Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

Ale grę to chyba ogólnie Ubi wydaję. Chyba w Polsce oni nie korzystają z nikogo prócz swoich oddziałów. A może się mylę. Jednak wydaję mi się że Ubi ma swoje wydawnictwo czy coś takiego. Znajdzie ktoś jaka jest prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskim wydawcą gier Ubisoftu jest polski oddział Ubisoftu.

Nie macie co rozważać daty premiery wersji PC - dopóki Ubi nie ogłosi jej oficjalnie, to żaden polski sklep nie będzie jej znał. A aż takich znajomości taki np. Empik raczej nie ma, żeby wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sądziłem. Choć mam nadzieję że Ubi przyśpieszy premierę. Albo na święta albo niech jednak będzie w marcu. Bo jeszcze CoD zostaje do obczajenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jeszcze tą facebookową gierkę? Assassin's Creed Project Legacy? Wczoraj wprowadzili dodatek. Zbierając jeden cały mnemonic set możemy uzyskać dostę do dodatkowej zawartości w grze AC: Brotherhood. Tak się stało, że skompletowałem już tego seta. Jednak nie mogę go połączyć, gdyż cały czas wyskakuje mi awaria jakiejś tam wtyczki. Ale jak tylko je połączę, napiszę wam co dostałem (o ile sam się dowiem). ^^

EDIT: O. Udało się. Jedyne co dostałem to jakiś tam achiev... Sprawdzę jeszcze pocztę. Może jakiś bonusowy kod przyszedł. ^^

Nic... No cóż, trzeba czekać do premiery. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w to i nie pamiętam o co chodzi. Możesz dać link bo jak to jest coś dodatkowego to ja chętny ^^ Umili mi czas na czekanie gry albo jeszcze bardziej będę chciał tą grę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mogłeś grać -.- Człowieku ogarnij ortografie. A filmik przerwałem gdy zobaczyłem odpadający balkon od

Monteriggoni

. Nie obejrzę dalej i tyle! Jak można dawać w trailerze spojlery..... No nie, można. Ale ja nie obejrzę tego. Dzięki za link.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer genialny :D Owszem, ma spoilery z czego jeden wyjaśniający po części jak

Ezio, postrzelony, wydostał się z oblężonej willi... zostawszy uznany za zmarłego pochowany wśród innych ciał

, ale innych poważnych nie dostrzegłem. Za samą muzykę jest wielki plus, bo naprawdę daje kopa klimatowi :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem to obejrzeć...... zrobiłem to. To jest fajne ale ten pierwszy w którym dali dubbing był lepszy. Bardziej mi się podobał nie wiem czemu. Pewnie z dobrania dobrej muzyki. No cóż jakoś przeżyję to :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie powiem, tego nowe machiny wojenne stworzone przez Leonarda prezentują się naprawdę świetnie.. Tylko gdyby można było z nich korzystać częściej niż w AC II.. Na przykład po zakończeniu wątku głównego idziesz sobie do swojego magazynku, zabierasz machinę wojenną i siejesz spustoszenie :wub: Ach, byłoby miło :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSSIBLE SPOILERS!!!

Przeglądając listę trofeów z najnowszego AC natknąłem się na jedno bardzo podobne do tych z AC2.

silver.png.. .- -- .- .-.. .. ...- .

Solve all of Subject 16's Puzzles

Nie trudno się domyśleć, że nazwa osiągnięcia jest ujęta w alfabecie morsa. A dokładnie znaczy to

I am alive

. Szczerze powiem, że najbardziej w drugiej części przygód Ezio podobały mi się właśnie ''Subject 16's Puzzles''. Każdy kolejny krótki monolog sprawiał, że to właśnie często pomijany wątek 16-tki uważam za najciekawszy w całej serii. Jeśli miałby być ciągle częścią serii, byłoby wspaniale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=qYXtRJxUhJc...player_embedded - Trailer multiplayera!

Ubi wyjawiło jakie będą kolejne dwa tryby multi:

Advanced Wanted - taki trudniejszy wanted

Manhunt - dwie, czteroosobowe drużyny, dwie rundy. Jedna drużyna ucieka, druga na nią poluje. W drugiej rundzie odwrotnie.

Czyli nic specjalnego. Po cichu liczę chociaż na jakiegoś CTF'a. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne tryby. Filmik jak to filmik. Już jak dla mnie nie ma co oglądać tego multi bo po prostu ciągle to samo. Wiemy co jak będzie się działo. Pozostaje tylko zagrać by się dowiedzieć jak to jest.

A racja treser po prostu nie zauważyłem tego słowa "strażników". Sorki. Masz rację ale te machiny są na tyle wielkie że jakby ten strażnik był na dachu to on by się pewnie nie dość że rozwalił to przy okazji zabił full ludzi :D

Ja mam nadzieję tylko że single nie ucierpi w stosunku do drugiej części przez multi. No tam 5 godzin mi nie zrobi aż takiej różnicy szczególnie że musieli dopracowac grę online ale żeby się nie okazało że gra polega na samym multi, czyli jak nowe CoDy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treser

Miałem już odezwać się wcześniej na ten temat, ale jakoś nie dałem rady ;P Sama idea robienia rzezi maszynami bojowymi jest na pewno fajna, ale na dłuższą metę nużąca, a nawet została by przez niektórych uznana za robienie rzezi w grze - tak sądzę po krytyce

ścieżki zdrowia w finale

z pierwszej części gry. Poza tym fabularnie te maszyny trzeba zniszczyć aby nie zostały użyte przez Templariuszy tak więc wszystko trzyma się kupy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dłuższą metę nużąca...

... Jak wszystko :tongue: Wszystko co jest długie, wkrótce okazuje się, że jest za długie, monotonne itp itd.. Ale z tym nawiązaniem fabularnym, to przyznam Ci rację :wink: Fabularnie używanie maszyn wojennych do eksterminacji strażników sensu nie ma, ale jakby tak nie patrzeć na fabułę... :tongue::biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dzisiaj złożyłem swoje zamówienie na wersję PC, nadzieja żeby autorzy jakoś wynagrodzili nam czas oczekiwania na grę. Multi z filmików nie wyglądało zachwycająco, ale być może będzie jakiś inny tryb gry, bardziej "bajerancki" niż polowanie na gościa w kitlu i drugim gościem w polującym na nas. Te tryby które zostały zaprezentowane to nic ciekawego, liczyłem na coś bardziej klasycznego, TDM czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA UWAGA

SPOILER

http://www.youtube.com/watch?v=uB3DKdAp27Q...player_embedded <---- intro Assassin's Creed Brotherhood

Ja osobiście nie mam zamiaru tego oglądać. Trailery można, ale już same intro... No, ale może ktoś strasznie nie może się doczekać. Można już nawet znaleźć pierwszą godzinę rozgrywki. Eh... A PC jeszcze musi tyle poczekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...