Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić Logitech Dual Action Gamepad - mam go od niedawna i sprawuje się swietnie - do tego nie jest drogi.

Również kupiłem sobie tego pada ponad dwa miesiące temu, gdy już nie miałem ochoty męczyć się z media-techami. Cena bardzo przystępna - 79.99 zł, więc nie dajcie się zwieść sklepowi nie dla inteligentnych, który chciał za tego samego pada tylko 20 złotych więcej. Pad sprawuje się bardzo dobrze, choć nie wiem czemu, ale przez długi czas miałem problem z dostosowaniem się do niego. Jakiś taki mały i dziecinny mi się wydawał. Prawda, że mam długie palce niczym pianista, więc wydawało mi się, że pad mi zaraz wypadnie z rąk. Po jakimś czasie te odczucia minęły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie co prawda poleca się pady ale nie będę zakładał nowego...

Mianowicie zakupiłem pada Speed-Link Strike2 SL-6535, zainstalowałem sterowniki i wszystko ładnie pięknie lecz...

Krzyżak jest wykrywany jako lewy mini-joystick a lewy mini-joystick jak krzyżak, dosyć to dziwne. Mój pierwszy pad także nie wiem. Ma to tak być czy jest to wada techniczna? Uciążliwe to dosyć jest bo np. nie mogę skonfigurować lewego mini-joysticka w grach w których można to używać. :shock: Próbowałem instalować sterowniki z płytki i strony producenta to samo. Konfig PC: amd duron 1GHz,GF2mx 64MB,ram 365MB, win xp sp.2.

Da się to jakoś naprawić? To po prostu ma tak być? (no co nie znam się :? ) Czy dać pada do reklamacji?

EDIT:

Chyba już łapałem o co chodzi, jak wcisnę guzik analog (świeci sie czerwona lampka) to wtedy działa tak jak trzeba :wink: . Dobrze ale prośbę mam, jak ktoś się zna na padach to mógłby to jakoś wytłumaczyć (instrukcji po Polsku do pada nie mam) z góry dzięki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecam Logitech Rumblepad 2. Uzywam go wprawdzie dopiero od gwiazdki ale zdecydowanie wg mnie daje rade :D

Ma wydaje mi sie bardzo korzystny stosunek jakosci do ceny, bo jego cena to zaledwie 119 zl, wiec jak za taki sprzet to wg mnie naprawde niewiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja mam tyci tyci problemik;) Rodzicie kupili mi (raczej bratu :) ) pod choinke pada Manta Commander. I teraz następuje problem. Chcę pograć w FIFE 06 tak jak to zwykle robiłem na Logitehu Dual Action (pewnego dnia wziął i przestał działać, nie pytajcie czemu bo nie wiem :( ).

Ale nie moge wykonywac zwodów prawym analogiem:( Tryb analog jest wlączony, wszystko powinno działać a tu klops.

Mam coś czarne przeczucie, że winą jest to, iż ten pad jest od Manty:( Ale naprawde nic nie da się zrobić?? Jakieś zmodyfikowane sterowniki albo coś??

Słyszałem o metodzie zmian w rejestrze, ale niedokładnie, nie chciałem nic popsuć.

Pomocy :wink:

Edit do postu poniżej (i wielu innych podobnych)---> I po co piszecie takie coś?? takich postów było już multum tutaj i kolejny chyba nie jest potrzebny. Jak nie macie czegoś konkretnego do napisania to nie piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem ostatnio pada Tracer TRJ-PS Proton Shot 2 in 1 i jestem bardzo zadowolony.Tylko mam taki malutki problem otóż nie działa mi na PC wibracja.A już na psx działa.Czy wie ktos jak włączyć te nieszczęsne wibracje???

A zainstalowałeś sterowniki??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem ostatnio pada Tracer TRJ-PS Proton Shot 2 in 1 i jestem bardzo zadowolony.Tylko mam taki malutki problem otóż nie działa mi na PC wibracja.A już na psx działa.Czy wie ktos jak włączyć te nieszczęsne wibracje???

A zainstalowałeś sterowniki??

Wstyd się przyznać ale miałem zainstalowane złe sterowniki tj do tego modelu ale do wersji bezprzewodowej.Teraz po zainstalowaniu "nowych" sterowników mogę poczuć na własnej skórze co to jest wibracja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić pada i w związku z tym mam pytanie. Jaki będzie najlepszy (jakościowo, nie cenowo)? Większość z Was poleca Logitech Rumble Pad 2, ale może jest coś lepszego... Nigdy nie miałem pada (wyłączając Nintendo :twisted: ). Pad ma mi głównie służyć do gry w FIFA 07 - to jest powód dla którego się zdecydowałem na zakup. Proszę o pomoc w wyborze.

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro większość poleca to chyba coś w tym jest :)

Jeśli chcesz coś lepszego to kup sobie Logitech Cordless RumblePad II. Sam go posiadam. Jest to ten sam RumblePad tylko, że bezprzewodowy.

Ewentualnie możesz się pokusić i kupić oryginalnego Dualshocka z przejściówką na kompa, ale nie sądzę, zeby to wyjście było lepsze od RumblePada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_szczerze polecam ten model:

Manta MM811 Rubber Pad

posiadam dokładnie taki i jedyną jego wada jest... kabel :) Pad jest solidny i dobrej jakości plastyku... dostępny w cenie ok. 60zł

Wejścei USB

Kabel 1,5m

(bodaj) 15 przycisków

dwa silniczki wibracyjne

2 gałki analogowe

do meczy w "Pro Evolution Soccer" nadaje się idelanie! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje. Do firmy Manta raczej nie mam zaufania, choć na opcję oszczendnościową być może jest OK, a co do Logitech'a to mam pytanie czy z tym bezprzewodowym padem nie ma problemów z zakłóceniami, spóźnionym czasem reakcji itp. i na ile godzin gry starczają baterie (np. Duracell alkaliczne).

EDIT:Już mam, zdecydowałem się na Logitecha :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kożystam z Speed Link Bullfrog (kto wymyślił tę nazwę??) Blue Touch Edition.

Zalety:

- 15 przycisków i 2 drążki

- wygodnie się trzyma

- cena (42 pln + koszt przesyłki)

- 2 silniczki Vibration Feedback

Wady:

- brak Force Feedback

- szybko pocą się dłonie

- podświetlany krzyżak (razi w oczy)

- brak antypoślizgowej gumy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...