Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@up

Przy złożeniu zamówienia blokują Ci środki na koncie, ale po około 10 dniach środki te wracają na Twoje konto. Opłatę za zamówienie pobierają 1-2 dni po wysyłce.

Ja już bym klepał zamówienie na PC bo grę i tak łyknę cyfrowo na xboxie, ale nurtuje mnie sprawa z season passem. Z tego co wynika z podsumowania zamówienia nie będzie on w pudełku z grą, tu nasuwa się pytanie czy osobno otrzymamy kod, czy przepustka będzie już przypisana do konta. Zamawiał ktoś tam cyfrowe wersje/dlc i może się orientuje?

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No season passa masz tylko w edycji uplay, a tak jak napisałem wcześniej w podsumowaniu zamówienia wywala informację, że jest to odrębny produkt oznaczony jako "elektroniczne pobranie produktu". Stąd ciekawi mnie czy do tego typu rzeczy Ubi rozsyła keye, czy przypisuje dlc do konta uplay z którego zamawiasz kolekcjonerkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aparatu, a ten z telefonu niestety załącza lampę błyskową, próby zasłaniania jej palcem dają taki efekt. Miejsca przy nosie wyglądają trochę lepiej niż na zdjęciach kolegi powyżej, oczy to są po prostu czarne szpary, ale nie wiem czy dałoby się je pomalować jakoś sensownie bo są bardzo małe,. z góry przepraszam za jakość zdjęć ale lepiej się na razie nie da;)

krKNrpi.jpg

3zumt5Z.jpg

Gra zainstalowana teraz dociągam patcha i zobaczymy co na moim lapku tam radę ustawić żeby jakoś hulało...

Edytowano przez komandor_Tarkin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ziomki, jest to czego się spodziewałem, taniej przeciętnej figurki za niewielkie pieniądze. Powiedzcie chociaż , że artbook jest fajny i że medalion ma chociaż numer - albo sama kolekcjonerka?

hm z innej beczki, nie ukończyłem jeszcze jedynki, nie ruszyłem dwójki czy ta fabuła jest powiązana jak w mass effect czy dragon age??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSPL

Sam nie grałem w Wieśka, ale z tego co się orientuję, to każda część jest ze sobą powiązana. W wersji PeCetowej można też importować zapisy do kolejnych części, co daje jakieś drobne profity. W zasadzie sytuacja powinna wyglądać podobnie jak z Mass Effectem, tylko że twórcy kilkukrotnie mówili, że kroją trójkę tak, żeby wyśmienicie się bawili weterani serii oraz nówki sztuki. Nawet z logo się bawili do tego stopnia, żeby 'ukryć' trójkę w tytule.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie figurka wygląda całkiem nieźle, lepiej niż się spodziewałem. Z twarzami z tego co patrzę jest różnie, w zależności od dokładności malarza;). Pozostała część figurki wygląda dobrze, jak się ją ustawi na półce to robi naprawdę fajne ważenie.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ziomki, jest to czego się spodziewałem, taniej przeciętnej figurki za niewielkie pieniądze.

Kolejna opinia wywróżona z fusów, brak mi słów, więc zwyczajnie wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Od pierwszych zdjęć było wiadomo, że zwyczajnie ta statuetka jest niefotogeniczna. Kto był na PGA i widział figurkę w gablocie, a potem robił zdjęcia wie o czym mówię. Twarz do pięknych nie należy, ale nie zapominajmy że Wiesiek ideałem piękna nigdy nie był. Z drugiej strony nie ma takiej tragedii jak na pokazanych tu zdjęciach, realia > fotki. Gryf i postura Wieśka wyglądają obłędnie, malowanie czy detale takie jak pióra gryfa, czy zbroja - majstersztyk.

Kolekcjonerka jest obłędna, a jak przypomnę sobie ile kosztowała to już totalny szok. Artbook piękny, piękne grafiki na wysoce jakościowym papierze. Medalion również wygląda obłędnie, ciężki i ładnie odlany. Płócienna mapka - świetny dodatek, format taki sam jak papierowa mapka dołączona do gry, materiał lekko prześwitujący, wygląda na trochę zniszczoną. Do tego karty, jedną talie pozwoliłem sobie odpakować, karty jak karty, ale są ładnie wykonane, do tego steelbook ,szkoda tylko że w formacie Blue-ray.

Nie wiem czy jakakolwiek kolekcjonerka zbliży się w tym roku do tego co zaprezentował Wiesiek 3. Pod względem współczynnika cena/jakość nie ma takie opcji, jeśli chodzi o zawartość to może Batman i jego Batmobil lub Halo 5, ale cenowo będzie to przepaść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją też już odebrałem, mogłem już wczoraj po 23:00 ale aż tak napalony nie byłem

możliwe że to pojedyńczy przypadek ale lepiej ostrożnie obchodzić się z Geraltem

zresztą chyba wszyscy polscy youtuberzy zrobili już swoje unboxingi biggrin_prosty.gif do wyboru do koloru co kto lubi

ale jedno można stwierdzić, w tej cenie to mistrzostwo świata smile_prosty.gif kto nie kupił niech żałuje

PS. na allegro można kupić grę z medalionem w cenie zwykłej edycji (800 sztuk)

http://wiedzmin.allegro.pl/

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Kierowniku kochany... Czyżby hype wywołany przez Wieśka wszystkim Was oczy pozamykał? - Nie mogę pojąć czym się ludzie zachwycają w tej figurce, w każdym jej aspekcie czuć mały budżet. Nie oszukujmy się, nawet figurki od Ubi reprezentują wyższy poziom. Przy tej skali i rozmiarze, to jakość wykonania jest niedomówieniem...

PS. @SystemShockPL, jak kiedyś Cię spotkam, to masz u mnie browara.

To jest człowiek, który nie wstydzi się powiedzieć, że jakość produktu na który wydał ciężko zarobiony hajs jest nieakceptowalna.

Edytowano przez Friedrich
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven200

Karty i dodatkowa mapa były tylko w wersji na X1.

@Friedrich

Jaki hype, co hype ma tutaj wspólnego ? Na Boga wymień mi co w tej statuetce jest takiego uwłaczającego i nieakceptowalnego, bo oczy przecieram i nie wierzę w co czytam. Po czym czuć, że wykonana jest jak najniższym nakładem pracy i funduszy ? Rozumiem, że komuś może się coś nie podobać, ale takie porównania i epitety są zwyczajnie śmieszne. Wszędzie zachwyty tylko my polaczki jak zwykle szukamy dziury w całym. Nie podoba się, sprzedaj.

PS. Żeby stwierdzić, że ciężko zarobione pieniądze zostały wyrzucone w błoto najpierw trzeba samemu ocenić jakość produktu i stwierdzić czy ta jest faktycznie nieakceptowalna. Także nie wiem nad czym te zachwyty.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orichi

Nie kupiłem tej kolekcjonerki wyłącznie dla figurki, oraz nie mam zamiaru jej sprzedawać.

Ja rozumiem, że komuś może się podobać i będzie to dla niego arcydziełem, ale czy to, że jestem wymagającym klientem od razu czyni mnie "polaczkiem cebulaczkiem", który "szuka dziury w całym"? - Po prostu zbyt wielkie nadzieje miałem względem tej figurki patrząc na zdj. z sesji.

Na sam koniec dodam, że mając na uwadze niską cenę tej edycji, można jej parę rzeczy wybaczyć.

Peace!

PS. 0.01. Czy ktoś z was nabył już Kompendium Wiedzy o Świecie Wiedźmina wyd. Dark Horse? - Nie czytałem książek, i posiadam tylko drugą część gry, a zatem czy jest sens inwestycji w taką "pomoc"?

PS. 0.02. Trafił się komuś artbook z pomarszczonymi stronami? - Słyszałem o takich przypadkach. ;/

@kraven2000

Zgadzam się, ale tak jak wspomniałem wcześniej o figurkach Ubi - one również są tanie (ich cena jest zbliżona do Wieśka), ale prezentują zdecydowanie wyższy poziom, oto mi chodzi, że w tej samej cenie mogliśmy otrzymać coś ciut bardziej dopracowanego, ale wyszło jak wyszło.

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orichi

Nie kupiłem tej kolekcjonerki wyłącznie dla figurki, oraz nie mam zamiaru jej sprzedawać.

Ja rozumiem, że komuś może się podobać i będzie to dla niego arcydziełem, ale czy to, że jestem wymagającym klientem od razu czyni mnie "polaczkiem cebulaczkiem",

Nie chodzi o bycie polaczkiem cebulaczkiem. Ale o to, że kupujesz samochód np. 5 letni za bardzo dobrą cenę ale narzekasz, że przecież są samochody nowe. Tylko, że kosztują np. 3 razy tyle itd.

Komuś się będzie figurka podobać, komuś nie. Ale narzekanie, bez tak naprawdę zwracania uwagi na cenę po prostu nie przystoi. A dlaczego uważam, że np. SystemShock nie zwraca uwagi na cenę? Bo narzeka, ale nie dociera do niego, że w tej cenie to wysoka jakość. Jest zaślepiony figurkami doskonałymi...przy nich ta z Wieśka wypada blado. Ale kosztuje 150 a nie 800zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

yhm Kraven ja pisałem o tym już. Nakład tych kolekcjonerek jest tak duży bo przecież na cały świat to poszło. Przy takiej ilości egz to ta figurka powinna przyćmić te z Ubisoftu tak i to w tej cenie. Nie patrz na Polskę, bo była u nas taniej wydana. Miej "szerszy obraz całości" . To nie jest jakaś tania gra pisana przez kilku chłopaków z Lk Avalon na Amigę btw Królową maszyn do giercowania i znakomitego gameplayu swego czasu. To jest dużego nakładu EK, która się wyprzedała w krótkim czasie. Zobaczcie jakich astronomicznych cen życzą za nią sobie w Polsce i za granicą. Zmierzam po krotce do tego co pisałem , że powinna być arcydziełem w swej cenie - zachwycać detalami i jakością tak bym nawet ja się zamknął i nie skomentował.

Tak to mówię , że jest dobrze, a świetnie że ktoś pomyślał o biednych cebulakach i sprzedał ją tu taniej, by nawet nastolatek szorując na zmywaku w weekendy mógł sobie ją kupić. Btw niestety nie ma startu do Wiedźmina 1 EK, jak ją zobaczyłem za 200 zł + koszulka do tego to nie wierzyłem że tak można fajnie i dosyć tanio wydać swietną EK. Porównywanie kolekcjonerek do samochodów nie pasuje , chyba że je kolekcjonujesz i zwracasz na to samo uwagę co my w ich wydaniach.

Link

nasz Wiesław , czapki z głów, wszędzie na niego popyt jest mimo dużego nakładu.

@Orchi

Friedrich potwierdza co już powinieneś wiedzieć, jestem wymagający. Posiadam wielką kolekcje co czyni ze mnie pewnego degustatora jakby. Widziałem, miałem i wciąż posiadam przeróżne kolekcjonerki w przeróżnych cenach więc mam swoje wymagania. Mam na półce poziom kolekcjonerki jaki pokazali w 2007.

@Friedrich

Dzięki. Skorzystam jak będzie okazja. Trzeba być sobą i mieć swoje zdanie, a mam wyrobione przez lata i wiem co mogą na naprawdę zaoferować gdyby tak nie liczyli miedziaków. I tak świetnie , że dostaliśmy ja taniej. To jej ogromny atut. Więc zakupu nie żałuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się spodziewał pozytywnej oceny od SS na temat figurki? Przecież on jest największym ich wrogiem. Dla niego każda, która nie kosztuje powyżej 500 PLN to śmieć. Chcę zobaczyć jego wielką kolekcję mega drogich figurek. Musi ich mieć naprawdę dużo, skoro podaje się za eksperta.

Ja jeśli miałbym się do czegoś na siłę przyczepić to twarz. Nie mnie jednak nie jest to coś na co będe spoglądał z bliska. Figurka prezentuje się prześlicznie. Zestaw szybko będzie nabierał na wartości. Współczuje tym, którzy będą ją chcieli teraz kupić sad_prosty.gif

PS. Każdy już przed premierą wiedział jak będzie wyglądała figurka. Skąd więc te zaskoczenia? Ja zawiedziony nie jestem, bo dostałem to co mi pokazywali od miesięcy.

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...