Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Bezprzewodowy pad od X360 kosztuje 130 zł Allegro

Do GTA IV świetnie ten pad się nadaje. Sam mam taki ( tyle, że przewodowy ) i gra się zdecydowanie lepiej niż na klawiaturze. Jedynie do strzelania używam myszy. Pad od X360 ma lepiej rozmieszczone gałki niż ten od PS2 lub PS3. Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mnie bolał lewy kciuk na padzie od X360, a na tym od PS2 to dosyć szybko zaczyna boleć od nadmiernego wyginania palca. Na padzie od X360 lewa gałka jest w bardziej ergonomicznej i przyjaznej dla dłoni pozycji. Polecam ci tego pada.

a no wlasnie widzisz, bo ja pod uwage allegro nie bralem bo NIE CIERPIE TAM KUPOWAC. Ale nie offtopuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem pada Speed-Link SL-6535 Strike Gamepad. Czy jest dobry do grania w takie tytuły jak Cod 4, Gta IV, Gears of War, Burnout Paradise? Jak nie to poproszę jakieś propozycje w cenie do 40-50 zł :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie widzisz, bo ja pod uwage allegro nie bralem bo NIE CIERPIE TAM KUPOWAC. Ale nie offtopuje.

Obecnie na allegro wystawiają się zwykle sklepy, do których można przyjść, obejrzeć towar i dopiero wtedy zdecydować się o zakupie. Nie trzeba kupować przez allegro. Sprzedawcy chyba bardziej traktują je teraz jako formę reklamy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat bo mam problem, i nie chcę zakładać nowego wątku.

Używam kontrolera Gibson X-plorer i problem z nim polega na tym, że utrudnia mi granie we wszystkie gry poza GH3. Cały czas zjeżdża na dół albo w prawo, nawet jak położę go na podłodze. Ktoś używał tego urządzenia? Czy tak powinno być?

Nie byłoby problemu, gdyby nie fakt, że używam SeVen i każde odłączenie jakiegokolwiek kontrolera powoduje BSoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do tego problemu mogę Ci polecić program X-padder, choć wątpię, by działał on na tym kontrolerze. Ale zawsze można spróbować, bo być może jak ustawienia się przyjmą to będziesz mógł ustawić deadzone, choć jak już wcześniej pisałem, są małe szanse na działanie tego programu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

ile kosztuje pad 12 przycisków, o budowie "jak Xbox" (bo są na 2 typach do Xboxa i PS), w miarę wygony, i "w miarę" niezawodny (czytaj - można grać z kilka lat bez problemów)

wibracje, bajery nie są mi potrzebne, ale jeżeli nie mają dużego wpływu na cenę, mogą być podobnie jak bezprzewodowość

nie znam się na padach, więc o ew. propozycje, informacje i odpowiedz proszę pisać na pw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy i oferujący dobrą jakość o budowie XBOX'owej będzie Logitech Chillstream. Chociaż ja polecam Ci dorzucenie jeszcze kilku złotych i zakupienie oryginalnego pada od X'a 360 z odbiornikiem radiowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jeden problem - dostępność

cena jest nierówna w jednym sklepie za 120 zł, w innym za 180zł na dodatek jestem z małej miejscowości, a z większych miast jest aby Radom i Ostrowie, ew. Puławy. z przyczyn osobistych nie chcę kupić w sklepie wysyłkowym.

chodzi mi o Logitech Chillstream wersja pc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polece pada Saitek Cyborg. Kupilem go na Allegro za 100zł kiedys i musze powiedziec ze gra sie na nim super. Dobra firma, przewodowy (wiec 10 razy lepszy od bezkablowego) a co najwazniejsze posiada "wymienny przelacznik" analoga i D-pada. Dla osób ktore nie moga sie zdecydowac pomiedzy Xboxowym i PS-owym padem to idealna sprawa. A zreszta co ja sie bede rozpisywał: http://www.youtube.com/watch?v=EHA_9jEcg3A Polecam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...