Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Jak już nie ma , a system pokazuje błędnie , że jest to nie kupisz. Proste. Były na allegro stare konta po 15 zł z rezerwowymi listami to było kupić. Badź samemu rezerwę złożyć, nie biadolić teraz. Kolekcjonerka w ofercie jest tyle czasu, że komu zależało to kupił. Sam obie z rezerwy dostałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo było, że na oficjalnych zdjęciach z CDP będzie ta figurka podrasowana, ale na tym zdjęciu widać jednak, że jakościowo sporo odstaje. Co prawda nie znam się na figurkach, bo to będzie moja pierwsza (nędznego popiersia Geralta z EK W2 nie liczę ;) ) ale na ostateczny wyrok poczekam, aż kurier do mnie zawita z paczką. Niestety, do domu wrócę dopiero 21, więc się trochę naczekam. Liczę na fajny artbook, że figurka będzie się ładnie prezentować na półce oraz na solidnie wykonany medalion. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona odstaje od figurek rozpakowywanych na YT. No, ale pożyjemy zobaczymy. Wyczuwam znaną burzę, jeśli będzie poniżej oczekiwań.

Zerknij na zdjęcie i porównaj z tym:

EDIT:

Tu wyglada jeszcze inaczej:

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ta z YT z kolei wygląda na bardzo dobrze wykonaną - gdyby tak wyglądał mój egzemplarz byłbym ukontentowany :P Ciężko coś w sumie teraz wyrokować, będziemy mądrzejsi po premierze. Oby nie było kłopotów jak z tym niesławnym popiersiem, choć dzięki niemu mam ładną koszulkę i pomimo jej częstego użytkowania do teraz trzyma się bardzo dobrze i wygląda ciągle nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle EK Asasyna wizualnie prezentują się miodnie biggrin_prosty.gif Pewnie tą tańszą zaproszę do swojego mieszkanka ^^ I tylko dwie EK? Czyżby koniec tradycji wydawania trzech różnych zestawów? ;P A cena Big Bena IMO troszkę za wysoka pomimo tego, że znajduje się tam Season Pass :v

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rip

Oczywiście że Wiesiu z figureczką w tej cenie jest spoko.

Te nowy AC jest pomysłowo wydany , fajny box z zegarem, szkoda że gra jest taka nudna jak tak .... taśma Call of duty.

Gdyby gra nie była takim tasiemcem, ukazywała by sie raz na 1,5 roku. Brałbym każdą edycje z ubishopu.

ps prośba o pomoc. Odkupię koszulkę z EK Stalker 1 piszę tutaj bo najwięcej kolekcjonerów zagląda. Reszta na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale w tym zestawie jest figurka więc nie warto. Zdecydowanie się TOBIE nie opłaca. I tak będziesz narzekał więc nie kupuj to i nam tego oszczędzisz.

Wiesiek wygląda naprawdę super. Figurka z Polystone więc materiałowo rewelacja.

Coś czuję z AC będę kupował wszystkie 3 edycje... Oczywiście prócz ubi exclusiva, to resztę w normalnych sklepach, które nas nie okradają w biały dzień :( Sklep ubi to przynajmniej 100 PLN więcej do ceny w zwykłchy sklepach jak np. gram.pl lub konsoleigry.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SystemShockPL

Wiem, że jakość tychże figurek od czasów AC III jest taka sama. Interesuje mnie głównie sama "prezencja" figurki jak i osoba, którą przedstawia (Pan Arno Dorian wyszedł raczej na mało ciekawego bohatera)

AC: Syndicate zapowiada się o wiele lepiej, a i sama figurka jakoś bardziej mi podchodzi.

Rok temu zrobiłem podobnie - sprzedałem Bukaniera i kupiłem Notre Dame i wyszedłem przy tym na 0, więc raczej nie będzie w tym roku jakiegoś "większego" problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta część wniesie odrobinę świeżości w całą sagę. Figurka ciekawa, sam pomysł z osadzeniem akcji w Londynie może sprawi, że część osób przymknie oko na niechlubne bugi AC: Unity smile_prosty.gif

Edytowano przez Errasmus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...