Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

@Igorakowiec Nikt taki głupi nie jest, a to forum nie jest dla piratów. BTW Wytłumacz mi proszę jakim cudem płyta w pudełku może się porysować...

Cóż, widać coś jest z nią nie tak. A kolega wstawił zdjęcie oryginału ze swoim nickiem na karteczce - raczej w googlach tego nie znalazł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dużo mówić. Pojechałem, kupiłem, zagrałem. Jestem w niebie :D Tak długo czekałem na grę i się nie zawiodłem. Tryb opowieści jak na razie genialny. Mam 16% gry za sobą, skończyłem 3. sekwencję. Opowieść jest ładnie kontynuowana. Tryb multi też sprawdziłem :D Na razie tryb Wanted, który zwala z nóg. Niesamowita zabawa, mam 7. lvl. :D Ogólnie, to jest świetnie.

A takie małe pytanie, bo w AC:B jest podobno opcja, aby ustawić język na włoski (dialogi), szukałem w opcjach ogólnych i nie było tam. Gdzie to znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janos sprawdź w dźwięku.Po włosku brzmi znacznie bardziej klimatycznie i ogólnie włoski dubbing jest lepszy. Odpowiadam na to pytanie co było parę postów wyżej. Multi się nie nudzi i można grać non stop. Ja grałem trzy godziny a przyszedł czas iść spać ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą. Jak grałem w tryb Wanted, to niby nic specjalnego, bo tylko chodzisz i szukasz i czasem uciekasz, ale frajda z tego niesamowita. Tylko czasem trzeba chwilę poczekać aż na serwer uda się wejść. Nie sprawdzałem jeszcze innych trybów, bo ten mnie tak wciągnął. Szkoda, tylko że nie którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi chyba i skaczą po dachach i biegają jak opętani, co odrobinę psuje rozgrywkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do osób grających już w multi. Jak długo czekacie na zebranie 6 osób do rozgrywki? Mi wczoraj mimo wielkich chęci udało się rozegrać tylko jedną sesję... na kilka godzin czekania :dry: . To normalne, że tyle się czeka na połączenie?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie większych problemów nie mam. Na rozpoczęcie gry czekam od paru sekund do najwyżej miniuty, a net mam słaby.

Jak tam gra w singla. Ja jestem w 3 sekwencji ale bawię się w przechodzenie misji pobocznych. Zrobiłem wszystkie dla kurtyzan i złodziei, wszystkie dostępne siedziby Romulusa jedną misję z tych dwóch dodanych do kolekcjonerki, zdobyłem wszystkie dostępne jak na razie punkty widokowe oraz zniszczyłem chyba z 6 wież Borgiów :D

Ściągnąłem z Uplay DLC z Da Vinci i może mi ktoś powiedzieć kiedy się ono pojawia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będę zbyt odkrywczy ani oryginalny ale gra jest wspaniała, śmiga mi na full ustawieniach z rozdzielczością 1920x1080 (maksymalna), multi czasmi łączy dość długo ale lagów nie ma....... Poza tym, Wanted potwornie wciąga i tak jak napisał ktoś wyżej...... Niby tak tylko cichaczem chodzisz i zabijasz ale frajda wielka. Nie rozumiem kumpla, który ma to ARCYDZIEŁO na PS3 i mu się nie podoba multiplayer. Jak dla mnie najlepsza część serii. :D Na razie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do osób grających już w multi. Jak długo czekacie na zebranie 6 osób do rozgrywki? Mi wczoraj mimo wielkich chęci udało się rozegrać tylko jedną sesję... na kilka godzin czekania :dry: . To normalne, że tyle się czeka na połączenie?!

Trudno powiedzieć. Zależy na jaki serwer próbuje Cię wrzucić. Mnie czasem wchodzenie ok. 3 min zajmowało, ale potem po zostaniu na serwie, wszystko szybko śmigało. Czasem trwa to wolniej. Nie ma reguły.

Ja właśnie zacząłem 5 sekwencję, ale teraz skupię się na wszystkich pobocznych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer w tej grze nie jest taki nudny jak myślałem, jednak pograłbym też w inne tryby niż tylko ścigany, a puki co ludu brak, bynajmniej tak było w przeddzień premiery. Przecież jest kilka fajnych trybów, z ochroną vipów, czy choćby drużynowe zabójstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to specjalna rękawica, którą będzie można kupić o Leonarda. Sam już ją posiadam i skoki wtedy się wykonuje. A swoją drogą, to powiem Wam, że jazda w tym czołgu, która była pokazana, jest ciekawa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...