Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Nie widzę tu takiego tematu, a zaczyna mnie to wkurzać:/

Game Dual Action z Logitecha działała świetnie.. ale potem coś się staóło. Najpierw lewy analog zaczął sam latać (głównie w dół), teraz po pewnym czasie przestaje go wykrywać na komputerze (podczas kalibracji pojawia się komunikat (nie)stosowny komunikat)! Nie wymaga on żadnych dodatkowych programów, na innych komputerach niestety nie mogłem sprawdzić :/ A akurat teraz gamepad by mi się bardzo pilnie przydał. Ma ktoś pomysły, co z takim draństwem zrobić?:/

ps. Gratuluję modowi, który przeniósł ten post do tematu o gryzoniach :) (już skasowany) :lol:

A dziękuję bardzo :) Widać, że jeszcze spałem :) [wies.niak]

Nie ma za co, też pisałem na śpiąco :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie? Rzeczywiście DS2 tak staniały? To na pewno jest oryginał a nie żadna podróbka? Ktoś ma jakieś doświadczenia?

http://allegro.pl/item397558403_oryg_dual_...ep_gliwice.html

Myślałem nad tym padem i nad tą przejściówką

http://allegro.pl/item398012788_markowy_ad...i_ps3_usb_.html

U tego samego sprzedawcy także pewnie przesyłka wyszłaby taniej.

Jak to jest z tą przejściówką? Są na niej jakieś opóźnienia czy coś? Czy czas reakcji jest taki sam jak na padzie dedykowanym PC?

Dzięki za wszelką pomoc :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wszystko jest zainstalowane, ale nie ma opcji zmiany przyciskow itp. W kalibracji tez nie ma. Moze jest jakis inny sterownik (ja wgralem tylko tego z plyty), ale nie moge znalezc, a jak sa to tylko ten co ja juz mam. Mysle ze jest cos zwiazanego z tym przyciskiem MODE, ale nie jestem pewien i nie wiem jak sie go uzywa. Jesli ktos sie by na tym znal, prosze o odpowiedz.

@Edit:

Poczytalem troche na necie o tym i juz wiem dokladnie o co mi chodzi, tzn. czy da sie zmienic slidery (te z tylu) tak zeby reagowaly jak normalne przyciski?

@edit2

Dzieki wszystkim... Normalnie kocham Was ludzie, znalazlem program i juz mi nie jest potrzebne( JoyToKey, napewno wielu z Was juz go zna ale coz). Jesli ktos jeszcze chce pograc w Guild Wars albo WoWa na padzie (ale glownie PvE =P) to polecam ten programik. POZDRO JESZCZE RAZ...<jupi>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem z logitechem chillstreamem. mianowicie nfsu2 i nfsmw nie wykrywaja, gdy wchodze do konfiguracji w tych grach i probuje ustawic sterowanie dla pada gra nie reaguje ;/. jest jakis sposob zeby w tych grach uzywac pada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pad do 100 złotych, 120 przeżyję, ale 180 już nie. Będzie to mój pierwszy pad, więc proszę się nie dziwić, jak walnę pytanie natury łopatologicznej:>

Skłaniam się ku Rumblepadowi 2 (wygrał walkę z saitekiem p2900), ale wszystko opiera się na opiniach ludzi z innych for, więc jestem otwarty na wszelkie sugestie. Musi być dobry i mieć wibracje :> No i lepiej z kabelkiem czy bez?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche glupie pytanie xD ostatnio wlasnie tak sobie myslalem ze fajnie by bylo miec pada i pograc sobie z padem i tak sobie myslalem ze przecierz dawno nie widzialem w zadnej grze jak ustawialem sterowanie zadnej opcji z padem. I jak to jest? W jakie gry mozna grac z padem?? No wiem ze w jakies sportowe fife, pesa, pewno w jakies nhl tez ale co jeszcze? Mam nadzieje ze duzo takich gier jest...

Aha i jeszcze jedno. Czy wybor tego pada bylby dobry http://allegro.pl/item418983149_logitech_d...r_fv_od_ss.html

Wybralem akurat tego bo wydaje mi sie ze logitech to dobra firma a ten jest akurat najtanszy z logitecha xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche glupie pytanie xD ostatnio wlasnie tak sobie myslalem ze fajnie by bylo miec pada i pograc sobie z padem i tak sobie myslalem ze przecierz dawno nie widzialem w zadnej grze jak ustawialem sterowanie zadnej opcji z padem. I jak to jest? W jakie gry mozna grac z padem?? No wiem ze w jakies sportowe fife, pesa, pewno w jakies nhl tez ale co jeszcze? Mam nadzieje ze duzo takich gier jest...

Aha i jeszcze jedno. Czy wybor tego pada bylby dobry http://allegro.pl/item418983149_logitech_d...r_fv_od_ss.html

Wybralem akurat tego bo wydaje mi sie ze logitech to dobra firma a ten jest akurat najtanszy z logitecha xD

Nie nie nie i jezscze raz nie. W tym padzie pada szybko lewy analog... wiem ze cena przystepna ale doloz sobie kase do LOGITECH RUMBLE PAD 2 - sam mam i nie zaluje. No a pytanie co do typu gier jest troche dziwne praktycznie w kazdej grze mozesz uzyc pada np. w starutkiej ale i tak sweitwnj Galadze ... :-)

Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład od dwóch lat używam tego pada: Apollo GP-3090 i jestem z niego bardzo zadowolony. Ładnie leży w rękach, dużo przycisków, a przy tym dobrze leży w rękach. Ma wszystkie podstawowe opcje, jak wibracje, makra, turbo. No i można go podłączyć do PS2.

A co do gier - choćby Assassin's Creed, Prince of Persia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pewien problem moze Wy mi pomozecie. Kilka dni temu kupilem sobie pada wszystko dziala ok ale...jak gram w fife to sterowac zawodnikiem moge tylko za pomoca tej galki a chce sterowac nie ta galka tylko tym krzyzykiem i nie wiem jak to sie przestawia, probowalem na wiele sposobow ale zaden nie skutkuje,z tego co wiem to musi sie dac przestawic na padzie, poniewaz pare miesiecy wczesniej pozyczylem od kolegi podobnego pada i u niego dalo sie sterowac tym krzyzykiem a pozniej cos przypadkiem przestawilem i nie dalo sie sterowac krzyzykiem tylka ta galka :( czy ktos wie jak to przestawic?? prosze o pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do tego tematu pytanie. A przyczyna może być taka, że microswitch przerywa i znowu łapie, gdy przytrzymujesz. Ja je czyściłem spirytusem, aż mi się znudziło i kupiłem nową.

Żeby nie było offtopu - Wszystkim wahającym się polecam pada od X'a. Używałem już kilku innych, ale ten miażdży system. Dobre sterowniki, czuły, ergonomiczny, fajny rumble, aż chce się nim grać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy kiedyś tak było, że

- był pad bezprzewodowy do X

- był pad przewodowy do X

- był przewodowy do X i na PC razem (to ten był w tym czerwonym pudełku).

Jak ktoś kupił tylko ten do X i chciał mieć go na kompie to musiał kupić adapter pod USB.

Teraz jest tak, że są 2 rodzaje

- przewodowy zarówno do PC jak i do X

- bezprzewodowy do PC i do X

Nie jestem pewien, czy aby na pewno mam rację, jeśli nie poprawcie mnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...