Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@Friedrich

Ta gra jest tak oryginalna jak Call of duty, ssie już po całości. Ubisoft lubi schematyczność, zagrasz 2-3h w grę i przez resztę robisz gry już to samo i cała mechanika podobna. Efekty zaskoczenia? Zero. Będą to eksploatować do zanudzenia jak i powyższa gre.

Pamiętam serie Far cry od jedynki się oderwać nie mogłem. A przy kolejnych zasypiałem. Ostatnią nawet nie kupie.

@Lucciver

Wszystko ok? Mówimy o Wiesiu, na którym nikt nic nie straci kupując. Można brać i 30 sztuk dla zarobku. Więc oszczędź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

Z radością zawiadamiamy, że Twoje zamówienie zostało skompletowane i oczekuje na wysyłkę.

Teraz oczekuj na informację, kiedy będziesz mógł odebrać swoją paczkę.

Zaloguj się do Twojego konta i wpisz poniższy kod. Dzięki niemu będziesz mógł śledzić losy przesyłki, gdy zostanie wydana z magazynu.

no pięknie, jest środa a przesyłka będzie szła aż do wtorku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oceniasz jej wartość pieniężną to znaczy, że chcesz ją na handel. W takim razie bierz. Jeśli chcesz ją dla siebie to nie bierz bo figurka.

Naprawdę nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Pisałeś swoją pozycję w sprawie figurek. Ta też nie jest tą powyżej 500 PLN. Wg mojej, subiektywnej oceny figurka należy do tych bardzo ładnych. U ciebie natomiast leży w kategorii barachło, tandeta itd.

Wartość rośnie bo nie każdy dostał a nakład do największych nie należał. Kupisz teraz, sprzedasz później i zarobisz. Tutaj nie trzeba się zastanawiać nad zawartością skoro widać, że cena rośnie. Takie rzeczy powinieneś już wiedzieć sam.

Co do AC to pewnie w tym roku SPRÓBUJĘ po raz pierwszy kupić najbogatszą edycję. Te mniejsze zestawy powinny niedługo potem tanieć. Ogólnie co do gry to rewelacji się nie spodziewam, skoro seria jakościowo leci w dół (prócz AC4). Jednak edycje są pierwsza klasa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie wiem czy ona jest tak dobrze wykonana czy też jej fenomen polega na tym że mały nakład. Chcę kupić bo lubię obie serie Uncharted i Last of Us. Żałuję do dziś że nie kupiłem edycji ze sztyletem. Obecnie szkoda mi na nią ilu 10 000 tys złoty czy jakoś tak. Nie widziałem droższej edycji growej z figurką niż własnie TLOU.

Najbogatszą czyli co ubisoft exclusive za 600zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wejść na pierwsze lepsze blacharskie forum i o niczym więcej tam 90% ludzi nie pisze. Ustawienia i grafika.

Myślę , że Ubi doskonale się wstrzeliło w wymogi współczesnego gracza i kolekcjonera. Kolekcjoner dostanie nową ładną zabawkę, a gracz nowa grafikę wraz z 30 gb łatek. Czytając fora , dochodzę do wniosku , że gracze są zachwyceni jak największa ilością łatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są fajniejsze:

:)

Ogólnie to już się powoli wysypuje i jest bardzo fajnie. Jak się z bliska twarzy Geralta przyjrzy, to jest średniawo, ale jako eksponat na półeczce będzie to się prezentować bardzo godnie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP

Twarz Geralta to jakieś niedomówienie...

Tak jak parę miesięcy temu najfajniejszym elem. była dla mnie figurka, tak teraz czuję, że się to zmieni. Nie wiem czy ktoś pamięta, ale na jakiejś imprezie prasa dostawała figurki Geralta trzymającego głowę jelenia i muszę przyznać, że ona prezentowała wyższy poziom w kwestii twarzy Geralta.

_______________________

btw. A ludzie tak się zarzekali, że to to Photoshop'a nie widziało... (look below)

Figure_Front2-blood.jpg

Choćby nie wiem jak ustawić to oświetlenie i choćby nie wiem jak dobrym aparatem zrobić takie zdjęcie, to ni ma mowy, aby twarz tak dobrze im wyszła bez dodatkowych obróbek.

Dlatego też wydaje mi się, że SystemShockPL ma w pewnym sensie rację, co do obecności tanich figurek w Edycjach Kolekcjonerskich. Oczywiście, istnieją pewne wyjątki, ale ale zdecydowanie bardziej wolałbym dopłacić te 100-150zł (a wszyscy wiemy, że dla Wieśka byłoby warto) aby ta figurka w każdych warunkach wyglądała u każdego z nas tak, jak na zdjęciu powyżej.

PS. Jeśli ktoś nie zamówił / nie załapał się na E.K. Wiedźmina, a chciałby mieć ten medalion, to właśnie "ruszyła" jego sprzedaż KLIK, i tak, to jest ten sam co w kolekcjonerce. Poczekamy jeszcze trochę, a będzie można mieć kolekcjonerkę w wersji "składak".

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki stary. Gdybyś dopłacił 200-300 , to kolekcjonerka by kosztowała hm 600 zł. Wiadomo w tym nakładzie mielibyśmy figurkę jakościowo z górnej półki tych po 800-900 zł. Wiedźmin kosztowałby za granicą ok 800 zł.

Kupuję od lat czy sprzedaję. Nie kupuj ek na raty, ten medalion w ek Wiesia może być numerowany , a ten ze sklepu nie. Nie opłaca

Tak naprawdę to cieszą mnie te dodatki z łoniaka , karty, płócienna mapa, wspólne to artbook, audio i powiedzmy steelbook. Medalion również tu napisze oddzielnie , że mam do nich sentyment za sprawą Gothic 1 naszego wydania (karty i medalion w premierówce). Figurka jest jaka jest, co tu narzekać, jest po prostu tania. Gdyby była sama gra i ta własnie figurka. Preroder bym anulował z mety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...