)

Jeżeli będzie jeszcze jakiś RPG albo FPS w którego nie grałem: rozpłynę się:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie, wielkie dzięki Ghost! Pamiętam że miewałem część z tych problemów przy jedynce nawet na XP, ze względu na brak współpracy z procesorami dwurdzeniowymi, gdzie wystarczało wyłączyć koligację dla jednego z rdzeni, by gra nie była ''zbyt szybka''. Na pewno pomoże :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla "świeżych" graczy graczy na pewno miła niespodzianka bo to dobra seria, dla weteranów o tyle fajne że cała trylogia na jednej płytce i można wywalić stare płytki :P.

Dla mnie... cóż... gry dobre, ale nie dla mnie. Czekam na następne przecieki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam jedynkę i dwójkę: miażdzą grywalnością!

Sam z niecierpliwością czekam, o ile odpalę na win7 :)

Mi Deadly Shadows odpalił na siódemce - zainstalowałem na D i nic się nie działo. Jak poprzednie części ? Nie wiem. Nie próbowałem. CDA kupię jak zwykle tylko szkoda, że mam tą antologie :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No i gitara" - jak mawia Ferdek Kiepski :smile: Trylogia Thiefa? Rewelacja. Co prawda grafika pierwszych dwóch części nie powali w dzisiejszych czasach ale już "trójka" prezentuje miły oku poziom. Ale grywalność? We wszystkich częściach niesamowita. Tym milej będzie mi ponownie ruszyć na złodziejski szlak, że ostatnimi czasy miałem własnie okazję i niewątpliwą przyjemność wcielić się w Garretta przeglądając starsze płytki CDA. Teraz przejdę antologię Thiefa chronologicznie :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że antologia jako 1 pełniak, to jeszcze przecież jutro zgadujemy tytuły pozostałych gier! W numerze 182, w którym był Hitman także poza trylogią dano na cover świetnego RS:V, więc dobrze by było, gdyby historia sie powtórzyła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thief i thief2 były dawno temu8 w cdaction , ale myśle ze to niejestzły pomysł zeby dawac trylogie nie wszyscy maja ja osobiście zadnego thiefa nie ruszyłem nie moje klimaty ale podejrzewam ze i tak 70 % czytelników nawet nie zainstaluje tego ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy Thief! :O Jedynka i dwójka to jedne z fajniejszych gier w jakie grałem. Trójka też niezła, ale dwie pierwsze części wspominam najmilej. Sporo już czasu upłynęło, odkąd kupiłem jakieś CDA, ale tymi pełniakami utorowaliście sobie drogę do moich 15zł.

EDIT dla narzekaczy w stylu "ale to już było": Owszem, było, ale co z tego? Myślę, że spora część obecnych czytelników nie posiada numerów, w których były te gry. Mi została tylko trójka, resztę płytek gdzieś pogubiłem. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...