Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

Po trofeach widać, że są znowu pióra. Do tego będziemy usuwać flagi Borgii, które będą umieszczone w całym Rzymie. Trochę więcej czasu spędzimy w czasach teraźniejszych (dokładniej w

2012

roku). Trofeum dostajemy właśnie za znalezienie jednego artefaktu właśnie w teraźniejszości. Nie wiem czy będzie ich więcej. Dokładnych ilości ''znajdziek'' jeszcze nie znam. Sam o grę postaram się dopiero w następnym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to gość, który również wrzucił intro, które obejrzałem :P, to ma całkiem sporo gry już nakręconej więc jak ktoś wie, że gry nie kupi to może sobie obejrzeć. Ja jednak aż takich spoilerów sobie daruję aczkolwiek powiem, że ten po części (bardzo małej)

interaktywny

początek był całkiem fajny ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh byle do marca i zamawiam kolekcjonerkę. MMmmmMMM!!! To będzie jazda. Ale wiecie co jest najlepsze? Że gra niewiele się zmieniła a to oznacza...... że tak!! Że będzie lepsza a wiecie dlaczego? No wątpię by zrobili grę gorszą. A więc nowa fabuła daje frajdę, plus nowe możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra nie powala na kolana tak jak dwójka, bo tak na dobrą sprawę to tylko rozwinięcie tego co widzieliśmy rok temu, ale jak to mówią "po co naprawiać coś co działa świetnie?" Mnie osobiście to wystarczy do dobrej zabawy, choć niektórzy oczekiwali rewolucji.

zamówiłbym grę już teraz, ale niestety nie mam kasy, poza tym wiele innych tytułów czeka na zaliczenie:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi nam uzupełni parę godzinek więcej ^^ Jak dla mnie będzie dobrze. I na pewno będzie wypchana po brzegi. Urozmaicenie 100% synchronizacją w zabójstwach, znów będzie jeżdżenie wozem i do tego nowe narzędzia od Leosia + ataki i nowe animacje + treningi w Animusie + dalsza część fabuły + opieka nad bractwem + nowe "znajżdżki"......Uf..... Więcej tego niż myślałem :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom naprawdę fajne. Tylko czekać aż zostanie na PC wydana. W marcu... Oby na początku zaraz po urodzinkach ^^ Nie mogę się doczekać ta gra będzie wymiatać wszystko!! Ahh... te zabójstwa. MMMmmmMMM!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie dostałem swoją kopię. Zagrałem dopiero pierwsze 15 minut w single i doznałem deja vu. Wydaje się jakbym zagrał w jakieś rozbudowane DLC do dwójki. Nie uznaję tego za wadę, bo drugi AC był prawdziwym arcydziełem (mimo, że trochę nudnym i zdecydowanie za łatwym), więc nie warto poprawiać czegoś co jest dobre : ). Za chwilę spróbuję pograć w multi. No chyba że historia dostarczy jakiejś wielkiej eksplozji w ciągu najbliższej godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh byle do marca ^^

Już się nie mogę doczekać aż dostane w moje łapka swoją edycję. Aggghhhh....... Normalnie nie wytrzymam. Jak wygram dziś w totka to sobie kupię na PS3 które też kupię :P Napisz później czy gra lepsza od dwójki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i nie ma miejsca na nudę. Jest zdecydowanie lepiej niż w dwójce. Walka wydaje się łatwiejsza (chociaż to kwestia gustu), ale jest także dużo bardziej efektowna. Zainstalowałem też ''Copernicus Conspiracy'' i zrobiłem kilka misji. Niby nic specjalnego, ale jakoś tak swojsko ; ) Jestem zachwycony odwzorowaniem poszczególnych budynków w Rzymie. Widzę, że gra będzie miała sporą grywalność także po przejściu wątku głównego, bo jest naprawdę mnóstwo rzeczy do zrobienia. Świetny system zarządzania innymi asasynami (chociaż na mapie, na której wysyłamy naszych podwładnych na misje wkradł się śmieszny babolek - Moskwa leży gdzieś w okolicach Przemyśla). Nie ma co ukrywać, kto nie może zagrać niech żałuje. Jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję zagrać w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nie. Single wbrew moim oczekiwaniom mnie wciągnął i gdyby nie jutrzejsze kolokwium to skończyłbym wątek główny już dzisiaj. Widziałem u mojego sąsiada, który ma wersję na X360 jak wygląda multi i już mogę powiedzieć, że gra po zrobieniu platyny u mnie nie zostanie ;) Wbicie 50 lvl grając w tych trybach, które są będzie wystarczającym wyzwaniem. Cichutko liczę na jakieś DLC z nowymi trybami multi. Jeśli tak się nie stanie nie wróżę multi w AC:B wielkiej popularności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh kto wie może dostaniemy Kopenika w nagrodę? Ja bym bardzo chciał ^^ No i szkoda z tym multi. Najważniejsze by były to darmowe DLC :ohmy: No dla mnie pocieszeniem będą dwie postacie dodatkowe. A właśnie. Jaką masz edycję? Zwykłą czy europejską kolekcjonerkę? Jeżeli będziesz miał czas napisz coś jeszcze o multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym nie kupił bo nie lubię DLC i żadnego nie kupiłem jeszcze :P No ale fajnie że będzie te darmowe z trybami. Chyba jednak trzeba będzie od nowa zrobić listę minusów w CD-Action jeżeli tak dalej pójdzie :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...