Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Taa COD MW2 nie jest kaszania za grosze , panowie trochę myślenia ;)

Jak dla mnie COD MW2 to WIELKA KASZANA i MOCNO ODGRZEWANY kotlet.

Byle jakie gry są , trudno poczekam na lepsze gry za miesiąc , ja bym proponował tomb raider underword , cod black ops , tdu 2 ;) Kto jest za ?

Wszystko dajcie oprócz kolejnego "tompierdera" i słabego black ops. Co do pełniaków to tak. Zawsze chciałem zagrać w trzecią część Thiefa ,ale jakoś egzemplarz tej gry nie wpadł mi w łapki ,więc teraz mam szansę. SKB X ? Hmm ? Może zagram. Zobaczę z tym co się je. Jak będzie działał Multiplayer to może zagram w to dłużej ? Braid. Dawno grałem w naprawdę typową platformówkę. Kiedyś widziałem reklamę tej gry w gazecie ,ale szkoda mi było hajsu ,ale teraz dodali do CDA i jest gitowsko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z kolei numer który na coverku masz wszystkie pełniki które nabyłem już jakiś czas temu :(. Braid zakupiłem na PS 3 (świetna gra :)). A Thief Anthology już dawno temu, jeszcze w starej kolekcji klasyki. Zaś SBK to nie moje klimaty. Mówi się trudno, ale niezważająca na to że mam te gry w kolekcji to jednak tym którzy jeszcze w nie nie grali to polecam, w szczególności drugą część Theif :). Pełniaki fajne szkoda tylko że... A zresztą nie każdego da się przecież uszczęśliwić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antologia thief-Bardzo dobrze.Brakowało mi dwóch części, a w ferie będzie miło je przejść chronologicznie.:D

SBK-Ci, co lubią motory będą zadowoleni.:P

Braid-Ciekawy pełniak.Będzie można zobaczyć, czym ludzie się ludzie zachwycali w zeszłym roku.:D

Poza tym mam pewne przypuszczenia do pełniaka w jeszcze kolejnym numerze:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym numerze nie zagram w nic, ale wiem, że w następnym będą hity;J

W następnym numerze powinno być grubo

Zobaczycie, że i tak będzie narzekania co najmniej tyle, co teraz.

Braid świetna gra i jest mocnym punktem tego covera. Thief - mam wszystkie części, nie przepadam za tą grą. SBK - pozycja nie dla mnie. Gdyby nie to, że mam Braida, to kupiłbym numer właśnie dla tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Primo, naucz się interpunkcji. Secundo, subiektywna ocena - sprawdź hasło w słowniku. IMO BO to kaszanka, bo nie dość, że nie ma w nim nic nowego (w kampanii of course), to jeszcze trwa 5 godzin. Blech. W multi poefpeesić mam ochotę tylko w UT2004, żaden "nowoczesny" produkt mnie nie zachęca.

@topic

Pełniaki nie najgorsze. Z "trójką" Thiefa miałem problem sprzętowy, do dziś nie wyjaśniony, więc może ta wersja coś da. SBK odpuszczam jak inne gry z tej serii (nuda!), a Braida spróbuję. Za jakieś 2 lata pewnie, ale lepiej późno niż wcale. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany chińskie, ZNOWU?

Był już ten kompletny cyrk z serią Hitman - wszystkie trzy części wprawdzie zamieszczono, co do jednej, w minionych numerach CDA, ale co tam, i tak je zdublujemy i damy czytelnikom co prawda to samo, ale w fajowym wydaniu "trzy w jednym". No, ale radocha - kilka osób się popłakało ze szczęścia.

Myślałem, że to taki jednorazowy występ... a co widzą moje piękne oczy? Ledwie kilka numerów pisma minęło, i znowu dublują gry, które wcześniej już zamieszczali?

Czemu by nowego roku nie uczcić całą serią reedycji? Na dobry początek proponuję jeszcze zamieścić Antologię Fallout (wszystkie Fallouty w CDA były...), a w numerze specjalnym w hołdzie dla roku 2004 (bo to wybitny rok był przecież - setny numer się pojawił!) dać Warcrafta II i Deus Exa - żeby uczcić dzień, w którym je już raz załączono (do setnego numeru właśnie). Na maj proponuję zaś obydwa Total Annihilation (w końcu porównać je sobie będzie można! A że już obydwa były, co tam), będzie jeszcze śmieszniej.

+. Ciężko się nie zgodzić. Ja nie mam nic do Antologii, o ile nie było ich wcześniej. Jeżeli dostalibyśmy, ja wiem, antologię Prince of Persia, to raczej nikt by nie narzekał.

A wszystkich Falloutów w CDA nie było. Była tylko 1 i 2 i F: Tactics.

O rany chińskie, ZNOWU?

Był już ten kompletny cyrk z serią Hitman - wszystkie trzy części wprawdzie zamieszczono, co do jednej, w minionych numerach CDA, ale co tam, i tak je zdublujemy i damy czytelnikom co prawda to samo, ale w fajowym wydaniu "trzy w jednym". No, ale radocha - kilka osób się popłakało ze szczęścia.

Myślałem, że to taki jednorazowy występ... a co widzą moje piękne oczy? Ledwie kilka numerów pisma minęło, i znowu dublują gry, które wcześniej już zamieszczali?

Czemu by nowego roku nie uczcić całą serią reedycji? Na dobry początek proponuję jeszcze zamieścić Antologię Fallout (wszystkie Fallouty w CDA były...), a w numerze specjalnym w hołdzie dla roku 2004 (bo to wybitny rok był przecież - setny numer się pojawił!) dać Warcrafta II i Deus Exa - żeby uczcić dzień, w którym je już raz załączono (do setnego numeru właśnie). Na maj proponuję zaś obydwa Total Annihilation (w końcu porównać je sobie będzie można! A że już obydwa były, co tam), będzie jeszcze śmieszniej.

I po co tyle marudzenia? Myslisz, ze jak to napiszesz to wycofamy Thiefa z tloczni i damy co innego? Rozumiem, ze ci sie nie podoba. Zrozumialem. Ale jesli myslisz, ze np. kiedys nie kupimy antologii Fallouta jakby sie trafila po dobrej cenie, albo jesli kupimy ja w zestawie z kilkoma innymi grami, ze wywalimy ja do kosza, mowiac wydawcy "no tak, xx tys. euro wywalilismy do kosza, zeby sie pan X na forum nie ciskal", to wybacz, srodze sie mylisz.

No Smug, ale po co dawać coś, co już było? Lepiej ten cash z promocji wpakować w inna umowe. Ja się zapewne nie znam, ale zakup gry w packu od Interplay (wydawca Fallouta) mija się z celem, bo co tam jest? Baldurs Gate, Icewind Dale, Fallout właśnie, na PC Interplay skończył się w 2k1.

CDA cały czas zdobywa nowych czytelników, którzy w starsze gry pograć okazji nie mieli i tak naprawdę już nigdzie ich nie znajdą, bo są za stare... A Hitman, czy Thief to są to dosyć dobre i warte uwagi serie, więc dlaczego, jak jest okazja nie dorzucić ich do pisma jako taki bonus, co? Ludzie... No za 15 złotych? Czego Wy oczekujecie? Black Opsa? Assassin's Creeda? Miejcie litość, proszę Was, a Ciebie Bazil w szczególności...

Pozdrawiam ;)

Primo. Nowych graczy odpycha trudna mechanika i grafika z czasów 640x480 16 bit, więc bez jakiejś konwersji to się nie sprzeda. (Aka Tales of the monkey island, które sprzedało się wśród nowych graczy i starych wyjadaczy, głównie ze względu na grafikę.) Ważny jest także poziom trudności.

Secundo. Jak to nie znajdą? Allegro zamknęli? Ja tam na allegro ostatnio nawet System Shocka wynalazłem, więc nie jest źle.

Terzo. No jak wrzucali DMC4, to dlaczego by nie. Tyle fajnych gier jest w tanich seriach, że aż szkoda czekać na CDA i jego będzie, nie będzie.

Poza tym, czy naprawdę warto robić tyle hałasu o trzeci pełniak, który zazwyczaj jest tylko dodatkiem do pozostałych wersji i ma minimalny wpływ na decyzje o zakupie

Tak. A pełniaki są dodatkiem do czasopisma, a czasopismo jest dodatkiem do wolnego czasu, a wolny czas jest dodatkiem do życia, więc powinniśmy zajmować się tylko życiem.

Im starszy kotlet, tym gorszy. Może w ogóle zacząć powtarzać pełniaki z CDA od '98? Każdy będzie miał szansę uzupełnić swoją kolekcję!

Co jak co, ale jakość pełniaków ostatnio naprawdę spada na łeb, być może ma to związek ze wzrostem kosztów produkcji magazynu i tak dalej, a może po prostu Bauer chce na CD-Action zarobić JESZCZE więcej i budżet na pełniaki się zmniejszył.

Nie wiem, nie interesuje mnie to. Niedługo kończy mi się prenumerata, ale już teraz wiem, że numeru bym nie kupił. Jeszcze recka bulletstorma z konsoli na okładce będzie gwoździem do trumny.

Ej, nie ma tak, ja chce pełniaki od '97 do '98, bo mam prawie wszystko od lipca '98 właśnie. Bauer zmniejszył budżet, bo chce zarobić. Może i prawda, ale słabizną nakładu nie zrobią. Będzie mnie ciekawić sprzedaż tego numeru, ponieważ ten z Hitmanami sprzedał się wyjątkowo dobrze. Ale tamten był wielki, tutaj będzie tylko wywalone na folii: 5 MEGA SUPER WYPASIASTYCH PEŁNYCH WERSJI.

Ktoś kiedyś pięknie podsumował malkontentów: Nie podoba się? To do widzenia :)

Od tego jest kurna forum, żeby wyrażać swoją opinię.

Może to nie jakość pełniaków spada a same gry zniżają jakość.Rozwija się sprzęt możliwości graficzne itd a gry przestają być rewolucyjne bo są kopiami wydawnictw z lat 90.W tej chwili nie można już wymyślić nic nowego poza wodotryskami graficznymi i to się odbija w tym co jest dawane do gazet.Marudzenie że to już było w jakimś piśmie albo że słabe bo co roku to samo tylko nr w tytule się zmienia nie ma sensu gdyż nie zmieni to sytuacji w żaden sposób.Rynek gier pożera powoli swój ogon i póki ktoś nie rozwinie technologi z SF typu wejścia do wirtualnych światów póty jesteśmy skazani na gry jakie są i pełniaki również.

Ej tam. A Borderlands to co? Gruszka? A może BioShock to rzodkiewka?

Z CD-A sprawa wygląda niestety czarno - konkurencja praktycznie nie istnieje, toteż target, który kupował upadłe już pisma pozostaje wolny, więc wypada go przyciągnąć, a to, że straci się starych fanów, dla najpewniej krótkotrwałej, ale masowej audiencji w oczach kasodojnych wydawców wygląda jak manna z nieba. Ostentacyjne olewanie fanów na rzecz mniej wymagającego tłumu jest w ogólnie pojętej branży growej zabiegiem ostatnimi czasy bardzo popularnym. Brak realnej konkurencji dla CD-A jest w tym wypadku dodatkowo szkodliwy - takie zjawiska ZAWSZE działają na niekorzyść konsumenta.

Prawda. Zgadzam się w stu procentach. Od siebie mogę dodać, że takie fale "fanów" mają jeden zasadniczy minus. Łatwo przychodzą i łatwo odchodzą. Problem masowości i odgórnej głupoty to już na początku XX wieku był poruszany, dobrze sobie poczytać Tuwima w tej kwestii.

A stali fani, to stali fani. Kropka

Każde pismo jakie pisze o grach traktujemy jak konkurencję.

Pisane przez małe K i w cudzysłowiu.

Staramy się aby starzy fani nadal nas lubili i cenili, ale .... biznes to biznes. Przed tym nie uciekniemy.

A 15 lat temu to co było? Kramik czy bazarek? Zapewne przejdziecie niedługo na pisanie tylko o konsolach, gdy one wjadą masowo do tej zapadłej dziury nad Wisłą, bo przecież konsole niedługo zawładną światem, a PC będzie dodatkiem.

Można powiedzieć, że wychowaliście znaczne grono graczy pecetowych, którzy z CDA spędzili kawał życia (tego okołogrowego, oczywiście), ale teraz mówicie, że mamy Was gdzieś.

Jak dla mnie pełne wersje są bardzo słabe. Znowu nie kupie :( .

Może nie słabe, ale albo stare, albo nieznane. Brakuje takiego p******cia z grubej rury, ewentualnie czegoś, co przyćmiło by te 2 pełniaki.

Niestety tym razem bardzo się zastanowie nad Zakupem. Pełniaki posiadam (poza SBK lecz takie scigalki mnie nie interesuja) a tym bardziej ze zastanawiam się nad Zakupem ME w ekstra klasyce ;) I raczej wybiore to drugie ;) Lecz sadze ze ten zestaw jaki oferuje w tym miesiacu spodobaja sie wielu osobom poniewaz te Thief i Braid sa warte uwagi ;)

Rzeczywiście, w EK jest naprawdę dużo lepszych gier za te 15-20 PLN (Dawn of War i TDU w multi zapewniają kupę h zabawy, zdecydowanie więcej niż Braid, Thiefy i SBK razem wzięte), które trzeba by wydać na CDA.

//EDIT//

Na muve.pl (nowy sklep Cenegi) jest Prototype, Wolfenstein i Bond: Quantum of Solace za 19,99.

już dawno nie było jakiegoś pożądnego RPG`a w cda. a co do pełniaków to całkiem fajny zestaw wysmażyliście na ten numer;)

RPG ostatni..... Hmm? DrakenSang rok temu? Tak to jest to. A Braid z kilkoma innymi gierkami był do wzięcia za 3 grosze (słownie trzy), czyli 0,03 złotego.

@UP: Prawda juz od dluzszego czasu nie bylo dobrego RTS albo TBS. Pograloby sie w jakis tam C&C :P

C&C jest od EA, więc w zabidzonej polszcze to sobie pomarzyć można.

Będą dema?

Ogólnie jest dobrze.

Metacritic:

SBK X: 73,25/100 ( Z 4 ocen)

Thief: Deadly Shadows: 85/100

Thief: The Dark Project: 92/100

Thief II: The Metal Age: 87/100

No to uśredniając płytkę na razie jest: 84,3125/100.

Dorzucamy do tego Braida i mamy:

Metacritic:

Braid: 90/100

SBK X: 73,25/100 ( Z 4 ocen)

Thief: Deadly Shadows: 85/100

Thief: The Dark Project: 92/100

Thief II: The Metal Age: 87/100

Średnio: 85,45/100

Niby dobrze, ale czuję wyraźny niedosyt, nawet względem poprzedniego numeru. Tam przynajmniej były 2 rozpoznawalne marki, w miarę świeże jeszcze.

A tutaj g(ł)ówny pełniak to platformówka, reszta suchary lub to samo od 3 lat.

Proszę Państwa, to jest CDA czy "Poczytaj mi mamo"? Brakuje tylko kursu szybkiego sikania do kompletu.

Wcześniej napisałem, że ogólnie jest dobrze, ale zmuszony jestem zmienić zdanie. Ode mnie 3-/6 w skali szkolnej za płytkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@PrezeSS

Przesadzasz... No bo co? Niby jest Allegro, i co z tego? Nie każdy ma internet, nie każdy ma okazję kupić coś przez internet i nie każdy też ufa takim sprzedawcom z internetu. Może niektórych odstraszają wyglądem starsze gry, ale nie wszystkich... Mnie na pewno nie, bo mimo, że gram może od pięciu lat, to nie mam nic przeciwko graniu z gry sprzed piętnastu lat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że jednak dna nie będzie dzięki trzeciemu pełniakowi. Niestety - nie pamiętam kiedy było tak źle. Oby w magazynie znalazła się chociaż jakaś interesująca treść. W każdym bądź razie, płytka do wyrzucenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z CD-A sprawa wygląda niestety czarno - konkurencja praktycznie nie istnieje, toteż target, który kupował upadłe już pisma pozostaje wolny, więc wypada go przyciągnąć, a to, że straci się starych fanów, dla najpewniej krótkotrwałej, ale masowej audiencji w oczach kasodojnych wydawców wygląda jak manna z nieba. Ostentacyjne olewanie fanów na rzecz mniej wymagającego tłumu jest w ogólnie pojętej branży growej zabiegiem ostatnimi czasy bardzo popularnym. Brak realnej konkurencji dla CD-A jest w tym wypadku dodatkowo szkodliwy - takie zjawiska ZAWSZE działają na niekorzyść konsumenta.

Każde pismo jakie pisze o grach traktujemy jak konkurencję.

Starzy fani to niezła i silna grupa, ale ma niestety jedną dosyć poważną wadę, a mianowicie jej liczebność z różnych przyczyn stale maleje. Gdybyśmy bazowali tylko, czy głównie, na starych fanach, pismo upadłoby jakieś 6-7 lat temu. Jak pokazuje to przykład kilku znanych tytułów z dawnych lat.

Chcąc nadal istnieć musimy zdobywać nowych czytelników i prawda jest taka, że są oni zdecydowanie liczniejszą grupą niż "starzy fani". Staramy się aby starzy fani nadal nas lubili i cenili, ale .... biznes to biznes. Przed tym nie uciekniemy.

A jak myślisz czemu grono starych czytelników maleje? Może dlatego, że ich olewacie. Zrobiliście cyrk z konsolami, wywalacie GW, okrajacie pismo z tego co najlepsze. I liczycie, że może będą wam klaskać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie sie czepiacie... Braid odbił się dość głośnym echem na całym świecie. Nie jest to może topka jeśli chodzi o rankingi, ale na pewno najlepsza forma jakiejś odmiany od prucia ołowiem z karabinu czy rzucania potrójnego magicznego ognistego pocisku kiślowego... w sam raz na sesje poprawkową : P a i w Złodzieja zawsze miło pograć, to przecież klasyka... ; )

a co do spraw poruszanych powyżej, to poprzedni numer był pierwszym, którego nie kupiłem od 3 lat. Nie podoba mi się wzrastająca ciągle objętość działu konsolowego, w związku z tym szalę goryczy przepełnił temat numeru: gierka na ps3... Wg mnie CDA szczyt swojej formy osiągnęło ok rok temu, po zlikwidowaniu GW, lekkiej zmianie szaty graficznej, oraz świetnym "zagospodarowaniu" przestrzeni na poszczególne działy. I na prawdę ciekawa publicystyka. Wtedy może należało na chwilę przy tym pozostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

IMO tu się wszyscy czegoś czepiają. Napisać posta na 50 linijek składającego się z samych narzekań, to co poniektórzy umieją, ale napisać takiego samego posta wychwalając cokolwiek to już ciężko.

Konsole Wam w CDA nie pasują, tak? A weźcie Wy mi powiedzcie, czy Wy macie jakieś pojęcie o rynku growym? Kiedyś było tak, że pierwszeństwo miały gry na pecety, a potem robiono konwersje na konsole. Teraz zaczyna się robić odwrotnie... To na konsole pierwszy powstał Assassin's Creed, czy Lost Planet 2, czy jeszcze coś innego. To konsolowcy często dostają produkt lepszej jakości i to konsole są obecnie coraz popularniejsze. Kurczę, ja sam jestem pecetowcem, ale umiem przyjąć do wiadomości, że konsole również się w świecie gier liczą. Trudno, takie jest życie i nic się na to nie poradzi, a te dopiski w sygnaturkach: "NIE dla konsol w CDA" są według mnie beznadziejne i dziecinne. CDA MUSI iść z duchem czasu i tak jak powiedział Ghost: "biznes, to biznes" i jeśli komuś coś nie pasuje, to trudno. No, niestety, ale CDA nie może nie pisać o konsolach, tylko dlatego, że taka jest wola kilku forumowiczów...

I Redaktorzy, i inni trzeźwo myślący forumowicze wpajali Wam pewnie podobne rzeczy i czy Wy naprawdę nie możecie tego zrozumieć i się do tego dostosować? Co Wam da takie narzekanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no gry w tym miesiącu mogą być, nie wiem jaki problem niektórzy z was mają... Jak dla mnie mogli by nawet dać aktualizację do sapera.(Jeżeli jakiś jest)A i tak bym kupił magazyn.

A co do następnego numeru to fajnie jak by dali Crysis'a albo jakąś inną fajną gierke.

(Sorki za błędy jeżeli jakieś są bo tak się złożyło że nie nie mam dostępu do komputera i piszę z telefonu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@therock Trine można nabyć w XK za 2 dychy... A braida nie...

RPG ostatni..... Hmm? DrakenSang rok temu? Tak to jest to. A Braid z kilkoma innymi gierkami był do wzięcia za 3 grosze (słownie trzy), czyli 0,03 złotego.

Choc osobiscie nie moge tego potwierdzic. Zreszta Trine bije i tak miodnoscia nudnego Braida.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO tu się wszyscy czegoś czepiają. Napisać posta na 50 linijek składającego się z samych narzekań, to co poniektórzy umieją, ale napisać takiego samego posta wychwalając cokolwiek to już ciężko.

Konsole Wam w CDA nie pasują, tak? A weźcie Wy mi powiedzcie, czy Wy macie jakieś pojęcie o rynku growym? Kiedyś było tak, że pierwszeństwo miały gry na pecety, a potem robiono konwersje na konsole. Teraz zaczyna się robić odwrotnie... To na konsole pierwszy powstał Assassin's Creed, czy Lost Planet 2, czy jeszcze coś innego. To konsolowcy często dostają produkt lepszej jakości i to konsole są obecnie coraz popularniejsze. Kurczę, ja sam jestem pecetowcem, ale umiem przyjąć do wiadomości, że konsole również się w świecie gier liczą. Trudno, takie jest życie i nic się na to nie poradzi, a te dopiski w sygnaturkach: "NIE dla konsol w CDA" są według mnie beznadziejne i dziecinne. CDA MUSI iść z duchem czasu i tak jak powiedział Ghost: "biznes, to biznes" i jeśli komuś coś nie pasuje, to trudno. No, niestety, ale CDA nie może nie pisać o konsolach, tylko dlatego, że taka jest wola kilku forumowiczów...

I Redaktorzy, i inni trzeźwo myślący forumowicze wpajali Wam pewnie podobne rzeczy i czy Wy naprawdę nie możecie tego zrozumieć i się do tego dostosować? Co Wam da takie narzekanie?

Tu nie chodzi by CDA zaprzestało pisania o konsolach bo raczej wszyscy zdają sobie z tego sprawę, że tak nie będzie. Ale niech CDA nie odcina się od swojej historii. Od tego, że istniej dzięki graczom pecetowym. Wiadomo, że "biznes, to biznes" ale to jest pokazanie ( za przeproszeniem ) środkowego palca czytelnikom z dłuższym stażem. Pewnie zaraz usłyszę, że się nie znam na tym. Może i racja ale czuje się nabity w butelkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z eldragonem. Gdyby nie konsole, w CD-Action nikt nie poczytałby o takich grach jak Gran Turismo :happy: , Killzone :wink: , Little Big Planet :smile: , czy Uncharted :laugh: . A przecież te tytuły mówią same za siebie. (jak się domyślacie mam Pe eskę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole Wam w CDA nie pasują, tak? A weźcie Wy mi powiedzcie, czy Wy macie jakieś pojęcie o rynku growym? Kiedyś było tak, że pierwszeństwo miały gry na pecety, a potem robiono konwersje na konsole. Teraz zaczyna się robić odwrotnie... To na konsole pierwszy powstał Assassin's Creed, czy Lost Planet 2, czy jeszcze coś innego. To konsolowcy często dostają produkt lepszej jakości i to konsole są obecnie coraz popularniejsze. Kurczę, ja sam jestem pecetowcem, ale umiem przyjąć do wiadomości, że konsole również się w świecie gier liczą. Trudno, takie jest życie i nic się na to nie poradzi, a te dopiski w sygnaturkach: "NIE dla konsol w CDA" są według mnie beznadziejne i dziecinne. CDA MUSI iść z duchem czasu i tak jak powiedział Ghost: "biznes, to biznes" i jeśli komuś coś nie pasuje, to trudno. No, niestety, ale CDA nie może nie pisać o konsolach, tylko dlatego, że taka jest wola kilku forumowiczów...

I Redaktorzy, i inni trzeźwo myślący forumowicze wpajali Wam pewnie podobne rzeczy i czy Wy naprawdę nie możecie tego zrozumieć i się do tego dostosować? Co Wam da takie narzekanie?

Skoro konsole rzadza swiatem, to dlaczego dotac w CDA nie pojawialy sie gry na konsole? Niech zgadne- zdecydowana wiekszosc czytelnikow to pctowcy? Popyt na GAZETE w ktorym serwowane sa gry na xklocka/ps3 spadlaby na leb, na szyje i powtorzylaby sie sytuacja z clickiem.

IMO tu się wszyscy czegoś czepiają. Napisać posta na 50 linijek składającego się z samych narzekań, to co poniektórzy umieją, ale napisać takiego samego posta wychwalając cokolwiek to już ciężko.

Rozumiem, ze jesli cos mi sie nie podoba, to nie mam wyrazac opini? Jesli tak cie to boli- z tego oto postu pochwalam numer, w ktorym dolaczony byl KB:L. Zaden tytul nie pobije tej gierki.

Zgadzam się z eldragonem. Gdyby nie konsole, w CD-Action nikt nie poczytałby o takich grach jak Gran Turismo :happy: , Killzone :wink: , Little Big Planet :smile: , czy Uncharted :laugh: . A przecież te tytuły mówią same za siebie. (jak się domyślacie mam Pe eskę)

peesekstrime?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@briansteven

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, że brakuje Ci "starego" CDA, ale na to nic nie poradzisz... Mi też brakuje np. GameWalkera, który po prostu był świetny. Ale weź sobie na przykład reckę Killzone'a z ostatniego CDA. Weź, przeczytaj i dokładnie przeanalizuj. Czy takie gry otrzymują pecetowcy? Czy pecetowcy mogą sobie pograć w grę tak dobrą jak Killzone, Gran Turismo, czy jeszcze coś innego? Nie. Takich gier już po prostu na kompy nie dostajemy... Zawsze, albo to skopana konwersja, albo beznadziejna optymalizacja, albo jeszcze coś innego. Po przeczytaniu recki Killzone'a zrobiło mi się po prostu przykro, że pecetowcy tak dopracowanych gier po prostu nie dostają. I nie widzę żadnych przeciwskazań, dlaczego CDA miałoby o takich grach nie napisać.

I teraz tak: czy któryś z tych narzekających może mi przysiąc, że NIGDY NIE KUPI KONSOLI, że tak nienawidzicie tekstów o nich? Możecie? Bo ja nie...

@therock

A czy ja Ci mówię, żebyś nie wyrażał opinii? Wyrażaj, tylko nie przesadzaj... I nie powiedziałem, że konsole rządzą światem, tylko, że też się liczą. I tak między nami: Co z tego, że CDA daje gry na peceta, skoro połowa wypowiadających się albo narzeka, albo pisze teksty w stylu: "a ja to bym chciał Crysisa". I to akurat nikomu nie przeszkadza, tylko te konsole nieszczęsne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eldragon93: Twoja opinia wstrząsnęła mną doszczętnie, naprawdę. CDA od zawsze było pismem pctowym, ale od jakiegoś czasu doszły też konsole. Ma prawo mi się to nie podoba? Otóż tak.

Kurczę, ja sam jestem pecetowcem, ale umiem przyjąć do wiadomości, że konsole również się w świecie gier liczą

To dobrze, że umiesz to zaakceptować. Ja też to akceptuje. Nie akceptuje tego natomiast w piśmie pctowym. To tak jak by wędkarz musiał czytać również o łowieniu ryb za pomocą kutrów rybackich i sieci, bo to też się liczy w świecie rybnym....

"NIE dla konsol w CDA" są według mnie beznadziejne i dziecinne.

A dla mnie dziecinne jest pisanie takich postów w temacie, który dotyczy czegoś zupełnie innego. Zobaczyłeś moją sygnaturkę, więc napisałeś w pierwszym możliwym miejscu. To nic, że o konsolach nic nie pisałem.

Ale dobra, koniec tego tematu, jak dalej chcesz mnie nawracać, to zapraszam na PW.

Nie no gry w tym miesiącu mogą być, nie wiem jaki problem niektórzy z was mają...

Ano taki, że komuś może się nie podobać, że ma płacić drugi raz za to samo.

A co do następnego numeru to fajnie jak by dali Crysis'a albo jakąś inną fajną gierke.

Nie wiem jaki problem, to nic, że EA nie daje gier do pism...

Zgadzam się z kolegą. Gdyby nie konsole, w CD-Action nikt nie poczytałby o takich grach jak Gran Turismo happy.gif , Killzone wink.gif , Little Big Planet smile.gif , czy Uncharted

Rozwaliłeś mnie tym tekstem. CDA jest niby jedynym źródłem wiedzy o grach w Polsce? Jest pełno stron w necie jak i pism dla konsolowców. Każdy zainteresowany by przeczytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@briansteven

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, że brakuje Ci "starego" CDA, ale na to nic nie poradzisz... Mi też brakuje np. GameWalkera, który po prostu był świetny. Ale weź sobie na przykład reckę Killzone'a z ostatniego CDA. Weź, przeczytaj i dokładnie przeanalizuj. Czy takie gry otrzymują pecetowcy? Czy pecetowcy mogą sobie pograć w grę tak dobrą jak Killzone, Gran Turismo, czy jeszcze coś innego? Nie. Takich gier już po prostu na kompy nie dostajemy... Zawsze, albo to skopana konwersja, albo beznadziejna optymalizacja, albo jeszcze coś innego. Po przeczytaniu recki Killzone'a zrobiło mi się po prostu przykro, że pecetowcy tak dopracowanych gier po prostu nie dostają. I nie widzę żadnych przeciwskazań, dlaczego CDA miałoby o takich grach nie napisać.

I teraz tak: czy któryś z tych narzekających może mi przysiąc, że NIGDY NIE KUPI KONSOLI, że tak nienawidzicie tekstów o nich? Możecie? Bo ja nie...

http://skoar.thinkdigit.com/Gaming/Ten-mus...-2010_3876.html

Pitolenie o koncu pceta slyszalem juz x razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...