Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Kupiło mi się Cordless Rumblepada 2. Trochę tak by polatać swobodnie w San Andreas (bo mi paluchów brakowało na klawiaturze) i do PESa dla syna. Teraz nie tyle problem co pytanie - w co tym można jeszcze grać - tak wiem że we wszystko. :) Ale w co się fajnie gra - na razie w planie jest TMNT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Logitech Chillstream Controller (choć w tym wypadku mam wątpliwości jak innowacyjne rozmieszczenie analogów spisuje się w grach sportowych)

Proszę o opinie.

Doskonaly pad. Dostalem takiego w pracy, po czym po jakims czasie kupilem go sobie do domu. W PES-ie jest swietny. Podobnie zreszta jak w kazdej innej grze. Naprawde polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiło mi się Cordless Rumblepada 2. Trochę tak by polatać swobodnie w San Andreas (bo mi paluchów brakowało na klawiaturze) i do PESa dla syna. Teraz nie tyle problem co pytanie - w co tym można jeszcze grać - tak wiem że we wszystko. :) Ale w co się fajnie gra - na razie w planie jest TMNT.

Np:

Devil May Cry 3

Resident evil 4

RS: Vegas

Nie wiem jak konwersje ale oryginaly za swietne

No i gorsze ale strawne Lost Planet

zakladam ze wszystkie obsluguja pady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze wszystkie ścigałki. Jeden grzybek gaz i hamulec a drugi skręcanie. Sam w ten sposób pocinam w DiRTa, Carbona itp.

Co??? To jakies straszne ustawienie:) Gaz pod triggerem prawym, hamulec pod triggerem lewym a skrecamy krzyzakiem lub lewym analogiem. Idealny i podstawowy uklad do racerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno zakupiłem Logitech Cordless Rumblepada 2 i jestem z niego naprawdę zadowolony

bardzo dobre wykonanie, dołączone oprogramowanie i wielka przyjemność z grania na nim sprawiają że mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu kto zastanawia się nad zakupem pada!

uważam że lepiej dołożyć trochę kasy i kupić lepszy sprzęt niż wydawać po kilkadziesiąt złotych na jakiś chłam.....:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem pada i kompletnie nie wiem co wybrać. W sumie nie mam nawet niczego na oku. Chciałbym coś w cenie do 150 zł.

P.S. Wiem, widzę. Pierwszy post na tej stronie jest z dokładnie taką samą ceną, jednak pochodzi on z sierpnia, a zakładam, że przez ten czas sporo się zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borxx:

Vooka$h napisał:

Do tego jeszcze wszystkie ścigałki. Jeden grzybek gaz i hamulec a drugi skręcanie. Sam w ten sposób pocinam w DiRTa, Carbona itp.

Co??? To jakies straszne ustawienie:) Gaz pod triggerem prawym, hamulec pod triggerem lewym a skrecamy krzyzakiem lub lewym analogiem. Idealny i podstawowy uklad do racerów.

To mówisz, ze takie ustawienie jest najlepsiejsze do grania w scigałki??? Pod warunkiem, że te przyciski od gazu i hamulca są "na czułość", a nie zwykle guziki(nie wiem jak to sie fachowo nazywa). Na szczescie jestem posiadaczem tego cuda od Logitecha i owe czułe guziki mam. Powiedzcie czy to sie sprawdzi w Pros Street, bo na klawierce to była mordęka! A jak z paleniem gum przed dragiem??? Mam nadzieje, że pad wszystko zmieni i ProStreet znów bedzie przyjemną gierka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem Logitech Chillstream. Swietnie sprawuje sie w Colinie 2005 i TOCA 3, ale chcialem pograc w NFS MW, zalaczam, daje konfiguracje sterowania i okazalo sie ze nie wykrywa tego pada, ale ustawilem na miejscu joysticka (Logitech Attack 3) osie i przyciski z pada. Daje jazde dowolna, naciskam trigger i nic. Idzie jakos zrobic zeby MW wykrywalo pad?? Plz o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem ale zrobiłem coś takiego że gaz i hamulec ustawiłem na przyciski ale skręty nie na grzybki ani krzyżak (czy jak go tam matka nazwała) tylko na następne przyciski (L1 iR1) i powiem szczerze... Grało sie [ciach]. Ale mojemu kumplowi bez problemu odczytało pada i bez problemu grał... No cóż mówi sie trudno :?

Proszę nie rzucać bluzgami. Regulamin forum się kłania.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania: czy chillstream fors ps3 dziala pod pc? (chodz w to watpie) i drugie: widzialem ze rumble pad2 jest pod interfejs usb 1.1 - bedzie to dzialac pod usb 2.0? A i jeszcze jedno: czym sie rozni rumble pad 2 bezprzewodowy i przewodowy oprocz tego ze jeden ma przewod a drugi nie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno chillstream for ps3 dziala bez problemu, nawet bez driverow, ale ja mam watpliwosci co do kalibracji galek i triggerow. Rumblepad pojdzie na USB 2.0 bo to obsluguje wstecz. A przewodowy rozni sie od bezprzewodowego tym, ze w bez trzeba wymieniac baterie/ladowac akumulatory i z powodu zasilania jest ciezsze, i ma dluzsze czasy reakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z Chillstream. Zainstalowałem tak jak trzeba, alternatywne sterowniki XBOX360 CBD. Noi fajnie wszystko gra, opcji jest więcej ale w grach jest nieduzy problem ale irytujacy. Gry wykrywaja prawidlowo tego cudaka ale kombinacja guzików jest juz całkowicie popieprzona. Chodzi o to, przyciski na moim padzie nie są tak samo oznakowane w opcjach gry i na początku idzie sie pogubic. Nie rozumiem, czemu to tak jest, przeciez PAD dobrej firmy, a na standardowych windowsofskich sterach działa tak samo. Przytrafiło mi sie to w dwu grach, wiec nie jest to przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zasadnicze pytanie: RumblePad2 czy Chillstream. Oba modele zachwalacie ale nie wiem który wybrać. Pierwszy jest jak najbardziej klasyczny i miałem go nawet w łapach (teraz cholernie żałuje że go wtedy nie kupiłem a wydałem kasę na jakiś szit od apollo:/) a drugi ma kilka bajerów (jak chłodzenie) ale te zamiana miejscami krzyżyka i grzybka mnie nie przekonuje do końca... Możecie rozwiać moje wątpliwości??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rozmieszczenia jak najbardziej i dzie sie przyzwyczaić. Na początku troche nie pasuje ale po pewnym czasie widzisz nawet tego zalety.

Ej pomóżcie. Nikomu sie nie zdarzyło, że miał pomieszane oznakowane przycisków w grach??? Dokładniej znaczy to, że w grze pokazuje mi, ze mam wcisnąć X, a gdy wciskam X nic sie nie dzieje, musze wcisnąc inny guzik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...