Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Ok, widze za sami znawcy, to zadam pytanko:d

Czy ktos ma Dragon Pada Manty i wie czemu podczas gry nie dziala prawa gałka, która służyła do zwodów?? Wcześniej miałem Saiteka P880 i takiego problemu nie było:/

Edit: Cholera, zapomnialem że jakby co to chodzi o FIFE 06:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest Manta :D. Jak się kupuje Mantę to trzeba wziąć pod uwagę, że ich produkty ze strony mechanicznej są mało trwałe. Osobiście mam słuchawki Manty i Mantę Emperora, lecz pada bym nie kupił bo pewnie by się połamał. Z tych dwóch produktów jestem zadowolony, ale to pewnie tylko dlatego, że nie ma w nich niczego co muszę dotykać i wyginać na wszystkie strony. Trzeba było pozostać przy saiteku :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś wyszło, że przy okzaji ktoś mi po raz drugi zakupił Media-tech MT171 Corsair Pro i po rpaz drugi to samo. Gałka już jedna jest niesprawna co powoduje, że muszę grać krzyżakiem. Po jakimś czasie i on się pewnie zepsuje i trzeba będzie wreszcie samemu kupić sobie jakiegoś porządnego pada. Choć skoro mam dwa zepsute to muszę porozkręcać i zrobić z nich jednego w pełni działającego. Może się uda. XD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inną sprawę... Ostatnio noszę się z zamiarem zakupu pada (głównie dla NHL07 i FIFY07, może w tym roku zagram wreszcie w PESa ;) ). Już kiedyś miałem to zrobić i byłem o krok od zakupu Logitech RumblePad 2. Potem długo pada nie potrzebowałem, jednak znów skłaniam się ku temu, jednak nie chce mi się wydawać na pad tyle, ile na grę (tym bardziej, że nie wiem, jak mi się w ogóle będzie na nim grało - nigdy tego nie robiłem. Wtedy wtopiłbym ponad 100 zł. :/) i myślę raczej nad tańszym padem.

Zaintrygował mnie test pada Apollo GP 3080 (Joy Pad Starlight) z nowego CDA i chciałbym go kupić, ale niestety nigdzie go nie mogę znaleźć, także na necie. Gdyby ktoś go "wyhaczył", bardzo proszę o info. Równie mile widziane wszelkie opinie ludzi, którzy choćby mieli to urządzenie w rękach.

Tutaj ten pad na oficjalnej stronce Apollo:

http://apollomultimedia.eu/?s=p&kat=10&iD=235

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stwierdzilem, ze bardzo przyda mi sie padzik do gry w m.in NBA Live 2007, ktore juz nie dlugo wejdzie na polskie rynek. Szukam dosc taniego urzadzenia posiadajacego 12 klawiszy, dwa analogi oraz wejscie pod USB. Mam dosc okrojony fundusz wiec szukam dosc taniego produkty, ale zarazem wytrzymalego. Jakie kontrolery polecacie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! Jestem tu nowy to się witam, nie? Hehe...ale do rzeczy. Ja także posiadam (bo już tu ktos pisał że też ma) Logitech RumblePad 2 już od kilku miechów. Uważam że to był dobry zakup bo gdzie sie tylko nie popatrzy w necie czy też nie zapyta kolegów lub nawet sprzedawców to wszyscy powiedzą, że Logitech to porządna marka a ten pad jest wyjątkowo udany. Ja także nigdy przed zakupem nie trzymałem go nawet w dłoni, nie mówiąc o graniu ale mimo to, zdecydowałem się na zakup. Do tej pory nie żałuję tych ponad 100zł bo pad jest naprawdę pierwsza klasa. I przede wszystkim nie trzeba do niego żadnych sterów. poprostu Plug and Play w czystej formie. Dodam jeszcze że większość gier ma go w swojej bazie danych jako rozpoznawalny...Także nie wiem ludzie nad czym się zastanawiać. Wcześniej miałęm jakiś POWER MASTER firmy Tracer (Traściera:)). Nie dość że badziewnie zrobiony to jeszcze się zepsuł po jednym dniu grania w PES4. Porażka... RUMBLEPAD 2 rlz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zdecydowalem się wreszcie wrzucić w pada trochę więcej kasy i zakupiłem Logitecha Rumblepad II Cordless (150 zł. w sklepie w Krakowie). Mam tylko pewną wątpliwość... Wibracje niby są, tzn. w panelu sterowania gdy wciskam przyciski, wibruje. Przycisk do włączania i wyłączania wibracji też działa i powoduje, że pad po wciśnięciu daje, że tak powiem, sygnał wibracyjny, ;) ale już w grach force feedbacku nie ma - a gram w gry EA Sports, które przecież jego obsługę mają (NHL 07, demo FIFY 07 - w tym drugim przypadku mamy nawet przed meczem możliwość włączenia wibracji). Co robię źle, co możecie poradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie sprawić nowego pada i zastanawiam się nad Logitechiem (Rumble Pad 2). Do tej pory miałem "Mantęę" cośtam "duble vibration". Nie sość, że po pól roku się zepsuł to jeszcze nie dział prawa gałka w niektórych grach (najbardziej mnie boli FIFA, bo bez zwodów jakoś dziwnie sie gra). Krótkie podsumowanie niedoświadczonego forumowica (czyli mnie :/) - warto kupić Rumble Pada, czy może kupić coś tańszego??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamierzam kupno pada do komputera, przejściówek żeby pady z konsol nie chce kupywać, dlatego chce zwykłego pada aby działał na PCcie. Myślę nad padem Speed-Link Encounter GamePad Srebrny:

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Qrj7≥=9gy2

Cena jest niska, bo zaledwie 32 zł, wielu ludzi go posiada o czym świadczy liczna ilość aukcji na Allegro lub Amazonie.

A wy co o nim sądzicie? Aha, interesują mnie pady do max 40 zł. (mam 50 zł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego Pad byście mi polecli?

-Saitek'a P2600

http://www.allegro.pl/item131285372_saitek...wosc_od_ss.html

-Logitecha Dual Action

http://www.allegro.pl/item133652050_gamepa...w_2l_fv_ss.html

-Logitecha RumblePad 2

http://www.allegro.pl/item133652247_gamepa...w_2l_fv_ss.html

Dodam, że jest będzie mi on najbardziej potrzebny do nadchodzącego PES'a 6 i Test Drive Unlimited.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... połamałem swojego saiteka p880 :( nie pytajcie jak to zrobiłem. Zresztą to nie pierwszy pad który zakończył żywot w moich rękach :twisted:

No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem (a w zasadzie to jest nad czym płakać bo saitek p880 to genialny pad...).

Musze zakupić sobie nowego pada. teraz pytanie: może wiecie czy można jeszcze gdzieś kupić p880 (bo chętnie bym wrócił do niego)

jeśli nie kupie juz nigdzie p880 to zastanawiam się nad dwoma padami:

Logitech Dual Action

Saitek P2600

który wybrać?

Na Logitecha RumblePad 2 raczej się nie skusze po poza granice 100zł nie mam zamiaru wychodzić. w ogóle to zakupiłbym najchętniej coś za 50-60zł tylko że w tych przedziałach jakoś nic nie ma :/

Poradźcie coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchętniej coś za 50-60zł tylko że w tych przedziałach jakoś nic nie ma

Ja swojego kupiłem za 59zł. Teraz kosztuje 55zł. Jest to Gamepad Manta Commander MM-809. Mam go już od wakacji. Kilka razy spadł mi ze sporej wysokości i nawet rysy nie widać ;) Ma 14 przycisków, dwie gałki, no i oczywiście krzyżak :) Od spodu jest przezroczysty, a na górze srebny. Sprawdź w internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamierzam kupno pada do komputera, przejściówek żeby pady z konsol nie chce kupywać, dlatego chce zwykłego pada aby działał na PCcie. Myślę nad padem Speed-Link Encounter GamePad Srebrny:

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Qrj7≥=9gy2

Cena jest niska, bo zaledwie 32 zł, wielu ludzi go posiada o czym świadczy liczna ilość aukcji na Allegro lub Amazonie.

A wy co o nim sądzicie? Aha, interesują mnie pady do max 40 zł. (mam 50 zł)

Chciałbym do tego wrócić. Mianowicie kupiłme sobie nowy numer CDA. I tak sobie przeglądam sprzęt, ąz tu nagle...reklama tego pada. Skoro reklamują go w CDA, to chyba jest niezły, nie? Poza tym fajnie wygląda i jest strasznie tani. Co o nim myślicie? Chciałbym sobie kupić pada, niedrogiego (ok. 50 zł max!) ale faknego. Dodam że jeszcze nigdy w życiu nie miałem pada w ręce, a tym bardziej na czymś takim nie grałem.

I jeszcze jedna sprawa. W co na takich padach można grać, żeby było lepiej niż na klawie?

No tak, troche tego wyszło, ale mam nadzieję na równie "wyczerpującą" odpowiedź. ;D

pozdro4ol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...