Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

A ja mam taki mały problem, ponieważ chciałbym sobie w najbliższym czasie zamówić Assassin's Creed: Brotherhood.

Chciałem zapytać, czy ta gra ma tylko jedną wersję okładki, czy kilka?

Sami zobaczcie:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/611995

http://www.3kropki.pl/p/8/3/0/assassin_s_c...brotherhood.php

http://www.ultima.pl/assassins_creed_broth...teelbook/i9162/

Na każdym z tych trzech serwisów jest zaprezentowana inna okładka. One są takie, czy po prostu jest tylko jedna prawidłowa? Jeśli tak, to która?

Nie ukrywam, że najmniej z tych trzech podoba mi się ta na wirtus.pl. Ale nie mówię, że jest brzydka. Tylko po prostu, jeśli bym wiedział, że jest tylko JEDNA wersja okładki, a to na tych stronach, to jakiś błąd, albo coś... to oczywiście zamówiłbym na wirtus.pl, gdzie ACB kosztuje najtaniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nich (ta ze skrzyzowanymi dłońmi) to chyba coś na wzór "Auditore Edition" z konsol. Czyli na nasze, specjalna, poszerzona. Poza tym... no w sumie to kłopotliwe. Ale wszędzie jest ten nasz ezio, więc trzeba patrzeć po opisach i najlepiej porównać w sklepach edycje konsolowe (mówię o pójściu do sklepu i obczajeniu na żywo tył pudełka) bo czasem można się przejechać.

Dzięki za wytknięcie tej ciekawej przypadłości. Przyłączam się do pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile $ Microsoft (albo też Sony? może tylko Sony?!) wybuliło żeby opóźnić premierę AC:B? Czy może to Ubi ma taką zachciankę? Jestem pewny, że gra mogła być gotowa na równi z wersją PS3 i Xbox 360. Przecież ACII działało pięknie na komputerach, silnik gotowy, a gra pewnie nie różni się (jeśli chodzi o silnik) od swej poprzedniczki. W każdym razie - obsuwa jest znaczna.

Przy DLC do GTA IV przynajmniej się przyznali (M$). Tak czy siak, trzeba czekać. Jestem pewny, że AC:B jest godną kontynuacją ACII!

Jakby co - tak tylko się zastanawiam, z nudy ;)

@edit Kreek

Jeśli kilkanaście razy mniej zarabiają to rozumiem. Ale skąd czerpiesz te informacje? W końcu cena na konsole i PC w innych krajach jest taka sama jeśli się nie mylę (więc odpada rozwiązanie typu "pierw wydajmy na konsole bo gry są droższe"). Pewnie na konsole i tak więcej kopii się sprzedaje ale "kilkanaście"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... "znafcy" się znaleźli,widzę, że o marketingu macie miałkie pojęcie...

O "sypnięciu kasą" można byłoby mówić w przypadku gdyby wersja na x360/ps3 została opóźniona, pctowa konwersja i tak jest mało dla Ubi(zreztą dla sony i microsoftu też) znacząco bo zarabiają na niej kilka(naście) razy mniej niż na konsolach. Więc odpowiadając na pytanie: nie, ubi po prostu ma taki kaprys, żeby wydawać ac później na pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kilkanaście razy mniej zarabiają to rozumiem. Ale skąd czerpiesz te informacje?
Bez urazy, ale trzeba urodzić się wczoraj, żeby nie wiedzieć iż 1) piractwo na PC jest większe a 2) na konsolach panuje lepsza sprzedaż (na PC jest niewiele wyjątków... StarCraft 2 albo WoW przychodzi mi na myśl). Decyzja aby wydawać wersję na PC później jest czysto biznesowa i zakładam, że podjęta przez księgowych Ubi :) Może się nam nie podobać, ale takie są realia. Biznes is biznes jak to mówią.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie o Brotherhooda: jak wiele jest w nim Desmonda i tak znienawidzonego przeze mnie wątku "z magią", który skutecznie zepsuł mi wrażenia z Assassin's Creeda 2? Nie wiem dlaczego ta fabuła musiała się zrobić tak idiotyczna w AC2, ja bym chciał po prostu poznawać historię Ezio a nie "bogów z Krypty" czy czegoś-tam...

Jak to wygląda w Brotherhoodzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mogę zdradzić, że na początku gry Desmond trafia razem z ekipą do willi Ezia.(tylko się nie spinajcie, bo to nie jest znowu jakiś tam wielki spoiler) Tam "instalują Animusa"...i właściwie koniec wątku Desmonda. Tzn. tak do połowy, bo dalej jeszcze nie doszedłem. Można w każdej chwili odłączyć się od maszyny i pobiegać po posesji, sprawdzić pocztę itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierując Desmondem też kończymy wątek fabularny w AC:B.

i tak znienawidzonego przeze mnie wątku "z magią"

Muszę cię zmartwić. Tej, jak to ładnie ująłeś, ''magii'' jest więcej niż w dwójce. Zwłaszcza pod koniec przygody. Żeby lepiej zrozumieć zakończenie radzę najpierw obejrzeć przekaz od Subject 16 po rozwiązaniu bodajże 10 zagadek. Obejrzenie go i skonfrontowanie z zakończeniem daje spory materiał dyskusyjny o fabule części trzeciej (w zasadzie to już czwartej ;p).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie o Brotherhooda: jak wiele jest w nim Desmonda i tak znienawidzonego przeze mnie wątku "z magią", który skutecznie zepsuł mi wrażenia z Assassin's Creeda 2? Nie wiem dlaczego ta fabuła musiała się zrobić tak idiotyczna w AC2, ja bym chciał po prostu poznawać historię Ezio a nie "bogów z Krypty" czy czegoś-tam...

Jak to wygląda w Brotherhoodzie?

Hmm, mogę zdradzić, że na początku gry Desmond trafia razem z ekipą do willi Ezia.(tylko się nie spinajcie, bo to nie jest znowu jakiś tam wielki spoiler) Tam "instalują Animusa"...i właściwie koniec wątku Desmonda. Tzn. tak do połowy, bo dalej jeszcze nie doszedłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akuratnie dobrałem sie dzis do skarbonki i fundnąłem sobie Brotherhood. Co mi ię podoba to właśnie możliwość robienia wiekszej ilości rzeczy niz w 2 jednak większa ilość zadań pobocznych :)

Czekam na więcej radochy bo dopiero zacząłem grać, ale czuje że multi mnie jeszcze bardziej wciągnie, bo juz od 1 części gry czekałem na nie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię, że ilość sprzedanych kopii na PC jest ponad 10 (10!) razy mniejsza niż na konsole, PS3 czy Xklocka 360.
To się przekonamy w marcu gdy Brotherhood wyjdzie na PC a przypomnę, że sprzedaż na obie konsole wyniosła 6,5mln egzemplarzy [source], wynik o którym marzy większość tytułów PCtowych (w porywach i wyjątkach jak SC2, WoW przebija bańki z 2-3mln) :) Przy okazji próbowałem przebić się do wykazu tytułów z podziałem na konsole w raporcie Ubi, ale znalazłem tylko sprzedaż ogólną wedle regionów oraz konsol (tyle słowem offtopu)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szkoda, że edycję kolekcjonerską naprawdę ciężko dostać :sad: jeszcze w zeszłym roku zamówiłem sobie Limited Codex Edition na PC w pre-orderze, a dzisiaj dostaję informację od gram.pl:

Z przykrością informujemy, iż nie będziemy w stanie zrealizować Państwa zamówienia na Assassin's Creed: Brotherhood - Limited Codex Edition. W dniu wczorajszym otrzymaliśmy informację od naszego dostawcy, że nie jest w stanie dostarczyć nam zamówionej przez nas wcześniej ilości tego produktu.

W związku z tym, że nie otrzymamy egzemplarzy potrzebnych do realizacji Państwa zamówienia, zostaliśmy zmuszeni do jego anulowania.

Informujemy jednocześnie, że dostępna jest edycja specjalna gry z figurką Ezio. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem...

W innych sklepach jest to samo - link :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft kontynuuje tradycję serii, dając na zakończenie gry więcej pytań niż odpowiedzi:) Tak tak, dzisiaj skończyłem - Dwójka zrobiła na mnie większe wrażenie, choć Brotherhood to też porządna robota:) Taka na 7,5/10:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez. Czy oni udostępniają elementy z kolekcjonerki od tak? Ja się pytam... No nie rozumiem tego. PC dostaje po tyłku, bo dostaje grę później, teraz jeszcze każdy kto zamówił kolekcjonerkę w pre-orderze też traci. Ja pierdzielę... Nic tylko konsolę sobie kupić.

Mam tylko nadzieję, że Ubi wrzuci wszystkie DLC do każdej PC-towej kopii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuci, wrzuci, Porwanie Leonarda da Vinci (jaką on ma brodę :D) też - nie wiadomo tylko, czy będzie bezpłatny kod, czy już zawarte w środku. Czekam, bo II jest rewelacyjna i chcę kontynuacji przygód Ezia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę wytrzymać. Gry z serii AC, są zniewalające pod względem fabuły, niesamowicie wciągają i same każą się kontynuować. A co do premiery, co z nią w końcu? Bo spotykałem się z danymi, że 18, 25, a teraz, że 17?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...