Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@up

Nie chce mi się coś takiego prowadzić, to jest czasochłonne i mizerne korzyści z tego. Piszę o yt. Ale czasem ktoś mnie pyta o jakieś foto czy skan wydania to pomagam. Zdaję sobie sprawe , że niektóre wydania są nieosiągalne.

AC i w ogóle Ubisoft miażdzy graficznie. Niestety to za mało jak dla mnie. Swego czasu pamiętam jak chciałem bardzo zagrać w Far crap 2. Nie mogłem uwierzyć , że coś tak ładnego jest nie grywalne dla mnie zupełnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Amazonie jest po 119.99 $ czyli taniej niż te 369,90 zł raczej nie będzie, ogólnie średnio mi się to podoba, ta cała opaska wygląda trochę jak tani szajs Made in China

tu jest fotka w wyższej rozdzielczości

http://www.bethblog.com/2015/06/15/prepare-for-november-10th-pre-order-the-fallout-4-pip-boy-edition-today/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bardziej jestem ciekaw jakie to będzie mieć funkcje. Ogólnie tego typu gadżety to coś marnego. Zanim ktoś mnie zjedzie, takie opinie były o noktowizorze, czy innych tego typu gadżetach z kolekcjonerek CoD (BF?).

Sam zamówiłem dziś FarCry4 Kyrat Edition, bo uważam, że za te 200 zł warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Kupilbym, ale te prawie 6000 USD wole zainwestowac w nowe auto, zreszta i tak ten T-800 by tylko stal i sie kurzyl. ;)

Pare dni temu wreszcie otworzylem paczke z CDP z kolekcjonerka trzeciego Wieska. Tym razem nie dali ciala, figurka jest spora, ciezka i solidnie zrobiona (chociaz twarz Geralta moglaby byc bardziej podobna do tej widniejacej na pudelku), artbook jest na poziomie tych z kolekcjonerek Blizzarda, czyli scisla czolowka, a nie jakas tam smieszna mala ksiazeczka, ktora do swoich kolekcjonerek wrzuca Ubisoft. Mapa to mily dodatek, moim zdaniem jest lepsza od tej z kolekcjonerki Skyrima, chociaz szkoda, ze zamiast papieru nie zdecydowano sie na jakis material. Medalion dopelnia calosci, chociaz akurat ten element ani mnie grzeje, ani ziebi - trzyma klimat calosci, ale nie jest to cos, co chcialbym nosic na szyi. Generalnie jestem zadowolony z kolekcjonerki, ma bardzo dobry stosunek zawartosci i jakosci wykonania do ceny, a przeciez z cala ta dodatkowa zawartoscia dostajemy tez swietna gre. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja w miarę ostro śledzę w tym roku E3 (nawet czekałem na konfę Sony, która mnie tak wynudziła po 40min, że wyłączyłem tablet i poszedłem spać), jednak podczas konferencji UbiSoftu pojawiło się parę nowości, w tym nowe Anno. Niespecjalnie interesuje się tą serią, jednak muszę przyznać, że kolekcjonerka całkiem ładna:

ANNO5_ctr_mock_PL.jpg

Cena - 280zł z oficjalnego sklepu UbiSoftu, co jednak ciekawe... kolekcjonerka zawiera Season Pass, a wersja cyfrowa Gold kosztuje 300zł! Oznacza to więc, że każdy rozsądnie myślący człowiek, który jest zainteresowany nowym Anno i od razu musi mieć kompletną grę powinien wybrać kolekcjonerkę, a nie edycję Gold.

Sam render sugeruje, że cała kolekcjonerka będzie podobna do najtańszych edycji Asasynów. Nie jest to złe, bo pudełka zbiorcze w formie metalboxa są bardzo ładne. Szkoda tylko, że nie ma co liczyć na artbook z prawdziwego zdarzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Chyba z W3 wszyscy są zadowoleni w naszym kraju o 40% tańszą niż za granicą.

Kupiłem wczoraj właśnie w NL Elder Scrolls online EK na ps4

Muszę przyznać , że to białe pudło z przezroczystą obwolutą i niebieskim paskiem u góry, prezentuje się zacniej niż kolor ek na pieca.

@TTTr96

No masz rację co do zakupu dla graczy.

Ale dla mnie jako kolekcjonera to wydanie jest żenujące za 280 steelbook? Zwykłe wydanie ile? 130?

Policz sobie ile trzeba zapłacić na starcie za season pass. Co notabene irytuje mnie okrutnie. Nie cierpię w ek season passów, podnoszą cene w górę.

Season pass kupuję w promocji, albo w sklepach za granicą. Wiecie ile tu kosztują? Po 15-20 euro. Są tańsze niż w internetowych sklepach. Zresztą kupuję niezwykle rzadko, bo na dodatki jak w Evil within to nie ma co liczyć ,w większości gier to sa kolejne mapki do multi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

499,99 zł za pip-boya na PC :D wg mnie to taki żarcik sklepu bo produkt chyba nie był nawet dostępny

97cda7415970214.jpg

na prezentacji E3 widać to cudo w akcji

z ciekawostek

latarka gratis do edycji PS4 MGS

http://konsoleigry.pl/gry-na-ps4/2508-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-ps4.html

http://sklep.gram.pl/ps4/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain.shtml

i rzypinki do nowego Batmana na empik.com

http://www.empik.com/batman-arkham-knight-rocksteady-studios,p1106275055,multimedia-p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem Kyrata sprawdzając cenę na ceneo. Sklep karen.pl, ale pudło z komputronika. Teraz najtańszy Kyrat kosztuje 290 zł na XOne (według ceneo). Za te 200 zł przez tydzień chyba wisiało. 197 zł na karen.pl i 199 na komputroniku. Jest to edycja na PS4 jakby kto pytał.

Ogólnie edycja spoko, kałach w figurce skrzywiony (ale zdemontowny i czeka na naprawę). Za te pieniądze nie mam co narzekać i warto było poczekać, bo kolektorki Ubi szybko tanieją.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finally... nie ważne ile to będzie kosztować - mają moje pieniądze

SD8OmRP.jpg

y3XKnyv.jpg

RzKa6dx.jpg

NaxjlJz.jpg

Figurkę można rozdzielić, można ustawić Chiefa i Locke'a jako sojuszników tak jak jet to pokazane na fotografii, lub jako wrogów biegnących na siebie.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa kolekcjonerka Halo 5 kosztuje ok 1200 zł na nasze. Nie wiem jak one sa wysokie. Ale Halo Reach Legendary wyglądało zacnie i kosztowało połowe na wyprzedaży za 200 zł (tyle dałem).

Większość tym Fallout 4 się nakręca, jednak historia sie lubi powtarzać. F3 wyprzedawali po niecałe 100 zł, do dzis w folii idzie kupić. New Vegas to samo. Obie również kupiłem za grosze.

Obym się mylił, oby były unikatami. Bo obie marki schodzą po czasie za małe pieniądze w porównaniu do startu. Stąd zastanawiam się nad kupnem. Niedługo limitowana konsola z MGS, wygląda całkiem zacnie

Przy okazji - jest wyprzedaż na cdp.pl.

Za tydzień nowy batman i jak w końcu ten batmobile wygląda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, Batmobil.... Obserwuję temat od ponad tygodnia, czekając na filmiki czy zdjęcia. Kolekcjonerki wylądowały już nawet w magazynach, a nieco ponad godzinę temu gruchnęła ostra wiadomość, a w sieci rozpętał się istny shitstorm. Wedle najnowszych informacji WB na 6 dni przed premierą skasowało edycję Batmobile. Na początku maile rozsyłał tylko game.co.uk, przez co sądziłem, że jest to swoisty fake, ale głosy dochodzą także z amazonów, gdzie twierdzą że edycja jest w magazynach, ale muszą anulować zamówienia. Batmobil ponoć ma nie spełniać założonych warunków, cokolwiek ma to znaczyć. Trzeba czekać na oświadczenie WB, ale ze względu na tak dużą skalę informacji nie liczyłbym na pozytywne informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała akcja z Batmobile Edition wygląda mi na szeroko zakrojoną akcję marketingową. Ludzie będą teraz zamawiać Batmobile wszędzie gdzie jeszcze jest taka opcja, a to sprawi, że Warner wyprzeda wszystkie egzemplarze przed premierą. Ciężko mi sobie wyobrazić, że na ostatniej prostej przed premierą ktoś odwalił taką akcję, bo właśnie co dostaną ci, którzy zamówili Batmobile Edition? Maila z przeprosinami? Kod na DLC? Nic? Przecież edycja z figurką też już się rozeszła, więc musieliby wyprodukować jej kolejne egzemplarze, a w te kilka dni chyba by się nie wyrobili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Mogę sie mylić, ale to sie chyba już rozeszło. Odpuściłem edycje z figurką, bo nie potrzebuję Batka w każdej pozie, wystarczą mi dwie poprzednie. Nagle tydzień przed , że chcą anulować? Zetną gałąź na której siedzą, jeśli ja i tysiące innych zostaną z ich zapchlonym dlc np na różowe bokserki dla batmana.

Może być , że akcja marketingowa. Sprzedaliby siebie w niewolę byle podnieść zyski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za daleko to wszystko zaszło, żeby mówić tu o akcji marketingowej, zresztą na oficjalnym forum na ten temat wypowiedział się community manager http://community.wbg.../562644#U562644

Sprawa jest o tyle śmierdząca, że amazon.com twierdził jeszcze wczoraj, że edycje są już w magazynach i czekają na wysyłkę, game miał natomiast wczoraj blokować pieniądze, a zamiast tego wysyłał te śmieszne maile. Edycje spakowane, czekające w magazynach a oni teraz się budzą, że coś z modelem jest nie tak ? Mogli to rozwiązać na kilka innych sposobów, obniżyć cenę i dać wybór, a tak masa ludzi na kilka dni przed premierą zostaje z ręką w nocniku, masakryczne podejście.

@game & pipboy

Od kiedy game wysyła takie wielkie kolekcjonerki do Polski ?

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Też byłbym za obniżeniem ceny, bo wyszliby z twarzą. Pewnie mieliby jakieś straty. Ale miałbym szacun do firmy, która nie zostawia mnie ze śmierdzącą skórką, ale tańsza ek. Niestety wyjdzie pewnie na to , że kto zamówił batmobila nie będzie miał nic. Chyba że dwa razy przepłaci za tą z figurką

A tak podtrzymuję to co napisałem wcześniej.

czytam komenty na różnych stronach i wyczytałem coś takiego

"Warto wspomnieć że całość trafiła do sklepów, Amazon odebrał swoje zamówienie na kolekcjonerki, game.co.uk też - ale w ostatniej chwili WB zdecydował się na nie wypuszczenie. Napisałem do triforce z zapytaniem co poszło nie tak i dostałem odpowiedź że więcej informacji wkrótce. Kolega który pracuje w Game.co.uk powiedział (nieoficjalnie) że całość była po prostu tragicznie wykonana. Samochód dosłownie rozpadał się, podczas tej całej transformacji do trybu bojowego."

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód dosłownie rozpadał się, podczas tej całej transformacji do trybu bojowego.

Triforce po raz kolejny w takim razie pokazuje swoją 'jakość i niezawodność'. Ceny z kosmosu, a gadżety jak z bazaru... Przy kolekcjonerce Dragon Age Inqusition, gdzie też odpowiadali za część elementów również się nie popisali, więc w sumie się nie dziwię.

Swoją drogą, nominuję Batman Arkham Knight Batmobile Edition do Fail of the Year. Mój faworyt na chwilę obecną, chyba że Rocksteady zwali jeszcze samą grę, na co akurat się nie zanosi. biggrin_prosty.gif

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...