Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

wydanie fajne ale sama gra to jakaś mega kaszana

nowe gadżety do Batmana

otwieracz na gram

http://sklep.gram.pl/pc/batman-arkham-knight.shtml

talia kart

http://www.ultima.pl/ct/pc/gry/akcja/batman-arkham-knight-dlc-bonus

i naklejki

http://www.grymel.pl/cenega-batman-arkham-knight-pl-+-dlc-+-gadzety-o_l_4063.html

dalej brak edycji specjalnej ze steelbokiem na empik, może takowej u nas nie będzie ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie:

Nad półką z figurkami mam niezagospodarowaną przestrzeń (ok. 60 cm wys.) i chciałbym czymś ją zająć. Mam ochotę powiesić coś takiego: KLIK, czy to jest dobry pomysł? Ile w przybliżeniu mogłaby kosztować najprostsza ramka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobry pomysł, tylko nie wiem, czy nie będzie tam za mało miejsca. Puzzle najlepiej byłoby wpakować do antyramy i powiesić, musiałbyś tylko zobaczyć czy są takie o wymiarach puzzli.

Mam powieszony inny zestaw wiedźmińskiej układanki nad telewizorem, prezentuje się naprawdę zacnie. Co prawda, antyrama za duża, bo innej nie miałam, ale i tak wygląda świetnie.

Także jeśli trafisz rozmiarem w antyramę to się nie zastanawiaj i wieszaj. thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak można się było spodziewać, kolejny raz dostaniemy dioramę do nowego Assassin's Creed. Tym razem wydaje się to o tyle oczywiste, że para głównych bohaterach to nie tyle rodzeństwo, co bliźniacy. Dziś w świat trafiła wizualizacja przedstawiająca ową dioramę jak i obie figurki osobno. Evie jest dla mnie must have, Jacoba pewnie zakupię przy okazji, jak będzie kasa. Zdjęcie wizualizacji poniżej:

11406743_852459958164446_4994419434563816831_o.jpg

Więcej zdjęć w spoilerze:

11428042_662590917175154_3740899587885176793_n.jpg?oh=09387afe2c99c01358130b12ac2ecf37&oe=55F065F5

11393022_662590937175152_6557233514052116219_n.jpg?oh=7e33576c668cd11682f7bd3a27ff225f&oe=55FD60DF

11229692_662590927175153_4726090424043666293_n.jpg?oh=a2d23d08c6f446985f473be02ecaa3bf&oe=56323A27

11407088_662591007175145_4606163523433190224_n.jpg?oh=68eb424e60024473feec595a1ad79235&oe=55EE0E66

11391647_662591013841811_3637210129149956880_n.jpg?oh=739c0578b9cc7cfecefe3f1b8661e7fc&oe=5634C6D3&__gda__=1441226508_958ceaacb8a8b7ac5a7c3663cb59518f

11401226_662591003841812_7704055918705956888_n.jpg?oh=66743c719f13ae8fe3f56159d43cdd0b&oe=55ECB1EA

10264280_662591067175139_6734849766437327253_n.jpg?oh=271c554dca5b06d3375609e6eed76aa6&oe=55E9A4D3

Edytowano przez TTTr96
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Mam nadzieję , że masz duża półkę. Wyjdzie jeszcze nieskończoność części AC nudnej do bólu gry z nieskończona ilością figureczek sprzedawanych oddzielnie. Ubi wie jak robić biznes, obie odzielnie 80 euro, razem za 72 euro. Ciekawe czy ta plaga przejdzie na inne ich gry.

Liczę po cichu , że Heroes VII wyłamie się z szyku i będzie czymś dobrym na co nie pożałuję pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSPL

Obecnie nie mam za bardzo miejsca na nowe figurki, część starszych leży obecnie w pudłach. Początkowo nie było większego problemu, bo odstawiałem te słabe (np. figurka z kolekcjonerki Tomb Raider 2013), a teraz już nie mam pojęcia co robić. W planach mam zakup paru półek, ale czy to zrobię w tym roku czy za dwa czy za pięć, to nie wiem. Na razie chyba czas wykorzystać stary dobry telewizor. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z miłości" do Wiedźmina postanowiłem zakupić jakąś lepszą figurkę, ale że mnie niekoniecznie stać, to wpadłem na pomysł, aby zdobyć Geralta w wersji papercraft. Tu rodzi się pytanie do specjalistów, czy w najbliższej przyszłości będzie można dostać takowy model do złożenia w podobnej jakości wykonania?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTR96

Nieźle, wklej jakąś fotkę co tam nazbierałeś. Ja przez to że kupuje kolekcjonerki, a te że są ogromne przez figurki. Mam również zapchane już dwa pokoje.

Polecam, na zamówienie zrobić nie tyle półki co może cały regał. Dobierz sobie kolor i wysokość poszczególnych poziomów. Możesz wtedy bez problemowo umieszczać swoje figurki. Ja takowy zamówiłem pod gry, bo wiadomo że kolekcja gba i gbc nie potrzebuje dużej wysokości jak boxy pc czy kolekcjonerki i wszystko jakoś wtedy jest rozmieszczone :).

@Friedrich

Jeśli mam wtrącić trzy grosze, to kupuj z miłości do Wiesia Ek 2 póki wciąż mozna dorwać grę do 400zł i premierę zafoliowaną do 50 zł by sobie mieć nówkę. Nic nie stracisz. Ponad to jest empikowe wydanie z figurką, też jeszcze we wzglednej cenie. No i pozostanie kwestia jedynki. Chyba , że nie czujesz potrzeby ich posiadania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież figurka Wieśka była sprzedawana w Empiku osobno, jak te wszystkie marne figurzyny Assassynów od UbiCollectibles, nie jako edycja kolekcjonerska z grą.

Dioramy z Black Flag i Unity wyglądają cudnie. i nie dbam o to, że za 2 figurki trzeba zapłacić tylko 250 zł, a nie 500 za jedną. Na jednej półce figurki assassynów prezentują się wybornie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze osobno, nie pamiętam już, ale były tez z dodawana grą. W sumie w empiku nie raz takie promocje widziałem jak gra z filmem łączona, wiec i ta figurkę też. Stąd moje skojarzenie.

Jak zbierasz figurki AC to miłego wydawania kasy. Ja nie czuję do tego parcia. Gra jest mizerna, figurki jej nie uratują. Jakbym miał wybierać figurki to już uniwersum Halo. Gra wychodzi w przyzwoitych odstępach czasu i może dzięki temu mi się nie przejadła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTR96

Nieźle, wklej jakąś fotkę co tam nazbierałeś. Ja przez to że kupuje kolekcjonerki, a te że są ogromne przez figurki. Mam również zapchane już dwa pokoje.

Polecam, na zamówienie zrobić nie tyle półki co może cały regał. Dobierz sobie kolor i wysokość poszczególnych poziomów. Możesz wtedy bez problemowo umieszczać swoje figurki. Ja takowy zamówiłem pod gry, bo wiadomo że kolekcja gba i gbc nie potrzebuje dużej wysokości jak boxy pc czy kolekcjonerki i wszystko jakoś wtedy jest rozmieszczone smile_prosty.gif.

Ja akurat nie mam dużo kolekcjonerek, a większość figurek jest związana ściśle z seriami, które lubię. wink_prosty.gif W większości mówimy tu o jakiś Asasynach czy Batmanach (chociaż kolekcjonerki BAC nie mam, a czy Arkham Knight ostatecznie wezmę to ciągle nie wiem). Zdjęcia będą się powoli pojawiać z mojej strony, jak będę robił wpisy na bloga, a tak jak zacząłem od Might & Magic, tak chcę docisnąć tę serię do końca (mam nawet przygotowane 2 wpisy, które zakończą MM na blogu i wtedy rozpocznę coś dalej).

Co do półek, to te stałe odstępy mają swój urok moim zdaniem, a w dodatku... mam cały pokój do remontu, który kiedyś bym chciał przekształcić na mój gaming room, aczkolwiek to bardzo odległe plany. No i należy wziąć pod uwagę, że wzięcie od stolarza mebli jest dosyć drogie, bo z reguły większość z nich nie chce pracować na tanich materiałach (przynajmniej w mojej okolicy bardzo narzekali), a nie każdego stać, żeby na wejściu powiedzieć '2 regały dębowe proszę'. tongue_prosty.gif

Jak zbierasz figurki AC to miłego wydawania kasy. Ja nie czuję do tego parcia. Gra jest mizerna, figurki jej nie uratują. Jakbym miał wybierać figurki to już uniwersum Halo. Gra wychodzi w przyzwoitych odstępach czasu i może dzięki temu mi się nie przejadła.

Z tym, że AC jest mizerne absolutnie się zgodzić nie mogę. To jest jedyny tasiemiec, który nie jest zły moim zdaniem. Być może w samym gameplay'u nie zachodzą jakieś zmiany, od AC1 do AC Revelations zmiany były minimalne, potem AC3 do AC Rogue też subtelne różnice, a Unity jeszcze nie miałem okazji zagrać, ale widziałem, że zmodyfikowali sposób poruszania się. Poza tym, seria oferuje całkiem spójne uniwersum, w którym owszem, da się pogubić, ale ostatecznie każdy powinien się odnaleźć. :P Z AC nie ma sytuacji, jak z jakimś Battlefieldem czy Call od Duty, gdzie koniec końców wychodzi na to, że w ramach DLC dostaje się map pack z mapami z poprzedniej części 'bo były lepsze i fani tego chcą'. Ta seria jest kierowana do graczy samotnych, którzy są gotowi się trochę pokłócić o niektóre zawiłości fabularne dopóki twórcy nie ujawnią co mieli na myśli (np. kwestia Lucy Stillman). Mechanika jest po prostu przyjazna dla gracza, jeśli kogoś nudzi robienie tego samego, bo w 1/4 gry zna się wszystkie mechaniki na pamięć, to faktycznie nie ma czego szukać w tej serii, ale jeśli ktoś szuka gry, która mocno walczy fabułą, to powinien dać szansę tej serii.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja u znajomego właśnie stolarza zamówiłem sobie regał wg potrzeb. Kosztował mnie niewiele :).

Co do serii Might & magic mogę pomóc jesli bedziesz szukał fotek wydań. Dozbierałem całość w tym Hereos of Might & Magic 1 z Mirage nasze wydanie.

Co do samej serii M&M brakuje mi 1 i 4, takie zaniedbanie. Od części 6 mam nasze wydania z Mirage

Co do samego AC, trzeba to lubieć. O ile jedynka mnie fabularnie wciągneła bo gameplay - był tam w ogole jakiś? Coś sie biegało i setki flag zbierało, taka gra do oglądania. Dwójka to przeciwieństwo , w końcu grywalny gameplay. Pozostałe to juz kopiuj wklej + inne lokacje. Odpadłem w połowie Revelations + AC3 zacząłem niestety nie dało się w to grać zupełnie. Ubi próbuje zrobić z tego potężne uniwersum , dochód z figurek, gier, gadżetów. Nawet za granicą pełno koszulek widziałem, pendrive, długopisy i itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSPL

Piszę o swoich rzeczach, które mogę sam zobaczyć, dotknąć, powąchać etc., ciężko mi coś ocenić po samych zdjęciach, a nie chcę prowadzić bloga czysto informacyjnego. Jeśli faktycznie masz czym się pochwalić, to wiele serwisów oferuje swoje formy bloga, jest też wiele darmowych hostingów, na których idzie postawić jakiś przyjazny system blogowy. Jest też ew. YouTube, jeśli byś chciał kręcić filmiki. ;) Sam wybrałbym YT, gdybym miał lepsze miejsce do nagrywania i lepszy sprzęt do nagrywania, a na obu płaszczyznach zawodzę obecnie.

Co do AC, to faktycznie, serię trzeba polubić. Z drugiej strony, gdyby pominąć wszystkie akcje poboczne i skupić się na głównych misjach, to z każdej części zostaje 20-30h szybkie i przyjemnej gry. Moim zdaniem ani za dużo ani za mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...