Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Na focie nie było pokazanego kabla ale niczego nie można być pewnym (sam pad mógł go zasłonić). Wysłałem maila do Allora, więc może on mnie wybawi z opresji ;)

UWAGA

Dostałem wiadomość od allegorwicza do którego wysłałem podobne pytanie i (bardzo) lipa! Aby pograć na takim padzie trzeba mieć nadajnik. A on oscyluje w kwocie ok 60-70 zł, tak więc gra nie warta świeczki... Ale jest jeszcze nadzieja, bo tamten pad był prawdopodobnie "wyciągnięty" od samej konsoli. A są pady odzielnie sprzedawane w specjalnym opakowaniu, więc może tam będzie już odbiornik...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady od Xboxa 360 są sprzedawane w 2 wersjach. Normalnej dla konsoli (zielone opakowanie) i dla kompa (w nazwie mają "for Windows" i są w czerwonym opakowaniu). Te wersje różnią się tylko tym iż dodana jest płytka ze sterami i do bezprzewodowego dodany jest odbiornik na USB. Ceny są takie same (oczywiście wersji na PC i ikspudło).

Sam posiadam takiego pada do PC i go szczerze polecam. Nigdy wcześniej nie miałem tak wygodnego pada w rękach.

Ogromnym plusem jest to że ten pad jest wypełni kompatybilny z grami z Xboxa. Weźmy takiego Assassin's Creed. Odpalasz grę na kompie z zainstalowanymi sterami i podłączonym padem i interfejs gry zmienia się na Xboxowy a ten w tej grze jest znacznie wygodniejszy niż duet klawiatury i myszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Raven4444. To mi i pewnie wielu innym graczom pomogło. Ale czy możesz powiedzieć gdzie moge znaleźć takiego pada (najlepiej allegro.pl) oraz ile może kosztować. Aha, dobrze zrozumiałem że można takiego pada normalnie podłączyć później do samego X360?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego zakupiłem na komputroniku bo nigdzie indziej nie moglem go dostać z kablem. Pad jest bez problemu wykrywany przez Xboxa. Na Allegro go nie ma. Tutaj jest w nawet niskiej cenie jak na niego

http://www.komputronik.pl/Kontrolery_Gier/...talog,kat,5520/

Polecam tam go kupić, ja jak kupiłem to swojego miałem na następny dzień w południe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie raven4444! Pobuszowałem po niecie i znalazłem pada bezprzewodowego (jest kompatybilny i z PC i z konsolą) za 103 zł. Na komputroniku kosztuje 169 zł. Dla zainteresowanych kupnem daje link skapiec-xbox360 pad. Sam w tym miechu kupie jeszcze taki i zdam relacje (nieobszerną) ;)

UWAGA! Przepraszam za błąd. Sugerowałem się zdjęciem gdzie nie było kabla - to ściema, bo kabel jest w opisie. Sam się o mało co nie nabrałem... Winna jest wyszukiwarka skapiec.pl bo było zaznaczone, że pady są bez kabla, ale wyszukiwarka odsyłała do sklepów z przewodowymi padami. Tutaj odsyłam od strony gdzie jest na pewno pad bez przewodu ale za prawie 140 zł (lepsze to niż 170zł):

http://www.itsfera.pl/product.php?producti...at=0&page=1 Jeszcze raz sorry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania max. 100zł i zastanawiam się nad kupnem pada, tylko jakiego? Co moglibyście mi poradzić zastanawiałem się nad P2900 Saiteka ale chaciałbym poznać wasze opinie. Lepiej przewodowy czy bezprzewodowy? A może Logitech Chillstream? Głownie gram w zręcznościówki (Trackmania, RPG-i i inne). Dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc, za tyle ile chcesz wydać brałbym coś od Logitecha. Chillstream jest super, brak wibracji to minus ale za to chłodzi ręce no i dobrze leży. Rumblepad to dla osób które lubią układ od PS'ów, no i jest wersja bezprzewodowa. Wersje bezprzewodowe mają to do siebie że są cięższe no i mogą wystąpić drobne opóźnienia. Ja jestem zadowolony z Chillstreama, jest super ale teraz bym kupił pada z Microsoftu bo jest bezprzewodowy no i ma wibracje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jakby cos to tu masz linki:

Logitech:

http://www.allegro.pl/item384181550_salon_...c_pad_wawa.html

Saitek:

http://www.allegro.pl/item385850065_pad_sa..._najtaniej.html

Może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje. Bo ten Rumblepad to jakiś taki... nijaki (wygląd) - link:

http://www.allegro.pl/item382888982_logite...d_2_tanio_.html, ale to tylko moja opinia...

Nie moge się zdecydować, a musze cos wybrac bo nie kupie czegos takiego:

http://www.allegro.pl/item384281014_arcade..._pc_r2pol_.html :P

Dzięki za odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem! Kupiłem! Zagrałem!

Jak wcześniej pisałem kupiłem bezprzewodowego pada od Xboxa 360 do PC. Pad oczywiście działa po kliknieciu przycisku na Xpudle. Muszę wam powiedzieć, że się nie zawiodłem. Nie mam żadnych opóźnień, a gra się naprawde fantastycznie. W pudełku bedzie płytka, instrukcja i odbiornik (nie wspominając oczywiście o padzie!). Cała instalka trwa nie całe 5 minut.

Zabawne, gdy zamieściłem link do tej stronki gdzie kupowałem w ciągu 2 godzin z 14 padów został 1... Ciekawe czy to dzięki mnie sklep tyle zarobił? ;)

Polecam bo gra to czysty miód, a gra z kolegą na Xboxie w split srceen (GoW/Army of Two)... bezcenne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrxPL

Wszystko zależy od ciebie, co lubisz. Saiteka bym nie kupował bo wole coś solidnego (M$, Logitech). Nie mówie że ten pad to kaszana ale jakbym miał znów kupywać to najszybciej pada X360 bezprzewodowego pod PC (gdybym chciał pada z kablem znów kupiłbym Chillstreama) Rumblepada bym kupił jeśli by mi się nie spodobał kształt i ułożenie pada pod x360 (ale mi pasuje :)). Wszystko zależy od cieie i od twojego gustu co bardziej tobie potrzebne.

Mam nadzieje że nie pomieszałem tobie w głowie :D

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii najlepsze gamepady przewodowe to: LOGITECH ChillStream, Logitech Rumblepad II, Gamepad z PS2 + przejścówka

+ dobra jakość, solidne wykonanie

A bezprzewodowe: Logitech RUMBLEPAD II CORDLESS, Gamepad z XBOX360.

+ dobra jakość, solidne wykonanie

Radzę wystrzegać się ścierwa, jakim jest Logitech Rumblepad (1) ponieważ w tych gamepadach występują problemy z lewą gałką analoga (często 'skręca' w grach w lewą stronę, pomimo, że nie ruszamy analogiem). Nie polecam ściewa od Apollo, Manty, Warezów i tego typu padak, ponieważ są to gamepady w większości o słabej jakości, podatne bardziej na zniszczenie niż wyżej przeze mnie wymienione. Oczywiście wśród tych producentów padak znajdują się lepsze produkty, ale moim skromnym zdaniem nie warto zawracać sobie nimi głowy. BTW przezentuję tu tylko i wyłącznie swoją opinię, nie mam nic wspólnego z firmą Logitech i to 'nie moja wina', że mają tak udane produkty, jeżeli chodzi o gamepady, oprócz Rumblepad'a (1).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno kupilem logitech chillstreama i nie wiem jak ustawic sterowanie w K&L dead men lub w frontlines zebu sie gralo padem a nie klawa+mysz, moze ktos tez ma tego pada i by mi pomogł?

A PC Chillstreama wykrywa jako pada od xbox360?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wykrywa.

Zainstalowałeś stery? Tak propo, K&L podobno ma problemy z ustawieniem pada. Nie możesz w opcji zmienić przycisków? Nie wiem jak wyglądają opcje, ale powinno być coś takiego. Albo zmienienie z klawiatura + mysz na pad.

I takie jedne pytanie: po co ci w frontlines pad? Jeżeli tylko do pojazdów to rozumiem ale jeśli nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ChillStrem'a. Sam go używam i moge powiedziec jedno: nie ma lepszego pada. Nie ma problemu z konwersjami z X360 i na perfekcyjną ergonomie. Idealnie lezy w dłoni i jest bardzo precyzyjny. Dodatkiem jest wbudowany nawiew na dłonie, który sprawuje się znakomicie.

http://www.ceneo.pl/378330 Nie jest może tani ale opłaca sie go kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przymierzam się do kupna Logiego Chillstream'a.

Jak jest z ustawieniami w PES6 i TDU? Jak ustawione są przyciski? Jak się gra w tych grach?

Powiem tyle: w TDU masz na padzie analogowy gaz i hamulec, a to już jest wystarczający plus.

W PES 6 i 2008 też jest dobrze. PES 2008 obsługuje Xinput, czyli przyciski masz automatycznie ustawione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przestudiowaniu calego tematu zakupilem MS XBOX 360 wireless. Wybralem ten model bo ma 2 spusty - specjalnie do ścigalek i jest bezprzewodowy. Ogolnie mi sie podoba ale w niektorych grach ciezko sie go ustawia. Do LFS'a sie nie nadaje troche - analog jest zbyt czuly a nie da się go lepiej ustawic, spusty w tej grze dzialaja jako jedna oś - nie wiem czemu. Jak jest wszystko puszczone to mam do polowy wcisniety gaz, prawym moge go docisnac na maxa, a lewym zmniejszam do minimum. Moze jakis spec mi to wyjasni.

Mam pytanie - jak sie uruchamia wibracje ??

Juz wiele gierek odpalilem i na żadnej nie działa (nfs carbon, colin 4, moto gp 3) mimo ze w ustawieniach w grze sa wlaczone. Stery z plyty dolaczonej do pada mam zainstalowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...