Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Oo tak, też jestem za Old School'owymi pełniakami. Świetny zestaw bo żeby nie było narzekania to stosunkowo młody a w dodatku zajmujący Braid, taki klasyk jak Thief i coś dla fanów szybkiej jazdy, na prawdę CDA stara się dogodzić wszystkim a wy jeszcze narzekacie. Liczę na jakąś ciekawą strategię/HnS/Rpg w ''złotym numerze''.

EDIT: Możesz w przyszłym numerze będzie Dead Space? W końcu ostatnio został sprzedany do jakiegoś włoskiego Czasopisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w nadchodzącym numerze (lub ewentualnie w którymś z najbliższych) może pojawić się Tomb Raider Underworld. Dlaczego? A to dlatego, że niedawno była już Legenda i Anniversary, no i obecnie Underworld znajduje się w taniej serii Cenegi więc możliwość dodania gry do pisma jest w zasięgu Redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996

W Braida jeszcze nie grałam, ale słyszałam bardzo pozytywne opinie na temat tej gry, poza tym jest to platformówka z elementami logicznymi, więc na pewno jeszcze w tym tygodniu będę się nią raczyć przez te ostatnie dni ferii (woj. Dolnośląskie :). SBK nie odpalę, bo przez te 2 lata dodawania ją na cover ta gra mi się przejadła, a co do antologii Thiefa - to był strzał w dziesiątkę, grałam kiedyś w 2 pierwsze części i mogę potwierdzić, że ma niesamowity klimat, w 3 część zagram, jak będę miała czas. Mam nadzieję, że w przyszłości dacie trylogię Splinter Cella :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@Smuggler

Ale Mass Effect dzieje się w kosmosie, a nie na Ziemi :laugh: A tak swoją drogą, to dajcie Wiedźmina, bo chcę! To taka ironiczna wypowiedź, mająca na celu uświadomienie innym, że CDA da to, na co kupili licencję, a nie to, co ktoś chce... Czemu niektórzy NIGDY tego nie zrozumieją... Smugg, powiedz mi czemu? Zawsze lubiłem Twoje odpowiedzi, dlatego pytam :P

@DarkCrusader

Albo o 15 zł, bo to piętnaste urodziny :D I 15 pełniaków na 15 płytach DVD :laugh: A jednym z pełniaków będzie The Sims 2 z wszystkimi dodatkami xD Do tego Dragon Age, bo niedługo dwójka wyjdzie... I Bad Company 2, bo Battlefield 3 w drodze :laugh:

Może przegiąłem, ale chcę jak czytam niektóre posty, to mi się słabo robi... Smugg... Jak Ty to wytrzymujesz? Albo listy do AR... Czy przyprawił Cię jakiś list o mdłości?

PS Jak w tej reklamie neostrady, co serce mówiło "Kup mi... Kup mi, kup, kup mi, KUP MI" xD To ja powiem "Dajcie Wiedźmina, bo pożałujecie", a Smugg odpowie: "Ale nie dramatyzuj, przecież dostaniemy go w prezencie z neostradą" :laugh: Smugg, wybacz, ale musiałem to napisać.

Pozdrówka

[EDIT] A nie... Tam jeszcze było: "Odchodzę, bo nie masz serca" ^^ W sumie też by pasowało do dialogu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mkulpik1996

Moim zdaniem zawartość DVD jest trafiona. SBK X: Superbike World Championship nie do końca przypadł do gustu recenzentowi [ocena w CDA: 7+ (07/10)] i wielu graczom, ale mi, jako miłośnikowi motoryzacji, tytuł się podobał. Tryb symulacji w połączeniu z wieloma ustawieniami motocykla, pozwala wczuć się zarówno w kierowcę jak i inżyniera. Kolejna gra na płycie, Braid, jest dość oryginalna. Poza tym miło wrócić do gry podobnej do Mario. ;) O trylogii Thief nie ma co się rozpisywać, gdyż to klasa sama dla siebie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym podziekowac redakcji za Braid.

Wiem ze jest duzo osob ktore krytykuja ze gra to platformowka, ze mala gierka itd. Ale wedlug mnie jest to najlepsza gra ktora zalaczyliscie od roku czy nawet od dwoch. Pierwszy raz od dawien dawna wkladalem plytke CDA do napedu ;) (przez co odrkylem ze menu sie zmienilo! jest o wiele bardziej przejrzyste ;) )

Bylem mile zaskoczony ze taka swietna gra i nowka!

Jeszcze raz bardzo dziekuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:huh::huh: A więc Zainstalowałem ,,Thief The Dark Project" i mam taki problem: W filmiku Wprowadzającym w misję szkoleniową mam dzwięk ale jak gram misję to niema w ogóle dzwięku.Zrobiłem tak jak napisali w menu płyty czyli wyłączyłem przyspieszenie sprzętowe.Ale jak je wyłącze, to postać porusza się jak by ktoś podpalił jej tyłek.Może ktoś wie jak Mi pomóc?(na YouTube widziałem że ludzie mają w tej grze dzwięk) :dry:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj zakupiłem świeżutkie pisemko i od razu po powrocie zainstalowałem thiefa deadly shadows.

Gram sobie przyjemnie robię sava, wychodzę z gry. Wracam a tu zonk przy próbie załadowania zapisanej gry pojawia się informacja, że save jest uszkodzony i trzeba go skasować. Próbowałem grać od początku i zawsze to samo. Szukałem już u wujka googla ale nie dał mi żadnej rady w tej kwestii. Mój sprzęt to Vista, Centrino, Grafa Geforcee 9300m 256mb i 3gb.

Gra działa normalnie i oprócz wyrzucania na chwilę do pulpitu podczas ładowania jest ok.

Jakieś pomysły co trzeba zrobić żeby można było savować ???

Z góry dzięki za pomoc.

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z thiefem otóż gdy wyłączam przyspieszeni9e sprerzętowe dźwięku i chce wyjść z ustawień gra wywala do windowsa

gdy znów włączę tryb zgodności z windows 95/98 to idzie wprawdzie wyłączyć przyspieszenie i wyjść (sic!) z ustawień ale wtedy misja nie chce się załadować

jakieś porady ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj zakupiłem świeżutkie pisemko i od razu po powrocie zainstalowałem thiefa deadly shadows.

Gram sobie przyjemnie robię sava, wychodzę z gry. Wracam a tu zonk przy próbie załadowania zapisanej gry pojawia się informacja, że save jest uszkodzony i trzeba go skasować. Próbowałem grać od początku i zawsze to samo. Szukałem już u wujka googla ale nie dał mi żadnej rady w tej kwestii. Mój sprzęt to Vista, Centrino, Grafa Geforcee 9300m 256mb i 3gb.

Gra działa normalnie i oprócz wyrzucania na chwilę do pulpitu podczas ładowania jest ok.

Jakieś pomysły co trzeba zrobić żeby można było savować ???

Z góry dzięki za pomoc.

Pzdr

Zainstalować grę w katalogu jaki podałem w menu płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

Dzięki za szybką odpowiedź. Zrobiłem tak jak mówiłeś ale pojawiła się kolejna przeszkoda mianowicie po rozpoczęciu gry i wysłuchaniu wprowadzenia do misji treningowej klikam rozpocznij, ale wywala się błąd (pokazuje się zdrowie Garreta i klejnot światła zamiast ekranu ładowania) pomaga tylko ctrl+alt+del, a późniejsze próby uruchomienia gry kończą się fiaskiem bo pokazuje się błąd program thief... przestał działać. Zmiana zgodności windowsa też nie pomaga, a moja wiara w to, że pogram sobie w tą wspaniałą grę powoli się kończy :(

Z góry dzięki za wszelkie rady.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że niby nie można zmienić rozdzielczości w Braid, ale po pierwszym odpaleniu Braid'a rozdzielczość była przynajmniej bliska natywnej, po drugim uruchomieniu rozdzielczość się znacznie zmniejszyła i nie wiem teraz co z tym zrobić aby wrócić do poprzedniej rozdzielczości, bo teraz gra wygląda brzydko. Czy ktoś wie o co może chodzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dazz007

Zmieniasz tak:

1 . W Folderze braid utwurz plik Start_braid.bat w nim napisz

start /high braid.exe -game braid -width 640 - height 480

-width 640 (Szerokość ekranu zmieniasz na swoją)

- height 480 (wysokość ekranu zmieniasz na swoją)

Uruchamiasz gre plikiem Start_braid.bat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dazz007

Zmieniasz tak:

1 . W Folderze braid utwurz plik Start_braid.bat w nim napisz

start /high braid.exe -game braid -width 640 - height 480

-width 640 (Szerokość ekranu zmieniasz na swoją)

- height 480 (wysokość ekranu zmieniasz na swoją)

Uruchamiasz gre plikiem Start_braid.bat

Dzięki wielkie. Działa:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...