Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Ups...niestety ale ostatnia pełna wersja troszkę mnie zawiodła. Do ostatnich minut miałem nadzieje że ten ostatni pełniak uratuję sprawę. Szkoda że się myliłem.

Jak kupię ten numer (wszystko zależy od zawartości tekstowej) to płytki do napędu nie wrzucę. No chyba że jakimś dziwnym trafem zgubie stare płytki z Thieftami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi na to,że głównym pełniakiem okazuje się odgrzewany kotlet, drugim Braid (tylko do niego nic "nie mam"), a trzeci SBK X(a za grami pokroju SBK nie przepadam). Więc pod względem pełniaków nie wygląda to ciekawie. Zobaczę, jak będzie z czasopismem, tekstami...

P.S. Jeżeli w 4/2011 ma być lepiej, to ja się boję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

jestem "nowy" na forum.

pewnie kazdy z Was (zwracam sie do mlodszej czesci) uwaza, ze kiedy bedzie dorosly, stary, etc; to i tak, i tak bedzie przez reszte zycia grac i czytac CDA. tez mialem taki plan, ale niestety urzeczywistnil sie moj najgorszy koszmar z lat dziecinstwa i mlodosci - czyli nie:). nie pamietam kiedy ostatnio w cos gralem lub mialem CDA w rekach. z jednym wyjatkiem...

SBK X.

Nie czytalem recenzji i nie znam liczby oczek, jaka dostala gra. jednak po postach oraz krotkim opisie zauwazylem, ze nie mowi sie o trybie multiplayer, realizmie i grywalnosci.

SBK X jest jedyna gra w jaka gram (od momentu jej wydania). gram tylko w trybie multi. jesli ktos jest fanem wyscigow MOTO GP lub SUPERBIKE, lub zwyczajnie entuzjajsta szybkiej jazdy na motocyklu - conajmniej polubi te gre.

nieszczesliwie sie sklada, ze w swiatku wyscigow SBK X (multi) jest tylko kilku polakow (stalych graczy). Chcialem podziekowac i pogratulowac CDA wyboru wlasnie tej pozycji. byc moze po odpaleniu gry, czesc z Was zostanie z nia na dluzej. zalecam tryb LOW SIM oraz trening w single, zanim wpadniecie bez umiejetnosci na wyscig, powodujac kolizje z innymi graczami.

ps. nie ma czata(SIC!!), ale jesli masz sluchawki, mikrofon mozesz sie poruzumiewac z innymi.

ps2. model jazdy - nie wszystko jest tak jak powinno, ale daje rade:)

POZDRAWIAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numer prezentuje się bardzo dobrze pod względem pełniakowym. Thief sobie z chęcią przypomnę a Braid chyba nawet kiedyś chciałem kupić za grosze na steam. Skoro daliście Braida to jest nadzieja, że kiedyś pojawi się gra The Misadventures of P.B. Winterbottom. Oby tylko teksty też były na jako takim poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
SBK X - odgrzewany kotlet, który kompletnie mnie nie obchodzi

Czyli jakbysmy dali Modern Warfare, a potem MW2, to ta druga gra bylaby automatycznie "odgrzewanym kotletem"... Oj ludzie, ludzie...

To moze ustalmy od razu, ze KAZDA gra, ktora jest starsza niz 3 miesiace i nie kosztuje mniej niz 99 zl i nie ma oceny co najmniej 90%, ktora pojawia sie w CDA to "stara kaszana za grosze".

Tak prosto wymagac od innych...

:dry:

Smugg... Po pierwsze tylko wyraziłem swoje zdanie o SBK X jako grze ogólnie, nie dodatku do CDA. Po prostu nowa odsłona wcale się dużo nie różni od pozostałych... To, że mnie ta gra nie interesuje, nie oznacza od razu, że nie powinna być w CDA. Może pomyślałeś, że myślę tylko o sobie, ale tak nie jest. Jeśli się komuś SBK X spodoba, to fajnie, niech się chłopak czy dziewczyna cieszy. Mnie po prostu ta gra nie interesuje i tyle...

BTW Modern Warfare. Różnice pomiędzy MW a MW2 są według mnie większe niż różnice pomiędzy SBK09 a SBK X. I nie sądzę również, że tak jak powiedziałeś KAŻDA gra, która jest starsza niż 3 miesiące i nie kosztuje mniej niż 99 zł i nie ma oceny co najmniej 90%, która pojawia się w CDA to "stara kaszana za grosze". Czy powiedziałem tak o Thiefie, Tomb Raiderze, czy Devil May Cry? Powiedziałem? Nie powiedziałem... I nie wymagam od Was nie wiadomo czego... Kurczę, ja rozumiem, że za 15 zeta nie można mieć premierówek, ale do diabła chyba mogę mieć swój gust i swoje zdanie, prawda? Przecież od tego jest ten temat... Żeby wyrazić swoją opinię o pełniakach. To właśnie zrobiłem, ale jeśli one KONIECZNIE muszą być pozytywne... No, to w takim razie przepraszam, nie wiedziałem.

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci pełniak, no, powiem szczerze, że redakcja mnie zaskoczyła. Jednakże myślę, iż całkiem pozytywnie, Braid to gierka bardzo oryginalna i zapewne ma świetny klimacik. Chociaż w roli głównego pełniaka spodziewałem się czegoś bardziej "wysokobudżetowego". Bynajmniej nie narzekam, gdyż będę miał okazję przekonać się jaki urok mają produkcje niezależne :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki z jednej strony nie porywają, ale z drugiej strony nie są to nie wiadomo jakie gnioty - w Thiefa zawsze pograć można, szczególnie w ostatnią część. Numer i tak kupię. Czekam na pełną zapowiedź numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...