Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

@Ghost

Mam takie małe pytanko do ciebie:Ile GB zajmuja Tief:Antology i SBK?:)

Czy przypadkiem nie bedzie 2 płyt?:)

A co do SBK:Fajnie ze POLSKA PREMIERA:)Widziałem screeny i fajna sie wydaje:)Wyprobuje:)

Czekam na przecieki na głownego pełniaka:)

I prosze o odpowiedz na wyzej napisane pytanie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 1 z gorszych numerów oby było co czytać.

to ty numer oceniasz po 2(4)pełniakach......weź gościu się powsztrzymaj do wtorku wtedy pogadamy

a ,moim zdaniem:

w thiefa zagram

w sbkx może też bo demko było lepsze od edycji 09

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie bez rewelacji, choć znowu nie jest tragicznie. Ja osobiście czekam na następnego pełniaka, bo grałem w Thiefa 3 gdy był ostatnio w CDA. Ciekawe jakie będzie SBK X, bo choć lubię ścigałki poprzednie części niezbyt przypadły mi do gustu. Może dlatego, że nie miałem jeszcze wtedu pada :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo i tak kupie jak zawsze. Na thiefa się ciesze, bo tak długo nie kupuje CDA żeby go mieć. W marcu zazwyczaj dostjemy jakieś "pasztety", a za to w kwietniu zazwyczaj są jakieś super pełniaki. Poczekamy zobaczymy. Może ostatni marcowy pełniak będzie fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to po co w polsce sprzedawać sbk skoro za pół roku będzie CDA :D

W Polsce nawet wydawcy nie mieli. Pytanie: Kto wam to spolszczył?

Czy to polska premiera tej gry?

brawo

Wygląda na to, że tak.

Ogólnie jest dobrze.

Metacritic:

SBK X: 73,25/100 ( Z 4 ocen)

Thief: Deadly Shadows: 85/100

Thief: The Dark Project: 92/100

Thief II: The Metal Age: 87/100

No to uśredniając płytkę na razie jest: 84,3125/100.

Na razie nie jest źle. Mi się SBK bardziej podoba jak Thief, no ale wszystkim się nie dogodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle trzymacie poziom.Ale co niektórzy niezbyt.Jak dla mnie pełniaków mogło by i nie być.Może zróbcie numer bez pełniakowy a odbije się to na następnych pełniakach no i też cda kupią osoby które nie kupują dla gier, bo narzekanie jest żałosne.Nieważne co byście dali i tak się będę cieszył. Pierwszym pełniakiem mógłby być i Symulator Farmy 2009. Swoją drogą-fajna gra :D.A Thief 3 to jest arcydzieło po prostu.Mam CD-A z trójką ale taka mała płytka dała rade sie zgubić :P

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rewelacji...SBK rozkminię, choć jakoś nie przepadałem za tą serią.

Zaciekawiony wagą SBK i antologii Thiefa zajrzałem do pewnych stron[źródła nie wyjawiam,poza tym nie "korzystam" z tychże stron] wnioskuję, że SBK zajmuje na płycie jakieś 1,5 GB-2,1 GB, a Thief 2-4[?] GB. No chyba, że się grubo mylę i te pełniaki mogą zajmować np. DVD1 xD[takie marzenie na dzisiaj i jutro].

Więc ja mam pytanie do Przemy...eee...Smugglera i Ghosta : w tym numerze będzie jedna albo dwie płyty DVD?Inna odpowiedź się nie liczy : ) W sumie fajerwerków w tym numerze nie będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest dobrze. W Thiefa zagram na pewno, choć ta gra ma swoje lata, to nadrabia grywalnością. Ściganek zabardzo nie lubię, ale ta prezentuje się dobrze, więc sprawdze ją. Czekam niecierpliwie na gównego pełniacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze sbk i thief będą na jednej płycie + bonusy, demka, itp. a główny pełniak będzie na osobnej, bo będzie tak [beeep]iaszczy? ;) takie moje domysły xD Ale nie możemy sie spodziewacz bóg jeden wie czego. Za miesiąc urodzinki, tam cda po raz kolejny pokarze pazur :D pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...