Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

Myślałem, że z długim szukaniem gry w multi to problem tylko na PS3... Aż sam się zdziwiłem bo na PS3 gra mi się lepiej. W grze denerwują mnie tylko niszczenie maszyn Leonarda. Nie cierpię działania dyskretnie. :icon_evil:

No weź :ohmy: Assasyni właśnie są od tego żeby działać dyskretnie, ja tam w każdego AC staram się grać jak w Hitmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up gusta gusta... Ale to jest denerwujące jak muszę łazić pomiędzy śmierdzącymi potem ludźmi. Zdecydowanie bardziej mi się podobają wspomnienia w Łożach Romulusa. Przyzywani assasini wymiatają. L2 i wszyscy strażnicy wkoło nie żyją. Miodzio ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem piątą. I jak na razie, to muszę pochwalić twórców, bo misje są jeszcze bardziej zróżnicowane niż w II. Nie wiadomo co robić. Tutaj wątek główny, tu machiny Leonarda, tutaj poboczne (na razie nie robię), no i standardowo punkty obserwacyjne i wieże. Rozrywki jest naprawdę wiele. A i więcej kombinowania co do sposobów zabójstw jest z wykorzystaniem innych assasynów. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ci assasini. Miałem już jednego prawie na rangę Assasin ulepszonego, ale pewna walka go przewyższyła i zginął ;/ Teraz trzeba od nowa. Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś sekwencja z Desmondem. Na razie jedna na początku to dość nie wiele. Trzeba przyznać, ze o ile w poprzednich Desmondem się średnio grało, tutaj już się gra na prawdę dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

No nareszcie! Stałem się dziś posiadaczem ACB na PC. Niestety, zmuszony byłem zakupić edycję standardową, bowiem Auditore była niedostępna. Ale cóż, może będzie tak jak z 2, że po pogrzebaniu w plikach uda się uruchomić (nie wiem co w przypadku Bractwa) sekwencje jak te kryjówki Tmeplariuszy w 2. :P

A tak właściwie to jakie misje są w edycji kolekcjonerskiej, których nie ma w standardzie?

EDIT. Już wiem, że do singla dodawane są: Akwedukty, Market Trajana i Smocza Zbroja. Czytałem, że są też ponoć w standardzie? Jak to jest, bo internet jak zwykle pełny jest sprzecznych opinii. Pomoże ktoś?

Aha i jak się ma sprawa z Kopernikiem i jego DLC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, wreszcie dzisiaj stałem się posiadaczem Brotherhooda! :smile: Tymczasem drugi raz przechodzę AC2, zostały mi 3 sekwencje... A robię to tylko po to, by trzecią odsłonę zacząć zaraz po wydarzeniach z "jedynki", kiedy będę wszystko dokładnie pamiętał :happy:

Mam tylko jedno, bardzo ważne pytanie. Zamówiłem przedpremierowo tą grę w Empiku. Dziś ją odebrałem w salonie (odbiór bezpłatny), ale przy zamawianiu było na stronie produktu napisane, że dostanę kody z bonusami drogą mailową (ciągle te napisy widnieją - LINK). Jak dotąd jeszcze ich nie otrzymałem.

Także proszę tu o pomoc - czy ktoś się orientuje, czy na pewno dostanę te kody z mapkami do singla i postaciami do multi? Bardzo mi zależy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie miałem przedpremierówki, ale zaintrygowała mnie wcześniej data premiery, na empik.com. Może po prostu otrzymasz te kody, ok. 25 marca? Tak śmiem przypuszczać.

Spójrz na recenzje użytkowników na empik.com. Ludzie mają ten problem i jeden z nich dostał maila, że kody zostaną rozesłane na początku przyszłego tygodnia. To tak na szybko zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka chwil temu kurier dostarczył moją paczuszkę z grami. Trochę kiepsko wygląda instrukcja: może ze 4 strony z czego 1 z opisem instalacji i 3 z tabelą sterowania. Po AC2 miałem nieco lepsze odczucia, ale cóż. U Was też jest taka cieniutka?

Dodatkowo chciałbym spytać, czy srebrna nakładka na instrukcji w miejscu Install Keycode'a to zwyczajna zdrapywanka? Nie chciałbym czegoś spie***yć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "atrakcyjności" standardowej, to rzeczywiście, mogli się bardziej wysilić. No, ale cóż. Dzisiaj, wszystko jest na płycie, co powoduje lekkie ubożenie pudełek. Ale co tam :D Gra i tak super. Na początku jest dużo wstawek z Desmondem, nie wiem jak dalej, ale dla mnie to zawsze psuło grę, tutaj odczucie to trochę zelżało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem i powiem, ze wrażenia mam wyśmienite! Zakończenie jest po prostu powalające. Znacznie lepsze i ciekawsze niż w 2 części, ale sami do niego dojdźcie, nie chcę psuć zabawy. Po za paroma irytującymi momentami patrzyłem na wydarzenia z otwartymi ustami i nie ma się co dziwić. Grajta w to, grajta :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie!

Cholera.

Pierwszy raz się tak wkurzyłem przy grze.

Jakim cudem przeszliście 6 sekwencje?

Nie mogę przejść za cholerę tej misji w której trzeba pozamykać te cholerne bramy, bo albo mnie Ci cholerni Francuzi odciągają, albo Bartolomeo ginie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gothic10333 Piśniesz choć słowo, to zabiję :D A wszyscy mi tutaj świadkiem :D Sam jestem dopiero przy 8 sekwencji.

@amper1996 Ja tutaj nie miałem znacznych problemów. Po prostu, starałem się rozwalić, tych którzy mi zawadzali, i dzida do bramy. Podobnie z kolejnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amper to prosty moment w grze... po prostu użyj bomb dymnych przy dźwigniach. Oni się będą dusić a Ty spokojnie zamkniesz bramy.

Zakończenie jest genialne. Oczywiście to normalka,że zakończenie przynosi więcej pytań niż odpowiedzi... :)

Z niecierpliwością czekam na informacje na temat III części. Ubisoft będzie miał sporo pracy przy wyjaśnianiu.

Nie wiem jak wam ale mi trochę cięła się gra. Chyba została gorzej zoptymalizowana, ale to drobnostka. :)

Gra jest łatwa, są jakieś trudniejsze momenty, ale je da się przejść za drugim razem. Trochę wkurzały mnie te wymagania do pełnej synchronizacji, ale też zmuszało do większego wysiłku. Szczególnie spodobały mi się te gdzie trzeba było pozostać niezauważonym.

UWAGA! Dla tych co zakończyli już grę !!!!

Ciekawe czy Lucy zginie? Ale przede wszystkim jestem ciekaw czy Lucy była wtyką Abstergo i jest/była templariuszem... w końcu Desmond miał usunąć przeszkodę która torowała mu drogę za znakiem krzyża. I te głosy na końcu, jakieś nie znajome. Jak mówili o tym aniumusie to przyszły mi do głowy dwie teorie, no może trzy.

1.Przyszli jacyś inni assassyni i ich zabrali

2.Abstergo zabrało Desmonda ale czemu by się o niego martwili?

3.Te głosy mówiły o kimś kto siedział w animusie i się jakoś dziwnie zachowuje. Może ktoś przeżywał wspomnienia Desmonda (tak wiem głupie)

I kim jest ta osoba którą Desmond musi znaleźć? Na pewno jest to potomkini Ewy. I czemu Desmond miał taki problem z kontrolowaniem FE? Ezio i Altair nie mieli tego problemu. Może za mało treningu jaki przeszli inni assassyni?

Jak widać, jeszcze więcej pytań, jeszcze mniej odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wynika z coraz to kolejnych opinii, że Brotherhood jest świetna kontynuacją. Cóż, poczekam, aż na Xfire pojawi się stosowny update, a także gdy przejdę Więzy Krwi (zaskakująco dobre :D) - i wtedy znowu założę biały kapturek i będę dźgał po plecach :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Pograłem trochę i nie zaskoczę jeśli powiem, że się zakochałem. Po raz kolejny. Każde AC wywołuje taką reakcję. :P Niedobrze, że kupiłem je teraz, bo trzeba jakoś ten rok szkolny skończyć, a nie sądzę, żeby ACB było w tym pomocne. :P A tak na serio to zaskoczyła mnie optymalizacja. Dałem wszystko na max i w niektórych momentach było niezbyt miło (w końcu GF8600GT to nie sprzęt z NASA), ale wystarczyło, że ściągnąłem cienie z 5 na 4 i już śmiga jak AC2. Reszta max. Great, zwłaszcza, że grafika moim zdaniem uległa dużej poprawie, wyostrzyła się. A sam gameplay? Miazga. Ja bym tej gry mógł nie wychodzić. Choć na początku ogrom przytłacza, tyle do zrobienia obok wątku głównego, szok. Ale to oznacza godziny świetnej zabawy. :P A nie bez przyczyny płaciłem za grę, żeby kończyć ją po 6h. :P Chcę wymaksować grę do tego stopnia, do jakiego w edycji standardowej to możliwe. W AC2 zrobiłem wszystko co się dało. :P Z zakupu jestem jak najbardziej zadowolony (tylko ta jakoś wydania standardowego...), ale czego się spodziewać po AC, jak nie akcji na najwyższym poziomie. :P

Śmieszna jest maniera ludzi do mówienia per pan/pani (np. na początku, misja pomocy kobiecie w Monteriggioni). :P

Gdyby nie ten sprawdzian z fizyki jutro, to bym grał jeszcze długo, a tak musiałem skończyć. :P Ech, byle do wolnego jakiegoś. :P

A co do gry, to ponawiam pytanie o Kopernika. Jest w wersji PC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszze, co rzuciło mi się w oczy to genialna wręcz optymalizacja! W ACII musiałem obniżyć nieco cienie i wyłączyć rozmycie żeby gra chodziła płynnie. Tutaj wszystko mam na maxa i nie ma żadnej zwiechy! A do tego wszystkiego gra wygląda naprawdę dużo ładniej niż poprzedniczka, która miała kiepskie kolory, nienaturalne światło (gorsze nawet niż w ACI) i wogóle była jakaś taka nieciekawa graficznie.

Druga rzecz: fabuła. Naprawdę wciąga! Assassins Creed II momentami mnie znużył, tutaj pograłem dwie godzinki i jak narazie wszystko okej. Z dotychczasowych obserwacji wynika, że w tej odsłonie postawiono na widowiskowość typu Call of Duty: mnóstwo tu różnych niuansów typu strzlanie z armat, oskryptowane scenki itp. Jak dla mnie narazie robi to dobre wrażenie. Nie zacząłem jeszcze prowadzić Bractwa, więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, mam nadzieję, że będzie dobrze.

Multiplayer jest dość chaotyczny i nie do końca sprawiedliwy (często punktacja zabójstwa jest zupełnie przypadkowa), ale jednak fajny. Wątpię, żeby potrafił mnie wciągnąć na dłużej, ale zawsze jest to duży dodatek do podstawki.

I na koniec pytanie: czy da się jakoś zapisać w grze, żeby zawsze domyślnym kontrolerem był pad? U mnie za każdym włączeniem gry (lub przełączeniem na MP) ustawienia sterowania wracają do klawiatury i myszki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam gdzieś ukończoną grę w 35%(całą grę, nie główną kampanię!), ale już mogę powiedzieć, że ta gra rządzi. Jest o wiele lepsza od podstawowego AC2. Ogrom możliwości wręcz przytłacza!!! Cały czas jest coś do zrobienia, człowiek nie może się wręcz zdecydować co ma robić w danej chwili. Ciekawy patent jest z tą "pełną synchronizacją" - każda misja ma jedno dodatkowe wymaganie, które pozwala zaliczyć misję na 100%. Czasami powtarzałem dane zadanie specjalnie, żeby to zaliczyć. Fajna sprawa też z własnymi skrytobójcami. Ich levelowanie sprawia dużą frajdę. :)

W zasadzie tylko jedna kwestia mi się nie podoba za bardzo - chciałoby się większej możliwości interakcji w rzeczywistym świecie (Desmond i spółka). Jedyne co od czasu do czasu można zrobić to wymienić raptem parę kwestii z każdą osobą i poczytać maile. A i można poszukać te 5 artefaktów przy limicie czasowym 10 minut. Trochę IMO mało.

A, jeszcze jedno. W poprzednie AC grałem na klawie+myszce, ale w tej części jakoś mi to nie podeszło - rozglądanie myszką mnie strasznie męczyło (nie było do końca płynne). Nie wiem czy to tylko moja myszka tak się zachowuje (podejrzewam że tak), ale grać się za bardzo nie dało. Na szczęście bezprzewodowy pad od X360 rozwiązał sprawę idealnie! :D

Podsumowując, gra tak na 9(9+)/10. Polecam wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...