Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

@ Janos

Ostateczna data premiery to 18 marca. Sam nie mogę się już doczekać, ale niestety grę będę mógł odebrać dopiero pod koniec miesiąca w Empiku... Trochę szkoda, ale przynajmniej zapłacę tylko 109 zł :smile:

Z kolekcjonerki w końcu zrezygnowałem, bo jak się dłużej zastanowić, to nic specjalnego nie wnosi. A zaoszczędzoną kasę zawsze warto przeznaczyć na inną, ciekawą grę :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Janos

Ostateczna data premiery to 18 marca. Sam nie mogę się już doczekać, ale niestety grę będę mógł odebrać dopiero pod koniec miesiąca w Empiku... Trochę szkoda, ale przynajmniej zapłacę tylko 109 zł :smile:

Z kolekcjonerki w końcu zrezygnowałem, bo jak się dłużej zastanowić, to nic specjalnego nie wnosi. A zaoszczędzoną kasę zawsze warto przeznaczyć na inną, ciekawą grę :smile:

Ja myślałem o EK, ale jak już wspomniałeś, to raczej nie jest warta swojej ceny. 18 to już nie długo, może da się wytrzymać, ale zaraz chyba mnie coś trafi, bo mam problemy z napędem, jak nie będzie działał do piątku, to chyba śmierć na miejscu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem na gram.pl... ;)

Teraz to mi tylko na jednym zależy :

Na X-360 i PS3 w DLC o Leosiu jest Arlekin, Oficer itp. czyli te postacie z edycji limitowane, ta zbroja i 2 misje.

Czy po pobraniu DLC na PC też tak będzie? Bo wtedy nie opłaca mi się kupować edycji z figurką i kupiłbym np. Edycję Auditore, która ma 1/2 tego, co Codex ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się kiedy Ultima zaczyna wysyłać?

Możliwe, że dzisiaj, ponieważ dostałem od nich maila, że gra jest już u nich dostępna. /a jednak dopiero jutro gra wchodzi na magazyny i na 99% tego samego dnia idzie wysyłka, z pierwszeństwem dla tych, co złożyli pre-ordery/

Co do edycji Codex. Zamówiłem ją u nich, w weekend zapytałem, czy nie będzie problemów z dostępnością. Dostałem odpowiedź, że nie powinno (przynajmniej dla tych osób, które jak ja zamawiały ją dużo wcześniej - nakład jest ograniczony, zatem nie każdy ją dostanie, a na pewno nie ci, którzy dopiero teraz wyrazili na nią zainteresowanie - tym pozostaje wersja z figurką, co by nie mówić, dużo uboższa), zatem z radochą czekam na swój egzemplarz tego cudeńka, którego zdobycie graniczy z cudem (egzemplarzy konsolowych praktycznie nie ma, a ceny używek sięgają, sic!, 300zł). Mam nadzieję, że do piątku dostanę grę w swoje łapki (w końcu kurier) i poznam dalsze losy Ezio i Desmonda oraz wypróbuję ciekawy moduł multiplayerowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę jest na co czekać. Multiplayer co by się nie rozpowiadać jest po prostu ekstra. Taki tylko mały szkopuł, że na PS3 trochę ciężko graczy znaleźć ;/ Reszta to dokładnie to samo co ACII, tylko z nową fabułą i miejscówkami. Mimo wszystko gra się nie zestarzała i robi wrażenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele się mówi o szybkim nudzeniu się tego nowego, innowacyjnego multi w AC:B. Nie wiem ile w tym prawdy, ale po tych wszystkich deathmatchach z wiodących sieciowych shooterów mam wreszcie ochotę na coś świeżego, coś co mnie pozytywnie zaskoczy. Takim właśnie multi zapowiada się ten z Brotherhooda. To będzie mój pierwszy z nim kontakt, bo w betę nie grałem.

Po niedawnym przejściu AC2 mam olbrzymiego smaka na tryb single i poznanie dalszej fabuły, ale na równi z nią idzie właśnie ciekawość tego multi. Jak wiemy istnieją tryby, w których w jednej drużynie współpracuje 2-4 graczy. Liczę na Waszą ochotę do gry i odzew przy okazji premiery.

PS: Strasznie podoba mi się skin arlekina i właśnie nim będę chciał docelowo grać, o ile nikt mnie nie uprzedzi w wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele się mówi o szybkim nudzeniu się tego nowego, innowacyjnego multi w AC:B.

O ile po kilkunastu godzinach single w AC:B byłem zachwycony i rozpływałem się nad produkcją Ubisoftu, to już po 30 minutach w multi miałem ochotę wyrzucić pudełko z grą przez okno. Wytrzymałem jeszcze kolejne pół godziny i gra znalazła nowego szczęśliwego właściciela. Oczywiście grałem zanim pojawiły się 3 paczki do multi. W sumie nawet nie wiem co one wnoszą. Możliwe, że 3 małe DLC stworzyły tryb, w którym można miło spędzić więcej niż 3,5 minuty. ;')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko moja opinia, ale podzielę się z resztą:

Assassin's Creed był grą świetną, psutą przez wstawki dziejące się w Abstergo. Gra jednak bardzo mi się podobała, i chociaż fabuła szwankowała to jednak poczucie wolności przy wspinaczce na wysokie budynki było zniewalające.

Dwójka jednak udowodniła mi że... to nie jest seria dla mnie. Klarująca się już powoli fabuła budziła na mej twarzy uśmiech politowania, grę z kolei mógłbym podsumować zdaniem "Nowe, większe, gorsze", bo chociaż Włoskie miasta przykuwały wzrok (a i zabawa wśród uliczek jak i na dachach była przednia), to jednak po n-tym etapie polegającym na zabijaniu kolejnych przeciwników zaczęło mnie to nużyć. Do tego zderzenie z już wspomnianą fabułą wyrzuciło mnie na pobocze pełne śmiechu i zdziwienia nad jej infantylnością. I chociaż monotonia rozgrywki w jedynce była równie duża jak w dwójce (pójdź tu - wskocz tam - zabij tego - ucieknij - powtórz w następnej misji), to jednak tylko pierwszą część z tej serii zapamiętam jako dobrą produkcję. Naprawdę myślałem że Ubi stać na więcej, i będą musieli się postarać aby wyciągnąć ode mnie pieniądze na ewentualną trójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaniepokoiło to, co zobaczyłem (screenshoot) i przeczytałem (recenzja) w nowym CDA . A mianowicie oznaczenie przycisków. Poprostu zamiast, tak jak to było w poprzednich częściach oznaczyć przyciski pod pada x360, tu widzimy jakieś "przycisk 1, czy 2". Ani to pod klawiaturę, ani pod oryginalnego pada. Jeśli już decydują się na pada, jako domyślny kontroler, to czemu nie postawią na oryginalnego? Przecież te oznaczenia są jak do jakiegoś podłego nieoryginalnego pada. :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ta poczta........ Przychodzę do domu, patrzę- na biurku kartka- "Listonosz o godzinie 10:34 nie zastał osoby upoważnionej do odebrania PACZKI"....... Więc z reakcją "ŁOOOOŻESZ JUŻ PRZYSZŁO!!!!!!!!!!!!!!!" pędzę na pobliską pocztę, czekam pół godziny..... A kolo w okienku mówi, że ten listonosz jest jeszcze na obchodzie więc paczki nie mają więc wróć za godzinę..... Tak, kolekcjonerka Codex.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smooth Criminal Nie ma się czym niepokoić przyciski na screenie wyglądały tak pewnie dlatego że recenzent grał na padzie podłączonym do PC, a więc wyświetlane przyciski się do tego dostosowały. Na klawiaturze za pewne dostaniemy identyczne oznaczenia jak w poprzedniej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką zamówiłem zwykłą edycję na empik.com I mam takie coś:

Data złożenia zamówienia: 2011-03-16

Status zamówienia: W realizacji

Przewidywana data realizacji zamówienia: 2011-03-30 + czas dostawy

1. Wysyłka nr xxxxxxxxxxx Status wysyłki: W realizacji Data odbioru: 2011-03-18

Zamówiłem dostawę do salonu. To w końcu przyjdzie 30.03 czy 18.03?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem na Ultimie edycje Auditore (tą z figurką) i czekam bo myślę że w przyszłym tygodniu przyjdzie (zamówione kurierem). Dxdiag zamawiałeś na konsole tak? Bo jak by ci na PC doszło kiedy premiera w piątek prawda?

PS: Wie ktoś w ile czasu Ultima wysyła gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zamawiałem na PC (w październiku). DLC są (jest, bo na razie tylko Porwanie Da Vinciego) do pobrania, na stronie uPlay. Gra się miło (choć już jest jakiś patch, ale serwery działają dopiero od jutra....) ale grafika jakby taka starsza niż w dwójce. Za to walka jest o wiele lepsza, wreszcie atakują od tyłu, nawet gdy jeszcze jesteś w trakcie ciosu w stronę kogoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...