Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

W tym numerze naprawdę ciekawe tytuły, mimo że Thief już był to dobrze odświeżyć serie, zaciekawił mnie Braid, w którego na pewno pogram, a o SBK się nie wypowiem bo nie lubię ścigałek, ogólnie dobre gry, ale ważna jest też zawartość pisma, które pewnie kupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, jeśli ktoś ma prenumeratę??

Osoba zamawiająca prenumeratę musi się liczyć z tym ,że na cover może trafić gra , którą już posiada, niekoniecznie z CDA ...i co wtedy, też foszek że "...dali to co mam, a mnie się to nie podoba..." ? :wink:

Już wspomniałem w komentarzach ,że antologię Thief'a będę miał już w 3 egzemplarzach - raz kupiłem w empiku , potem były wszystkie części w CDA no i teraz znów będzie w CDA, jakoś nie stanowi to dla mnie problemu - kupię bo chcę poczytać dobre czasopismo o grach (jak co miesiąc) no i zależy mi na Braid'zie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grą SBK X jakoś nie jestem zainteresowany, IX mi się nie spodobało więc pewnie się to nie zmieni. Gry Thief nie znam więc jeszcze się okaże czy mi się spodoba, a Braid wygląda trochę nietypowo, ale skoro jest głównym pełniakiem znaczy, że nie jest to byle jaka platformówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam temat i nawet nie zauważyłem, że Smuggler mi odpisał:) Więc teraz responsa:

1. Ja niby jestem arogancki, ja? A kto swojego czasu pisał "jeżeli doczytałeś te brednie do końca to faktycznie jesteś skończonym idiotą i masz dobry wzrok", a kto składał całkiem niedawno miłe inaczej życzenia jednemu z czytelników, a kto straszył Wanią z kałaszem? No chyba, że za arogancję uważasz fakt, że czasem (bo przecież nie miesiąc w miesiąc) nie przyklaskuję każdemu elementowi i obmyślonej z trudem koncepcji zmian w CDA...

2. Tak, na pewno mafia targuje się z EA, dobijając interes świeżą dostawą kokainy:) Po prostu - inni potrafią, a wy nie. Inni forumowicze też o tym zresztą pisali (na szczęście za produkcjami tej stajni nie przepadam, więc dla mnie strata niewielka)

3. Co do nakładu to chyba przyznasz, że już nie możecie poszczycić się 200 tys? A tych nowych czytelników też raczej nie zdobyliście aż tak wielu.

4. Według mnie konkurencja przespała moment, kiedy CDA wykorzystało CD (chodzi o całokompaktowe wersje, coraz więcej i lepiej itp. itd), a później nie umiała was nadgonić. 200 stronnicowe bez mała CDA dawniej oferowało też coś dla większej grupy odbiorców - hardkorów i nie tylko - programowanie, prawdziwe testy sprzętowe itd.

5. Nigdzie nie napisałem, że kupa (ekhm...) ludzi, która zjadła zęby na tworzeniu pism jest głupsza ode mnie. To ty Kalasanty mocno nadinterpretujesz moje słowa. Alkoholu nie pijam - gorzki jakiś i w ogóle. A co prawdy to ta podana przez Ciebie jest twoja, a nie moja. A prawdy jest przynajmniej kilka rodzajów:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba zamawiająca prenumeratę musi się liczyć z tym ,że na cover może trafić gra , którą już posiada, niekoniecznie z CDA ...i co wtedy, też foszek że "...dali to co mam, a mnie się to nie podoba..." ?

Oczywiście, że nie. To nie wina pisma, że już to kupiłem. Ale o tym, że sami już dali daną grę wiedzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@Pawello12

Tutaj to się chyba nawet zgodzę z Tobą w 100%. W sumie takie powtórki to byłyby dobre, ale nie wiem, no... na numer specjalny? Tak, myślę, że do takiego numeru byłoby jak znalazł, bo ponoć nie obejmuje go prenumerata. I wtedy nikt nie byłby może aż tak pokrzywdzony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o tym, że sami już dali daną grę wiedzą.

Zgodzę się z Tobą ,bo nie ma co się oszukiwać - wolałbym ( wolelibyśmy) coś innego na cover niż coś co już było :smile: "Powtórki" nie są szczególnie zadowalające dla stałych czytelników i prenumeratorów. Ja jakoś ten fakt przeboleję bo akurat w tym przypadku jest też gra której nie posiadam :wink: (Pewnie byłbym bardziej niezadowolony gdyby na coverku były gry , które już posiadam )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem nie da się zmienić rozdzielczości na natywną. W menu gry: Pomoc i opcje -> Ustawienia -> Rozmiar ekranu można wyregulować wielkość obrazu sugerując się czterema białymi kropkami w narożnikach.

Jest jeszcze inne rozwiązanie: jak masz skrót do gry na pulpicie Braid.exe, klikasz na niego prawym i w zakładce Skrót, w polu Element docelowy dopisujesz po spacji -windowed. U mnie to tak wygląda: D:\Gry\City Interactive\Braid\braid.exe -windowed Wtedy gra odpala w oknie i wygląda dużo lepiej. Można również zastosować kombinację klawiszy: Alt+Enter, na to samo wychodzi. Wszystko jest opisane w pliku READ_ME, w głównym katalogu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadly Shadows prawie przeszedlem. Utknalem na tej ostatniej misji w muzeum (cholernie trudna). Plytka mi sie porysowala wiec nie mialem jak do niej wrocic. W poprzednie czesci nie gralem, aczkolwiek slyszalem na ich temat pochlebne opinie.

Poki co gram w Metal Age i musze powiedziec, ze jest bardzo klimatycznie. Jedyna wada jest grafika. Jednak czesto jest bardzo ciemno i babole graficzne tona w mrokach sredniowiecznych korytarzy. :P Druga czesc przygod kradzieja jest trudna, poniewaz ma bardzo rozbudowane lokacje i czesto ciezko sie polapac co i gdzie trzeba zrobic. Widac to szczegolnie w drugiej misji w magazynach gdzie obszar dzialan jest ogromny. Chyba zadna misja z 3ki nie byla tak rozbudowana. Az strach pomyslec co trzeba zrobic aby ukonczyc ta misje na 100 % :P.

Za Dark Project wezme sie po przejsciu 2ki.

Ogolnie za Antologie Przygod zlodzieja dla CDA duzy plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego gierki zadowoliły innych mniej... ja należę w tym miesiącu do tej drugiej grupy. Thiefów nigdy nie lubiłem. Motorki SBK X, od pograłem może z 2 godzinki i wróciłem do Gta 4 :P . Tylko Braid mi przypadł do gustu, chociaż to taka jakby "minigierka"...

Ciekawe co CDA zaprezentuje na urodziny... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście byłem dość zawiedziony z tych pełniaków , ale po odpaleniu Braida i pograniu w niego , bardzo mnie wciągnął , aż na tyle że przeszedłem go w ciagu 3 dni , po 2h dziennie (wcześniej taki przypadek to Dark Mesiah) . Dla mnie bomba , choć to nie gatunek dla mnie . Jestem zdania że wszystkiego trzeba spróbować . Teraz biore się za Thiefa .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBK i Braida sobie zwyczajnie odpuściłem, teraz przechodzę pierwszego Thiefa (zdaje się, że pierwszy był Dark Project). I będę Thiefy przechodził po kolei. Jak na razie - przepełnia mnie zachwyt. Kiedyś to genialne gry potrafiono zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje super! Jak na razie nie grałem jeszcze w Braida. Nie mogę się doczekać pełniaków na urodziny CDA w następnym numerze... I jeszcze ten tajny napis na okładce "kwiecień będzie złoty". To sugeruje, że może czekać nas szok jeszcze większy niż przy DMC4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...