Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Jemu raczej chodziło o prosty przewodowy pad bez bajerów i z ceną chyba raczej na umierkowanym poziomie :P

Wiadomo, ze Logitech to klasa sama w sobie ale doplacać 100 zł to juz troche sporo.

Za 80 zł kupi sie juz Saiteka i jakis nizszy model Logitecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu chyba.

Te z przyciskami są precyzjniejsze - chcesz to wciskasz szybciutko jeden przycisk i no problem ale jak chcesz wcisnać np dolny i boczny naraz to wygodniejsze są te co mają jeden przycisk.

Kwestia gustu ja bym na to nie patrzyl bo dla mnie malo wazne to jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... Sorka że odświerzam temat, ale chciałem zauważyć że model Dual Shock 2 firmy "Manta" to porządny sprzęt za niecałe 70 pln. Naprawdę go polecam. A co do Logitecha to mam mieszane uczucia... Ich myszka za 5 dych niedziałała już po 2 tygodniach. Nie dziwiłbym się temu gdybym kupował w supermarkecie, ale kupiłem w salonie :/

Trochę to dziwne, ale co do Padów to Manta się zrehabilitowała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pad za 50,-:

:arrow: Logitech Precision USB

:arrow: Saitek Gamepad Dual Analog Pad P880

Obydwa kontrolery cechują się wysoką jakością wykonania. Osobiście byłbym za konstrukcją Saiteka ze względu na dużą funkcjonalność i dużą ilość przycisków. Poza tym Saitek cechuje się bardziej solidną budową i jest nowszą konstrukcją od pada Logitecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego polecilibyście pada w cenie ok. 50zł do grania w gierki typu prince of persia,thief,PES,samochodówki?

Ja polecam, podobnie jak aston, Saitek Gamepad Dual Analog Pad P880

Mam go i sprawuje się znakomicie. Mam prównanie do Dragon Pada Manty (miałem go bezpośrednio przed saitekiem) i uważam że produkt Saiteka jest lepszy. Dragon Pad mi nie pasował: był ciężki i duży, miał duży i nieporęczny krzyżak(nie mogłem się pprzyzwyczaić) i w ogóle mi nie leżał. Koniec końców, spadł mi raz na ziemię i lewa manetka poszła w niepamięc. Naprawić sie nijak nie dało, więc żegnaj dragonie (dodam tylko że marnie skończył :P)

Natomiast Saitek, jak dla mnie, jest bardzo poręczny i wygodny. szybko się do niego przyzwyczaiłem i miło się nim gra.

Musze jednak przyznać że lewy analog nieco mi sie rozkalibrował. Znaczy nie tytle systemowo co fizycznie: ma mały luz jeśli chodzi o położenie centralne. Doszło do tego że przy NFS musiałem pada odpiąć bo mi znosiło brykę w bok :P ale wystarzyło zmienić sterowanie samochodem z manetki na krzyżak i dalej mozna grac.

Jeszcze mam pytanie czy można jakoś przywrócić tej manetce świeżość. Chodzi mi o to żeby po prostu rozkręcić pada, coś wyregulowac przy manetce żeby zlikwidować ten luz w położeniu centralnym. Raczej nie mam zamiru sie z tym bawic ale ta wiedza moze mi sie przydac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko co sądzicie o tym padzie http://www.allegro.pl/item98888556_okazja_...iam_gp3000.html

Bo zamierzam go sobie kupić.

Miałem tego pada w swoich rekach i wrażenie słabe bym powiedział...Pad jest jak dla mnie bardzo nie wygodny.5 i 6 przycisk zamist pomagać to jedynie przeszkadzają.Lepiej dołożyć troche kaski i kupić jednego z padów wymienionych pare postów wyżej prze Gacka i Astona.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni kożystam z tego:

http://www.manta.com.pl/produkty.php?id=1089〈=pl

pada i jestem bardzo zadowolony. Co prawda jest pożyczony, ale działam już na nim od dłuższego czasu i nie sprawia żadnych problemów. Planuję zakup właśnie tego lub Dragona. Orientuje się ktoś ile teraz kosztuje Manta Dragon Pad?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat ale mam jedną prośbę. Czy ktoś kto ma nowy nr. cdaction (wrzesień) mógłby mi napisać jaką ocenę dostał pad media tech PRAETORIAN MT1500. Bo mam do wyboru albo tego albo starszą konstrukcję dragon pad manty i nie wiem co nabyć. Z góry wielkie thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat ale mam jedną prośbę. Czy ktoś kto ma nowy nr. cdaction (wrzesień) mógłby mi napisać jaką ocenę dostał pad media tech PRAETORIAN MT1500. Bo mam do wyboru albo tego albo starszą konstrukcję dragon pad manty i nie wiem co nabyć. Z góry wielkie thx.

Power: 5

Dodatki: 0

ECO: 5

Plusy:

- dualshockowe ułożenie

- mocne wibracj (tylko po co...)

Minusy:

- problemy z grzybkami

- tylko dla małych dłoni

- twardo działające przyciski

Od siebie, to chciałem zapytać, jakiego pada na dzień dzisiejszy polecacie, co by nadawał się zarówno do samochodówek, jak i do reszty wszelkiego badziewia. Oczywiście przegięte ceny mnie nie interesują, myślę, że gdzieś do 80 zł coś znajdę. Najwyżej rzucę okiem na ten topic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję czegoś tak do 60zł i już poszperałem po sklepach i necie. Okazało się że najtaniej wychodzi kupować w play.pl (tak mi się wydaje) Powszechnym szanowaniem cieszą się saiteki (np. następny model po p880-- http://www.play.pl/sprzet/akcesoria_pc/kon...p990-24966.html

ale niestety nie miałem go w rękach więc nie wiem.

Padziki ogólnie dzielą się na bardzo dobre (tak od 90zł) głownie firmy logitech

oraz na średniaki (media tech manta itp) Skoro praetorian odpada (chociaż sugeruje się tylko recenzją) to chyba kupię stary ale sprawdzony (ogólnie ludzie narzekają tylko na zdarte gumy) dragon mm801 . W cda dostał nawet znaczek jakości i wyróżnienie do sprzętu roku 2004 ;) No chyba ze ktoś zaproponuje coś innego :)

Aha corsair media techu miałem w rękach i mi tam pasował ale mojemu starszemu (który ma większe łapy ode mnie) już nie więc ten model jest chyba tylko do małych dłoni.

jeszcze się zastanawiam nad czymś takim :Dhttp://www.play.pl/sprzet/akcesoria_pc/kon..._usb-23788.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...