Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Mam takie pytanie czy rumble pad 2 jest taki sam jak dual action? Chodzi mi o trzymanie tych padow, bo trzymalem dual action ale mam zamiar kupic rumble pada i jestem ciekawy czy pod tym wzgledem sa te same.

mam obydwa i tak: Rumble Pad2 jest częściowo pokryty gumą (mniej się ślizga), jest znacznie cięższy (bo ma wibracje) i przez to pewniej siedzi w rękach, analogi "chodzą" trochę ciężej. Osobiście wolę grać na rumble pad2 ale to nie znaczy, że Dual action jest zły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko 75zl na wydanie nie wiecej. Ponadto zalezy mi na klasycznej konfiguracji klawiszy i spustow tak jak jest to w przypadku P480.

Manta Dragon Pad
Kumpel ma tego pada nie podoba mi sie, jest za ciezki, malo wygodny, i jakos jakosc nie przemawia na jego strone.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam zamiar zakupić Gamepada do kompa, szukałem na tym forum coś o padach ale znalazłem jeden temat odnośnie dwóch konkretnych modeli. Czy wy , szanowni forumowicze moglibyście mi polecić jakiegoś ciekawego gamepada w cenie 50-70 zł? Pozdrawiam Slaughter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za pozno pisze no ale trudno. Dragona ja nie polecam gralem na nim w pare gier i nie jest dobry przynajmniej jak dla mnie.

Znowu musialem hajsy wydac i nie kupilem pada, ale wacham sie pomiedzy Saitekiem P480 a Logitechiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za pozno pisze no ale trudno. Dragona ja nie polecam gralem na nim w pare gier i nie jest dobry przynajmniej jak dla mnie.

Znowu musialem hajsy wydac i nie kupilem pada, ale wacham sie pomiedzy Saitekiem P480 a Logitechiem.

Ile chcesz teraz kasy wydac?

Logitechy:

http://www.komputronik.pl/Kontrolery_Gier/.../pelny,id,7543/

http://www.komputronik.pl/Kontrolery_Gier/.../pelny,id,1975/

http://www.komputronik.pl/Kontrolery_Gier/...pelny,id,34530/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ToXiC SolDiER

Logitech Chillstream chyba najlepszy

Moje pytanie: czy pad z X360 (przewodowy i bezprzewodowy) będzie działał na PC i czy Chillstream mógłby pracować na tej konsoli??

Z tego co slyszalem to przy odpowiednich sterach pad x360 na pc bedzie dzialal.

A ze chillstream jest chyba najlpeszy to wiem, ale troche kosztuje i nie wszyscy chca go kupic // Chill ma x360 uklad co duzo osob zniechceca wiec dalem 2 inne propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , miałem wam dać znać jak chodzi pad, ale nie doszedł i chciałem wam odradzić firmę pod tytułem Ultima.pl . 14.01.08r. zamówiłem Manta dragon pada za 49.90 , na stronce piszą , że czas oczekiwania wynosi maksymalnie 48 godzin. Więc czekam 2 dni , 3 dni , 5dni , nic. Napisałem do nich maila z pytaniem kiedy zostanie dostarczony pad, odpisali , że już (19 chyba to było) dziś będzie. OK, czekam dzień,dwa , czekam do dziś (23.01.08r.) , i dzwonię do szanownej firmy kiedy dostanę padzika. Odebrał Pan , prosił mnie o date dokonania zakupu, nr zamówienia itp., podałem wszystko po czym okazało się , że pad nie został nawet wysłany , Pan tłumaczył się , że poczta nie dała mu jakiegoś tam druczku, zrezygnowałem z zamówienia. Firma nie poważna , nie polecam i pozdrawiam Slaughter :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed wyborem pada. Trochę poczytałem i mam faworyta: Rumblepad 2 :D . Jednak nęci mnie jeszcze jeden pad a mianowicie Chillstream PS3. Proszę o odpowiedź: który będzie lepszy? Gram tylko i wyłączne w NFS więc nie będzie mi do niczego innego potrzebny :D . Dodam jeszcze, że Rumble jest dość "wiekową" konstrukcją a Chillstream PS3...no nie jest taki stary :D .

PS: Większość sceny NFS-owej jeździ na Rumblepadzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...