Jump to content
  • entries
    139
  • comments
    640
  • views
    79,371

About this blog

Nie powinieneś był tu wchodzić

Entries in this blog

Pokken Tournament + PT Pro Pad [Wii U] - Zolda Super Na Czas Recenzja [YT]

Pokken robi to, co Nintendo powinno było zrobić z Pokemonami dawno temu, czyli umożliwia nam walkę na arenie jako jeden z tytułowych stworków. I robi to co najmniej dobrze, czego po twórcach serii Tekken można się było spodziewać. Ale na Wii U nie ma gier i wszyscy i tak będą grali w GO.  Dorzucam też kilka słow na temat Pokken Tournament Pro Pad.  

zoldator

zoldator

Zolda Super Na Czas Recenzja Mortal Kombat XL

NetherRealm zrobił dobry fighter. Wait, what? https://www.youtube.com/watch?v=Fn0NM7lgK4w Nie mam zielonego pojęcia, czemu film się nie pojawia. Wcześniej musiałem tylko wkleić link i tyle. Whatevs, nie będzie to pierwszy raz, jak blogi dostają świra.

zoldator

zoldator

Potrójna Super Na Czas Recenzja

Lub poczwórna, w zależności jak na to patrzysz. Darkest Dungeon - dobra gra, która może odrzucić wiele osób przez ogromny nacisk na RNG. Kolekcja Heavy Rain & Beyond: Two Souls - nie ma to jak średni remaster okropnej gry i to podwójnie, eh? Street Fighter V - na wypadek, gdyby moja opinia na temat Kolekcji nie była dość dużym dołem, to teraz pochwalę jedną z najbardziej znienawidzonych gier tego roku. 'Cause reasons.    

zoldator

zoldator

Zold i Szuma Gorath/Ylciak grają w Beyond: Two Souls (PS4) [YT]

Znajomy stwierdził, że skoro już mam Heavy Rain i Beyond Collection, to powinienem coś z tym zrobić. Dlatego też nagrał ze mną odcinek LP, a na resztę wciągnąłem Ylciaka. Beyond jest wszystkim tym, na co liczyłem - jest głupie, bezsensowne, dziurawe, pretensjonalne i po połowie gry mogę stwierdzić, że historia zmierza donikąd. Gratulacje, David Cage, stworzyłeś kolejne arcydzieło. Youtube Video -> Oryginalne wideo Od drugiego odcinka Ylciak mi towarzyszy. Youtube Video -> Orygina

zoldator

zoldator

Zolda Super Na Czas Recenzja Xenoblade Chronicles X [YT]

Więc, kupujesz nową konsolę i chcesz pograć w jeden z najgłośniejszych exclusivów roku, a potem nagle uświadamiasz obie, że jesteś rozczarowany. Chciałem lubić tę grę, naprawdę chciałem. Nie pozwoliła mi. Youtube Video -> Oryginalne wideo

zoldator

zoldator

×
×
  • Create New...