Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

Jestem pod wrażeniem ekspresowej realizacji pre-orderu przez Ultimę. To mój pierwszy pre-order ever i jestem wręcz wstrząśnięty szybkością realizacji. Paczkę nadano wczoraj, a już dzisiaj mam przyjemność z delektowania się jej gabarytami. Tak, jestem szczęśliwym posiadaczem edycji codex, która jest tak mocno ograniczona ilościowo na rynku. Warto było zamówić w grudniu i teraz mieć święty spokój, do tego ta śmiesznie niska cena...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj.

Trochę grałem w multi i jest spoko.

SP oczywiście wspaniały.

Mam problem. Mam kolekcjonerkę i gdy wpisałem kod na dodatkową zawartość wyskoczyło że zły kod. Gdy wpisałem ponownie wyskoczyło że kod jest już wykorzystany, a ja nic nie dostałe,/

Jeszcze jedno. Jak ściągnąć te dodatki.

DLC Porwanie DV ściągnąłem z uPlay za darmo, a te dwa pozostałe.

Aha. W której sekwencji jest to porwanie DV ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do supportu ubisoftu i odpisali mi ze serwery autoryzujace kody bede uruchomione wraz z oficjalna premiera a skoro kod juz wpisalem to zawartosc w grze powinienem od razu miec przypisana do konta

a co do dodatkow to podobno sciagajac DV sciagasz od razu wszystkie, ale sam nie sprawdzalem wiec nie wiem

edit:

tu macie tresc wiadomosci od ubisupportu:

Witam,

Dziękuję bardzo za skontaktowanie się z działem pomocy technicznej Ubisoft odnośnie gry Assassin's Creed: Brotherhood.

Aby przesłać do nas odpowiedź proszę kliknąć na opcję ?Zaktualizuj stronę pytanie?, która znajduje się u dołu strony internetowej (Proszę nie wysyłać nowego zapytania).

Serwery do odblokowania zawartości dodatkowej która jest już umieszczona na płycie, nie są dostępne aż do daty premiery gry. Kody, pomimo komunikatów które ukazały się po wpisaniu ich, są już odblokowane i przypisane do konta Ubisoft pod którym jest Pan zalogowany w grze.

W razie jakichkolwiek problemów w dniu premiery gry bardzo proszę o kontakt z naszym działem pomocy technicznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej. Nie zdawałem sobie sprawy, że to tak ważne. Po prostu strasznie trudno było mi ująć moje pytanie w większej ilości słów. Może spróbuję: Azaliż, ów dzież, onegdaj, ktokolwiek ma wystarczającą wiedzę aby dać mi instrukcję na temat możliwości udanego zakupu wyjątkowo taniej edycji, choć jednej z kilku części gier ze wspaniałego świata Assassin's creed? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od Ultimy coś takiego wczoraj dostałem

Witam,

chciałam poinformować, że dostawa gry Assassin's Creed Auditore została lekko opóźniona z przyczyn od nas niezależnych. Dostawy gry bezpośrednio z Ubisoftu spodziewamy się w dniu jutrzejszym bądź najpóźniej w piątek. Jak tylko wjedzie dostawa natychmiast realizujemy wszystkie zamówienia. Bardzo przepraszamy za opóźnienie.

:icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szanowni Państwo,

Otrzymaliśmy informację od firmy UBISOFT, że nie jest w stanie zrealizować zamówień na grę Assassin's Creed: Brotherhood - Edycja Kolekcjonerska (PC) . Przyczyna zaistniałej sytuacji jest związana z problemem jaki wystąpił podczas produkcji tej edycji.

W związku z powyższym zostaliśmy zmuszeni do anulowania Państwa zamówienia. W imieniu UBISOFTu oraz empik.com przepraszamy za zaistniałą sytuację. "

To dostałem z empic.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu (poprzednio miałem taki problem z Assassin's Creed 2) wyskakuje błąd połączenia. Tym razem jednak gdy klikam ikonę na pulpicie, wpisuję pasy i chcę się zalogować wyskakuje mi:

"PROBLEM Z POŁĄCZENIEM INTERNETOWYM

Nie można ustanowić połączenia z internetem. Sprawdź poprawność połączenia. W oknie ustawień możesz wprowadzić zmiany w ustawieniach sieciowych."

Już naprawdę nie wiem co zrobić... Proszę o pomoc.

PS Reinstall już robiłem nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same problemy z Waszymi zamówieniami, a mój 'codexowy' pre-order zrealizowano w 1 dzień i grę mam od wczoraj, paradoks? :)

Jak z powyższych postów wynika, zainteresowanie PC-tową edycją gry w Polsce jest dosyć duże. Pomimo blisko 4 miesięcznego opóźnienia gra schodzi jak ciepłe bułeczki, nawet w tych najdroższych edycjach. Z tych rynkiem gier PC-towych nie jest wcale tak źle ;) Za niecały tydzień, przy podsumowaniach sprzedaży z ostatniego tygodnia, AC: Brotherhood bankowo pobije Shoguna 2 i Homefronta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie cenega zrobiła w wała i za zamówienie na Codex złożone pół roku temu nie dało się zapłacić... Tak..... zły (bardzo delikatnie mówiąc) dawno nie byłem. Znacie jakiś sklep gdzie jeszcze można Codex dostać? Na gramie niestety już się wyczerpały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...