Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

Nie koniecznie im więcej graczy tym lepiej. W większości recenzji bety, można przeczytać, że największym minusem jest właśnie to, że ludzie nie stosują się do ogólnych założeń tego multi. Czyli krótko mówiąc biegają, skaczą, mordują NPC'ów. Więc gdybyś chciał grać 4v4 dobrze by było mieć osoby pewne, które nie będą odpierdzielały. Żadnych kar za zabicie NPC nie ma więc... Ubisoft powinien jeszcze trochę nad tym multi popracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kara za zabicie NPC. Nie pamiętam już, czy odejmowało punkty, ale nasz cel dostawał wtedy punkty - za naszą pomyłkę. Nam z puli też coś chyba odejmowało... Nie wiem, podczas gry nie zauważyłem niestosowania się do zasad i bezmyślnej rzeźni. Każdy raczej zabijał po cichu, bo to było najlepiej punktowane. Jasne, czasem biegało się po dachach, ale czemu nie? Widok lepszy, można ładnie na kogoś zeskoczyć.

Odniosę się jeszcze do jednej z wymienianych gdzieniegdzie wad multi - tego, że NPC nie reagują na zabójstwa... Warto tu przypomnieć, że multi jest powiązane z fabułą. NPC robią tylko za tło, a rozgrywki to tak naprawdę trening poruszania się i walki Templariuszy podpiętych do Animusów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdeniO ma rację coś mi się nie chce wierzyć żeby Ubi nie zauważyło tego problemu z zabijaniem kogokolwiek. Oczywiście, zdarzą się gracze nierozgarnięci myślę jednak że rzadko. Zresztą ja już się nie mogę doczekać mojej kolekcjonerki. Fajnie gdyby Ubi zrobiło niespodziewajke i dało do sklepów na święta. Zamówiłbym pewnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien jednego. Na pewno jest kara powodująca DUŻO mniej punktów lub obejmująca jakieś inne sprawy. Nie chce mi się wierzyć żeby Ubi tego nie zauważyło. Po to są testerzy których najmują ;]

Ale wiecie co zauważyłem? Najnowsza część to taka wielka niewiadoma. Bo jedynka to była taka niespodziewajka nowa seria i naprawdę ciekawy pomysł. Dwójka też można powiedzieć że była taką niespodzianką dlatego że podniosła poziom mimo niepewności bo Pamiętnikach Developera jak wychwalali tą grę. Ale ta część ma być podobna do dwójki więc wielką niespodzianką nie będzie w rozgrywce jednak co innego z fabułą a multi. Na co bardziej postawili? A może singiel jest utrzymany na wysokim poziomie tak jak z dwójki tyle że plus super multi?

No cóż tego to się wszystkiego dowiemy po premierze. Oby była dobra bo nie chcę wątpić w zamówienie mojej Kolekcjonerki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się... Na początku piszesz, że Brotherhood będzie niespodzianką, później już, że nie... Brotherhood będzie częścią wprowadzającą najwięcej zmian. Nie działamy sami, mamy do swojej dyspozycji kilku asasynów (do 12), możemy ich wysyłać na misje. Nawet jazda na koniu w mieście. W przeciwieństwie do poprzednich części wiemy kto jest naszym głównym celem, wiemy, że ten cel umiera. Największą zmianą jest jednak dodanie multiplayera. IMO Brotherhood to jest jedna wielka niewiadoma. Chociaż wiemy, co się w niej zmieniło, nie możemy powiedzieć czy te zmiany wyjdą grze na dobre. Konsolowcy przekonają się o tym już za kilkanaście dni. Nam, PC-towcom, przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

EDIT: Co do tej kary, to faktycznie jest mniej punktów za zabójstwo. Ale przyznać mi musicie, że ludzie otwarcie biegający, skaczący na kogo się da psują cały klimat tej zabawy. Mam nadzieję, że będzie istniała opcja dodawania do meczu znajomych, moglibyśmy się wtedy na jakiś umówić, co wy na to? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak będzie działał system multiplayera. Zapewne to będzie MatchMaking który jeden z użytkowników w grze będzie "serwerem". Coś na wzór MW2.

Mam nadzieję bynajmniej że będzie kickanie graczy. Chociaż też ma to minus jak w Left 4 Dead. Kickna cie bo chcą sesję z przyjaciółmi bo nagle zacznie grać.

No nie wiem, nie wiem Jak to będzie.

To że gra będzie wymagała Steama coś mi się nie chcę wierzyć. Ta platforma jest świetna ale mam takie uczucie że Ubi jej nie użyje. Chociaż po plotkach o ich nowej grze na silniku Valve z TF2. Kto wie. Kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszakov Ty masz problemy z czytaniem?

Chociaż po plotkach o ich nowej grze na silniku Valve z TF2.

O nowej grze! Nie słyszałeś? Podobno jest podobna do Team Fortress 2.

No ja wiem że mają Uplay ale jestem ciekaw jak będzie wyglądać Matchmaking. A do tego napisałem że wątpię że będzie Steam -.- Czytaj a nie. Gdzieś ktoś mówił że tak może być ale coś mi się wierzyć nie chciało dlatego o tym napisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Ty nadal myślisz że mi chodzi że AC ma być na Source'u? Pewnie że nie o to mi biega! Po prostu nie mam pojęcia jak będzie wyglądał system Matchmakingu i jestem ciekaw. Może ktoś wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz... Nie zrozumieliśmy się. ^^

<-- filmik, który pokazuje jak tworzone były animacje walki w AC!

EDIT: KLIK! Empik.com twierdzi, że Assassin's Creed Brotherhood w wersji PC będzie dostępny dopiero 25 marca 2011. Jeśli to prawdziwa data, to wielka szkoda. Miałem nadzieję, że w nowe AC pogram sobie najpóźniej w lutym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde muzyczka fajna. Widać że będzie się grało przy niej. I można z niej wiele wywnioskować.

Na pewno będziemy mieli akcje zbiorowe z Bractwem (chodź to raczej było pewne), zwiedzimy panteon zapewne. No i sam tytuł piosenki. Villa Under Attack. :] Będzie fajnie. Zresztą tytuł piosenek często dużo tu mówią przykład:"Battle in Spain". Tylko na premierę czekać i nie czytać spoilerów od Konsolowców :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie wysiłek? A gdzie tam! Wysiłkiem będzie spróbowanie ich NIE przeczytać. Przecie ludzie głupki ci spoiler nie napiszą a literka jak literka całe wyrazu fabuły polecą. Dlatego muszę być uważny. Wszyscy będą chcieli mi powiedzieć fabułę. Hehhehe.... ale ja się nie dam! :D AAHAHHAH!! NIE!!! Zamknę się w piwnicy i nie będę wiedział!! Mam tam zapas ogórków HAHA :D Wytrzymam do premiery!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności po chamsku wyślemy ci PM z cała fabułą a jak już zaczniesz czytać to wątpię żebyś przestał...

a tak już na poważnie to kotś wie jak to się ma w końcu mieć z premierą ACB na pc ? czy można wierzyć stroną takim jak empik ? (termin ma na marzec tak jak mówił uszakov) a gdzie indziej poczytać można o lutym -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem. Tylko Empik.com wystawił jako datę premiery 25.03.2011. W innych sklepach, które odwiedzam pojawia się data 19.03.2011. W większości jest to jednak I kwartał 2011 (Assassin's Creed Wiki czy nawet oficjalna strona Ubisoftu). Z lutym, tak jak pisze Abuk96, nigdzie się nie spotkałem. Tak czy siak, nie zagramy wcześniej niż w przyszłym roku. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Chyba że Ubi zrobiło by niespodziankę na święta ale coś mi się wierzyć nie chce. Może znów dostaniemy coś w stylu Bitwy o Forli co Xbox powiedzmy musiał kupić. Jakaś rekompensata będzie mam nadzieję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Chyba że Ubi zrobiło by niespodziankę na święta ale coś mi się wierzyć nie chce. Może znów dostaniemy coś w stylu Bitwy o Forli co Xbox powiedzmy musiał kupić. Jakaś rekompensata będzie mam nadzieję :P

Zdecydowanie popieram :D

Co do tej daty to chyba walmart.com wydał datę na 27/02/2010

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej nie dostają gry, a sam tekst kilka miesięcy przed premierą i ich zadaniem jest najprościej w świecie go przetłumaczyć. Oglądałem kiedyś filmik z tłumaczenia ME i oni też grę do której nagrywali teksty zobaczyli dopiero po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...